PDA

Επιστροφή στο Forum : 29 cm



kyriakos23
04-03-09, 23:20
χερι σε ποιο τομεα μπενει?
ειναι καλο δηλαδη η σκατα με απλα λογια?
ενοειτε οχι σφιγμενο αλλα τελιος χαλαρο.

LORDBLiTZ
04-03-09, 23:30
τι υψος ειχεις φιλε και ποσα κιλα εισαι?

kyriakos23
04-03-09, 23:32
1.73 υψος και 68-70κιλα

thegravijia
04-03-09, 23:34
σφιγμενο μετρατο κ πες μας..
χαλαρο δεν εχει νοημα

τωρα εαν ειναι καλο..σχετικο ειναι απο εσενα..
τι στοχους εχεις ..?
αμα θες να το φθασεις 50 ποντους σκατα ειναι οπως λες
αμα θες να το πας 39 πχ καλα εισαι...

Muscleboss
04-03-09, 23:42
σφιγμενο μετρατο κ πες μας..
χαλαρο δεν εχει νοημα


σωστό.

πάντως σφιμγένο ή χαλαρό, θες δουλεία... στρώσου! :hantel: :green:

ΜΒ

slaine
04-03-09, 23:49
ρε μανία με τα νούμερα... το ποσοστό λίπους παίζει ρόλο, τ ακιλά που σηκώνεις, η ζυγαριά, ο καθρέφτης, η αρμονία με το υπόλοιπο σώμα, τι γουστάρεις εσύ, πόσο καιρό κάνεις και τι κλπ... όλα συνυπολογίζονται....

thegravijia
04-03-09, 23:54
μετρανε τα νουμερα ρε σλαινε δηλαδη να ξερεις που βρισκεσαι και αν εχεις κανει αυξησεις..
εγω πχ τα μετραω μια φορα τον χρονο...
αλλα αμα δω οτι δεν εχουν αρπαξει καθολου θα ξενερωσω - αρα και για ψυχολογικους λογους...
μεχρι στιγμης δεν μου εχει συμβει , καθε χρονο αρπαζουν 2 ποντους...

kyriakos23
04-03-09, 23:56
η αληθεια αμαν φωρεσο αμανικι φενετε καπως πρισμενο :D
αλλα θελο να μεγαλωσει κ αλλο.

thegravijia
04-03-09, 23:56
η αληθεια αμαν φωρεσο αμανικι φενετε καπως πρισμενο :D
αλλα θελο να μεγαλωσει κ αλλο.

σφιγμενο ποσο ειναι?

kyriakos23
04-03-09, 23:57
ακομη να το μετρησω.
θα το βαλο οταν μετρισω

tezaman
04-03-09, 23:58
ρε μανία με τα νούμερα... το ποσοστό λίπους παίζει ρόλο, τ ακιλά που σηκώνεις, η ζυγαριά, ο καθρέφτης, η αρμονία με το υπόλοιπο σώμα, τι γουστάρεις εσύ, πόσο καιρό κάνεις και τι κλπ... όλα συνυπολογίζονται....
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome:

tezaman
05-03-09, 00:00
αλλα θελο να μεγαλωσει κ αλλο.

σφιγμενο ποσο ειναι?



ακομη να το μετρησω.
θα το βαλο οταν μετρισω


παιδια ακόμα για χέρι μιλάμε έτσι?

the_big_litho
05-03-09, 00:01
Τα νουμερα μετρανε για να διαπιστωσουμε την αναπτυξη μας μεσα στις προπονητικες περιοδους.. Ειναι μετρο συγκρισης του εαυτου μας με τον εαυτο μας μετα απο μια περιοδο αναπτυξης οπου θελουμε να δουμε κατα ποσο αναπτυσσομαστε..

Δεν νομιζω να εχει νοημα να συγκρινομαστε με αλλους αθλητες για τους λογους που ειπε ο slaine....

kyriakos23
05-03-09, 00:02
και το αλλο το μετρησα :P

tezaman
05-03-09, 00:05
το αριστερό χέρι να υποθέσω?

kyriakos23
05-03-09, 00:06
:rolf: :rolf:

peris
05-03-09, 00:07
αλλα θελο να μεγαλωσει κ αλλο.

σφιγμενο ποσο ειναι?



ακομη να το μετρησω.
θα το βαλο οταν μετρισω


παιδια ακόμα για χέρι μιλάμε έτσι? :lol: :lol: :lol: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

παλι προβλεπω να γινεται το τοπικ μπου****ο :lol: :lol: :lol: :P :P

mantus3
05-03-09, 00:10
αν εσυ εισαι ευχαριστιμενος μια χαρα ειναι.. αλλα εχε κατα νου οτι παντα υπαρχουν κ καλητερα...

kyriakos23
05-03-09, 00:12
θελετε να τα συγκρινουμε? :P :geek:

slaine
05-03-09, 00:13
κοίτα αν μετρήσω χέρι σήμερα που έκανα χέρια θα είναι τεράστιο. ήθελα κανά μισάωρο μετά την προπόνηση περίπου να ακουμπήσω με τα δάχτυλα τόν ώμο. αλλά έχω κάμποσο λίπος. τι να πει αυτό. ο τέζα πχ έχει πιο μικρό αλλά κομμάτια :green: :bowdown: :rocking: η μέτρηση δε λέει τίποτα από μόνη της.
:wave:





ΥΓ: αφήστε τα μετρήματα κι αρχίσετε τα πηδήμ@τ@ :P

mantus3
05-03-09, 00:17
ΥΓ: αφήστε τα μετρήματα κι αρχίσετε τα πηδήμ@τ@ :P

για όσους δεν το έπιασαν, αρχίστε το σκινακι να γίνετε φέτες...

TRIANTAFYLLOU
05-03-09, 02:38
πάντα μιλάμε αναλογικά με το σώμα αν είναι κάποιος ογκοδης στον κορμό και τα χερια αδύνατα , θα φαίνετε πιο έντονα , ενω με τα ίδια χέρια κάποιος κοντός με αδύνατο κορμό θα φαίνετε νορμάλ .

σε κάποιες περιπτώσεις δεν μιλάμε για αδύνατα χέρια αλλα γενικότερη ανάπτυξη του σώματος.
λέμε οτι κάποιος χάνει στα χέρια όταν είναι αδύνατα σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα.

tezaman
05-03-09, 02:58
ο τέζα πχ έχει πιο μικρό αλλά κομμάτια

κομμάτια δεν λες τίποτα, με ούχου στίκ το κολλάω 8)

psv
05-03-09, 14:24
ο τέζα πχ έχει πιο μικρό αλλά κομμάτια

κομμάτια δεν λες τίποτα, με ούχου στίκ το κολλάω 8)

Εγω τοκολλαω me logo αυτην τη κολλα που σηκωνει αυτοκινητα γιατι ειναι βαρυ το δικο μου...

NASSER
05-03-09, 14:37
Το τοπικ όπως το κάνατε παει για σβήσιμο... Αφήστε τα υπονοούμενα και γράφετε με πιο σοβαρό ύφος


Το ποστ του Ηλια τα λεει ολα πως πρεπει να κρινουμε το μεγεθος μιας μυικης ομαδας. Καλο ειναι να κανουμε αποριες και συσχετισμους πανω σαυτο.

_kwstas_
12-03-09, 06:52
Λοιπον κυριακο θα σου μιλισω ανοιχτα... 32 cm ειναι η παπια μου φιλε.. σορρυ αλλα θες πολυ δουλεια.. ακομα σταματα να αφιερονεις χρονο στο τι μαρκα πρωτεινης θα παρεις και στροσου στην δουλιτσα.. δεν θελω να σου πουλησω ιστορια σχεδον την ιδια ηλικια εχουμε απλα στροσου στην δουλεια.... 29 cm ισως το δικιολογουσα αν μου ελεγες οτι εχεις 3% λυπος.. αλλα και ουτε... τα νουμερα δεν μου λενε κατι.. εμενα προσοπικα το μονο που μου λενε ειναι πως να μετραω την αναπτυξη με μαθηματικα.. και οχι με το ματι... Για αυτο φιλε δουλεια...