PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια σε ολους



Ecstasy
07-03-09, 18:48
Γεια σε ολους ειμαι ο αλεξανδρος απο καβαλα, ειμαι 19 χρονων.Ασχολοθηκα με την γυμναστικη απο πολυ μικρος(τωρα τι να σας πω δεν θυμαμαι ηλικια) αρχικα εκανα 4 χρονια κολυμβηση,μετα το σταματησα και πηγα σε ομαδες ποδοσφαιρου αλλα ειδα οτι το νερο με τραβαει... οποτε εκανα αλλα 3 χρονια πολο και.... τα παρατησα για ενα χαζο παιχνιδι στο ιντερνετ το οποιο με κατεστρεψε κυριολεκτικα. :banghead: :banghead: τωρα ξανα αρχισα να ασχολουμε με την γυμναστικη και πιο συγκεκριμενα με τα βαρη (οχι body building) , α και ακουω hardstyle techno και οταν κοιμαμε :rolf:

_kwstas_
07-03-09, 18:58
καλως ορισες φιλε Αλεκο.. καλη συνεχεια στον αγωνα.. παιχνιδι στο internet e??γιατι ρε φιλε?? απο την στιγμη που παραδεχεσε την μαλακια με το internet και το παιχνιδι... μην ξαναμπλεξεις με τετοιες βλακιες.. ουτος η αλλος αυτα ειναι για να σε αποβλακονουνε..

Ecstasy
07-03-09, 18:59
καλως ορισες φιλε Αλεκο.. καλη συνεχεια στον αγωνα.. παιχνιδι στο internet e??γιατι ρε φιλε?? απο την στιγμη που παραδεχεσε την μαλακια με το internet και το παιχνιδι... μην ξαναμπλεξεις με τετοιες βλακιες.. ουτος η αλλος αυτα ειναι για να σε αποβλακονουνε..
εμμ και γω τωρα το καταλαβα. καλιω αργα παρα ποτε!

_kwstas_
07-03-09, 19:00
σωστα!

slaine
07-03-09, 19:00
καλώς ήρθες φίλε και καλή επάνοδο! :hantel:
:welcome:

makis88
07-03-09, 19:28
:welcome:

Polyneikos
07-03-09, 19:30
Γεια σου Αλέξανδρε,καλως ήρθες στο :bodybuildinggr: !Καλη διαμονη! :wave:

Rise above
07-03-09, 20:28
:wave:

kyriakos23
07-03-09, 23:17
:wave:

Muscleboss
07-03-09, 23:45
welcome alex!:wave:

MB

TRIANTAFYLLOU
08-03-09, 02:27
καλώς ήρθες στην παρέα μας πατρίδα, καλό διαβασμα και να μην ασχοληθείς με χαζα πραγματα άλλη φορά.

mantus3
08-03-09, 14:17
:welcome: :welcome: :welcome:

καλα ειναι κ τα παιχνιδια αλλα.. με λιγο μετρο...

Polyneikos
08-03-09, 14:55
An επιτρεπεται τι παιχνίδι επαιζες στο ιντερνετ και τι εννοεις σε κατέστρεψε;ΑΝ θες ανοιξε ενα θμεα στα Εκτός θεματος ή τουλαχιστον ανεφερε το εδω..Μου κινησες την περιεργεια.. :?

Ecstasy
08-03-09, 15:17
An επιτρεπεται τι παιχνίδι επαιζες στο ιντερνετ και τι εννοεις σε κατέστρεψε;ΑΝ θες ανοιξε ενα θμεα στα Εκτός θεματος ή τουλαχιστον ανεφερε το εδω..Μου κινησες την περιεργεια.. :?
το παιχνιδι λεγεται lineage 2 και οταν λεω με κατεστρεψε... δεν διαβαζα με αποτελεσμα να μεινω σε 12 μαθηματα στη δευτερα λυκειου(τα περασα το σεπτεμβριο ομως) και στη 3η λυκειου απλα να πηγαινω στο σχολειο για να μη τρωω απουσιες και μεινω... Γι'αυτο και δινω φετος πανελλαδικες ξανα(σοβαρα ομως),εκτος βεβαια απο το σχολειο ειχα καταληξει να μενω μπροστα απο την οθονη εως και 50 ωρες τρωγωντας οτι μαβλακια βρω μπροστα μου.πλεον εχω να φαω τετοια πραματα μηηηηηηηηηηηνες :green:
αλλα καταστραφηκα σωματικα εβαλα πολλα κιλα και τωρα προσπαθω να τα χασω... αν αυτα δεν σε καλυπτουν μπορω να μιλαω για μερες :thumbsup:

peris
08-03-09, 15:31
καλωσηρθες αλεξη και καλη επανοδο στον αθλητισμο :thumbup: :wave:

οτι απορια και αν εχεις ρωτα μας στις αντιστοιχες ενοτητες :thumbsup: :welcome:

NASSER
08-03-09, 22:34
Αλεξανδρε καλωσορισες στην παρεα μας και ελπιζω πως η διαδικτυακι πορωση που θα σου προσφερει το :bodybuildinggr: να σε κανει καλυτερο, τοσο για να ασχοληθεις με τον αθλητισμο οσο και να γινεις καλυτερος στην προσωπικη σου ζωη :welcome:

Ecstasy
08-03-09, 23:09
Αλεξανδρε καλωσορισες στην παρεα μας και ελπιζω πως η διαδικτυακι πορωση που θα σου προσφερει το :bodybuildinggr: να σε κανει καλυτερο, τοσο για να ασχοληθεις με τον αθλητισμο οσο και να γινεις καλυτερος στην προσωπικη σου ζωη :welcome:
αχ ευχαριστω ρε παιδια... η αληθεια ειναι πως διαβαζοντας αρκετα ποστ μπορω να πω πως πηρα πολυυυυυυυυυ κουραγιο,βεβαια εχω καποια μικρο(τεραστια δηλαδη)προβληματακια με το διατροφικο προγραμμα,ας ελπισω να τα βγαλω περα...

napstor
08-03-09, 23:38
καλωσηρθες :wave:
σου ευχομαι καλη επανοδο στον αθλητισμο οπως και με τις πανελλαδικες
αν θελησεις βοηθεια ζητα :thumbup:
επισης πες μας αν θες σε πια σχολη θες να μπεις :???:

Ecstasy
08-03-09, 23:43
καλωσηρθες :wave:
σου ευχομαι καλη επανοδο στον αθλητισμο οπως και με τις πανελλαδικες
αν θελησεις βοηθεια ζητα :thumbup:
επισης πες μας αν θες σε πια σχολη θες να μπεις :???:
σκεφτομαι οικονομικα/προγραμματιστικη θεσσαλονικη αλλα επειδη μ'αρεσει ο αθλητισμος σκεφτηκα να παω μονιμος στις ειδικες δυναμεις (με προυποθεση να εχω χασει τα περιττα κιλα και να ειμαι λιγο(πολυ δηλαδη) γυμνασμενος

napstor
09-03-09, 00:10
μπες εκει περα τιποτα οικονομικα και ασε το στρατο.ειναι μεγαλο λουκι.
σου προτεινω οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων στη θεσσαλονικη(γυρω στα 17500).
θα βρεις αρκετα ευκολα δουλεια,και δεν ειναι δυσκολο να μπεις εφοσον εχει σαν μαθηματα βαρυτητας τις αρχες οικονομικης θεωριας και μαθηματικα στατιστικη.αλλα εαν δεν εχεις προβλημα με τα μορια μπες στην ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων Η/Υ(γυρω στα 18500)που θα βρεις πραγματικα πανευκολα δουλεια.ρωτα με οτι αλλο θες για τις σχολες αν εχεις οποιεσδηποτε αποριες. 8)

Ecstasy
09-03-09, 00:14
μπες εκει περα τιποτα οικονομικα και ασε το στρατο.ειναι μεγαλο λουκι.
σου προτεινω οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων στη θεσσαλονικη(γυρω στα 17500).
θα βρεις αρκετα ευκολα δουλεια,και δεν ειναι δυσκολο να μπεις εφοσον εχει σαν μαθηματα βαρυτητας τις αρχες οικονομικης θεωριας και μαθηματικα στατιστικη.αλλα εαν δεν εχεις προβλημα με τα μορια μπες στην ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων Η/Υ(γυρω στα 18500)που θα βρεις πραγματικα πανευκολα δουλεια.ρωτα με οτι αλλο θες για τις σχολες αν εχεις οποιεσδηποτε αποριες. 8)
οχι δεν εχω αποριες για αυτο το θεμα αν θες πανε στα section (κατι αλλο)/λιποδιαλυση και δες το θρεντ μου και πες μου τι λαθη κανω

Doctorg
09-03-09, 00:19
Καλώς ήρθες ALlex και καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου :welcome:

mitsakos
10-03-09, 21:01
καλως ηρθες αλεξανδρε

αφιερομενο καταρχην
http://www.youtube.com/watch?v=22hFMFguQ04
:P

ιδια γουστα εχουμε στη μουσικη

Exci
10-03-09, 22:48
Welcome :D


μπες στην ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων Η/Υ(γυρω στα 18500)που θα βρεις πραγματικα πανευκολα δουλεια
:confused: Τι λες βρε..

Ecstasy
10-03-09, 23:34
καλως ηρθες αλεξανδρε

αφιερομενο καταρχην
http://www.youtube.com/watch?v=22hFMFguQ04
:P

ιδια γουστα εχουμε στη μουσικη
http://www.youtube.com/watch?v=LYFPDfhDij0
angerfist.....
σκοπευω να παω στο Qlimax η φετος η του χρονου... εχω και τατου :eek:

Kaskani Konstantina
10-03-09, 23:46
Καλώς ηρθες! :D

ioannis1
13-03-09, 23:52
καλως ηρθες στο φορουμ.

XtremeHardCore
15-03-09, 21:56
Καλως ηρθες στο :bodybuildinggr: