PDA

Επιστροφή στο Forum : Να και οι δικες μου φωτογραφιες .Κρινεται σας παρακαλω με ενδιαφερει πολυ η αποψη σας



theodosios
11-03-09, 17:54
Ετσι ειμαι τωρα μετα απο ενα προγραμμα γραμμωσης για 1 μηνα και μια εβδομαδα .
Το ξερω οτι δεν ακουγεται και πολυ σωστο αλλα εχασα γυρο στα 12 κιλα σε αυτο το διαστημα αλλα ηταν κιλα χριστουγενων απο πολυ ποτο ξενυχτια και κακη διατροφη. Πειτε αποψεις σας παρακαλω ,κρινεται με χωρις επιεικια και πειτε μου τι πιστευεται οτι χρειαζομαι !! Ευχαριστω

Exci
11-03-09, 18:03
Λιγο καλυτερο ποζαρισμα πλατης και εισαι ωραιος ^^

billys15
11-03-09, 19:00
Εχεις καλο αποτελεσμα φιλε.Μπραβο! Απλα μαλλον κι εσυ θα γνωριζεις οτι θελεις κι αλλο ογκο :)

Exci
11-03-09, 19:07
You can never have enough mass :twisted:

KM2909
11-03-09, 21:38
φιλε μου εισαι σε ενα πολυ καλο επιπεδο:thumbup: επειδη πανω κατω εχουμε το ιδιο σκαρι, αποψη μου ειναι οτι θα μπορουσες να κανεις ογκο μεχρι Απριλη-Μαη και απο εκει κ περα να ξεκινουσες γραμμωση. Οντας εκτομορφος, με ενα καλο προγραμμα διατροφης γραμμωσης μπορεις να δεις εντυπωσιακα αποτελεσματα στη γραμμωση σου μεσα σε 1-2 μηνες. Αυτο αλλωστε το παρατηρησες με τα 12 κιλα που λες οτι εχασες μεσα σε 1-1,5 μηνα. Αυτο που λεω ειναι οτι θα μπορουσες να παρεις μερικα κιλα ακομη πριν μπεις σε γραμμωση αλλα ειναι απλα η αποψη μου, δικο σου ειναι το σωμα και ο,τι γουσταρεις το κανεις:)

υ.γ. αν μπορεις ποσταρε τη διατροφη γραμμωσης που ακολουθησες. οπως και υψος και κιλα πριν-μετα....

alextg
11-03-09, 22:29
Εχεις ωραιο σκαρι για να αναπτυχθεις ... θελεις σιγουρα να προσθεσεις μπολικο ογκο πανω σου ... παρε μερικα καθαρα κιλα και θα φανουν πολυ ωραια πανω σου.
Good luck !

peris
11-03-09, 22:38
ωραιος φιλε εχεις κανει καλη δουλεια πιστευω μπορεις να συνεχισει ογκο μεχρι μαι οπως σου ειπε και ο φιλος απο πανω χρειαζεσαι καποια κιλα ακομα αποψη μου ειναι να βαλεις καποια κιλα οσο πιο καθαρα γινεται και θα εισαι παρα πολυ καλος;)

Muscleboss
11-03-09, 23:06
Ωραίος Θεοδοση! Συνέχισε τη καλή δουλεια και δείξε μας και πόδια!:thumbsup:

ΤΟ σώμα σου έχει προδιαγραφές, εκμεταλλέυσου τες!

ΜΒ

the_big_litho
11-03-09, 23:58
Μπραβο Θεoδοση
Εχεις κανει την αρχη, και οπως λενε και τα αλλα παιδια μπορεις ακομα να βαλεις κιλα
keep pumpin

napstor
12-03-09, 00:21
πολυ καλος αλλα θες κι'αλλο ογκο.δωσε μεγαλυτερη διαρκεια στην περιοδο ογκου σου

theodosios
12-03-09, 04:04
Χιλια ευχαριστω ολους για της συμβουλες σας!!! Δηλαδη απο οτι καταλαβα μου προτεινεται να βαλλω λιγο ογκο πανω μου παραπανω κατι που θα ηθελα και εγω παραπολυ γιατι οσο ωρεα και αν ειναι ι γραμμωση αμα σε παιρνει ο ανεμος δεν λεει .. αλλα δυστηχως με φοβιζει παρα πολυ το γεγονος οτι θα ξαναθολωσω !! και απλα εχω την ερωτηση αν ειναι δυνατο να αυξησεις ογκο χωρις να θολοσεις ειλικρινα θα ηταν τεραστια η βοηθεια σας αμα μπορουσατε λιγο να με βοηθησετε σε αυτο το θεματακι!!!

ΚΜ2909 τι διαιτα την ξεκινησα 88-89 κιλα και την τελειωσα στα 77 εχω υψος 180 cm !! και η διατροφη που ακολουθησα ηταν ακραια απλα με ειχαν πιασει εγκεφαλικα γιατι ειχα κατι πολυ παραπανησια κιλα . για να καταλαβεις η μονη πηγη υδατανθρακα που επερνα ηταν μια φετα μαυρο ψωμι , ενα ξυνομηλο και μαρουλι που σιγα τον υδατανθρακα που εχει !!! και απο φαγητα κλασικα νεροβραστα κοτοπουλο στηθος φιλετα , γαλοπουλα , μοσχαρισια μπριζολα με οτι φανερο ξιγκι βγαλμενο , μπιφτεκια χωρις ψωμι μεσα με καροτο και κολοκυθι ,και μπιφτεκια με κιμα απο γαλοπουλα η κοτοπουλο χωρις ψωμι και αυτα μεσα !!!

Polyneikos
12-03-09, 09:23
Θεοδοση συγχαρητηρια,εχεις ωραίο καλουπι για bb,δεν ξερω τους στοχους σου ,αλλά αν βαλεις μερικα ακομα κιλα "καθαρα" ,εννοω περισσότερο μυϊκα,θα μπαλαριστουν πολύ όμορφα πάνω σου,μην φοβασαι ότι θα χασεις γραμμωση έτσι,ο σωματοτυπος σου σε ευνοεί.Επίσης βλέπω έχεις έχεις ωραία ανορθωση δικεφαλων,περιμενουμε νεα σου και νεες φωτο.:thumbup::hantel:

KM2909
12-03-09, 09:34
αλλα δυστηχως με φοβιζει παρα πολυ το γεγονος οτι θα ξαναθολωσω !! και απλα εχω την ερωτηση αν ειναι δυνατο να αυξησεις ογκο χωρις να θολοσεις ειλικρινα θα ηταν τεραστια η βοηθεια σας αμα μπορουσατε λιγο να με βοηθησετε σε αυτο το θεματακι!!!

μην αγχωνεσαι...:)με καλη δουλεια και υπομονη ολα γινονται... τωρα απ οτι καταλαβαινω θες clean bulk, δλδ αυξηση μυικης μαζας με το χαμηλοτερο δυνατο λιπος. . τη συγκεκριμενη μεθοδο προσωπικα τη βρισκω πιο ενδιαφερουσα ως προσεγγιση απο τις λεγομενες περιοδους cutting/bulking για πολλους και διαφορους λογους. το κατα ποσο ειναι αυτο εφικτο και με ποια μεθοδο, μπορουν να μας εξηγησουν οι εμπειροτεροι του φορουμ..

codi
14-03-09, 18:59
Γεια σου ρε Τεο. Να πω ότι στο πα? Να το πω.

Παιδιά από κοντά το παλικάρι είναι πολύ καλό από σωματότυπο. Και πριν αρχίσει τη δίαιτα, από τα 12 αυτα κιλά που έχασε ήταν τα περισσότερα μυικά, ήταν πυκνός και συμμετρικός. Όμως ο φίλος μου ο Θεοδόσης δυστυχώς, άπειρος από δίαιτα και όντας εκτομορφικός, δεν άρχισε μια κλιμακωτή μείωση θερμιδων (όπως τον συμβούλεψα) ώστε να βρεί το θερμιδικό του ισοζύγιο και τη δίαιτα που του ταιριάζει. Αλλα δε σε φοβάμαι είσαι ντούκι εσυ!!!!

Καλή τυχη από δω και πέρα και δε σου πρότεινα τυχαία το forum. Ξεσκόνισέ το!

TRIANTAFYLLOU
14-03-09, 21:05
όπως είπαν και τα παιδια έχεις καλό σωματότυπο και η ποιότητα σε ευνοεί πάντα άλωστε , αν στην πορεία με την προπόνηση και διατροφή βάλεις μερικά καθαρα κιλά θα δείξεις ακόμη καλύτερα , συνέχισε την καλή προσπάθεια που κάνεις με όρεξη και το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει.

και επιπλέον πρέπει να ξέρεις η να βάλεις τους στόχους σου τι θέλεις να πετύχεις , δηλαδή απλά ένα καλογυμνασμένο σώμα με καλή φυσική κατάσταση , ενα σώμα να πλησιάζει στο αγωνιστικό φίτνες αλλα χωρίς συμετοχή σε αγώνες , η καθαρα αγωνιστικό στόχο όχι άμεσα αλλά μελοντικά .

ΜrΚommatias
19-03-09, 13:53
πιστευω πως εχεις κανει καλη δουλεια μεχρι στιγμης.το θεμα ειναι εσυ τι θελεις να κανεις[ογκο η' γραμμωση].συνεχισε ετι εισαι σε καλο δρομο:army1:

KATERINI 144
19-03-09, 14:19
καλη δουλεια :awesome:

slaine
20-03-09, 03:09
ωραίος και συμμετρικός! καλή συνέχεια! αν θέλεις βάλε και καμία φωτό πόδια

XtremeHardCore
21-03-09, 17:43
Οντως θες ογκο
Βαλε κ ποδια
παντως εισαι πολυ καλος