PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόγραμμα γυμναστικής



mafiapedaras
31-10-06, 13:44
gia sas kai kalispera se olous sas..tha ithela na mou pite an kano kalo programma gymnastikhs giati poloi einai autoi pou me katigoroune dioti gymnazo mia muikh omada kathe mera!!loipon diavaste kai perimeno thn apantish sas me megalh ektimish:::deytera:plath-koiliakous-raxiaious..trith::omoi koiliakous-raxiaious..::tetarth podia koiliakous-raxiaious pixes ktl..::pempth:sththos..parakseuh::dikefaloi trikefaloi mazi!parakalo polu perimeno thn apopsh sas,tha ithela na sas enimeroso oti me to paron programma exo dei arketa apotelesmata isos perisoteres me to na ekana kapio alo.!euxaristo .

muaythaispirit
31-10-06, 14:16
κατι παρομοιο εκανα κ εγω παλιοτερα οταν ειχα χρονο για να πηγαινω 5 φορες την εβδομαδα γυμναστηριο!ειχα καλυτερα αποτελεσματα απο οτι αν συνδιαζα μυικες ομαδες!
ασχολησε με μια αποκλειστικα και τα δινεις ολα, ασε που ο συνδιασμος δικεφαλα - τρικεφαλα μαζι σκοτωνει!

Nick3
31-10-06, 14:21
Λοιπόν,κάνεις πολλές φορές κοιλιακούς ραχιαίους και μάλιστα συνεχόμενες μέρες πράγμα αντιπαραγωγικό.
Την Πέμπτη έχεις στήθος και την Παρασκευή τρικέφαλα κάτι αντιπαραγωγικό για τους τρικεφάλους.
Επίσης δεν ξέρω αν οι ώμοι σου που τους γυμνάζεις Τρίτη θα έχουν αναρώσει για να παίξεις στήθος την Πέμπτη.
Πόδια-πλάτη τι ασκήσεις κάνεις?
Εμένα δε μ αρέσει αυτό το πρόγραμμα πάντως.

muaythaispirit
31-10-06, 16:11
σε αυτα που λεει ο νικ εχει δικιο...
αν αλλαξεις τις σειρες και κανεις και κοιλιακους μερα παρα μερα θα εισαι οκ!
εγω θα επεμενα στην μια μυικη την μερα σε μενα ειχε πιο καλα αποτελεσματα αλλα αυτο μπορει να διαφερει σε καπιον αλλο