PDA

Επιστροφή στο Forum : Playlist



asdf
08-02-09, 18:10
Παιδες δεν ξερω για σας αλλα εγω απο τοτε που εβαλα την μουσικη μεσα στην προπονηση μου παρατηρω μεγαλυτερη ενταση. Δυστυχως ομως δεν μπορεις να ακους συνεχεια τα ιδια και τα ιδια και ετσι με αφορμη αυτο το τοπικ περιμενω να δω τπτ τρελλες ιδεες :D .... Κανω εγω την αρχη .... Την τελευταια φορα αυτα ακουσα και σηκωσα πολυ πραμα :bbbiceps:

Οzzy Osbourne : Gets me Through
Slipknot : Before I Forget
Pantera : Hellbound
Slayer : Rainning Blood
The Haunted : Bury your head
Metallica : I Dissapear
Black Sabbath : Snowblind
Rage Against The Machine : Killing In The Name
Slipknot : Phycosocial
Slayer : Angel of Death
Megadeath : Paranoid (Cover)
Saxon : Killing Ground
Ozzy : Crazy Train (Zakk Wylde Live)





:rocking:

Steve KinG STyLe
08-02-09, 18:25
yeah,ωραιο τοπικ asdf :rocking:
Εμενα στο γυμναστηριο που παω βαζουν κατι mainstream και ελληνικα τι προπονηση να κανεις οποτε θα αρχισω να παινω mp3 μαζι μου.Ο Ozzy τα σπαει :rocking: Αν και ειμαι αλλου style,για προπονηση πιο πολυ metal παει...

slaine
08-02-09, 18:31
sepultura
megadeath
metallica 3 prwta album
def leppard
savatage me cris oliva
slayer
grave digger
αντίδραση
και πάει λέγοντας. είναι πολλά τραγούδια τι να πρωτογράψω...

asdf
08-02-09, 18:34
Eιπαμε Playlist Slaine. Το τι μπαντες μας αρεσει και γενικα τι μουσικη τραβαει η προπονηση ειναι σε αλλο τοπικ :D .

slaine
08-02-09, 18:40
από αυτά που έγραψα σχεδόν όλα 8) πάρε το πλέιλιστ σου

KM2909
08-02-09, 22:21
μετα απο πολλές αλχημείες στην ''γυμναστηριακή'' μου playlist κατέληξα στο ότι οι Slipknot είναι ο,τι καλύτερο για την περίσταση... Ρυθμός και ένταση στο φουλ, ο,τι χρειάζεται δλδ... ειδικά αυτά τα κρουστά τους είναι το καλύτερο αναβολικό... :lol:

slaine
08-02-09, 22:24
και οι acdc εχουν καλο ρυθμό γαι βάρη

mantus3
09-02-09, 00:08
μετα απο πολλές αλχημείες στην ''γυμναστηριακή'' μου playlist κατέληξα στο ότι οι Slipknot είναι ο,τι καλύτερο για την περίσταση... Ρυθμός και ένταση στο φουλ, ο,τι χρειάζεται δλδ... ειδικά αυτά τα κρουστά τους είναι το καλύτερο αναβολικό... :lol:

μπες με Cannibal Corpse... θα δεις διαφορα!!!

αχ ρε νικο πανω που σε συμπαθουσα.. τι αντιδραση ρε φιλε!

αν εξερεσουμε τον αισχρο στιχο σε περικα τραγουδια κ οι ολεθριο ριγμα λενε για προπονιση...

peris
09-02-09, 00:16
ποιος ακουει ακομα ολεθριο ρηγμα? :lol: :lol: :puke: :puke: :green:

mantus3
09-02-09, 00:23
ποιος ακουει ακομα ολεθριο ρηγμα? :lol: :lol: :puke: :puke: :green:

γιατι ρε συ ωραιοι ειναι.. αυτον τον στοιχο να μην ειχαν...

mitsakos
09-02-09, 01:36
εγω παλι ξεκιναω καπως ετσι

skazi - i wish
skazi - accelera
skazi - outer space
infected mashrooms - becoming insane
benny benashi - every single day
prodigy - firestarter
space oddisey - red cyrcle
cherouvim - panikos
star children - weaver
holymen - the last universe
holymen - nitzch o not
star children - athlos

γενικα με trance-uplifting πορωνομαι

slaine
09-02-09, 01:41
εγω παλι ξεκιναω καπως ετσι

skazi - i wish
skazi - accelera
skazi - outer space
infected mashrooms - becoming insane
benny benashi - every single day
prodigy - firestarter
space oddisey - red cyrcle
cherouvim - panikos
star children - weaver
holymen - the last universe
holymen - nitzch o not
star children - athlos

γενικα με trance-uplifting πορωνομαι
αν και δεν τα πολυγουστάρω καλές επιλογές :thumbup:

mitsakos
09-02-09, 01:43
εγω να σου πω την αληθεια δεν εχω καμια στανταρ μουσικη προτιμηση.ακουω τα παντα.απλα εχω καθε ειδος/τραγουδιστη/κομματι για την ωρα του.μπορει να ακουω χασικλιδικα,μετα χιπ χοπ,μετα trance κλπ.οπως μου ερθει,απλα για γυμναστικη τα προτιμω,με ανεβαζουν πολυ

kutsup
09-02-09, 09:15
Επειδή είμαι της παλιάς σχολής Manowar σχεδόν όλα Metallica σχεδόν όλα και κάποια από Motorhead.

Polyneikos
09-02-09, 09:37
ποιος ακουει ακομα ολεθριο ρηγμα? :lol: :lol: :puke: :puke: :green:


Ολέθριο Ρήγμα;Που τους θυμηθηκες αυτούς;;
Στα νιάτα μου άκουγα ελληνικο punk όπως Γενια Του Χαους,Stress,Αδιεξοδο,Εx Humans, όπως και hardcore Ξεχασμενη Προφητεια ,Χαοτικο Τέλος,Ναυτία κ.α. Ωραίες εποχές αλλά πλεον άλλη μια αναμνηση από την εφηβεία μας !! :rocking:

kutsup
09-02-09, 09:43
Στα νιάτα μου άκουγα ελληνικο punk όπως Γενια Του Χαους,Stress,Αδιεξοδο,Εx Humans

Έχω ότι υπήρχε από Ελληνικό Punk και όχι μόνο σε κασέτες (οι δίσκοι ή δεν υπήρχαν ή ήθελαν πολλά για τα τότε οικονομικά μου). Μήπως είχες ακουστά τους Νεκροφάνεια (Ελληνικό Punk 84-89);
Τι ηλικίας είσαι; Για "μικρό" σε είχα σε σχέση με αυτήν την εποχή.

ktsam
09-02-09, 10:02
Statovarius: Eagleheart
Metallica: Enter Sandman
Iron Maiden: Fear of the dark
Gamma Ray: Heaver or hell
Helloween: I want out
AC/DC: Thunderstruck
Iron Maiden: Trooper
Nightwish: Dead to the world
Quiet Riot: Metal health
Twisted sister: We are not gonna take it
AC/DC: TNT
Manowar: Blood of my enemies
Judas Priest: Breaking the law

Polyneikos
09-02-09, 10:07
Στα νιάτα μου άκουγα ελληνικο punk όπως Γενια Του Χαους,Stress,Αδιεξοδο,Εx Humans

Έχω ότι υπήρχε από Ελληνικό Punk και όχι μόνο σε κασέτες (οι δίσκοι ή δεν υπήρχαν ή ήθελαν πολλά για τα τότε οικονομικά μου). Μήπως είχες ακουστά τους Νεκροφάνεια (Ελληνικό Punk 84-89);
Τι ηλικίας είσαι; Για "μικρό" σε είχα σε σχέση με αυτήν την εποχή.

Νεκροφανεια;;Δεν τους έχω ακουσει...33 είμαι,Γενια του Χαους και Αδιεξοδο δεν τους έχω προλαβει live,Χαοτικο Τελος ,Ναυτία κτλ τους έχω δει πάμπολλες φορες.Ημουν στην δευτερη γενια για αυτούς που ακουγανε...Μιλαω για 90 και μετα...
Εχω μεγαλη κασσετοθήκη από όλα αυτα,καποιους δίσκους και αρκετα πλεον και σε mp3..

slaine
09-02-09, 16:42
Επειδή είμαι της παλιάς σχολής Manowar σχεδόν όλα Metallica σχεδόν όλα και κάποια από Motorhead.
:bowdown: :rocking:
είμαι τυχερός και το γυμναστήριό μου τις ώρες που πάω δεν παίζει κλαμποτέτοια, αλλά ροκιές μέχρι και ντίσκο. πετάει και μερικά μετάλλικα αλλα το κορυφαίο είναι που βάζει Μοτορχεντ που και που :bowdown:

_kwstas_
09-02-09, 18:27
Αρε kutsup τι μου θυμισες τωρα???? ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΚ σαν ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!! εχω και εγω κασετες απο ελληνικο πανκ και δισκους τις πουτανας.... Νεκροφανια δεν τους ξερω αλλα θα ρωτισω τον αδερφο μου που ειναι 35 αρις και εχει ζησει τις ωραιες εποχες τον 80"S στο punk!!! αν βρω θα σου γραψω!! :rocking: :rocking:

Polyneikos
09-02-09, 18:48
Αρε kutsup τι μου θυμισες τωρα???? ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΚ σαν ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!! εχω και εγω κασετες απο ελληνικο πανκ και δισκους τις πουτανας.... Νεκροφανια δεν τους ξερω αλλα θα ρωτισω τον αδερφο μου που ειναι 35 αρις και εχει ζησει τις ωραιες εποχες τον 80"S στο punk!!! αν βρω θα σου γραψω!! :rocking: :rocking:

Aντε πανκια και bodybuilders σαν πολλοι δεν είμαστε εδω;; :awesome: :awesome:

_kwstas_
09-02-09, 19:31
polynike και εσυ κωλο ΠΑΝΚΙΣ??? ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΕ??? TSOGLANE!!! :nana: :nana: :nana:

JohnyB
15-02-09, 19:44
Επειδή είμαι της παλιάς σχολής Manowar σχεδόν όλα Metallica σχεδόν όλα και κάποια από Motorhead.

Manowar με 1000 Metallica και φυσικα Iced earth!!!!!!!!!!!! :rocking:

Polyneikos
15-02-09, 20:38
polynike και εσυ κωλο ΠΑΝΚΙΣ??? ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΕ??? TSOGLANE!!! :nana: :nana: :nana:

Xα,χα,τι να κανω,αφου και τωρα που και που όλο και κατι βαζω να ακουσω,είμαι ανησυχο πνευμα !

πλαστικα λουλουδια πισω απο γυαλισμενες βιτρινες ,βαμμενα προσωπα για να δειχνουν ομορφα
αιμα απο χαμογελα καθημερινης υποκρισιας ,σκιες στο μυαλο σου τα αναπαντητα ερωτηματικα (Μαυρο,το χρωμα της στέρησης - Γενια του Χάους)

Από ενα ιστορικο συγκρότημα που θα κανει reunion για 2 συναυλίες στο Gagarin στις 24+25/04/2009,20 χρόνια μετα την διάλυση τους !!

http://img504.imageshack.us/img504/3084/l1d7cb56977cb47b1bf23c5qv4.jpg (http://img504.imageshack.us/my.php?image=l1d7cb56977cb47b1bf23c5qv4.jpg)

asdf
17-02-09, 02:01
Το τοπικ το κανατε..... :doh:

manos_
17-02-09, 03:13
Μια φορα θυμαμαι ηταν το τελευταιο σετ στην πρεσα και τα ποδια μου ηταν ετοιμα να παραδοσουν και ακουω αυτο. Οχι απλα το εβγαλα δεν ενοιωσα καν τα βαρη. Ιστορικο κομματι και σε εξαγριωνει στην προπονηση.

X-kwNNLmhd8

manos_
17-02-09, 03:13
ακυρο

slaine
17-02-09, 05:40
Το τοπικ το κανατε..... :doh:
:lol:

SiCkOheL
17-02-09, 06:02
καλομοίρα
σάκης ρουβάς
εθνικός star αντρέας ευαγγελόπουλος
πανταζής
μεταλλικά και για τέλος
ελισάβετ παρατράγουδα je t' aime :lift2hand:

the_big_litho
17-02-09, 15:21
rnb απο tupac, notorius, snoop, ti, flo rida, 50, eminem μεχρι ελληνικο hio hop με txc, ffc

καμια φορα για αλλαγη βαζω πιο σκληρα απο rammstein και rage against the machine....

NASSER
17-02-09, 15:30
Ολα τα ακουω αναλογα με την διαθεση.

the_big_litho πολυ καλες επιλογες εχεις :awesome:

GiorgosM
14-03-09, 19:25
Kορυφή κατα τη γνωμη μου
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_0vCqEgarBY&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_0vCqEgarBY&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


Ή ακομα καλυτερα η παραλλαγη του που χρησιμοποιεται στο WWE
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/VQzsK4FAnx0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/VQzsK4FAnx0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



(http://www.youtube.com/watch?v=VQzsK4FAnx0&feature=related)

KATERINI 144
08-05-09, 15:52
παλιο αλλα καλο για προπονηση, ειναι και σχετικο με τον schwarz.


CzB5hFINC_k