PDA

Επιστροφή στο Forum : Glycerol Monostearate (NLS)



beefmeup
15-10-18, 17:55
124772124773

γλυκερινη απο την NLS..ανοιξα το θεμα στα προεξασκητικα, μιας κ ειναι καταλληλη για χρηση ετσι.
ειτε μονη της, ειτε μαζι με καποιο αλλο προεξασκητικο συμπληρωμα που παιρνει καποιος, ειναι καλη για να δωσει ακομα μεγαλυτερα πρηξιματα μεσω της υπερενυδατωσης μεσα στην προπονηση..
αρκετα συμπληρωματα του ειδους την εχουν προσθεσει τον τελευταιο καιρο στα συστατικα τους, κ ενα πολυ καλο απο αυτα ειναι κ το "δικο μας" complete pre (https://bodybuilding.gr/forum/showthread.php?34592-Complete-Pre-(Warriorlab))
για την ληψη της σκετη οπως την δινει η NLS μονο με κουταλακι απο το στομα μαζι με νερο η το προεξασκητικο, μιας κ σε νερο δεν ειναι διαλυτη.

alsos
15-10-18, 22:07
Εχω δοκιμασει αλλης γνωστης εταιρειας , τρελα πρηξιματα παιδια πραγματικα. Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν πινετε για κανενα λογο ειναι σαν χωμα.

nikosBMW
16-10-18, 01:22
stack glycerol nls με n1 nutrend φανταστειτε ....

TripleDH
22-02-21, 22:26
Παιδιά την έχει δοκιμάσει κανείς σκέτη ; Για κάποιον που έχει εμπειρία απο προεξασκητικα , αξιζει να βαλει γλυκερόλη μόνη της, ή πρέπει να το συνδυάσεις;

beefmeup
23-02-21, 16:42
κ μονη της κανει αυτο που ειναι να κανει..απλα σε ενα προιον με περισοτερα συστατικα λειτουργουν ολα συνδιαστικα αν θες κατι παραπανω.

nikosBMW
23-02-21, 16:52
την ειχα στακαρει με το ν1 .. αχ αλλο πραμα

Polyneikos
23-02-21, 21:01
κ μονη της κανει αυτο που ειναι να κανει..απλα σε ενα προιον με περισοτερα συστατικα λειτουργουν ολα συνδιαστικα αν θες κατι παραπανω.

Όπως στο Complete Pre, πχ:P:P

Polyneikos
23-02-21, 21:02
την ειχα στακαρει με το ν1 .. αχ αλλο πραμα

Φιλε επειδή το N1 ήδη μου κολλάει πολύ καλά, ενώ το χρησιμοποιώ χρόνια, η γλυκερόλη που του λείπει θα δώσει και αλλο μπαμ. Μου έδωσες ιδέα.:thumbup:
θα το κάνω όταν ανοίξουν τα γυμναστήρια, μιας και τώρα κανω πολύ βασική προπόνηση.

nikosBMW
23-02-21, 22:24
αξιζει πολυ...