PDA

Επιστροφή στο Forum : Υπερ ενος bodybuilder για να τον παντρευτει μια γυνα



blackgym
18-02-09, 18:02
ξερει να μαγιρευει

ξερει να γυμναζεται

μπορει ευκολα να κανει μετακομισεις

ευκολα να σηκωσει 3 παιδια στα χερια του

κατι αλλο προσθεστε..

:cyclops:

KATERINI 144
18-02-09, 18:07
το πρώτο είναι πολύ άκυρο , τα άλλα καλά τα λες.

blackgym
18-02-09, 18:20
με τοσες συνταγες που πρεπει να μαθει ωστε να κανει γευματα πιστευω οτι θα μαθει..δεν ειπαμε και σεφ..

Exci
18-02-09, 18:32
Γαλοπουλα ρυζι κοτοπουλο πατατες, και σπεσιαλιτε ασπραδια? :?
Ποια Βεφα και πρασσινα αλογα :lol:

TRIANTAFYLLOU
19-02-09, 23:26
αυτο δεν έχει να κάνει με άθλημα αλλά με άνθρωπο και χαρακτήρα υπαρχουν και ββερ που έχουν δυο αριστερα χέρια.

πέρα απο το να βρασουν ρυζι και κανενα αυγο δεν κάνουν τιποτε άλλο το να παντρευτείς πρέπει να συντρέχουν και άλλοι λόγοι την πάρτη πρεπει να την βάλεις σε δεύτερη μοίρα και σε πρώτη αν όχι την γυναίκα το παιδί δηλαδή αν έχω ένα τελευταίο κοματι φιλέτο στο τραπέζι και είμαι νηστικός θα προτιμήσω να το δωσω στο παιδί παρά να το φάω εγώ , δηλαδή σε περιπτωση γάμου αλλάζουν τα δεδομένα , βάζεις άλλες προτεραιότητες αν δεν είσαι διατεθημένος δεν θα έχεις επιτυχία.

στα θετικά συγκαταλέγονται η πειθαρχεία , καλή φυσική κατάσταση , άλλα τα άλλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθενός .

στα αρνητικά η πειθαρχεια στην διατροφή και προπόνηση που πρέπει η γυναίκα να δεχτεί αυτό που κάνεις και να σε αγαπάει και έτσι δεν θα την κουραζουν οι όποιες ιδιαιτερότητες και όχι όταν κάνεις δίαιτα να κάνει τα ωραία γλυκά και συνέχεια να κυκλοφορούν απαγορευτικά για σενα φαγητα επίσης διαρκεί επιθυμία για σεχ (που και αυτό έχει να κάνει με χαρακτήρα και επιθυμία του καθενός) γιατί αν δεν το βρίσκει τότε θα το βρεί αλλού λόγω αυξημένων ορμονών .

υπάρχει ολόκληρος καταλογος επιχειρημάτων αλλά σε γενικές γραμμές ρόλο παίζει ο άνθρωπος και το πόσο δυνατή είναι η σχέση και όχι τοββ.

και αν ο άντρας το μόνο που έχει να προσφέρει είναι μπράτσα και αυτό είναι και το κρητήριο επιλογής απο την γυναίκα χωρίς να δεί πιό βαθιά τότε γρήγορα θα καθαρίσουν την μπουγάδα .

με λίγα λόγια ο γάμος έχει να κάνει με το πόσο είναι διατεθημένος κάποιος να ανταποκρηθεί στις υποχρεώσεις του και όχι με τα υπέρ η κατα του αθλήματος .

Polyneikos
19-02-09, 23:29
+ 1000. Με καλυψε απόλυτα ο Ηλίας,ότι περισσότερο πω θα είναι φλυαρία! :awesome:

RAMBO
19-02-09, 23:30
παντωσ δεν νομιζω να τον κερατωνει γιατι θα τησ φερει τισ πρωτεινεσ κολαρο. :spank:

mantus3
22-02-09, 18:19
παντωσ δεν νομιζω να τον κερατωνει γιατι θα τησ φερει τισ πρωτεινεσ κολαρο. :spank:

εγω το θεωρω πολυ πιθανο.. ειναι βεβαια κ αναλογος τον ανθρωπο, αλλα θα βαρεθει αμα καθε απογευμα ο "δικος¨" της ειναι για κανενα 2ωρο στο γυμν...

TRIANTAFYLLOU
23-02-09, 03:29
αν είναι να μη με κερατώνει απο φόβο τα χάσαμε τα κατσίκια παιδια .

είπαμε η γυναίκα και στο μυαλό να το βάλει είναι σαν να έγινε ενω αν την πάρεις το μυαλό με την καλή ένοια , μπορείς να κοιμάσε ήσυχος.

SOLID
23-02-09, 18:36
αυτο δεν έχει να κάνει με άθλημα αλλά με άνθρωπο και χαρακτήρα υπαρχουν και ββερ που έχουν δυο αριστερα χέρια.

πέρα απο το να βρασουν ρυζι και κανενα αυγο δεν κάνουν τιποτε άλλο το να παντρευτείς πρέπει να συντρέχουν και άλλοι λόγοι την πάρτη πρεπει να την βάλεις σε δεύτερη μοίρα και σε πρώτη αν όχι την γυναίκα το παιδί δηλαδή αν έχω ένα τελευταίο κοματι φιλέτο στο τραπέζι και είμαι νηστικός θα προτιμήσω να το δωσω στο παιδί παρά να το φάω εγώ , δηλαδή σε περιπτωση γάμου αλλάζουν τα δεδομένα , βάζεις άλλες προτεραιότητες αν δεν είσαι διατεθημένος δεν θα έχεις επιτυχία.

στα θετικά συγκαταλέγονται η πειθαρχεία , καλή φυσική κατάσταση , άλλα τα άλλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθενός .

στα αρνητικά η πειθαρχεια στην διατροφή και προπόνηση που πρέπει η γυναίκα να δεχτεί αυτό που κάνεις και να σε αγαπάει και έτσι δεν θα την κουραζουν οι όποιες ιδιαιτερότητες και όχι όταν κάνεις δίαιτα να κάνει τα ωραία γλυκά και συνέχεια να κυκλοφορούν απαγορευτικά για σενα φαγητα επίσης διαρκεί επιθυμία για σεχ (που και αυτό έχει να κάνει με χαρακτήρα και επιθυμία του καθενός) γιατί αν δεν το βρίσκει τότε θα το βρεί αλλού λόγω αυξημένων ορμονών .

υπάρχει ολόκληρος καταλογος επιχειρημάτων αλλά σε γενικές γραμμές ρόλο παίζει ο άνθρωπος και το πόσο δυνατή είναι η σχέση και όχι τοββ.

και αν ο άντρας το μόνο που έχει να προσφέρει είναι μπράτσα και αυτό είναι και το κρητήριο επιλογής απο την γυναίκα χωρίς να δεί πιό βαθιά τότε γρήγορα θα καθαρίσουν την μπουγάδα .

με λίγα λόγια ο γάμος έχει να κάνει με το πόσο είναι διατεθημένος κάποιος να ανταποκρηθεί στις υποχρεώσεις του και όχι με τα υπέρ η κατα του αθλήματος .

Ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα και αυτο καιρος ειναι να το καταλαβει κοσμος που γυμναζεται μονο για το αποτελεσμα ωστε να καμαρωνει και για να βρισκει γυναικες!!!Και απο την αλλη πλευρα επησης αυτο ισχυει και για τις γυναικες που πολλες φορες κρινουν μονο απο το σωμα και επενδυουν η απο το αμαξι και ολα τα γνωστα!!!Για μια ακομα φορα ασπαζομαι τις αποψεις σου Ηλια.

exterminator
09-05-09, 18:07
ευκολα να σηκωσει 3 παιδια στα χερια του
:cyclops:

Εύκολα σηκώνει και την ίδια, όχι συνέχεια κλασικές στάσεις
Έτσι έχει ποικιλία η ερωτική τους ζωή και δεν βαριούνται καθόλου.

billys15
09-05-09, 19:34
Ποια Βεφα και πρασσινα αλογα :lol:

Off topic: Δεν υπαρχει η συγκεκριμενη φραση.Το κανονικο ειναι το "πρασσειν αλογα",που σημαινει οτι κανει χαζομαρες με λιγα λογια :)

Exci
09-05-09, 19:37
Off topic: Δεν υπαρχει η συγκεκριμενη φραση.Το κανονικο ειναι το "πρασσειν αλογα",που σημαινει οτι κανει χαζομαρες με λιγα λογια :)
H μπορει να χρησιμοποιηθει και για κατι που δεν υπαρχει :cyclops:

leangains
10-05-09, 00:24
for better or for worse or the diet pre-contest

KATERINI 144
10-05-09, 00:37
ενα ακομη.

δεν κοιταει αλλη γυναικα γιατι σηκωνει ολοι μερα σηδερα, που κουραγιο για τετοια.:green:

Exci
10-05-09, 00:46
ενα ακομη.

δεν κοιταει αλλη γυναικα γιατι σηκωνει ολοι μερα σηδερα, που κουραγιο για τετοια.:green:
Και εκει λοιπον που σηκωνει τα σιδερα, ξαφνου πεταγεται μπροστα του

http://www.iphonereal.com/upimg/071001/lit_1191210D091024628.jpg
Και παει το επιχειρημα σου :moderator:

billys15
10-05-09, 02:25
Φωτη σε κατερριψε...

leangains
10-05-09, 03:39
να προωθηθεί πάραυτα στα φιτ βαβες!!!

no other comment!

KATERINI 144
10-05-09, 09:17
Και εκει λοιπον που σηκωνει τα σιδερα, ξαφνου πεταγεται μπροστα του

http://www.iphonereal.com/upimg/071001/lit_1191210D091024628.jpg
Και παει το επιχειρημα σου :moderator:τελικα εσυ μαθαινεις πολι γρηγορα, ευγε νεε μου http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/w000t.gif

mantus3
10-05-09, 15:11
τελικα εσυ μαθαινεις πολι γρηγορα, ευγε νεε μου http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/w000t.gif

τελικα φωτη, οι μαθητες περνανε τον δασκαλο η μου φενετε?

Kaskani Konstantina
10-05-09, 16:21
τελικα φωτη, οι μαθητες περνανε τον δασκαλο η μου φενετε?


Οπως βλεπεις Mantus ο Ρεμπελος φασκει κ αντιφάσκει με το που σκαει η φωτο με το αστερι μπροστά του, τελος!!! ξεχασε τις δηλώσεις!! α ρε ταρανδοι που πρεπει να γίνεται ολοι :turtle::turtle::turtle:

mantus3
10-05-09, 16:34
Οπως βλεπεις Mantus ο Ρεμπελος φασκει κ αντιφάσκει με το που σκαει η φωτο με το αστερι μπροστά του, τελος!!! ξεχασε τις δηλώσεις!! α ρε ταρανδοι που πρεπει να γίνεται ολοι :turtle::turtle::turtle:
οχι κ ολοι....

KATERINI 144
10-05-09, 18:52
Οπως βλεπεις Mantus ο Ρεμπελος φασκει κ αντιφάσκει με το που σκαει η φωτο με το αστερι μπροστά του, τελος!!! ξεχασε τις δηλώσεις!! α ρε ταρανδοι που πρεπει να γίνεται ολοι :turtle::turtle::turtle:
μια ματια εριξα μονο............................:oops::oops::oops::oops:


ακου λεει ταρανδοι :spank::spank::spank:

puka
15-05-09, 08:18
for better or for worse or the diet pre-contest


till death do us apart .... I DO !!!!


αχαχαχαχα

puka
15-05-09, 08:20
Οπως βλεπεις Mantus ο Ρεμπελος φασκει κ αντιφάσκει με το που σκαει η φωτο με το αστερι μπροστά του, τελος!!! ξεχασε τις δηλώσεις!! α ρε ταρανδοι που πρεπει να γίνεται ολοι :turtle::turtle::turtle:

αχαχαχαχαχαχα Κωνσταντινα Θεα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γυμναζουν τους μυες των ματιων τους λέμε .......................................... :turtle::turtle::turtle:


αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ...........

Μπας σε καλο μου , γελασα και σημερα .... :Ρ

puka
15-05-09, 08:50
αυτο δεν έχει να κάνει με άθλημα αλλά με άνθρωπο και χαρακτήρα υπαρχουν και ββερ που έχουν δυο αριστερα χέρια.

πέρα απο το να βρασουν ρυζι και κανενα αυγο δεν κάνουν τιποτε άλλο το να παντρευτείς πρέπει να συντρέχουν και άλλοι λόγοι την πάρτη πρεπει να την βάλεις σε δεύτερη μοίρα και σε πρώτη αν όχι την γυναίκα το παιδί δηλαδή αν έχω ένα τελευταίο κοματι φιλέτο στο τραπέζι και είμαι νηστικός θα προτιμήσω να το δωσω στο παιδί παρά να το φάω εγώ , δηλαδή σε περιπτωση γάμου αλλάζουν τα δεδομένα , βάζεις άλλες προτεραιότητες αν δεν είσαι διατεθημένος δεν θα έχεις επιτυχία.

στα θετικά συγκαταλέγονται η πειθαρχεία , καλή φυσική κατάσταση , άλλα τα άλλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθενός .

στα αρνητικά η πειθαρχεια στην διατροφή και προπόνηση που πρέπει η γυναίκα να δεχτεί αυτό που κάνεις και να σε αγαπάει και έτσι δεν θα την κουραζουν οι όποιες ιδιαιτερότητες και όχι όταν κάνεις δίαιτα να κάνει τα ωραία γλυκά και συνέχεια να κυκλοφορούν απαγορευτικά για σενα φαγητα επίσης διαρκεί επιθυμία για σεχ (που και αυτό έχει να κάνει με χαρακτήρα και επιθυμία του καθενός) γιατί αν δεν το βρίσκει τότε θα το βρεί αλλού λόγω αυξημένων ορμονών .

υπάρχει ολόκληρος καταλογος επιχειρημάτων αλλά σε γενικές γραμμές ρόλο παίζει ο άνθρωπος και το πόσο δυνατή είναι η σχέση και όχι τοββ.

και αν ο άντρας το μόνο που έχει να προσφέρει είναι μπράτσα και αυτό είναι και το κρητήριο επιλογής απο την γυναίκα χωρίς να δεί πιό βαθιά τότε γρήγορα θα καθαρίσουν την μπουγάδα .

με λίγα λόγια ο γάμος έχει να κάνει με το πόσο είναι διατεθημένος κάποιος να ανταποκρηθεί στις υποχρεώσεις του και όχι με τα υπέρ η κατα του αθλήματος .





Ο γάμος η γενικότερα η σχεση ειναι μια δεσμευση και για τα δυο μερη ..... Το πιο σημαντικό ειναι να Θελουν πραγματικά και οι δυο να ειναι μεσα σε αυτό και οχι επειδή ετσι επιβαλλει οριζει το οποιο οικογενειακο - κοινωνικο - πολιτικό στατους ..... Αγαπη ανιδιοτελη , σεβασμός και αλληλοκατανοηση τα βασικα συστατικά της επιτυχίας ...
Επειτα , ολα τα άλλα ερχονται απο μονα τους σαν φυσικη εξελιξη μιας σχεσης που ωριμάζει σαν το καλό κρασι μεσα απο χαρες αλλά και δυσκολίες με το περασμα του χρόνου .....

Λογικό το βρισκω να υπαρχει φΘορα .... αυτή ειναι αναποφευκτη μιας και ο χρόνος ειναι αδυσωπητος και πολλές φορές σκληρός .... Το Θεμα για μενα ειναι να καταφερουν και οι δυο να κανουν τον χρόνο να κυλήσει πανω τους με τις λιγοτερες απώλειες ... Συχνά βλέπεις ζευγαρια που μοιάζουν σαν παλια φωτογραφια ... αχρωμα και Θαμπα ... Αλλοτε παλι μοιάζουν με ταινια βωβου κινηματογράφου ή σαν παρασταση που επεσε η αυλαια πριν το εργο τελειωσει ... Ζευγαρια παρατημένα , στο ελεος του χρονου ... που δεν Θυμίζουν τιποτα απο αυτό που καποτε πρεσβευαν ..... και στην Θεα τους , απλά αναρωτιέσαι , τελικά γιατι εγιναν ετσι ;;;;; Γιατί οταν παντρευονται αφηνονται ;;;; Φταίει ο γάμος ;;;; Η δεσμευση ;;;

ΚαΘε αλλο Θαρρω εγω .... Φταινε τα μυαλα και η νοοτροπια "εδεσα το γαιδαρο μου " ..... Ε μα ναι , Κυρια μου , πως να σε κοιταξει ο άντρας σου οταν εσυ εχεις γινει τοφαλος και με δυσκολία κυνηγάς τα παιδάκια σου στο παρκο , σε διαλλειματα αναμεσα σε φαγητο και ξυσιμο ;;;;;; Α ;;;;;; Πως να μην κοιταει το ματι του το ωραίο και σε φασεις να το αναζητα ποΘει κιόλας ;;;;;;;; Αφου και εσυ , εχεις οχι μόνο αφησει τον εαυτο σου αλλά τα παιδιά σου απορροφουν ολο σου τον χρόνο , σαν γρια πεφτεις κάΘε βραδυ στο κρεβάτι που τρίζει ήδη ................. αλλά για λάΘος λόγους ... ;)

Και αντιστροφα βεβαια , το ιδιο ισχυει και για τον άντρα ................

Ο γαμος , ο ΚαΘε γαμος , η οποια σχεση Θελει αγώνα ........ Δεν ειναι αντε απλά παντρευτηκαμε και τέλος ......... Θελει πειΘαρχια και συνεχή προσπαΘεια σε ολα τα επιπεδα , Θελει συμβιβασμό και κατανοηση , περα απο εγωισμούς και μιζέριες ........ Θελει να μπορεις να ξεπερνάς τα οποια προβλήματα της καΘημερινοτητας , να τα κοινωνεις , να τα μοιράζεσαι και να μην τα αφηνεις να γινονται κομματι αυτης της σχεσης , γιατι στο τελος τα καΘημερινά μικροπροβληματα δρουν σαν το αλάτι στην πληγή , εντεινουν το όποιο προβλημα ...... Βλέπεις ζευγαρια που λειτουργουν σαν ξένοι .... Ουτε που Θυμουνται τι ειχαν αγαπησει στον ανΘρωπο τους , ουτε τον αναγνωριζουν ...... τι Θλιβερο .... !!!!!!!

Οταν εσυ εξακολουΘεις να αγαπας τον εαυτο σου οπως πρωτα ( αν το εχεις καταφερει αυτο σε ατομικό επιπεδο ) και συνεχίζεις να τον προσεχεις και να τον εξελισσεις και ο ανΘρωπος που εχεις πλαι σου σε βοηΘα απλά να γινεις ακόμα καλυτερος , τοτε ειναι μεγάλα τα ποσοστα επιτυχούς συμβιωσης συνυπαρξης , που τελικά αυτο ειναι και το ζητουμενο .... σωστα ;;;;

Μια Βασιλισσα στο πλάι του Βασιλιά της , δεν εχει λόγο να παιζει με τους αυλικούς της ή τους χωρικούς .....................

Ειναι απλά Queen της καρδιας του και αυτό αρκεί ...................


ΥΓ . Φυσικα σε καΘε κανονα υπαρχουν οι εξαιρεσεις που επιβεβαιώνουν τον κανονα και Θα μπορουσα να πω 1ΟΟΟαδες υποπεριπτωσεις ....................
Το κυριοτερο εν τελει ειναι να Θελεις να εισαι ......... Απο κει και περα , τα υπολοιπα τα βρισκεις ... !!!!!

ΕπιπροσΘετα , απλα την γνώμη μου ανεφερε ορμώμενη απο τα οσα ειχε αναφερει ο Ηλίας για αυτο και παρεΘεσα το κομματι του , για να μην παρεξηγηΘω .... :)

TRIANTAFYLLOU
15-05-09, 17:12
εγώ συμφωνώ σ αυτα που λές όλγα αλλα θα πώ κάτι καλά κάνουν και δίκαια όλοι οδηγούνται σε αποτυχία , γιατί απλα κανένας δεν είναι ο εαυτός του όλοι είναι δήθεν και προσποιούνται και στην πορεία βγαίνουν όλα , τίποτε δεν χαρίζετε και ενοώ και ένας απο τους δύο να μην είναι αληθινός .

για μένα ο ιδανικός άνθρωπος είναι αυτός που μπορείς να μοιράζεσε τα πάντα μαζί του να είσαι ο εαυτός σου να ξέρει τα πάντα για σενα ακόμη και τις αδυναμίες και ελατώματα σου αλλα δεν τα εκμεταλέυετε , οπότε κανένας δεν βρίσκετε προ εκπλήξεων και ενα βασικό να υπάρχει και ερωτική χημεία .

και δεν θα κοιτάμε τι κανουν οι άλλοι δηλαδή πχ εγω είμαι ο εαυτός μου και δεν είναι η γυναίκα μου , είναι κάτι και αυτό τουλάχιστον έχω την συνείδησή μου καθαρή και λέω έτσι ήμουν έτσι με γνωρισες και έτσι θα είμαι και δεν θα μπορεί να μεχρεώσει και τίποτε στην τελική .

γι αυτό όταν απαιτούμε απο τους άλλους ας κάνουμε και μια αυτοκριτική να δούμε αν είμαστε εμείς ειληκρηνείς. και το κυριότερο να υπάρχει αγάπη

puka
15-05-09, 17:44
συμφωνώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τοσο πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+1ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!


be true , be you ...

TRIANTAFYLLOU
15-05-09, 18:10
γι αυτό επειδή συμφωνείς όλγα και πιστεύω κάθε έξυπνος άνθρωπος θα συμφωνούσε , και σε άλλους τομείς έχουμε τα δίκια μας γι αυτό μην τσαμπουκαλέυεστε πονηρες (ενοώ εκεί που δεν πρέπει μην παρεξηγηθω ώς φαλοκράτης) και να καθόσαστε φρόνημα στο θρανίο σας και να ακούτε πρώτα τις ολοκληρωμένες απόψεις μας , γιατί μπορεί να είμαστε φόρουμ ββ και μιλάμε για βάρη και προγράμματα αλλα τα ξέρουμε τα γράμματα και σε άλλους τομείς :P