PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέοι Διαχειριστές στο Βodybuilding.gr



Σελίδες : [1] 2

Muscleboss
20-03-09, 02:06
Είμαι στη ευχάριστη να ανακοινώσω νέους moderators στο φόρουμ μας.
Το φόρουμ μεγαλώνει, όλοι έχουμε υποχρεώσεις και για την καλύτερη λειτουργία και παρακολούθηση του φόρουμ είναι απαραίτητο να έχουμε περισσότερους moderators ώστε να βάλει ο καθένας από ένα μικρό λιθαράκι.

Θαθελα να πώ 2 μόνο λόγια για τον καθένα, και ελπίζω να τους δεχθείτε ευχάριστα στο νέο τους ρόλο.


1)BRaWNy

Ο Μιχάλης έχει ιστορία στο ελληνικό διαδικτυακό bodybuilding. Από τους πρωτοπόρους ειδικά σε θέματα προπόνησης αλλά και διατροφής. Για κάποιο διάστημα λειτούργησε και δικό του forum το οποίο από όσο γνωρίζω λειτουργεί ακόμα σε κλειστό σχετικά κύκλο. Mike χαρά μας και τιμή μας να είσαι στη παρέα μας.:thumbsup:


2)asdf

Εκείνο που θέλω να πώ για τον asdf είναι ότι έχει καταφέρει να κάνει τεράστια αλλαγή σε ένα σώμα που αρχικά ήταν καταδικασμένο για αυτό το άθλημα και συνεχίζει ακάθεκτος. Με ειδικότητα στα βίντεο συνταγών και όχι μόνο έχει πολλές δυνατότητες και ελπίζω να πάρουμε μια γεύση με το νέο του ρόλο. Ακόμη θέλω να τον ευχαριστήσω για την μπύρα που με κέρασε στο Albert dock του Liverpool. Cheers mate:toast:

3)the_big_litho

Ο Γιώργος είναι στο γυμναστηριακό χώρο και μπορεί να προσφέρει στο φόρουμ με γνώσεις σε διατροφή και προπόνηση. Πρωην μέλος εθνικής ομάδας πέρα από ένα σώμα με φοβερα γεννετικά διαθέτει και την απαιτούμενη σοβαρότητα. Γιώργο σύντομα περιμένουμε φωτογραφίες για να τρίβουμε μάτια.;)


Τα δικαιώματα δίνονται αρχικά για μια δοκιμαστική περίοδο και αν όλα πάνε καλά, θα τα κρατήσουν μόνιμα.

Καλή αρχή σε όλους

ΜΒ

asdf
20-03-09, 03:03
Να ευχαριστησω ολους οσους συμβαλανε ετσι ωστε να βρισκομαι σε αυτη την θεση. Ως ενα απο τα πιο παλαια members του φορουμ εχω να πω οτι μερα με την μερα συνεχως ανεβαινουμε και ο λογος ειναι πολυ απλος, διοτι η πλειοψηφια των μελων μας ειναι απλα cool ατομα ;) . Τελος ελπιζω να σταθω ανταξιος της εμπιστοσυνης του φορουμ και βεβαια αυτη η σχεση που εχει αναπτυχθει με ολους να μην χαλασει για τπτ. Τhnx ;)

BRaWNy
20-03-09, 09:54
Thanks !!

peris
20-03-09, 10:23
καλο ξεκινημα παιδια στο νεο σας ρολο:toast:

πανο πολυ καλη επιλογη :awesome::thumbup:

Polyneikos
20-03-09, 10:25
Καλή αρχή παιδια !!Είσαστε αξιόλογα μέλη με ποιοτικα ποστς και πιστευουμε ότι θα βοηθησετε πολύ στην αναβάθμιση του φόρουμ.Σιδερένιοι !!:clapping::clapping::clapping:

Doctorg
20-03-09, 10:52
Συγχαρητήρια στους νέους Mods:clap: Πολύ καλές επιλογές...

NASSER
20-03-09, 14:13
Καλη αρχη και απο μενα στα παιδια-νεοι moderator και οπως τα ειπε ο Boss, η επιλογη δεν ηταν τυχαια! Ελπιζω ολα τα μελη να τους δεχτειτε και να να τους συμπαρασταθειτε στη νεα τους ιδιοτητα.

Υ.Σ. Ολα τα ενεργα μελη του φορουμ μας ειναι αξιοαγαπητα και αποτελουν ενα λιθαρακι στην επιτυχια του φορουμ;)

Steve KinG STyLe
20-03-09, 14:27
Οπα,πολυ χαρηκα τωρα για τα παιδια!!!Καλη αρχη στα καθηκοντα σας :)

the_big_litho
20-03-09, 15:46
Nα ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου τους ανθρωπους που μας επιλεξανε οπως επισης και ολοκληρο το bodybuilding.gr και τα μελη που το απαρτιζουν.
Πραγματικα δεν πιστευα στις παρεες μεσω ηλεκτρονικων μεσων αλλα ειναι πολυ ευχαριστο που διαψευδομαι με τον καλυτερο.....

billys15
20-03-09, 17:05
Μπραβο παιδια!

elenaki*
20-03-09, 18:58
Συγχαρητήτρια στους νέους moderators :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
το φοντάν θα το πάρουμε στην έξοδο φαντάζομαι :p:p:p

TRIANTAFYLLOU
20-03-09, 19:12
συγχαρητήρια και απο μένα γιατί είναι άτομα που αξίζουν και μπορούν να βοηθήσουν στη σωστή και επικοδομητική λειτουργία του φόρουμ:toast::clapping::clapping:

slaine
20-03-09, 19:26
Μπράβο στα παιδιά και καλή αρχή

mantus3
20-03-09, 22:35
μπραβω παιδια! καλη αρχη κ πανω απολα καλη επιτιχια με την αναληψη καποιων παραπανω καθηκοντων...

ioannis1
20-03-09, 23:46
καλο ξεκινημα και απο μενα παιδια.σας χρειαζομαστε μιας και ο χρονος μας ειναι περιορισμενος γενικα φετος.

Gasturb
21-03-09, 00:12
Welldone and wellcome

KATERINI 144
21-03-09, 01:02
μπραβο στα παιδια,

(παντος ο αγαπημενος μου μοντ παραμενει ο θρυλικος Gasturb :D)

gpol
21-03-09, 01:03
Πολυ καλη κινηση!

Ειμαστε τυχεροι που θα μαθουμε περισσοτερα απο ανθρωπους που πραγματικα γνωριζουν αυτο κατι (παρα πολυ) παραπανω ;)

KATERINI 144
21-03-09, 01:12
πουσαι εσυ ρε gpol?! ετσι κανει ο κοσμος?!

μια παριμοια λεει καινουργιους φιλους κανε παλιους μη λισμονεις (ο gas εξαιρειται γιατι σπαει καρυδια μερικες φορες:rolleyes:)

gpol
21-03-09, 01:31
Ελπιζω οτι ηρθα για να μεινω. Μετα απο απουσια αρκετου χρονου απο gym, προχτες εκανα την αρχη και γραφτηκα. Το μεγαλο προβλημα μου, η αρχη απο το μηδεν, και ο λιγο βραδυνος υπνος λογω ναυτικης θητειας ;)

slaine
21-03-09, 01:36
Ελπιζω οτι ηρθα για να μεινω. Μετα απο απουσια αρκετου χρονου απο gym, προχτες εκανα την αρχη και γραφτηκα. Το μεγαλο προβλημα μου, η αρχη απο το μηδεν, και ο λιγο βραδυνος υπνος λογω ναυτικης θητειας ;)

πολύμπριζο.... :p

Gasturb
21-03-09, 04:40
μπραβο στα παιδια,

(παντος ο αγαπημενος μου μοντ παραμενει ο θρυλικος Gasturb :D)

εμ γιαυτο δεν βλεπεις προκοπη :p

Billy
21-03-09, 11:16
συγχαρητήρια και από μένα,


Στράτο,
που είσαι ρε φίλε;
Χάθηκες.

argyrakis
21-03-09, 14:09
συγχαρητήρια παιδια

Gasturb
21-03-09, 19:18
Στράτο,
που είσαι ρε φίλε;
Χάθηκες.

Εδω ειμαι απλα παλι lost in space με υποχρεωσεις αλλα που θα παει θα βρω κ εγω την ησυχία μου

Αντε δεν συνεχίζω γιατι θα μας την πει παλι ο gasturb με τα οφφ κ βαριεμαι να τον ακουω :p

Muscleboss
10-05-09, 21:10
Από σήμερα στην ομάδα των moderators προστέθηκε και ο KATERINI 144 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=816)

Φώτη ελπίζουμε να βοηθήσεις και εσύ το φόρουμ με τον τρόπο σου :thumbup:

ΜΒ

BRaWNy
10-05-09, 21:20
Συγχαρητήρια !!

Exci
10-05-09, 21:24
Από σήμερα στην ομάδα των moderators προστέθηκε και ο KATERINI 144 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=816)

Φώτη ελπίζουμε να βοηθήσεις και εσύ το φόρουμ με τον τρόπο σου :thumbup:

ΜΒ
:shock: Kαποια κομπινα παιχτηκε :sneaky:
Ε ρε ρεμπελαριο που θα πεσει :thumbup:

mantus3
10-05-09, 21:35
Από σήμερα στην ομάδα των moderators προστέθηκε και ο KATERINI 144 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=816)

Φώτη ελπίζουμε να βοηθήσεις και εσύ το φόρουμ με τον τρόπο σου :thumbup:

ΜΒ

οποτε να περιμενουμε πιο πολα hot babies στην αναλογη κατηγορια???

stavro
10-05-09, 22:29
:clap::thumbup::clap:

KATERINI 144
10-05-09, 22:30
thanks σε ολους παιδια,

(στα οφ δεν αλλαζει κατι:green:)

Kaskani Konstantina
10-05-09, 22:33
Ελα να μεγαλώνει η ομάδα των Μοντ!!!!το φόρουμ είναι καταπληκτικό!!! πανέμορφο!! κ πολύ καλά παιδιά ολα τα μέλη! θέλουμε κ φρουρούς την νύχτα!! οποτε Katerini (rebelos) ετομάσου για ξενύχτια!! περα απο την πλάκα που κάνουμε το ξέρεις οτι είσαι απο τις αδυναμίες μου:toast:

Καλορίζικος :thumbup:

Levrone
10-05-09, 22:36
KATERINI ξερεις οτι παντα τα ειχα καλα μαζι σου! θυμασαι ε? παντα συμφωνουσαμε!

ειμαι στις διαταγες σου αρχοντα KATERINI! σε προσκυνω! :bowdown: :turtle:

KATERINI 144
10-05-09, 23:02
δεν αλλαζει κατι παιδια, μια παρεα ειμαστε ολοι εδω μεσα, γιαυτο και ο καθενας με τον τροπο του προσπαθουμε να κανουμε οτι το καλυτερο για το φορουμ.


Ελα να μεγαλώνει η ομάδα των Μοντ!!!!το φόρουμ είναι καταπληκτικό!!! πανέμορφο!! κ πολύ καλά παιδιά ολα τα μέλη! θέλουμε κ φρουρούς την νύχτα!! οποτε Katerini (rebelos) ετομάσου για ξενύχτια!! περα απο την πλάκα που κάνουμε το ξέρεις οτι είσαι απο τις αδυναμίες μου:toast:

Καλορίζικος :thumbup: σπεσιαλ θενκς στην μεγαλη κωνσταντινα κασκανη που προσφερει παρα πολλα και αυτη με τη σειρα τις,

παρομοιως εισαι αδυναμια μου κωνσταντινα, δινεις ξεχωριστη νοτα στο φορουμ. :thumbup:

racingman
10-05-09, 23:13
μπραβο ΚΑΤΕΡΙΝΙ:thumbup:.Δεν θα σου κολαει και κανενας σαν moderatoras που εισαι:rolf:

Polyneikos
10-05-09, 23:30
Φωτη καλως ήρθες στο team και σιδερενιος,η ποιοτητα σου σαν ατομο και σαν μελος του φόρουμ είναι γνωστή,είμαι σίγουρος ότι θα μας βοηθησεις ακόμα περισσότερο !!:toast:

leangains
10-05-09, 23:42
congrats!!!

κ ένα δωράκι!

1554

NASSER
11-05-09, 01:03
KATERINI 144 καλως ορισες στην ομαδα των mod. Εισαι αξιος και χρησιμος και η επιλογη δεν ηταν τυχαια. :thumbup:

billys15
11-05-09, 02:42
Αντε καλη αρχη Φωταρα!!

(δηλαδη τωρα πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικοι στο πως σου μιλαμε γιατι...:rolf::P)

ovelix
11-05-09, 09:47
αξιος :bowdown::bowdown::green:

KATERINI 144
11-05-09, 12:07
ευχαριστω τον κωστα (Polyneikos) και νασσερ για τα καλα τους λογια

τον λεανς για το δωρο :thumbup:

απο τον μπιλι απαιτώ να μου μιλάει στον πληθυντικό απο δω και περα :spank: :green:

στον racingman θα πω πως ετσι κιαλλιος δε μου κολλάει κανένας γιατι εχω μανατζερ τον μαντους

και τελος τον οβελιξ.


η ιδιότητα του moderator δεν ειναι τίποτα περισσότερο απο προστασια του φορουμ, και καποιες ωρες περισσότερης ενασχόλησης, οπως θα είδατε εχουμε κατα καιρούς και κάποιους κομήτες που μπαίνουν και γράφουν διάφορα ανέκδοτα, εκεί εστιάζεται η προσοχή των μοντς,
τα μελη του φορουμ ειναι ολοι οκ ατομα και εχουμε γινει εδω μεσα μια μεγάλη παρέα, το μονο που θελω εγω ειναι να μιλάμε όμορφα, με τρόπο, και οχι προσβλητικά προς άλλα μελη,
καλα να είμαστε να μαθαίνουμε απο την ανταλλαγή απόψεων και παράλληλα να κάνουμε και την πλάκα μας για να περνάμε ευχάριστα.

θενκς.

Billy
11-05-09, 12:16
:shock: Kαποια κομπινα παιχτηκε :sneaky:
Ε ρε ρεμπελαριο που θα πεσει :thumbup:


σκάνδαλο...
τι άλλο;;;;


Αα, btw συγχαρητήρια και από μένα.

chr04
11-05-09, 13:01
Καλή σταδιοδρομία :-)

elenaki*
11-05-09, 13:49
Συγχαρητήρια Φώτη
που ναι το κέρασμα???

skrwz21
11-05-09, 14:24
μπραβο KATERINI συγχαρητηρια !

KATERINI 144
11-05-09, 14:55
θενκς παιδιά, ελενακι κέρασμα στον αγωνα στην κατερινη :toast:

Doctorg
11-05-09, 15:17
Σου αξίζει KATERINI :clap:

the_big_litho
11-05-09, 20:30
Ο Φωτης μετραει πολλα χρονια στο χωρο και σιγουρα οι γνωσεις και οι εμπειριες του θα βοηθησουν πολυ το φορουμ και απο το ''ποστο'' του moderator...

Καλη αρχη.

KATERINI 144
12-05-09, 11:30
θενκς παιδια, μη λέτε σου αξίζει γιατι θα αρχίσω να μιλάω σαν πολιτικός :(


:)

Eimai_fetes
12-05-09, 12:08
Συγχαρητηρια Φωτη...
Οτι καλυτερο, κ σιδηροκεφαλος.... :bowdown::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
13-05-09, 00:28
εγώ τα είπα ιδιαιτέρως στον φώτη αλλα θα τα πώ και δημόσια πως ήρθε το πλήρωμα του χρόνου και πιστεύω μπορεί να προσφέρει πολλα στο φόρουμ γιατί είναι και απο τους παλιότερους , οι περισσότεροι τον βρηκαμε στο φόρουμ και τέτοια άτομα είναι χρήσιμα και επικοδομητικά γιατί ο φώτης το έδειξε στην πράξη :clap::clap:

KATERINI 144
13-05-09, 08:23
θενκς και παλι παιδια

(στα χοτ και στα οφ θα ειμαι πιστος στο καθηκον παντος, δεν αλλαζω συνηθειες και πρωθυπουργος να γινω :green:)

dimitra
13-05-09, 08:37
θενκς και παλι παιδια

(στα χοτ και στα οφ θα ειμαι πιστος στο καθηκον παντος, δεν αλλαζω συνηθειες και πρωθυπουργος να γινω :green:)


Ε αλοιμονο............. δεν αλλαζουν οι κακες συνηθειες

Καλημερα μοντ................ μου ελειψες

jGod
13-05-09, 14:21
o κατερινης...moderator..παει το διαλυσατε το φορουμ!!θα τα πουμε κατερινη στους αγωνες..φερε και το ταπερακι σου οπως στους αγωνες της θεσσ.νικης :bowdown:

KATERINI 144
13-05-09, 14:36
Ε αλοιμονο............. δεν αλλαζουν οι κακες συνηθειες

Καλημερα μοντ................ μου ελειψεςκαι σε μένα έλειψες αστέρι 8-),

η συνήθειες αλλάζουν, αλλα κατω απο ορισμένες προϋποθέσεις :green::green::green::green:



o κατερινης...moderator..παει το διαλυσατε το φορουμ!!θα τα πουμε κατερινη στους αγωνες..φερε και το ταπερακι σου οπως στους αγωνες της θεσσ.νικης :bowdown:

αληταρά νοβι κανε κουμάντο να είσαι, θα περάσουμε ζάχαρη, ταπερακια δεν έχει, για ταβέρνα ειμαστε, θα ειδοποιήσω απο πριν να προμηθευτεί πολυ πράμα το μαγαζι γιατι τρωτε και πολυ εσεις :welcome:

asdf
19-05-09, 23:42
Συγχαρητηρια Φωτη και καλες δουλειες :thumbup:

KATERINI 144
20-05-09, 02:15
Συγχαρητηρια Φωτη
θενκς asdf






και καλες δουλειες :thumbup: :unsure:



μη λες τέτοια θα με πάρουν για κομπιναδόρο, μη κοιτάς εσυ που εισαι αγγλια, εδω αλλαξε το νόημα τις λέξης :green:

Polyneikos
21-10-09, 21:16
Έχουμε την τιμη και την χαρα συγχρόνως να εισαγαγεται στην ομαδα του :bodybuildinggr: με τα δικαιωματα (αλλα και τις υποχρεωσεις,χι,χι,χι :green: ) της Μoderator η Μαρία !!!
Είμαι πως θα μας βοηθησει στην όλη προσπάθεια αναβαθμισης του αθληματος μεσω του φόρουμ αλλα και στην διαχείριση του φόρουμ γιατί απαιτεί και αυτο το κομματι υπεύθυνα άτομα.
Μαιρη καλώς ήρθες,οι γνωσεις σου είναι πολύτιμες και σε ευχαριστουμε που δέχθηκες να είσαι στην ομαδα διαχειριστων του φόρουμ !!:clap::clap: Σιδερένια !!

Μαρία
21-10-09, 21:34
Σας ευχαριστω παρα πολύ και για την εμπιστοσύνη που μου δείξατε :toast:
:oops::oops::oops:

sTeLaKoS
21-10-09, 21:34
Και πριν η Μαρία έκανε πολύ καλή δουλειά στο φόρουμ.
Απο ένα πιο υπεύθυνο πόστο σίγουρα το έργο της θα είναι μεγαλύτερο.
Καλή αρχή Μαρία!

Μαρία
21-10-09, 21:35
Σ΄ευχαριστώ πολύ sTeLaKoS !!!

anjelica
21-10-09, 21:36
Σας ευχαριστω παρα πολύ και για την εμπιστοσύνη που μου δείξατε :toast:
:oops::oops::oops:

Mαιρη εισαι πρωτη γυναικα μοντ!!!:toast::thumbup::welcome::clap:

Μαρία
21-10-09, 21:39
Mαιρη εισαι πρωτη γυναικα μοντ!!!:toast::thumbup::welcome::clap:

Και εσυ πρώτο και καλο κοριτσι στο φορουμ!!!:toast::toast::clap:

anjelica
21-10-09, 21:56
Και εσυ πρώτο και καλο κοριτσι στο φορουμ!!!:toast::toast::clap:

:bowdown:ευχαριστω !!!!!:)

drago
21-10-09, 22:15
congrats Μαρια!!! Σιδεροκεφαλη! :thumbup:

The Rock
21-10-09, 22:17
Σας ευχαριστω παρα πολύ και για την εμπιστοσύνη που μου δείξατε :toast:
:oops::oops::oops:

Ωωωωωχχχχ ωχχχχχχχ .... αρχίσανε τα κουμάντα και οι γυναίκες ????? :affraid:
:green: :green: :green: Την κάτσαμε την βάρκα !!!! :green:

Αστιεύομαι φυσικά ! :green:
Μπράβο Μαρία και καλές δουλειές ! :green:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:clapping: :clapping: :clapping:

Μαρία
21-10-09, 22:41
congrats Μαρια!!! Σιδεροκεφαλη! :thumbup:


Ωωωωωχχχχ ωχχχχχχχ .... αρχίσανε τα κουμάντα και οι γυναίκες ????? :affraid:
:green: :green: :green: Την κάτσαμε την βάρκα !!!! :green:

Αστιεύομαι φυσικά ! :green:
Μπράβο Μαρία και καλές δουλειές ! :green:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:clapping: :clapping: :clapping:


Σας ευχαριστώ πολύ και εσεις να είστε καλα!!!:toast:

ioannis1
21-10-09, 22:46
χρειαζομασταν γυναικα μοντ.συγχαρητηρια μαρια μου.καλη δυναμη στο εργο σου.:clap:

Μαρία
21-10-09, 23:40
χρειαζομασταν γυναικα μοντ.συγχαρητηρια μαρια μου.καλη δυναμη στο εργο σου.:clap:

Σε ευχαριστω πολύ :toast:

Levrone
22-10-09, 00:20
ξερεις οτι παντα ειχα καλες σχεσεις μαζι σου!

πλεον οι κοποι μου δικαιωνονται!

χαχα!

συγχαρητηρια πολλα!

ειστε ενα ζευγος Moderators δηλαδη? εεεεετσι!!!!

Muscleboss
22-10-09, 00:24
Η Μαρία μπορεί να προσφέρει σηαντική βοήθεια στο φόρουμ. Το έχει δείξει και εδώ αλλά και στην πράξη με τη βοήθεια που έχει προφέρει στους αγώνες και την εμπιστοσύνη που έχει κερδίσει απο όλους μας.:thumbup:

ΜΒ

alextg
22-10-09, 00:44
Μπραβο Μαρια :) :toast:

vAnY
22-10-09, 01:22
:thumbup: μπραβο Μαιρη!!!! γιουπι γυναικα μοντ, καιρος ηταν!:green::turtle:

the_big_litho
22-10-09, 01:37
Εγω θα ειμαι ο πρωτος μοντ που θα κανει μπαν αλλο μοντ, δεν την θελω στο φορουμ....:rolf:
Πλακα κανω, η Μαρια διαθετει και τις ακαδημαικες γνωσεις αλλα και τα εχει εφαρμοσει και στην πραξη γιατι ασχολειται πολλα χρονια με τον αθλητισμο...
Καλη αρχη σου ευχομαι και καλη πορεια στο φορουμ...:clap:

TRIANTAFYLLOU
22-10-09, 01:46
:thumbup: μπραβο Μαιρη!!!! γιουπι γυναικα μοντ, καιρος ηταν!:green::turtle:
εσύ να μη χάσεις αμέσως πια λές και σας είχαμε στην αδιαφορία καταπιεσμένες χαχαχαχα!:P:P

πέρα απο αυτα είναι κάτι πολύ ευχάριστο και παράληλα αναμενόμενο για μας που γνωρίσαμε καλά την μαίρη να αναλάβει καθήκοντα μόντ , είναι το πλέον κατάλληλο άτομο σε όλους τους τομείς , γνώσεων , προσωπικότητας , χαρακτήρα .
εύχομαι εκτός του ότι να προσφέρει που έχει πολλα , παράλληλα να της είναι ευχάρηστη αυτη η αρμοδιότητα και να μην την κουράσει .

τό μόνο αρνητικό είναι τώρα θα πρέπει στο μόντ τσατ να μιλάμε πιο κόσμια , γιατι θα χάσει πάσα ιδέα για μας .
αλλα είναι και μια καλή ευκαιρία να θυμηθούμε την ευγενική καταγωγή μας .:turtle::turtle::turtle:

-beba-
22-10-09, 09:17
Mαρία συγχαρητήρια και από μένα. :clap::clap::clap:
Τέλεια σε ένα ανδροκρατούμενο φόρουμ γυναίκα μοντ.:P

Μαρία
22-10-09, 10:24
ξερεις οτι παντα ειχα καλες σχεσεις μαζι σου!

πλεον οι κοποι μου δικαιωνονται!

χαχα!

συγχαρητηρια πολλα!

ειστε ενα ζευγος Moderators δηλαδη? εεεεετσι!!!!

εεεεεεεετσι!!!Σ΄ευχαριστω πολύ και εγω θελω να εχω καλες σχεσεις μαζι σου(δεν τα βαζεις ποτε με Κρητικους)!!!:P:P


Η Μαρία μπορεί να προσφέρει σηαντική βοήθεια στο φόρουμ. Το έχει δείξει και εδώ αλλά και στην πράξη με τη βοήθεια που έχει προφέρει στους αγώνες και την εμπιστοσύνη που έχει κερδίσει απο όλους μας.:thumbup:

ΜΒ

Σ΄ευχαριστω πολύ,δεν θα μπορουσε να υπάρχει καλύτερος Muscleboss απο σενα γιατι είσαι πολύ δικαιος,τα ζυγιζεις ολα και τα μετρας με δικαιοσύνη και την σοβαρότητα που απαιτείται για την σωστη και αποτελεσματική λειτουργια του bodybuilding.gr!!!:toast:

Μπραβο Μαρια :) :toast:

Σ΄ευχαριστω πολύ!!!:welcome:


:thumbup: μπραβο Μαιρη!!!! γιουπι γυναικα μοντ, καιρος ηταν!:green::turtle:

Σ΄ευχαριστω πολύ κουκλίτσα(και μελλοντική πρωταθλήτρια)κριμα που δεν σε είδα απο κοντα,ήθελα πάρα πολύ!!!:toast:




Εγω θα ειμαι ο πρωτος μοντ που θα κανει μπαν αλλο μοντ, δεν την θελω στο φορουμ....:rolf:
Πλακα κανω, η Μαρια διαθετει και τις ακαδημαικες γνωσεις αλλα και τα εχει εφαρμοσει και στην πραξη γιατι ασχολειται πολλα χρονια με τον αθλητισμο...
Καλη αρχη σου ευχομαι και καλη πορεια στο φορουμ...:clap:

Σ΄ευχαριστω(στειλε μου ξανα το λογαριασμό τραπεζης να σου βάλω και τα υπόλοιπα,καλα τα είπες)χα,χα,χα!!!:P
Να είσαι καλα :toast:!!!


εσύ να μη χάσεις αμέσως πια λές και σας είχαμε στην αδιαφορία καταπιεσμένες χαχαχαχα!:P:P

πέρα απο αυτα είναι κάτι πολύ ευχάριστο και παράληλα αναμενόμενο για μας που γνωρίσαμε καλά την μαίρη να αναλάβει καθήκοντα μόντ , είναι το πλέον κατάλληλο άτομο σε όλους τους τομείς , γνώσεων , προσωπικότητας , χαρακτήρα .
εύχομαι εκτός του ότι να προσφέρει που έχει πολλα , παράλληλα να της είναι ευχάρηστη αυτη η αρμοδιότητα και να μην την κουράσει .

τό μόνο αρνητικό είναι τώρα θα πρέπει στο μόντ τσατ να μιλάμε πιο κόσμια , γιατι θα χάσει πάσα ιδέα για μας .
αλλα είναι και μια καλή ευκαιρία να θυμηθούμε την ευγενική καταγωγή μας .:turtle::turtle::turtle:

Σ΄ευχαριστώ πολύ Ηλία και είναι τιμη για το φορουν να υπάρχουν ανθρωποι σαν και σενα!!!Εκτος απο την εντονη προσωπικότητα σου και το βαρυ βιογραφικό σου στο άθλημα είσαι και εξαιρετος άνθρωπος.Χαρηκα παρα πολύ που βρεθήκαμε και απο κοντα,που σας γνώρισα καλύτερα (οχι μονο απο τα γραπτα εδω μέσα)εσένα και τον ioannis1(άλλο βαρυ πυροβολικο).Οτι και να λετε στο mods chat δεν υπάρχει προβλημα,να είστε ανετοι !!!:toast:


Mαρία συγχαρητήρια και από μένα. :clap::clap::clap:
Τέλεια σε ένα ανδροκρατούμενο φόρουμ γυναίκα μοντ.:P

Σ΄ευχαριστω !!!αντε στο μελλον να γίνουμε περισσότερες!!!!:P

tower nikolas
23-10-09, 16:21
Mαρία συγχαρητήρια :clap:

Μαρία
23-10-09, 17:22
Mαρία συγχαρητήρια :clap:

Σ΄ευχαριστώ πολύ Νικόλα πολλα φιλια στην Αθανασία!!!!:toast:

KATERINI 144
24-10-09, 09:19
Μαιρη καλορίζικη οποιος βρίζει καντου μπαν, μη ρωτας κανενα :rolf::rolf:

Μαρία
24-10-09, 11:23
Μαιρη καλορίζικη οποιος βρίζει καντου μπαν, μη ρωτας κανενα :rolf::rolf:

Γεια σου KATERINI 144 αρχηγόπουλο!!!!!!:thumbup:
Παντως η απουσία σου στους αγωνες ηταν αισθητή!!!Ρωταγα συνέχεια το Γιάννη μα που είναι ο KATERINI 144 !!!!
Εννοειται οι υποχρεωσεις του καθενος μπαινουν σε πρωτη προταιρεότητα,αλλα είσαι ξεχωριστος ανθρωπος με καταπληκτικό χιούμορ και σε εκτιμω παρα πολύ!!!:toast:

sctp
24-10-09, 12:36
Η Ντορα στη ΝΔ..η Μαρια εδω...την βαψαμε!:green::green:

Υ.Γ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΑ keep up the good work!:clap:

KATERINI 144
24-10-09, 12:43
Γεια σου KATERINI 144 αρχηγόπουλο!!!!!!:thumbup:
Παντως η απουσία σου στους αγωνες ηταν αισθητή!!!Ρωταγα συνέχεια το Γιάννη μα που είναι ο KATERINI 144 !!!!
Εννοειται οι υποχρεωσεις του καθενος μπαινουν σε πρωτη προταιρεότητα,αλλα είσαι ξεχωριστος ανθρωπος με καταπληκτικό χιούμορ και σε εκτιμω παρα πολύ!!!:toast:η εκτίμηση ειναι αμοιβαία μαιρη οπως και για τον τεραστιο που εχεις στο αβαταρ σου. :toast:

Μαρία
24-10-09, 13:42
Η Ντορα στη ΝΔ..η Μαρια εδω...την βαψαμε!:green::green:

Υ.Γ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΑ keep up the good work!:clap:

:shock::shock::shock::shock:

Υ.Γ Σ΄ευχαριστώ πολύ!!!!

Georges
24-10-09, 13:54
Άντε καλές δουλειές και από μένα (και ban-αρίσματα :green:. Πλάκα κάνω :P) :toast:

Μαρία
24-10-09, 13:57
Άντε καλές δουλειές και από μένα (και ban-αρίσματα :green:. Πλάκα κάνω :P) :toast:

Να΄σαι καλα,σ΄ευχαριστω!!!!:toast::toast:

Kaskani Konstantina
24-10-09, 16:39
Μαράκι μου γλυκό συγχαρητήρια κ απο ΄μενα!!! δεν θα προλάβει να αλλάξει ο μήνας παιδιά θα της δώσουμε κ αλλες ευχές!!!;)

Μαρία
24-10-09, 17:22
Μαράκι μου γλυκό συγχαρητήρια κ απο ΄μενα!!! δεν θα προλάβει να αλλάξει ο μήνας παιδιά θα της δώσουμε κ αλλες ευχές!!!;)

Σ΄ευχαριστώ πολύ αστέρι του φορουμ!!!!:thumbup:
Για να το λες εσυ κατι ξέρεις.........!!!!!:green::green::green:

Υ.Σ Το ταίριαξα και με πέδιλα και τα λεμε σύντομα και για τα υπόλοιπα που είπαμε!!!!:green:
Υ.Σ Να βγάλουμε και άλλες φωτό γιατί δεν σε χορταίνουμε!!!!!:thumbup:

jemstone
27-10-09, 12:34
Μαρία συγχαρητήρια έχουμε και Μοντ γένος θηλυκού …
Αλλά και το κατάλληλο άτομο για αυτό γιατί η Μαρία είναι ένα σπάνιο κορίτσι που όλους τους αγαπάει ,λέει τη γνώμη της και πάντα με σεβασμό προς τους άλλους και μας κάνει και γελάμε πολύ.....we love Mary!!!!!!!

Μαρία
27-10-09, 13:16
Μαρία συγχαρητήρια έχουμε και Μοντ γένος θηλυκού …
Αλλά και το κατάλληλο άτομο για αυτό γιατί η Μαρία είναι ένα σπάνιο κορίτσι που όλους τους αγαπάει ,λέει τη γνώμη της και πάντα με σεβασμό προς τους άλλους και μας κάνει και γελάμε πολύ.....we love Mary!!!!!!!

Σ έυχαριστω πολύ γοργονα του φορουμ,για σενα τα λογια ειναι περιττα τι να πρωτοπει κανεις που εκτος απο πολύ καλο και σπανιο κοριτσι εισαι και η γλύκα του φορουμ,καθε φορα γραφεις ομορφαινεις το φορουμ και με την παρουσία σου και με τον λόγο σου!!!

GEORGEXX1
02-12-09, 23:06
εγω σαν καινουργιος στην παρεα, δεν γνωριζω τα παιδια ουτε τους νεους μοντς.
αλλα απο οτι καταλαβα προκειτε για μια καλη παρεα, κε ετσι ευχομαι με την σειρα μου, καλη επιτυχια σε οσα παιδια εχουν αναλαβει εργο σε αυτο το φορουμ.

NASSER
02-12-09, 23:10
εγω σαν καινουργιος στην παρεα, δεν γνωριζο τα παιδια ουτε τους νεους μοντς.
αλλα απο οτι καταλαβα προκειτε για μια καλη παρεα, κε ετσι ευχομαι με την σειρα μου, καλη επειτυχια σε οσα παιδια εχουν αναλαβει εργο σε αυτο το φορουμ.

Ευχαριστουμε Γιωργο. Αυτο δινει δυναμη σε ολους μας να συνεχισουμε δυναμικα!

ΜrΚommatias
23-02-10, 14:52
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
23-04-10, 18:33
μπραβο παιδια κ απο εμενα

veteran29
23-04-10, 18:51
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
ευγε τεκνον μου

superman79
25-04-10, 18:46
Μπρααααβοοοοοοοοοοο.:clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
22-12-10, 20:05
Εχω την χαρα να ανακοινωσω ότι ο Γιαννης64 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=1116) από αυτη την στιγμη βρισκεται στην ομαδα των MODERATORS...
Προσωπικα δεν το αντιμετωπίζω ως αναβαθμιση ενος ατομου της ομαδας,που λίγο - πολυ ανεξαρτητου τίτλου ,όλοι τις ίδιες υποχρεωσεις εχουμε πανω κατω, αλλα ως αναγνωριση και επιβράβευση της προσφορας του στο φόρουμ,κατι που όποιος το παρακολουθει μπορεί πολυ ευκολα να καταλαβει...
Γιαννη καλή επιτυχια και στα καινουργια σου καθηκοντα:toast:

NASSER
22-12-10, 20:08
Εχω την χαρα να ανακοινωσω ότι ο Γιαννης64 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=1116) από αυτη την στιγμη βρισκεται στην ομαδα των MODERATORS...
Προσωπικα δεν το αντιμετωπίζω ως αναβαθμιση ενος ατομου της ομαδας,που λίγο - πολυ ανεξαρτητου τίτλου ,όλοι τις ίδιες υποχρεωσεις εχουμε πανω κατω, αλλα ως αναγνωριση και επιβράβευση της προσφορας του στο φόρουμ,κατι που όποιος το παρακολουθει μπορεί πολυ ευκολα να καταλαβει...
Γιαννη καλή επιτυχια και στα καινουργια σου καθηκοντα:toast:


:clap::clap::clap::clap::clap:
Σιδηροκέφαλος πάντα Γιάννη!!!

Dreiko
22-12-10, 20:10
Μπραβο γιαννη...το αξιζεις φιλε...:clap::clap::clap::clap:
(ποιος σε πιανει τωρα ref:turtle:)

GEORGEXX1
22-12-10, 20:17
πω-πω!!!!!!!!!!!!!!
Τωρα θα δειτε τη πα να πει referi.http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020689.gif

περα απο την πλακα,πραγματικα η παρουσια του γιαννη στο φορουμ ειναι αποδεδειγμενα σημαντικη.
Σιδεροκεφαλος φιλε γιαννη και ας παιζεις με τα ποδια τις περισοτερες φορες

Titanium
22-12-10, 20:18
Μπράβο Γιάννη....Όντως το άξιζες:toast:

Eddie
22-12-10, 20:23
Αντε ρε john,τα συγχαρηκια μου!!!

Σιδεροκεφαλος :toast:

Mitsen
22-12-10, 20:30
συγχαρητήρια και από μένα! Το άξιζες καιρό τώρα, βοήθησες πραγματικά πολύ!

Αυτό είναι η ανταμοιβή μετά από τόσο κόπο και παρατηρήσεις για τη σωστή λειτουργία του forum:thumbup:

καλή δύναμη:clap:

giannis64
22-12-10, 20:39
ευχαριστω πολυ παιδια..:toast:

Devil
22-12-10, 21:31
hooligan, referee και moderator.....

γιαννη εισαι πολυμηχανιμα....:green:

τα συχαρικια μου γιαννη...;):green::thumbup:

-beba-
22-12-10, 21:42
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Doctorg
22-12-10, 21:56
Συγχαρητήρια Γιάννη σου άξιζε :toast:

Dreiko
22-12-10, 22:02
hooligan, referee και moderator.....

γιαννη εισαι πολυμηχανιμα....:green:

τα συχαρικια μου γιαννη...;):green::thumbup:

ελβετικος σουγιας ενα πραμα...:turtle::green:

beefmeup
22-12-10, 22:03
giannι69,μπραβο κ εις ανωτερα!!:weights::weights::weights:

το κερδισες με την αξια σου το χβοχ360:turtle:

:rolf:

giannis64
22-12-10, 22:06
ενα πραμα θελω να δω ρε παιδια...:unsure:

τα μουτρα του φωτη..:rolf::rolf:

lef
22-12-10, 22:12
ελα ρε γιαννη παιχταρα
συγχαρητηρια φιλε για την αναβαθμιση σου,σου ερχονται και αλλες επιτυχιες τον μαιο;)

T0ny
22-12-10, 22:13
Εχω την χαρα να ανακοινωσω ότι ο Γιαννης64 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=1116) από αυτη την στιγμη βρισκεται στην ομαδα των MODERATORS...

Γιαννη καλή επιτυχια και στα καινουργια σου καθηκοντα:toast:

Μαρέσει!!!=(like)

Σίγουρα το αξίζεις!!!

a.minidis
22-12-10, 22:27
ενα πραμα θελω να δω ρε παιδια...:unsure:

τα μουτρα του φωτη..:rolf::rolf::clap::clap::thumbup:

Zylo
22-12-10, 22:27
ωραιος ρε γιαννη....συγχαρητηρια!!!!!(δε ξερω τι παραπανω κανουν οι mods απο τους officer αλλα σιγουρα δε γινεσε ετσι απλα!!!:clap::clap::clap::toast::toast:

Manos1989
22-12-10, 22:41
Συγχαρητήρια Γιάννη,όντως είσαι από τους καταλληλότερους για αυτή τη θέση,έχεις πολύ υπομονή και βοηθάς παντού :green:

marvin
22-12-10, 22:45
:turtle::turtle::turtle::turtle::clap::clap::clap:Μπραβο ρε Γιαννη,συγχαρητηρια!!!!Τωρα θα σε δουμε και στην πρωτη σελιδα;:green:

giannis64
22-12-10, 22:50
ναστε καλά παιδιά για την αναγνώριση, αν και ότι γίνετε γίνετε οικιοθελώς και από μεράκι.
σας ευχαριστώ όλους.:toast:

νίκη στην πρώτη σελίδα μπαίνουν οι φίρμες. εγώ για να μπω πρέπει πρώτα να βγάλω δικό μου cd.:green:

savage
22-12-10, 23:10
αντε και εις ανωτερα γιανναρε!!!

Polyneikos
22-12-10, 23:15
Κατσε ρε Νικο,μην παρει φορα και μας ξηλώσει και εμας!!:turtle::turtle:

marvin
22-12-10, 23:23
ναστε καλά παιδιά για την αναγνώριση, αν και ότι γίνετε γίνετε οικιοθελώς και από μεράκι.
σας ευχαριστώ όλους.:toast:

νίκη στην πρώτη σελίδα μπαίνουν οι φίρμες. εγώ για να μπω πρέπει πρώτα να βγάλω δικό μου cd.:green:
:rolf::rolf::rolf:

TEFAAtzis
22-12-10, 23:27
συγχαρητηρια και απο μενα Γιαννη!!!

KATERINI 144
23-12-10, 00:17
ενα πραμα θελω να δω ρε παιδια...:unsure:

τα μουτρα του φωτη..:rolf::rolf::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: τα μισά είναι χειροκρότημα :green:

TRIANTAFYLLOU
23-12-10, 00:56
φυσικό επακόλουθο ήταν αυτη η αναβάθμιση του γιάννη , αφού έχει όρεξη πάνω απ όλα , του αρέσει και μπορεί να βοηθάει όπου χρειάζετε , γιατι δεν υπάρχουν άλλα στοιχεία , αφού δεν είναι κανένας μισθωτός , ο καθένας ότι κάνει το κάνει απο αγάπη για το αντικείμενο του φόρουμ και του αρέσει .
συγχαριτήρια κι απο μενα γιάννη:clap::clap::clap:

αλλα ξέχασα υπάρχει και ενα άλλο δέλεαρ για εναν μοντ , ένα χοτ μπέιμπ τον μήνα της αρεσκείας του για μια μέρα, αλλα ποιός δίνει σημασία τωρα σε τέτοιες λεπτομέρειες :P:P:P:turtle::turtle::turtle:

dionisos
23-12-10, 01:19
Συγχαρητήρια στον Γιάννη!!!:clap::clap::clap:

Αντωνης
23-12-10, 04:44
Μπραβο Γιαννη :clap::clap::clap::clap:

Gaspari
23-12-10, 10:19
Συγχαρητήτρια και απο μένα παίδες! :) :clap: :clap:

giannis64
23-12-10, 10:30
σας ευχαριστώ όλους παιδιά. τώρα η υποχρεώσεις είναι περισσότερες, αλλά πιστεύω να μπορέσω να ανταποκριθώ σε αυτές.


:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: τα μισά είναι χειροκρότημα :green:

και ιδιαίτερα στον Φώτη ο οποίος ήταν αυτός που μου έμαθε αρκετά πράγματα από την λειτουργία του φόρουμ, και με στήριξε αρκετά.

Muscleboss
23-12-10, 11:36
Γιαννη συγχαρητηρια και απο εμένα. Έχεις ρίξει απιστευτη δουλειά, τόσο μέσα στο φόρουμ όσο και έξω από αυτό και θα ήταν αδικία κάτι λιγότερο. :thumbup:

ΜΒ

LION
23-12-10, 11:46
savage : αντε και εις ανωτερα γιανναρε!!!



Κατσε ρε Νικο,μην παρει φορα και μας ξηλώσει και εμας!!:turtle::turtle:


Xαχαχα!!!Γυαλιζει το ματι του!
Τον βλεπω για ιδιαιτερο του Bill Yates!

kaiowas
23-12-10, 15:26
Γιάννη καλή επιτυχία και από εμένα:thumbup:

tommygunz
23-12-10, 15:49
Μπράβο Γιάννη! Συγχαρητήρια!:clap::clap::clap:

Galthazar
23-12-10, 15:54
:clap::clap::clap::clap: μπραβο γιαννη!!



Υ.Γ. βαλτε και ενα emoticon να πεταει λουλουδια :P

Theo_Sorc
23-12-10, 15:54
Γιαννη δε θα πω καλη επιτυχια διοτι τπτ δεν ειναι τυχαιο στην περιπτωση σου, απλα ΜΠΡΑΒΟ συνεχισε την πολυ καλη δουλεια που κανεις... super!!!!


:clap::clap::clap::clap: :thumbup:

giannis64
23-12-10, 18:27
ναστε καλα ολοι παιδια....:toast:

Muscleboss
01-02-11, 15:03
Nasser is back!

To "αγόρι με τα κόκκινα γράμματα"... ο Moderator με τις πολλές συμπάθειες αλλά και τις πολυσυζητημένες αντιπάθειες... το κοινώς γνωστό "αυστηρό αγόρι του φόρουμ"... ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ στο Bodybuilding.gr TEAM :shock::shock::shock:

:dooreek:

Νάσσερ καλωσήρθες πίσω, σε χρειαζόμαστε :toast: :green:

ΜΒ

PMalamas
01-02-11, 15:05
welcome back Nasser!!:welcome::welcome::welcome:

Polyneikos
01-02-11, 15:06
Nasser welcome (back) !!:toast::toast::thumbup:

beefmeup
01-02-11, 15:09
To "αγόρι με τα κόκκινα γράμματα"...


αχαχαχα,καλο:bowdown:

καλως ηρθες(ξανα:P) μαν!:toast:

dionisos
01-02-11, 15:14
Πολύ ευχάριστη είδηση! :welcome::welcome::welcome:

Eddie
01-02-11, 15:17
Αυτη κι αν ειναι ειδηση!!!!!

Welcome back Νασσερ,ειτε σαν απλο μελος ειτε σαν mod,το φορουμ πιστευω οτι σε χρειαζεται για τις ισορροπιες.

KATERINI 144
01-02-11, 15:30
Nasser is back!

To "αγόρι με τα κόκκινα γράμματα"

η αλλιώς ''αυστηρό αγόρι'', καλος ήρθες νασσερ :toast:

humanoid
01-02-11, 15:34
Ευχαριστα νεα

Doctorg
01-02-11, 15:45
Welcome back Nasser!! :clap::clap:

gym
01-02-11, 17:02
επ....μπραβο νασσερ!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!πολυτιμες οι συμβουλες σου!!!!!!!!!:toast::toast::toast::toast:

giannis64
01-02-11, 17:04
καλως ηρθες παλι πισω φιλε.

και μιας και γυρισες σου χαριζω ενα http://www.clicksmilies.com/s1106/aktion/action-smiley-073.gif μιας και εγω εχω δυο..

sTeLaKoS
01-02-11, 17:08
η αλλιώς ''αυστηρό αγόρι'', καλος ήρθες νασσερ :toast:

Κέρδισε τον τίτλο με το σπαθί του :green:


Καλώς όρισες Νάσσερ, η παρουσία σου στο team υπήρξε καταλυτική :toast:

Zylo
01-02-11, 18:20
καλωσηρθες NASSER:toast::toast::clap::clap:

Titanium
01-02-11, 18:22
Ρε παιδιά εδω δεν ήταν τόσο καιρό ο νασερ???:unsure:

Zylo
01-02-11, 18:29
Ρε παιδιά εδω δεν ήταν τόσο καιρό ο νασερ???:unsure:

ναι αλλα οχι σαν mod

Titanium
01-02-11, 18:31
ναι αλλα οχι σαν mod

Ε τότε να πούμε συγχαρητήρια:clap:...σιδεροκέφαλος:clap:..Οχι καλως ηλθες....:green:
Μπραβω Νασσερ...:clap::clap::toast:

lef
01-02-11, 18:33
συγχαρητηρια νασσερ:clap::clap::clap:

eri_87
01-02-11, 18:55
Welcome back Nasser! :clap:

TRIANTAFYLLOU
01-02-11, 19:19
αν και τα έχουμε πεί σε προσωπικό επίπεδο , καλώς ήρθες ξανά στην ομάδα των διαχειριστών του φόρουμ "αυστηρό αγόρι" όπως σε λέγαν πρίν αποχωρήσεις λόγω υποχρεώσεων , η παρουσία σου είναι κάτι παραπάνω απο χρήσιμη στο φόρουμ :toast::toast::toast:

a.minidis
01-02-11, 19:25
Nasser is back!

To "αγόρι με τα κόκκινα γράμματα"... ο Moderator με τις πολλές συμπάθειες αλλά και τις πολυσυζητημένες αντιπάθειες... το κοινώς γνωστό "αυστηρό αγόρι του φόρουμ"... ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ στο Bodybuilding.gr TEAM :shock::shock::shock:

:dooreek:

Νάσσερ καλωσήρθες πίσω, σε χρειαζόμαστε :toast: :green:

ΜΒ:welcome::thumbup:

Dreiko
02-02-11, 12:02
Βoss ελιωσα με το ποστ σου...:rolf::rolf::rolf::rolf:
Καλο comeback να εχεις nasser...:toast:

NASSER
02-02-11, 12:55
Ευχαριστώ πολύ ολους για καλωσόρισμα στο mod team αλλά πιο πολύ την ομάδα του mod team που πάντα ήταν σαν οικογένεια για μένα.
Αυστηρός είμαι και ΘΑ είμαι γιατί πρέπει να υπάρχει τάξη και σεβασμός στο έργο του φόρουμ :) αλλά και οι αντιπαραθέσεις ειναι χρήσιμες για να γινόμαστε καλύτεροι, όχι για να κάνουμε εχθρούς :toast:

Καλως σας βρήκα και πάλι. Το 2011 θα συζητηθεί πολύ οσο αφορά το αγωνιστικό bodybuilding και πρέπει φίλοι του αθλήματος μέσο του φορουμ ( που πάντα ηταν πρωτοπόρο στην ενημέρωση) να έχουν πλήρη εικόνα :-D

vAnY
03-02-11, 13:44
:) καλως γυρισες !!!

Mitsen
03-02-11, 15:21
welcome back Nasser!:clap::clap::clap::clap:

ελμερ
03-02-11, 15:43
καλως ηρθες :toast:

Wolve
04-02-11, 08:45
Καλως ηρθες και παλι φιλε Nasser, καλο κουραγιο στο εργο των mod. :toast: :clap:

NASSER
04-02-11, 15:00
:) καλως γυρισες !!!


welcome back Nasser!:clap::clap::clap::clap:


καλως ηρθες :toast:


Καλως ηρθες και παλι φιλε Nasser, καλο κουραγιο στο εργο των mod. :toast: :clap:

Ευχαριστώ παιδιά!!!
Το εργο των mod θα ειναι πιο ευκολο και πιο αποδοτικό όταν και τα μέλη συνεργάζονται :toast:

GEORGEXX1
06-02-11, 18:39
Τη να σου ευχηθω εσενα ρε φιλε,ειναι πραγματα δοκιμασμενα και τα ξερεις καλα.
Μεγαλη υπομονη,και πολυ κουραγιο, μου φαινονται αρκετα ετσι?????

Καλως ηρθες παλι (σαν mod ):clap::clap:

NASSER
08-02-11, 18:08
Τη να σου ευχηθω εσενα ρε φιλε,ειναι πραγματα δοκιμασμενα και τα ξερεις καλα.
Μεγαλη υπομονη,και πολυ κουραγιο, μου φαινονται αρκετα ετσι?????

Καλως ηρθες παλι (σαν mod ):clap::clap:

Να σαι καλά Γιώργο :toast:

Levrone
09-02-11, 03:32
μπραβο ρε φιλε, μπραβο!
καλη επιστροφη!!!
ολα καλα να πανε!

primordial
17-02-11, 12:57
Θέμα το κάνατε με την επιστροφή του NASSER.... δεν ήταν καλύτερα χωρίς τις επιπλήξεις του για να λυθούν τυχόν παρεξηγήσεις..???? Δεν ήταν καλύτερα χωρίς τα πολύ χρήσιμα και εύστοχα σχόλιά του??? Και το κυριότερο δεν ήταν καλύτερα χωρίς το αίσθημα της εξουσίας....???????

Welcome Back as a Mod. Αν και ώς απλό μέλος δεν τα πήγαινες κ άσχημα, τι τους ήθελες τους τίτλους..?????

Καλή αρχή κ ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ.....:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

P.S.
Να διευκρινήσω πρός αποφυγή παρεξ. ότι φυσικά και χάρηκα που επέστρεψε. Απλά είπα να κάνω κ λίγο "ΧΟΥΜΟΡ"...:green:

NASSER
17-02-11, 15:13
μπραβο ρε φιλε, μπραβο!
καλη επιστροφη!!!
ολα καλα να πανε!


Θέμα το κάνατε με την επιστροφή του NASSER.... δεν ήταν καλύτερα χωρίς τις επιπλήξεις του για να λυθούν τυχόν παρεξηγήσεις..???? Δεν ήταν καλύτερα χωρίς τα πολύ χρήσιμα και εύστοχα σχόλιά του??? Και το κυριότερο δεν ήταν καλύτερα χωρίς το αίσθημα της εξουσίας....???????

Welcome Back as a Mod. Αν και ώς απλό μέλος δεν τα πήγαινες κ άσχημα, τι τους ήθελες τους τίτλους..?????

Καλή αρχή κ ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ.....:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

P.S.
Να διευκρινήσω πρός αποφυγή παρεξ. ότι φυσικά και χάρηκα που επέστρεψε. Απλά είπα να κάνω κ λίγο "ΧΟΥΜΟΡ"...:green:

Όταν έφυγα, ξέχασα να σας πω πως θα γυρίσω :P:P:P
Ευχαριστώ για τα λόγια σας. Ευχομαι να περνάμε πάντα καλά με τη παρέα του φόρουμ :turtle:

Muscleboss
15-09-11, 02:25
Νέα μέλη προστέθηκαν στου officers του φορουμ. Ο Dreiko (Βαγγέλης) και η gym (Ελένη) από σήμερα είναι μέλη του διαχειριστικού team. Μη τους λέτε πολλά συγχαρητήρια γιατί θα πέσει χώσιμο, άλλο που δε το έχουν καταλάβει ακόμα. :green:

Οι stelakos (Στέλιος) και beefmeup (Διονύσης) ανήκουν πλέον στην οικογένεια των moderators. Σιδεροκέφαλοι :toast:

ΜΒ

Eddie
15-09-11, 02:30
Μπραβο..καλη κινηση!

Σιδεροκεφαλοι λοιπον,οτι καλυτερο ευχομαι :clap:

Devil
15-09-11, 04:36
Νέα μέλη προστέθηκαν στου officers του φορουμ. Ο Dreiko (Βαγγέλης) και η gym (Ελένη) από σήμερα είναι μέλη του διαχειριστικού team. Μη τους λέτε πολλά συγχαρητήρια γιατί θα πέσει χώσιμο, άλλο που δε το έχουν καταλάβει ακόμα. :green:

Οι stelakos (Στέλιος) και beefmeup (Διονύσης) ανήκουν πλέον στην οικογένεια των moderators. Σιδεροκέφαλοι :toast:

ΜΒ


ωραιααααα.... αλλος ενας ΑΕΚτζης στο team.... θα κανουμε και την Ελενη ΑΕΚΑΡΑ και μαζι με τη βοηθεια του Φωτη θα κανουμε πραξικοπημα στο φορουμ και θα το κανουμε AEKbodybuilding... και φυσικα θα ειναι ολο κιτρινομαυρο....:green::green::turtle::turtle::turtle:

και μετα θα κανουμε και μπαν τον Γιαννη...:P

tiger
15-09-11, 06:24
αλλος ενας ΑΕΚτσης και εγω!!! ναι...ετσι να ειναι κιτρινομαυρο!!! μπραβο στα παιδια ειδικα ο Dreiko εχει συνεισφέρει πολυ στο hot babes και του αξιζει:green:green::green::green:

Manos1989
15-09-11, 08:52
oooo πολλά συγχαρητήρια στην Ελένη και τον Βαγγέλη για τη θέση και στον Διονύση και τον Στέλιο για την αναβάθμιση! :green:

Jumaru
15-09-11, 09:03
H gym? Τον ήπιαμε ! :rolf::rolf:

Ελπίζω να αντέξετε γιατί είναι κούραση να είσαι 'φρουρός' σε ένα φόρουμ. Σιδεροκέφαλοι Dreiko & gym :toast:

NASSER
15-09-11, 09:20
Σιδεροκέφαλοι παιδιά!!:thumbup:
Τιποτα παραπάνω δεν μπορω να σας ευχηθώ :green:

Giannistzn
15-09-11, 09:51
Μπραβο στα παιδια και απο εμενα. Το αξιζουν πιστευω! :clap:

Καλη υπομονη :green:

Polyneikos
15-09-11, 09:56
Καλα κουραγια (αρχικα):P και τα συγχαρητηρια μου παιδια :clap::clap:

ελμερ
15-09-11, 09:56
:clap::clap: :welcome::welcome::welcome:

GREEK POWER
15-09-11, 10:37
O dreiko :shock: φτου τα χασαμε τα hot... Δωσατε εξουσια σε γυναικα θα μας ...............μηπως ειμαι φαλοκρατης :P:P:P:turtle::turtle::turtle:

Madd_Chadd
15-09-11, 11:20
Μπραβο για τις επιλογες σας!!!:thumbup::clap: Το σκεφτομουν τις προαλες και ειχα αυτους ακριβως στο μυαλο μου.;)

chr04
15-09-11, 11:24
Και εις ανώτερα παιδιά!

gym
15-09-11, 11:44
ντανκε ντανκεεεεε!!!!!!:)

και συγχαρητηρια πολλα κ σε μπιφ(πειραχτηρι) και stelakos !!!!


υ.γ. οσο για το αεκ...χμ...ειμαι ασπρομαυρη γενικα!!!!!!:green::green:χοχο...

Galthazar
15-09-11, 11:45
συγχαρητηρια παιδια και καλο κουραγιο!!:clap: Ελπιζω να εχετε γερο στομαχι...:P

eri_87
15-09-11, 12:44
:clap:
Καλή αρχή στις νέες σας θέσεις! :thumbup:

dionisos
15-09-11, 12:57
Συγχαρητήρια παιδιά! :thumbup:

Kostas95
15-09-11, 13:35
Καλο Ξεκινημα Στον Ντρεικο Και ειδικα στην γυμ που ειναι και παοκ!!!!!!!!:clap::clap:

Titanium
15-09-11, 13:59
Άρε Βαγγελα μπράβο..... Μπράβο και στην Ελένη...........:turtle::turtle::turtle:

Dreiko
15-09-11, 15:01
να στε καλα παιδια!!εχω προετοιμαστει πληρως.....αγχολυτικα,βαζελινη κτλ.:turtle::turtle::turtle:

sofos
15-09-11, 15:05
αδυνατο να το πιστεψω για τη gym ακομη χαχαχα :P:P:P αντε καλα κουμαντα κ οι 2 σας οφισερια μου :green:8)

lila_1
15-09-11, 15:16
Ετοιμάσου για τριπλή μπανάνα σοφέ :turtle:

average_joe
15-09-11, 15:22
Νέα μέλη προστέθηκαν στου officers του φορουμ. Ο Dreiko (Βαγγέλης) και η gym (Ελένη) από σήμερα είναι μέλη του διαχειριστικού team. Μη τους λέτε πολλά συγχαρητήρια γιατί θα πέσει χώσιμο, άλλο που δε το έχουν καταλάβει ακόμα. :green:

Οι stelakos (Στέλιος) και beefmeup (Διονύσης) ανήκουν πλέον στην οικογένεια των moderators. Σιδεροκέφαλοι :toast:

ΜΒ

συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια :clap::clap::clap:

οσον για τον @beefmeup που μου ειναι ιδιατερα συμπαθης (δεν εχω ψηφισει ακομα στο αναλογο θεμαα :green:), αν και αναμενομενο
παραθετω ενα προφητικο διαλογο


2 θεματα συνχωνετυικαν.

παιδια ανεβασαμε στικυ στο θεμα αξιολογησης,την αλφαβητικη σειρα,για να μπορειτε να βλεπετε τι υπαρχει κ τι οχι.
καλο ειναι να την δουλευετε πριν ανοιξετε νεο θεμα.



οοπς σορρυ κύριε mod, δεν μου το βγαλε η αναζήτηση :green:

βρε @Manos1989 δε μου στελνεις pm τα νουμερα του τζοκερ?

sofos
15-09-11, 15:26
Ετοιμάσου για τριπλή μπανάνα σοφέ :turtle:

χαχαχαχ οχι μωρε καλα παιδακια ειναι :turtle:

Αντωνης
15-09-11, 15:46
Congrats σε ολα τα παιδια:thumbup:


Υ.Γ:exkaliber τωρα που εγινε ο dreiko officer θα ξεκ@λιαστουμε στην ιντριγκα,μας χαμογελασε η θεα τυχη:turtle::turtle::turtle:

marvin
15-09-11, 16:20
Συγχαρητηρια και απο μενα .Το αξιζατε και οι δυο.
Dreiko εισαι ηρεμη δυναμη!!!!
Μμ μου δεν εχω λογια ειμαι σιγουρη οτι θα μας βγαλεις ασπροπροσωπες εμας τις γυναικες του φορουμ..
Στελακος και Μπιφ συγχαρητηρια δεν ξερω αν εχει πιο πανω αλλα ευχομαι τα καλυτερα!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

jackaction
15-09-11, 16:32
gym για προεδρος...εχωνε π εχωνε στις απαντησεις πιος την πιανει τωρα:P:turtle::turtle:

KATERINI 144
15-09-11, 16:34
καλορίζικοι όλοι :clap::clap::clap::clap: , αυτό με την αεκ και το μπαν πολύ με άρεσε :green:

giannis64
15-09-11, 17:32
παιδια καλως ηρθατε στην ομαδα των διαχειρηστων.:welcome:
καλο κουραγιο να εχετε και πολυ ηρεμια.. ειμαι σιγουρος για εσας..:toast:

διονυση και στελιο ενα μπραβο για την προαγωγη σας. ξερουμε ολοι πως ειστε δοκιμασμενες επιλογες..:thumbsup:


αντε να γινει και κανενας αλλος ο κακος του φορουμ..:turtle:

giannis64
15-09-11, 17:34
ωραιααααα.... αλλος ενας ΑΕΚτζης στο team.... θα κανουμε και την Ελενη ΑΕΚΑΡΑ και μαζι με τη βοηθεια του Φωτη θα κανουμε πραξικοπημα στο φορουμ και θα το κανουμε AEKbodybuilding... και φυσικα θα ειναι ολο κιτρινομαυρο....:green::green::turtle::turtle::turtle:

και μετα θα κανουμε και μπαν τον Γιαννη...:P

ξεχνας φαινεται πως εγω ο πανος και ο κωστας ειμαστε κοκκινοι.. οποτε αυτο με το πραξικοπημα θα πρεπει να το ξανασκεφτητε..:P

Devil
15-09-11, 17:36
ξεχνας φαινεται πως εγω ο πανος και ο κωστας ειμαστε κοκκινοι.. οποτε αυτο με το πραξικοπημα θα πρεπει να το ξανασκεφτητε..:P

κι ο πανος με εσας ειναι.... πφφφφφφφφ.... τοτε θα περιμενω να γινουμε 4...:green:

-beba-
15-09-11, 17:40
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

exkaliber
15-09-11, 22:12
Αντρεα θεε μας
οδηγησε μας

Tasos Green
15-09-11, 22:25
Συντηρήτρια και απο εδω παιδια!!!! ΑΞΙΟΙ!!! :clap::clap::clap:

(δεν εβρησκα το θεμα πριν γιαυτο το ποσταρα στα οφφ!!!:green::green:)

βαγγελη ριξε μου λιγο μπινελικι να φτιαχτω ρε !!! Pleassseee!!!:P:P:turtle: πες κατι προτοτυπο ομως και ριξε μου εικονικο μπαν!!!

TRIANTAFYLLOU
16-09-11, 22:09
καλή όρεξη παιδια στο νεο σας ρόλο στο φόρουμ και για όσους αναρωτιούνται μα καλα μόνο φασαρία έχει ο ρόλος του μόντ στο φόρουμ , μην ξεχνάτε κάτι που είχα πεί οι μόντ έχουν και τα τυχερά τους μια φορα τον μήνα έχουν πάρτυ με χότ μπέιμπ και οι όφισερ βέβαια αλλα πιο αραιά στο δήμηνο , αλλα μια χαρα είναι κι αυτοί , αλλιώς τζάμπα καίει η λάμπα !!!!:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

beefmeup
16-09-11, 22:12
μην ξεχνάτε κάτι που είχα πεί οι μόντ έχουν και τα τυχερά τους μια φορα τον μήνα έχουν πάρτυ με χότ μπέιμπ

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:αυτα ειναι...επιτελους δικαιωση!!:green::turtle:


και οι όφισερ βέβαια αλλα πιο αραιά στο δήμηνο , αλλα μια χαρα είναι κι αυτοί , αλλιώς τζάμπα καίει η λάμπα !!!!:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

για τον βαγγελη θα κλεισουμε ειδικη βραδια με τους manowar σαν hot braves Ηλια..θα το εκτιμησει περισοτερο:green:

Dreiko
16-09-11, 22:17
διονυση καλα τα λες!!!!!:thumbup::P:P:P

beefmeup
16-09-11, 22:28
σαμποταζ...
καλα αντε καντο τωρα οπως πριν,για να το διαβαζει ο κοσμος να γελαει με τις πομπες σου..:green:

ginus
16-09-11, 22:31
σαμποταζ...
καλα αντε καντο τωρα οπως πριν,για να το διαβαζει ο κοσμος να γελαει με τις πομπες σου..:green:

τιποτα δεν ειναι τυχαιο

ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιον:P

Galthazar
17-09-11, 02:39
Συντηρήτρια και απο εδω παιδια!!!! ΑΞΙΟΙ!!! :clap::clap::clap:

(δεν εβρησκα το θεμα πριν γιαυτο το ποσταρα στα οφφ!!!:green::green:)

βαγγελη ριξε μου λιγο μπινελικι να φτιαχτω ρε !!! Pleassseee!!!:P:P:turtle: πες κατι προτοτυπο ομως και ριξε μου εικονικο μπαν!!!

τι τρελοσοδομαζοχιστικες καταστασεις ειναι αυτες??:green::turtle::turtle::turtle:

Muscleboss
09-05-13, 21:46
Μετά από μια μικρή άδεια ο Polyneikos (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?1185-Polyneikos) πίσω σε καθήκοντα administrator.

Κώστα, welcome back on duty! :thumbup:

giannis64
09-05-13, 21:58
Polyneikos (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?1185-Polyneikos)

:thumbup: σαν να μην πέρασε μια μέρα. ακόμη και σαν απλό μέλος δούλεψε για το φόρουμ όσο κανείς άλλος..

φίλος <συνεργάτης> και αδελφός. εγώ ήμουν σίγουρος και ποτέ δεν ανησύχησα.. ήταν ας πούμε δεδομένο. το φόρουμ αποτελείτε από κάποια κομμάτια. ένα από αυτά είναι και ο Κώστας..

καλώς ήρθες Κώστα..:welcome:

Διακογιαννης Γιαννης
09-05-13, 22:14
Στον κανονα που λεει ουδεις αναντικαταστατος,ο Κωστας αποτελει εξαιρεση.Καλη συνεχεια

giannis64
09-05-13, 22:19
αλλα ξέχασα υπάρχει και ενα άλλο δέλεαρ για εναν μοντ , ένα χοτ μπέιμπ τον μήνα της αρεσκείας του για μια μέρα, αλλα ποιός δίνει σημασία τωρα σε τέτοιες λεπτομέρειες :P:P:P:turtle::turtle::turtle:

αυτο το ξεχασα... ενας ακομα λογος επιστροφης, τωρα που καλοκαιριαζει..:rolf:

mens sana
09-05-13, 22:20
that's good news *thumbup*

goldenera
09-05-13, 22:21
Καλώς μας ήρθες πίσω κύριε διαχειριστά:green::thumbup:

ελμερ
09-05-13, 22:29
Κωστα καλως ηρθες......:thumbup::welcome::welcome:

TRIANTAFYLLOU
09-05-13, 23:13
καλώς τον και ας άργησε , η απουσία του ήταν αισθητη σαν μόντ , αν και σαν μέλος πάλι πρόσφερε τα μέγιστα :toast:

grtech
10-05-13, 02:01
Φίλε Κώστα καλή δύναμη και καλορίζικος, πίστεψέ με ήταν σαν να μην έλειψες μια μέρα.:green:

http://www.youtube.com/watch?v=KEoZC00Pr7o

Polyneikos
10-05-13, 13:13
Ευχαριστώ ξεχωριστα -και ιδιαίτερα- τον καθέναν σας για τα τιμητικά σχόλια προς το προσωπο μου.
Το :bodybuildinggr: είναι ενα κομμάτι που το αγαπάμε και η προσφορά μας , όσο μας επιτρέπουν οι υποχρεώσεις μας, θεωρείται ευχαρίστηση.

Ι' m back :welcome::thumbup:

COBRA_STYLE
10-05-13, 13:21
Οχιι παλι εσυυυυ:P

Kαλωσηρθες και παλι πισω στο ποστο σου Κωστα:thumbup::green:

giannis64
10-05-13, 13:21
[QUOTE=Polyneikos;714964
Ι' m back :welcome::thumbup:[/QUOTE]

γραφε ελληνικα ρε ακομα δεν ηρθες.. ειναι κανονας του φορουμ..:inandout:

vaggan
10-05-13, 13:29
καλως ηρθες και παλι κωστα:welcome:

Fataoulas
10-05-13, 13:54
Απο το λιγο καιρο που ειμαι εδω μεσα, προλαβα και την admin-εποχη του Κωστα, και την μετα
Παιδια, κακα τα ψεμματα αλλα η απουσια το ηταν κατι παραπανω απο αισθητη. Δε θελω σε καμια περιπτωση να μειωσω τη προσφορα των αλλων μελων της ομαδας διαχειρησης, αλλα ειναι διαφορετικο πραγμα το να "επιβλεπεις" ενα φορουμ απο το να το "τρεχεις" ;)

Κωστα αν και δε γνωριζομαστε, χαρηκα πολυ που διαβασα οτι επιστρεφεις στα καθηκοντα σου. :thumbup:


(Αντε, αλλη μια επιστροφη εμεινε.... μη κανεις οτι δε καταλαβαινεις :P )

Giannistzn
10-05-13, 14:12
Ασε τον beef ησυχο ρε, να τα χωνει σαν respected member :green:

Καλως τον Κωστα πισω, vote for hot babes :turtle:

NASSER
10-05-13, 16:33
Να καλωσορίσω τον Κώστα ή να πω πως με το καλό ξανά επέστρεψε δεν κολλάει... γιατί ουσιαστικά συνέχιζε και θα συνεχίσει να προσφέρει αθόρυβα σε πολλούς τομείς :thumbup:

Χρήστος Τριανταφύλλου
10-05-13, 21:43
Μπορει να εγραφε ''retired'' αλλα η παρουσια σου ηταν παντα αισθητη. Καλως ξαναρθες κ ενεργα Κωστα.

morbit_killer
11-05-13, 10:13
Ευχαριστώ ξεχωριστα -και ιδιαίτερα- τον καθέναν σας για τα τιμητικά σχόλια προς το προσωπο μου.
Το :bodybuildinggr: είναι ενα κομμάτι που το αγαπάμε και η προσφορά μας , όσο μας επιτρέπουν οι υποχρεώσεις μας, θεωρείται ευχαρίστηση.

Ι' m back :welcome::thumbup:

καλημέρα κύριε admin θέλω να υποβάλω ένα ερώτημα , πώς γίνεται κάποιος administrator , officer και τί αρμοδιότητες έχουν ?
η βαθμολόγηση γίνεται μέσω ψηφοφορίας?
η κάποιος κάνει δήλωση ενδιαφέροντος ηλεκτρονικά ?<< οι ερωτήσεις>> έχουν <<πληροφοριακό χαρακτήρα>> καθαρά

-beba-
11-05-13, 10:15
Καλώς επέστρεψες Κώστα.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
11-05-13, 11:16
καλημέρα κύριε admin θέλω να υποβάλω ένα ερώτημα , πώς γίνεται κάποιος administrator , officer και τί αρμοδιότητες έχουν ?
η βαθμολόγηση γίνεται μέσω ψηφοφορίας?
η κάποιος κάνει δήλωση ενδιαφέροντος ηλεκτρονικά ?<< οι ερωτήσεις>> έχουν <<πληροφοριακό χαρακτήρα>> καθαρά

Καλημερα φίλε μου.
Δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος τρόπος "πρόσληψης" σε αυτο το πόστο.
Με εξαιρεση τον δημιουργό του bodybuilding.gr ,Παναγιώτη Βίτσα, όλοι οι υπόλοιποι ξεκινησαμε ως μέλη και με καποια συνεχόμενη παρουσία μας προτάθηκε αυτός ο ρόλος, έτσι ωστε να διαχειριζόμαστε το forum.
Οι περισσότεροι γνωρίζονταν ή γνωριστήκαμε από κοντά στην πορεία και σε συνδυασμό και με το προφίλ που χτίζει ο καθένας από τον γραπτό του λόγο εντός του φόρουμ για όλους υπάρχει μια [σχετική] εικόνα.
Σιγουρα απαιτείται μια σχετικά μεγάλη πορεία εντός του φόρουμ και ο διαχειριστής απο την πλευρά του διαθέτει προσωπικό χρόνο και μια πιο υπευθυνη θέση, συγκριτικά από το να είναι απλο μελος καθώς πίσω από την τελική εικόνα που βλέπουν τα μέλη υπάρχει αρκετή τεχνική εργασία -και όχι μόνο -.

giannis64
11-05-13, 11:30
ασε τον κωστα να λεει φιλε μου. ακου εμενα.


καλημέρα κύριε admin θέλω να υποβάλω ένα ερώτημα , πώς γίνεται κάποιος administrator , officer και τί αρμοδιότητες έχουν ?
η βαθμολόγηση γίνεται μέσω ψηφοφορίας?
η κάποιος κάνει δήλωση ενδιαφέροντος ηλεκτρονικά ?<< οι ερωτήσεις>> έχουν <<πληροφοριακό χαρακτήρα>> καθαρά

Υποβάλεις μια αίτηση και ένα βιογραφικό. Αυτό ελέγχετε από το αρμόδιο τμήμα του team.
Ένα βασικό προτέρημα που πρέπει να έχεις, είναι να έχεις υπάρξει κάποτε κάτω του 9% λίπους και με έναν άλφα όγκο.
Υπάρχει συνδρομή 170 ευρώ τον χρόνο αλλά έχεις και της ανάλογες απολαβές. Κάτι σαν αυτό που είχε γράψει και Ηλίας σε κάποια άλλη φάση του θέματος.

Ελπίζω να βοήθησα.:turtle:

TRIANTAFYLLOU
11-05-13, 15:46
καλημέρα κύριε admin θέλω να υποβάλω ένα ερώτημα , πώς γίνεται κάποιος administrator , officer και τί αρμοδιότητες έχουν ?
η βαθμολόγηση γίνεται μέσω ψηφοφορίας?
η κάποιος κάνει δήλωση ενδιαφέροντος ηλεκτρονικά ?<< οι ερωτήσεις>> έχουν <<πληροφοριακό χαρακτήρα>> καθαρά

είναι όπως και η πολιτική όσο πιο μεσα στα πράματα είσαι και στα διαπλεκόμενα , (μιζες ρουσφέτια) τόσο περισσότερες πιθανότητες εχεις για μοντ συν ότι μας έκανε δωράκι κατι χοτ μωρα να δώσουμε θετική ψηφο :rolf::rolf::turtle::turtle::P:P



περα απο πλάκα έχει να κάνει με τα στοιχεια που έχει δείξει μετα απο καποια πορεία μεσα στο φόρουμ , την διάθεση τα ψυχικά αποθέματα και ιδιοσυγκρασία (γιατι έχει φοβερο άγχος και πίεση να σαρωνεις συνέχεια ενα φόρουμ και να κάνεις διαχείρηση και εφόσον υπάρχει κενη θεση και χρειάζετε όφισερ η μοντ κατοπιν συνενόησης μεταξυ της διαχειριστικής ομάδας

TRIANTAFYLLOU
11-05-13, 15:48
δεν είδα ρε σεις τα πιο πανω πόστ σας και έγραψα και γω απο κατω διευκρύνηση , πάντως ο πολυνέικος μας έκανε καλα δωράκια για να πάρει την καρέκλα :P:P:P

morbit_killer
11-05-13, 17:18
Καλημερα φίλε μου.
Δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος τρόπος "πρόσληψης" σε αυτο το πόστο.
Με εξαιρεση τον δημιουργό του bodybuilding.gr ,Παναγιώτη Βίτσα, όλοι οι υπόλοιποι ξεκινησαμε ως μέλη και με καποια συνεχόμενη παρουσία μας προτάθηκε αυτός ο ρόλος, έτσι ωστε να διαχειριζόμαστε το forum.
Οι περισσότεροι γνωρίζονταν ή γνωριστήκαμε από κοντά στην πορεία και σε συνδυασμό και με το προφίλ που χτίζει ο καθένας από τον γραπτό του λόγο εντός του φόρουμ για όλους υπάρχει μια [σχετική] εικόνα.
Σιγουρα απαιτείται μια σχετικά μεγάλη πορεία εντός του φόρουμ και ο διαχειριστής απο την πλευρά του διαθέτει προσωπικό χρόνο και μια πιο υπευθυνη θέση, συγκριτικά από το να είναι απλο μελος καθώς πίσω από την τελική εικόνα που βλέπουν τα μέλη υπάρχει αρκετή τεχνική εργασία -και όχι μόνο -.

σας ευχαριστώ ,με καλύψατε πλήρως

Fataoulas
13-05-13, 21:57
....και για να διευρυνω τις γνωσεις σου λιιιιιγο παραπερα, διαβασε το σεντονι ;)

Το καθε φορουμ εχει εναν ιδιοκτητη συνηθως. Ειναι αυτος που εχει κατωχυρωσει και αγορασει το domain-name ( στη συγκεκριμενη περιπτωση το www . bodybuilding.gr) O κος Βιτσας οπως αναφερε και ο Πολυνεικος πιο πανω λοιπον ειναι ο ιδιοκτητης/κατοχος του domain.
Καθε φορουμ στηριζεται σε μια ετοιμη εφαρμογη, πχ simplemachinesforum (smf), phpBB τα οποια ειναι δωρεαν, και vBulletin οπως εδω το οποιο το αγοραζεις

Ο ιδιοκτητης και ΜΟΝΟ αυτος εχει προσβαση σε ενα πινακα ελεγχου, το λεγομενο C-panel και απο εκει μπορει να κανει στη κυριολεξια.... παπαδες. Απο backup στις βασεις δεδομενων, επεξεργασια/δημιουργια/τροποποιηση των dbases, αντιστοιχια του domain-name με sub-domains κτλ κτλ (αμα συνεχισω το σεντονι θα γινει παπλωμα)

Τα παρπανω ειναι εκτος φορουμ (αυτα δε τα βλεπουμε-δε μας αφορουν). Μεσα στο φορουμ τωρα, υπαρχουν καποιες ομαδες χρηστων. μερικες ειναι
Admin
Super moderator
Moderator
Officer
Μπακαλης
Μελος
Αναπηρικο μελος
κτλ κτλ

Συνηθως υπαρχει ενας και μονο administrator, ο ιδιοτητης, ο οποιος και μπορει να κανει τα παντα. Δημιουργια νεας κατηγοριας θεματος, προσθηκη υποκατηγοριας, δημιουργια backup, αλλαγη φοντου/γραματοσειρας/αρχικης οθονης, ελεγχος της IP των μελων, δημιουργια ομαδας χρηστων (εκει κολλαει το "Officer", "μπακαλης" και "αναπηρικο μελος" κτλ κτλ. Δημιουργει μια καινουρια ομαδα και της δινει τα δικαιωματα που θελει

Εγραψα συνηθως μονο ενας, γιατι αν δωθουν ολα αυτα τα δικαιωματα σε λαθος ατομο, μπορει πολυ ευκολα ενα πρωι αντι για την αρχικη σελιδα του bb.gr να βλεπουμε ενα "404 page not found" και να εχουν χαθει τα παντα.
(Για να καταλαβεις, αν ημουν εγω ο ιδιοκτητης ενος φορουμ, δε θα εδινα admin rights ουτε στον ιδιο μου τον ισκιο....)
Τωρα, για να εχουν τετοια ευθυνη ο Πολυνεικος, ο Νασσερ, και οποιος αλλος ειναι, σημαινει οτι ο κος Βιτσας τους εμπιστευεται με κλειστα τα ματια.

Moderators
Η καθημερινη συντηρηση των φορουμς. Ειναι μελη με γνωσεις πανω στο αντικειμενο του φορουμ, εχουν το μυαλο στη θεση τους και περνανε πολλες ωρες διαβαζοντας ολα τα θεματα. Ετσι εχουν τη δυνατοτητα να μετακινησουν ενα θεμα που δημιουργηθηκε σε λαθος κατηγορια, να διαγραψουν ενα θεμα το οποιο δεν πρεπει να υπαρχει, να συγχωνευσουν ενα ασχετο μοναχικο ποστ σε ενα υπαρχων θεμα επειδη εκει επρεπε να βρισκεται εξαρχης, να διορθωνουν τυχων ορθογραφικα λαθη, greeklish κτλ κτλ
Συνηθως ΔΕΝ εχουν προσβαση στο Admin panel του φορουμ (οχι C-panel, αυτο ειναι αλλο) και δε βλεπουν τις ΙΡ των μελων. Βεβαια, ολα αυτα ειναι σχετικα.... εχουν οτι δυνατοτητες τους δωσει ο Administrator

Officers
Αυτη η ομαδα δε ξερω αν υπαρχει as default σε vBulletin αλλα σιγουρα δεν υπαρχει σε SMF και phpBB
Μπορω μονο να υποθεσω, οτι εχουν λιγα περισσοτερα δικαιωματα απο τα απλα μελη, μπορουν δηλαδη να μετακινουν ποστς, να εχουν απεριοριστο edit time για οποιαδηποτε διορθωση τυχον χρειαστει ενα ποστ, να συγχωνευουν θεματα/ποστς οπου χρειαζεται


Τωρα θα μου πεις πως συνενοουνται ολοι αυτοι... μα φυσικα εχουν whatsup και μιλανε ολη μερα :P
Ολοι αυτοι εχουν προσβαση σε μια κατηγορια μη ορατη απο εμας και συζητουν τα της διαχειρησης.
Φαντασου κατω απο πινακα "Εκτος θεματος" να υπαρχει ακομα ενα με τιτλο "Admin & Mods" που σε ενας ειναι αορατος
.
.
.
.
.
.
.
Και κλεινοντας το σεντονι, να σου εξηγησω και το λογο που μπηκα στο κοπο να φαω μια ωρα να γραψω ολα αυτα.
Μη το παρεις προσωπικα, απλα με σενα βρηκα το τελειο παραδειγμα..... Επειδη λοιπον τα γραφομενα και οι αποψεις των διαχειριστων εχουν μια βαρυτητα σε σχεση με το τι θα γραψω εγω, πως θα μπορουσε καποιος να γινει mod πχ, αν σε ενα ερωτημα για αμινοξεα αυτος απαντουσε ενα ξεκαρφωτο και αναιτιολογημενο...


τα αμινοξέα σε μορφή χαπιών είναι ελαφρώς τοξικά στο συκώτι....



(πωπωωωω, ειχα χρονια να γραψω σεντονι, πονοκεφαλος με επιασε :green: )

morbit_killer
14-05-13, 08:43
ασε τον κωστα να λεει φιλε μου. ακου εμενα.



Υποβάλεις μια αίτηση και ένα βιογραφικό. Αυτό ελέγχετε από το αρμόδιο τμήμα του team.
Ένα βασικό προτέρημα που πρέπει να έχεις, είναι να έχεις υπάρξει κάποτε κάτω του 9% λίπους και με έναν άλφα όγκο.
Υπάρχει συνδρομή 170 ευρώ τον χρόνο αλλά έχεις και της ανάλογες απολαβές. Κάτι σαν αυτό που είχε γράψει και Ηλίας σε κάποια άλλη φάση του θέματος.

Ελπίζω να βοήθησα.:turtle:

το ποσοστό λίπους ενοχλεί βλέπω .... μάλιστα θα πάρω περισσότερη μάζα !!:thumbup:

morbit_killer
14-05-13, 09:16
το ποσοστό λίπους ενοχλεί βλέπω .... μάλιστα θα πάρω περισσότερη μάζα !!:thumbup:

δηλαδή από σήμερα αρχίζω διάδρομο 40 λεπτά!!:P
θα γίνω στιλάτος !!

COBRA_STYLE
14-05-13, 11:20
Τη βρισκεις να συνομιλεις με τον εαυτο σου?

morbit_killer
16-05-13, 10:02
....και για να διευρυνω τις γνωσεις σου λιιιιιγο παραπερα, διαβασε το σεντονι ;)

Το καθε φορουμ εχει εναν ιδιοκτητη συνηθως. Ειναι αυτος που εχει κατωχυρωσει και αγορασει το domain-name ( στη συγκεκριμενη περιπτωση το www . bodybuilding.gr) O κος Βιτσας οπως αναφερε και ο Πολυνεικος πιο πανω λοιπον ειναι ο ιδιοκτητης/κατοχος του domain.
Καθε φορουμ στηριζεται σε μια ετοιμη εφαρμογη, πχ simplemachinesforum (smf), phpBB τα οποια ειναι δωρεαν, και vBulletin οπως εδω το οποιο το αγοραζεις

Ο ιδιοκτητης και ΜΟΝΟ αυτος εχει προσβαση σε ενα πινακα ελεγχου, το λεγομενο C-panel και απο εκει μπορει να κανει στη κυριολεξια.... παπαδες. Απο backup στις βασεις δεδομενων, επεξεργασια/δημιουργια/τροποποιηση των dbases, αντιστοιχια του domain-name με sub-domains κτλ κτλ (αμα συνεχισω το σεντονι θα γινει παπλωμα)

Τα παρπανω ειναι εκτος φορουμ (αυτα δε τα βλεπουμε-δε μας αφορουν). Μεσα στο φορουμ τωρα, υπαρχουν καποιες ομαδες χρηστων. μερικες ειναι
Admin
Super moderator
Moderator
Officer
Μπακαλης
Μελος
Αναπηρικο μελος
κτλ κτλ

Συνηθως υπαρχει ενας και μονο administrator, ο ιδιοτητης, ο οποιος και μπορει να κανει τα παντα. Δημιουργια νεας κατηγοριας θεματος, προσθηκη υποκατηγοριας, δημιουργια backup, αλλαγη φοντου/γραματοσειρας/αρχικης οθονης, ελεγχος της IP των μελων, δημιουργια ομαδας χρηστων (εκει κολλαει το "Officer", "μπακαλης" και "αναπηρικο μελος" κτλ κτλ. Δημιουργει μια καινουρια ομαδα και της δινει τα δικαιωματα που θελει

Εγραψα συνηθως μονο ενας, γιατι αν δωθουν ολα αυτα τα δικαιωματα σε λαθος ατομο, μπορει πολυ ευκολα ενα πρωι αντι για την αρχικη σελιδα του bb.gr να βλεπουμε ενα "404 page not found" και να εχουν χαθει τα παντα.
(Για να καταλαβεις, αν ημουν εγω ο ιδιοκτητης ενος φορουμ, δε θα εδινα admin rights ουτε στον ιδιο μου τον ισκιο....)
Τωρα, για να εχουν τετοια ευθυνη ο Πολυνεικος, ο Νασσερ, και οποιος αλλος ειναι, σημαινει οτι ο κος Βιτσας τους εμπιστευεται με κλειστα τα ματια.

Moderators
Η καθημερινη συντηρηση των φορουμς. Ειναι μελη με γνωσεις πανω στο αντικειμενο του φορουμ, εχουν το μυαλο στη θεση τους και περνανε πολλες ωρες διαβαζοντας ολα τα θεματα. Ετσι εχουν τη δυνατοτητα να μετακινησουν ενα θεμα που δημιουργηθηκε σε λαθος κατηγορια, να διαγραψουν ενα θεμα το οποιο δεν πρεπει να υπαρχει, να συγχωνευσουν ενα ασχετο μοναχικο ποστ σε ενα υπαρχων θεμα επειδη εκει επρεπε να βρισκεται εξαρχης, να διορθωνουν τυχων ορθογραφικα λαθη, greeklish κτλ κτλ
Συνηθως ΔΕΝ εχουν προσβαση στο Admin panel του φορουμ (οχι C-panel, αυτο ειναι αλλο) και δε βλεπουν τις ΙΡ των μελων. Βεβαια, ολα αυτα ειναι σχετικα.... εχουν οτι δυνατοτητες τους δωσει ο Administrator

Officers
Αυτη η ομαδα δε ξερω αν υπαρχει as default σε vBulletin αλλα σιγουρα δεν υπαρχει σε SMF και phpBB
Μπορω μονο να υποθεσω, οτι εχουν λιγα περισσοτερα δικαιωματα απο τα απλα μελη, μπορουν δηλαδη να μετακινουν ποστς, να εχουν απεριοριστο edit time για οποιαδηποτε διορθωση τυχον χρειαστει ενα ποστ, να συγχωνευουν θεματα/ποστς οπου χρειαζεται


Τωρα θα μου πεις πως συνενοουνται ολοι αυτοι... μα φυσικα εχουν whatsup και μιλανε ολη μερα :P
Ολοι αυτοι εχουν προσβαση σε μια κατηγορια μη ορατη απο εμας και συζητουν τα της διαχειρησης.
Φαντασου κατω απο πινακα "Εκτος θεματος" να υπαρχει ακομα ενα με τιτλο "Admin & Mods" που σε ενας ειναι αορατος
.
.
.
.
.
.
.
Και κλεινοντας το σεντονι, να σου εξηγησω και το λογο που μπηκα στο κοπο να φαω μια ωρα να γραψω ολα αυτα.
Μη το παρεις προσωπικα, απλα με σενα βρηκα το τελειο παραδειγμα..... Επειδη λοιπον τα γραφομενα και οι αποψεις των διαχειριστων εχουν μια βαρυτητα σε σχεση με το τι θα γραψω εγω, πως θα μπορουσε καποιος να γινει mod πχ, αν σε ενα ερωτημα για αμινοξεα αυτος απαντουσε ενα ξεκαρφωτο και αναιτιολογημενο...





(πωπωωωω, ειχα χρονια να γραψω σεντονι, πονοκεφαλος με επιασε :green: )

καλο το σεντόνι !! αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι να γίνεις officer...:green:

Polyneikos
16-05-13, 17:59
καλο το σεντόνι !! αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι να γίνεις officer...:green:

Μην το κουράζεις και το κουράζουμε.
Θελω 5000,σε μη σημαδεμένα,χαρτονομίσματα των 20 ευρω.Αυριο στην Πλ. Κολιάτσου,στον τηλεφωνικό θάλαμο.Να έρθεις μόνος.;)

giannis64
16-05-13, 19:08
Το ξέρετε το χαρτί της κάρτας ελέγχου καυσαερίων?




66335


Εε ένα τέτοιο αλλά κάρτα ελέγχους λίπους αν δεν φέρει, οφισερ δεν γίνετε..

Fataoulas
16-05-13, 19:51
καλο το σεντόνι !! αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι να γίνεις officer...:green:



Ευτυχως για μενα, εχω επιγνωση των γνωσεων μου και ξερω οτι δεν κανω για αυτη τη θεση.
Αν ηταν φορουμ μοτοσικλετας, να εισαι σιγουρος οτι ΚΑΙ θα εκανα ΚΑΙ θα ημουν ;)

TRIANTAFYLLOU
17-05-13, 00:26
Μην το κουράζεις και το κουράζουμε.
Θελω 5000,σε μη σημαδεμένα,χαρτονομίσματα των 20 ευρω.Αυριο στην Πλ. Κολιάτσου,στον τηλεφωνικό θάλαμο.Να έρθεις μόνος.;)

πιο ειλικρινής απάντηση και διευκρίνηση απο τον κώστα δεν θα μπορούσε να υπάρξει , απλα πράματα τι δεν καταλαβαίνετε που λέει και η διαφήμηση :P:P

grtech
17-05-13, 03:33
καλο το σεντόνι !! αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι να γίνεις officer...:green:

Ευτυχως για μενα, εχω επιγνωση των γνωσεων μου και ξερω οτι δεν κανω για αυτη τη θεση.
Αν ηταν φορουμ μοτοσικλετας, να εισαι σιγουρος οτι ΚΑΙ θα εκανα ΚΑΙ θα ημουν :wink:


Μην το κουράζεις και το κουράζουμε.
Θελω 5000,σε μη σημαδεμένα,χαρτονομίσματα των 20 ευρω. Αυριο στην Πλ. Κολιάτσου,στον τηλεφωνικό θάλαμο.Να έρθεις μόνος.;)
:thumbup: Ορίστε και το βίντεο με οδηγίες βήμα βήμα.


http://www.youtube.com/watch?v=Lnrb8HnQvfU
:joker:

morbit_killer
17-05-13, 08:58
Μην το κουράζεις και το κουράζουμε.
Θελω 5000,σε μη σημαδεμένα,χαρτονομίσματα των 20 ευρω.Αυριο στην Πλ. Κολιάτσου,στον τηλεφωνικό θάλαμο.Να έρθεις μόνος.;)

θα σε πάω στον Σπίνο εκβιαστή!, την άλλη πέμπτη τα πούμε στον ιστό της αράχνης :P

Polyneikos
14-02-14, 16:49
Oι νέες προσθήκες στην ομάδα διαχείρισης για το 2014, θα είναι ο Μikekan (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?14768-Mikekan) (Mιχάλης), sobral (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?7842-sobral)(Γιώργος) και ο Νikolas_mk2 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?13270-Nikolas_mk2) (Νίκος)
Ειναι παιδιά που έχουν προσφέρει με πολύ καλά posts στο φόρουμ και η εν γένει συμπεριφορά τους τυγχάνει καθολικής εκτίμησης, από μελη και διαχειριστική ομάδα του :bodybuildinggr:
Καλή αρχή παιδιά και ευχαριστούμε για την προσφορά σας !! :welcome:

liveris
14-02-14, 17:17
καλη αρχη παιδια..:welcome:

spartan77
14-02-14, 17:20
καλή αρχή παίδες κ από μένα:thumbup:

Muscleboss
14-02-14, 17:26
Καλή αρχή και καλή υπομονή στους νέους officers και από εμένα. :toast:

SotosTheBoss
14-02-14, 17:33
Καλή αρχή παιδιά

giannis64
14-02-14, 17:37
Τρία παιδιά που έχουν δείξει διαγωγή και ποιότητα στο φόρουμ.


Καλώς ήρθατε παιδιά στην ομάδα της διαχείρισης. Μας χρειαζόταν μια βοήθεια οπωσδήποτε..

Καλό κουράγιο και υπομονή να έχετε..:toast:

goldenera
14-02-14, 17:38
Εξαιρετικές επιλογές, καλή αρχή παιδιά!!!

NASSER
14-02-14, 17:51
Oι νέες προσθήκες στην ομάδα διαχείρισης για το 2014, θα είναι ο Μikekan (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?14768-Mikekan) (Mιχάλης), sobral (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?7842-sobral)(Γιώργος) και ο Νikolas_mk2 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?13270-Nikolas_mk2) (Νίκος)
Ειναι παιδιά που έχουν προσφέρει με πολύ καλά posts στο φόρουμ και η εν γένει συμπεριφορά τους τυγχάνει καθολικής εκτίμησης, από μελη και διαχειριστική ομάδα του :bodybuildinggr:
Καλή αρχή παιδιά και ευχαριστούμε για την προσφορά σας !! :welcome:

Καλή δύναμη και στους τρεις!! Ξεκίνησα να διαβάσω την ενότητα από το τέλος μέχρι να φτάσω στο πόστ ανακοίνωσης και πραγματικά μου ήταν ευχάριστη έκπληξη καθώς όντως τα τρία αυτά μέλη έχουν προσφέρει και δείχνουν όρεξη να δώσουν περισσότερα στο δύσκολο έργο του φόρουμ. Και σίγουρα δεν το λέω τυχαία :)

billy89
14-02-14, 18:33
Καλή αρχή και στους τρεις!