PDA

Επιστροφή στο Forum : Πύρρος Δήμας - Προπόνηση Βίντεο



Muscleboss
16-02-09, 02:22
Το χα δεί παλιότερα το βίντεο, και τώρα το είδα για στο δίκτυο.

mZ-3GiWt8Ug

ο άνθρωπος είναι φαινόμενο... :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ΜΒ

slaine
16-02-09, 02:28
είναι ο λόγος που άρχισα να παρακολουθώ πιο φανατικά το άθλημα της άρσης βαρών. θυμάμαι ειδικά σε μία ολυμπιάδα (δε θυμάμαι ποιά) που έχασε τις 2 πρώτες προσπάθειες και στην τρίτη ανέβασε κιλά και έφτασε η μέση σχεδόν παράλληλα με το έδαφος και από κει τα σήκωσε... εκλπηκτικός αθλητής ότι και να πούμε έιναι λίγο... και από τα όσα έχω ακούσει/δει είναι άνθρωπος με ήθος....

TRIANTAFYLLOU
16-02-09, 02:29
απλά :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

KATERINI 144
16-02-09, 02:32
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

NASSER
16-02-09, 02:37
Φανταστικη τεχνικη. Πραγματικο φαινομενο :notice:

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

slaine
16-02-09, 02:55
είδα το βιντεάκι απλά :bowdown: :bowdown: :bowdown: :clap:

peris
16-02-09, 11:00
φοβερος αθλητης :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

κριμα που υπηρξαν ολα αυτα τα κρουσματα ντοπινγκ στην αρση βαρων ελπιζω να ξαναφτασει η ελληνικη ομαδα της αρσης βαρων παλι εκει που της αξιζει σε παγκοσμιο επιπεδο :thumbup: :thumbup:

isis
16-02-09, 11:11
φοβερος αθλητης :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: κριμα που υπηρξαν ολα αυτα τα κρουσματα ντοπινγκ στην αρση βαρων ελπιζω να ξαναφτασει η ελληνικη ομαδα της αρσης βαρων παλι εκει που της αξιζει σε παγκοσμιο επιπεδο :thumbup: :thumbup:

Όντως φοβερός αθλητής! Άντε παιδιά και στους επόμενους ολυμπιακούς , καλύτερο βιοχημικό........! 8)

peris
16-02-09, 11:19
φοβερος αθλητης :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: κριμα που υπηρξαν ολα αυτα τα κρουσματα ντοπινγκ στην αρση βαρων ελπιζω να ξαναφτασει η ελληνικη ομαδα της αρσης βαρων παλι εκει που της αξιζει σε παγκοσμιο επιπεδο :thumbup: :thumbup:

Όντως φοβερός αθλητής! Άντε παιδιά και στους επόμενους ολυμπιακούς , καλύτερο βιοχημικό........! 8) :rolf: :rolf: :lol:

ετσι ετσι :P :turtle: :liftheavy:

Polyneikos
16-02-09, 11:35
Πραγματικα αθλητης πρότυπο,σήκωσε την ελληνικη σημαια ψηλα !

Steve KinG STyLe
16-02-09, 14:32
Χημεια ξεχημεια ειναι προτυπο και μας εχει κανει περιφανους.Και εγω σαν τον Νικο,η αρση βαρων ηταν απο τα μονα(μαζι με τους sprinters) τα αθληματα που παρακαλουθουσα στους ολυμπιακους αγωνες με τοσο θαυμασμο...

pikolo
16-02-09, 15:03
εμενα μ αρεσει η χημεια δνε ξερω τι λετε εσεις...χεχε τρομερος! :thumbup: :bodybuilder2: :liftheavy:

manos_
16-02-09, 16:32
Οταν ομως ειχανε βγει οι δημοσιοκαφροι στην τηλεοραση και λεγανε τις χιλιες δυο μαλακιες και τον καλεσανε να κανει δηλωσεις αυτα που ειπε δεν μου αρεσανε καθολου. Εγω δεν ξερω τιποτα απο αυτα και ντροπη κτλ. Λες και αυτος δεν ηταν τιγκα στο φαρμακο.Καλυτερα να μην ελεγε τιποτα.Σαν την πατουλιδου ενα πραγμα και αυτος ολοι δεν ξερανε τιποτα. Τους κανανε οι δημοσιοκαφροι να ντρεπονται για τα αυτονοητα και να μην μπορουν να στηριξουν τις επιλογες τους..Ο μονος αθλητης με μπαλακια που ειχα δει ηταν σε εκεινο το ντοκυμαντερ το bigger faster stronger ενας του φουτμπολ αν θυμαμαι καλα που τους τα εχωσε μπροστα στις καμερες και τους ειπε ο πρωτος που δεν εχει κατι να κρυψει ρε ρουφιανοι να ερθει μπροστα

Rise above
16-02-09, 17:24
σαν αέρα τα σηκώνει τα 200 στο τέλος :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :lift2hand: :bodybuilder2:

Muscleboss
16-02-09, 17:29
^ και είναι μπροστινό σκουάτ, με σωματικό βάρος 80κάτι κιλά. :wave:

ΜΒ

Tani Mc'Roth
16-02-09, 23:10
Μεγαλος αθλητης!!! :bowdown:
Τον εχω γνωρισει απο κοντα.Σοβαρος,λακωνικος,αφοσιωμενος σε αυτο που κανει!!!Τπτ διαφορετικο απο οτι δειχνει στην τηλεοραση!

Exci
16-02-09, 23:26
92ος στους μεγαλλους Ελληνες του Σκαι :awesome:

slaine
05-03-09, 17:59
μερικά ακόμα βιντεάκια

N3ytmA1xtSM

6lYHz0tx8AY&feature=related

GMCGiSV12e0



HRluLzhDNAs

wAdLlHorM3M


Aυτό είναι που έλεγα, δεν το βρήκα σε άλλη γωνία να δέιτε απο το πλάι την προσπάθεια... απλά :bowdown: :bowdown: :bowdown:

V9_lyzFya68

vagg
05-03-09, 18:39
θεος...ολοκληρος πυρρος δημας ρε παιδι μου παντως και να μην εχει ενα ανθρωπο να του αλλαζει τα κιλα....μονο σε μενα φανηκε λιγο τραγικο;;;
οσο για νεες επιτυχιες παντως δυσκολα...τωρα οι αλλοι μας βαζουν και κατουραμε... 8)

mantus3
10-03-09, 21:33
αν δεν βαζεις, βγαζεις κιλα δεν εχει γουστο... αμα στα βαζουν/βγαζουν αλοι απλα δεν νιοθεις.. ξενεροτη φαση...

grtech
02-03-12, 11:15
Ένας από τους μεγαλύτερους Ολύμπιους αθλητές μας.

http://www.youtube.com/watch?v=i4EECeD0bAs

Βίντεο από τις πιο συγκλονιστικές στιγμές που έχω ζήσει σε αθλητικό γεγονός.

http://www.youtube.com/watch?v=SV08PP2q628&feature=related
Φίλε Πύρρο σε ευχαριστούμε!!!


http://www.youtube.com/watch?v=nOWcrqOSevs&feature=related
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Andrikos
03-03-12, 20:53
Μεγάλος αθλητής. Δυστυχώς στα σχόλια των βίντεό του φαίνεται πως αυτό που λέγεται πως "ο αθλητισμός ενώνει" είναι λίγο αστικός μύθος και πολλοί είτε βγάζουν τα κόμπλεξ προς τις επιδόσεις ενός αθλητή είτε σε τελείως ανόητες συζητήσει που δεν έχουν καμία σχέση με την άρση βαρών. Ειδικά το βίντεο που πόσταρε ο Παναγιώτης (MB) δείχνει πόσο τελείως εκτός συναγωνισμού ήταν. Με 83 κιλά ΣΒ και κάνει βόλτα τα 170 κιλά λες και είναι 50 -60.:green:

ελμερ
03-03-12, 21:06
τεραστιος αθλητης ο Πυρρος......εγω θα σταθω στο τελευταιο του χαλκινο μεταλλιο το 1996....κοντρα σε ολα,τραυματιας,και οχι στην καλυτερη στιγμη της καριερας του ,ανεβηκε στο βαθρο μονο με την δυναμη της καρδιας του ,(αυτο που λεμε λαικα ¨"ειχε αντερα"......αυτο για μενα κανει τη διαφορα του ταλαντουχου αθλητη με τον ΜΕΓΑΛΟ αθλητη.....:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::welcome:

aprosektos
04-03-12, 09:15
τεραστιος αθλητης ο Πυρρος......εγω θα σταθω στο τελευταιο του χαλκινο μεταλλιο το 2004....κοντρα σε ολα,τραυματιας,και οχι στην καλυτερη στιγμη της καριερας του ,ανεβηκε στο βαθρο μονο με την δυναμη της καρδιας του ,(αυτο που λεμε λαικα ¨"ειχε αντερα"......αυτο για μενα κανει τη διαφορα του ταλαντουχου αθλητη με τον ΜΕΓΑΛΟ αθλητη.....:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::welcome:
:welcome: