PDA

Επιστροφή στο Forum : Hyper Power (Core Labs X)



kostas kou
26-01-18, 00:56
120894

Παράγγειλα το νιτιρκο αυτο πριν λίγες μέρες, σημερα το χρησιμοποιησα πρωτη φορά, στο 1 σκουπ, χρονια είχε να με ενθουσιασει νιτρικο ετσι!!!! το πηρα μιση ωρα πριν την προπονηση, 15 λεπτα αφου το πήρα, με επιασε ενα μυρμήγκιασμα στα γόνατα, στους αγκόνες και στην πλάτη, η μυτη μου και τα αυτια μου κοκκίνησαν, δεν το εχω ξαναδει αυτο το πραγμα, εκανα προπονηση στηθος-ωμους-πλατη (push-pull-leg κανω αυτη την περιοδο) και βγηκε για πλακα, ανεβασα κιλα, και αν δεν εκλεινε το γυμναστηριο στις 11 θα ημουν ακομα εκει!!!:bodybuilder2:
Το νιτρικο ειναι ΤΕΖΑΑΑ :evil2: απο τα καλυτερα, αν οχι και το καλυτερο που εχω παρει!!!
Να τονίσω οτι εχω μεγαλη ανοχη στην καφεινη, πινω περιπου στους 5 καφεδες την ημερα, και εχω χρησιμοποιησει mesomprth με daa, jacked το παλιο, craze, frenzy, nox pump, limitless, triplex, rush και αλλα που δεν τα θυμαμαι τωρα.
Δεν εχω σκοπο να το παιρνω καθε μερα μονο μερες που ειμαι κουρασμενος, την επομενη φορα λεω να παρω μισω σκουπ, να δω πως θα με πιασει.
Γευγη watermelon μια αηδια, απλα το ηπια με το ζορι.

beefmeup
26-01-18, 11:06
χαχα λογικα να σε επιασε τοσο ρε συ..:P
αυτο εχει μεσα ο,τι διεγερτικο εχει χρησιμοποιηθει μεμονωμενα απο διαφορα αλλα του ειδους, μαζι:green:

Lainus
06-02-18, 01:51
Δε γίνεται να λείψει κριτική μου σε τέτοιο θαύμα... :P

Μπαίνει στη λίστα μετά το Re1gn, αφού γίνει κι ένα stim break...

kostas kou
06-02-18, 07:08
μετα απο 10 μερες μπορω να πω οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει, απιστευτει ενεργεια στο γυμναστηριο, εχω δει διαφορα και σε δύναμη

AGGANIS
06-02-18, 08:02
Απο Ελλαδα η Ευρωπη η αγορα?

nikosBMW
06-02-18, 18:15
υπαρχει και ελλαδα

Nive
07-02-18, 11:10
Μου τα'φεραν και'μενα το συγκεκριμένο...είναι όντως πολύ δυνατό!!!
Έχει μέσα τα πάντα! Πριν από αυτό δοκίμασα το tripleX το οποίο ήταν εξίσου πολύ Καλό!!! Και τα δύο μου κόβουν πολύ την όρεξη και κάποιες φορές στεγνώνει το στόμα μου.
Σαν pre είναι καταπληκτικό αλλά έχει μέσα όπως είπε και ο Διονύσης όλα τα διεγερτικά.

nikosBMW
07-02-18, 16:14
αυτο ειναι οτι πρεπει για καλοκαιρακι .....

Marios1991
07-02-18, 17:20
Μπορει καποιος που το εχει αγορασει να μου πει απο που μπορω να το προμηθευτω (Κυπρος)? Στειλτε ενα pm.
Ευχαριστω!

nikosBMW
12-02-18, 00:57
ποια ειναι κατα τη γνωμη σας η πιο καλη γευση?

amateur666
20-02-18, 02:02
limitless ή αυτο?

kostas kou
20-02-18, 06:41
αυτο, αν και το limitless Πολυ καλο

nikosBMW
20-02-18, 16:37
αυτο πολυ καλυτερο οντως

nikosBMW
14-03-18, 17:58
ξερουμε μηπως τπτ για την εταιρια αυτη??? γτ δεν ανοιγει καν το site της .. ειναι εμπιστη?

TheShadow
19-03-18, 07:54
Αν υπαρχει Ελλαδα θα με ενδιεφερε και εμενα κυριοι!
:turtle::turtle::turtle:

Lainus
09-06-18, 09:30
Hands down το καλύτερο pre που έχω φάει με υποσημείωση ότι στο τρυπάκι των Pre μπηκα τέλη 2013, όταν πλέον δεν έβρισκες Craze, Jack'd και original Super Pump 250. Έκτοτε είμαι της κατηγορίας "όσο πιό αμφιλεγόμενο, τόσο το καλύτερο:P" και αυτό είναι το ΠΙΟ αμφιλεγόμενο και ΤΟ καλύτερο... μιλάμε ότι δεν κατάφερα καν να βρω τη σελίδα που γράφει πάνω στο κουτί.... το ίδιο το προϊόν...

Υποσημείωση: από day1 μέχρι τέλος το έπαιζα στα 2 scoop.

Πάμε στα σωστά μας:

Γεύση (μάγκο): 9/10, με παγωμένο νεράκι ίσως και κάνα παγάκι στο σέικερ ήταν σα κοκτέιλ
Διαλυτότητα: 7/10, μόλις το άδειαζα ήθελε +50-100 ml ακόμα για να τραβήξει λίγο τα υπολείματα από τα τείχη του σέικερ
Focus-Πρίξημο-Ενέργεια: 10/10. Focus που κρατάει, όρεξη κ ενέργεια για προπόνηση σα μουλάρι και το pump ακολουθεί φυσιολογικά και αναλογικά τα παραπάνω.

1 side---> να φύγετε καρφί για τουαλέτα μετά την κατάποση το δίνει 1.10

Ειλικρινά αν δεν είχε τις κρεατίνες μέσα πιστεύω θα ήταν από τους καλύτερους λιποδιαλύτες που έχουν κυκλοφορήσει. Σκέφτομαι να παραγγείλω 2-3 κουτιά να με παν και την επόμενη χρονιά γιατί κακά τα ψέματα, στον ορίζονται βλέπω ολική ανάκληση και μετά ή εξαφάνιση ή τιμή στο Θεό...

AGGANIS
10-06-18, 09:53
Ας μου στειλει καποιος ενα ΠΜ
απο που η αγορα?

ChrisFar
17-06-18, 22:31
Καλησπερα ! αν μπορει καποιοσ ασ μου στειλει λινκ γιατι εχω ψαξει αλλα δεν βρισκω κατι .
ευχαριστω

nikosBMW
27-06-18, 20:31
το ξεκινησα σημερα .. γευση tigers blood τρομερη!!!! παω τζυμ και θα σας πω .. ειμαι στο μισο σκουπ διοτι το θεωρω πολυ δυνατο!

nikosBMW
27-06-18, 22:29
το λοιπον.. στο 1 σκουπ ειδα λιγα πραγματα.. ωραιο φοκους πριξιματακια αλλα δεν ενθουσιαστικα... ισως γτ το ηπια φαγωμενος .. πριν χρησιμοποιουσα το κρακεν της σπαρτα στα 3 σκουπ.. (ευρωπαικη εκδοση ) θα το δοκιμασω και στα 2 αυριο στα ποδια! φοβαμαι πως δεν εχει μεσα dmaa διοτι οσες φορες εχω δοκιμασει δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ! τελευταια φορα που δινω λεφτα σε αμφιλεγομενες εταιριες !