PDA

Επιστροφή στο Forum : Total War (RedCon1)



amateur666
16-10-18, 11:45
124861

124862

sobral
17-10-18, 11:09
124883

Αυτή είναι η ετικέτα με την οποία οφείλει να κυκλοφορεί στην Ευρώπη, κι όχι η παραπάνω που έχει κάποιες ουσίες που δεν περνάνε την ευρωπαϊκή νομοθεσία.

amateur666
17-10-18, 14:43
124883

Αυτή είναι η ετικέτα με την οποία οφείλει να κυκλοφορεί στην Ευρώπη, κι όχι η παραπάνω που έχει κάποιες ουσίες που δεν περνάνε την ευρωπαϊκή νομοθεσία.

προφανως αλλα εγω το αγορασα με αυτη που το ανεβασα

Polyneikos
17-10-18, 15:01
Τα πολύτιμα είναι στην αμερικάνικη έκδοση . :green::turtle:
Το Citrate στην μορφή που το περιέχει είναι ίδιο με αυτό AMP Citrate (https://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?30479-AMP-Citrate&highlight=citrate) ;

nikosBMW
17-10-18, 22:58
τ χρησιμοποιω κι εγω τωρα γευση gummybear ,καλουτσικη.. γενικα καλο νιτρικο ωραιο φοκους και πριξιματακια .να σημειωσω οτι εχω την αμερικανικη εκδοση με το dmha,σκεφοτμαι μολις βρω την glycerol της nls να την στακαρω με το total war για παραπανω πριξιματα

amateur666
22-10-18, 20:54
παρα το γεγονος οτι εχει παρομοια συστατικα και σε σχετικα ομοιες δοσολογίες με το limitless που το ειχα τιμήσει 3 φορες...

δεν νιώθω το ίδιο σε θέμα ενέργειας-''τσιτας'' απο τα διεγερτικά που με επιανε (το limitless) στο ενα scoop και μου εδεινε ενα ωραιο elevation mood κτλπ για αρκετες ωρες

να σημειωσω οτι εχω να παρω pre w απο την άνοιξη

επισης δεν ξερω αν παιζει ρολο οτι το συγκεκριμενο pre workout εχει θέμα καθως πετρωνει παρα πολυ Ευκολα...συγκεκριμενα μολις το ανοιξα ηταν πετρα...
με 3 κουτια limitless αλλα κ αλλα pre w που ειχα παρει ανα τα χρονια τοσο πολυ πρωτη φορα μου συμβαίνει

θα ανεβω τις επομενες μερες στο 1,5scoop

nikosBMW
22-10-18, 22:57
εμενα με πιανει αλλα οχι σαν το κρακεν ενω εχουν τα ιδια ακριβως συστατικα .. νταξ καλουτσικο ειναι .. τα πριξιματα που δινει ειναι κομπλε .!
Εχε στο νου σου οτι πισω αποο την εταιρια αυτη ,(redcon1) κρυβεται η hi tech.. ο ιδιοκτητης της ειναι πολυ πονηρος .. ας πουμε σε ενα νιτρικο της εταιριας του με dmaa , το χα παρει μετα απο 4 μηνες αποχη απο stimσ και ενω εβαλα 2 σκοοπ καταλαθος ,ηταν σα να πια νερο και πολλοι στα forums του εξωτερικου λενε οτι τα περισσοτερα προιοντα τους ειναι μουφα.... οποτε μπορει και να ναι underdosed η συγκεκριμενη εταιρια

sobral
08-10-20, 20:15
132710

132713

Θα επιχειρίσω σταδιακά να κάνω μία ανανέωση στα προϊόντα της βιβλιοθήκης μας, με τις καινούργιες ετικέτες ορισμένων προϊόντων. Ένα από αυτά είναι το Total War της Redcon1.

kostas kou
09-10-20, 00:21
to χρησιμοποιω τωρα, καλα πρηξιματα, μετρια ενεργεια (ειμαι και σε περιοδο που κουραζομαι πολυ στην δουλεια μου και μου λειπει υπνος)

sobral
09-10-20, 12:37
Την ευρωπαϊκή έκδοση έχεις; Λογικά έχεις αντοχή στα διεγερτικά για να αναφέρεις ότι σου προκαλεί μέτρια διέγερση γιατί έχει αρκετά μεγάλη ποσότητα εξ αυτών. Και οι 2 εκδόσεις πάντως είναι μια χαρά. Μικρές οι διάφορες τους, σε αντίθεση με άλλα αμερικανικά που φέρνουν συχνά πυκνά εδώ πολύ κατώτερες φόρμουλες.

kostas kou
10-10-20, 00:28
την ευρωπαικη εκδοση εχω ναι, εχω ανοχή στα διεγερτικά, και στην καφεΐνη