PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια σε ολη την παρεα....και SOS



crazymer
19-02-09, 17:06
Παιδια γεια σας ειμαι νεος στο forum...Ονομαζομαι Ανδρεας και θα ηθελα να μου δωσετε μια απαντηση σχετικα με ενα μικρο προβλημα....Γυμναζομαι 7 μηνες και εχω δει τεραστια διαφορα στο σωμα μου...Απο τους 3 πρωτους μηνες ειδα την αλλαγη....Παρατηρω ομως ενα προβλημα στο στηθος μου....παρατηρω οτι μετα την προπονηση αλλα και γενικοτερα η αριτερη μερια ειναι περισσοτερο φουσκωμενη,γυμνασμενη απο την δεξια.....Ρωτησα τον υπευθυνο του γυμναστηριου και μου ειπε πως η αριστερη μερια λογω της καρδιας εχει διαφορα σε σχεση με την δεξια....Οποιος γνωριζει κατι να μου πει..............Ευχαριστω....

mantus3
19-02-09, 17:34
καλος ηρθες φιλε μου. κοιτα μεχρι ενα σημειο ειναι λογικο αυτο, βλεπεις η μια μερια δεν ειναι ιδια με την αλλη. το θεμα ειναι γιατι διαφορα μιλαμε... αμα θες βαλε καμια φοτο στο σχετικο υποφορουμ

crazymer
19-02-09, 17:41
υαπρχη περιπτωση να στρωσει και η δεξια μερια γτ ο γυμναστης αυτο μου ειπε...με τον καιρο 8α στρωσει.....Η διαφορα ομως δεν ειναι μεγαλη. Στην φοτο μπορει να μην γαινεται.. Σκεφτηκα και αν κανω λαθος να με διορ8ωσεις να γυμναζω την δεξια μερια περισσοτερο και εντονοτερα απο την αριστερη.....

TRIANTAFYLLOU
19-02-09, 18:15
καλώς ήρθες ανδρεα διαβασε και πόσταρε στα ανάλογα τόπικ και θα πάρεις τις απαντήσεις που θές . :awesome:

_kwstas_
19-02-09, 19:27
ειναι φυσιολογικο φιλε μου να αναπτυσετε καποια μερια περισσοτερο απο την αλλη.. μην ανχονεσε κυριως αυτη η αναπτυξη θα στα σταματισει καποια στιγμη και μετα θα αναπτυσοντε το ιδιο απλα τωρα ισως παιζει ρολο οτι εισαι και στην αρχη...αυτο με το στιθος το ειχα παρατηρισει και εγω στην αρχη οταν ξεκηνισα ειχα περισσοτερο αναπτυξη στα αριστερα..

NASSER
19-02-09, 19:31
Kαλως ηρθες στην παρεα μας :welcome:

Αυτο που σου ειπε ο γυμναστης δεν στεκει.... ωστοσο ειναι φυσιολογικο για την πρωτη περιοδο που εισαι στο γυμναστηριο.

Ποσταρε στην αναλογη ενοτητα να το αναλυσουμε. :welcome:

Muscleboss
19-02-09, 19:52
welcome to :bodybuildinggr: :wave:

MB

Tani Mc'Roth
19-02-09, 20:14
Καλως ηρθες!!!! :wave:

vagg
19-02-09, 21:54
καλωσηρθες φιλε

Polyneikos
19-02-09, 22:03
Καλως ήρθες στην παρέα μας,καλα διαβασματα και καλή διαμονη στο :bodybuildinggr: :thumbup:

peris
19-02-09, 22:16
καλωσηρθες στο :bodybuildinggr: :army2:

psv
19-02-09, 22:29
Εγω εχω αριστερο δικεφαλο μικροτερο απο δεξι,δεξι ωμο μικροτερο απο αριστερο και δεξια γαμπα μικροτερη απο αριστερη γι'αυτο μη λες τπτ... :geek:

Καλωσηρθες :wave:

tezaman
19-02-09, 22:32
να πω και εγώ και ένα σόκιν τώρα? :green: :green: :green: :green: :chinese: :evil2:

peris
19-02-09, 22:58
να πω και εγώ και ένα σόκιν τώρα? :green: :green: :green: :green: :chinese: :evil2: :lol: :lol: :rolf: :rolf: πες το :doh: :P :nana:

kyriakos23
19-02-09, 23:18
καλωσορισες.
εμενα το αριστερο μου α........ ειναι μεγαλυτερο.. :rolf: :rolf: :rolf:

_kwstas_
20-02-09, 00:10
Κyriako δεν ντρεπεσε ???? ΠΙΠΕΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.............
:spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank:

slaine
20-02-09, 01:21
καλώς ήρθες φίλε!

αν είναι απλά μία μικρή διαφορά είναι λογικό όλοι έχουμε, δεν είμαστε ολόιδιοι και από τις 2 πλευρές. αν πάλι είναι πιο έντονο, δες αν είναι μυικό άρα θα φτιάξει με τον καιρό. αν είναι καθαρά ανατομικό θέμα απλά το δέχεσαι (συγγνώμη αν αυτό ακούστηκε κάπως)

φιλικά,
slaine

XtremeHardCore
20-02-09, 03:57
Καλως ηρθες στο :bodybuildinggr:

Οσο για την διαφορα πρεπει να δουμε κ εμεις

ΥΣ. Αλλαξε γυμναστη λεει Π _ π _ ς

KATERINI 144
20-02-09, 15:07
καλωσορισες.
εμενα το αριστερο μου α........ ειναι μεγαλυτερο.. :rolf: :rolf: :rolf:

:sneaky: :sneaky: :sneaky: :sneaky:

KATERINI 144
20-02-09, 15:08
welcome :welcome: