PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξανθια μεσα στα ανδρικα αποδυτηρια!!!



yasou
10-03-09, 18:01
Λοιπόν, εδω και κάνα 2 εβδομάδες ερχετε στο gym μια ξανθιά με ενα φίλο της.Μέχρι εκεί όλα καλά.
Έλα όμως που όποτε τον χάνι τον ψαχνή μέσα στα ανδρικά αποδυτήρια!!!
Τη πρώτη φορά που την είδα λέω θα μπερδεύτηκε δεν μπορεί.... έλα όμως που το έχει πάρει συνήθειο.....
Μιλάμε πολύ γελοίο... οποιος την βλέπει στα αποδυτήρια μένει άναυδος!!!
Τώρα τις στήνουμε καρτέρι χεχε, ψάχνουμε κάνα τρίποδα, να τον δει γυμνό να δούμε την αντίδρασή της.


Η ερώτηση.
Σας έχει τύχη κάνα παρόμοιο περιστατικό?Εγώ πρώτη φορά βλέπω τέτοια περίπτωση....

slaine
10-03-09, 18:03
όχι αλλά έχω μπει στα γυναικεία εγώ καταλάθος φυσικά:rolleyes:

yasou
10-03-09, 18:13
Εισαι Θεως!!!
:bowdown::bowdown::bowdown:

Σου ειπανε τιποτα? Ειδες καμια?

slaine
10-03-09, 18:18
με κοιτάζανε σαν χαζές και καποια στιγμή μου λένε έχεις κάνει λάθος.
α συγγνώμη λέω και φεύγω.....

βέβαια καταλάθος ξαναμπήκα αλλά δεν είχε καμία.... (γκαντεμιά :P )

μετά αλλάξανε τα αποδυτήρια και είχε κάπου ένα ναοιγμά όπου καταλάθος κοίταζα κι έβλεπα μερικές κοπέλες να αλλάζουν και να κάνουν μασάζ (είχε θέα στον πάγκο του μασάζ)

αλλά ήμουν μικρούλςη και ήταν οκ

στις πολ τέχνες αλλάζαμε άντρες γυναίκες μάζι....

Muscleboss
10-03-09, 18:18
Το κάνουν μερικές σπάνια... και καλά να βρούν τον φίλο τους...:rolleyes:

ΜΒ

slaine
10-03-09, 18:19
και βρίσκουν τον ΜΒ ..... χεχεχεχ

yasou
10-03-09, 18:25
Ξεχασα να αναφερω, ο φιλος της, την κουναη την αχλαδια.... και αυτη εχει σωματαρα!!!!

slaine
10-03-09, 18:27
πρέπει να βοηθήσεις την κοπελιά

ovelix
10-03-09, 18:27
τοτε μαλον κατι αλο ψαχνει:D

mantus3
10-03-09, 20:16
οταν ξεκινησα πηγενα σε ενα γυμν που τα αποδιτιρια ανδρων-γυναικων χοριζοντουσαν με μια γιαλινη πορτα η οποια ειχε μια λευκη βλακια για να μην βλεπεις απο την αλλη. κατι σαν ναηλον αλλα οχι ακριβως. κ φυσικα ηταν απο την μερια των γυναικων.. καποια, που μαλον κ εκεινη εψαχνε τον "δικο" της, ειχε κανει καποιες τριπουλες... μαλον προκειτε για ιδια περιπτοση...

ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ13
10-03-09, 20:20
ορμα στην ξανθια!:army2::awesome:

yasou
10-03-09, 20:28
Εχουν αλλοι σειρα για την ξανθια.....
Μιλαμε η κοπελα δεν πεζετε, δεν εχει το Θεο της.
Ασε που ειναι και 1.80 και το κορμη της ειναι λες και θα κατεβη για fitness.
:-? Τη να πεις.....

mantus3
10-03-09, 21:07
:-? Τη να πεις.....

σε ποιο γυμναστηριο πας να ερθουμε κ εμεις...

yasou
10-03-09, 21:17
Νομιζω σου ειναι πεφτη λιγο..... μακρια, Κερκυρα.

mantus3
10-03-09, 23:44
με το αεροπλανο μιση ωρα δρομος ειναι! η σαουνα του γυμναστιριου εχει κ δικο της μπανιο/ντουζ ξεχοριστα?

Kaskani Konstantina
11-03-09, 00:06
με κοιτάζανε σαν χαζές και καποια στιγμή μου λένε έχεις κάνει λάθος.
α συγγνώμη λέω και φεύγω.....

βέβαια καταλάθος ξαναμπήκα αλλά δεν είχε καμία.... (γκαντεμιά :P )

μετά αλλάξανε τα αποδυτήρια και είχε κάπου ένα ναοιγμά όπου καταλάθος κοίταζα κι έβλεπα μερικές κοπέλες να αλλάζουν και να κάνουν μασάζ (είχε θέα στον πάγκο του μασάζ)

αλλά ήμουν μικρούλςη και ήταν οκ

στις πολ τέχνες αλλάζαμε άντρες γυναίκες μάζι....


:box::box::box:

Kaskani Konstantina
11-03-09, 00:07
ορμα στην ξανθια!:army2::awesome:


Φτουσου κ ΄συ!!!!!!!

RAMBO
11-03-09, 00:14
εμ ορμα τι περιμενεισ???...........επρεπε να ειχατε εμενα.

slaine
11-03-09, 00:38
:box::box::box:
:love:

KM2909
11-03-09, 01:12
Τώρα τις στήνουμε καρτέρι χεχε, ψάχνουμε κάνα τρίποδα, να τον δει γυμνό να δούμε την αντίδρασή της.


ρε σεις, το σεναριο να ειναι η γκομενα τριποδας δεν το σκεφτηκε κανεις??? λεω εγω τωρα....:lol::lol::lol:

_kwstas_
11-03-09, 02:20
ρε μαγκα μην μας χαλας την φαντασιωση.. απο τετοιες αλλο τιποτα.. εχω δυο περιστατικα αναλογα.. το ενα παλια το αλλο προσφατα.. παλια πηγενα σε ενα συνικιακο γυμναστιριο οταν ειμουνα πιτσιρικας στην γειτονια το οποιο ειχε μικτη σαουνα.. ναι μικτη.. η οποια ηταν μια τυπισα μαλλον αγγλιδα μαλλον που εκανε ξεβρακοτη σαουνα........ και απλα ειχε πετσετα στα επιμαχα σημεια.. ειχε σκασει συρμα σε ολο το γυμναστιριο για αυτην..απο την πρωτη μερα που πηγα μου το πανε!! να βλεπεις μετα στην σαουνα μπολικα ατομα...:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown: περναμε δουλιτσα για το σπιτι...
και το αλλο προσφατα ειναι μια τυπισα οπου ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ εχει ανοιχτη την πορτα οταν αλαζει στα αποδυτιρια ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ!!!!! εχω δει το μαβρο ταγκα της και το περιεχομενο του αρκετες φορες ετσι οπως περναω και την περνω ματι.. η πλακα ειναι οταν την μπανιζουμε οτι δεν μας λεει τιποτα μα τιποτα.... απλα μας κοιταει με το υφος της πανιλιθιας χαμογελαει και παει λιγο ποιο εκει απλα να μην την βλεπουμε!!! παρεπιτοντος και οι δυο αυτες ηταν ξανθιες... απλα το αναφερω...

NASSER
11-03-09, 02:47
Το σεναριο να βρεθουμε στα αποδητηρια ενος γυμναστηριου με μια γυναικα, ειναι ισως η φαντασιωση ολων που γυμναζονται.
Δεν μας ικανοποιει η κοπελα μας να τη βλεπουμε 24 ωρες το 24ωρο ουτε μια παραλια γυμνηστων το καλοκαιρι, απο το να δουμε εστω μια γυναικα στα αποδητηρια του γυμναστηριου να αλλαζει. Εστω και αν αλλαζει μονο παπουτσια...
Εγω εχω καταλαβει πως εχει μπει η ανοιξη γιατι το γυμναστηρια εχουν γεμισει με νεο αιμα, ολοι για την παραλια...
Οι πιο συνηθεις ερωτησεις που κολαζουν: πως θα σφηξω, πως θα βγαλω κοιλιακους, προλαβαινω να γραμμωσω μεχρι τον Ιουνιο... δεν θελω να φουσκωσω...
Και εμεις που ειμαστε ολο το χρονο και ιδρωνουμε, κορόιδα ειμαστε?

_kwstas_
11-03-09, 03:46
pesta NASSER!!

Rise above
11-03-09, 15:24
όχι nasser εμείς που ιδρώνουμε όλο το χρόνο στο γυμναστήριο και έχουμε καλύτερα αποτελέσματα είμαστε ''τίγκα'' στο φάρμακο:idea::p

tezaman
11-03-09, 15:30
φαντάζεσε να φουσκώσει κάποιος νάσσερ να γίνει σαν τον coleman και να σου κάνει μήνυση οτι τν παραφούσκοσες? :O :O :O

Kaskani Konstantina
11-03-09, 19:02
E τι να σας πω!!!! ειστε ενας, ενας εδω μέσα διαλεχτά παιδιά

:bowdown::bowdown::bowdown:

Billy
11-03-09, 22:46
ρε σεις, το σεναριο να ειναι η γκομενα τριποδας δεν το σκεφτηκε κανεις??? λεω εγω τωρα....:lol::lol::lol:

παίζει καί αυτό αλλά παίζει επίσης το να πρέπει να "περάσεις" από τον αχλάδα πρώτα γιά να πάρεις το βραβείο που είναι η γκόμενα, εμ εσύ δεν προσφέρεις σε κάποιον τσάμπα δεν γίνεται.

kyriakos23
12-03-09, 03:07
ροζ ιστοριες εδω:cool:

yasou
12-03-09, 13:21
Να σου πω την αληθεια εγω την φοβαμαι λιγο την τυπισα.....
Για να μην μασαη οταν μπενει στα ανδρικα, φαντασου τη θα κανη σε αλλους
τομεις..... :spank: :twisted: :twisted: :twisted:

manos_
12-03-09, 14:08
Να σου πω την αληθεια εγω την φοβαμαι λιγο την τυπισα.....
Για να μην μασαη οταν μπενει στα ανδρικα, φαντασου τη θα κανη σε αλλους
τομεις..... :spank: :twisted: :twisted: :twisted:
Ισα ισα που αυτο επρεπε να σε τραβαει.Η μη συμβατικοτητα ειναι πολυ σεξουαλικη.

jemstone
12-03-09, 15:34
Παΐδια και εγώ έχω μπει κατά λάθος παλιά στα αντρικά αποδυτήρια εκεί που δούλευα στο γυμναστήριο εντάξει συμβαίνουν από τι βιασύνη σου μερικές φόρες δεν κοιτάς…
Αλλά στο χώρο το δικό μου.. τι να πω είτε έχουμε είτε δεν έχουμε αποδυτήρια η πολίστες αλλάζουν άπου τους βγάλει άρα έχουμε συνωθήσει… άλλωστε το μαγιό δεν κρύβει και πολλά ..
:p:p

ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ13
12-03-09, 16:16
Φτουσου κ ΄συ!!!!!!!




ωχ!επιασε μποοοοοοοορααααααααα!
:dooreek:

slaine
12-03-09, 16:26
Παΐδια και εγώ έχω μπει κατά λάθος παλιά στα αντρικά αποδυτήρια εκεί που δούλευα στο γυμναστήριο εντάξει συμβαίνουν από τι βιασύνη σου μερικές φόρες δεν κοιτάς…
Αλλά στο χώρο το δικό μου.. τι να πω είτε έχουμε είτε δεν έχουμε αποδυτήρια η πολίστες αλλάζουν άπου τους βγάλει άρα έχουμε συνωθήσει… άλλωστε το μαγιό δεν κρύβει και πολλά ..
:p:p

στη θέση θα πρόσεχα να μην ξαναμπώ σε αντρικά αποδυτήρια γαιτί δε σε βλέπω καλά :p

Billy
12-03-09, 17:47
στη θέση θα πρόσεχα να μην ξαναμπώ σε αντρικά αποδυτήρια γαιτί δε σε βλέπω καλά :p

σιγά ρε, κακό που θα της κάνουν,
δεν έχεις ακούσει την διαφήμιση στο MAD:
". . . έλα Εφέτη μου, ρίξε μου Ισόβια . . . "
sorry re jem πλάκα κάνω, είμαι πολύ ζημιά, τό ξέρω.


Λοίπον θα σας πώ και ένα άλλο σενάριο,
η γκόμενα να είναι transexual και ο τύπος επίσης αλλά δεν πρόλαβε να κάνει εγχείρηση, λεω

γιά πείτε ιδέες, να βγάλουμε συμπέρασμα.

NASSER
12-03-09, 17:54
Βρε παιδια και εγω εχω μπει κατα λαθος σε γυναικειες τουαλετες, δεν εγινε τιποτα.
Το θεμα ειναι πως τους ανωμαλους και τις ανωμαλες να τους αποτρεψουμε απο τα αποδητηρια και τις τουαλετες... αυτοι ειναι η ζημια!

Polyneikos
12-03-09, 18:12
Ανεκδοτο-αληθινη ιστορία αυτό που θα γραψω !!
Είχε μπει ενας φίλος καταλάθος σε μια γυναικεια τουαλέτα,κανει ότι κανει και μια κοπελα που είχε μπει σωστα του χτυπάει την πόρτα να δει αν είναι κανεις μεσα.
Η κλασσικη απάντηση ήταν "Άλλος!" και με το που το ακουει η κοπέλα τον κατσαδιαζει λεγοντας του "Τι άλλος,εδω είναι γυναικειες!"
Απάντηση παιδιού: "Ε καλα,τότε ΑΛΛΗ !!":banghead::1laugh:

Billy
12-03-09, 18:18
αυτό είναι ότι οι γυναίκες μας τα χώνουν με την μία άμα γίνει η στραβή ενώ εμείς έχουμε ανοχή
και το ίδιο είχα παρατηρήσει παλιά όταν πήγαινα κάμπινγκ..

jemstone
12-03-09, 22:10
αυτό είναι ότι οι γυναίκες μας τα χώνουν με την μία άμα γίνει η στραβή ενώ εμείς έχουμε ανοχή
και το ίδιο είχα παρατηρήσει παλιά όταν πήγαινα κάμπινγκ..



xaxaxaa nai nai....

mantus3
15-03-09, 01:36
xaxaxaa nai nai....


μπραβο χαρα...

RAMBO
21-03-09, 16:39
και γω τυχαια μπαινω...

Exci
21-03-09, 16:59
και γω τυχαια μπαινω...
Mαλλον ψεμματα λες..
..Ειμαι σιγουρος οτι απο μονες τους σε καλουν για να σου κανουν ενα "τουρ" στα γυναικεια αποδυτηρια