PDA

Επιστροφή στο Forum : Ρεκόρ ΑΤΛΑ-280κγ Αρσεις



m3ssias
11-03-09, 01:37
Καλησπέρα παλλικάρια:D
Σήμερα τελείωσε τυπικά και η σεζόν φωρτώματος και όγκου.....ήταν μια εορταστική προπόνηση πλάτης.....Ήταν όλα τα θηρία του ΑΤΛΑ εκεί,και κάναμε τα μέγιστα όλοι......Το αποτέλεσμα συνήθεσ με μπάρες να λυγίζουν κτλ,αλλα το θέαμα πάντα έκλεβαν οι Άρσεις που σαν γυμναστήριο έχουμε παράδοση 30 χρόνων:D
Ετσι λοιπόν ως κατέχων των τίτλων τα τελευταία 2 χρόνια έβαλα τα περισσότερα και φέτος......Ήμουν σε φανταστική φόρμα και φώρτωσα 280κγ......Τα σήκωσα σχετικά άνετα και ήθελα να πάω στα 300κγ,ήταν 'ομως αργά γιατί διαπίστωσα πως είχα γεμίσει ολόκληρος με αίματα απο την μύτη μου που είχε ανοίξει απο την πίεση...Τόσο πολύ αίμα που ζαλίστικα και έπεσα κάτω......Ευτυχώς που τα παιδιά με βοήθησαν και συνήρθα,ήθελα να βάλω και 300κγ αλλα η μύτη μου δεν σταματούσε να τρέχει.....Τυχερός πάνω στην ατυχία μου λοιπόν....μοιράστηκα τόσο την χαρά,κι έδωσα τόση χαρά σε όλους τους παρευρισκόμενους συναθλητές μου...αλλα επίσης έφαγα και μια γερή "σφαλιάρα" απο τον οργανισμό μου που τόοοοσο καιρό τον φωρτώνω σαν γαιδούρι.....Τέσπα,ένα ακόμη ρεκόρ γράφτηκε στο θρυλικό αυτό γυμναστήριο μέσα σε ένα τρελό κλίμα,αλλα εγώ θα κάνω ΣΙΓΟΥΡΑ να ξαναφωρτώσω πολύυυυυ καιρο.....

Muscleboss
11-03-09, 01:54
m3ssias βγάλε καμια φωτογραφία ρε άνρθωπε να δουμε περι τινος πρόκειται...

ΜΒ

m3ssias
11-03-09, 02:21
αχ ρε γμτ.....ήταν τόσα άτομα και δεν είχε κανείς κινητό ή camera......άσε που δεν είμαι πολυ άνετος με τις φοτο γενικά......Δέν πειράζει,θα τύχει να τα πούμε κι απο κοντά,και αν έχει και καμιά μπάρα τρυγύρω θα κάνουμε και λίγο show:D

Polyneikos
11-03-09, 11:22
To γυμναστηριο Άτλας που βρίσκεται;;

NASSER
11-03-09, 14:25
To γυμναστηριο Άτλας που βρίσκεται;;

Σερρες αν δεν κανω λαθος. Ετσι δεν εινα Μεσσια?

m3ssias
11-03-09, 15:29
Σέρρες είμαστε:DΕδώ και 30 χρόνια.....Απο τα λιγοστά σιδεράδικα που έχουν απομείνει πλεόν.....Μουγκρίζουμε ελεύθερα,βρίζουμε ελεύθερα,κάνουμε προπόνηση χωρίς φανέλα ελεύθερα,πετάμε τα κιλά κάτω(το πάτωμα είναι τσιμέντο+μοκέτα...)ΚΑΙ η μουσική πάντα είναι 80s Rock+Disco......Δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου να κανει προπ σε κάποιο σύγχρονο gym,θα ήμουν σαν τη μύγα μεςτο γάλα:army1:.......

slaine
11-03-09, 15:45
Σέρρες είμαστε:DΕδώ και 30 χρόνια.....Απο τα λιγοστά σιδεράδικα που έχουν απομείνει πλεόν.....Μουγκρίζουμε ελεύθερα,βρίζουμε ελεύθερα,κάνουμε προπόνηση χωρίς φανέλα ελεύθερα,πετάμε τα κιλά κάτω(το πάτωμα είναι τσιμέντο+μοκέτα...)ΚΑΙ η μουσική πάντα είναι 80s Rock+Disco......Δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου να κανει προπ σε κάποιο σύγχρονο gym,θα ήμουν σαν τη μύγα μεςτο γάλα:army1:.......
ρε φίλε κι εγώ σε ένα τέτοιο πάω! αυτά είναι! (αν και βάζει και κάτι πριόνια καμάι φορά:mad:)

napstor
11-03-09, 15:48
μακαρι να ειχε και εδω κανενα τετοιο γυμναστηριο.στο δικο μας δεν πρεπει να πετας τα κιλα κατω γιατι θα σπασει το πατωμα απο ξυλο:2guns:
οσο για τα κιλα που σηκωσες ειναι παρα πολλα.μπραβο:bodybuilder2:

KATERINI 144
11-03-09, 16:19
ωραίος ο μεσιας, και για τα κιλα και για το σιδεράδικο :clap:

+ πως και γω δεν γουστάρω καθόλου τα καινούριας μόδας :eleph: γυμναστήρια, έκανα σιδεράδικο στο σπίτι (εβγαλα την κουρσα απο το γκαραζ).........................:cool:

m3ssias
11-03-09, 17:09
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια:DΟύτως ή αλλος όλοι γνωρίζουμε πως ότι κάνουμε στο gym το κάνουμε απο αγάπη και μεράκι:DΤώρα δυστυχώς πρέπει να περιμένω πολυυυυ καιρό για να ξαναφωρτώσω και να δοκιμάσω 290-300......Είναι ένα όνειρο για μένα που το κυνηγάω απο μικρός,αλλα όσο έχω προβλήματα με την Πιεση,πρέπει να χαλαρώσω και να αρκεστώ στις επανναλλήψεις....εύχομαι την επόμενη φορα που θα φωρτώσω να είμαι κοντά σας σε κάποιο σιδεράδικο:D

napstor
12-03-09, 00:33
οταν λες οτι εχεις προβλημα με την πιεση εννοεις οτι οταν ζοριζεσαι παθαινεις αυτα που επαθες στις αρσεις?η οτι γενικως εχεις και προβλημα με την καρδια και σου ανεβαινει ευκολα η πιεση?

m3ssias
12-03-09, 02:20
Γενικώς είναι ανεβασμένη,αλλα στο gym τρελλενομαι ετσι και ζοριστώ....κοιτα πήγα 116 κιλά.....τώρα θα κοιτάξω να πέσω έστω 2 κιλά(να χάσω λίγα υγρά),και θα δώ πως θα πάει....

kutsup
12-03-09, 09:01
Τι ηλικία έχεις και έχεις ανεβασμένη πίεση? Πίεση με ΑΑΣ και φόρτωμα κιλά όπως καταλαβαίνεις είναι επικίνδυνο κοκτέιλ. Μάλλον κάτι κάνεις λάθος και και πρέπει να το κόψεις.

napstor
12-03-09, 16:17
Τι ηλικία έχεις και έχεις ανεβασμένη πίεση? Πίεση με ΑΑΣ και φόρτωμα κιλά όπως καταλαβαίνεις είναι επικίνδυνο κοκτέιλ. Μάλλον κάτι κάνεις λάθος και και πρέπει να το κόψεις.πολυ σωστα.προσεχε μην παθεις καμια ζημια,γιατι η καρδια ειναι ατιμο πραγμα

billys15
12-03-09, 16:59
Πω πω συγχαρητηρια φιλε! :) Μονο προσοχη με το προβλημα σου...

peris
15-03-09, 01:13
Τι ηλικία έχεις και έχεις ανεβασμένη πίεση? Πίεση με ΑΑΣ και φόρτωμα κιλά όπως καταλαβαίνεις είναι επικίνδυνο κοκτέιλ. Μάλλον κάτι κάνεις λάθος και και πρέπει να το κόψεις.

+1 θελει πολυ προσοχη γιατι μπανεις σε επικυνδινα παιχνιδια μετα:rolleyes:

_kwstas_
15-03-09, 19:23
ρε παιδια ΗΡΕΜΙΣΤΕ λιγο οτι εχει λιγο παραπανω πιεση δεν σημενει οτι εχει προβλημα.. μπορει να ειναι και θεμα αιματοκριτη.. και εγω μια περιοδο ειχα υψηλη πιεση και ηταν θεμα διατροφης αλαξα την διατροφη μου.. και ολα οκ!

peris
15-03-09, 20:30
ρε παιδια ΗΡΕΜΙΣΤΕ λιγο οτι εχει λιγο παραπανω πιεση δεν σημενει οτι εχει προβλημα.. μπορει να ειναι και θεμα αιματοκριτη.. και εγω μια περιοδο ειχα υψηλη πιεση και ηταν θεμα διατροφης αλαξα την διατροφη μου.. και ολα οκ!

ξαναδιαβασε λιγο τα ποστ πανω γιατι ειπαμε πιεση σε συνδυασμο με αας ποιος ειπε οτι εχει προβλήμα απλα του ειπαμε να προσεχει γιατι δε διαβαζεις πρωτα τα ποστ που κανουμε και μετα να απαντας?:thumbdown:

_kwstas_
25-03-09, 18:10
διαβαζω τα post...
παντως τον δοσατε στεγνα...τον ανθρωπο.. με τα αας..

mantus3
25-03-09, 18:17
για να σταματισει το κινηγη μαγισων τοσοι κ τοσοι παιρνουν κ δεν εχουν πιεση... οποτε φιλε μου, προσεξε λιγο την διατροφη, ξεκουραση κ φυσικα τον παραγοντα ανχος κ ολα θα πανε καλα.. κανενα τεστ κοποσεως εχεις κανει τελευτεα?

peris
26-03-09, 02:28
διαβαζω τα post...
παντως τον δοσατε στεγνα...τον ανθρωπο.. με τα αας..:doh::doh::doh::doh:

ναι τωρα ερχεται και η ασφαλεια να τον δεσει:lol::lol::lol::moderator::moderator:

τι αλλο θα διαβασουμε απο μερικους εδω μεσα με τετοια ποστ:rolf::lol::doh::doh:

_kwstas_
30-03-09, 02:33
PERI δεν ενοουσα αυτο... αλλα μαλλον ζεις σε αλλο πλανιτη..και μην βιαζεσε να την πεις σε καποιον...σκεψου πρωτα τι ενοω.. με την γενικοτερη ενοια τον δωσατε... οχι μονο με την νομικη.. για την νομικη ποιος χεστικε.. ?

απλα μπορει να μην ηθελε να αποκλαλυφθει.. ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ..

ΟΙ περισσοτεροι μπορει να εχουμε περασει απο αυτην την φαση.. εστω και μια φορα.. απλα απο τους 100 το παραδεχοντε ο μισος.....

:welcome: