PDA

Επιστροφή στο Forum : Lipo 6 Black Ultra Concentrate (Nutrex)



28782878
01-04-11, 00:13
Lipo-6 Black Ultra Concentrate (Nutrex)
Το εχει ακούσει η δοκιμασει κανεις αυτο???

http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=db20565830b568380afca0d1086fabe8&url=http%3A%2F%2Fwww.bestpricenutrition.com%2Fimages%2FP%2Fnutrex_lipo6_black_ultra.jpg

http://www.newlipo-6black.com/ultraconcentrate/images/LIPO6BLKUC-60CT.gif

What is LIPO-6 Black Ultra Concentrate?

LIPO-6 Black Ultra Concentrate is the greatest invention we have ever come up with and it signals the beginning of a new era in fat burning supplementation. It's the world's first one-pill-only fat destroyer that combines receptor cleansing and re-programming agents with an ultra concentrated fat destroying complex. We call it "The Intelligent" fat destroyer.

What makes LIPO-6 Black Ultra Concentrate so unique?

LIPO-6 Black Ultra Concentrate is the first fat burner that addresses a common problem in the diet and weight loss sector: Loss of sensitivity of your receptors towards diet and stimulant based ingredients, which ultimately leads to reduced effects and results of the fat burner you are taking.
Regular use of fat burners will eventually desensitize adrenergic receptor sites on the cell's surface leading to a loss in product effectiveness, reduced fat loss results and diminished stimulant response. At this point you hear people saying "my fat burner doesn't work for me anymore".

LIPO-6 Black Ultra Concentrate is the world's first 'Intelligent' fat destroyer that addresses this problem and sets the stage for all-out fat burning. Its three way system cleanses and re-programs receptor sites to support maximum cell-to-cell communication. Next it hits the fresh receptor with an ultra concentrated fat destroying complex so powerful that all you will need is a single pill.

How does LIPO-6 Black Ultra Concentrate's unique three way system work exactly?

First, LIPO-6 Black Ultra Concentrate cleanses receptors with Phenylpropanoids. By cleansing the receptor site on the cell's surface we set the stage for proper cell-to-cell communication. Next step is the reprogramming of receptors with monoterpenes. Monoterpenes reprogram miswritten information deep within the cells memory thus creating a refreshed receptor. Lastly, we hit the refreshed receptor with an ultra concentrated one pill only fat destroying complex. This results in maximum fat loss due to the heightened response of the refreshed receptor.

How strong is LIPO-6 Black Ultra Concentrate?

This is an ultra concentrated product that relies on just five ultra pure and super concentrated fat burning compounds. It's so strong that you will never need to take more than one pill.

Do I need to cycle LIPO-6 Black Ultra Concentrate?

Due to its unique receptor cleansing and reprogramming properties LIPO-6 Black Ultra Concentrate is the ideal fat destroyer to jump-start your results and experience all-out fat burning. We recommend a two month cycle twice per year.

How much caffeine is in LIPO-6 Black Ultra Concentrate?

One serving of LIPO-6 Black Ultra Concentrate (1 pill) contains 200mg of caffeine.

Where can I buy LIPO-6 Black Ultra Concentrate?

LIPO-6 Black Ultra Concentrate can be found at many progressive health food stores as well as your local GNC, Vitamin Shoppe, Vitamin World and many websites nationwide.

28782878
01-04-11, 00:15
Πρεπει να ειναι απο τα πολυ δυνατα απλα σε σχεση με το απλο δεν ξερω τι λεει εγω πειρα 3 μπουκαλακια και θα δουμε για φετος το καλοκαιρι τι θα κανει !!!Πολυ σημαντικο ειναι και οτι η δοσολογια ειναι 1 καψουλα αντε 2 το πολυ ...αρα θα μας παει καιρο

deluxe
01-04-11, 05:07
Τι να τα κανεις 3 μπουκαλακια; μισο χρονο θα το παιρνεις συνεχομενα;

28782878
01-04-11, 13:26
βρηκα προδφοραΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΑ 2+ 1 ΔΩΡΟ και τιμη πολυ καλη οποτε !!!:weights:

deluxe
01-04-11, 15:29
Πιστευετε οτι ειναι καλυτερο απο το κανονικο black; Αυτο εχει λιγοτερα συστατικα, αλλα λογικα σε μεγαλυτερες δοσεις; Σκεφτομαι να το τσιμπησω, αλλα δε θελω να το παιρνω για 2 μηνες σερι! Εναμιση μηνα το πολυ! Μαλλον θα παιρνω μερικες ημερες και 2 χαπακια.

giannis64
01-04-11, 16:50
ποια η διαφορα με αυτο http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6367&d=1257545619 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6367&d=1257545619)

28782878
01-04-11, 17:23
http://www.nzmuscle.co.nz/site/nzmuscle/images/items_labels/NUTREX_LIPO6_BLACK_LABEL.gif
το απλο ειναι το πανω και το συμπυκνωμένο το κατω
http://www.newlipo-6black.com/ultraconcentrate/images/LIPO6BLKUC-60CT.gif
Η ερωτηση ειναι ποιο πιστευουν οι ειδικοι εδω μεσα οτι ειναι πιο αποτελεσματικο περα απο αυτα που λεει η nutrex

deluxe
01-04-11, 19:08
Τα 2 πρωτα blends, τι συστατικα εχουν; Πρωτη φορα τα βλεπω.

28782878
02-04-11, 15:37
Κανενας ειδήμονας πανω στα λιποτροπικα να μας δωσει τα φωτα του :bowdown:

28782878
03-04-11, 21:07
?????κανενας?:cursing:

beefmeup
03-04-11, 23:42
κανενα απτα 2 για μενα.

παιζεις με τον θυροειδη,κ εχω γραψει την αποψη μου για αυτο.
καλυτερα να παιξεις με τα μπαλακια(υποθαλαμο) σου,παρα με τον θυροειδη..

αν εξαιρεσεις την τ2(που ειναι κ το ενεργο συστατικο),ολα τα αλλα μεσα δεν ειναι κ τπτ σπουδαιο..

deluxe
04-04-11, 15:07
Δλδ ποιος σπουδαιος λιποδιαλυτης υπαρχει που κανει και δουλεια, χωρις να παιζει με την υγεια σου;

Εκτος απο διατροφη και αεροβια.. :weights:

beefmeup
04-04-11, 15:52
Δλδ ποιος σπουδαιος λιποδιαλυτης υπαρχει που κανει και δουλεια, χωρις να παιζει με την υγεια σου;


δλδ που παιζουν με την υγεια σου οι λιποδιαλυτες,μαστορα?

εδω συγκεκριμενα μιλαμε για ουσια που μπορει να σου προκαλεσει ορμονικο θεματακι..πιστευεις δλδ οτι ολοι οι λιποδιαλυτες το κανουν αυτο?
εγω τελευταια φορα που κοιταξα τι κυκλοφορει ειδα ενα σωρο λιποδιαλυτες με συστατικα που κανουν δουλεια,χωρις να σου επειρεαζουν ορμονες κ τα ρεστα.

COBRA_STYLE
04-04-11, 15:57
εγω τελευταια φορα που κοιταξα τι κυκλοφορει ειδα ενα σωρο λιποδιαλυτες με συστατικα που κανουν δουλεια,χωρις να σου επειρεαζουν ορμονες κ τα ρεστα.
πες μου οτι ηταν μεσα σε αυτους και ο OEP

ΤΕΛΟΣ:green:

deluxe
04-04-11, 22:09
Ε αυτο ζητησα. Λιποδιαλυτη που να κανει δουλεια, χωρις να επηρεαζει ορμονες, δλδ να παιζει με την υγεια σου.

28782878
05-04-11, 02:06
Για πια ουσεια μιλας για να καταλαβω και εγω ,υπαρχει στο lipo6 black????

geo28
05-04-11, 05:43
Για πια ουσεια μιλας για να καταλαβω και εγω ,υπαρχει στο lipo6 black????

για την 3,5 Diiodo-L-Thyronine λεει,που παιζει με θυροειδη..

28782878
05-04-11, 11:54
H 3,5-diiodo-L-thyronine (3,5-T2) εχει μιμητική δραση προς την Τ3??? Υπερθυρεοειδισμούς κλπ

28782878
11-04-11, 16:09
????

deluxe
11-04-11, 16:31
Reviews δε βλεπω για αυτο το συμπληρωμα παντως και δε ξερω γιατι. Ειναι καινουριο; Τελικα ειναι καλυτερο απο το παλιο black;

Τα 2 πρωτα blends τι ειναι; Μπορει να πει καποιος;

sofos
11-04-11, 16:43
Reviews δε βλεπω για αυτο το συμπληρωμα παντως και δε ξερω γιατι. Ειναι καινουριο; Τελικα ειναι καλυτερο απο το παλιο black;

Τα 2 πρωτα blends τι ειναι; Μπορει να πει καποιος;

καινουριο ειναι....τα 2 πρωτα κ καλα ΄΄καθαριζουν΄΄ τους αποδοχεις σου για να σε πιανει παντα...

28782878
11-04-11, 19:48
εγω το περιμενω να ερθει οποτε και θα σας ενημερωσω για το τι ειδα ...

28782878
18-04-11, 02:19
Σημερα το ξεκινησα γα αποτελεσματα πανω στη γραμμωση θα σας πω μετα απο ενα μηνα πάντως οτι γενικα μου έδωσε εξτρα ενεργεια ππου δεν περιμενα στην προπονηση ισχιει απο εκει και περα εκοψα και υδατανθρακα τωρα και βλεπουμε !!!

deluxe
18-04-11, 05:18
Τι δοσολογια κανεις;

28782878
18-04-11, 12:08
Λοιπον τελικα μετα απο 2 μερες αποφασισα οτι ηταν νωρις για το προγραμμα μου και λογο φορτου δουλειας ηθελα να περιμενω να ειμαι πιο χαλαρος για γραμμωση λοιπον σημερα πειρα πρωτη δοση 30 λεπτα πριν το ξυπνημα (και πριν την πρωτεινη) σας γραφω και τα υπολοιπα συμπληρωματα που χρησιμοποιω και καθε εβδομαδα θα σας λεω τι ειδα και τι γινεται
Μαζι με το lipo 6 περνς zma universal ,l glutamine universal , whey shake syntrax ,adams Now,omega3,6,9 now,και γενικο πλανο διατροφης υδατανθρακας μονο πρωι και μετα την προπονηση 70 γρ βρωμη πρωι και μια μπανανα και 20 γρ δεξτροζη μεταπροπονιτικα και απο εκει και περα ανα 4 μερες βαζω και μια μερα με φουλ υδατανθρακα (ρυζι ,πατατα,κλπ )σε ολα τα γευματα
Μετρησα περιφέρεια και σωματικο βαρος και περιμενω να δω τη θα μου κανει απο γραμμωση ειδικα στο κοιλιακό λίπος
staytuned

28782878
27-05-11, 09:57
A και δεδομενου οτι ειναι Τ2 και ο πατερας μου καποια στιγμη υπεφερε απο μια κριση υπερθυροιδισμου λογο αγχους οποτε μπορει να θεωρειτε και ιστορικο θα κανω και μια εξεταση Τ3 Τ4 μαζι με γενικη καπου στα μεσα της λήψης

28782878
28-05-11, 11:00
Σημερα 2η μερα χρήσης του ολα καλα χθες στο γυμναστηριο που μπηκα στηθος μια ωρα μετα την ληψη του δεν κρατιομουν ολα μια χαρα απλα μαλλον πρεπει επειδη εχω θεματα γενικα με υποταση να με ριχνει λιγο αν δεν φαω σε μιση ωρα ακριβος μετα την πιεση κατα τα αλλα ολα μια χαρα !!!

13ilias
06-07-11, 20:34
Σημερα 2η μερα χρήσης του ολα καλα χθες στο γυμναστηριο που μπηκα στηθος μια ωρα μετα την ληψη του δεν κρατιομουν ολα μια χαρα απλα μαλλον πρεπει επειδη εχω θεματα γενικα με υποταση να με ριχνει λιγο αν δεν φαω σε μιση ωρα ακριβος μετα την πιεση κατα τα αλλα ολα μια χαρα !!!

Φιλε εχουμε κανενα νεο γι αυτο το προιον?

28782878
06-07-11, 23:38
ολα καλα τελικα το τελειωσα το κουτι και ειμαι 6 κιλα κατω στο γυμναστισριο δεν επεσα σχεδον καθολου και σε γενικες γραμμες πολυ καλες εντυπωσεις σε σχεση με ολα τα αλλα λιποτροπικα + οτι περνεις ενα η δυο χαπια μονο και οχι 6 που ειναι το στανταρ των αλλων το πρωτινό με τρελα και απο αμερικη η τιμη τα σπαει !!!

13ilias
08-07-11, 22:36
ολα καλα τελικα το τελειωσα το κουτι και ειμαι 6 κιλα κατω στο γυμναστισριο δεν επεσα σχεδον καθολου και σε γενικες γραμμες πολυ καλες εντυπωσεις σε σχεση με ολα τα αλλα λιποτροπικα + οτι περνεις ενα η δυο χαπια μονο και οχι 6 που ειναι το στανταρ των αλλων το πρωτινό με τρελα και απο αμερικη η τιμη τα σπαει !!!

6 kila re file se poso kairo??i diatrofi sou afstiri?


γραφε με Ελληνικα....

13ilias
09-07-11, 13:41
6 kila re file se poso kairo??i diatrofi sou afstiri?


γραφε με Ελληνικα....

αχαχααχαα ναι ελεος συγνωμη ξεχαστηκα... Φιλε περιμενο να μου πεις :D

aris1988
10-04-12, 10:24
τι γνωμη εχετε για αφτο?ειναι ποιο δυνατο απο το απλο black?

andreasaxo
11-04-12, 17:31
τι γνωμη εχετε για αφτο?ειναι ποιο δυνατο απο το απλο black?

Με τίποτα. Δεν έχουν σχέση μεταξύ τους, το black με της 3 κάψουλες ανά δώσει και ποιο συγκεκριμένα, αυτό που έχει και της yohimbine, είναι μακράν πολύ καλύτερο από αυτό εδώ.
Έχω εμπειρία και από τα δυο, γι'αυτο στο λέω.
Ποιο λεπτομερώς, το black με της 3 κάψουλες μου περιόριζε πολύ την όρεξη, μου την έκοβε εντελώς για κάνα τετράωρο, από ενέργεια πάλι το πρώτο είναι καλύτερο, διουρητικός δεν είδα διαφορές, όσες φορές με έστελνε στην τουαλέτα το πρώτο black, άλλες τόσες με έστελνε κι'αυτο.

Diesel
13-04-12, 14:23
Γεια σας παιδια..λοιπον σκευτομαι φετος να βαλω το λιπο 6 black για να με βοιθηση στν γραμμωση απλα εχω μπερδευτει λιγο γτ η ετερεια αυτην εχει 2 σκευασματα το 60 με 2 καψουλες την ημερα και το 120 με 6...απο το λιγο που το εψαξα ειδα οτι το 60 ειναι πιο δυνατο....πειτε μου την γνωμη σας αν θελετε παιδες..Ευχαρηστω

andreasaxo
13-04-12, 19:38
Γεια σας παιδια..λοιπον σκευτομαι φετος να βαλω το λιπο 6 black για να με βοιθηση στν γραμμωση απλα εχω μπερδευτει λιγο γτ η ετερεια αυτην εχει 2 σκευασματα το 60 με 2 καψουλες την ημερα και το 120 με 6...απο το λιγο που το εψαξα ειδα οτι το 60 ειναι πιο δυνατο....πειτε μου την γνωμη σας αν θελετε παιδες..Ευχαρηστω

Δες από πάνω.
Ποιο συμπυκνωμένο είναι αυτό με της 60, όχι ποιο δυνατό.

velas
29-04-12, 17:42
andreasaxo τωρα που αλλαξαν τη συσταση του "απλου" τι παιζει?
μηπως πλεον το concentrate ειναι καλυτερο?γιατι καπου ειδα οτι το καινουργιο black δεν εχει yohibine
αν καταλαβα καλα εσυ εχεις δοκιμασει κ τα δυο κ συστηνεις το "απλο" ετσι?

andreasaxo
29-04-12, 23:27
andreasaxo τωρα που αλλαξαν τη συσταση του "απλου" τι παιζει?
μηπως πλεον το concentrate ειναι καλυτερο?γιατι καπου ειδα οτι το καινουργιο black δεν εχει yohibine
αν καταλαβα καλα εσυ εχεις δοκιμασει κ τα δυο κ συστηνεις το "απλο" ετσι?

To lipo 6 black κυκλοφορεί σε 3-4 έκδοσης, γίνετε πανικός, μην κολλάς στην yohimbine όμως, γιατί μόνο μια έκδοση του lipo 6 black δεν έχει yohimbine, ακόμα και το concentrate έχει yohimbine.
Το lipo 6 black είναι κατά πολύ καλύτερο από το concentrate, πολυυυυυυυυυ καλύτερο.
To μόνο lipo 6 black που φτάνει κάπως κοντά στην σύσταση που έχει το δυνατό lipo 6 black, βλέπω ότι το έχει εδώ το e-shop του bodybuilding.gr σε καλή τιμή.
H διαφορές που έχει αυτό εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr με το lipo 6 black που είχα δουλέψει είναι η εξής.
Και τα δυο έχουν 4,5mg lipolytic acceleration matrix (yohimbine σε τρις διαφορετικές μορφές).
Και τα δυο έχουν 200mg free fatty acid releasing complex και ακριβός την ίδια σύσταση.
Και τα δυο έχουν 150mg thermogenic activator και ακριβός την ίδια σύσταση.
Και τα δυο έχουν 150mcg fat oxidation stimulator αλλά εδώ θα δούμε την πρώτη τους διαφορά, του bodybuilding.gr εχει 150mcg 3,5 Diiodo-L-thyronine, ενο αυτο που ειχα δουλεψη εγω ειχε 150mcg 3,3 Diodo-L-thyronine και 3,5 Diiodo-L-thyronine μαζί.
Εδώ τώρα πάμε στην μεγάλη διαφορά, αυτό του e-shop του bodybuilding.gr 60% αλκαλοειδή synephrine, geranium και zingerone, όλα μαζί στα 45mg, ενώ αυτό που είχα δουλέψει εγώ είχε 20mg συνδυασμό methylsynephrine και synephrine HCL

velas
30-04-12, 17:39
απ'οτι βλεπω φιλαρακι δεν ειναι θεμα "δυνατου" κ μη αλλα παλια κ νεα συνθεση
απο αμερικανικο site (που το εμπιστευομαι 100%) βλεπω οτι εχουν το ιδιο μ'αυτο που εχουν στο e-shop του bodybuilding.gr
εσυ ξερεις που να μπορω να βρω το παλιο?
thnx για την αναλυτικοτατη απαντηση :bowdown:

andreasaxo
01-05-12, 00:26
απ'οτι βλεπω φιλαρακι δεν ειναι θεμα "δυνατου" κ μη αλλα παλια κ νεα συνθεση
απο αμερικανικο site (που το εμπιστευομαι 100%) βλεπω οτι εχουν το ιδιο μ'αυτο που εχουν στο e-shop του bodybuilding.gr
εσυ ξερεις που να μπορω να βρω το παλιο?
thnx για την αναλυτικοτατη απαντηση :bowdown:
Ναι, το βρίσκω από Ελλάδα, έχεις π.μ
Τίποτα ρεσι, να σε καλά!!

deluxe
06-05-12, 02:46
To lipo 6 black κυκλοφορεί σε 3-4 έκδοσης, γίνετε πανικός, μην κολλάς στην yohimbine όμως, γιατί μόνο μια έκδοση του lipo 6 black δεν έχει yohimbine, ακόμα και το concentrate έχει yohimbine.
Το lipo 6 black είναι κατά πολύ καλύτερο από το concentrate, πολυυυυυυυυυ καλύτερο.
To μόνο lipo 6 black που φτάνει κάπως κοντά στην σύσταση που έχει το δυνατό lipo 6 black, βλέπω ότι το έχει εδώ το e-shop του bodybuilding.gr σε καλή τιμή.
H διαφορές που έχει αυτό εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr με το lipo 6 black που είχα δουλέψει είναι η εξής.
Και τα δυο έχουν 4,5mg lipolytic acceleration matrix (yohimbine σε τρις διαφορετικές μορφές).
Και τα δυο έχουν 200mg free fatty acid releasing complex και ακριβός την ίδια σύσταση.
Και τα δυο έχουν 150mg thermogenic activator και ακριβός την ίδια σύσταση.
Και τα δυο έχουν 150mcg fat oxidation stimulator αλλά εδώ θα δούμε την πρώτη τους διαφορά, του bodybuilding.gr εχει 150mcg 3,5 Diiodo-L-thyronine, ενο αυτο που ειχα δουλεψη εγω ειχε 150mcg 3,3 Diodo-L-thyronine και 3,5 Diiodo-L-thyronine μαζί.
Εδώ τώρα πάμε στην μεγάλη διαφορά, αυτό του e-shop του bodybuilding.gr 60% αλκαλοειδή synephrine, geranium και zingerone, όλα μαζί στα 45mg, ενώ αυτό που είχα δουλέψει εγώ είχε 20mg συνδυασμό methylsynephrine και synephrine HCLΑυτα τα 2 συστατικα ειναι που δουλεψαν. Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.

Τωρα για την εκδοση που πηρες εσυ, λογικα δε κυκλοφορει πλεον, καθως εχουν απαγορευθει αυτες οι ουσιες.

Devil
06-05-12, 06:55
Αυτα τα 2 συστατικα ειναι που δουλεψαν. Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.

Τωρα για την εκδοση που πηρες εσυ, λογικα δε κυκλοφορει πλεον, καθως εχουν απαγορευθει αυτες οι ουσιες.

απλα respect....:bowdown:

νταξ η methylsynephrine οκ... αλλα η synephrine δεν παει πουθενα...

andreasaxo
06-05-12, 21:36
Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.
Είναι καλύτερο; Τι να σου πω; Εγώ επειδή από το κάθε ένα χρησιμοποίησα από 2 κουτιά, το αντίθετο συμπέρασμα έβγαλα.

deluxe
07-05-12, 07:18
Είναι καλύτερο; Τι να σου πω; Εγώ επειδή από το κάθε ένα χρησιμοποίησα από 2 κουτιά, το αντίθετο συμπέρασμα έβγαλα.Βασικα δικιο εχεις. Τωρα κοιταξα συστατικα. Απλα συνηθως οι concentrate φορμουλες ειναι καλυτερες, υπεθεσα το ιδιο και τωρα.

chilli_1987
08-05-12, 10:47
χτθες ξεκινησα να παιρνω και εγω τον συγκεκριμενο λιποδιαλυτη και με αεροβια ασκηση πλεον και ακομα πιο αυστηρη διατροφη και περιμενω να περασει λιγος καιρος για να σας πω εντυπωσεις αν και το ξεκινησα καπως ξενερωμενος επειδη παρηγγειλα το παλιο και μου φερανε το καινουριο που απο οτι βλεπω δεν ειναι αναλογο του παλιου....

chilli_1987
08-05-12, 10:54
Αυτα τα 2 συστατικα ειναι που δουλεψαν. Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.

Τωρα για την εκδοση που πηρες εσυ, λογικα δε κυκλοφορει πλεον, καθως εχουν απαγορευθει αυτες οι ουσιες.

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ??

koulisss
11-05-12, 09:21
Πριν λιγες μερες μου τελειωσε το lipο6 black αυτο που ειχε στο eshop τα σχολια μου θετικα μειωση της ορεξης με ανεβασε σε ενεργεια και εχασα 4 κιλα μεσα στο στρατο χωρις να κανω τελεια διατροφη, το μονο αρνητικο σε εισαγωγικα ειναι οτι μου δημιουργουσε ενα αισθημα κομπου στον λαιμο.Τωρα που τελειωσε αυτη η εκδοση στο e-shop ποιο μου προτεινετε να παρω το απλο η το concetrate και στο concetrate στον 1κυκλο χρησιμοποιης 2κουτια;

andreasaxo
11-05-12, 15:19
Πριν λιγες μερες μου τελειωσε το lipο6 black αυτο που ειχε στο eshop τα σχολια μου θετικα μειωση της ορεξης με ανεβασε σε ενεργεια και εχασα 4 κιλα μεσα στο στρατο χωρις να κανω τελεια διατροφη, το μονο αρνητικο σε εισαγωγικα ειναι οτι μου δημιουργουσε ενα αισθημα κομπου στον λαιμο.Τωρα που τελειωσε αυτη η εκδοση στο e-shop ποιο μου προτεινετε να παρω το απλο η το concetrate και στο concetrate στον 1κυκλο χρησιμοποιης 2κουτια;

Αυτο κατι μου θιμιζη.


Δεν πάνε καλά τα πράγματα λοιπόν.
Χθες κατά την διάρκεια που έκανα squats ένιωσα ένα σφίξιμο, έναν κόμπο στον οισοφάγο.
Δεν έδωσα και πολύ σημασία, συνέχισα.
Ακόμα των έχω μέχρι τώρα. Από το πρωί με της σκέψεις που έχω κάνη κοντεύω να τα κάνω πάνω μου.
Το σύμπτωμα που έχω παρουσιάζετε στον υπερθυρεοειδισμό.
Η κοπέλα μου μου λέει ότι αυτό συμβαίνει και από το άγχος μερικές φορές.
Ότι δεν είμαι στα καλύτερα μου αυτήν την περίοδο και ότι στενοχωριέμαι για κάποια προσωπικά μου είναι αλήθεια.
Το περίεργο που με βάζει σε σκέψεις είναι ότι με έπιασε κατά την διάρκεια της προπόνησης, φοβάμαι ρε γαμοτο και λόγο δουλειάς δεν προλαβαίνω να δω τι εξετάσεις χρειάζονται.


Όχι γιατη βρήκα τελικά την αιτία και δεν οφειλόταν στην χρήση του lipo 6 black.
Αυτομάτως μόλις ξεπέρασα το πολύ μεγάλο μου προσωπικό πρόβλημα που είχα, έφυγε αμέσως μέσα σε μισή μέρα αυτός ο κόμπος στον λαιμό μου, το ξέχασα τελείως, τώρα που είδα το post θυμήθηκα τι είχα.
Ήταν καθαρά ψυχολογικό το θέμα, ήμουν πολύ απογοητευμένος με κάτι και μου βγήκε εκεί, συνεχίζω κανονικά την χορήγηση του lipo 6 black για να σου πω την αλήθεια.

Όλα o.k φίλε στο στρατό;
Σε έχει στρεσαρη τίποτα;
Ώρες ώρες νοσταλγείς τίποτα;
Γενικός, από ψυχολογία όλα καλά;

koulisss
11-05-12, 18:34
Αυτο κατι μου θιμιζη.





Όλα o.k φίλε στο στρατό;
Σε έχει στρεσαρη τίποτα;
Ώρες ώρες νοσταλγείς τίποτα;
Γενικός, από ψυχολογία όλα καλά;

Ναι εκπαιδευωμαι για δοκιμος στη κρητη ειχα να κανω 2μηνες προπονηση τωρα εχει ενα μηνα που μπηκα κανονικα και επανερχομε σιγα σιγα,πιστευω οτι πρεπει να ειχαι σχεση το lipo6 γιατι αλλες φορες κ να εχω καποιο προβλημα η απο ψυχολογια να μην ειμαι καλα δεν ειχα αυτο τον κομπο και αυτο γινοταν στις πρωτες μερες που αρχισα το lipo6.

andreasaxo
11-05-12, 22:16
Ναι εκπαιδευωμαι για δοκιμος στη κρητη ειχα να κανω 2μηνες προπονηση τωρα εχει ενα μηνα που μπηκα κανονικα και επανερχομε σιγα σιγα,πιστευω οτι πρεπει να ειχαι σχεση το lipo6 γιατι αλλες φορες κ να εχω καποιο προβλημα η απο ψυχολογια να μην ειμαι καλα δεν ειχα αυτο τον κομπο και αυτο γινοταν στις πρωτες μερες που αρχισα το lipo6.
Δες παραπανο, αυτα, τα ιδια συμπτοματα ειχαν παρουσιαστι σε εμενα.
Εντάξει, μην ξανά πάρεις ρεσι lipo, άστο να πούμε, για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο το λέω, απο κει και πέρα δεν επιμένω, μπορείς να κάνεις οτι θέλεις. :thumbup:

koulisss
12-05-12, 08:25
Δες παραπανο, αυτα, τα ιδια συμπτοματα ειχαν παρουσιαστι σε εμενα.
Εντάξει, μην ξανά πάρεις ρεσι lipo, άστο να πούμε, για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο το λέω, απο κει και πέρα δεν επιμένω, μπορείς να κάνεις οτι θέλεις. :thumbup:

Θα δοκιμασω την εκδοση χωρις την diido thyronine και τα υποληπα που ειχε η εκδοση του e-shop και αποτι φαινεται δεν θα ξανα φερουν .καμια γνωμη να παρω το απλο η το concetrate και το concetrate χρειαζετε 2κουτια για 1κυκλο;

andreasaxo
12-05-12, 14:31
Θα δοκιμασω την εκδοση χωρις την diido thyronine και τα υποληπα που ειχε η εκδοση του e-shop και αποτι φαινεται δεν θα ξανα φερουν .καμια γνωμη να παρω το απλο η το concetrate και το concetrate χρειαζετε 2κουτια για 1κυκλο;

Το απλό να πάρεις, ναι, 2 κουτιά.

chilli_1987
15-05-12, 21:19
8 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΗΔΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΙΣΘΗΤΗ.ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΟΡΕΞΗΣ,ΑΥΞΗΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ 2 ΚΙΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΩΣ ΤΩΡΑ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΙΕΤΑΙΡΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΛΙΠΟΣ ΑΛΑΛ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΤΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΕΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΛΙΠΟΥΣ.ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΩΣ ΤΩΡΑ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ(ΙΣΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑ ΒΕΒΑΙΑ).ΩΣ ΤΩΡΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ!

***γραφε με μικρους χαρακτηρες.MODS TEAM***

deluxe
20-05-12, 01:41
Θα το εχω σε 10 ημερες, αλλα θα το ξεκινησω σε κανα 2μηνο απο τωρα. Θα το παιρνω ταυτοχρονα με erase, hemavol και ισως κρεατινη. Μαλλον θα κανω 2 μηνες κυκλο.

deluxe
22-05-12, 00:13
Θα το εχω σε 10 ημερες, αλλα θα το ξεκινησω σε κανα 2μηνο απο τωρα. Θα το παιρνω ταυτοχρονα με erase, hemavol και ισως κρεατινη. Μαλλον θα κανω 2 μηνες κυκλο.Ποσα mg 3,5 Diiodo-L-Thyronine λετε να εχει η καθε καψουλα; Συνηθως σε καθε δοση βαζουν απο 100mg 3,3 και 100mg 3,5. Εδω λογικα θα ειναι πολυ λιγοτερη.. Θα κανει δουλεια το προϊον;

Παντως η απλη black εκδοση στην μια δοση ( 3 καψουλες ) εχει 150mg, οποτε στις 2 δοσεις παμε στα 300mg.. Μηπως το κανονικο ειναι και πιο δυνατο; Και μεγαλυτερες δοσεις και περισσοτερα συστατικα.. Σκεφτομουν να αγορασω και 2ο κουτι απο την concentrate εκδοση. Να αγορασω καλυτερα την απλη για 2ο κυκλο;

asterix33
06-06-12, 21:54
Λαμβανοντας το τωρα 2 μερες πραγματικα ειναι οτι ποιο δυνατο εχω δοκιμασει!!Πραγματικα δεν πεινας νιωθω παντα το στομαχι μου γεματο και δεν μπορω να ολοκληρωσω το φαγητο μου στη μεση χορταινω.Για οσους θελουν πραγματικα να χασουν κιλα το συνιστω!!

Devildragon
08-06-12, 21:33
Παιδια ειναι η πρωτη μου φορα που παιρνω λιποδιαλυτη θερμογεννετικο.Λετε να δοκιμασω αυτον που εχω ακουσει τα καλυτερα?καφεδακια δεν πινω, ειμαι 32 χρονων,1,82 και 90 κιλα.Το θελω για να με βοηθησει να χασω μερικα κιλα .Κανω σχεδον καθε μερα αεροβια.Ευχαριστω.

kokolakis
08-06-12, 23:22
αν φτιαξεις και την διατροφη σου θα σε βοηθησει αλλιως μην περιμενεις....

deluxe
12-06-12, 00:37
Ultra Concentrate Version old : http://www.musclegears.net/shop/wp-content/uploads/2011/11/Lipo-6-Black-Ultra-facts.gif

Lipo6 ultra concentrate new : http://images.iherb.com/l/NRX-00044-6.jpg

Lipo6 Ultra Concentrate newest!!

ULTRA CONCENTRATED FAT DESTROYING COMPLEX
296.5mg
Caffeine Anhydrous
Theobromine Anhydrous
Advantra Z®† Citrus Aurantium (60% Synephrine)
Yohimbine
Rauwolscine









Lipo6 black old version : http://www.campusprotein.com/v/vspfiles/assets/images/lipo6supp.jpg

Lipo6 black new version : http://www.adastreet.com.au/uploads/images/Nutrex/lipo6_black_panel.jpg

Lipo6 black newest!!
BEYOND EXTREME UNDERGROUND FAT DESTROYER
504.5mg
Caffeine Anhydrous
Beta-Phenylethylamine
Coleus Forskohlii 20% Forskolin
Advantra Z®† Citrus Aurantium (50% Synephrine)
Zingerone
Yohimbine


Απο το κακο στο χειροτερο! Μας δουλευουν; Και το κακο οτι δε ξερουμε ποια εκδοση εχει το καθε καταστημα! Και εγω πηρα το concentrate νομιζοντας οτι ειναι η παλια εκδοση, χωρις να ξερω οτι εχουν βγει ακομα 2! Ευτυχως πηρα και το alpha t2 που τουλαχιστον εχει 3'3..

deluxe
13-06-12, 08:41
Καποιος να σχολιασει κατι; Το εχω γραψει σε τεσσερα διαφορετικα forums και δεν πηρα καμια απαντηση. Εστειλα e-mail στην nutrex, αλλα τιποτα..

Εμενα μου ηρθε η 2η εκδοση του lipo6 black UC. Τουλαχιστον εχει το 3'5 diiodo.

deluxe
14-06-12, 01:47
Μου εστειλαν απαντηση, αλλα πιο πολυ για τυποποιημενη μου κανει.. Δε μιλησα καθολου για dmaa, αλλα για την 3'5 diiodo-l-thyronine.



Hello,

We appreciate your interest in Nutrex Research and are happy to address any questions you may have. The first time we updated the formula, we utilized a vegetarian capsule making it free of any animal products and suitable for vegetarians to take. Although the fat burning compounds have not changed, the oils used in the formula are unstable in a vegetarian capsule which is why it was not included in the updated version. Recently, the FDA is currently looking into the DMAA compound that is used in the formula. Although we disagree with the stance the FDA has taken on this compound, we reformulated it for the 3rd time to comply with their request. The newest version will be available within 1-2 months and is designed to provide the great results that Lipo-6 is known for by helping to boost metabolic rate, decrease appetite and can help to burn off more fat as energy throughout the day. Please let me know if you have any further questions.

akasuki
25-06-12, 15:09
Καλησπέρα!
Έχω λιγάκι μπερδευτεί και εγώ με τις ¨άπειρες¨ εκδόσεις του Lipo 6, black κτλ..
Γενικά το concentrate τi απόδοση έχει μέχρι στιγμής; Αξίζει; ή καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 black;;

Ευχαριστώ! :)

andreasaxo
26-06-12, 14:38
Καλησπέρα!
Έχω λιγάκι μπερδευτεί και εγώ με τις ¨άπειρες¨ εκδόσεις του Lipo 6, black κτλ..
Γενικά το concentrate τi απόδοση έχει μέχρι στιγμής; Αξίζει; ή καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 black;;

Ευχαριστώ! :)

Για εμένα προσωπικά η καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 Black.
Είναι υποκειμενικό όμως αυτό, σ'αυτο μπορεί να σου απαντήσει κάποιος που έχει δοκιμάσει και τα 2 σκευάσματα (όπως εγώ), και το concentrate αλλά και το κλασικό, και τέλος, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, μπορεί να υπάρχουν άτομα στα οποία να δούλεψε καλύτερα το concentrate (αμφιβάλω).

akasuki
26-06-12, 14:45
Για εμένα προσωπικά η καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 Black.
Είναι υποκειμενικό όμως αυτό, σ'αυτο μπορεί να σου απαντήσει κάποιος που έχει δοκιμάσει και τα 2 σκευάσματα (όπως εγώ), και το concentrate αλλά και το κλασικό, και τέλος, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, μπορεί να υπάρχουν άτομα στα οποία να δούλεψε καλύτερα το concentrate (αμφιβάλω).

Σ΄ευχαριστώ! :)
Επομένως που μπορώ να το βρω;) το απλό black εννοώ.. γιατί μια μικρή έρευνα αγοράς που έκανα, προωθούν το concentrate! :/

deluxe
26-06-12, 15:26
Η εταιρια ισχυριζεται οτι η concentrate φορμουλα ειναι πιο δυνατη απο την απλη. Τωρα δε ξερω κατα ποσο ισχυει. Μονο του δεν ειναι και τοσο καλο, αλλα σε συνδιασμο με το alpha t2, πιστευω οτι θα κανει πολυ καλη δουλεια. Πιο ολοκληρωμενο λιποδιαλυτικο πιστευω πως ειναι το dexaprine.

andreasaxo
26-06-12, 16:48
Η εταιρια ισχυριζεται οτι η concentrate φορμουλα ειναι πιο δυνατη απο την απλη. Τωρα δε ξερω κατα ποσο ισχυει. Μονο του δεν ειναι και τοσο καλο, αλλα σε συνδιασμο με το alpha t2, πιστευω οτι θα κανει πολυ καλη δουλεια. Πιο ολοκληρωμενο λιποδιαλυτικο πιστευω πως ειναι το dexaprine.

Ναι όντως, αυτό είναι αλήθεια, ισχυρίζεται η nutrex ότι είναι καλύτερο το concentrate, αλλά από την άλλη, αν δεν υποστηρίξεις το σπιτικό σου, θα πέσει να σε πλακώσει, έπρεπε αφού το έβγαλαν να το δικαιολογήσουν, νεώτερο προϊών από το κλασικό lipo 6 black, αποκλείεται να το λανσαριζαν και να έλεγαν ότι είναι ποιο αδύναμο από το κλασικό, θα τους πετάγανε πέτρες.

Ναι όντως, είναι τόσο καλό το dexaprine;

andreasaxo
26-06-12, 16:50
Σ΄ευχαριστώ! :)
Επομένως που μπορώ να το βρω;) το απλό black εννοώ.. γιατί μια μικρή έρευνα αγοράς που έκανα, προωθούν το concentrate! :/

Και εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr μπορείς να το βρεις αλλά και αν ψάξεις καλύτερα σε Ελληνικά on-line καταστήματα συμπληρωμάτων, σίγουρα θα το βρεις.

akasuki
27-06-12, 13:53
Και εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr μπορείς να το βρεις αλλά και αν ψάξεις καλύτερα σε Ελληνικά on-line καταστήματα συμπληρωμάτων, σίγουρα θα το βρεις.

Α οκ! :) θα το δοκιμάσω και ελπίζω να έχει θετικά αποτελέσματα! :D

akasuki
27-06-12, 13:55
Ναι όντως, αυτό είναι αλήθεια, ισχυρίζεται η nutrex ότι είναι καλύτερο το concentrate, αλλά από την άλλη, αν δεν υποστηρίξεις το σπιτικό σου, θα πέσει να σε πλακώσει, έπρεπε αφού το έβγαλαν να το δικαιολογήσουν, νεώτερο προϊών από το κλασικό lipo 6 black, αποκλείεται να το λανσαριζαν και να έλεγαν ότι είναι ποιο αδύναμο από το κλασικό, θα τους πετάγανε πέτρες.

Ναι όντως, είναι τόσο καλό το dexaprine;

Aπο ποιά εταιρία είναι αυτό το dexaprine;

sobral
27-06-12, 14:11
Aπο ποιά εταιρία είναι αυτό το dexaprine;

iForce (προσωπικά δεν την πάω για διάφορους λόγους). Όσο για το dexaprine πολύ δυνατό δεν θα το πρότεινα σε κάποιον που δεν έχει προηγούμενη εμπειρία με δυνατούς λιποδιαλύτες. άσε που παίζει και με τον θυροειδή (στην πρώτη έκδοση του)...υπάρχει θέμα αν θες να διαβάσεις http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?14859-Dexaprine-(iForce)

mdsars
19-09-12, 18:53
Καλησπερα εγω το δοκιμασα και ειμαι σουπερ ικανοποιημενος απο ενεργεια και απωλεια λιπους χωρις καμμια παρενεργεια . Ειμαι γιατρος και παρακολουθησα τον οργανισμο μου σε διαφορες φασεις. Επειδη θελω να ξαναπαρω αλλα δεν το βρισκω γιατι φαινεται σαν discontinued υπαρχει καπου σε στοκ αν ξερει καποιος ??? Ευχαριστω !!!

Dragonbreath
29-04-13, 19:15
πολύ καλο, τουλάχιστον σε θέμα ενέργειας!:thumbup:
Χρησιμοποίησα την νεότερη version των 60 caps,χωρίς τ3, και έμεινα ικανοποιημένος.
Αρκετή εφίδρωση,νεύρο, ταχυπαλμίες...ωραία πράγματα γενικά,παρόμοιο του oxyelite pro(το παλιό),σίγουρα πιο "ελαφρύ"

kostas kou
20-05-13, 09:40
fφιλε τι δοσολογια επερνες?
εγω περνω 1 το πρωι πριν το πρωινο και ενα πριν την προπονα καλα ειναι η να παρνω 2 πριν την προπο?

gibsonlp
12-12-15, 01:48
τελικα παιδια, οσοι το δοκιμασαν, δουλεψε το προιον? Καλυτερο απο το απλο black?

gibsonlp
15-12-15, 15:52
κανεις?

Bananeikos
06-05-19, 17:28
128099
128100




Γνωριζει κανεις για το Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate, το εχει δοκιμασει κανεις;

nikosBMW
06-05-19, 21:24
Δυνατος δοκιμαζω τωρα εναν αλλο της ιδιας εταιριας τον lipo 6 dynamix σε σκονη και ειναι εξισου καλος