PDA

Επιστροφή στο Forum : Cheat meals



Sourlas
18-10-06, 20:58
Λόγω των ημερών κάνω το εξής γκάλοπ. Παρακαλώ στην συμμετοχή όλων σας.

Nick3
18-10-06, 23:48
Μακαρονάδα ψήφισα.
Το σουβλάκι με αλάδωτη πίτα δεν το θεωρώ σαβούρα πάντως! :wink:

Muscleboss
19-10-06, 00:43
Sourlas, είσαι απαράδεκτος... ξέχασες την πίτσα! Μάλλον πρέπει να σε πάω μια μέρα για σαβούρα... :D

ΜΒ

ajax
19-10-06, 10:57
GREEK SOYVLAKI!με μπολικο γιαουρτοσκορδιο να εχεις την ησυχια σου!!

sakisboy
19-10-06, 11:25
tha psifiza soublaki kai makaronada omos i ligoura mou me stelnei sto soublatzidiko.pao gia masa simera tha gourouniaso.

Sourlas
19-10-06, 13:49
Ξεχασα το σημαντικότερο, και φανταστειτε λιγες ώρες μετα το ποστ έφαγα 1,5 πίτσα βλέποντας Champions League.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Τεσπα, ψήφησα μακαρονάδα -παντός τύπου.

Gasturb
19-10-06, 15:38
Όταν σου λείπει η μαμά πατρίδα κ γυρνάς πίσω πλακώνεσαι με τρέλλα στα σουβλάκια!!

Nick3
19-10-06, 17:13
Ξεχασα το σημαντικότερο, και φανταστειτε λιγες ώρες μετα το ποστ έφαγα 1,5 πίτσα βλέποντας Champions League.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Τεσπα, ψήφησα μακαρονάδα -παντός τύπου.
Με μπυρίτσα φαντάζομαι... :lol:
Μου λείπει πολύ αυτή η συνήθεια.Βάζω εύκολα λίπος ρε γαμώτο και μου φαίνεται έγκλημα να κάνω κάτι τέτοιο.
Απ την άλλη όμως Champions League χωρίς σουβλάκια ή πίτσα με μπύρες δεν σου κάθεται καλά.Κάτι πρέπει να χεις στα χέρια σου...τι θα φας?Τόνο με ρύζι? :puke: :pale:
Καταραμένο bodybuilding θέλω τη ζωή μου πίσω!!!!!! :twisted: :x

newbie
19-10-06, 17:29
παιδες εγω ξεσκιζομαι στα γλυκα .... σοκολάτα παυλίδης την υγείας είναι όλα τα λεφτα μια φορα την εβδομάδα θα τσακισώ μια....

οσο για το σουβλάκι βρηκα αλλη λύση εχει ενα σουβλατζιδικο στην Ηλιουπολη που βαζει πιτα σικάλεως αλάδωτη και το κρεας απο στρουθοκάμηλο...οπότε κάπως έτσι κοροϊδευω την αναγκη για σουβλακο....

Gasturb
19-10-06, 18:57
παιδες εγω ξεσκιζομαι στα γλυκα .... σοκολάτα παυλίδης την υγείας είναι όλα τα λεφτα μια φορα την εβδομάδα θα τσακισώ μια...

Η σοκολάτα κ κυρίως η μαύρη (όχι γάλακτος) δεν πρέπει να αποκλειστεί τελέιως απο το διαιτολόγιο, διότι περιέχει φλαβονοειδή μία αντιοξοδωτική ουσία που εξουδετερώει τις ελέυθερες ρίζες.

Revan
19-10-06, 20:23
Ξεχασα το σημαντικότερο, και φανταστειτε λιγες ώρες μετα το ποστ έφαγα 1,5 πίτσα βλέποντας Champions League.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Τεσπα, ψήφησα μακαρονάδα -παντός τύπου.
Με μπυρίτσα φαντάζομαι... :lol:
Μου λείπει πολύ αυτή η συνήθεια.Βάζω εύκολα λίπος ρε γαμώτο και μου φαίνεται έγκλημα να κάνω κάτι τέτοιο.
Απ την άλλη όμως Champions League χωρίς σουβλάκια ή πίτσα με μπύρες δεν σου κάθεται καλά.Κάτι πρέπει να χεις στα χέρια σου...τι θα φας?Τόνο με ρύζι? :puke: :pale:
Καταραμένο bodybuilding θέλω τη ζωή μου πίσω!!!!!! :twisted: :x

Ασε ρε φίλε εγώ είδα Barchelona - Chelsea τρώγοντας κονσέρβες τόνου :(

Gasturb
19-10-06, 20:59
Ασε ρε φίλε εγώ είδα Barchelona - Chelsea τρώγοντας κονσέρβες τόνου :(

Σοβαρή η καταστασή σου.. xexe

Nick3
19-10-06, 22:40
Ασε ρε φίλε εγώ είδα Barchelona - Chelsea τρώγοντας κονσέρβες τόνου :(

Σοβαρή η καταστασή σου.. xexe
Μην το γελάς καθόλου Gasturb.
Το θέμα είναι σοβαρό.Εγώ θυμάμαι πέρισυ είδα το el classico Real-Barcelona τρώγοντας γιαούρτι με ξηρούς καρπούς... :fresse:

newbie
20-10-06, 10:17
παιδες εγω ξεσκιζομαι στα γλυκα .... σοκολάτα παυλίδης την υγείας είναι όλα τα λεφτα μια φορα την εβδομάδα θα τσακισώ μια...

Η σοκολάτα κ κυρίως η μαύρη (όχι γάλακτος) δεν πρέπει να αποκλειστεί τελέιως απο το διαιτολόγιο, διότι περιέχει φλαβονοειδή μία αντιοξοδωτική ουσία που εξουδετερώει τις ελέυθερες ρίζες.

ωχ.... δηλαδή δεν κάνω cheating αλλα καλό;;;; με εφτιαξες...τώρα....

anastasisk
21-10-06, 00:50
Αθανατο ελληνικο σουβλακι και τιποτα αλλο.Με κοτοπουλο ομως μεσα να περνουμε και λιγη πρωτεινουλα. . . :army2:

pushhead
21-10-06, 11:13
ΟΛΑ!
ο καλος Θεουλης με εκανε εκτομορφικο!!!
ευχαριστω καλε θεουλη!

Sourlas
23-10-06, 14:57
Προσωπικα ΜΟΝΟ στο ημίχρονο τρώω καθότι κατά την δίαρκεια του αγώνα επειδή οποτε βλέπω το ζω έντονα δεν κατεβαίνει τίποτα. Ούτε λόγος για τόνο κτλ βέβεα, το πιο light είναι η πιτσα.... ακολουθούν παγωτά cookies από γνωστό ζαχαροπλαστείο της Πάτρας....

Theristis
10-12-06, 16:01
Δεν ξέρω ποιος είναι απο Θεσσαλονίκη αλλά όσοι είναι τους ζηλεύω έχουν την αποκλειστικότητα του Χατζή την πιο θεϊκιά τουλούμπα. :D

Gasturb
10-12-06, 17:45
.. και τα τρίγωνα πανοράματος

Gasturb

Duke-Nukem
10-12-06, 17:52
τα μακαρίνια γιατί είναι cheat meal; πηγή υδατανθράκων δεν είναι;

Theristis
10-12-06, 18:56
Απο την θεσσαλονίκη είμαι αλλά μένω Αθήνα οπότε αρκετές φορές έχω την τύχη να απολαμβάνω τα ωραία γλυκά της θεσσαλονίκης

muaythaispirit
12-12-06, 02:42
τα μακαρίνια γιατί είναι cheat meal; πηγή υδατανθράκων δεν είναι;

οντως ρε παιδια και εγω αυτο θα ποσταρα ...
αν δεν εχουν τιποτα περιεργες σαλτσες γιατι να ειναι σε αυτην την κατηγορια??
εμενα παντως η αγαπημενη μου διατροφικη αμαρτία ειναι ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΕΣ!@!
εκει γινεται ΜΑΧΗ χαχαχ

Gasturb
12-12-06, 03:18
Eκεί muaythaispirit δεν είναι πολυ cheat αφού τα ψάρια ειναι σχεδόν άλιπα κ πλούσια σε πρωτείνη κ ωμέγα 3


Gasturb

muaythaispirit
12-12-06, 14:18
ναι καλα κατσε να δεις τι παραγγελνω και μετα ξαναπες μου χαχαχαχαχ
για τα μακαρόνια καμμια απάντηση ??

KATERINI 144
04-12-07, 01:44
μακαρονάδα σε όλες τις εκδόσεις την ψοφάω :D

toula_nomikou
08-01-08, 17:05
Τσακιζω τα γλυκα.Ειδικα με σιροπι. :P Η αληθεια ειναι οτι με βοηθαει ο μεταβολισμος μου αν ξεφυγω στα κιλα τα κοβω ολα μαχαιρι.

nickos46
08-01-08, 17:19
εγώ τσουφλη ψήφισα πάντως, με κοτόπουλο και μπόλικη sos και είναι άστα να πάνε .αλλα και καμια παστουλα σοκολατίνα με κομμάτια και σιρόπι βύσσινο αχ..

Gasturb
08-01-08, 17:23
και μπόλικη sos

sauce :green:

Steve KinG STyLe
20-12-08, 14:12
Σε λιγο παλι ερχονται μεγαλες μερες δοξας :idea:
Κοτοπουλα και μοσχαρια με την πετσα και το λιπος,γυρονια,πιτσουλες,ψαροσουπες,μακαροναδες με σαλτσες να ξεχιλιζουν και οτι αλλο καλο φτιαχνει η γιαγια :green:
Φυσικα δεν ξεχναω τα τσουρεκια με μερεντα,τα μελομακαρονα και τους κουραμπιεδες ουτε φυσικα τις μπουγατσουλες!!!!

:rocking: :rocking:

slaine
20-12-08, 14:14
Σε λιγο παλι ερχονται μεγαλες μερες δοξας :idea:
Κοτοπουλα και μοσχαρια με την πετσα και το λιπος,γυρονια,πιτσουλες,ψαροσουπες,μακαροναδες με σαλτσες να ξεχιλιζουν και οτι αλλο καλο φτιαχνει η γιαγια :green:
Φυσικα δεν ξεχναω τα τσουρεκια με μερεντα,τα μελομακαρονα και τους κουραμπιεδες ουτε φυσικα τις μπουγατσουλες!!!!

:rocking: :rocking:
αλήτη!!!! μας άνοιξες την όρεξη! σλουρπς

ovelix
20-12-08, 14:36
εχουμε και λεμε προβατινα ,κοκορετσι,σπληναντερο,σεφταλιες,και φυσικα ΚΡΑΣΙ :drunken: οσο για γλυκα τα παντα :joker: ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε ολους[/list]

slaine
20-12-08, 14:39
τουλάχιστον με τόσες (και τέτοιες) θερμίδες πάρτε και κρεατίνη και κάνετε πολύ σκληρή προπόνηση!!!!

Muscleboss
20-12-08, 16:55
εχουμε και λεμε προβατινα ,κοκορετσι,σπληναντερο,σεφταλιες,και φυσικα ΚΡΑΣΙ :drunken: οσο για γλυκα τα παντα :joker: ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε ολους

τα πες όλα ovelix :thumbup:

MB

mitsakos
20-12-08, 19:36
τρωω τα παντα εκτως απο γλυκα και πιτσα
οχι οτι δεν μου αρεσουν απλα αν δεν τα βρω μπροστα μου δεν παιρνω..δεν μου λυπουν κιολας

σουβλακι δυστηχως ειναι σχεδον καθημερινη συνηθεια αλλα παιρνω ενα τελευταια(μεχρι να τα κοψω τελειως) και αυτο με αλαδωτη,κοτοπουλο και χωρις πατατες

KM2909
26-01-09, 21:39
παιδες ο,τι και να λετε σαν τα ποντιακα πιροσκι της γιαγιας δεν εχει... ειδικα με λιγη μαρμελαδα γινονται.... :shock: μολις τσακισα καμμια ντουζινα απο δαυτα... :evil2:

kyriakos23
26-01-09, 21:55
σουβλακια!!:)

tezaman
26-01-09, 22:14
εγώ για τσίτ μίλ τρώω βρόμη 8)

Steve KinG STyLe
26-01-09, 22:58
εγώ για τσίτ μίλ τρώω βρόμη 8)

Και εγω σκετη βρωμη...ποιος το χε πει αυτο ρε? 8)

NASSER
27-01-09, 00:05
Γινεται να λειπει η πιτσα???

Ψυφισα οτιδηποτε αλλο γιατι η πιτσα ειναι η αδυναμα μου και δεν ειναι στη λιστα.

peris
27-01-09, 00:06
εγώ για τσίτ μίλ τρώω βρόμη 8) :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

εχεις καλη μνημη εσυ :shifty: :bowdown: :bowdown:

yannis88
28-01-09, 00:09
Eι :box:

tezaman
28-01-09, 00:24
εγώ για τσίτ μίλ τρώω βρόμη 8) :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

εχεις καλη μνημη εσυ :shifty: :bowdown: :bowdown:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

SiCkOheL
07-02-09, 03:44
Πίτες - Σουβλάκια
Μακαρονάδα (παντός είδους)
Σάντουιτς
Παστίτσιο
Μουσακάς
Γλυκά (Παγωτά, τούρτες κτλ)


ένα cheat meal είναι όλα μαζί για μένα
ʼλλωστε τι cheat meal είναι αν δεν χτυπήσει καμια 10ria χιλιάδες θερμίδες..

_kwstas_
07-02-09, 07:02
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ...πυτογυρα Παντα με λαδομενη πιτα παντα, κοκορετσια , αρνι , κατσικι , γιδα , πατατες τιγανιτες , τιγανιτα αυγα με μπεικον, κεμπαπ , τζατζικια και τα σχετικα τυροκροκετες , λουκανικα τυγανιτα , καρμποναρα κ.λ.π κ.λ.π τιποτα αλλο ξεχασα Α! ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΒΡΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΝΤΙΝΑ!!!!!! πιτσα αν και ειναι ωραια δεν τιν προτιμο συχνα!γενικα μεσα στην βρομια!!! :bowdown: :bowdown:

GiorgosM
11-02-09, 17:36
Εγω παιρνω εκει τα πιτογυρα μ'απολα και τους αλλαζω τα φωτα :green: Το σουβλακι ειναι ΘΕΙΚΟ!! Απλα... :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

_kwstas_
11-02-09, 22:07
giorgo +10000 σημερα μετα την προπονιση χτυπησα 2 μεριδουλες κοντοσουβλι... με πιτουλες, πιπερια, κρασακι, φετουλα, τζατζικακι και τα σχετικα!!! ΑΛΛΑ ΠΕΙΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΡΕ Π... ΜΟΥ!! αχετο ... η σκορδαλια σας αρεσει?? γιατι εγω απλα :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Exci
11-02-09, 22:09
Μετα την προπονηση ε? Ωραιος..not!

Anyway, τι ειδους ερωτηση ειναι αυτη, εννοειται οτι σφαζουμε πιτογυρα! επιλογη μουσακα λεει λολ!

GiorgosM
12-02-09, 00:52
Εγω μπηκα μια φορα στον πειρασμο να φαω δυο λαχταριστα σουβλακια μετα την προπονηση αλλα αντισταθηκα...:P Τα εφαγα ομως αργοτερα δεν αντεχα!!!

psv
12-02-09, 03:12
επιλογη μουσακα λεει λολ!

Eγω εχω παρει το βιβλιο της βεφας και καθε τσιτ ειναι και ενα διαφορετικο γευμα μεσα απ'το βιβλιο 8)

_kwstas_
12-02-09, 04:02
Ε! ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΤΩΡΑ.... ΡΕ PSV ΤΙ ΒΕΦΑ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??? Αν δεν φας σαβουρα δεν θεωρειτε cheat.. τι συνταγες φτιαχνεις απο τη βεφα??? μην μου πεις σουτζουκακια.. και τετια..

psv
12-02-09, 04:53
Ε! ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΤΩΡΑ.... ΡΕ PSV ΤΙ ΒΕΦΑ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??? Αν δεν φας σαβουρα δεν θεωρειτε cheat.. τι συνταγες φτιαχνεις απο τη βεφα??? μην μου πεις σουτζουκακια.. και τετια..

Αστειευομουνα _kwstas_,αστειευομουνα.Τρελαθηκες?Σιγα μην εκανα τετοιο πραγμα.Ειρωνικο ηταν για τον μουσακα.Σιγα μην καθομαστε να φτιαχνουμε το φαγητο μας 10000 ωρες για να χτυπησουμε ενα cheat...

Ασε που ειμαι της εξης αποψης.Αν ειναι να παρεις παραπανω θερμιδες που δεν τις χρειαζεσαι για ββινγ,ας ειναι αφτες απο ο,τι νοστιμοτερο υπαρχει και σε φτιαχνει.Κι εμενα με φτιαχνουν τα σουβλακια!!!Και παω να τα ψηφισω τωρα!!!!

_kwstas_
12-02-09, 05:03
ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :nana: :nana: :nana: :nana: :nana: :nana: :nana: :nana: :nana:
ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ!

Svein
14-06-09, 16:23
Pizza :toast::toast::toast::toast::toast: !!!!!!!!!

LoneWolf
15-06-09, 22:53
Θεσ/νικη εδω και ο Χατζης φορ δε γουιν
Εγω δεν εχω προβλημα να φαω τονο καθως βλεπω ματς αφου ωρες ωρες αυτα τα πιτογυρα μου κανουν ανω κατω το στομαχι :puke:
Απο τσιτ μιαλ σχεδον καθε μερα γιατι δεν εχω κατωρθωσει να κανω καποιο προγραμμα απλα τρωω οσο πιο υγειηνα γινεται μπορει και 1 σοκολατα την ημερα παντως χωρις γλυκο δεν λειτουργω ειδικα τον χειμωνα.
Η ψηφος μου παει στα ακαταμαχητα γλυκα σαν τα λεης τα πατατακια δεν μπορεις να φας μονο ενα:thumbup:

gym mind
16-06-09, 11:54
Η ψηφος μου παει στα ωραια κ λαχταριστα πιτογυρα!!!

TRIANTAFYLLOU
19-06-09, 02:00
εγώ δεν ψήφισα γιατί δεν θέλω να υποβαθμίσω κάτι απο την λίστα καλά τα πιτόγυρα μου αρέσουν και οι μακαρονάδες καλές και οι πίτες , οπότε ποιό να πώ και πιο να αφήσω απλα στην καθημερινή μου διατροφή υπάρχει και η σαβούρα απροβλημάτιστα πλέον αφού τρώω ενστικτωδώς και τίποτε δεν με χαλάει αρκει να τρώω.:food::food:

vAnY
19-06-09, 11:04
Pizza :toast::toast::toast::toast::toast: !!!!!!!!!

πωπω ναι αυτη ειδικα της pizza hut που εχει τυρι philadelphia μεσα στην κρουστα !!!! σλουρπ μου τρεχυν τα σαλια:green:

Geo84
19-06-09, 11:37
Σήμερα θα φάω το πρώτο μου cheat meal μετά από πολυυυυ καιρό.

Τραπέζι ισολογισμού με την εταιρεία.

Θα σκάσω στο φαί :P

vAnY
19-06-09, 16:59
:toast: καλη ορεξη!!!

skrwz21
19-06-09, 22:00
πωπω ναι αυτη ειδικα της pizza hut που εχει τυρι philadelphia μεσα στην κρουστα !!!! σλουρπ μου τρεχυν τα σαλια:green:

pizza hut (αν και αμερικανικο προιον) κορυφαια πιτσα κατ'εμε κυριως η cheese lovers με εξτρα τυρι χαλουμι , ζαμπον και cheezy crust (ή φιλαδελφεια)..

:P:P

savage
19-08-09, 01:03
Αν κ αποφευγω οπως ο διαλος το λιβανι τα cheat meals,αν με πισει ακατανικητη ταση να φαω καμια αηδια,συνηθως ειναι κανενα σουβλακι:(

PMalamas
10-02-11, 00:47
δε το εχω καθιερωμενο, καθε εβδομαδα πχ οπως αλλοι γτ δε το χρειαζομαι.. αλλα θα λυγισω μπροστα σε μια καλη πιτσα

mortu
03-01-13, 06:25
Ψήφισα πίτες/σουβλάκια
αυτό που εννοούσα όμως ήταν γενικότερα το κρέας!!!
Μπιφτέκια,παιδάκια,παντσέτες,μπριζόλες,λουκάνικα και γενικότερα τα γνωστά ΚΟΨΙΔΙΑ!!!
Δε με χαλάει να τα φάω χωρίς ψωμί,χωρίς πατάτες,χωρίς αναψυκτικά και γενικότερα χωρίς ίχνος υδατάνθρακα αλλα στη δίαιτα μου λείπει πολύ αυτό κι όχι τα παγωτά,οι πίτσες και τα γλυκά
Το τελευταίο Πάσχα παίζει να έφαγα 1,5-2 καθαρά Kg αρνί/κατσίκι/κοκορετσάκι με πέτσα και τριχούλες:turtle: