PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια και απο μενα =)



Mugen
15-02-09, 21:36
Γεια χαρα σε ολους και ολες.

Στο forum "επεσα" τυχαια ψαχνωντας στο Google για θεματα διατροφης/καυσης λιπους. Μπορω να πω οτι μου αρεσει η οργανωση του και θα μπαινω καθημερινα τοσο για να παιρνω συμβουλες απο γνωστες και γνωστριες, οσο και για το να διαβαζω για θεματα που εχω πληρη αγνοια!!

Ειμαι 21 ετων, 1.85μ και 101kg για την ωρα. Δεν ειμαι εντελως "χλαπατσας" αλλα σιγουρα οχι και φετες ! Δεν εχω σκοπο να γινω φετες αλλωστε, απλα να επανελθω στο φυσιολογικο μου βαρος, τοσο για λογους υγειας και αντοχης, αλλα και για λογους αυτοπεποιθησης κυριως.

Και αν θελει να ελθει και η γραμμωση αργοτερα...καλως να ελθει ! :P

Να ειστε καλα φιλοι και φιλες, και θα μπαινω να σας διαβαζω.

Με εκτιμηση,
Φανης.

Tani Mc'Roth
15-02-09, 21:39
Καλως ηρθες Φανη!!!
Καλες αναγνωσεις!!Καλη δυναμη στην προσπαθεια σου!!!

NASSER
15-02-09, 21:39
φιλε Mugen (Φανη) καλως ηρθες στην παρεα του :bodybuildinggr:

Διαβαζοντας θ μαθεις πολλα πραγματα που σιγουρα χριαζεται καθημερινη παρακολουθηση για να πεις καποια στιγμη πως ναι εχιες παρει ολα οσα σου χριαζονται ωστε να βελτιωσεις την υγεια σου και το σωμα σου.

Καλη διαμονη και καλη αναγνωση :welcome:

slaine
15-02-09, 21:47
καλώς ήρθε φίλε Φάνη και εδώ.
μείνε μαζί μας και θα τα καταφέρεις :wink:

Polyneikos
15-02-09, 21:47
Γεια σπου Φάνη, καλως ήρθες στο :bodybuildinggr: ,ελπίζουμε να σε βοηθησουμε σε ότι μπορούμε,να είσαι καλα !! :thumbup:

Mugen
15-02-09, 21:47
Να ειστε καλα φιλοι μου, ευχαριστω για το καλωσορισμα.

Να ειστε σιγουροι πως μεχρι να χασω τα κιλα που θελω*, θα σας τα κανω τσουρεκια..ας μου επιτραπει η εκφραση χαχα :P

*= Αυτο δεν σημαινει οτι θα εξαφανιστω μετα, καθε αλλο...

Muscleboss
15-02-09, 21:52
welcome φάνης. :wave:

ρίξε μια ματιά στα άρθρα και μετά ξεκίνα ερωτήσεις.

ΜΒ

KATERINI 144
15-02-09, 22:14
welcome :welcome:

tezaman
15-02-09, 22:18
:thumbup: :wave:

kyriakos23
15-02-09, 22:21
:wave:

napstor
15-02-09, 22:32
καλωσηρθες στο φορουμ.εδω θα βρεις οτι θελεις 8)

racingman
15-02-09, 23:36
καλως ηρθες!

XtremeHardCore
15-02-09, 23:39
Φανη καλως ηρθες στην παρεα του :bodybuildinggr:

Και να θυμασαι 1 πραγμα

Δεν συμβουλευομαστε εμεις το Google για θεματα διατροφης/καυσης λιπους
κ.α.

Αλλα το Google εμας!!!

TRIANTAFYLLOU
16-02-09, 00:39
καλως ήρθες και καλό διαβασμα στην παρεα του :bodybuildinggr: :awesome:

peris
16-02-09, 00:46
καλωσηρθες και απο μενα φιλε στο :bodybuildinggr:

the_big_litho
16-02-09, 01:29
:wave: :wave: :wave:

καλως ηρθες και καλο διαβασμα....

Mugen
16-02-09, 01:34
Σας ευχαριστω ολους για το θερμο καλωσορισμα :awesome:

XtremeHardCore τυχαια επεσα στο forum αυτο οπως ειπα, αλλα ηρθα...για να μεινω! :D

SOLID
16-02-09, 02:28
Καλως ηρθες mugen!!!!!
Ασχετο παιζεις mugen?????????

Mugen
16-02-09, 02:37
Καλως ηρθες mugen!!!!!
Ασχετο παιζεις mugen?????????

Οχι αλλα ειμαι Hondaκιας :P (ασχετα αν οι συγκυριες εφεραν ενα bmw στα χερια μου...αλλα θα πωληθει συντομα ελπιζω και θα αντικατασταθει με ενα S2000)
Ευχαριστω για το καλωσορισμα.

peris
16-02-09, 10:43
Καλως ηρθες mugen!!!!!
Ασχετο παιζεις mugen?????????

Οχι αλλα ειμαι Hondaκιας :P (ασχετα αν οι συγκυριες εφεραν ενα bmw στα χερια μου...αλλα θα πωληθει συντομα ελπιζω και θα αντικατασταθει με ενα S2000)
Ευχαριστω για το καλωσορισμα.

S2000 κορυφαιο αυτοκινητο ειχα μπει σε ενα φιλο μου και επαθα πλακα με την επιταχυνση που εχει αυτο το αμαξι :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Doctorg
16-02-09, 11:54
Γεια σου και απο μένα φίλε :wave:

Piratis
16-02-09, 12:41
Καλως ηρθες Φανη , κι εγω ετσι εμαθα το site , τυχαια απο το ιντερνετ ψαχνωντας διαφορα ωφελιμα πραγματα.

το 1ο βημα το εκανες , μεινε πειθαρχημενος (βλεπω οτι εχεις θεληση) και ολα θα πανε καλα :)

the_big_litho
16-02-09, 12:47
Καλως ηρθες mugen!!!!!
Ασχετο παιζεις mugen?????????

Οχι αλλα ειμαι Hondaκιας :P (ασχετα αν οι συγκυριες εφεραν ενα bmw στα χερια μου...αλλα θα πωληθει συντομα ελπιζω και θα αντικατασταθει με ενα S2000)
Ευχαριστω για το καλωσορισμα.

σε βλεπω εσενα, κολλημενος με χοντακια... αντε παρε το s και ελα για ανοιγματα..... :awesome: :awesome:

Mugen
16-02-09, 16:31
Ευχαριστω για το καλωσορισμα :bbbiceps:

Σχετικα με το θεμα αμαξι, για την ωρα εχω ενα bmw 316ti compact '04 και οπως καταλαβαινετε ειναι...τραβατε με και ας κλαιω απο θεμα επιταχυνσης.
Τωρα με την οικονομικη κριση που πουλανε αρκετοι σε ξεφτιλα τιμες, πιστευω να βρω και ενα καλο(και οχι τρακαρισμενο) S.

Για αυτο mugen και παλι mugen :rocking: :rocking:

tupac
16-02-09, 16:49
WELCOME mugen! :welcome: ΓΙΑ ΤΟ S ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΙΣΕΙΣ!ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ :rocking: !ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΤΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ...ΤΗΝ 2,3 ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ! :rolf: GOOD LUCK! :awesome:

Mugen
16-02-09, 17:03
WELCOME mugen! :welcome: ΓΙΑ ΤΟ S ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΙΣΕΙΣ!ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ :rocking: !ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΤΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ...ΤΗΝ 2,3 ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ! :rolf: GOOD LUCK! :awesome:

Thx για το καλωσορισμα, με συνεση το γκαζι και ολα ειναι ευκολα αγαπητε :thumbsup: