PDA

Επιστροφή στο Forum : Performance gainer vs muscletech nitrotech



jkapet
06-11-06, 00:26
kalispera filoi mou.... eimai kainourios sto forum kai genika sto bodybulding. exw tin eksis erwtisi? poia apo ta dio sumpliromata (pou exw ston titlo) mou proteinete???? perimeno apantisis sas euxaristw..... :squat:

Sourlas
06-11-06, 01:22
Γίνε πιο συγκεκριμένος για τι είδους χρήση προοριζεις τα συμπληρώματα αυτα. Επίσης πόσα κιλά είσε, σε τι επίπεδο είσε και τους στόχους που έχεις - που είναι και το πιο σημαντικό.
Κοινώς γίνε πιο συγκεκριμένος για να σε βοηθήσουμε όλοι καλύτερα. Χωρίς βέβαια να κάνω διαφήμηση κυριαρχεί η άποψη μακριά απο την muscletech καθως δεν έχει καλή σχεση τιμής προς απόδοση. με άλλα λόγια πολύ μπλαμπλα για το τίποτα.με έπιασες,χωρις να γίνω πιο συγκεκριμένος ? :wink:

Gasturb
06-11-06, 01:50
Καλωςήρθες jkapet στο forum. Αναφορικα με το ερωτημά σου, αν σου πω τίποτα απο τα 2 θα φανώ κακός!? Προτίμησε μία καλή whey για καλύτερα αποτεέσματα. Αλλά όπως είπε κ ο Sοurlas δώσε κάποια γενικα σωματικά χαρακτηριστικά σου πχ ύψος,βάρος.

Gasturb
PS: http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=451

jkapet
06-11-06, 16:14
συγνωμη δεν ηξερα οτι δεν πρεπει να γραφουμε με greeklish ..δεν ξανα γινεται... ευχαριστω :rabbit: :rabbit: :rabbit:

Gasturb
06-11-06, 16:20
Κανένα πρόβλημα jkapet :wink: keep posting

gasturb

jkapet
06-11-06, 16:37
Ειμαι 1,70 περιπου και 68 κιλα.....θα ηθελα να παρω λιγο ογκο και μετα θα κανω κατι για γραμμωση...(θελω περιπου να σχηματισω το σωμα του sourla.) αυτα τα δυο συμπληρωματα μου το προτεινε ο ιδιοκτητησ του γυμναστηριου μου ο οποιοσ ειναι επαγγελματιασ bodybulder ... η nitrotech εχει και φορμουλα με κρεατινη για καλυτερα αποτελεσματα... βασικα εχω καταληξει στην νιτροτεκ, βεβαια θα ηθελα να μου πειτε και εσυσ την γνωμη σας και τι αλλο μου προτινεται? επειδη υπαρχουν πολλα συμπηρωματα διατροφης εχω τρελαθη και γι'αυτο ακουσα την γνωμη του ιδιοκτητη γιατι ειναι μεσα στα πραγματα.... αλλα εχω στο μυαλο μου και της μιζεσ που περνουν και αυτοι για τα προϊοντα μου την δεινει 80 ευρο το 1,5 κιλο αν θυμαμε καλα..περιμενω απαντησεις φιλικα Δημητρης

gorilakos
06-11-06, 16:57
Ειμαι 1,70 περιπου και 68 κιλα.....θα ηθελα να παρω λιγο ογκο και μετα θα κανω κατι για γραμμωση...(θελω περιπου να σχηματισω το σωμα του sourla.) αυτα τα δυο συμπληρωματα μου το προτεινε ο ιδιοκτητησ του γυμναστηριου μου ο οποιοσ ειναι επαγγελματιασ bodybulder ... η nitrotech εχει και φορμουλα με κρεατινη για καλυτερα αποτελεσματα... βασικα εχω καταληξει στην νιτροτεκ, βεβαια θα ηθελα να μου πειτε και εσυσ την γνωμη σας και τι αλλο μου προτινεται? επειδη υπαρχουν πολλα συμπηρωματα διατροφης εχω τρελαθη και γι'αυτο ακουσα την γνωμη του ιδιοκτητη γιατι ειναι μεσα στα πραγματα.... αλλα εχω στο μυαλο μου και της μιζεσ που περνουν και αυτοι για τα προϊοντα μου την δεινει 80 ευρο το 1,5 κιλο αν θυμαμε καλα..περιμενω απαντησεις φιλικα Δημητρης

whey whey kai pali whey an thes na kaneis kati piotiko.
:army2:

80 euro to 1,5kilo :box1: :box1: :box1: :x :x :x :box1:

billys15
06-11-06, 17:09
φιλε Δημητρη καλυτερα να παρεις καμια whey 100% standard της Optimum η της Dymatize την elite/iso 100 (θα δεις και απο το forum οτι οι περισσοτεροι αυτες χρησιμοποιουν).παντως το να δωσεις 80 ευρω για 1.5 κιλο ειναι σκετη κοροιδια.αν ομως θες ντε και καλα την nitrotech μπορεις να την βρεις πολυ φθηνοτερα

jkapet
06-11-06, 17:42
ευχαριστω για της απαντησεις.... και εγω συμφονω για whey παντος.. αλλα το προβλημα ειναι οτι πηγα σε ενα μαγαζι γιατι ειμαι φοιτητησ στην λαμια και δεν ειδα πολλα πραγματα..

η νιτροτεκ δεν ειναι καλη? :bodybuilder1:

Nick3
06-11-06, 17:43
Φίλε πάρε συμπληρώματα απ έξω.Μην πετάς τα λεφτά σου εδώ στους Έλληνες απατεώνες.

jkapet
06-11-06, 17:53
δεν τα ηξερα αυτα τα κολπα......και ανακαλυψα παρα πολυ αργα το φορουμ το οποιο ειναι ολα τα λεφτα.... δηλαδη η νιτροτεκ ειναι τοσο ***** κατα τιν γνωμη σας??? :affraid: :affraid: :affraid: θα αλλαξω τα φωτα στον οργανισμο μου? :affraid:


********
Moderated by Gasturb

billys15
06-11-06, 19:23
καλα ισως ειναι καπως καλη,απλα λεμε οτι για τα λεφτα της δεν αξιζει και μπορεις να παρεις καλυτερο προιον με λιγοτερα λεφτα

Gasturb
06-11-06, 19:44
Με άλλα λόγια εταιρεία υψηλού κόστους με προιόντα χαμηλής βιολογικής αξίας οπότε μη βέλτιστα για το bb.

Sourlas
08-11-06, 11:07
Ίσως είναι τόσο ακριβή η εν λόγω εταιρία για να καλύψει τα σπασμένα απο την διαφημηστική της καμπάνια όπου υπόσχεται ότι θα σε κάνει Kovac με ενα συμπλήρωμα και μόνο :joker: :joker: :joker:

jkapet
08-11-06, 13:25
χααχαχχαχαχααχ :army2:

ajax
08-11-06, 19:27
Παιδια συγνωμη αλλα θα κανω τον συνηγορο του διαβολου :D .συμφωνω οτι η MUSLETECH τις τιμες στα υψη αλλα προσωπικα εχω παρει 2 συμπληρωματα της το thermo gain kai to t-tech και ελικρινα ειδα διαφορα σε συγκριση με αλλα....

billys15
09-11-06, 15:44
ρε σεις μπας και αξιζει τα λεφτα της η muscletech; :D :D

stevengr
09-11-06, 16:07
Το αλλο με τον ΤΟΤΟ το ξερεις; :lol:

Sourlas
10-11-06, 14:34
Συγνώμη αλλα με Celltech γέμισα νερα, και με το acetabolan I και ΙΙ έκλαιγα τα λεφτά μου μόνο. Χωρις καμια εμπάθεια.

jkapet
14-11-06, 15:01
παιδια να ρωτησω για την performance ultra gainer τι γνωμη εχετε???? :bodybuilder1: :bodybuilder1: βρει μια προσφορα 6 κιλα 80 ευρο αξιζει?????? :joker:

Gregory G
17-03-09, 21:30
παρε μια optimum 100% whey protein φτιαξε κ την διατροφη σου και κυριως την προπονηση σου κ εισαι κομπλε...

kyriakos23
18-03-09, 00:29
εγω δεν ειμαι κατα των συμπληρωματων ογκου (αν ειχα φωτο θα το πιστευατε γιατι ειμουνα αδυνατος) αλλα τα muscletech ειναι πανακριβα.

Gregory G
19-03-09, 15:15
γενικα τα muscletech οπως κ τα bsn ειναι λιγο μουφα..............πολι διαφημησι...!!!!