PDA

Επιστροφή στο Forum : Μπορουμε......



makis88
28-02-09, 21:18
παλιοτερα ενας φιλος μου ειχε πει να ακουλουθησω αυτο το προγραμμα για τα χερια... αλλα να το ακουλουθω ανα μισο μηνα...
δικεφαλα
καμψεις δικεφαλων με αλτηρες
2σετ 10 8 επ
καμψεις σφυριου
2σετ 8 6 επ
τρικεφαλα
καμψεις τρικεφαλων με αλτηρες
4σετ 12 10 8 8
σχοινι
2 σετ 10 8
βυθησεις σε παγκο
2 σετ 8 8
και παλι δικεφαλα
με καμψεις αυτοσυγκεντρωσεις
2 σετ 8 8

θα δειτε και μονοι σας την διαφορα στην μεζουρα... εγω παντως ειδα...
μην υπαιρβηται τα 40 με 45 λεπτα... με 1 εως 1.5 λεπτο ξεκουρασει αναμεσα στα σετ...
αλλα προσοχη μην το χρισιμοπειητε συνεχεια αυτο το προγραμμα γιατι ειναι βαρυ και θα μεινετε στασιμοι... μια στις τοσες...

θα ηδελα να ρωτησω θα μπορουσαμε να το κανουμε εναλλαξ μια δικ. μια τρικ. και παει λεγοντας...
:bodybuilder2:

thegravijia
28-02-09, 22:00
θα δειτε και μονοι σας την διαφορα στην μεζουρα... εγω παντως ειδα...


τι εννοεις ειδες διαφορα στη μεζουρα - τι το εκανες για μισο μηνα ποως λες κ ειδες διαφορα?
ποσο καιρο το χρησιμοποιησες κ ειδες διαφορα στη μεζουρα οπως λες?

makis88
01-03-09, 02:13
απο την πρωτη κιολας χρηση του προγραμματος ειδα διαφορα...
την αλλη μερα εκει που το χερι μου 42.5 χωρις πριξιμο ητανε 43 και κατι αλλα μην ξεχνατε η τεχνικη να ειναι αψογη χωρις κλεψιματα... βεβαια την αλλη φορα που το χρησιμοποιησα δεν ειδα διαφορες για αυτο το λογο λεω μια στις τοσες... :bblifthard:

Polyneikos
01-03-09, 10:04
Όταν λες το πρόγραμμα μόνο για μισο μηνα εννοείς πόσες φορές την εβδομάδα για να δουμε πόσες φορες θα προπονησεις τα χερια σου μεσα σε αυτό τον μισο μηνα.Και γιατί το συγκεκριμενο προγραμμα να το σταματησεις σε μισο μήνα;
Και όταν λες βαρύ τι εννοείς;Τα σετ* επαναλήψεις * χρόνος διαλλείματος * συνδυασμό ασκησεων;

BRaWNy
01-03-09, 12:30
απο την πρωτη κιολας χρηση του προγραμματος ειδα διαφορα...
την αλλη μερα εκει που το χερι μου 42.5 χωρις πριξιμο ητανε 43 και κατι αλλα μην ξεχνατε η τεχνικη να ειναι αψογη χωρις κλεψιματα... βεβαια την αλλη φορα που το χρησιμοποιησα δεν ειδα διαφορες για αυτο το λογο λεω μια στις τοσες... :bblifthard:Bάλε μας καμιά φωτό σου, αν θες.

thegravijia
01-03-09, 14:08
ειναι υπερβολες αυτα που λεει...ολοι ξερουμε πως οταν εισαι νατουραλ .τα χερια σου μπορεις να τα αυξησεις περιπου 2 εκατοστα ΤΟ ΧΡΟΝΟ.. αντε 3 το πολυ...
και τα χερια δεν αρπαζουν εκατοστα απλα με ενα προγραμμα...αλλα με την παροδο του χρονου ...

SiCkOheL
01-03-09, 14:24
δεν ξέρω αν είναι υπερβολή...
αλλα τουλάχιστον "λίγο" δύσκολο ναι μου φαίνεται και μένα έτσι
οι ασκήσεις δεν διέκρινα κάποια "ιδαιετεροτιτα" ίσως επειδή δεν αναφέρεις την ένταση }όπως ρώτησε και ο poluneikos
η δεν κατάλαβα εγώ κάτι σωστά

Polyneikos
01-03-09, 15:00
Επίσης αυτό που θελω να προσθεσω είναι ότι για να βαλει καποιος 3 εκατοστα π.χ. στα χερια προυποθετει καποια αυξηση μυϊκων κιλών ΣΥΝΟΛΙΚΗ,δεν μπορεί καποιος να πει πήρα 1 μυϊκό κιλο και αυτό ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στα δικεφαλα.

thegravijia
01-03-09, 15:12
Επίσης αυτό που θελω να προσθεσω είναι ότι για να βαλει καποιος 3 εκατοστα π.χ. στα χερια προυποθετει καποια αυξηση μυϊκων κιλών ΣΥΝΟΛΙΚΗ,δεν μπορεί καποιος να πει πήρα 1 μυϊκό κιλο και αυτό ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στα δικεφαλα. :awesome:

makis88
01-03-09, 21:10
την εβδομαδα μια μονο προπωνηση... το μηνα 4 αντε το πολλη 5 αναλογως...
χρησιμιποιησε αυτο το προγραμμα την πρωτη εβδομαδα μια φορα την αλλη εδδομαδα κανε το δικο σου και μετα παλι το ιδιο...

παιδια πως μπορω να βαλω και εγω μια φωτο να δειτε και εμενα... :box:
:bodybuilder2:

SiCkOheL
01-03-09, 21:40
http://imageshack.us/

here makis 88

makis88
03-03-09, 03:01
ωραιος αλλα το ψαχνω ακομα...... :chinese: