PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα ηΘελα λιγη Βοηθεια........



Gregory G
07-03-09, 16:12
Λοιπον καταρχην χαιρετω ολα τ μελη καθωσ ειμαι νεο μελος...Ασχολουμε με τ αθλημα ενα χρονο τωρα κ εχω δει μεγαλη διαφορα στο σωμα μ..ειμαι 19,5 χρονον κ ειμαι 1,73 κ 74 κιλα..χρισιμοποιω τν συγεκριμενη περιοδο προτεινη κ μια πολυβιταμινι....δεν εχο πολυ λιποσ πανω μ απλα θεελς ν γραμμςσο οσο γινετε πιο πολι αλλα εχο προβλιμα γτ βλεπς οτι χανω ογκο γρηγορα κ κυριωσ στα χερια τ ν κανω??? η διατροφι μ ειναι ι εξισ...
ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΤΟΣΤ ΜΕ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΤΥΡΙ 2 ΑΥΓΑ ΑΣΠΡΑΔΙΑ ΕΝΑ ΓΑΛΑ Κ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΠΟΝΗΣΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ

ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΨΩΜΙ Ι ΠΟΛΛΑ ΛΙΠΑΡΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΝΑ ΓΙΑΥΡΤΙ Κ ΜΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΙ

ΩΡΑΔΙΝΟ ΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΑ Ι ΛΙΓΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ

ΠΡΙΝ Τ ΥΠΝΟ ΠΡΩΤΕΙΝΙ
...την συγεκριμενι περιοδο χρισιμοποιω τιν Βulk Whey τησ mdy...αλλα ι προτεινι που χρησιμοποιω κατα κυριο λογο ειναι ι on 100%whey.....ti allo mporw n parw n mioso lipos k n mn xasw ogo? :???:

slaine
07-03-09, 16:23
κατ'αρχάς καλώς ήρθες.

κάνε έντιτ και σουλούπωσέ το λίγο γι ανα διαβάζεται πιο εύκολα.
κα

τρως λίγο, διάβασε το φόρουμ στον τομέα της διατροφής αν και πιστεύω ότι ακόμα δεν είσαι σε επίπεδο που να θέλεις γράμμωση. βάλε πρώτα μάζα και μετά γράμμωσε γιατί μαζί με το λίπος θα χάσεις και μύες.

γράψε μας αν θέλεις και την προπόνησή σου στο αντίστοιχο υποφόρουμ

:welcome:

the_big_litho
07-03-09, 16:31
Η διατροφη σου ειναι ανεπαρκης για τα δεδομενα που βαζεις.
Μολις φτιαξεις την διατροφη σε συνδιασμο με καλη προπονηση θα δεις αρκετα μεγαλη διαφορα απλα πρεπει να διαβασεις το φορουμ στα τοπικς διατροφη να φτιαξεις το σκελετο και για τις αποριες και τις μικροδιορθωσεις εμεις ειμαστε εδω....
Εμενα παντως η γνωμη οπως και πολλων εδω ειναι οτι εχεις περιθωριο να βαλεις μαζα και μετα να γραμμωσεις...

Gregory G
07-03-09, 16:34
ναι αλλα επιδη πλησιαζει καλοκαιρι θελω να με κομμενοσ οσο γινεται ρε παιδια..σε σχεσι με περυσι σε ογκο εχο μεγαλη διαφορα παντωσ...