PDA

Επιστροφή στο Forum : Την βοηθεια σας.



makiszx12r
21-02-09, 14:27
Θα θελα ενα προγραμμα διατροφης γιατι σε αρχιζω γυμναστηριο μετα απο καιρο απουσιας μου απο το χωρο.Λογω του οτι εδω στην επαρχια οπου ζω δεν μπορω να βρω καποιον διατροφολογο κ 1-2 που βρηκα δεν τους εμπιστευομαι καθολου απο την δουλεια σε φιλους μου που εχω δει.Για οσους δεν γνωριζουν την περιπτωση μου παραθετω αυτο το λινκ
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=4729
οπου αναφερονται καπως αναλυτικα καποια προβληματα υγειας που ειχα.
Επειδη δεν θεωρω σωστο να ανοιξω κ αλλο θεμα σε αλλη ενοτητα δεκτο θα ηταν κ καποιο πργραμμα ασκησεων.
Καταλαβαινω πως μεσα απο λιγες γραμμες κ χωρις ν αμε δει καποιος κ χωρις καταληλες μετρησης θα ειναι δυσκολο για καποιον ν αμου βγαλει εν απρογραμμα.Δεν ζηταω κατι με πολλες απαιτησεις απλα κατι για ν ακανω την αρχη.Ευχαρηστω πολυ!

Muscleboss
22-02-09, 14:37
maki καταρχάς δε χάνεις καιπολλά που δεν πάς σε διατροφολόγο, εδώ θα βρείς πολλές πληροφορίες.

μην περιμένεις κάποιον αν σου δώσει αναλυτικό πρόγραμμα διατροφής και προπόνσης.

θα βρείς αρεκτα΄άρθρα που να προσαρμώσεις εσύ την διατροφή σου στον ευατό σου σύμφωνα με τις ανάγκες και τους στόχους σου.

το ίδιο ισχύει και για την προπόνηση.

εγώ θα πόρτεινα να ριξεις μια ματιά στα άρθα, να βγάλεις ένα πρόγραμμα που νομίζεις και να το γραψεις εδώ για σόλια και διορθώσεις.

ΜΒ

makiszx12r
22-02-09, 17:46
Ευχαρηστω πολυ!Ηδη αυτο αρχισα κ ψαχνω!