PDA

Επιστροφή στο Forum : Πόσο Πωρωμένος ΒBer Είσαι?



leangains
17-03-09, 00:34
Είσαι πραγματικά:

1.Εάν σε αίτηση εργασίας κάτω απ’ το ‘Προηγούμενες Εργασίες’ συμπληρώνεις: Προπόνηση Μυϊκής Ενδυνάμωσης και κάτω απ’ το ‘Hobbies’ συμπληρώνεις τις προηγούμενες δουλείες σου.
2.Εάν έχει φτάσει να πονάς τόσο ώστε να σου πάρει να καθίσεις στη λεκάνη πάνω από ένα λεπτό.
3.Εάν σου έδειξαν ευγενικά την έξοδο σε εστιατόριο all-you-can-eat buffet- μπουφέ φάε όσο μπορείς.
4.Εάν το πρώτο πράγμα που βάζεις στο νέο σου σπίτι είναι ο πάγκος για τις πιέσεις με τα της μπάρας του (κοιμάσαι και στο πάτωμα, squat και κωπηλατική χωρίς μπάρα δε γίνεται).
5.Εάν υπολόγισες ποτέ νοητά τα ποσοστά επί της % λίπους, υδατάνθρακα, πρωτεΐνης της τούρτας γενεθλίων σου.
6.Εάν θα ψήφιζες τον Arnold Schwarzenegger ανεξάρτητα απ’ τις ιδέες, την πολιτική ή ακόμα κι αυτό για το οποίο σε ρώταγαν (αρκεί μόνο ο Άρνι να είναι στη λίστα).
7.Εάν όσοι γνωρίζεις σε καλούν σε βοήθεια όταν έχουν να μετακινήσουν κάτι βαρύ (όσο πιο βαρύ τόσο το καλύτερο).
8.Εάν ο στίβος διμοιρίας σου φαίνεται αποθεραπεία.
9.Εάν ποτέ ένιωσες τρελή φαγούρα στη μύτη κατά τη διάρκεια ενός σετ και χρησιμοποίησες τον αλτήρα για να τη ξύσεις.
10.Εάν σε συναυλία αντί για μπύρα έφερες στεγνό στήθος κοτόπουλο.
11.Εάν μπορείς να θυμηθείς Μαχ κιλών για μια επανάληψη για 30 διαφορετικές ασκήσεις, αλλά δε θυμάσαι τα γενέθλια της κοπέλας σου και κανενός από τους φίλους σου.
12.Εάν στο ψυγείο σου υπάρχουν πάντα πάνω από 6 ντουζίνες αβγά
13.Εάν όταν πας ταξίδι βάζεις μια έξτρα βαλίτσα για τα συμπληρώματά σου.
14.Εάν στους γαμήλιους όρκους περιλαμβάνονται κι οι λέξεις ‘στη χαρά ή στη λύπη ή στη δίαιτα πριν τους αγώνες’.
15. Εάν μετά από μια καλή προπόνηση ποδιών περιμένεις ένα τέταρτο της ώρας για να κατέβεις τη σκάλα προς τα αποδυτήρια.
16.Εάν ο βοηθός σου στις πιέσεις πάγκου φωνάζει ‘Έλα Δώσε Μόνος Σου Μόνος Σου’ κι είναι πράγματι Μόνος Σου.
17.Εάν κάνεις κάμψεις δικέφαλων κι ανασπάσεις τραπεζοειδών με τα ψώνια του σούπερ μάρκετ καθώς γυρίζεις σπίτι.
18.Εάν κρατάς για χρόνια το άδειο κουτί από μια Whey γιατί σου φέρνει αναμνήσεις.
19.Εάν ανακατεύεις τόνο με τα δημητριακά σου για έξτρα πρωτεΐνη.
20.Εάν χρειάζεσαι τη βοήθεια ψυχολόγου σε περίπτωση που χάσεις δυο προπονήσεις στη σειρά.
21.Εάν όταν πάς στο σπίτι της κοπέλας σου για να περάσεις τη νύχτα εκτός από την οδοντόβουρτσά σου παίρνεις και τη Casein πρωτείνη σου.
22.Εάν έβαλες ποτέ μια 20κιλη πλάκα στα γόνατά σου για να τη χρησιμοποιήσεις ως δίσκο φαγητού ενώ βλέπεις τηλεόραση.
23.Εάν ρυθμίζεις το ξυπνητήρι σου στις 4 το πρωί για να πάρεις το protein shake σου.
24.Εάν δεν χρειάζεται να ρυθμίσεις το ξυπνητήρι σου στις 4 το πρωί για να πάρεις το protein shake σου.
25.Εάν προσθέτεις επιπλέον πλάκες και αλτήρες στα κιλά των μηχανημάτων, καθώς αυτά που έχουν δε σου φτάνουν.
26.Εάν βάζεις σκόνη πρωτείνης στα μπαχαρικά σου.
27.Εάν στο σπίτι της κοπέλας σου υπάρχουν αλτήρες που δε μπορεί ούτε καν να κυλήσει.
28.Εάν γέλασες με καθένα από τα παραπάνω γιατί απλά σου θυμίζουν τον εαυτό σου.

Ό,τι έχετε να προσθέσετε...

slaine
17-03-09, 01:05
:cool:

_kwstas_
17-03-09, 02:14
ωραιος φιλε εσυ το εφτιαξες??? μπραβο... μονο δυο πραγματα τειρο απο αυτα που ειπες...
25.Εάν προσθέτεις επιπλέον πλάκες και αλτήρες στα κιλά των μηχανημάτων, καθώς αυτά που έχουν δε σου φτάνουν.
7.Εάν όσοι γνωρίζεις σε καλούν σε βοήθεια όταν έχουν να μετακινήσουν κάτι βαρύ (όσο πιο βαρύ τόσο το καλύτερο).

slaine
17-03-09, 03:26
Sorry αν είμαι λίγο απότομος, υπερβολικός κ εκτός θέματος... Αλλά επειδή το φόρουμ σχετίζεται με bodybuilding θεώρησα να πώ κ γώ την άποψή μου.

Κάνω bodybuilding γιατί στόχος μου είναι τα 120 μυικά κιλά, επειδή γουστάρω να φοράω XXXL και να μη βρίσκω ρούχα στα μαγαζιά, επειδή γουστάρω να μη περνάω απαρατήρητος, επειδή στην προπόνησή μου θέλω να κάνω για "ζέσταμα" τα "μέγιστα" κιλά των άλλων, επειδή θέλω στη προπόνηση να προκαλώ φόβο κ δέος!

Τι μπορεί να μου προσφέρει το POWERPLATE για να φτάσω τους στόχους μου; ΤΙΠΟΤΑ! και να πληρώσω και 50 ευρώ;

Μάλλον μου κάνετε πλάκα.... θα το αφήσω για τις γκόμενες και κάποιους trendy πιτσιρικάδες... :squat:
:twisted:

ΥΓ: Γιατί κάποιοι εδώ μέσα μάλλον χρειάζονται μαθήματα "Bodybuilding Psychology and Way of Thinking"



Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο jiujitSu
Να προσθέσω επίσης οτι γουστάρω να πηγαίνω στην εφορία και να με εξυπηρετουν μπαμ μπαμ.

Σωστά! και ακόμα...

- Στα clubs να με περνάνε για μπράβο και ας πίνω απλά ένα χυμό....!!!

- Στο στρατό να είμαι από την πρώτη μέρα "παλιός" και να μην κάνω ποτέ αγγαρία...!!!!!!

- Στο στρατό πάλι οι μόνιμοι να με έχουν στα όπα-όπα!

- Στο λεωφορείο να μην χωράει άλλος στη διπλανή θέση...!!!!

- Στο γυμναστήριο οι καινούργιοι να λένε "δε θέλω να γίνω σαν αυτόν"...!!!!

κτλ.... :-)

φυσικά σε καμία περίπτωση δεν υποστηρίζω ότι όλοι όσοι γυμνάζονται πρέπει να σκέφτονται με αυτό τον τρόπο... ίσως το αντίθετο μάλιστα.... απλά μέσα από αυτά τα πόστ θέλω να πώ ότι παρά το γεγονός ότι το POWERPLATE μπορεί να βοηθήσει στην εκγύμναση του σώματος, σε όσους ασχολούνται αποκλειστικά με το bodybuilding δεν έχει να προσφέρει κάτι σημαντικό.


από τις παλιές ένδοξες μέρες του σίδερου και του ατσαλιού...
:cool:

kutsup
17-03-09, 08:55
- Στο γυμναστήριο οι καινούργιοι να λένε "δε θέλω να γίνω σαν αυτόν"...!!!!

.....και ειδικά αν έλεγαν οι γκόμενες "καλά πως είναι αυτός έτσι;" με εκείνο το ύφος αποστροφής τότε ήταν η καλύτερή μου. Όσο πιο πολύ τρόμαζαν τόσο καλύτερος πρέπει να ήμουνα.

vagg
17-03-09, 13:36
παιδια αμα ανεβαινεις τα σκαλια του σπιτιου στισ μυτες των ποδιων για να παιξεις γαμπες????δειχνει ποροση????αχαχαχαχαχαχχα

Steve KinG STyLe
17-03-09, 14:18
Παρα πολυ πετυχημενο αλλα πολλα απο αυτα δεν ειναι πραγματα που μονο ενας bodybuilder θα εκανε:p
Πολλα ομως ειναι καθημερινα χαχααχαχ

leangains
17-03-09, 23:23
από τις παλιές ένδοξες μέρες του σίδερου και του ατσαλιού...
:cool:

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

leangains
17-03-09, 23:25
.....και ειδικά αν έλεγαν οι γκόμενες "καλά πως είναι αυτός έτσι;" με εκείνο το ύφος αποστροφής τότε ήταν η καλύτερή μου. Όσο πιο πολύ τρόμαζαν τόσο καλύτερος πρέπει να ήμουνα.

:bowdown::bowdown::bowdown::D:D:D:D:cool::cool::cool:

napstor
18-03-09, 00:24
ε,ενταξει οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τα τηρουμε ολα :bodybuilder2:

RAMBO
18-03-09, 00:26
τελικα ναι ειμαι ενασ πορωμενοσ ΒΒ

Exci
18-03-09, 00:42
Καλοοο!


15. Εάν μετά από μια καλή προπόνηση ποδιών περιμένεις ένα τέταρτο της ώρας για να κατέβεις τη σκάλα προς τα αποδυτήρια.
Eγω ενα εχω να πω, τα στηριγματα στις σκαλες εφευρεθηκαν για τα γυμναστηρια :D

KM2909
20-03-09, 23:49
Sorry αν είμαι λίγο απότομος, υπερβολικός κ εκτός θέματος... Αλλά επειδή το φόρουμ σχετίζεται με bodybuilding θεώρησα να πώ κ γώ την άποψή μου.

Κάνω bodybuilding γιατί στόχος μου είναι τα 120 μυικά κιλά, επειδή γουστάρω να φοράω XXXL και να μη βρίσκω ρούχα στα μαγαζιά, επειδή γουστάρω να μη περνάω απαρατήρητος, επειδή στην προπόνησή μου θέλω να κάνω για "ζέσταμα" τα "μέγιστα" κιλά των άλλων, επειδή θέλω στη προπόνηση να προκαλώ φόβο κ δέος!

Τι μπορεί να μου προσφέρει το POWERPLATE για να φτάσω τους στόχους μου; ΤΙΠΟΤΑ! και να πληρώσω και 50 ευρώ;

Μάλλον μου κάνετε πλάκα.... θα το αφήσω για τις γκόμενες και κάποιους trendy πιτσιρικάδες... :squat:
:twisted:

ΥΓ: Γιατί κάποιοι εδώ μέσα μάλλον χρειάζονται μαθήματα "Bodybuilding Psychology and Way of Thinking":bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown: αυτα ειναι... αυτο θα πει σκληροπυρηνικο bb χεχε:squat::liftheavy::hantel::lift2hand: