PDA

Επιστροφή στο Forum : Rize (Driven Sports)



kostas kou
27-10-18, 14:15
125316

125317
Nεο νιτρικο απο την DS, που μετα το craze οτι εχει βγάλει ειναι μαπα

nikosBMW
27-10-18, 18:40
underdosed... ψαχνω καιρο να βρω τα μυστικα ματζουνια που λεει ... λοιπον το walnut extract ειναι το juglans regia , που εχει μεσα και το re1gn της olympus labs..θα δοκιμαστει παντως μιας και πατησε ελλαδα,μολις κανω ενα οφφ απο στιμς

sobral
27-10-18, 19:03
Απ' τις πιο (ίσως η πιο) hype (με την κακή έννοια) εταιρία στο χώρο των συμπληρωμάτων... Χωρίς συστατικά με drug like effect, δεν ξέρουν να φτιάχνουν συμπληρώματα οι τύποι εκεί. Ό,τι "φυσιολογικό" προσπάθησαν να φτιάξουν μετά το craze δεν τσούλησε. Ακόμη και στο craze υπήρχαν διαφορές από παρτίδα σε παρτίδα.:turtle:

nikosBMW
27-10-18, 19:24
Απ' τις πιο (ίσως η πιο) hype (με την κακή έννοια) εταιρία στο χώρο των συμπληρωμάτων... Χωρίς συστατικά με drug like effect, δεν ξέρουν να φτιάχνουν συμπληρώματα οι τύποι εκεί. Ό,τι "φυσιολογικό" προσπάθησαν να φτιάξουν μετά το craze δεν τσούλησε. Ακόμη και στο craze υπήρχαν διαφορές από παρτίδα σε παρτίδα.:turtle:

sobral ολοσωστος αλλα σε παρακαλω πολυ επειδη διαβαζω παλια θεματα και βλεπω οτι εχεις αρκετες γνωσεις, μπορεις να μου πεις τι ειναι το christmas bush?? τα αλλα τα ψιλο βρηκα,αυτο δε βρισκω με τπτ τι ειναι.. διαβαζω βασικα οτι βοηθαει στην πιεση και βοηθαει την καρδια?? αυτο τι οφελος μπορει να εχει σε ενα hardcore και μαλιστα συμφωνα με τα λεγομενα της εταιρειας δυνατο pre wkorout? αλλα να μου πεις εδω στο επομενο νιτρικο τους το crz og βαλανε DHEA lol

sobral
28-10-18, 13:58
sobral ολοσωστος αλλα σε παρακαλω πολυ επειδη διαβαζω παλια θεματα και βλεπω οτι εχεις αρκετες γνωσεις, μπορεις να μου πεις τι ειναι το christmas bush?? τα αλλα τα ψιλο βρηκα,αυτο δε βρισκω με τπτ τι ειναι.. διαβαζω βασικα οτι βοηθαει στην πιεση και βοηθαει την καρδια?? αυτο τι οφελος μπορει να εχει σε ενα hardcore και μαλιστα συμφωνα με τα λεγομενα της εταιρειας δυνατο pre wkorout? αλλα να μου πεις εδω στο επομενο νιτρικο τους το crz og βαλανε DHEA lol

Πλησιάζουν Χριστούγεννα γι' αυτό!:turtle::turtle::green::green: Πρώτη φορά το βλέπω σε συμπλήρωμα! DS είναι αυτή ό,τι θέλει κάνει.:P Την επόμενη φορά να βάλουν μελατονίνη μέσα σε pre-workout :rolf::rolf:

Πέρα από την πλάκα θα ψάξω τι παίζει με τα συστατικά του.

nikosBMW
28-10-18, 14:06
Πλησιάζουν Χριστούγεννα γι' αυτό!:turtle::turtle::green::green: Πρώτη φορά το βλέπω σε συμπλήρωμα! DS είναι αυτή ό,τι θέλει κάνει.:P Την επόμενη φορά να βάλουν μελατονίνη μέσα σε pre-workout :rolf::rolf:

Πέρα από την πλάκα θα ψάξω τι παίζει με τα συστατικά του.

χααχαχααχαχχααχαχ . παντως βλεπω καλα reviews αν και δεν ξερω αν ειναι αληθινα .. αλλα να μου πεις τα ιδια λεγανε για το frenzy οτι ειναι τρομερο και δυνατο και μολις δοκιμασα 1 δοση απο ενα φιλο ηταν σαν να πια τσαι .. ds και hi tech ειναι οτι χειροτερο πιστευω απο εταιριες συμπληρωματων πως τα χωρεσανε ολα αυτα σε 5.1 g ενας θεος ξερει