PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο Κεφαλιανος στην Μελβουρνη, απο Ελενη



kefalianos
21-03-09, 14:33
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=531&d=1237634295

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=532&d=1237634483

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=533&d=1237634660

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=534&d=1237634838

Kaskani Konstantina
21-03-09, 14:39
.


Ελενάκι μου thanks ειναι καταπληπτικές!!!!!!!!!!!!!

Kaskani Konstantina
21-03-09, 14:41
Ελενάκι μου thanks ειναι καταπληπτικές!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι πολύ χαρούμενη που εισαι στο φόρουμ :D :D

slaine
21-03-09, 14:42
άψογες οι φωτογραφίες όλες! ευχαριστούμε!!!!!!!!! :D

KATERINI 144
21-03-09, 14:47
Ελένη συγχαρητήρια για τον άντρα σου και για την οικογένεια που έχετε,συγχαρητήρια και σε σενα για τον ρολο που παιζεις διπλα του,
έχω και γω οικογένεια με τρία κουτσούβελα και καταλαβαίνω τη σημαινει να έχεις πολυμελή οικογένεια και να καταφερνεις να διακρίνεσαι και εκτός ελλαδας σε τοσο σημαντικούς αγώνες,
αυτο που καταφέρνει να κάνει ο Μιχάλης ειναι άξιο σεβασμού,
έχετε τον απόλυτο σεβασμό μου, συγχαρητηρια και παλυ, :bowdown:

Muscleboss
21-03-09, 14:55
Φοβερές φωτογραφίες!!!! Ευχαριστούμε!!!!

ΜΒ

kefalianos
21-03-09, 14:58
Ελένη συγχαρητήρια για τον άντρα σου και για την οικογένεια που έχετε,συγχαρητήρια και σε σενα για τον ρολο που παιζεις διπλα του,
έχω και γω οικογένεια με τρία κουτσούβελα και καταλαβαίνω τη σημαινει να έχεις πολυμελή οικογένεια και να καταφερνεις να διακρίνεσαι και εκτός ελλαδας σε τοσο σημαντικούς αγώνες,
αυτο που καταφέρνει να κάνει ο Μιχάλης ειναι άξιο σεβασμού,
έχετε τον απόλυτο σεβασμό μου, συγχαρητηρια και παλυ, :bowdown:

ευχαριστω για τα καλα λογια σου, για να ξεκαθαρισω κατι εχουμε 4 κουτσουβελα!!
Πολυ δουλεια μεσα στο σπιτι, ομως το θελω και εγω να φτασει ψιλα.

Kaskani Konstantina
21-03-09, 15:18
ευχαριστω για τα καλα λογια σου, για να ξεκαθαρισω κατι εχουμε 4 κουτσουβελα!!
Πολυ δουλεια μεσα στο σπιτι, ομως το θελω και εγω να φτασει ψιλα.

Αυτά που κάνεις εσυ μια στις χιλιες γυναικες μπορουν να τα κάνουν
Είναι μεγάλη υπόθεση για εναν αθλητή να εχει δίπλα του εναν ανθρωπο που να εχει την ψυχη κ τα κοτσια!!!!!!!! Και εσυ τα εχεις!!!!

kefalianos
21-03-09, 15:26
Τhanks φιληναδα, για σενα ειμαι εδω, Ξερεις πως τρελενετε ο Μιχαλης για σενα!!!!!

KATERINI 144
21-03-09, 15:29
έτσι ακριβός, γιαυτό αναφέρθηκα και στους δυο, δεν γνωρίζω αν και η Ελενη ασχολείται με το άθλημα σε επαγγελματικό η ερασιτεχνικό επίπεδο, πάντως είναι άξιοι σεβασμού και η δυο τους, ακόμη και αν δεν ασχολείται καθόλου η ελένη με αυτό.


υσ: τέσσερα ε?! :dooreek::D

μπράβο σας είστε πρότυπα, τα οποια λείπουν αρκετα απο την κοινωνία γενικός, οχι μόνο απο το ββ.:clap:

Kaskani Konstantina
21-03-09, 15:33
Τhanks φιληναδα, για σενα ειμαι εδω, Ξερεις πως τρελενετε ο Μιχαλης για σενα!!!!!

Το ξέρω κ γω σας λατρευω!!!!

Polyneikos
21-03-09, 15:39
Ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες,πολύ όμορφες,καλη επιτυχία στον Μιχαλη και για αυριο,αν και δεν αγωνιζεται αλλα ειναι guest poser.Αυτό που κανει ειναι αξιοθαυμαστο,συγχαρητηρια σε κεινον,τον προπονητη του Δαυιδ αλλά και σε σενα Ελένη,γιατί ισχύει ότι πίσω από εναν ισχυρό ανδρα υπάρχει μια δυνατη γυναικα !!

kefalianos
21-03-09, 15:40
έτσι ακριβός, γιαυτό αναφέρθηκα και στους δυο, δεν γνωρίζω αν και η Ελενη ασχολείται με το άθλημα σε επαγγελματικό η ερασιτεχνικό επίπεδο, πάντως είναι άξιοι σεβασμού και η δυο τους, ακόμη και αν δεν ασχολείται καθόλου η ελένη με αυτό.


υσ: τέσσερα ε?! :dooreek::D

μπράβο σας είστε πρότυπα, τα οποια λείπουν αρκετα απο την κοινωνία γενικός, οχι μόνο απο το ββ.:clap:

ΧΑ ΧΑ ΧΑ με εκανες να γελασω, παω με τον Μιχαλη, καθομαι στο ποδηλατο και κανω και διαβαζω, και πειραζω τα παιδια, Απο το γελειο που κανω χανω θερμιδες!!

NASSER
21-03-09, 15:52
Συγχαρητηρια Ελενη για τον Μιχαλη αλλα και σε σενα που του στεκεσαι!

Και οπως λεγεται, πισω απο εναν πετυχημενο αντρα βρισκεται παντα μια αξια γυναικα!

Kntrns_MD
21-03-09, 16:47
φοβερές φώτογραφίες!!!

respect σε Mike και Helen!!!! μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε εδώ!!!!:awesome::awesome:

TRIANTAFYLLOU
21-03-09, 16:52
αυτά είναι τα καλά παραδείγματα και η απάντηση στο τόπικ αν μπορεί κάποιος να κάνει πρωταθλητισμό υψηλού επιπέδου και παράλληλα να έχει και πολυμελή οικογένεια , αλλά δεν εξαρτάτε όμως απο αυτόν που θέλει να το κάνει αλλά και απο την γυναίκα που έχει δίπλα του , αλλιώς δεν γίνετε τίποτε χωρίς τη στήριξη του οικογενειακού περιβάλοντος .

συγχαριτήρια και απο μένα στον μιχάλη και σε σενα που τον στηρίζεις , μέχρι τώρα οι ρεπόρτερ μας , κωσταντίνα και κώστας μας έκαναν έγκυρο και πλούσιο ρεπορτάζ , τώρα θα έχουμε και απο πρώτο χέρι τα νέα απο το στενότερο οικογενειακό περιβάλον , πραγματικά ευχάριστο.:bowdown:

kefalianos
21-03-09, 17:25
αυτά είναι τα καλά παραδείγματα και η απάντηση στο τόπικ αν μπορεί κάποιος να κάνει πρωταθλητισμό υψηλού επιπέδου και παράλληλα να έχει και πολυμελή οικογένεια , αλλά δεν εξαρτάτε όμως απο αυτόν που θέλει να το κάνει αλλά και απο την γυναίκα που έχει δίπλα του , αλλιώς δεν γίνετε τίποτε χωρίς τη στήριξη του οικογενειακού περιβάλοντος .

συγχαριτήρια και απο μένα στον μιχάλη και σε σενα που τον στηρίζεις , μέχρι τώρα οι ρεπόρτερ μας , κωσταντίνα και κώστας μας έκαναν έγκυρο και πλούσιο ρεπορτάζ , τώρα θα έχουμε και απο πρώτο χέρι τα νέα απο το στενότερο οικογενειακό περιβάλον , πραγματικά ευχάριστο.:bowdown:

Ακριβος πως τα ειπες, καμια φορα τον σπρωχνω, η του δινω δηναμη, μεταξι οι δυο μας, Και ο δαυιδ, θα τα καταφερουμε. Επηδη κουραστικε σε αυτο το μεγαλο ταξιδι, (σκεδον 1 μηνα ) θα παω μαζι του στην Νεα Γιορκη, να εστανετε καλητερα.

kefalianos
21-03-09, 17:30
Οπος ειπα στο αλλο thread, ο Μιχαλης φτανει στην Αθηνα Παρασκευη 27, 7 το πρωι
με Singapore airlines flight 348. Μετα πεταει στις 9 για Κω, για οποιο θελουν να τον συγχαρουν απο κοντα.

billys15
21-03-09, 18:24
ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σε σενα Ελενη,και στον Μιχαλη,αλλα και στα παιδια που στηριζετε τον Μιχαλη!

Ωραια,δηλαδη θα τον εχουμε και τον ιδιο στο φορουμ στα κοντα!

Ευχαριστουμε για τις φωτογραφιες!

ioannis1
21-03-09, 21:44
συγχαρητηρια στο μιχαλη και σε σενα γιατι μαζι καταφερατε αυτο τον αθλο.

peris
21-03-09, 23:13
πολυ εντυπωσιακες φοτο ευχαριστουμε ελενη και συγχαρητηρια στο μιχαλη και σε σενα που τον στηριζεις:bowdown::bowdown::bowdown:

επισης να σας ζησουν τα παιδακια σας:D

kefalianos
21-03-09, 23:19
Να 'στε καλα παιδια, ακομα δεν το πιστευω αυτο που εχει γινει, περιμενω να τον δω να το καταλαβω!

kyriakos23
22-03-09, 13:44
συγχαρητηρια!:D

ANNA VANDEVA
24-03-09, 12:40
Συγχαρητηρια Μιχαλη!!!!! :bowdown::bowdown::bowdown:
Και σε ανωτερα!!!:clap::clap::clap::clap::clap:
Και χαιρομαστε που εισαι και εσυ στο forum!!!!

Ευχαριστουμε Ελενη και τις ομορφες φωτογραφιες και περιμενουμε και αλλες!!!

Μιχαλη και Ελενη να χαιρεστε την οικογενεια σας και πρωτ'απ'ολα υγεια να εχετε, τα υπολοιπα ερχονται!!!!:army2::army2::army2::army2::army2:

Tsounakis
24-03-09, 13:32
μιχαλη μου αυτο που καταφερεσ ειναι πολυ μεγαλο !!! εχω φαει τη ζωη μου με το αθλημα μασ !!! τον κρυφο ποθο καθε αθλητη τον καταφερεσ εσυ !!! ξερεισ ποσο σε αγαπουσα πριν απο αυτο !!! το ιδιο και τωρα ! ευχαριστουμε που μασ χαρισες αυτο το μεγαλιο .. ΝΙΚΟΣ

Μαρία
24-03-09, 15:33
Συγχαρητήρια και απο μένα και καλη προετοιμασία για τον επόμενο στόχο!!!

katerina
25-03-09, 18:52
Ελενη συγχαρητηρια σε σενα που εισαι μια δυναμικη γυναικα κ στηριζεις τον αντρα σου κ μας κανει ολους τους Ελληνες περηφανους, επισης χιλια μπραβο στον κορυφαιο προπονητη του Δαυιδ Μπαλασα

kefalianos
25-03-09, 23:40
Μολις εμαθα οτι λογου υποχρεωση στον προεδρο IFBB Paul Graham,ο Μιχαλης θα
επιστρεψει Παρασκευη 3/4

nicksigalas
26-03-09, 15:57
Και με την δικια μου σειρα συγχαρητηρια σε εσενα Ελενη για την επιμονη σου αλλα και για την υπομονη σου φυσικα ενα μεγαλο μπραβο στον Δαυιδ για την μεγαλη βοηθεια που προσφερε και θαυμασμο στον ανθρωπο που εκπληρωσε το ονειρο του να γινει πραγματικοτητα. Μετα Τιμης Σιγαλας Νικος!

stelios30
27-03-09, 01:15
Ευχαριστουμε ολοι εδω στην Δραμα εσενα και τον Μιχαλη γι αυτο που καταφερατε γιατι ξερω ποσο σημαντικο ειναι να σε στηριζει η οικογενεια σου για μενα αυτο που εκανε ο Μιχαλης ειναι σαν τοτε που κερδισαμε το ευρο!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ IRONMIKE ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!!!!!

csofos
01-06-10, 21:13
Κοίτα να δεις πράγματα!!! Αυτόν τον άνθρωπο δεν τον συνάντησα από κοντά εδώ στην Ελλάδα, αλλά μάλλον θα τον συναντήσω στη Μελβούρνη. Ναι παίδες, εκεί θα ειναι η μόνιμη κατοικία μου σε λίγους μήνες.

Littlejohn
01-06-10, 21:52
^^:thumbup::thumbup::thumbup:

Στα doherty`s έτσι? :green:

Και εγώ από Σεπτέμβρη εκεί θα σουλατσέρνω... ;);)

csofos
15-07-10, 20:13
^^:thumbup::thumbup::thumbup:

Στα doherty`s έτσι? :green:

Και εγώ από Σεπτέμβρη εκεί θα σουλατσέρνω... ;);)

Χαχαχαχαχαχα και εγώ από το Σεπτέμβρη θα είμαι εκεί. Για πάντα όμως!!!! Ήθελε να με διώξει αυτή η χώρα... και τελικά το κατάφερε.

Littlejohn
15-07-10, 22:05
^^ Μια από τα ίδια...Δεν πειράζει όμως. Η Αυστραλία είναι υπέροχη χώρα και η Μελβούρνη καταπληκτική πόλη, με πολλές ευκαιρίες για να ζήσεις σαν άνθρωπος...

Σε πια Doherty`s θα πας? City, Dandenong, Brunswick? Στα Dandenong απ`όσο γνωρίζω κυκλοφορούν και οι περισσότεροι Έλληνες και εγώ μάλλον εκεί θα πηγαίνω...

:toast: :toast:

ahi_2
23-07-10, 12:53
δε διαφέρει και πολύ σε μέγεθος απο τον Freeman και τον Samuel και αυτοί είναι πρώτα ονόματα.Νόμιζα οτι ο Κεφαλιανός μπορεί να κατάφερε να γίνει επαγγελματίας άλλα δεν φανταζόμουνα ότι θα πλησίαζε έστω και λίγο το μέγεθος αυτων που κατεβαίνουν στα Οlympia.Μπραβο του καλη φάση!

NASSER
23-07-10, 12:57
δε διαφέρει και πολύ σε μέγεθος απο τον Freeman και τον Samuel και αυτοί είναι πρώτα ονόματα.Νόμιζα οτι ο Κεφαλιανός μπορεί να κατάφερε να γίνει επαγγελματίας άλλα δεν φανταζόμουνα ότι θα πλησίαζε έστω και λίγο το μέγεθος αυτων που κατεβαίνουν στα Οlympia.Μπραβο του καλη φάση!


Φιλε εισαι σε ενα τοπικ που δημιουργηθηκε πριν ενα χρονο. Τα δεδομενα του σημερα αλλαξαν για τον Κεφαλιανο, και ο ογκος του ειναι σεβαστος σε σχεση με το υψος του. ;)

ahi_2
25-07-10, 13:36
Νταξει δε χρειαζεται να εισαι τοσο αυστηρος ειμαι καινουριος στο forum και δε το προσεξα