PDA

Επιστροφή στο Forum : Markus Ruhl "Big and Loving It



thegravijia
20-03-09, 19:23
ταινια Markus Ruhl "Big and Loving It"

jRInu0FTHyE&feature=related


(http://www.youtube.com/watch?v=jRInu0FTHyE&feature=related)

thegravijia
20-03-09, 23:12
εχει ολη την ταινια εδω ...!

KM2909
20-03-09, 23:36
χωρις υποτιτλα ομως... μονο για οσους καταλαβαινουν german....:(

thegravijia
21-03-09, 00:29
και εδω 2 προσφατα βιντεο ...

σαν να εχει βαλει κ αλλο ογκο μου φαινεται...

φοβερος..!!

WY82cQtsrzw&feature=related

jBiRiuI_qwQ

thegravijia
01-04-09, 16:06
markus ruhl επιστρεφει, 7 weeks out...!!!!! New York Pro 2009

(δεν νομιζω να γινονται πιο μεγαλα δικεφαλα,)


http://clips.team-andro.com/view_video.php?viewkey=b9e2482b6b221c711edf

the_big_litho
01-04-09, 16:34
Φαντασου να ειχε τρικεφαλους αναλογους των δικεφαλων.....

Muscleboss
01-04-09, 17:23
τα "πείραξε" τα δικέφαλα... για μένα δεν έκανε καλά...

νομίζω ότι κατεβαίνει για λόγους συμβολαίου με εταιρίες και οικονομικούς... προβλέπω να βγάζει σαφώς κατώτερη φόρμα από τον συνηθισμένο ruhl...

MB

slaine
01-04-09, 17:27
MB εννοείς synthol?

Muscleboss
01-04-09, 17:43
MB εννοείς synthol?

ναι :thumbdown:

ΜΒ

slaine
01-04-09, 17:53
εγώ δε μπορώ να καταλάβω αν έχει βάλει ή όχι αλλά αν το έχει κάνει μου κάνει εντύπωση γιατί για κάποιο λόγο θεωρούσα ότι δε θα έμπαινε σε αυτό το τρυπάκι αυτός. τεσπα κουβέντα να γίνεται

thegravijia
01-04-09, 18:33
MB εννοείς synthol?

αφου βαζει λαδια στα δικεφαλα κ στους ομους (και για μενα καλα κανει ) - γιατι δεν βαζει κ στα τρικεφαλα να τελειωνουμε??
οπως κανει ο δικος μου..


ασχετο αλλα το γυμναστηριο δικο του ειναι.?

Polyneikos
01-04-09, 21:43
Το synthol για μενα είναι η ξεφτίλα του συγχρονου bodybuilding (βλέπε Valentino)και δεν καταλαβαινω γιατί κανει καλα όποιος το βαζει αλλα τελωσπαντων,για μενα ο Ruhl ήταν ήδη τεραστιος ,δεν το είχε αναγκη,ποτε δεν έχασε σε αγωνες από καποιους λόγο όγκου αλλά λόγω συμμετρίας και καλουπιου οπότε μάλλον άστοχη ηταν η κινηση του.Ισως δεν άντεξε να μην αναπτυσσεται άλλο γιατί ακομα και με τα φαρμακα καποτε όλοι πιανουν το ταβάνι τους.Πάντως το σχημα των μυων με χρήση synthol γίνεται αφύσικο και ασύμμετρο στο μεγαλύτερο ποσοστο των περιπτωσεων και αυτό μόνο αρμονία και ομορφια σώματος δεν αποδίδει....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

peris
02-04-09, 00:13
Το synthol για μενα είναι η ξεφτίλα του συγχρονου bodybuilding (βλέπε Valentino)και δεν καταλαβαινω γιατί κανει καλα όποιος το βαζει αλλα τελωσπαντων,για μενα ο Ruhl ήταν ήδη τεραστιος ,δεν το είχε αναγκη,ποτε δεν έχασε σε αγωνες από καποιους λόγο όγκου αλλά λόγω συμμετρίας και καλουπιου οπότε μάλλον άστοχη ηταν η κινηση του.Ισως δεν άντεξε να μην αναπτυσσεται άλλο γιατί ακομα και με τα φαρμακα καποτε όλοι πιανουν το ταβάνι τους.Πάντως το σχημα των μυων με χρήση synthol γίνεται αφύσικο και ασύμμετρο στο μεγαλύτερο ποσοστο των περιπτωσεων και αυτό μόνο αρμονία και ομορφια σώματος δεν αποδίδει....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

+1:thumbup::thumbup:

ο ruhl φαινεται οτι εχει βαλει σε ομους και δικεφαλα synthol και φαινεται και πολυ ασχημο καθως οι ομοι του και τα δικεφαλα φαινονται αφυσικα απο το σχηματισμο που εχουν

παρολα αυτα ο ruhl ηταν εντυπωσιακος αλλα δεν το βλεπω να επιστρεφει στην παλια του φορμα πλεον

thegravijia
02-04-09, 11:55
Το synthol για μενα είναι η ξεφτίλα του συγχρονου bodybuilding (βλέπε Valentino)και δεν καταλαβαινω γιατί κανει καλα όποιος το βαζει αλλα τελωσπαντων,για μενα ο Ruhl ήταν ήδη τεραστιος ,δεν το είχε αναγκη,ποτε δεν έχασε σε αγωνες από καποιους λόγο όγκου αλλά λόγω συμμετρίας και καλουπιου οπότε μάλλον άστοχη ηταν η κινηση του.Ισως δεν άντεξε να μην αναπτυσσεται άλλο γιατί ακομα και με τα φαρμακα καποτε όλοι πιανουν το ταβάνι τους.Πάντως το σχημα των μυων με χρήση synthol γίνεται αφύσικο και ασύμμετρο στο μεγαλύτερο ποσοστο των περιπτωσεων και αυτό μόνο αρμονία και ομορφια σώματος δεν αποδίδει....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

διαφωνω - για μενα το synthol ειναι μιας μορφης ''κλεψιματος'' και αυτο οπως ειναι κ τα αναβολικα..οποτε γιατι να μην το χρησιμοποιεις...? ασχετα αν δινει ασχετο σχημα στους μυες...
και εφοσον εισαι pro bber πας να παιξεις με ισους ορους στους αγωνες αρα...για μενα καλα καλουν ...

απλα σε μερικους κανει μπαμ οτι βαζουν λαδια ,βλεπε lee priest ,flex.markus ., κτλ...

peris
02-04-09, 12:23
διαφωνω - για μενα το synthol ειναι μιας μορφης ''κλεψιματος'' και αυτο οπως ειναι κ τα αναβολικα..οποτε γιατι να μην το χρησιμοποιεις...? ασχετα αν δινει ασχετο σχημα στους μυες...
και εφοσον εισαι pro bber πας να παιξεις με ισους ορους στους αγωνες αρα...για μενα καλα καλουν ...

απλα σε μερικους κανει μπαμ οτι βαζουν λαδια ,βλεπε lee priest ,flex.markus ., κτλ...

ολοι σε καποιο ποσοστο εχουν βαλει synthol αλλα αν ηταν να το χρησιμοποιουν ολοι ετσι οπως μερικοι που κανει μπαμ θα ηταν σαν τον valentino που ο ανθρωπος ηταν να παει σε τσιρκο

δηλαδη αυτο σου αρεσει ρε thegravijia μη τρελαθουμε τελειως ακου εκει καλα κανουν:doh::doh::doh::doh:

thegravijia
02-04-09, 12:34
ναι ρε περι μου αρεσει - μην μου πεις οτι δεν σου αρεσουν τα χερια του lee priest ας πουμε ...
ολοι λεμε οτι ειναι γαματα...οποτε ναι μου αρεσει...

τωρα μην αναφερεις παραδειγματα σαν του valentino - αυτΑ ειναι υπερβολες κ οχι δεν μου αρεσει - αλλα χερια οπως του lee ή του dim μου αρεσουν κι ας φαινεται οτι ειναι πειραγμενα...

the_big_litho
02-04-09, 13:24
διαφωνω - για μενα το synthol ειναι μιας μορφης ''κλεψιματος'' και αυτο οπως ειναι κ τα αναβολικα..

Διαφωνω. Το synthol δεν εχει καμια σχεση με τα αασ