PDA

Επιστροφή στο Forum : αφροδισια νοσηματα



RAMBO
09-03-09, 22:59
ξερει καποιοσ αν κολλησει καποιο αφροδισιο νοσημα μετα απο ποσο καιρο φαινεται στισ εξετασεισ αιματοσ?γιατι ειχα ακουσει οτι κ την αλλη μερα να κανεισ εξετασεισ δεν φαινεται γιατι πρεπει να περασει καποιο διαστημα?ξερετε κατι περισσοτερο?:moderator::moderator::moderator::moderator::moderator:

vagg
09-03-09, 23:44
αναλογα το νοσημα...

KATERINI 144
09-03-09, 23:53
τη εγινε ραμπο μας εφαγε ο ενθουσιασμος?! :confused:

tezaman
09-03-09, 23:57
θείο συμβούλεψε τον μικρό σε παρακαλώ πολύ :p

slaine
09-03-09, 23:57
1)από 1 μήνα μέχρι και πολύ περισσότερο για να φανεί σε εξετάσεις ανάλογα και τη νόσημα
2)μπορεί να είσαι φορέας και να μην νοσήσεις ποτέ αλλά να μολύνεις άλλα άτομα

vagg
10-03-09, 00:08
γιαυτο οταν μιλαμε μαζι σου θα βαζουμε καποτες στα δαχτυλα:cool:

billys15
10-03-09, 01:27
Γι'αυτο οχι με ο,τι κι ο,τι (αν και δεν εισαι ποτε σιγουρος 100% για το ποια ειναι "ο,τι κι ο,τι"...) και ΠΑΝΤΑ με προφυλαξη οταν την γνωριζεις για πρωτη φορα την κοπελα.

tezaman
10-03-09, 02:35
Γι'αυτο οχι με ο,τι κι ο,τι (αν και δεν εισαι ποτε σιγουρος 100% για το ποια ειναι "ο,τι κι ο,τι"...) και ΠΑΝΤΑ με προφυλαξη οταν την γνωριζεις για πρωτη φορα την κοπελα.

βέβαια αυτό δεν σημαίνει πως την δεύτερη φορά είσαι καλημένος:rolleyes:

RAMBO
10-03-09, 15:22
ναι παντα αλλα συμβαινουν και ατυχηματα..οπωσ να σπασει

slaine
10-03-09, 15:28
το να σπάσει είναι σπάνιο και συνήθως οφείλεται σε λάθος χρήση/τοποθέτηση, όχι έλεγχο κατά την πράξη κ.α.

μικρέ άμα θέλεις ζογκλερικά προσοχή

vagg
10-03-09, 19:08
ο ραμπο βλεπει ταινιες και μετα παει και χωνετε ατσαλα...χαχαχαχαχαχαχα

Billy
10-03-09, 22:48
ρε αφήστε το παιδί στην αγωνία του, τι άνθρωποι είστε εσείς,
από σπάσιμο πέφτουν πολύ οι πιθανότητες ,

την τύπισα μπορείς να την βρείς να το συζητήσετε;

εγω είχα παρόμοια φάση πρίν καμιά 15αριά χρόνια στην Ροδο με Γερμανίδα και επειδή την άλλη μέρα έφευγε γιά Γερμανία την ρωτησα στο αεροδρόμιο και επειδή με πήγαινε πολύ έκανε εξετάσεις μόλις πήγε στην Γερμανία και μου έστειλε τα αποτελέσματα με φάξ.

μετά από 20 μέρες μου ήρθε Αθήνα και . . . . . η συνέχεια επί της οθόνης τα ανήλικα να περάσουν έξω, ακούς slaine, ώξοοοο, χαχαχαχα

mantus3
10-03-09, 23:12
ραμπο μιλα ανοικτα μηπως παρεις καμια γνωμη της προκοπης... απο σπασιμο παντως πολυ σπανιο να κολισεις το οτιδιποτε, ερχεσαι ελαχιστα σε επαφη με τα υγρα της κοπελας.. γενικα απο σπασιμο αλλα να φοβασε..

slaine
10-03-09, 23:28
ρε αφήστε το παιδί στην αγωνία του, τι άνθρωποι είστε εσείς,
από σπάσιμο πέφτουν πολύ οι πιθανότητες ,

την τύπισα μπορείς να την βρείς να το συζητήσετε;

εγω είχα παρόμοια φάση πρίν καμιά 15αριά χρόνια στην Ροδο με Γερμανίδα και επειδή την άλλη μέρα έφευγε γιά Γερμανία την ρωτησα στο αεροδρόμιο και επειδή με πήγαινε πολύ έκανε εξετάσεις μόλις πήγε στην Γερμανία και μου έστειλε τα αποτελέσματα με φάξ.

μετά από 20 μέρες μου ήρθε Αθήνα και . . . . . η συνέχεια επί της οθόνης τα ανήλικα να περάσουν έξω, ακούς slaine, ώξοοοο, χαχαχαχα

θείο βασίλη μου θύμισες ένδοξες εποχές "οκτάπους" κλπ...
άσε με να μείνω να μάθε τίποτα θείο, θα είμαι φρόνιμος :p

RAMBO
11-03-09, 00:12
βασικα το ατυχημα το ειχε ο κολλητοσ μου..και σκεφτεται μηπωσ εχει παθει κατι βεβαια το προφυλακτικο εσπασε σχετικα χαμηλα δυστυχωσ .δεν γινεται να την βρει..

mantus3
11-03-09, 00:38
βασικα το ατυχημα το ειχε ο κολλητοσ μου..και σκεφτεται μηπωσ εχει παθει κατι βεβαια το προφυλακτικο εσπασε σχετικα χαμηλα δυστυχωσ .δεν γινεται να την βρει..

το κολπο με τον κολιτο κλασικο αλλα μεταξι μας ρε αρχηγε μου δεν πιανει...

σε κανενα 6μηνο κανε κανενα τεστακι για hiv κ θα ξερεις... οτι κ να λεμε τωρα εμεις αμα εχει γυνει το κακο...

vagg
11-03-09, 00:52
ρε δεν εχει παθει τπτ ξεκολλατε
αμα σε τρωει πολυ κανε εξετασεις σε κανα τετραμηνο αλλα κυριλλε...αλλοι δεν εχουν φορεσει προφυλακτικο ποτε και δεν εχουν παθει...μην τρελενεσε οι πιθανοτητες ειναι με το μερος σου,πιο πολυ κινδηνευει απο μυκητες και τετοια αφροδισια παρα απο τα γνωστα που ξερουμε ολοι και οδηγουν σε καταστασεις παναγια βοη8α....
hiv δεν παιζει πολυ ελλαδα,ηπατιτιδα α-β εχεις κανει εμβολια και ηπατιτιδα c νομιζω μονο απο μολυσμενο αιμα κολλας(για το τελευταιο δεν ειμαι σιγουρος)

edit ακυρο για τη c

RAMBO
11-03-09, 13:42
οχι αληθεια λεω ο κολλητοσ μου το επαθε.σεν εχω προβλημα να το πω σιγα...

Niiick
11-03-09, 14:51
ρε σεις αμα πηγε με κανα κοριτσακι στην ηλικια του τι ΗΙV και τετοια..δε πιστευω..με ποσους να χε παει..βλακειες λενε ραμπε κομπλε εισαι και συ και ο φιλος σου:D:green: :green:προσοχη στις επιλογες μας λιγο ε..θα το κανεις επαγγελμα οπως πας και θα σε δουμε σε βιντεο κλαμπ οπως πας,στο κατω οροφο:green:

tezaman
11-03-09, 15:54
και ποιος είπε ότι ήτανε κοριτσάκι? ο ράμπος τα φτιάχνει μόνο με έμπυρες γυναίκες

RAMBO
11-03-09, 16:03
μεγαλη ηταν καπου στα 25

vagg
11-03-09, 16:39
οπως ειπα και πριν πιο πιθανο ειναι να κολλησεις κονδυλοματα,μυκητες και κατι τετοιο που ναι μεν ειναι ταλαιπωρια αλλα σιγουρα δεν σε καταδικαζουν σε ριζικη αλλαγη του τροπου ζωης...αμα ηταν οποιος ειχε ενα ατυχημα να τρελενοταν 8α ειμασταν ολοι με τους ορους στο χερι....


παντως μαρεσε ο φιλος που εγραψε οτι εβαλε τη γερμανιδα να του στειλει τις εξετασεις αλλα αυτος ουτε λογος να στειλει δικες του....χααχχαχαχααχχαχα