PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση για τις γυναίκες του bb



makiszx12r
21-02-09, 22:06
Καλησπερα.Βλεποντας διαφορες φωτο απο γυναικες που ασχολουνται με το bb μου γεννηθηε μια απορια κ θα ηθελα οι γυναικες τους φορουμ αν μπορουν να μου απαντησουν.Οταν μια γυναικα ασχολειτε απο τα 20 χρονια ας πουμε με το bb κ μετα απο καποια χρονια εχει φτασει σε ενα σημειο που βλεπει το σωμα της στον καθρεφτη κ βλεπει πως οι στερησεις κ ο κοπος της ανταμειβονται κ ειναι ευχαριστημενη με το αποτελεσμα.Τι γινεται στην περιπτωση που ερθει ας πουμε μια εγγυμοσυνη;Κατα καιρους βλεπω σε διαφορες εκπομπες πολλα μοντελα τα οποια λενε πως δεν θελουν να τεκνοποιησουν για να μην χαλασουν το σωμα τους κτλ κτλ.
Οι γυναικες του bb που πιστευω πως σιγουρα μοχθουν παραπανω για να αποκτησουν το σωμα που εχουν απο οτι μια αθλητρια του tae-kwo-do ας πουμε πως αισθανονται;Ειναι ευκολο για εσας να διακοψετε το γυμναστηριο για μια εγγυμοσυνη;Η κ στο μελον καποια στιγμη ν ααποσυρθειτε κ εντελως;
Αν καποιος θεωρει την ερωτηση μου ασχετη με το φορουμ κ πως ισως ν αθιγω η προσβαλω καποια κυρια του φορουμ δεν εχω κανενα προβλημα να διαγραφει το θεμα μου χωρις δευρερη σκεψη.
Η ερωτηση μου αυτη ειναι καθαρα δικη μου κ η απαντηση που ζηταω ειναι αποκλειστηκα για μενα κ δεν αποσκοπει πουθενα.
Ευχαρητω για το χρονο σας.
*Επισης θελω να τονισω πως με χαροποιει ιδιαιτερα που οι Ελληνιδες bb ακομα κ μ επαραπανω μυς μας θυμιζουν πως ειναι οι ωραιοτερες στον πλανητη μας!
Να στε ολοι καλα!

KATERINI 144
21-02-09, 22:32
πολυ καλη ερωτηση, :chinese:

Polyneikos
22-02-09, 09:23
Φίλε καλε δεν ξερω πόσες κοπέλες θα μπουν στην διαδικασία να αποτρέψουν ή να αναβάλλουν μια εγκυμοσύνη επειδή ασχολούνται με το bb.Μην τις συγκρίνεις με τα μοντέλα γιατί τα μοντελα είναι καθαρα επαγγελματίες και πληρωνονται αδρά για αυτό που κανουν και επίσης ξερουν ότι εχουν ένα επάγγελμα με ημερομηνία λήξης,το πολύ μεχρι τα 30(και πολύ σου βαζω) με ελάχιστες εξαιρεσεις.Από εκεί και πέρα οι περισσότερες σκέφτονται "γιατί να μεινω εγκυος τώρα που φορτσαρω στο επάγγελμα μου,ασε μετα τα 30 ,και πάλι μικρη θα είμαι."
Στην αντίπερα όχθη οι κοπέλες που ασχολούνται με το bb αγωνιστικα δεν είναι παράλληλα και επαγγελματίες bbers,δεν ζουν από αυτό,γιατί στην Ελλάδα είναι τελειως ερασιτεχνικό-περισσότερο η συμμετοχη σε αγωνες είναι από μεράκι.
Άρα μια γυναικα που θελει να αποκτησει παιδι και το έχει στο προγραμματισμό της εν γένει ζωής της δεν νομίζω να σκεφτεί ότι επειδη κανω bb δεν θέλω να μεινω έγκυος,εξαλλου οι συγκεκριμενες έχουν την εμπειρία να επαναφερουν το σώμα τους πολύ γρήγορα.
Ας τοποθετηθουν όμως και οι γυναίκες του φόρουμ,αρκετες είναι αγωνιστικες,να μας πουν την άποψη τους.

makiszx12r
22-02-09, 12:40
Eχεις δικιο σε αυτο που λες αλλα θεωρω τις γυναικες του ββ μοντελα στο χωρο οπου αντιπροσοπευουν.Απλα οταν κανεις τοσο κοπο ν ααποκτησεις εν ατετοιο κορμι ισως μετα να ξανασκεφτεσαι αν μπορεις ν ατο παραμελησεις για εν αχρονικο διαστημα.Οπως ειπες ομως καλυτερα θα ηταν να τοποθετηθουν οι κυριες για να μας πουν καλυτερα..

mantus3
22-02-09, 15:10
δεν νομιζω οτι το παραμελεις τελειως.. αν δεν κανω λαθος μεχρι τον 4ο μηνα μπορει μια αθλητρια να προπονιτε με ασφαλεια.. ασε που κατα την γνωμη μου ενα παιδακι η ενας αριθμος παιδιων ανοιγει κ τον δρομο για καποια εξτρα ορμονικη ενισχηση μετα... :sneaky:

Kaskani Konstantina
22-02-09, 17:04
Καλησπερα.Βλεποντας διαφορες φωτο απο γυναικες που ασχολουνται με το bb μου γεννηθηε μια απορια κ θα ηθελα οι γυναικες τους φορουμ αν μπορουν να μου απαντησουν.Οταν μια γυναικα ασχολειτε απο τα 20 χρονια ας πουμε με το bb κ μετα απο καποια χρονια εχει φτασει σε ενα σημειο που βλεπει το σωμα της στον καθρεφτη κ βλεπει πως οι στερησεις κ ο κοπος της ανταμειβονται κ ειναι ευχαριστημενη με το αποτελεσμα.Τι γινεται στην περιπτωση που ερθει ας πουμε μια εγγυμοσυνη;Κατα καιρους βλεπω σε διαφορες εκπομπες πολλα μοντελα τα οποια λενε πως δεν θελουν να τεκνοποιησουν για να μην χαλασουν το σωμα τους κτλ κτλ.
Οι γυναικες του bb που πιστευω πως σιγουρα μοχθουν παραπανω για να αποκτησουν το σωμα που εχουν απο οτι μια αθλητρια του tae-kwo-do ας πουμε πως αισθανονται;Ειναι ευκολο για εσας να διακοψετε το γυμναστηριο για μια εγγυμοσυνη;Η κ στο μελον καποια στιγμη ν ααποσυρθειτε κ εντελως;
Αν καποιος θεωρει την ερωτηση μου ασχετη με το φορουμ κ πως ισως ν αθιγω η προσβαλω καποια κυρια του φορουμ δεν εχω κανενα προβλημα να διαγραφει το θεμα μου χωρις δευρερη σκεψη.
Η ερωτηση μου αυτη ειναι καθαρα δικη μου κ η απαντηση που ζηταω ειναι αποκλειστηκα για μενα κ δεν αποσκοπει πουθενα.
Ευχαρητω για το χρονο σας.
*Επισης θελω να τονισω πως με χαροποιει ιδιαιτερα που οι Ελληνιδες bb ακομα κ μ επαραπανω μυς μας θυμιζουν πως ειναι οι ωραιοτερες στον πλανητη μας!
Να στε ολοι καλα!


Μάκη γειά σου.Απο την εμπειρία μου, εφόσον εχω 2 παιδιά και αθλούμαι και αγωνιστικά θα σου πω οτι οταν η γυναίκα συνειδητοποιήσει την ευθύνη του να αναλάβει να φέρει στον κόσμο μια νεα ζωη, αφήνει πίσω τα εγω της και τις προσωπικές της φιλοδοξίες, οχι βέβαια για πάντα αλλά για ενα περιορισμένο χρονικό διάστημα. Αυτό το διάστημα ομως κρατάει λίγους μήνες, στους οποίους αν προσέξει την διατροφή της οταν επανέλθει στο γυμναστήριο, σε πολύ μικρό διάστημα θα είναι σε ακόμα καλύτερη φόρμα. Γιατί το σώμα μας ποτέ δεν ξεχνάει οταν είναι καλά δουλεμένο και το σημαντικότερο το Α και το Ω είναι η διατροφή μας

NASSER
22-02-09, 17:06
Μπραβο Κωνσταντινα! Πιστευω πως η τοποθετηση η δικη σου στο θεμα ειναι ο καλυτερος παραδειγματισμος :awesome:

makiszx12r
22-02-09, 17:57
Καλησπερα.Βλεποντας διαφορες φωτο απο γυναικες που ασχολουνται με το bb μου γεννηθηε μια απορια κ θα ηθελα οι γυναικες τους φορουμ αν μπορουν να μου απαντησουν.Οταν μια γυναικα ασχολειτε απο τα 20 χρονια ας πουμε με το bb κ μετα απο καποια χρονια εχει φτασει σε ενα σημειο που βλεπει το σωμα της στον καθρεφτη κ βλεπει πως οι στερησεις κ ο κοπος της ανταμειβονται κ ειναι ευχαριστημενη με το αποτελεσμα.Τι γινεται στην περιπτωση που ερθει ας πουμε μια εγγυμοσυνη;Κατα καιρους βλεπω σε διαφορες εκπομπες πολλα μοντελα τα οποια λενε πως δεν θελουν να τεκνοποιησουν για να μην χαλασουν το σωμα τους κτλ κτλ.
Οι γυναικες του bb που πιστευω πως σιγουρα μοχθουν παραπανω για να αποκτησουν το σωμα που εχουν απο οτι μια αθλητρια του tae-kwo-do ας πουμε πως αισθανονται;Ειναι ευκολο για εσας να διακοψετε το γυμναστηριο για μια εγγυμοσυνη;Η κ στο μελον καποια στιγμη ν ααποσυρθειτε κ εντελως;
Αν καποιος θεωρει την ερωτηση μου ασχετη με το φορουμ κ πως ισως ν αθιγω η προσβαλω καποια κυρια του φορουμ δεν εχω κανενα προβλημα να διαγραφει το θεμα μου χωρις δευρερη σκεψη.
Η ερωτηση μου αυτη ειναι καθαρα δικη μου κ η απαντηση που ζηταω ειναι αποκλειστηκα για μενα κ δεν αποσκοπει πουθενα.
Ευχαρητω για το χρονο σας.
*Επισης θελω να τονισω πως με χαροποιει ιδιαιτερα που οι Ελληνιδες bb ακομα κ μ επαραπανω μυς μας θυμιζουν πως ειναι οι ωραιοτερες στον πλανητη μας!
Να στε ολοι καλα!


Μάκη γειά σου.Απο την εμπειρία μου, εφόσον εχω 2 παιδιά και αθλούμαι και αγωνιστικά θα σου πω οτι οταν η γυναίκα συνειδητοποιήσει την ευθύνη του να αναλάβει να φέρει στον κόσμο μια νεα ζωη, αφήνει πίσω τα εγω της και τις προσωπικές της φιλοδοξίες, οχι βέβαια για πάντα αλλά για ενα περιορισμένο χρονικό διάστημα. Αυτό το διάστημα ομως κρατάει λίγους μήνες, στους οποίους αν προσέξει την διατροφή της οταν επανέλθει στο γυμναστήριο, σε πολύ μικρό διάστημα θα είναι σε ακόμα καλύτερη φόρμα. Γιατί το σώμα μας ποτέ δεν ξεχνάει οταν είναι καλά δουλεμένο και το σημαντικότερο το Α και το Ω είναι η διατροφή μας

Πιστευω μετα απο την παρεμβαση της Κωνσταντινας πως μπορει να κλειδωθει το ποστ διοτι με εχει καλυψει με την απαντηση της κ την ευχαρηστω πολυ.Να σου ζησουν τα παιδια σου κ να τα χερεσαι!
Ελικρινα χαιρομαι που πηρα αυτη την απαντηση κ πιστευω πως ειναι ολων των γυναικων του φορουμ.Καλη συνεχεια σας ευχομαι στην σκληρη προσπαθεια σας

Kaskani Konstantina
22-02-09, 18:23
Καλησπερα.Βλεποντας διαφορες φωτο απο γυναικες που ασχολουνται με το bb μου γεννηθηε μια απορια κ θα ηθελα οι γυναικες τους φορουμ αν μπορουν να μου απαντησουν.Οταν μια γυναικα ασχολειτε απο τα 20 χρονια ας πουμε με το bb κ μετα απο καποια χρονια εχει φτασει σε ενα σημειο που βλεπει το σωμα της στον καθρεφτη κ βλεπει πως οι στερησεις κ ο κοπος της ανταμειβονται κ ειναι ευχαριστημενη με το αποτελεσμα.Τι γινεται στην περιπτωση που ερθει ας πουμε μια εγγυμοσυνη;Κατα καιρους βλεπω σε διαφορες εκπομπες πολλα μοντελα τα οποια λενε πως δεν θελουν να τεκνοποιησουν για να μην χαλασουν το σωμα τους κτλ κτλ.
Οι γυναικες του bb που πιστευω πως σιγουρα μοχθουν παραπανω για να αποκτησουν το σωμα που εχουν απο οτι μια αθλητρια του tae-kwo-do ας πουμε πως αισθανονται;Ειναι ευκολο για εσας να διακοψετε το γυμναστηριο για μια εγγυμοσυνη;Η κ στο μελον καποια στιγμη ν ααποσυρθειτε κ εντελως;
Αν καποιος θεωρει την ερωτηση μου ασχετη με το φορουμ κ πως ισως ν αθιγω η προσβαλω καποια κυρια του φορουμ δεν εχω κανενα προβλημα να διαγραφει το θεμα μου χωρις δευρερη σκεψη.
Η ερωτηση μου αυτη ειναι καθαρα δικη μου κ η απαντηση που ζηταω ειναι αποκλειστηκα για μενα κ δεν αποσκοπει πουθενα.
Ευχαρητω για το χρονο σας.
*Επισης θελω να τονισω πως με χαροποιει ιδιαιτερα που οι Ελληνιδες bb ακομα κ μ επαραπανω μυς μας θυμιζουν πως ειναι οι ωραιοτερες στον πλανητη μας!
Να στε ολοι καλα!


Μάκη γειά σου.Απο την εμπειρία μου, εφόσον εχω 2 παιδιά και αθλούμαι και αγωνιστικά θα σου πω οτι οταν η γυναίκα συνειδητοποιήσει την ευθύνη του να αναλάβει να φέρει στον κόσμο μια νεα ζωη, αφήνει πίσω τα εγω της και τις προσωπικές της φιλοδοξίες, οχι βέβαια για πάντα αλλά για ενα περιορισμένο χρονικό διάστημα. Αυτό το διάστημα ομως κρατάει λίγους μήνες, στους οποίους αν προσέξει την διατροφή της οταν επανέλθει στο γυμναστήριο, σε πολύ μικρό διάστημα θα είναι σε ακόμα καλύτερη φόρμα. Γιατί το σώμα μας ποτέ δεν ξεχνάει οταν είναι καλά δουλεμένο και το σημαντικότερο το Α και το Ω είναι η διατροφή μας

Πιστευω μετα απο την παρεμβαση της Κωνσταντινας πως μπορει να κλειδωθει το ποστ διοτι με εχει καλυψει με την απαντηση της κ την ευχαρηστω πολυ.Να σου ζησουν τα παιδια σου κ να τα χερεσαι!
Ελικρινα χαιρομαι που πηρα αυτη την απαντηση κ πιστευω πως ειναι ολων των γυναικων του φορουμ.Καλη συνεχεια σας ευχομαι στην σκληρη προσπαθεια σας




Σε ευχαριστώ και εγω να είσαι καλά. Μου αρέσει πάρα πολύ να απαντάω σε τέτοιες ερωτήσεις..

XtremeHardCore
22-02-09, 21:52
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
23-02-09, 02:26
όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων η κωνσταντίνα σαν γυναίκα και σαν αθλήτρια κάλυψε σαφέστατα το θέμα . :clap: :clap: :clap:

_kwstas_
23-02-09, 03:23
Αυτη ειναι ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΑ!! Για αυτο εβγαλε και μια κουκλαρα σαν την feni!!! :love: :love: :love: :love: :love: