PDA

Επιστροφή στο Forum : Bubble Butt - Πεταχτός Ποπός



lgts
19-03-18, 19:12
Καλησπέρα,
Είμαι αγόρι.
Εδω και καιρό προσπαθώ να αποκτήσω τον τελειο πεταχτο στρογγυλο κωλο, κανω μερικες ασκήσεις οπως squats, αλλα μαζι με τον κωλο μου μεγαλωνουν και τα ποδια και γινονται τεραστια και χοντρα. Πως μπορω να το λυσω αυτο το προβλμα? Θελω μονο πεταχτο κωλο και οχι μεγαλα γυμνασμενα ποδια.

Polyneikos
26-03-18, 21:26
Δεν εξειδικεύομαι, αλλα δες εδω


https://www.youtube.com/watch?v=TRMoi9UR0Xg

Τωρα γιατί να θέλεις μεγάλα οπίσθια και όχι μεγάλα πόδια, δεν ξέρω, αλλά γενικά τα γενετικά του άντρα δεν ειναι για να γεμίζει πολύ εκεί ;)

Ioannis Duff
26-03-18, 22:14
Υπαρχουν ασκησεις που απομονωνουν την περιοχη οσο γινεται και μπορουν να φορτωθουν με πολλα κιλα για σοβαρα αποτελεσματα. Τα squat και τα lunges ειναι απαγορευμενα για τον στοχο σου.
Αφοσιωσου σε μια ασκηση οπως hip thrust η glute bridge και ανεβαζε σιγα σιγα τα κιλα. Περισσοτερα εδω (https://bretcontreras.com/growing-glutes-without-growing-the-legs/) αν θες. :welcome:

Χαράλαμπος
26-03-18, 22:33
Καλησπέρα,
Είμαι αγόρι.
Εδω και καιρό προσπαθώ να αποκτήσω τον τελειο πεταχτο στρογγυλο κωλο, κανω μερικες ασκήσεις οπως squats, αλλα μαζι με τον κωλο μου μεγαλωνουν και τα ποδια και γινονται τεραστια και χοντρα. Πως μπορω να το λυσω αυτο το προβλμα? Θελω μονο πεταχτο κωλο και οχι μεγαλα γυμνασμενα ποδια.

Η μόνη λύση χωρίς να επηρεαστούν καθόλου τα πόδια και να έχεις στρογγυλό και πεταχτο κωλο είναι η παρακάτω...


https://m.youtube.com/watch?v=ddnNfP98VkA

...προϋπόθεση είναι να μην βγάλεις καθόλου το παντελόνι.

TRIANTAFYLLOU
26-03-18, 23:24
υπάρχει και μια άλλη μέθοδος τοπικού πρηξίματος και ανόρθωσης , απλή και αποτελεσματική, οι σφαλιάρες με δύναμη και διάρκεια σε καθημερινή βάση , οπότε θα πρηστεί θέλει δε θέλει και τοπικα μάλιστα :P

το είπα αυτο επειδη οι ασκήσεις που κάνουν οι γυναίκες κατ εξοχήν με άριστα αποτελέσματα είναι ευρέως γνωστες και διαδεδομένες και μάλιστα γυμνάζουν τοπικα μόνο γλουτούς όπως έβαλε ενα παράδειγμα και ο Κώστας στο βίντεο και το ανέφερα σαν συμπληρωματική πρόταση
Τωρα βέβαια με την νέα μόδα τις αναζηταν και οι άντρες , οπότε δεν χρειάζετε πολυ σκέψη ακόμη και στο γιουτιουμπ ένα σωρο βίντεο υπάρχουν γι αυτο

AlexakisKon
26-03-18, 23:43
κανε και λιγο cardio, ποδήλατο, απλα βγαλε τη σελα πριν ανεβεις

Χρήστος Τριανταφύλλου
27-03-18, 00:01
:rolf::rolf:

Fataoulas
27-03-18, 10:35
Πες μας μερικες ακομα πλΕροφοριες για να βοηθησουμε...

Θες ποπο σα της Jlo η προτιμας σαν αυτον της Kardashian?

Ioannis Duff
27-03-18, 10:51
ειστε ολοι θεουληδες :rolf::rolf:

Fataoulas
27-03-18, 13:28
...αλλά γενικά τα γενετικά του άντρα δεν ειναι για να γεμίζει πολύ εκεί ;)


Ιππαρχουν και εξαιρεσεις Κωστα, μερικοι θελουν να γεμιζουν εκει, να γεμιζουν γενικα
.
.
.
.
να κλεινουν εκκρεμοτητες
.
.
.
.
.
.
.
να μην αφηνουν ανοιχτες τρυπες δηλαδη :turtle:

Jumaru
27-03-18, 13:43
Αυτό που ζητάς δεν είναι εφικτό, η το έχεις από την φύση σου η όπως κάνουν κάποιοι στο εξωτερικό βάζουν πρόσθετα χειρουργικά. Όσο για τις απαντήσεις των παιδιών να τους δικαιολογήσω λέγοντας ότι σκέφτηκα και εγώ 5-6 απαντήσεις για κλάματα αλλά κρατήθηκα γιατί μάλλον έχεις μικρή ηλικία. Επίσης δε νομίζω κανένας να είναι τόσο στόκος ώστε να έχει πρόβλημα με το τι θες να κάνεις με το σώμα σου, τα σχόλια είναι καθαρά χιουμοριστικά :P

Fataoulas
27-03-18, 14:29
τα σχόλια είναι καθαρά χιουμοριστικά :P


Εννοειται :thumbup:

Fataoulas
27-03-18, 14:36
Παντως παιδια, περα απο τη πλακα, να ξερετε οτι πΑμπολες γυναικες κοιτανε ΚΑΙ τα κωλομερια ενος αντρα.
Πολλες μαλιστα, ειναι το δευτερο πραγμα που κοιτανε σε εναν αντρα (μετα απο τα μουτρα του φυσικα)

Καμια κοπελα του φορουμ να με επιβεβαιωσει? Αλικηηηηηηη?

Jumaru
27-03-18, 16:05
Παντως παιδια, περα απο τη πλακα, να ξερετε οτι πΑμπολες γυναικες κοιτανε ΚΑΙ τα κωλομερια ενος αντρα.
Πολλες μαλιστα, ειναι το δευτερο πραγμα που κοιτανε σε εναν αντρα (μετα απο τα μουτρα του φυσικα)

Καμια κοπελα του φορουμ να με επιβεβαιωσει? Αλικηηηηηηη?

Ποια Αλίκη, ο πεθερος μου 81 ετών μου λέει πέρυσι στα Χανιά (στα αγγλικά) τέτοιο πάτο σε λευκό άντρα παίζει να μην έχω ξαναδεί, να ξέρεις όλοι στον κοιτάνε. Και άρχισε το δούλεμα πεθερέ στα νιάτα σου το έκανες το τουερκινγκ κτλ :rolf:

Ioannis Duff
27-03-18, 16:34
Αυτό που ζητάς δεν είναι εφικτό, η το έχεις από την φύση σου η όπως κάνουν κάποιοι στο εξωτερικό βάζουν πρόσθετα χειρουργικά. Όσο για τις απαντήσεις των παιδιών να τους δικαιολογήσω λέγοντας ότι σκέφτηκα και εγώ 5-6 απαντήσεις για κλάματα αλλά κρατήθηκα γιατί μάλλον έχεις μικρή ηλικία. Επίσης δε νομίζω κανένας να είναι τόσο στόκος ώστε να έχει πρόβλημα με το τι θες να κάνεις με το σώμα σου, τα σχόλια είναι καθαρά χιουμοριστικά :P

δηλαδη για σενα η εχεις μεγαλο κωλο απο καθαρα γενετικα χωρις να αγγιξεις βαρη η βαζεις προσθετα? Οι γλουτοι δηλαδη δεν ειναι μυς? Δεν ξερουν απο υπερτροφια? :P

Jumaru
27-03-18, 16:43
δηλαδη για σενα η εχεις μεγαλο κωλο απο καθαρα γενετικα χωρις να αγγιξεις βαρη η βαζεις προσθετα? Οι γλουτοι δηλαδη δεν ειναι μυς? Δεν ξερουν απο υπερτροφια? :P

Και οι γάμπες μυς είναι αλλά έχουν πολλοί θέμα. Αν υστερείς κάπου υστερείς, αυτό ξέρω, να το στρώσεις μπορείς αλλά δε θα φτάσει ποτέ σε αυτό που θες και το παλικάρι ρώτησε για bubble butt που είμαι καθαρά κατασκευή, δε θέλει να φαρδυνει θέλει να τουρλωσει και να γίνει κιόλας αυτό χωρίς να πρηστουν τα πόδια. Ψιλό αδύνατο το βρίσκω.

bocanegra180
28-03-18, 00:29
Καλησπέρα,
Είμαι αγόρι.
Εδω και καιρό προσπαθώ να αποκτήσω τον τελειο πεταχτο στρογγυλο κωλο, κανω μερικες ασκήσεις οπως squats, αλλα μαζι με τον κωλο μου μεγαλωνουν και τα ποδια και γινονται τεραστια και χοντρα. Πως μπορω να το λυσω αυτο το προβλμα? Θελω μονο πεταχτο κωλο και οχι μεγαλα γυμνασμενα ποδια.

Ότι κάνεις ας πούμε μερικές ασκήσεις όπως λες και μαζί με τον τουρλωτο κωλο γίνονται και τα πόδια σου χοντρά και τεράστια ;;!!;; Ε κάνε και μερικές ασκήσεις στήθος πλάτη να γίνουν και αυτά τεράστια και γυμνασμένα για να φαίνεσαι ομοιομορφος!

TRIANTAFYLLOU
28-03-18, 02:21
Πάντως βλέπω το αγκαλιάσατε με ενδιαφέρον το θέμα να βοηθήσετε τον συνάνθρωπο:P
Η αλήθεια είναι οτι ναι οι γυναίκες κοιτάνε αυτό το σημείο στον άντρα , αρκεί βέβαια να μην έχει τα ίδια χαρακτηριστικά με τα δικά της ούτε κοιτάνε με τα ίδια αισθητικά κρητήρια που κοιτάμε εμείς τις καλλίπυγες γυναίκες
Και αυτο γιατι αισθητικά πρώτον δεν τις αρέσει να πιάνουν ένα χλαπάτσα (άσχετα αν αυτα δεν κάνουν τον άντρα ) και δεύτερον οι μύς αυτοί όταν είναι δυνατοί και σε καλή φυσική κατάσταση παίζουν ρόλο και στην αναπαραγωγική διαδικασία , οπότε και στο μάτι και ουσία
Απλα ενοείτε αν κάποιος το επιδεικνύει αυτο το σημείο σαν ατού ,πάει αλλου η δουλειά και τότε εκπέμπει σε διαφορετική συχνότητα , που προτάσει η νέα μόδα

Και στο θεμα μας για τις γυναίκες υπάρχουν ένα σωρό ασκήσεις απομόνωσης να γυμνάσουν τα καπούλια , οπότε και ένας ομοιδεάτης παίρνει ιδέες απο κεί ενα σωρό

Fataoulas
28-03-18, 10:47
Πάντως βλέπω το αγκαλιάσατε με ενδιαφέρον το θέμα να βοηθήσετε τον συνάνθρωπο:P



Οτι μπορουμε Ηλια μου, και μολις θυμηθηκα τεχνικη που θα βοηθησει το φιλο μας...

9 μερες σερι squats, οχι πολλα κιλα ομως, αρκει να τα κανεις.... βαθια :green:
9 μερες ξεκουραση, χωρις γυνμαστικη
επαναλαμβανεις για 9 συνεχομεμες φορες
.
.
.
.
.
ειναι προγραμμα γνωστο ως "Του κωλου τα εννιαμερα"

Χαράλαμπος
28-03-18, 10:55
:rolf::rolf::rolf::bowdown::bowdown::bowdown:

Fataoulas
28-03-18, 13:42
:rolf::rolf::rolf::bowdown::bowdown::bowdown:


Παντως Χαραλαμπε, ολα του πανε καλα στη ζωη του. Τις προαλλες του ετυχε το λαχειο
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ειναι κωλοφαρδος :turtle: