PDA

Επιστροφή στο Forum : Help



Demis
30-03-09, 17:39
Παιδια θα θελα να σας ρωρησω τι πρεπει να κανω και να παρω(λιποδιαλιτες ενοω η κατι αλλο)
για να χασο περιτα κιλα...:(

age:19
υψος:1.80
βαρος : 130 kila

P.s με τιν γιμναστικη δεν τα παω τοσο καλα τορα ξεκινισα γιατι ειδα πος εχασα το οριο..
[εαν το εβαλα σε λαθος section sorry ειμαι New και δεν 3ερω καλα απο το forum εδω]

thanks:thumbup:

slaine
30-03-09, 18:07
φίλε μήτσο όχι καλά έκανες και το έβαλες στο θέμα της διατροφής μιας κι εκεί παίζεται το παιχνίδι, στη μάσα δηλαδή! και κακώς δνε έκανες γυμανστική τόσο καιρό. άσε τους λιποδιαλύτες και την αεροβική προς το παρόν και διάβασε να δεις τι παίζει με τη διατροφή και την προπόνηση και εφάρμοσέ τα. με τον καιρό προσθέτεις και αεροβική να έχεις χάσει και λίγο ώστε να μην επιβαρύνεις και γόνατα με κραδασμούς κλπ. οι λιποδιαλύτες δε θα σε βοηθήσουν ή πιο σωστά όχι όπως φαντάζεσαι...

Demis
30-03-09, 18:18
φίλε μήτσο όχι καλά έκανες και το έβαλες στο θέμα της διατροφής μιας κι εκεί παίζεται το παιχνίδι, στη μάσα δηλαδή! και κακώς δνε έκανες γυμανστική τόσο καιρό. άσε τους λιποδιαλύτες και την αεροβική προς το παρόν και διάβασε να δεις τι παίζει με τη διατροφή και την προπόνηση και εφάρμοσέ τα. με τον καιρό προσθέτεις και αεροβική να έχεις χάσει και λίγο ώστε να μην επιβαρύνεις και γόνατα με κραδασμούς κλπ. οι λιποδιαλύτες δε θα σε βοηθήσουν ή πιο σωστά όχι όπως φαντάζεσαι...

1on με λένε θέμη οχι μίτσο :turtle:
2on thanks :thumbup:

slaine
31-03-09, 04:31
sorry λάθος υπόθεση για το όνομα από το ψευδώνυμο:oops:

Polyneikos
31-03-09, 08:16
Θεμη ξεκινα λίγο και διαβασε αυτό το πολύ κατατοπιστικό άρθρο περί ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ, http://www.bodybuilding.gr/bodybuilding/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=57 , σίγουρα καποια πράγματα θα σου φανουν άγνωστα,θα τα συζητησουμε εδω μέσα,προς το παρον δεν θα σου πρότεινα λιποδιαλύτες αλλά προσεγμενη διατροφη και ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ των θερμιδων που πρέπει να λαμβανεις αλλά και την ΠΟΙΟΤΗΤΑ,δηλαδή τις πηγες από όπου θα τις λαμβάνεις.Τα κιλα που εχεις δείχνουν ότι θελεις πολλή δουλεια αλλά όλα γίνονται με θέληση,πείσμα και πειθαρχία.Ξεκίνα το διάβασμα φίλε μου για να κατανοήσεις καποιες βασικες αρχές που πρεπει να τηρησεις...

peris
31-03-09, 09:43
καλημερα φιλε μου διαβασε το λινκ που σου εδωσε ο πολυνεικος επισης λιποδιαλυτες δε σου χρειαζονται αυτη τ ηστιγμη το μονο που θα ισως να σου χρειαστει αν και δεν ειναι και απαραιτητο ειναι μια whey επισης παρε και μια πολυβιταμινη και βιταμινη c και εισαι μια χαρα

Demis
31-03-09, 15:33
καλημερα φιλε μου διαβασε το λινκ που σου εδωσε ο πολυνεικος επισης λιποδιαλυτες δε σου χρειαζονται αυτη τ ηστιγμη το μονο που θα ισως να σου χρειαστει αν και δεν ειναι και απαραιτητο ειναι μια whey επισης παρε και μια πολυβιταμινη και βιταμινη c και εισαι μια χαρα

Θα μπορούσες να μου πεις τι περιπου ειναι και τι κανουν?

whey,πολυβιταμινη και βιταμινη c

slaine
31-03-09, 15:36
άνε αναζήτηση με τους όρους αυτούς και θα βρείς τα πάντα

Demis
31-03-09, 15:39
άνε αναζήτηση με τους όρους αυτούς και θα βρείς τα πάντα

Oτι θα τα βρω θα τα βρω αλλά αναλιτικα γιαυτο θελω να μου πει καποιος περιπου τι κανουν και απο που θα τα παρω:P


Εαν καποιος μπορεί να HELP περισσοτερο ας με add στο msn :)

SiCkOheL
01-04-09, 08:53
τα παιδιά σου πρότειναν τα link ώστε να διαβάσεις μερικά πράγματα και να τα μάθεις σε ένα βαθμό και μετά εμείς θα μπορέσουμε να σε help σε τυχόν απορίες
άσε τους λιποδιαλυτές αν δεν trws σωστά και δεν κανεις κάποια γυμναστική δεν πρόκειται να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις
Φιλικά