PDA

Επιστροφή στο Forum : Tribulus Maxx (Maxx Essentials)



RAMBO
21-02-09, 18:22
Tribulus Maxx

http://img27.imageshack.us/img27/1535/tribulusl.jpg (http://img27.imageshack.us/my.php?image=tribulusl.jpg)

http://img18.imageshack.us/img18/6215/tribulussup.png (http://img18.imageshack.us/my.php?image=tribulussup.png)


τι steroid λεει?καλο? :unsure:

thegravijia
21-02-09, 18:30
πας καλα ρε RAMBO????

στην ηλικια που εισαι εσυ η τεστο σου ειναι σαν να σαι ντοπαρισμενος ΔΕΝ χρειαζεσαι τετοιο συμπληρωμα...
:cursing:

vagg
21-02-09, 18:46
γενικα τα παιδια λενε οτι δεν δουλευουν κιολας...απορω πως δεν το εχεις διαβασει...

Exci
21-02-09, 19:04
Μαζεψου ρε ραμπε ηδη μας παιρνεις ολες τις γυναικες :cry:

RAMBO
21-02-09, 19:10
εγω φταιω που δεν μπορουν να μου αντισταθουνε?
βασικα μπορειται να μου εξειγησετε τι κανει γιατι δεν ξερω? :bowdown:

asdf
21-02-09, 20:27
Rambo καταρχας για ακομα μια φορα ναυαγησες (ΘΕΟΣ! :bowdown: )..... Αυτο τοπικ κανονικα πρεπει να το εκανες στο section "Αξιολογηση συμπληρωματων".... Anyway, δεν χρειαζετε να την ψαχνεις με τα supps ακομα... ΦΑΓΗΤΟ,Whey, Vitamin C, Omega 3 και εισαι ετοιμος να μαρσαρεις :evil2:. Kaτα τα αλλα το το tribulus κανει αυτο : Tribulus terrestris extract slightly increases hormone levels, though leaving them in the normal range.


Τελος αυτη η εταιρια ειναι gtp :D

P.S: Και κεφαλαια στον τιτλο..... Man εχεις το φυσικο χαρισμα, τι να λεμε τωρα.... :P

m3ssias
21-02-09, 21:32
Συμφωνώ πως το Tribulus ΔΕΝ δουλεύει(Είναι γενικως ένα περιττό συμπλήρωμα...)......Αλλά η PVL ΔΕΝ είναι gtp!!!!Εγώ την χρησιμοποιώ (WHEY MAXX) εδώ και 3 μήνες και είναι μιά χαρά(διαλυτότητα-γεύση-αποτέλεσμα)......

tezaman
21-02-09, 21:46
αν οι ορμόνες σου παίζουνε σε φυσιολογικά επίπεδα πέρα της λίμπιντο δεν θα δεις καμία άλλη διαφορά, βέβαια εσυ ράμπο που στο λεξικό δίπλα στην λέξη λίμπιντο υπάρχει η φοτό σου δεν θα σου έκανε απολύτως τίποτα 8)

kyriakos23
21-02-09, 23:07
RAMBO δεν το λεω για κακο αλλα ρε φιλε αμαν ξεκινισες απο ετσι ηλικια να περνεις απαυτα...

ετσι απο περιεργεια οι γονεις σου το γνωριζουν κ δεν λενε τιποτα?

tezaman
21-02-09, 23:44
δεν είναι αναβολικό το tribulus κυριακο, φυτό ειναι :box1:

RAMBO
22-02-09, 00:13
MONO O PATERAS MOY το ξερει αν το μαθει η μανα μου θα με στειλει μαζι με τισ πρωτεινεσ στα ανω λιοσα

slaine
22-02-09, 04:27
το τριβόλι αυξάνει την αιμάτωση μέσω της διόγκωσης των τοιχωμάτων των φλεβών και έτσι "σηκώνεται και η σημαία" πιο εύκολα οπότε πολλοί νομίζουν ότι ανέβασε την τεστο τους.

μάλλον δεν δίνει κάτι το ιδιαίτερο παρά κυρίως σε αυτούς που έχουν χαμηλή τεστοστερόνη... :chinese:

όποιος θέλει αιμάτωση ας πάρει κάτι άλλο.

συμβουλή προς ράμπο = μακριά

RAMBO
22-02-09, 13:12
:awesome: .OK

Polyneikos
22-02-09, 18:04
Βρε συ Ράμπο,μην ψαχνεσαι με πιο εξειδικευμενα συμπληρωματα,σου τα είχα πει και την άλλη φορα που είχαμε γυμναστεί μαζί.
Αυτη τη φαση που βρίσκεσαι,δηλαδή 3-4 μηνες προπόνησης,άλλα πραγματα να κοιταξεις που θα σου κανουν την διαφορά,όπως να μαθεις σωστα την εκτέλεση των ασκήσεων και πως να βγαζεις ένα πρόγραμμα με πειθαρχία καθως και τις βασικες πηγες σωστης διατροφης και τον συνδυασμό των τροφων για να έχεις μια διατροφή "αναβολικη" με σκοπό την ανάπτυξη σου.
Αυτό να το αναφερω και για άλλα παιδια που είναι έφηβοι και αν θελετε κρατηστε το,αλλιως πετάξτε το,μάθετε να αγαπάτε την προπόνηση με βάρη πρώτα και μετα θα έρθουν όλα τα υπόλοιπα μαζί με την γνωση και τις πληροφορίες από εδω μέσα.Δεν μπορείς να πάρεις ένα παιδί δημοτικού και να του φορτωσεις Μαθηματικα Πανεπιστημιου,όλα θελουν την σειρά τους,αν τα ξεκινατε όλα φόρτσα πιο ευκολο είναι να κουραστείτε και κάποια στιγμη να πείτε τα παραταω,εντωμεταξυ αν από τον πρωτο χρόνο προπόνησης ψαχνεστε με πολύ ειδικα συμπληρώματα σε 3 χρόνια μαθηματικα θα ψάχνεστε και για φάρμακο,δεν ξερω αν ακουγομαι κυνικος αλλά έτσι το βλέπω,σε κάποιος βέβαια μπορεί να φανω και ρομαντικός ή γραφικός.
Σωστη προπόνηση - Μαθηση για Διατροφή κ γενικά αθλητικός τρόπος ζωής και όλα γίνονται !! :moderator:

mantus3
22-02-09, 18:07
γενικα θα ξεφιγω απο το κλιμα των παραπανω κ απλα θα τονισω οτι το 1,5 γραμαριο τριβολου που εχει καθε καψουλα ειναι καπως υπερβολη...

RAMBO
22-02-09, 18:21
εχεισ δικιο και το ξερω.την αλλη βδομαδα κατεβαινω για προπονηση

RAMBO
22-02-09, 18:53
ερωτηση προσ polyneikos
κανα καλο γκομενακι εχει στο γυμναστηριο να μαρσαρω και γω σαν ανθρωποσ???γιατι την προηγουμενη φορα δεν ειδα. :cyclops:

asdf
22-02-09, 18:54
Aτσα και easy rider o RAMBO...... Tα λεω εγω, εχει το φυσικο χαρισμα :eleph: :rabbit:

Polyneikos
22-02-09, 19:17
Aυτα στα οφ τόπικ παιδιά,ρε συ,ανοιγεις ένα τόπικ για tribulus και τελικα θα καταληξουμε στις γυναικες; :spank: