PDA

Επιστροφή στο Forum : Creakic - Leukic - Gakic



newbie
25-10-06, 12:31
έτσι σαν απορία έχει δοκιμάσει κανείς αυτό το muscle stack CREAKIC-LEUKIC-GAKIC και αν ναι κάνει να το παιρνεις σε περίοδο που παίρνεις πρωτείνη, κρεατίνη και ΗΜΒ;;;;

Sourlas
25-10-06, 13:40
Φίλε μου προσωπική άποψη όπως και πολλών άλλων, μείνε μακριά απο αυτές τις φόρμουλες που υπόσχονται λαγούς με πετραχείλια. ΔΕΝ κάνω διαφήμηση ή προπαγάνδα αλλά η Muscle-tech έχει αποδειχτεί μεγάλη διαφημιστική μούφα. Η σχεση τιμής/απόδοσης είναι κάτω του μετρίου. Μείνε στα βασικα ,αν με πιάνεις... :wink:

newbie
25-10-06, 14:07
κατάλαβα σούρλα είναι το κλασικό όπου ακους πολλά σταφύλια κράτα μικρό καλάθι... σε ευχαριστώ...

pushhead
25-10-06, 14:47
κατάλαβα σούρλα είναι το κλασικό όπου ακους πολλά σταφύλια κράτα μικρό καλάθι... σε ευχαριστώ...

κερασια ρε συ..κερασια!εχει σημασια!!!

newbie
25-10-06, 15:12
κατάλαβα σούρλα είναι το κλασικό όπου ακους πολλά σταφύλια κράτα μικρό καλάθι... σε ευχαριστώ...

κερασια ρε συ..κερασια!εχει σημασια!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

πουσχεντ εμενα μου αρεσουν τα σταφυλια τα κερασια τα απεχθανομαι

Gasturb
25-10-06, 15:15
Φίλε μου προσωπική άποψη όπως και πολλών άλλων, μείνε μακριά απο αυτές τις φόρμουλες που υπόσχονται λαγούς με πετραχείλια. ΔΕΝ κάνω διαφήμηση ή προπαγάνδα αλλά η Muscle-tech έχει αποδειχτεί μεγάλη διαφημιστική μούφα. Η σχεση τιμής/απόδοσης είναι κάτω του μετρίου. Μείνε στα βασικα ,αν με πιάνεις... :wink:

Συμφωνώ απόλυτα με Sourla.

Betrex
21-05-08, 00:43
Λοιπόν μιας και έχει περάσει καιρός από την τελευταία απάντηση και με αφορμή το ότι ψήνομαι να αγοράσω αυτό το stack ξαναβγάζω στη φόρα το θέμα ρωτώντας αν το έχει κανείς δοκιμάσει και δούλεψε ή αν δεν δούλεψε :???: ..ή κάτι σχετικό με το προιόν..Γενικά πληροφορίες,ότι έχετε ρίχτε το :wink: :P

Υ.Γ 1)Πάντως υπόσχεται πολλά :bodybuilder2: :bodybuilder2: ...και 2)δεν με ενδιαφέρει η σχέση απόδοσης/τιμής.

RUHL
21-05-08, 01:18
Κριμα το εικονιδιο που κανει "παρτα"(μουνζα) το εχω μονο στο μσν :cry: :cry: :cry:

Αφου εχεις λεφτα γιατι δεν περνεις κατι αλλο? ποιο καλο? και ποιο δυνατο? απο αυτα?????

πες μου σε τι φαση εισαι και θα σου πρωτηνω μερικα συμπληρωματα :rocking: αμα ειναι να δοσεις λεφτα τουλαχιστον να εχεις καλυτερα αποτελεσματα τοτε θα ειναι τιμη ιδια vs αποδοση χ3 (σε σχεση με τα παραπανω)

Betrex
21-05-08, 01:33
Ακόμη σε όγκο είμαι..Έχω στο πρόγραμμά μου whey protein και phosphagen της eas.Προσπαθώ να πα΄ρω όσο πιο πολύ όγκο μπορώ για κανα μήνα και μετά αλλάζω..Τι έχεις να μου προτείνεις λοιπόν??Είμαι όλος αυτιά!! :help: :help: :awesome: :awesome:

RUHL
21-05-08, 02:01
Αρχιζουμε απο τα βασηκα το καλυτερο μοιγμα

Εχουμε και λεμε κρεατινη μονουδατικη(νομιζωι εας σκετη κρεατινη ειναι η κανενα μοιγμα ειναι δεν θυμαμε τεσπα)
Δεξροζη + μαλτοδεξρινη (50%,50% απο το καθενα)* μονο μεταπροπονετικα αυτο

Και για να βαλεις περισσοτερους υδατανθρακες και κρεατινη στους μυιες αλφα λιποικο οξυ( εχει ενα τοπικ ALA λεγετε εκει το αναλυσαμε πολυ καλα με ερευνες κτλ)
αμα θυμαμε καλα ειναι 1 καψουλα για καθε 40 γραμ υδαταθρακων κατι τετοιο

Μετα ΖΜΑ φτηνο και καλο ανεβαζει φυσικη τεστο πριν τον υπνο

Αλλο ενα "φτηνο" αλλα πολλα υποσχομενο συμπληρωμα το GABA πριν τον υπνο επησης

Αγωραζεις BCAA amino σκονη αμα δεν θελεις να πετας λεφτα σε καψουλες οπως εγω περνεις πριν μετα την προπονηση για καλυτερη αναρωση

Αμα μου μιλουσες πριν ενα 5 μηνο θα σου προτηνα και γλουταμινη αλλα ειναι μαπα την εχω σταματηση 1 μηνα και δεν ειδα καμια διαφορα(ενω ειχα φαει 1κιλο+συνεχομενη πριν)

Αλλα συμπληρωματα που ισως κατι κανουν η μαλον υποσχοντε πολλα Beta-alanine ειναι κατι σαν την κρεατινη και μπορεις να κανεις μοιξη με αυτο για να βγαζεις περισοτερες επαναληψεις εφοσον δουλευεις στην περιοχη του πονου και πολες επαναληψεις (μαλον δε το ειπα καλα αμα κανεις 6 και κατω δεν θα δεις τιποτα)

ενα ακομα για πριν την προπονηση citruline malate αυτο δινει πριξηματα ανωτερα απο την αργινηνη αλλα δεν το περνεις για αυτο το λογω επειδη εχει και αλλες ιδιοτητες οπως να διοχνει την αμονια απο τους μυεις και αλλα
http://www.bodybuilding.gr/forum/viewtopic.php?t=2337
το κανεις μοιγμα με την κρεατινη και αυτο "ταιριαζει"

Τωρα αν την νυχτα δεν τρως γιαουρτακια

:smash: :smash: :smash: :rifle: :spank:

Τοτε μπορεις να αγωρασεις καζεινη και να κανεις ενα μοιγμα 50-50 % με την πρωτεινη whey ακριβως πριν τον υπνο

Στανταρ πρεπει να αγωρασεις μια πολυβιταμινη ειναι απο τα βασικα

Και πολυ καλη βιταμινη για αναρωση και για ανοσοποιητικο συστιμα να μην αρωστερνεις και χανεις προπονησεις η βιταμινη C 2-3 γραμ ανα μερα μοιρασμενα σε ολη την ημερα

Αν δεν τρως ψαρια 2-3 την εβδομαδα τοτε πρεπει να αγωρασεις ψαλολαδο η καψουλες Ω-3


ειναι και νυχτα :rabbit: αυτα θυμιθηκα εως τωρα μπορει να μου ξεφυγε και κατι :box1:

αν και φενοντε πολλα τα παραπανω :lol: αλλα κατι μου λεει οτι αμα τα βαλεις κατω(εκτος απο τις πρωτεινες) θα σου βγουν η ιδια τιμη η και ποιο κατω απο αυτα τα 3(muscletech)

φυσικα ολα αυτα που ειπα ελαδα λιγο χλωμο να τα βρεις :lol: οποτε το επιασες το υπονοουμενο :wink:

απο εταιριες διαλεγεις μονος σου :greenalien: (τα δικα μου γουστα στις εταιριες μπορεις να τα δεις στις" φωτογραφιες απο τα συμπληρωματα μας")
λευκιθινη(LEUKIC) δεν λεει να παρεις επειδη ηδη εχει αρκετη στα BCAA

Betrex
21-05-08, 02:23
Να 'σαι καλά ρε ruhl..αν κaι με την πρώτη ματιά φένεσαι παρεξεγήσιμος 8) :cursing: :chinese: τελικά είσαι καλό παιδί :thumbsup: :green:
Τώρα θα δω τις εταιρίες κ.τ.λ αλλά και κάτι ακόμη όποτε μπορείς..Πως θα γίνει να μάθω και τι ποσότητες να παίρνω?(εκτός πρωτείνης και κρεατίνης)Αν έχεις χρόνο καποια στιγμή και δεν βαριέσαι γραψε τπτ..αλλά τι να βαριέσαι εδώ μου εγραψες ολόκληρη έκθεση..ευχαριστώ man :awesome:

Οπότε πάει το stack..αν κατάλαβα καλά όμως το stack λέει ότι δίνει όλα αυτά που μου έγραψες σχεδον?(σε αποτελέσματα) :unsure:

RUHL
21-05-08, 12:09
Ποιο ρε κλασης ανωτερα αποτελεσματα απο την @ εκει της muscletech

λοιπον κρεατινη 5 πριν 5 μετα (ενταξη για μενα :green: ) η 4+4 η 3+3 δεν ξερω και ποσα κιλα εισαι

BCAA 5 gram Πριν 5 μετα

Μαλτοδεξρινη(50%-δεξροζη(50%)= τα κιλα σου Χ 0,7-0,9 *μονο μετα την προπονηση

Και αλφα λοποικο οξυ πριν πιεις το απο πανω 250-500 mg η 300-600(τετοια χαπια εχω εγω)

Cutriline malate 2 το πρωι 2 γραμ πριν την προπονηση η 3 και 3 η 3 και 4

Beta alanine 5-6 γραμ ανα μερα μοιρασμενο σε 2-3 δοσεις η μια πρεπει να ειναι πριν την προπονηση

ΖΜΑ 450 μαγνησιο 30 ζινκ βιταμινη β οσο εχει επειδη δεν παιζει πολυ ρολο

GABA αρχηζεις με 1 γραμ και σταδιακα το πολυ ισως φτασεις και εως 5 πριν τον υπνο

βιταμινη C 2-3 γραμ ανα μερα μοιρασμενα σε ολη την ημερα

καψουλες Ω-3 2-3 το πρωι 2-3 πριν τον υπνο μαζι με την καζεινη

Θα σου προτηνα να παρεις τα περισσοτερα σε σκονη(εκτος το αλφα λιποικο οξυ) επειδη οι αδειες καψουλες κοστηζουν και μονες τους να τις αγωρασεις $$$

Τι θα παρεις απο τα παραπανω μοιγμα κρεατινης αντικαταβολικο full καταπολεμιση κορτιζολης(καταστρεφει τους μυιες μετα την προπονηση) θα χτησεις μυικη μαζα
καλυτερη αναρωση
Τρελη ποιοτητα υπνου
Καλυτερες προπονησεις
Περισσοτερες επαναληψεις και αντοχη στην προπονηση
Θα εχεις πολυ δυνατα πριξηματα στην προπονηση επειδη το σιτρουλιν μαλατε αυξανει στα χαρτια τα επιπεδα ΝΟ καλυτερα απο την αργηνινη την ιδια

Μαλον επρεπε να γηνω διαφημιστης :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

Betrex
21-05-08, 13:27
Λοιπόν κάτι ακόμη..μπορείς να αντικαταστήσεις τη δεξτρόζη και την μαλτοδεξτρίνη με το energy powder της nature's best?

αα και είμαι 75 κιλά.

RUHL
21-05-08, 13:51
Βαλε λιγο τα συστατικα του δεν το βρισκω

ενταξη δεν χαθηκε και ο κοσμος αν περνεις σκετη μαλτοδεξρινη
η δεξροζη(απλος αυτα τα 2 μαζι εχουν 10-15% καλυτερη αποροφητικοτητα)

αλλα καλυτερα να παρεις μαλτοδεξρινη =115 ΓΔ
αν βρεις

Betrex
21-05-08, 14:04
Ingredients (*)

Dextrose, maltodextrine, fructose, acidifier: citric acid, potassium chloride, flavor, calcium phosphate, magn

RUHL
21-05-08, 14:20
fructose :smash: :smash:

Τελος παντων πουλανε χυμα(εγω πηρα μαλτοδεξρινη χυμα τα ασπρα κουτια στις φωτο) αν θες ντε και καλα μαρκα νομιζω εχει η nutrisport και η garmell nytrition


δεξροζη μια πονεμενη ιστορια παντως η NOW πουλαει δεξροζη αλλα το ιδιο και τα φαρμακεια :smash: :smash: αμα εισαι τυχερος η και τα ζαχαροπλαστεια η οι αποθηκες που προμηθευουν ζαχαροπλαστια

αν παλι δεν βρεις βαζακια HAI αμα κοιταξεις κατι τοπικ με δεξροζες κτλ θα δεις και φωτο μεσα

δεξροζη παει 3-5 ευρω το κιλο και η μαλτοδεξρινη 5-7 το κιλο :green:

Danath
29-10-08, 20:35
την μαλτοδεξτρίνη απο που την αγοραζεις;

που μπορώ να βρώ;

slaine
29-10-08, 20:48
σε μερικά σούπερ μάρκετ, σε ελάχιστα φαρμακεία (προσωπικά δεν έχω βρει ποτέ σε φαρμακεία) και σε μαγαζιά με συμπληρώματα.

kerkiras
30-10-08, 04:59
Επειδή βλέπω ότι η μαλτοδεξτρίνη είναι αρκετά δυσεύρετη αξίζει να σας πω ότι τις προάλλες πήρα 10KG Μαλτοδεξτρίνη από Γερμανία με 35Ε μαζί με τα μεταφορικά.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται και οι κανονισμοί του Forum το επιτρέπουν πείτε μου να ποστάρω το site.

Διαφορετικά θα το κάνουμε με πμ.

ioannis1
30-10-08, 10:17
πηρα το νεο μασκ......το τι ανοησιες λεει για τα γκακικ κλπ δεν μπορω νατα προφερω δενλεγεται.πρεπειο να μας θεωρουν πολυ γκα-γκα τελικα.εχουν γινει πρυτανεις της βλακειας οι ειδικοι επιστημονες της μασσκ......

tezaman
30-10-08, 12:07
.εχουν γινει πρυτανεις της βλακειας οι ειδικοι επιστημονες της μασσκ......
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

πες τα Χρυσόστομε :green:

Danath
30-10-08, 14:01
γιατι το πηρες τοτε;

σιγουρα το εχουν παρακάνει αυτοι της muscletech

πρεπει να είναι αφελέις κάποιος για να πιστέψει οποιαδήποτε διαφήμιση!!!

Παντως εγω εχω ακούσεις καλες κριτικες για τα 3 αυτα προίντα που περιέχονται στο stack

sigoura einai ypertimhmena!!!!!!!!!!!!!!

slaine
30-10-08, 15:39
δεν κατάλαβες. περιοδικό πήρε και όχι προιόν.

Danath
30-10-08, 17:29
συγγνωμη!!!!!!!

ετυχε να πεσει στα χερια μου το περιοδικο muscle... του Μαρτιου

εκει να δείτε τι λεει για το Halo

αυτοι δεν πρεπει να ειναι απλοι επιστήμονες-ερευνητές

πρεπει να εχου ξεφυγει απο την Nasa και να εχουν φέρει την γνώση απο το διάστημα

tezaman
30-10-08, 21:49
χαχαχα ωραίος ο danath :green:

ioannis1
31-10-08, 00:08
:rolf: :rolf: :rolf:

sotirisalex
19-11-08, 13:24
[quote="RUHL"]Αρχιζουμε απο τα βασηκα το καλυτερο μοιγμα

Τωρα αν την νυχτα δεν τρως γιαουρτακια

:smash: :smash: :smash: :rifle: :spank:

Τοτε μπορεις να αγωρασεις καζεινη και να κανεις ενα μοιγμα 50-50 % με την πρωτεινη whey ακριβως πριν τον υπνο

γιατι να βαζεις ?50-50 % και οχι σκετη καζεινη?αφου η καζεινη ειναι η ιδανικη για πριν τον υπνο.?

tezaman
19-11-08, 14:44
τώρα έχεις όρεξή να διαβάσεις τις έρευνες που δείξανε πως το μείγμα whey και casein είχα καλύτερα αποτελέσματα από σκέτη whey ή σκέτη casein?

sotirisalex
19-11-08, 15:01
Δεν ξερω για αυτο ρωτάω,αρα ειναι καλυτερα 50/50 απο μισο σκουπ το καθενα δηλαδη.οκ?

RUHL
19-11-08, 15:25
γιατι να βαζεις ?50-50 % και οχι σκετη καζεινη?αφου η καζεινη ειναι η ιδανικη για πριν τον υπνο.?
Εσυ γιατι δεν διαβαζεις το φορουμ?
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2927

Μην τυχος πεις γιατι ειναι στα αγγλικα εσυ το ζητησες κατσε και διαβασε

2ος υποστηριχτης ο βοςς


Γεύμα 6ο
23 γραμμάρια πρωτείνης ορού γάλακτος
250 γραμμάρια τυρί cottage χαμηλών λιπαρών
2 κουταλιές του γλυκού λινέλαιο

3ος ο Poliquine απο ενα αλλο βιβλιο που διαβαζω τωρα οπου ακομα και στα γευματα της ημερας προτηνει αν ειναι να χασεις καποιο τοτε να βαλεις το πανω μοιγμα

αν ψαξω και αλλο θα βρω λογικα και αλλους υποστηριχτες

embrance
22-11-08, 14:57
εγω που το ειχα παρει,με μιρκοτερη δοση(ξεκινησα με ενα χαπι απο το καθενα και εφτασα τα 3-4 στο 2ο μηνα),με βοηθησαν αρκετα.Ισως να ειναι πλασιμπο εφεκτ ή οτι τοτε ειμουν τελιως ασχετος και λογικα τα οποια συστατικα ειχαν μεσα να με μπουσταραν αρκετα.Απο την αλλη τωρα λεω τι μαλακια εκανα,γιατι με τα ιδια λεφτα παιρνεις απο εξωτερικο ενα τζουβαλι πραγματα(ΖΜΑ,BCAAs,πρωτειες και ιστοριες)και στανταρ εχεις καλυτερο αποτελεσμα.

mantus3
22-11-08, 20:58
δεν θα μιλισω για το τι υποσχετε το πακετο αλλα ουτε για τα συστατικα/τιμη, αλλα ρε παιδια μονο κ μονο το μεγεθος που εχουν τα χαπακια αυτα τα λεει ολα!!! ειναι τεραστια!!!!! ασε που πρεπει να καταπιες πολα.... μα παρα πολα....

RUHL
22-11-08, 22:06
δεν θα μιλισω για το τι υποσχετε το πακετο αλλα ουτε για τα συστατικα/τιμη, αλλα ρε παιδια μονο κ μονο το μεγεθος που εχουν τα χαπακια αυτα τα λεει ολα!!! ειναι τεραστια!!!!! ασε που πρεπει να καταπιες πολα.... μα παρα πολα....

σηγα το πραμα το μεγεθος και το νουμερο τον χαπιον 8) που να δεις τι πηνω για πρωινο μια χουφτα ειναι φυσικα δεν ειναι τρεντυ αλλα τα βασικα ψαρολαδα βιταμηνες μεταλα κτλ :green:

slaine
22-11-08, 22:31
o ρούλης έχει μάθε να καταπίνει πολλά και μεγάλα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RUHL
22-11-08, 23:09
χαπια οχι τα αλλα που κανεις με τους φιλους σου τρελο αγορι :lol: :lol:

vainakoz
16-03-11, 09:40
Γεια σας παιδια.Ανοιγω ενα παλιο θεμα αλλα θελω να μαθω αν κανεις γνωριζει τυχον παρενεργειες των τριων αυτων συμπληρωματων.Ο γυμναστης στο γυμναστηριο που παω μου εχει πει οτι σε ''καινε'' το συκωτι(οχι το CREAKIC αλλα τα αλλα δυο) αλλα μου φαινεται λιγο υπερβολικο,αν καποιος γνωριζει ας βοηθησει, δεν θελω να μαθω αν αξιζουν τα λεφτα τους κτλ.

Ευχαριστω πολυ.

beefmeup
16-03-11, 22:48
πιπες σου ειπε ο γυμναστης,τπτ δεν καινε εκτος απτο μυαλο του,πες του..

κατα τα αλλα γιατι θες να παρεις τα συγκεκριμενα?
σαν συμπληρωματα δεν αξιζουν καθολου,μην ακους τι λεει η εταιρια.

vainakoz
17-03-11, 02:18
Μαλιστα.Ευχαριστω για την ενημερωση.

Ακομα το σκεφτομαι αν θα τα παρω η οχι αλλα για να υποσχεται αυτο το πακετο τοσα πολλα σκεφτομαι οτι θα κανει καποια δουλεια.

Adinamos
17-03-11, 19:52
Μαλιστα.Ευχαριστω για την ενημερωση.

Ακομα το σκεφτομαι αν θα τα παρω η οχι αλλα για να υποσχεται αυτο το πακετο τοσα πολλα σκεφτομαι οτι θα κανει καποια δουλεια.

Δεν αξιζουν τα λευτα τους με τιποτα.
Πρωτεινη + πολυβιταμινη και εισαι οκ. Αντε και κρεατινη.

PMalamas
17-03-11, 20:53
και γιατι δε παιρνεις πρωτεινη, κρεατινη, υδατανθρακες , γλουταμινη, βιταμινες.
Κι εχεις κανει το δικο σου στακ.. Καλυτερο και φθηνοτερο.
Και ξερεις ακριβως τι παιρνεις..
Stick to basics.
Σε ενα πραγμα παραδεχομαι την εν λογω εταιρια στο οτι ξερει απο μερκετινγκ.

chris corfu
17-03-11, 21:05
παιδια δε λεω οτι κανει αυτα που λεει αυτη η εταιρεια αλλα οτι τα προιοντα της δουλευουν παντως, εχω δοκιμασει καποια γενικα της εταιρειας και παντα μου εδιναν τουλαχιστον καλο boost, εχω αρκετοοο καιρο να παρω καποιο προιον της γτ εχω δοκιμασει πολλα αλλα, αλλα ποτε δεν θα την βγαλω εκτος σαν εταιρεια κι ας διαφημιζεται πιο πολυ και απο το 11888.. :green:

vainakoz
18-03-11, 01:44
Οκ θα το σκεφτω.

Ευχαριστω για την βοηθεια.

mantus3
20-03-11, 21:39
Όταν τα είχε πρωτοβγάλει, τα είχα δοκιμάσει. Το μόνο που με πείραξε ήταν ότι μου ερχόταν μια παράξενη γεύση στο στόμα κατά την πέψη

th3o1991
23-05-11, 04:18
Ρε μαγκες εχω ψυθει για να αγορασω αυτα τα τρια αλλα διαβασα οτι μπορεις με τα ιδια λεφτα να παρεις καλυτερα προιοντα,μπορει καποιος να μ πει τι ακριβως να αγορασω για να ισοδυναμησουν με αυτα τα τρια προιοντα...?ευχαριστω εκ των προτερων...

TEFAAtzis
23-05-11, 13:42
Ρε μαγκες εχω ψυθει για να αγορασω αυτα τα τρια αλλα διαβασα οτι μπορεις με τα ιδια λεφτα να παρεις καλυτερα προιοντα,μπορει καποιος να μ πει τι ακριβως να αγορασω για να ισοδυναμησουν με αυτα τα τρια προιοντα...?ευχαριστω εκ των προτερων...

μονουδρικη κρεατινη-αμινοξεα-αντε και κανα νιτρικο αν σε πιανει πριν την προπονηση για τις τσιτες

gmalamos
23-05-11, 13:47
μονουδρικη κρεατινη-αμινοξεα-αντε και κανα νιτρικο αν σε πιανει πριν την προπονηση για τις τσιτες

Σωστος +πολυβιταμινη..

TEFAAtzis
23-05-11, 13:51
Σωστος +πολυβιταμινη..

πρωτεινη - βιταμινη δεν τα ανεφερα γιατι τα θεωρω βασικα και γιατι ο φιλος απ'οτι καταλαβα εννοουσε κατι που θα του δωσει ωθηση γυρω απο την προπονηση του

Devil
23-05-11, 17:34
Ρε μαγκες εχω ψυθει για να αγορασω αυτα τα τρια αλλα διαβασα οτι μπορεις με τα ιδια λεφτα να παρεις καλυτερα προιοντα,μπορει καποιος να μ πει τι ακριβως να αγορασω για να ισοδυναμησουν με αυτα τα τρια προιοντα...?ευχαριστω εκ των προτερων...

κρεατινη + λευκινη + γλυκινη


:green::green::green:

th3o1991
23-05-11, 21:46
που μπορω να βρω την γλυκινη...?Απο bodystore η φαρμακειο?