PDA

Επιστροφή στο Forum : NABBA-WFF Πανελλήνιο Πρωταθλημα 2009 (31 Μαϊου, Παραλία Κατερίνης)



Σελίδες : [1] 2

TRIANTAFYLLOU
30-03-09, 17:47
το πανελλήνιο της ναββα θα γίνει τελικά στην παραλία κατερίνης σε ένα μαγευτικό συγκρότημα δίπλα στη θάλασα εκεί που έγινε και το παγκόσμιο αλλα φέτος έχει μεγαλώσει όλη η εγκατάσταση με ακόμη ένα καινούριο χώρο που μπορεί να γίνουν αν ολοκληρωθεί μέχρι τότε, εκει οι αγώνες όπου θα δωθεί και η πρόκριση για τους αγώνες του εξωτερικού και για την ομοσπονδία του φίτνες wff-international .

θα γίνει σάββατο απόγευμα μια και εξω για να υπάρχει δυνατότητα λόγω κυριακής της επομένης να μείνει αν θέλει κάποιος το διήμερο γιατί είναι πραγματικά φανταστικός ο χώρος.

Τελική ημερομηνία: 31 Μαίου 2009

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1936&d=1242828835

Muscleboss
30-03-09, 17:54
καλή επιτυχία στη NABBA, ο χώρος είναι φανταστικός όπως τον είδα πέρυσι στο παγκόσμιο... παραθαλάσσιο θέρετρο / πολυχώρος πάνω σε μια εκπληκτική παραλία.:thumbup:

ΜΒ

Polyneikos
30-03-09, 18:15
Μπράβο παιδια,καλη επιτυχια να έχει ο αγώνας,πολύ καλή η κινηση να μην συμπέσετετε και με κανεναν άλλο αγώνα,το :bodybuildinggr: εννοείται ότι στηρίζει και επικροτεί και αυτη την διοργάνωση !!:clap::clap:

NASSER
30-03-09, 18:25
Καλη επιτυχια, αν και θα ειναι σιγουρη καθως ο χωρος πραγματικα ειναι υπεροχος!

the_big_litho
30-03-09, 18:29
Καλη επιτυχια στην διοργανωση:thumbup::thumbup:

D.ANTONIADIS
30-03-09, 19:44
το πανελλήνιο της ναββα θα γίνει τελικά στην παραλία κατερίνης σε ένα μαγευτικό συγκρότημα δίπλα στη θάλασα εκεί που έγινε και το παγκόσμιο αλλα φέτος έχει μεγαλώσει όλη η εγκατάσταση με ακόμη ένα καινούριο χώρο που μπορεί να γίνουν αν ολοκληρωθεί μέχρι τότε, εκει οι αγώνες όπου θα δωθεί και η πρόκριση για τους αγώνες του εξωτερικού και για την ομοσπονδία του φίτνες wff-international .

θα γίνει σάββατο απόγευμα μια και εξω για να υπάρχει δυνατότητα λόγω κυριακής της επομένης να μείνει αν θέλει κάποιος το διήμερο γιατί είναι πραγματικά φανταστικός ο χώρος.


GIA SOU ILIA,
THA TA POUME APO KONTA EKEI OPOS PERSI,OLA KALA.
IGIA & DINAMI.
DIONYSIS

Kaskani Konstantina
30-03-09, 20:08
Καλή επιτυχία σας ευχομαι!! αν δεν ειχα τους αγώνες θα ερχόμουνα σιγουρα, για ΄σενα Ηλια κ για τον αλήτη τον katerini, που του εχω αδυναμία

Οσο για την επιτυχία θα την εχετε, γιατί ειστε μεγάλα παιδιά εξυπνα κ εμπειρα

billys15
30-03-09, 20:23
Αμαν αμαν,εγω 27 τελειωνω τις Πανεληννιες,αρα θα ειμαι εκει...8) Φωτη την πατησες,θα με πετυχεις :D Mike κανονιζουμε απο τωρα να παμε μαζι! :D

Ηλια κι απο μενα καλη επιτυχια!

BRaWNy
30-03-09, 21:02
Καλή επιτυχία

ioannis1
30-03-09, 21:10
σας περιμενουμε ολους.θα χαρω να ερθετε να με δειτε να αγωνίζομαι πρωτα ο θεος.

Polyneikos
30-03-09, 21:20
Άντε Γιάννη,καλή επιτυχία στην προετοιμασία σου και να κατέβεις σε άριστη φόρμα σου εύχομαι !!:clap::clap:

KATERINI 144
30-03-09, 22:35
Καλή επιτυχία σας ευχομαι!! αν δεν ειχα τους αγώνες θα ερχόμουνα σιγουρα, για ΄σενα Ηλια κ για τον αλήτη τον katerini, που του εχω αδυναμίασε αλλες παραλιες τρεχεις, για την δικια μας τη βρικες τη δικαιολογια, ασε τις δικαιολογιες και κοιτα να'ρθεις :p:p


Αμαν αμαν,εγω 27 τελειωνω τις Πανεληννιες,αρα θα ειμαι εκει...8) Φωτη την πατησες,θα με πετυχεις :D Mike κανονιζουμε απο τωρα να παμε μαζι! :Dεσενα σε ειπα μη κανεις προγραμμα...............:green:


σας περιμενουμε ολους.θα χαρω να ερθετε να με δειτε να αγωνίζομαι πρωτα ο θεος.θα φωναζω απο κατω ΠΑΤΑ ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗΗ :bbbiceps::bbbiceps::green:


υσ: Πανο κοιτα στειλε κανα μπλουζακι..........................................:smash::smash:

slaine
30-03-09, 23:23
καλή επιτυχία θα προσπαθήσω να έρθω :D

Kaskani Konstantina
30-03-09, 23:26
Katerini μαφια του φορουμ!!!!!!!!!!!!!!!μπρε τελος Μαιου εχω Ναξο guest-poser k 14 παιζω πανελληνιο, αλλη φορα που δεν θα εχω θα ερθω αμεσως, οσο για τις αλλες παραλιες τι να κανω κ γω αφου μου εχουν αδυναμια πως να αρνηθω!!!!:turtle::turtle:

tezaman
30-03-09, 23:39
θα την συνοδέψω εγώ Φώτη την Κωνσταντίνα!! αποκλείεται να αρνηθεί!

KATERINI 144
30-03-09, 23:41
ενταξη κωσταντινα, αφου εχεις προγραμμα, αλλα απο τη στεναχωρια μου θα φαω τωρα δυο αυγα και ενα γιαουρτι :(

σε αλλο αγωνα, θα βρεθουμε που θα παει :p :p

KATERINI 144
31-03-09, 00:00
θα την συνοδέψω εγώ Φώτη την Κωνσταντίνα!! αποκλείεται να αρνηθεί!
τεζα παλιολαμογιο αμεσως να ορμιξεις :smash::smash::smash::smash:

Kaskani Konstantina
31-03-09, 00:05
τεζα παλιολαμογιο αμεσως να ορμιξεις :smash::smash::smash::smash:

Με εκβιαζει katerini μου λεει αν με αφησεις να σε βαψω στους αγωνες θα σου φτιάξω πανό!!!!!!!!!

KATERINI 144
31-03-09, 00:46
του εστειλα πμ (#*!@#@#$%^) κτλπ :spank:





:green::green:

TRIANTAFYLLOU
31-03-09, 04:37
αντε γιάννη να σε δούμε στη σκηνή θα σε ανεβάσουμε ψυχολογικά , κριμα που δεν θα μπορέσει η κωσταντίνα να έρθει , εγω δεν θα μπορέσω να δω άλλον αγώνα σε αυτήν την ημερομηνία , αλλά στην wabba στην αθήνα θα πάω όπωσδήποτε θελω πολύ να δω τα φιλαρακια μου όπως τον νίκο τον σιγάλα και πολλά απο τα παιδιά του φόρουμ , αλλά και την τρέλα την κωσταντίνα στη σκηνή , υγεία να υπάρχει και αυτό δεν θελω να το χάσω με τίποτε.:turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
31-03-09, 04:45
GIA SOU ILIA,
THA TA POUME APO KONTA EKEI OPOS PERSI,OLA KALA.
IGIA & DINAMI.
DIONYSIS

γειά σου ρε διονύση θα τα πούμε απο κοντα , μακάρι να είναι και ο τρελός ο μινήδης , αυτά είναι στα συν των αγώνων βλέπεις και φιλαρακια που γουστάρεις .

κάποτε χαιρόμουνα την στιγμή που ήμουν στη σκηνή και τα έδινα , τώρα απολαμβάνω και το θέαμα απο τους αθλητές και αθλήτριες , ακόμη και τα παιδιά απο το φίτνες με τα ωραία ποζαρίσματα γιατί αυτό θεωρώ είναι το ββ μια γιορτή με σόου και χαρά και αν όλοι το δούν έτσι θα έχουμε περισσότερους και αθλητές και θεατές.

mantus3
02-04-09, 00:08
θα προσπαθησω να ερθω κ εγω... Ηλια εχεις σταματησει να κατεβενεις? η μηπως μας ετοιμαζεις καμια εκπληξη κ θα κατεβεις;

Muscleboss
02-04-09, 00:11
ο Ηλίας κατεβαίνει στην κατηγορία... κριτών :)

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
02-04-09, 02:59
θα προσπαθησω να ερθω κ εγω... Ηλια εχεις σταματησει να κατεβενεις? η μηπως μας ετοιμαζεις καμια εκπληξη κ θα κατεβεις;


λεο σταμάτησα αλλα και λογω σοβαρων προβληματων με το ποδι , αλλα τωρα τοσο καιρο ξεκουραση δεν ποναει και μπορεί αργότερα να αντεξει μια προετοιμασια ασε που εγω αν παρω αποφαση όπως την τελευταια φορα σε 2 μηνες ορμάω σε αγώνες, είναι τρελα της στιγμης που μετα δεν κανω πίσω ,αλλα εγω στο επίπεδο που κατεβαινω δεν λέει να είμαι σαν το κουτσο άλογο ασε που δεν είμαι για τετοια προς το παρόν ,γιατι θα πάρω τα γόνατα στα χέρια.

αλλα εγω είτε κατεβαίνω είτε όχι μ αρέσει, στηρίζω και θα στηρίζω το ββ και τα παιδια που συμετέχουν στους αγώνες και πάντα ελπίζω στην καλύτερη μοίρα και αναγνώριση του ββ απο το ευρύ κοινό , τώρα απλα βοηθάω όσο μπορω σε διοργανώσεις και σαν κριτής που ομολογω αγχώνομε μήπως και αδικήσω κάποιον η στεναχωριέμε αν κάποιος ενώ θα μπορούσε να είναι καλύτερος δεν του βγήκε στη σκηνή , ενω θα έπρεπε να είμαι πιό ψυχρός όπως οι κριτές στους μεγαλους επαγγελματικούς αγώνες.
στα ελληνικα πρωταθλήματα καμία φορα είναι δύσκολα γιατί υπάρχει ανομοιογένεια στους αθλητές που παρατηρείτε καμια φορα κάποιος να είναι πολύ καλός επάνω και να χάνει στα πόδια και το αντίθετο η ο καθένας να είναι πολύ καλός σε ακριβως ίσα και διαφορετικά σημεία όπως και να χάνει.

a.minidis
09-04-09, 22:13
γειά σου ρε διονύση θα τα πούμε απο κοντα , μακάρι να είναι και ο τρελός ο μινήδης , αυτά είναι στα συν των αγώνων βλέπεις και φιλαρακια που γουστάρεις .

κάποτε χαιρόμουνα την στιγμή που ήμουν στη σκηνή και τα έδινα , τώρα απολαμβάνω και το θέαμα απο τους αθλητές και αθλήτριες , ακόμη και τα παιδιά απο το φίτνες με τα ωραία ποζαρίσματα γιατί αυτό θεωρώ είναι το ββ μια γιορτή με σόου και χαρά και αν όλοι το δούν έτσι θα έχουμε περισσότερους και αθλητές και θεατές...Φυσικα και θαμαι εκει, αν και θαθελα,ναμουν,στη σκηνη...Λιακο κανε χωρο!!!:toast:

TRIANTAFYLLOU
10-04-09, 02:18
αντε θα μετράω μέρες τασούλη μου ωραία είναι σε τέτοιες γιορτές γιατί σαν μια γιορτή είναι οι αγώνες να βλέπεις και φίλους που δεν βλέπεις συχνά.:thumbup:

ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ13
10-04-09, 12:46
καλη επιτυχια παιδια στους διαγωνιζομενους!δυστηχως ο ελευθερος χρονος μου ειναι περιορισμενος και δεν μπορω να κανω το ταξιδι,αν και θα το ηθελα παρα πολυ!

NASSER
10-04-09, 23:55
Προβλεπεται οι συμμετοχες στο πανελληνιο της ΝΑΒΒΑ να ειναι πολλες απο αθλητες της Β. Ελλαδας.
Κα επειδη οπως λεει και ο Ηλιας, ο αγωνας ειναι μια εκδηλωση γιορτης του αθληματος, καλο ειναι να ειμαστε ολοι εκει να υποστηριξουμε την προσπαθεια των αθλητων και θα ειναι ευκαιρια να βρεθουμε ολοι οι γνωστοι και φιλοι σαν μια μεγαλη παρεα!

Tani Mc'Roth
20-04-09, 12:12
Πιθανοτατα θα ειμαι κι εγω εκει!!
Να δω και να στηριξω τους αθλητες αλλα και να γνωρισω ατομα απο το forum!!!!!:thumbup::turtle:

jemstone
06-05-09, 09:04
Παιδιά καλή επιτυχία σας εύχομαι αν και θα σας δω από κοντά διότι έχω κανονίσει να έρθω… (και φυσικά θα είμαι ο παπαράτσι σας ..χάχα)

TRIANTAFYLLOU
06-05-09, 16:07
Παιδιά καλή επιτυχία σας εύχομαι αν και θα σας δω από κοντά διότι έχω κανονίσει να έρθω… (και φυσικά θα είμαι ο παπαράτσι σας ..χάχα)

ενοείτε πως θα είσαι η επίτημη προσκεκλημένη λόγω και του ότι θα είσαι και η πιο μακρυνή φιλοξενούμενη μας και λόγω τού ότι θα είναι η πρώτη φορά που περνάς τα σύνορα μεταξύ νοτίου και βορείου ελλάδας και θέλουμε να δώσουμε δείγματα της φιλοξενείας μας , :toast:

TRIANTAFYLLOU
14-05-09, 22:27
επισυνάπτω την αφίσα των αγώνων της ΝΑΒΒΑ στην κατερίνη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1936&d=1242828835

Polyneikos
14-05-09, 22:32
άντε παιδια,καλή επιτυχία στον αγωνα σας,βλέπω γνωστές φατσες του φόρουμ στην αφίσσα(:green::green:),εννοείται οτι περιμενουμε φωτορεπορταζ του αγωνα,εγω δυστυχως λόγω συνθηκων αυτον τον χρόνο δεν μπορω να κανω μεγαλα ταξίδια αλλά πολύ θα ήθελα στο μελλον να ανεβω στα πολύ όμορφα μέρη σας !!
υ.γ. Η αθλήτρια ποια είναι στην αφίσσα;

KATERINI 144
14-05-09, 22:38
μπραβο πολυ καλη αφίσα, και μπραβο που βαλατε και τον Γιάννη :clap:

παμε δυνατά ρε Γιαννάρα φέτος θα σκίσεις :bowdown: :bbbiceps:

the_big_litho
14-05-09, 22:59
Καλη επιτυχια στη Nabba, αν και θεωρειται δεδομενη.

a.minidis
14-05-09, 23:11
επισυνάπτω την αφίσα των αγώνων της ΝΑΒΒΑ στην κατερίνη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1936&d=1242828835
Aυτα κανεις ΗΛΙΑ.και με πορονεις μπαγασα ..!!!:turtle:Τελεια, μπραβο,παιδια..!!!

NASSER
15-05-09, 01:01
Πολυ ωραια αφισα, ελπιζω το επομενω ραντεβου του φορουμ να ειναι στο αγωνα!
Ηδη πολυ φιλοι και γνωστοι θα ειναι παροντες!
:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
15-05-09, 02:31
Aυτα κανεις ΗΛΙΑ.και με πορονεις μπαγασα ..!!!:turtle:Τελεια, μπραβο,παιδια..!!!

δουλειά μας τάσο και εσένα ειδικα είναι δυνατόν να μη σε πορώσω παλιόπαιδο , στο γιούνιβερς στην αγγλια αν δεν σε είχα παρεα δεν θα πήγαινα καλά εσύ πίστευες περισσότερο απ ότι εγώ ότι θα πήγαινα καλά έγω είχα φάει ήτα απο τα αποδυτήρια και χάλια ψυχολογία λόγω μακροχρονης αποχής απο αγώνες , εσύ όποτε κατεβαίνεις τα τελευταία χρόνια πάντα άψογος και σωστα προετοιμασμένος και στην αφίσα λίγο στα πόδια χάνεις αλλα δεν πειράζει θα τα φτιάξεις μωρέ:turtle::turtle::turtle::turtle:

Paco
15-05-09, 09:09
Καλή επιτυχία και σε αυτη την διοργανωση,βλέπω ότι γίνεται και σε ωραίο μερος !!:thumbup:

billys15
15-05-09, 16:52
Ωραια και η αφισα,ειναι και καλοκαιρινη και σε ανεβαζει παραπανω :)

Muscleboss
20-05-09, 17:16
Ενημερωθήκαμε σήμερα ότι ο αγώνας της ΝΑΒΒΑ στην Κατερίνη θα γίνει τελικά Κυριακή 31 Μαίου. και όχι το σαββατο που είχε ανακοινωθεί αρχικά.

ΜΒ

NASSER
20-05-09, 17:25
Η Κυριακη ισως ειναι καλυτερη για οσους εργαζονται και το Σαββατο. Ευχαριστουμε ΜΒ γιατην ενημερωση.

Απο πληροφοριες και επαφες, εχω μαθει πως οι συμμετοχες θα ειναι αρκετες, καθως υπαρχει μεγαλο ενδιαφερον απο το κοινο να παρακολουθησει τον αγωνα. Αλλωστε και η περσινη διοργανωση στον πολυχωρο Meditteranean αφισε μονο θετικα σχολια.

TRIANTAFYLLOU
20-05-09, 18:20
αστάθμητοι παράγοντες ανάγκασαν γι αυτή την αλλαγή και προκειμένου να γίνει σε διαφορετικό χωρο την ίδια μέρα που δεν θα είχε τις ίδιες προδιαγραφές έγινε αυτη η αλλαγή .
κατα τα άλλα όλα ισχύουν όπως θα γινόταν το σάββατο.

Polyneikos
20-05-09, 21:27
Καλα κανατε Ηλία,μια μερα διαφορα δεν χαλαει τον προγραμματισμό κανενος αθλητη,την στιγμη που το μαθαινει πριν την τελευταια κρισιμη εβδομαδα,ακόμα και γοα τους θεατες που δουλευουν το Σαββατο είναι πιο εύκολο.
Ο χωρος που γίνεται φαίνεται φανταστικος,καλά κανατε και δεν τον αλλάξατε,θα ηθελα να ερθω αλλα φετος μου είναι δυσκολο να κανω το ταξίδι την περιοδο αυτη,ευχομαι του χρόνου να μου είναι πιο ευκολο.
Καλη επιτυχια να εχετε !!!

billys15
21-05-09, 00:33
Ωραια που εγινε ετσι,νομιζω ειναι πολυ καλυτερα.;)

KATERINI 144
21-05-09, 01:56
λιγο μακριά πέφτει για μενα αλλα οκ, θα είμαι. :green:

NASSER
21-05-09, 02:01
λιγο μακριά πέφτει για μενα αλλα οκ, θα είμαι. :green:
Να λειπει η ειρωνεία γιατι περιση απουσιαζες :spank:

KATERINI 144
21-05-09, 02:25
α ρε νασσερ, τη να κάνω φιλε, ενα παγκόσμιο έγινε στην κατερινη και το έχασα ο ..... αλλα προείχε η δουλειά, τωρα που ειναι ολα οκ δεν το χάνω με τίποτα, καντε κουμάντο να έρθετε νωρίς να τα πουμε απο κοντά :welcome:

TRIANTAFYLLOU
21-05-09, 16:56
βάζω και την αφίσα τροποποιημένη ως πρός την ημερομηνία κατα μία μερα μετα .

απο έγκυρες πηγές πάντως και απο αθλητές που παίρνουν τηλέφωνο και σε μένα προβλέπετε χαμός στην κατερίνη απο συμμετοχές και μάλιστα είναι και πρωτοεμφανιζόμενοι αθλητές και σε πολύ καλή κατασταση .και κάποιοι θα έρθουν και στην αθήνα στο πρωτάθλημμα της wabba μαζί μου στις 14 ιουνίου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1944&stc=1&d=1242922660

D.ANTONIADIS
21-05-09, 20:31
δουλειά μας τάσο και εσένα ειδικα είναι δυνατόν να μη σε πορώσω παλιόπαιδο , στο γιούνιβερς στην αγγλια αν δεν σε είχα παρεα δεν θα πήγαινα καλά εσύ πίστευες περισσότερο απ ότι εγώ ότι θα πήγαινα καλά έγω είχα φάει ήτα απο τα αποδυτήρια και χάλια ψυχολογία λόγω μακροχρονης αποχής απο αγώνες , εσύ όποτε κατεβαίνεις τα τελευταία χρόνια πάντα άψογος και σωστα προετοιμασμένος και στην αφίσα λίγο στα πόδια χάνεις αλλα δεν πειράζει θα τα φτιάξεις μωρέ:turtle::turtle::turtle::turtle:
KATI KANEI TON TELEFTEO KAIPO ARXISE NA KANEI SQUAT KAI PROVOLES :P:P

jemstone
25-05-09, 08:18
Αχ ρε παιδιά και τα είχα όλα κανονίσει για τις 30 τέλος πάντων θα έρθω αλλά αν δεν καταφέρω να πάρω άδεια την Δευτέρα με βλέπω 3 η ώρα να οδηγώ προς Αθηνά την Κυριακή για να πιάσω δουλεία στις 8 φρίκη. Θύμισε μου όταν ανεβώ να πάρω ένα ημερολόγιο για το τύπο που έχει το κέντρο μάλλον δεν έχει…….

NASSER
25-05-09, 10:57
Μπηκαμε στην τελικη ευθεια για τις 31 Μαιου Κυριακη...!!!!
Προσωπικα το βλεπω σαν μια γιορτινη μερα καθως εκτος οτι θα δουμε ενα ωραιο θεαμα, θα εχουμε την ευκαιρια ολοι οι φιλοι του φορουμ να βρεθουμε απο κοντα και να περασουμε καλα σαν μια καλη παρεα!

jemstone η ταλαιπωρια θα αξιζει τον κοπο, πιστεψε με! ;)

kutsup
25-05-09, 15:46
Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα με ωράριο?

TRIANTAFYLLOU
25-05-09, 15:57
επειδή οι μέρες είναι μεγάλες τώρα ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 8 η ώρα οι αθλητες καλό θα είναι να δηλώνουν συμμετοχή στις 5 με 6 και στις 8 θα ξεκινήσει πρώτα ο διαχωρισμός των κατηγοριών φίτνες.
δεν θα υπάρξουν καθηστερήσεις στην ροή του αγώνα να μην ταλαιπωρούνται οι θεατές και να τελειώσει ο αγώνας στην ώρα του .
απο αθήνα ο χρόνος είναι με αυτοκίνητο 3,5 με 4 ώρες το πολύ

ο πολυχώρος είναι στην παραλία κατερίνης ενας πολυτελής χώρος με πολύ κόσμο που μετα το μπάνιο τους θα κατακλήσουν την αίθουσα τις διοργάνωσης

θα χαρούμε να βρεθούμε όσο περισσότερα άτομα απο το φόρουμ μπορούν και να γνωριστούμε καλύτερα :bbbiceps:

nicksigalas
29-05-09, 13:32
Καλη επυτιχια σε ολους τους διοργανωτες και φυσικα στους αθλητες για αυτων τον αγωνα μακαρι να μπορουσα να ημουν και εγω εκει:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::welcome:

TRIANTAFYLLOU
29-05-09, 15:38
να σαι καλά ρε νίκο αν και εγω δεν είμαι διοργανωτής στον συγκεκριμένο αγώνα απλα βοηθάω στην διεξαγωγή, ευχαριστώ και εκ μέρους των διοργανωτών μακάρι όλα να πάνε καλά και να μένουν θετικές εντυπώσεις, εμείς θα τα πούμε αθήνα στις 14 ιουνίου και ξέρω οτι θα κατεβουν και αθλητές για συμμετοχή στους αγώνες.:toast:

NASSER
31-05-09, 01:07
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2074&d=1243707207

Καπιοι ειναι ηδη στον τοπο διεξαγωγης του αγωνα και μας περιμενουν...
Συντομα θα ειμαστε ολοι παρεα μαζι :thumbup:

Polyneikos
31-05-09, 07:58
Καλη επιτυχία στον αγωνα να εχετα παιδια,βλέπω ότι η καλή παρέα ήδη μαζεύεται,να περασετε όμορφα !
Επίσης καλη επιτυχία στους διαγωνιζομενους,βλέπω τον Γιαννη (Αναγνωστου)στην φωτο,περιμενουμε πολλες πολλες φωτογραφίες !!:clap::clap:

Kaskani Konstantina
31-05-09, 09:46
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2074&d=1243707207

Καπιοι ειναι ηδη στον τοπο διεξαγωγης του αγωνα και μας περιμενουν...
Συντομα θα ειμαστε ολοι παρεα μαζι :thumbup:


Kαλημέρα Nasser σε ζηλευω που θα εισαι εκει!!! Καλή επιτυχία στον Γιάννη μας το στήθος του βλέπω εχει φτάσει στον λαιμό του!!!:toast::toast:σας στελνω την αγάπη μου κ τα φιλιά μου!! Η επιτυχία του αγώνα είναι δεδομένη με Ηλία :bowdown:

Muscleboss
31-05-09, 11:14
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2074&d=1243707207

Καπιοι ειναι ηδη στον τοπο διεξαγωγης του αγωνα και μας περιμενουν...
Συντομα θα ειμαστε ολοι παρεα μαζι :thumbup:

έτσι! απο αριστερα προς τα δεξιά για οσους δε γνωρίζουν: Στράτος Χατζηδημητριάδης (πρόεδρος ΝΑΒΒΑ) , Γιαννης Αναγνώστου και φυσικά Ηλίας Τριανταφύλλου...:toast:

ΜΒ

nicksigalas
31-05-09, 21:05
Καλα κρατουν οι καραβανες οι παλιες :bowdown: αυτα να βλεπουν οι νεοτεροι και να συνεχιζουν δυνατα ! :clap:

KATERINI 144
01-06-09, 09:36
τελικά ο αγώνας ολοκληρώθηκε με μεγαλη επιτυχία απο πλευρά συμμετοχών (45 ατομα ελαβαν μερος),
απο πλευρας κοινου ( κατάμεστη η αίθουσα ),
και απο πλευρά επιτυχιών για μενα λογο τις νικης του φιλου μου και mod του φορουμ Γιαννη Αναγνωστου στην κατηγορία μαστερ αλλα και στο οβερ ολ, γενικού νικητή του αγωνα δλδ, αναμεσα σε 45 ατομα που συμμετείχαν με πολύ και καλη ποιότητα ολοι τους.
επισης ειχαμε συμμετοχή ακομη ενος μελους του φορουμ τον φιλο iakovosaek, ηταν παρα πολύ καλος για πρώτη συμμετοχή σε αγωνα και αν συνεχίσει ετσι εχει ολο το μελλον μπροστα του :clap:

ακολουθουν φωτογραφιες γιατι μια φωτο=χιλιες λεξεις, και επιδη οι φωτος ειναι παρα πολες απο μενα αλλα και απο αλλα μελοι του φορουμ που ηταν στον αγωνα, δε χρειάζονται ουτε παχια λογια ουτε αλλες κουβέντες...................................................

φωτογραφιες:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2145&stc=1&d=1243841199

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2146&stc=1&d=1243841199

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2147&stc=1&d=1243841199

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2148&stc=1&d=1243841199

KATERINI 144
01-06-09, 09:42
πρωτη και δευτερη φωτο Ιακκωβος, τρίτος απο αριστερά με το κοκκινο μαγιο στη πρωτη φωτο.

τριτη τεταρτη φωτο ο Δασκαλος παιζει για το οβερ ολ.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2149&stc=1&d=1243841530

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2150&stc=1&d=1243841530

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2151&stc=1&d=1243841530

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2152&stc=1&d=1243841530

KATERINI 144
01-06-09, 09:51
1η ο δασκαλος ξεκουράζεται στα αποδυτήρια, δευτερη εγω μαζι με τον μαστερ, 3η μετα τον αγώνα μια μπιρα και μια μακαρονάδα για να συνέλθει ο δασκαλος γιατι πραγματικά ηταν εξαντλημένος, πρωτη φορα τον ειδα ετσι τον Γιαννη, αλλα μπραβο του, αν συνεχίσει ετσι στο τελος στην υπογραφή του δε θα χωράνε οι τίτλοι, θα πρέπει να κανουμε εξτρα σελίδα στο φορουμ για να φαίνονται ολοι :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2153&stc=1&d=1243841653

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2154&stc=1&d=1243841653

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2155&stc=1&d=1243841653

alextg
01-06-09, 10:45
Τα συγχαρητηρια μου στον Γιανναρο ... αν και μου ειπε "θα κανω οτι μπορω" , τον ειχα για σιγουρο ... Ελπιζω την επομενη φορα να εχω τη χαρα να τον θαυμασω και απο κοντα on stage ... Για ακομα μια φορα , μπραβο ! Ατομα σαν εσενα ειναι εμπνευση για εμας τους μικροτερους να θελουμε να ασχοληθουμε περισσοτερο με το αθλημα ...

Muscleboss
01-06-09, 10:48
Γιαννη φοβερη φόρμα φίλε, κάθε χρόνο και καλύτερος. Συγχαρητηρια! :clap::clap::clap:

ΜΒ

Polyneikos
01-06-09, 10:54
Συγχαρητηρια σστην Nabba για την πολύ επιτυχημενη διοργάνωση,σε όλους τους συμμετεχοντες,ιδιαιτερα στον Αναγνωστου Γιαννη ο οποιος είναι και Moderator στο φόρουμ μας και βγήκε Γενικος Νικητης Nabba 2009,απ΄ότι θα παρατηρήσετε το :bodybuildinggr: ήταν και σε αυτόν τον αγωνα χορηγός και το πανο σε περίοπτη θέση !!:clap::clap:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2161&stc=1&d=1243842938

nicksigalas
01-06-09, 11:48
Συγχαρητηρια γιαννη πραγματικα κατπληκτηκη φορμα φιλε πραγματικα δυνατος και καλος αγωνας ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες παντα τετοια:clap::clap::clap:

KATERINI 144
01-06-09, 14:00
http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2165&d=1243853957

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2166&d=1243853974

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2167&d=1243853990

2165 2166 2167

KATERINI 144
01-06-09, 14:01
δασκαλος :bowdown::bowdown:
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2168&d=1243854043

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2169&d=1243854061


2168 2169

KATERINI 144
01-06-09, 14:48
δυο φωτογραφίες απο τα αποδυτήρια,

ειναι η αθλήτρια Δημητρα Μουρατιδου η οποια ειναι και μελος απο σημερα του φορουμ, με τη γυμνάστρια τις Κεσκεριδου Μαρια, απο το γυμναστήριο αθλος,
πολυ καλη παρουσια και ωραιο χορευτικο, με παιδεψαν λιγο μεχρι να αλλάξουν το μαγιο αλλα το αποτέλεσμα ηταν σουπερ :thumbup::thumbup:
http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2170&d=1243856828
http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2171&d=1243856840



2170 2171

Akis85
01-06-09, 15:32
Συχγαρητήρια σε όλους και ειδικα στο Γιαννη Αναγνωστου και τη Δημητρα! Πολυ στεγνη ειναι! εκανε καλη δουλεια και αυτη και η γυμναστρια της:clap::clap:
Ευχαριστουμε για τις φωτο

alextg
01-06-09, 15:34
δασκαλος :bowdown::bowdown:
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2168&d=1243854043

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2169&d=1243854061


2168 2169

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:http://i169.photobucket.com/albums/u227/gkaraxri/Worship.gifhttp://i169.photobucket.com/albums/u227/gkaraxri/Worship.gifhttp://i169.photobucket.com/albums/u227/gkaraxri/Worship.gifhttp://i169.photobucket.com/albums/u227/gkaraxri/Worship.gifhttp://i169.photobucket.com/albums/u227/gkaraxri/Worship.gif

ioannis1
01-06-09, 15:34
σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.αυτος ο τιτλοσ ηταν ονειρο ζωης για μενα.φωτη κωνσταντινα νασερ μαντουσ ευχαριστω για την ηθικη στηριξη στον πολεμο που μουεκαναναν καποιοι.νικο σιγαλα ειναι τιμη μου να μιλας εσυ ετσι για μενα γιατι παντα σε θαυμαζα.ευχαριστω.ευχαριστω και τον ρουλ για τα χρωματα και τα βιντεο που τραβηξες.τελος ευχαριστω το φορουμ για την στηριξη ολη την χρονια με συμπληρωματα πανο να εισαι καλα.ειμαι πολυ χαρουμενος.ξεχασα τον ηλια και τον προεδρο οι οποιοι με ενα ωραιο τρικ στη διατροφη τη κυριακη στεγνωσα τελειως.πρωτη φορα δεν ιδρωνα στη σκηνη.

billys15
01-06-09, 15:42
Α τελικα ο Γιαννης το πηρε,μπραβο Γιαννη!! Κομματακια ησουν! Δεν μπορεσα να μεινω ομως μεχρι το τελος ρε γμτ,παρ'ολα αυτα περασα πολυ ωραια! Ηλιας,Δημητρης,Τζουλια,Φωτης,Αλεξ... Προλαβα να χαιρετησω και τον Nasser αλλα με το που πηγαμε για τσιγαρα για τον Φωτη,μας παρατησε κι εφυγε :D.

Και παλι μπραβο σε ολους,διοργανωτες κι αθλητες.

P.S.: Ο Καγγελαρης δεν πηρε μερος τελικα? Δεν τον βλεπω σε καμια φωτο.

ioannis1
01-06-09, 15:48
πηρε στη ψηλη κατηγορια.ηταν πολυ βελτιωμενος.δυσκολη συγκριση με τον αστυνομικο.και οι δυο φοβεροι.τελικα δευτερος βγηκε.

TRIANTAFYLLOU
01-06-09, 15:50
εγω πρίν λίγο γύρισα απο κατερίνη τα εκτενέστερα σχόλια θα τα κάνω μετα την ανάρτηση των φωτο αλλα θα πώ σε γενικές γραμμές ήταν κάτι που δεν περίμενε και ο κάθε αισιόδοξος ΄μεγάλος αριθμός αθλητών αλλα ακόμη μεγαλύτερος αυτός ο αριθμός που ετοιμάζονται για τον επόμενο αγώνα της ναββα και με πολλες γυναικείες συμμετοχές και προβλέπετε να ξαναζήσουμε παλιές καλές εποχές με γυναικείες συμμετοχές .

επίσης όπως είπα αυτοί που δεν κατέβηκαν αλλα θα κατεβούν και μπορεί και στο universe είναι οι τάσος μινήδης , ένας παλιός και καλός αθλητής ο δημήτρης παπαντώνης και μέλος του φόρουμ , όπως και ο τασος , ο διονύσης ο αντωνιάδης επίσης μέλος του φόρουμ , ο πασχάλης ο τσιρνιοβίτης,αυτοί απο τους λίγους που είδα και στην διοργάνωση και πολλες γυναικείες συμμετοχες που αν κατέβαιναν σ αυτόν τον αγώνα θα ήταν πολύ καλές.

η έκπληξη ήταν και η παρουσία ενος ζευγαριού που συμετείχε της νορας κόλια με τον θεοφάνη αντωνόπουλο που έδωσαν μια άλλη αισθητική με πολυ καλό παζάρισμα και ό αντωνόπουλος αν ήταν στην φόρμα του άνετα σκαρφάλωνε και στην πρώτη θέση απλα κάποια ισως παραπανήσια κιλά η νερα τον έκαναν να χάσει την λεπτομέρεια αλλα όχι και το πολύ καλό και αρμονικό του σώμα.

το καλό είναι πως έμειναν οι καλύτερες εντυπώσεις και απο τον χώρο που πάει να γίνει παράδοση στην διοργάνωση αγώνων ββ ο πολυχώρος μεντιτερανεαν του βασίλη λάμπρου σε ένα απίστευτα όμορφο , μαγευτικό και σωστά οργανωμένο περιβάλον.

KATERINI 144
01-06-09, 16:00
Δεν μπορεσα να μεινω ομως μεχρι το τελος ρε γμτ,παρ'ολα αυτα περασα πολυ ωραια! Ηλιας,Δημητρης,Τζουλια,Φωτης,Αλεξ... Προλαβα να χαιρετησω και τον Nasser αλλα με το που πηγαμε για τσιγαρα για τον Φωτη,μας παρατησε κι εφυγε :D.
ρε αληταρα μπιλι τη σας παρατησα?!
αφου εκανα καμια 30 χιλιόμετρα πανω κατω στα αποδυτήρια να βαλω σε σειρά τους διαγωνιζόμενους,
και ολοι ανήσυχοι, δεν προλάβαινε να πει το ονομα ο Στρατος βουρ να ορμήξουν στη σκηνή, η μπλουζα του φορουμ παραλλαγής έγινε απο τις μπογιές, αλλα άξιζε τον κοπο, πάντα τετοια :clap::clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
01-06-09, 16:01
σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.αυτος ο τιτλοσ ηταν ονειρο ζωης για μενα.φωτη κωνσταντινα νασερ μαντουσ ευχαριστω για την ηθικη στηριξη στον πολεμο που μουεκαναναν καποιοι.νικο σιγαλα ειναι τιμη μου να μιλας εσυ ετσι για μενα γιατι παντα σε θαυμαζα.ευχαριστω.ευχαριστω και τον ρουλ για τα χρωματα και τα βιντεο που τραβηξες.τελος ευχαριστω το φορουμ για την στηριξη ολη την χρονια με συμπληρωματα πανο να εισαι καλα.ειμαι πολυ χαρουμενος.ξεχασα τον ηλια και τον προεδρο οι οποιοι με ενα ωραιο τρικ στη διατροφη τη κυριακη στεγνωσα τελειως.πρωτη φορα δεν ιδρωνα στη σκηνη.


παιδιά ο γιάννης είχε κάποιους ενδιασμούς για την φόρμα του επειδή ήταν πολύ βαρύτερος και πίστευε δεν θα ήταν στο 100% αλλα τελικα ήταν σε απίστευτη φόρμα και με πολύ απλά πραγματα πέτυχε άριστη φορμα και με περισσότερο όγκο και στην σκηνή δεν ίδρωνε καθόλου μπράβο γιαννη:clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
01-06-09, 16:07
ρε αληταρα μπιλι τη σας παρατησα?!
αφου εκανα καμια 30 χιλιόμετρα πανω κατω στα αποδυτήρια να βαλω σε σειρά τους διαγωνιζόμενους,
και ολοι ανήσυχοι, δεν προλάβαινε να πει το ονομα ο Στρατος βουρ να ορμήξουν στη σκηνή, η μπλουζα του φορουμ παραλλαγής έγινε απο τις μπογιές, αλλα άξιζε τον κοπο, πάντα τετοια :clap::clap::clap::clap:


ο φώτης ήταν η έκπληξη των αγώνων πανταχού παρόν στα αποδυτήρια στα σκηνικά παντού όπως και όλα τα παιδιά απο το φόρουμ η βοήθειά τους ήταν καταλυτική, μάντους, ρούλ, μπίλυ και η (jeamstone) η τζούλια πού ήταν και παπαράτσι των αγώνων και βοηθούσε στην γραματεία

όλα τα παιδιά παράλληλα με την βοήθεια έδειξαν και την αγάπη τους στο ββ:clap::clap::clap:

RUHL
01-06-09, 16:52
Θελω να συγχαρω και τον φιλο Γιαννη μεσω του φορουμ επιασε τρελη φορμα ηταν +3 κιλα ποιο μεγαλος απο τον περισυνο αγωνα και με καλυτερη γραμμωση με κοντρες στα τετρακεφαλα και γλωτους

Γενικα αυτο που ειδα ηταν game over απο τον αναγνωστου



Περα απο τις ρελαξ ποζες δεν χρειαζοταν τιποτα να κανει εφταναν

(οχι δεν ειναι κατηγορια του γιαννη οι διπλα ειναι τα juniors)
Γιαννη+Φωτη οταν βρω χρονο θα σας τα στηλω τα αλλα που εβγαλα

Μερικα σχολια για τον αγωνα ειχε πολυ κοσμο πρωτη φορα ειδα κατηγοριες με 9 και 8 ατομα οχι σαν κατι αλλους αγωνες ποιο κατω που ειχαν ενα ατομο στη κατηγορια και δυσκολευονταν να βγαλουν τον 1ο νικητη


Μετα σε ποια κατηγορια ηταν φιτνεσ bodyfitnes ηταν ενας με το νουμερο 80 ειχε πιασει την καλυτερη γραμμωση του αγωνα σπανια βλεπεις τετοια φορμα που αιδιαζει τον κοινο ανθρωπο με φλεβες σαν τα δαχτυλα μου νερο και λιπος 0 με δερμα σαν του πακο μπατιστα ενα πραμα αδυνατο τερμα εγω πιστευα οτι επρεπε να νικησει την κατηγορια του και μετα που μηλησαμε με τους κριτες μερικοι τον ψηφησαν πρωτο αλλα μερικοι το πηγαν βαση συμετριας και ογκου οπου εχανε.
(φωτο δεν τραβηξα μονο βιντεο)


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2180&stc=1&d=1243869018

βαρετο το φορουμ ακομα να φτιαξετε τις λεπτομερειες μετα απο τοσους μηνες
You have uploaded the maximum of 5 files

Τελος παντων


Α επησης οταν βοηθουσα να μπει το πανο του φορουμ ρωτησα τον υπευθυνο εκει γιατι βαλαν αυτη την μοκετα επειδη ειχανε κανονηση για περσικο χαλι και μου ειπε λερωθηκε τελευταια στηγμη και δεν προλαβαν να την δωσουν σε καθαρηστηριο μερα κυριακη κιολας και τελικα βαλαν αυτο που βλεπετε .

Και απο οτι ειπε του χρονου θα κατεβει ο μεγαλος τσουνος αντε να δουμε και λιγη μαζα:bowdown:

Επησης μεγαλο μπραβο στον καγκελαρη τρομερη γραμμωση ηταν ινες το μονο προβλημα ηταν η κατακρατηρη υγρων που ειχε , θα νικουσε την κατηγορια αν τα εδιωχνε ευκολα κιολας

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2181&stc=1&d=1243869044


ΥΓ ρε γιαννη τι εψηχωση χρειαζοσουν αχαχαχ στο ειπα και πριν ανεβεις θα παρεις αυτο που εχεις στα ποδια σου κατω(θα ερχομουν για εμψυχωση ποιο πολυ back stage και θα χηρωκροτουσα οταν εβγαινες στην σκηνη αλλα ποιος θα σε τραβουσε τα βιντεο και τις φωτος?? :green:
:welcome:

KATERINI 144
01-06-09, 17:22
στην τελευταία φωτο μαζι με τον γενικο νικητη του αγωνα Γ. Αναγνωστου :bowdown: ολα σχεδον τα μελη του bbingn.gr που παραβρέθηκαν στον αγώνα, τζουλια μαιρη νασσερ ηλιας μαντους και εγω.

:welcome::welcome::welcome::welcome:

Muscleboss
01-06-09, 17:57
η τελευταία φώτο τα σπάει! :bowdown: αλλά κάποιος λείπει :P

και οι δυο κοπέλες είναι πολύ καλές, με διαφορετικά δυνατά σημεία η κάθε μία... :clap::clap::clap:
ruhl καμια μπροστινή δε παίζει?

τα συνημμένα θα αυξηθούν λίγο ακόμα από άυριο, δεν το είχε ζητήσει κανεις.


ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
01-06-09, 18:23
μια διευκρίνηση για τις κοπέλες δεν μπορούσαν να βαθμολογηθούν με ίδια κρητήρια γιατί σύμφωνα με τα πρότυπα της wff είναι σε διαφορετικές κατηγορίες η νόρα η κόλια έχει λιγότερη μυικότητα απο την άλλη κοπέλα την δήμητρα μουρατίδου, οπότε δεν ήταν και στην ιδια κατηγορία και αυτό ήταν εμφανές οπότε και θεωρώ οτι είναι άδικο να τις κρίνουμε με τα ίδια κρητήρια.

Kaskani Konstantina
01-06-09, 18:34
σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.αυτος ο τιτλοσ ηταν ονειρο ζωης για μενα.φωτη κωνσταντινα νασερ μαντουσ ευχαριστω για την ηθικη στηριξη στον πολεμο που μουεκαναναν καποιοι.νικο σιγαλα ειναι τιμη μου να μιλας εσυ ετσι για μενα γιατι παντα σε θαυμαζα.ευχαριστω.ευχαριστω και τον ρουλ για τα χρωματα και τα βιντεο που τραβηξες.τελος ευχαριστω το φορουμ για την στηριξη ολη την χρονια με συμπληρωματα πανο να εισαι καλα.ειμαι πολυ χαρουμενος.ξεχασα τον ηλια και τον προεδρο οι οποιοι με ενα ωραιο τρικ στη διατροφη τη κυριακη στεγνωσα τελειως.πρωτη φορα δεν ιδρωνα στη σκηνη.


Γιάννη μας δεν υπάρχει λόγος να μας ευχαριστείς για τίποτα, αξίζεις πολλά σαν ανθρωπος:bowdown::bowdown:ο πόλεμος πέφτει πάντα επάνω σε αυτους που τον κάνουν!! εσυ είσαι ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ!!!!! BIG PROFESSIONAL!!!!!!οσα κ να πω θα είναι λίγα!!στο ειχα πει, πηγαινε στο τοπικ με τις φωτο σου να δεις!!! ομως Γιάννη ενα δεν μας ειχες δείξει!!! τις εβγαλες κ sexy τις πόζες εντόπισα στις φωτο!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
01-06-09, 18:43
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2181&stc=1&d=1243869044


Ολες οι ομορφιές μαζι!!!! Απο που να αρχίσω απο ντομπερμαν Αναγνώστου!!! Ηλίας, Φώτης, Νάσσερ-Μαίρη, jemstone!!! αχ τι να σας κάνω που εχω προετοιμασία!!!!

greekmusclenet
01-06-09, 20:33
Τυχαία διαλογή φωτογραφιών 1

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2182&d=1243877530

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2183&d=1243877537


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2184&d=1243877544

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2185&d=1243877552

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2186&d=1243877562

greekmusclenet
01-06-09, 20:34
Τυχαία διαλογή φωτογραφιών 2

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2187&d=1243877626

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2188&d=1243877634

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2189&d=1243877640

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2190&d=1243877646

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2191&d=1243877653

greekmusclenet
01-06-09, 20:36
Τυχαία διαλογή φωτογραφιών 3

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2192&d=1243877704

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2193&d=1243877714

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2194&d=1243877723

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2195&d=1243877732

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2196&d=1243877746

greekmusclenet
01-06-09, 20:38
Τυχαία διαλογή φωτογραφιών 4

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2197&d=1243877838


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2198&d=1243877844

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2199&d=1243877850

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2200&d=1243877857

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2201&d=1243877879

greekmusclenet
01-06-09, 20:39
Τυχαία διαλογή φωτογραφιών 5

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2202&d=1243877910

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2203&d=1243877919

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2204&d=1243877928

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2205&d=1243877933

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2206&d=1243877939

greekmusclenet
01-06-09, 20:40
Τυχαία διαλογή φωτογραφιών 6

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2207&d=1243877979

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2208&d=1243877987

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2209&d=1243877998

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2210&d=1243878008

greekmusclenet
01-06-09, 20:41
Όχι τυχαία διαλογή φωτογραφιας :green:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2211&d=1243878083

RUHL
01-06-09, 20:54
edit MB: thanks για φωτος. πολυ καλές. άλλες αναφορές δε χρειάζονται


δεν βγαζει και νοημα τα πανω δικα μου^^ κατω απο τα λογια

να αυτες ειναι

http://www.imageshack.gr/files/h1bnll400yfdhd4vk9d2.jpg (http://www.imageshack.gr/files/h1bnll400yfdhd4vk9d2.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/qlwy9wohsrbuy7incd7o.jpg (http://www.imageshack.gr/files/qlwy9wohsrbuy7incd7o.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/ejitsu7divk92yx2m8ny.jpg (http://www.imageshack.gr/files/ejitsu7divk92yx2m8ny.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/pjdd84yeeav1o7jcswx0.jpg (http://www.imageshack.gr/files/pjdd84yeeav1o7jcswx0.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/oejwuikdld64x1rlb7vv.jpg (http://www.imageshack.gr/files/oejwuikdld64x1rlb7vv.jpg)

Polyneikos
01-06-09, 20:55
Eυχαριστουμε παρα πολύ για την προσφορα των πολύ όμορφων φωτογραφιών !!! :clap::clap::bowdown::bowdown:

Kaskani Konstantina
01-06-09, 21:02
Polyneikos πολυ φωτο τα αγόρια μας δίνουν!!!! απαιχτες!!!! συγχαρητήρια στους φωτογράφους μας!!!!:toast:

Polyneikos
01-06-09, 21:08
Να πω για άλλη μια φορα συγχαρητηρια σε όλο το προεδρείο της Nabba που διοργανωσε τον αγωνα,το επίπεδο ήταν παρα πολύ καλο,πολλες συμμετοχες και τωρα για τον δικό μας Γιαννη,τι να πω,RESPECT !!!:bowdown::bowdown:

KATERINI 144
01-06-09, 21:54
μια ακομη ωραια φωτογραφία με ολο σχεδόν το τιμ, και τον τεράστιο Γιαννη Τσουνο δίπλα στον νικητή :thumbup:

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=2212&d=1243882397

(μιτσο αλλη θεση δε βρήκες?! πησω απο τον Τσουνο πηγες και εκατσες?! :green:)

2212

Muscleboss
01-06-09, 22:03
:clap::clap::clap:

εκπληκτικές φώτος από όλους . ειδικά Greekmuscle... respect :bowdown:

ΜΒ

ioannis1
01-06-09, 22:06
και εγω προσωπικα θελω να ευχαριστησω τα παιδια του grekmusclenet για τη συνεντευξη και ολες τις φωτο.ευχαριστω παιδια για τη συμβολη σας στη διαδοση του αθληματος.

Muscleboss
01-06-09, 22:10
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2210&d=1243878008

γιάννη πότε πρόλαβες και έγινες έτσι :shock::shock:

περιμένουμε θέση από εξωτερικό... ελπίζω να πάς.

ΜΒ

ioannis1
01-06-09, 22:12
χαχα.και εγω επαθα οταν ειδα τις φωτο.στις 13 ιουνιου πρωτα ο θεος θα παμε σλοβακια στο παγκοσμιο.θα κανω οτι καλυτερο μπορω πανο.

KATERINI 144
01-06-09, 22:14
Ολες οι ομορφιές μαζι!!!! Απο που να αρχίσω απο ντομπερμαν Αναγνώστου!!! Ηλίας, Φώτης, Νάσσερ-Μαίρη, jemstone!!! αχ τι να σας κάνω που εχω προετοιμασία!!!!δεν πειραζει κωνσταντινα και στην αθηνα το ιδιο ωραια παρεα θα ειμαστε :toast:

KATERINI 144
01-06-09, 22:17
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2180&stc=1&d=1243869018


Δήμητρα Μουρατίδου λέγετε η αθλήτρια στα αριστερά. :clap:

TRIANTAFYLLOU
01-06-09, 23:29
η δήμητρα μουρατίδου και η νόρα κόλια το είχα ξανααναφέρει δεν είναι στην ίδια κατηγορία και κακώς αναφέρθηκε πως ήταν πρώτη δεύτερη στην κατάταξη , απλά ήταν διαφορετικές κατηγορίες φίτνες και δεν είναι σωστό να τις κρίνουμε με τα ίδια μέτρα και σταθμά .

η δήμητρα μουρατίδου είναι πολύ καλή αθλήτρια και πολύ καλή ποιότητα μυών απλα όπως επεσήμανα και στην ίδια για αγώνες του εξωτερικού πού μπορεί να σταθεί πολύ καλά , πρέπει να βελτιώσει όχι το ποζάρισμα γιατί είναι πολύ καλό , αλλα το στήσιμο στα ρηλάξ , εκεί χρειάζετε σωστή καθοδήγηση γιατί δεν αρκεί να έχεις ενα ωραίο και γυμνασμένο σώμα αλλα και να ξέρεις να το δείχνεις αν προσέξει αυτή την λεπτομέρεια είναι έτοιμη για αγώνες του εξωτερικού

jemstone
02-06-09, 00:15
http://i711.photobucket.com/albums/ww113/blonddolphin/100_3409.jpg


Γιάννη συγχαρητήρια τη να πω με λόγια απίστευτος!!!!! χαμογελαστός και πάνω από όλα συγκεντρωμένος και cool … ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ:thumbup::thumbup:

billys15
02-06-09, 01:23
Πολυ ωραιες κι αυτες οι Φωτογραφιες! Εν τω μεταξυ οπως εβγαινα απο τον χωρο για να φυγω,ειδα τον Τσουνο και του ειπα για φωτογραφια.Τελικα την ρυθμιση την ειχα στο βιντεο,αλλα και παλι δεν με πειραζει!

KATERINI 144
02-06-09, 08:14
μπιλι εκτος το οτι ήρθες αργα και εκτος το οτι έφυγες νωρίς...................:spank: καμια φωτογραφια εβγαλες ?!

elenaki*
02-06-09, 08:46
Γιάννη, μπράβο, πολλά συγχαρητήρια!!!
Εύχομαι ότι καλύτερο και βουρ για τη πρωτιά στον επόμενο αγώνα!!
:clap::clap::clap:

Tani Mc'Roth
02-06-09, 09:58
Συγχαρητηρια σε ολους!!!!
Τους αθλητες την διοργανωση
Λυπαμαι που δεν μπορεσα να ειμαι εκει αλλα δυστυχως οι υποχρεωσεις της εξεταστικης με κρατησαν στην πολη μου!!!(οι φωτογραφιες πολυ καλες)
Δεν πειραζει σε επομενους αγωνες ελπιζω να ειμαι!!!!
Συγχαρητηρια και παλι!!:clap:

NASSER
02-06-09, 10:02
Θελω και εγω να επαναλαβω τα συγχαρητηρια μου στην διοργανωση του Πανελληνιου_ΝΑΒΒΑ 2009 που πραγματικα ειχε μεγαλη επιτυχια, τοσο σε επιπεδο αθλητων (ποιοτικα και ποσοτικα) οσο και για την προσελευση θεατων.

Πρωτα θα πρεπει να δωσουμε τα συγχαρητηρια στον Αναγνωστου Γιαννη γενικο νικητη και συνφορμητη μας!!! Πραγματικα ηταν φανταστικος!!!
Συγχαρητηρια και σε ολους τους αθλητες που εδωσαν τον καλυτερο τους εαυτο να δουμε ενα ωραιο θεαμα!!!

Αξιζει να προσθεσουμε πως η προσελευση του κοσμου και το ολο κλημα θυμισε παλιες καλες εποχες στο ελληνικο ββ και πιστευω πως αυτην την ξεχωριστη βραδυα, επαναφεραμε παλιες καλες εποχες του ελληνικου ββ.

Οσο για τους φιλους του φορουμ που γνωρισα απο κοντα, δεν υπαρχουν λογια να εκφρασω την περιφανεια μου, οτι καθημερινα ανταλλασουμε αποψεις με πολυ καλα παιδια και κυριως με παιδεια. Τους ευχαριστουμε και αυτους για την παρουσια τους στον αγωνα και τη συμπαρασταση τους στο φορουμ.

Τελος θελω να ευχαριστησω την ομαδα του greekmusclenet για την προσφορα τους στο αθλημα και την υποστηριξη τους με το υπεροχο φωτογραφικο υλικο.
Ενα μεγαλο ευχαριστω και σε ολα τα γυμναστηρια και καταστηματα συμπληρωματων που βοηθησαν στο εργο του φορουμ!

Paco
02-06-09, 12:30
Πολύ καλοι αθλητες ,είναι σημαντικο να ξαναβλέπουμε τόσους πολλους σε έναν αγωνα,έπίσης το επίπεδο απο τις φωτογραφίες φαίνεται ότι ήταν υψηλο.
Μπορεί να μην τον γνωρίζω μεσω του φόρουμ αλλά συγχαρητηρια στον Αναγνωστου Γιάννη,μεγάλη νικη !!:bowdown::bowdown:
Ερωτηση:Η Nabba γενικα διοργανωνει και άλλον αγωνα μεσα στην χρονια στην Ελλάδα;Κατι σαν κύπελλο;

billys15
02-06-09, 14:19
Για τους καλοθελητες που περιφρονησαν την προβολη του αθληματος και τελικα οπως ολοι ειδαμε βγηκαν χαμενοι, εχω να τους πω πως εχει ο καιρος γυρισματα...

Ποιοι μιλησαν παλι? :spank:

Φωτη ναι εβγαλα,τωρα θελω να τις μικρυνω λιγο γιατι δεν τις δεχεται στα συνημμενα,και θα βαλω.

P.S.: Πανο μηπως γινεται να μεγαλωσετε το μεγεθος το συνημμενων για να μην υπαρχουν τετοια προβληματα?

TRIANTAFYLLOU
02-06-09, 15:24
και να ξέρετε παιδιά οι φωτογραφίες κάποιους τους αδικούν ήταν πολύ καλύτεροι στην σκηνη λάιβ απλά ήταν και νέοι αθλητες με πρωτη συμμετοχή και δεν έβγαλαν όλες τις δυνατότητες στις φώτο , αλλα παρόλα αυτα ήταν πολύ καλοι .

επίσης ακόμη μια φορα θα πώ ευχαριστούμε και τα παιδιά απο το φόρουμ για την πολύτιμη βοήθειά τους σε όποιο πόστο και να ήταν και ιδιαίτερα τους μόντ νασερ και φωτη , ο φωτης έγραψε πολλα χιλιόμετρα πάνω στη σκηνη αλλα δεν έχει ανάγκη είναι και παλιός φορτηγατζής , οπότε τα τρώει τα χιλιόμετρα όπως και την τζούλια και την μαρία για την ηθική και ψυχολογική συμπαράσταση τους.

και ο τελικός απολογισμός είναι πως ήταν ένας αγώνας με ρεκόρ συμμετοχών αφού σε κάποιες κατηγορίες αυτός που ήταν 6ος ήταν πολύ καλός αθλητής με καλό επίπεδο και απο προσέλευση κοινού ο χώρος ήταν ασφυκτικά γεμάτος και πολλοί έβλεπαν και έξω απο την αίθουσα

kutsup
02-06-09, 15:44
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2210&d=1243878008

Εξωπραγματικός!! Μπράβο δυο φορές αν σκεφτεί κανείς και την ηλικία του Γιάννη.

Nora Kollia
02-06-09, 16:42
Χαιρετώ το φόρουμ

Είμαι η Νόρα Κόλλια και θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα που πληροφορήθηκα και στην συνέχεια είδα και η ίδια να γράφονται για την παρουσία μου στους αγώνες.

Το βραβείο μου γράφει "1η θέση fitness" αγαπητέ μου ruhl κι αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς.Η δυσκολία της χορογραφίας μου και η φυσικότατη κατάστασή μου-χωρίς να θέλω να θίξω την άλλη αθλήτρια- επιβεβαιώνουν τον τίτλο που υπερασπίστηκα.Αν σε κάποιους δεν αρέσει αυτό είναι δικαίωμά τους,αλλά να το κρατάνε για τον εαυτό τους και να μην δημιουργούν εντυπωσεις στον κόσμο που δεν ήταν παρόντες στον αγώνα.

Οπως είπα και σε συνέντευξη στο greekmuscle η φετινή μου προετοιμασία στόχευε κυρίως στην συμμετοχή μου στα ζευγάρια κι εδώ έχω να πω ότι έκανε εντύπωση που δεν βραβευτήκαμε με τον Φάνη ούτε "τιμής ένεκεν"..

Δεν μου αρέσει να παραπονιέμαι,αλλά κάποια ζητήματα είναι ηθικής τάξης και πρέπει να αποκαθίστανται.Δεν είναι ωραίο ενας άντρας να κουτσομπολεύει μια αθλήτρια.Γιατί περί κουτσομπολιού πρόκειται ή μάλλον συκοφαντία γιατί είναι και ψευδή τα γεγονότα που αναφέρονται από το ατομο που -αν κάνω λάθος για το πρόσωπο ζητώ συγνώμη- φρόντισε η άλλη κοπέλα να έχει χρόνο να αλλάξει βγάζοντας πρώτα εμένα για το χορευτικό ενώ δεν ήταν η σειρά μου..κι εγώ είχα να αλλάξω και το είχα πει..

Ας τελειώνουμε κάπου εδώ με τη μονομανία,κι επειδή οι νεες αθλήτριες στο fitness είναι λίγες στην Ελλάδα(βόρεια και νότια) ας τις προσέχουμε.Λυπάμαι που η γνωριμία μου με το φόρουμ έγινε με μια τέτοια αφορμή

Φιλικά,
Νόρα Κόλλια

Muscleboss
02-06-09, 16:50
Νόρα σε ευχαριστούμε για την παρέμβασή σου. Αν κάπου θίχθηκες από τα σχόλια, ζητώ εγώ συγνωμη που δεν το διέκρυνα νωρίτερα να παρέμβω στα σχόλια. Θα το κάνω έστω καθυστερημένα.

Όσο για τη παρουσιάσή σου με τον Φάνη, θα περίμενα και εγώ να είχε κάποια επιβρέβευση και μου φαίνεται παράξενο αν δεν είχε...

edit να προσθέσω: και εγώ και ο ηλίας ο τριανταφύλλου, σημειώσαμε τη διαφορετικότητα των αθλητριών και νομίζω αυτό είναι το βασικό.

ΜΒ

Nora Kollia
02-06-09, 17:05
Νόρα σε ευχαριστούμε για την παρέμβασή σου. Αν κάπου θίχθηκες από τα σχόλια, ζητώ εγώ συγνωμη που δεν το διέκρυνα νωρίτερα να παρέμβω στα σχόλια. Θα το κάνω έστω καθυστερημένα.

Όσο για τη παρουσιάσή σου με τον Φάνη, θα περίμενα και εγώ να είχε κάποια επιβρέβευση και μου φαίνεται παράξενο αν δεν είχε...

edit να προσθέσω: και εγώ και ο ηλίας ο τριανταφύλλου, σημειώσαμε τη διαφορετικότητα των αθλητριών και νομίζω αυτό είναι το βασικό.

ΜΒ
Σ'ευχαριστώ Παναγιώτη,και βέβαια είδα τις διευκρινίσεις την δικιά σου και του κ.Τριανταφύλλου κι ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου

TRIANTAFYLLOU
02-06-09, 17:55
Σ'ευχαριστώ Παναγιώτη,και βέβαια είδα τις διευκρινίσεις την δικιά σου και του κ.Τριανταφύλλου κι ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου


δεν πρόλαβα να επέμβω ήμουν απασχολημένος αλλα απο το πρώτο πόστ το ανέφερα οτι είναι διαφορετικές κατηγορίες και οχι μόνο στο τόπικ της ναββα αλλα και στο ελληνίδες ββερ και δεν είναι κάτι που λέω τώρα αλλα αν ανατρέξω και στα πρώτα πόστ που έκανα μετα τους αγώνες αναφέρθηκα στην όμορφη παρουσία του ζευγαριού νόρας κόλια και φάνη αντωνόπουλου και μάλιστα τόνισα και για τον φάνη πως αν ήταν λίγο πιο γραμμωμένος θα πεταγόταν μέχρι την πρώτη θέση.


επίσης όταν κάποιος διαβάσει κάτι καλό θα είναι να βλέπει ποιός το γράφει αν πχ είναι κάποιος επώνυμος μοντ η ένα μέλος γιατί άλλη βαρύτητα έχουν τα λόγια ενός μέλους του φόρουμ που πιθανόν δεν καταλαβαν κάποια πράγματα.

επίσης δηλώνω δημόσια στο φόρουμ να εκφρασουν και δημόσια όποιοι και όποιες έχουν κάποια παράπονα όποιασδήποτε φύσεως σχετικά με τους αγώνες και κατόπιν συνενοήσεως με τον πρόεδρο χατζηδημητριάδη στράτο γιατί πιστεύουμε μόνο έτσι θα γίνουμε καλύτεροι.

και δηλώνω επίσης πως δεν έχουμε το αλάθητο του πάπα αλλα σε καμία περίπτωση δεν γίνετε κάτι στημένο γιατί αν έπεφτε κάτι τέτοιο στην αντιληψή μου πρώτος εγω θα αποχωρούσα απο την ναββα αλλα είμαι σίγουρος γιατί γνωρίζω πολύ καλά ποιός είναι ο πρόεδρος και τον εκτιμώ ιδιαίτερα γιατί είναι ένας εργάτης του ββ.


ένα άλλο που γνωρίζω καλά και θα το πώ και αυτό δημόσια είναι οτι δεν είχε προβλεφτεί η συμμετοχή ζευγαριού σ αυτούς τους αγώνες γιατί υπάρχουν μόνο στα παγκόσμια και πανευρωπαικα της ναββα τέτοιες κατηγορίες γι αυτό και το έπαθλο έχει παραγγελθεί εκ των υστέρων .

ενα άλλο που θα τονίσω είτε είναι μοναδική συμμετοχή κάποιων σε αγώνα είτε έχει 10 άτομα όταν είναι κάποιος καλός είναι καλός και δεν αφαιρεί κάτι απο την αξία του , γι αυτό και αξιολογείτε και παρ όλο που είναι μοναδική συμμετοχή μπορεί να πάρει πρόκρηση για το γιούνιβερς .

και αυτό έγινε και το αναφέρω δημόσια το ζευγάρι κόλια αντωνόπουλος έχουν την πρόκρηση για το γιούνιβερς στις 27 ιουνίου όπου μπορεί ο φάνης αντωνόπουλος να αγωνιστούν και ξεχωριστά στις κατηγορίες όπου απο ότι είδα ο αντωνόπουλος έχει περιθώρια βελτίωσης και επειδη μετράει εκει το καλούπι να αγωνιστεί σε κατηγορία σούπερ μπόντυ , όπως στο παρελθόν ο σοφοτάσιος χριστόδουλος , ο κτιστάκης στέλιος , ο βασίλης ζαχείλας σε εξτρίμ μπόντυ και πολλοί άλλοι έλληνες αθλητές .

πληροφορίες στον πρόεδρο χατζηδημητριάδη στράτο στο τηλέφωνο 2310325992 και όποιος θέλει ενημερώνετε και απο το σάιτ www.wff-international.com (http://www.wff-international.com)

argyrakis
02-06-09, 18:53
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές που πήραν μέρος στους αγώνες .
Συγχαρητήρια στον φίλο μου τον Γιάννη Αναγνώστου για την καταπληκτική του φόρμα,
Και σε όλους αυτούς που κουραστήκαν για να γίνει ένας καλός αγώνας .

KATERINI 144
02-06-09, 20:31
Στράτο περαστικά και σιδερένιος στην πορεία (που έτσι κι'αλλιος θα είσαι), ο Γιάννης τα ρήμαξε όλα όπως είδες :thumbup:

RUHL
02-06-09, 21:27
η δήμητρα μουρατίδου και η νόρα κόλια το είχα ξανααναφέρει δεν είναι στην ίδια κατηγορία και κακώς αναφέρθηκε πως ήταν πρώτη δεύτερη στην κατάταξη , απλά ήταν διαφορετικές κατηγορίες φίτνες και δεν είναι σωστό να τις κρίνουμε με τα ίδια μέτρα και σταθμά .

η δήμητρα μουρατίδου είναι πολύ καλή αθλήτρια και πολύ καλή ποιότητα μυών απλα όπως επεσήμανα και στην ίδια για αγώνες του εξωτερικού πού μπορεί να σταθεί πολύ καλά , πρέπει να βελτιώσει όχι το ποζάρισμα γιατί είναι πολύ καλό , αλλα το στήσιμο στα ρηλάξ , εκεί χρειάζετε σωστή καθοδήγηση γιατί δεν αρκεί να έχεις ενα ωραίο και γυμνασμένο σώμα αλλα και να ξέρεις να το δείχνεις αν προσέξει αυτή την λεπτομέρεια είναι έτοιμη για αγώνες του εξωτερικού

Δεν ειδα πουθενα να ειπα κατι λαθος8-) να η επιβεβαιωση Τι κυπελο πηρες δεν ξερω δηναν διαφορα εκει:turtle:

Το βραβείο μου γράφει "1η θέση fitness" αγαπητέ μου ruhl κι αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς.Εφοσον σας εβαλαν πανω στην σκηνη διπλα διπλα για συγκρησης και δεν βγηκατε μονες η καθε μια λογω κατηγοριας καλως κακος αλλα κρητηρια δεν ξερω παντως η αλλη ηταν σε καταπληκτικη κατασταση ινες παντου και σε συγkρηση σωματικη ηταν ξεκαθαρο το αποτελεσμα.Aς το ξεκαθαρηζαν απο την αρχη.

Και το ποζαρισμα δεν ειναι το 100% της βαθμολογιας αλλα μπραβο πολυ καλη ησουν και στα ζευγαρια

Η δυσκολία της χορογραφίας μου και η φυσικότατη κατάστασή μου-χωρίς να θέλω να θίξω την άλλη αθλήτρια- επιβεβαιώνουν τον τίτλο που υπερασπίστηκα.Αν σε κάποιους δεν αρέσει αυτό είναι δικαίωμά τους,αλλά να το κρατάνε για τον εαυτό τους και να μην δημιουργούν εντυπωσεις στον κόσμο που δεν ήταν παρόντες στον αγώνα.Ε? δεν καταλαβα ειχα μια υποψια οτι δεν κερδησες την αλλη αθλητρια στο ποζαρισμα χαλαρα ενταξη αλλα γενικα?:unsure::unsure:
Απο τις φωτογραφιες φενετε ξεκαθαρα αυτο που λεω εγω και πως κρινω ποζαρησμα την ειχες σωματικα σε ειχε αν ηταν σωματικα αλλη κατηγορια αυτη ας το ρυθμηζαν οι διοργανωτες γιατι οταν σας εβαλαν διπλα για συγκρηση μηπως ειπαν στο κοινο παιδια ειναι διαφορετικες κατηγοριες απλος τις βαλαμε για παρεα μαζι?δεν το νομιζω οσο θυμαμε
Οταν σας ειδε το κοινο(και εγω δλδ) τι υπεθεσε η μηπως ξερουμε ολες τις γυναικειες υποκατηγοριες για να γνωρηζουμε ποια και που ειναι



Δεν μου αρέσει να παραπονιέμαι,αλλά κάποια ζητήματα είναι ηθικής τάξης και πρέπει να αποκαθίστανται.Δεν είναι ωραίο ενας άντρας να κουτσομπολεύει μια αθλήτρια.Γιατί περί κουτσομπολιού πρόκειται ή μάλλον συκοφαντία γιατί είναι και ψευδή τα γεγονότα που αναφέρονται από το ατομο που -αν κάνω λάθος για το πρόσωπο ζητώ συγνώμη- φρόντισε η άλλη κοπέλα να έχει χρόνο να αλλάξει βγάζοντας πρώτα εμένα για το χορευτικό ενώ δεν ήταν η σειρά μου..κι εγώ είχα να αλλάξω και το είχα πει..Μπα και αθλητες κοστομπολευω και σε τοπικο και σε διεθνη επιπεδο αφου εχουμε δημοκρατια και ελευθερια του λογου και δεν εχει κανενα κανονα στο φορουμ που να λεει μην κρηνετε αθλητες η αθλητριες εκτος αν ειστε κριτες η αθλητες που κατεβαινουν σε αγωνες τοτε μπορω να λεω την γνωμη μου.
Για αυτο που σε εβγαλαν ποιο μπροστα ναι το ξερω διπλα σου ειμουν στα back stage το ακουσα-ειδα ο ιδιος ναι ισχυει αλλα μια χαρα τα πηγες το τραβηξα και σε βιντεο το οποιο θα ανεβασω στο μελον.


Ας τελειώνουμε κάπου εδώ με τη μονομανία,κι επειδή οι νεες αθλήτριες στο fitness είναι λίγες στην Ελλάδα(βόρεια και νότια) ας τις προσέχουμε.Λυπάμαι που η γνωριμία μου με το φόρουμ έγινε με μια τέτοια αφορμήΚαμια μονομαχια :toast: νομιζω εσυ το βλεπεις ετσι εγω ουτε σε ξερω ουτε χωραφι εχω να χωρησω μαζι σου
Απλος ισως πειραζουν οι αποψεις μου τις περνετε πολυ κατακαρδα και αφου πηγα να δω και εσενα και σε χειρωκροτησα σε τραβηξα φωτογραφιες και βιντεο τα οποια θα ανεβασω για να σε κανω διαφημηση πιστευω στηρηζω το αθλημα αθλητριες και αθλητες

Να ακομα μια αποψη μου εχεις εξερετικο ατομικο ποζαρισμα ρουτινας αλλα στις ποζες στις συγκρησεις οχι τοσο καλο θελει βελτιωση αυτο ειδα σαν θεατης με τα λιγα πραγματα που ξερω φυσικα κατα την γνωμη μου(ποιανου αλλου λολ)ενος θεατη απλος δεν το γραφω τοσο συχνα στα ποστ το θεωρο περιτο επειδη παντα γραφω εγω με αυτο το nickname δεν το μοιραζομε με καποιον αλλο ουτε εκπροσωπω αποψη καπιας ομαδας ανθρωπον

http://www.imageshack.gr/files/83l8v2u8bxetgstf0tyu.jpg (http://www.imageshack.gr/files/83l8v2u8bxetgstf0tyu.jpg)



Δεν ξερω τις κατηγοριες ουτε ασχοληθηκα ποτε να τις μαθω αλλα το μονο που ειδα οπως οι αλλοι θεατες εκει σας βαλαν μαζι αυτη δεν ειχε τεραστια μαζα τιποτα 2πλασια απο σενα αλλα καλυτερη γραμμωση




ΥΓ αντε τι αλλο θελετε γραφει και η Νορα κολια στο φορουμ για να δουμε θα ειναι το τελευταια της ποστ σε αυτο το τοπικ η θα την δουμε και σε αλλα υποφορουμ :unsure:

RUHL
02-06-09, 21:29
Στράτο περαστικά και σιδερένιος στην πορεία (που έτσι κι'αλλιος θα είσαι),

x2 περαστικα:bbbiceps:

Nora Kollia
02-06-09, 22:04
Εντάξει ruhl,όλα καλά και αλοίμονο,κριτική γίνεται,ανακρίβειες να μην γράφονται γιατί είναι κρίμα να χαλάει άδικα η εικόνα ενός αθλητή,έτσι δεν είναι?

Τώρα για τα υπόλοιπα,είπα και πριν ότι δεν είχα κάνει προετοιμασία και δεν ήμουν στην κατάσταση του Νοεμβρίου,αλλά 'ετσι κι αλλιώς έχουμε διαφορετικό σωματότυπο με την κοπέλα ασχέτως γράμμωσης που είναι εξάλλου κι αλλουνού παπά Ευαγγέλιο...

Αnyway,κάθε κριτική είναι ευπρόσδεκτη και μπορεί να φανεί εποικοδομητική αρκεί να μην εμπεριέχει στοιχεία παραπληροφόρησης

Χάρηκα που το ξεκαθαρίσαμε και πιστεύω να τα ξαναπούμε!

ioannis1
02-06-09, 22:24
νορα μη δινεις σημασια θα ακουσεις πολλα,το ιδιο παθαινω και εγω αλλα δεν αξιζει να σκας.εισαι κορμαρα και ξερω μπορεις να το πλασεις οπως θελεις γιατι εχεις πολλες δυνατοτητες.εισαι υπεροχη.να ακους τον ηλια,τον πανο που εχουν εμπειρια στο fitnes και ασε τους αλλους.

Nora Kollia
02-06-09, 22:38
νορα μη δινεις σημασια θα ακουσεις πολλα,το ιδιο παθαινω και εγω αλλα δεν αξιζει να σκας.εισαι κορμαρα και ξερω μπορεις να το πλασεις οπως θελεις γιατι εχεις πολλες δυνατοτητες.εισαι υπεροχη.να ακους τον ηλια,τον πανο που εχουν εμπειρια στο fitnes και ασε τους αλλους.

Σας ευχαριστώ κύριε Αναγνώστου για τα καλά σας λόγια,είναι πολύ ενθαρρυντικό να τα ακούω από έναν αθλητή με την εμπειρία και τις διακρίσεις σας.
Συγχαρητηρια για τη νίκη σας και καλή συνέχεια σας εύχομαι!

mantus3
02-06-09, 23:49
ισως λιγο καθηστεριμενα αλλα Γιαννη θα ηθελα κ εγω να σου πω ξανα συγχαριτηρια! νομιζω φαινοταν η διαφορα.. οταν στα μπακ σταιτζ αλοι εκαναν βαρακια κ επαιζαν με λαστιχα εσυ εδινες συμβουλες σε αλους αθλητες.. αν αυτο δεν ειναι το μεγιστο, τι αλλο μπορει να ειναι?

βασικα, ενιοσα λιγο ασκημα που δεν φαγαμε τελικα την πιτσα που λεγαμε αλλα μας τα χαλασε λιγο η ωρα.. οστοσω δεσμευομαι δημοσιος οτι αμα τσιμπισεις κανεναν καλο τιτλο κ στο πανευρωπαικο τοτε θα φαμε 2! (βασικα οχι αμα, θα τσιμπισεις...)

γενικα περι διοργανοσης κτλ ολα ηταν πολυ ωραια! αρκετος κοσμος, πολοι αθλητες, αλοι καλοι κ αλοι καλητεροι... :weights:

zak
03-06-09, 10:32
Θελω να πω και γω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους αθλητες που καταφεραν να ανεβουν πανω στη σκηνη....γιατι μονο εμεις ξερουμε τι κοπο και τι θυσιες καναμε ολο αυτο τον καιρο για να μπορεσουμε να βρεθουμε εκει.....μπραβο στην NABBA-WFF για την αψογη αυτη εκδηλωση.....ο κυριος τριανταφυλλου οπως παντα αψογος κριτης και φοβερος ανθρωπος....να ειστε ολοι καλα με υγεια...


Γιαννη ειχες πιασει φοβερη φορμα και πισευω πως αυτο θα βελτιωθει μεχρι την σλοβακια....μπραβο σου.....

ioannis1
03-06-09, 11:10
Σας ευχαριστώ κύριε Αναγνώστου για τα καλά σας λόγια,είναι πολύ ενθαρρυντικό να τα ακούω από έναν αθλητή με την εμπειρία και τις διακρίσεις σας.
Συγχαρητηρια για τη νίκη σας και καλή συνέχεια σας εύχομαι!
νορα γιαννη να με λες.ειμαι που ειμαι παπους.....:green:

chrisberg
03-06-09, 11:17
Θελω και εγω να επαναλαβω τα συγχαρητηρια μου στην διοργανωση του Πανελληνιου_ΝΑΒΒΑ 2009 που πραγματικα ειχε μεγαλη επιτυχια, τοσο σε επιπεδο αθλητων (ποιοτικα και ποσοτικα) οσο και για την προσελευση θεατων.

Πρωτα θα πρεπει να δωσουμε τα συγχαρητηρια στον Αναγνωστου Γιαννη γενικο νικητη και συνφορμητη μας!!! Πραγματικα ηταν φανταστικος!!!
Συγχαρητηρια και σε ολους τους αθλητες που εδωσαν τον καλυτερο τους εαυτο να δουμε ενα ωραιο θεαμα!!!

Αξιζει να προσθεσουμε πως η προσελευση του κοσμου και το ολο κλημα θυμισε παλιες καλες εποχες στο ελληνικο ββ και πιστευω πως αυτην την ξεχωριστη βραδυα, επαναφεραμε παλιες καλες εποχες του ελληνικου ββ.

Οσο για τους φιλους του φορουμ που γνωρισα απο κοντα, δεν υπαρχουν λογια να εκφρασω την περιφανεια μου, οτι καθημερινα ανταλλασουμε αποψεις με πολυ καλα παιδια και κυριως με παιδεια. Τους ευχαριστουμε και αυτους για την παρουσια τους στον αγωνα και τη συμπαρασταση τους στο φορουμ.

Τελος θελω να ευχαριστησω την ομαδα του greekmusclenet για την προσφορα τους στο αθλημα και την υποστηριξη τους με το υπεροχο φωτογραφικο υλικο.
Ενα μεγαλο ευχαριστω και σε ολα τα γυμναστηρια και καταστηματα συμπληρωματων που βοηθησαν στο εργο του φορουμ!

:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:
Συγχαρητηρια στον Γιάννη Αναγνωστου και καλή συνέχεια του εύχωμαι.

Nora Kollia
03-06-09, 11:48
νορα γιαννη να με λες.ειμαι που ειμαι παπους.....:green:

Πρώτον,αν ήταν έτσι οι παππούδες τι άλλο θέλαμε!
Και δεύτερον,ο πληθυντικός είναι θέμα σεβασμού κι όχι ηλικίας,αλλά αφού το επιθυμείς Γιάννη λοιπόν!!:)

ps:Φωτό από την μεσαία ανδρών?!

NASSER
03-06-09, 12:15
ps:Φωτό από την μεσαία ανδρών?!

Συντομα θα μπουν απο ολες τις φωτο αναλυτικα. Λιγο υπομονη απο ολους παιδια, για να ειναι οσο το δυνατον καλυτερη η παρουσιαση.

KATERINI 144
03-06-09, 12:27
Θελω να πω και γω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους αθλητες που καταφεραν να ανεβουν πανω στη σκηνη....γιατι μονο εμεις ξερουμε τι κοπο και τι θυσιες καναμε ολο αυτο τον καιρο για να μπορεσουμε να βρεθουμε εκει.....μπραβο στην NABBA-WFF για την αψογη αυτη εκδηλωση.....ο κυριος τριανταφυλλου οπως παντα αψογος κριτης και φοβερος ανθρωπος....να ειστε ολοι καλα με υγεια...


Γιαννη ειχες πιασει φοβερη φορμα και πισευω πως αυτο θα βελτιωθει μεχρι την σλοβακια....μπραβο σου.....

welcome zak, απ'οτι κατάλαβα πήρες μερος στον αγώνα?!, βαλε αν θέλεις φωτογραφίες σου αν οντος είναι ετσι.
και πες αν θελεις ποιος εισαι, ολοι οσοι κατεβενεται στους αγωνες ειστε αξιοι συγχαρητηρίων και σεβασμού, το ελαχιστο που μπορουμε να κανουμε ειναι να πουμε ενα μπραβο :clap:

ioannis1
03-06-09, 15:58
ευχαριστω μιχαλη για τα καλα σου λογια.ειναι τιμη για μενα.

billys15
03-06-09, 18:18
http://img200.imageshack.us/img200/3556/dsc01146fnn.jpg

Αλλη μια φωτογραφια του Ραφαηλιδη (νομιζω Γιωργος στο ονομα),ο δευτερος απο αριστερα.Οταν ανεβηκε εντυπωσιασε με το στεγνωμα...


Το παρακατω παιδι (στα δεξια) ηρθε απο Κρητη και νομιζω τον κατεβασε ο Μινιδης.

http://img200.imageshack.us/img200/6158/dsc01038u.jpg

D.ANTONIADIS
03-06-09, 18:32
SINXARITIRIA GIA THN DIORGANOSI KAI FISIKA GIA OLOUS TOUS ATHLITES,ENA EXTRA BRAVO GIA TON GIANNI KALI SINEXIA SE OLOUS.

jemstone
03-06-09, 22:32
Θα ήθελα να παρέμβω σε κάτι που διάβασα πιο πάνω και θέλω να πω τη γνώμη μου
ΝOPA στη σκηνή με το Φάνη είσαστε πολύ καλή η μουσική και η ένταση η κινήσεις σας ήταν όλα πολύ καλά φτιαγμένα και προσωπικά μου άρεσε υπερβολικά το μόνο που θα πω είναι ότι ήθελα να δω και άλλο μου φάνηκε λίγο Όση λοιπόν το είδαν σας έδωσαν ένα πολύ καλό βραβείο το καλύτερο ίσως ένα δυνατό θερμό χειροκρότημα και το αξίζατε:bowdown: :bowdown: .. Αλλά ναι συμφωνώ θα έπρεπε να είχατε πάρει κάτι έτσι αναμνηστικό

KATERINI 144
03-06-09, 22:40
φωτογραφιες απο το μελος mantous3

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2265&stc=1&d=1244057819

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2266&stc=1&d=1244057839

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2267&stc=1&d=1244057865

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2268&stc=1&d=1244057917

KATERINI 144
03-06-09, 22:47
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2269&stc=1&d=1244058184

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2270&stc=1&d=1244058257

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2271&stc=1&d=1244058302

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2272&stc=1&d=1244058332

KATERINI 144
03-06-09, 22:50
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2273&stc=1&d=1244058489

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2274&stc=1&d=1244058508

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2275&stc=1&d=1244058528

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2276&stc=1&d=1244058556

KATERINI 144
03-06-09, 23:01
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2277&stc=1&d=1244058797

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2278&stc=1&d=1244058846

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2279&stc=1&d=1244058879

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2281&stc=1&d=1244059197

KATERINI 144
04-06-09, 14:37
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2303&stc=1&d=1244115216

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2304&stc=1&d=1244115235

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2305&stc=1&d=1244115252

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2306&stc=1&d=1244115356

Nora Kollia
04-06-09, 20:02
:clapping:
Θα ήθελα να παρέμβω σε κάτι που διάβασα πιο πάνω και θέλω να πω τη γνώμη μου
ΝOPA στη σκηνή με το Φάνη είσαστε πολύ καλή η μουσική και η ένταση η κινήσεις σας ήταν όλα πολύ καλά φτιαγμένα και προσωπικά μου άρεσε υπερβολικά το μόνο που θα πω είναι ότι ήθελα να δω και άλλο μου φάνηκε λίγο Όση λοιπόν το είδαν σας έδωσαν ένα πολύ καλό βραβείο το καλύτερο ίσως ένα δυνατό θερμό χειροκρότημα και το αξίζατε:bowdown: :bowdown: .. Αλλά ναι συμφωνώ θα έπρεπε να είχατε πάρει κάτι έτσι αναμνηστικό
Σ΄ευχαριστώ jemstone,είσαι γλύκα!
Το χορευτικό το βγάλαμε με βάση τον χρόνο που δίνεται κανονικά στους αγώνες,όπως είχε γίνει και τον Νοέμβρη.Είναι δηλ. κάπου στο 1,5 λεπτό κι έτσι το υπολογίζαμε κι εδώ...τεσπα,υγεία να΄χουμε και το χειροκρότημα καλό είναι!!:clapping:

dimitra mouratidou
04-06-09, 23:42
η δήμητρα μουρατίδου και η νόρα κόλια το είχα ξανααναφέρει δεν είναι στην ίδια κατηγορία και κακώς αναφέρθηκε πως ήταν πρώτη δεύτερη στην κατάταξη , απλά ήταν διαφορετικές κατηγορίες φίτνες και δεν είναι σωστό να τις κρίνουμε με τα ίδια μέτρα και σταθμά .

η δήμητρα μουρατίδου είναι πολύ καλή αθλήτρια και πολύ καλή ποιότητα μυών απλα όπως επεσήμανα και στην ίδια για αγώνες του εξωτερικού πού μπορεί να σταθεί πολύ καλά , πρέπει να βελτιώσει όχι το ποζάρισμα γιατί είναι πολύ καλό , αλλα το στήσιμο στα ρηλάξ , εκεί χρειάζετε σωστή καθοδήγηση γιατί δεν αρκεί να έχεις ενα ωραίο και γυμνασμένο σώμα αλλα και να ξέρεις να το δείχνεις αν προσέξει αυτή την λεπτομέρεια είναι έτοιμη για αγώνες του εξωτερικού

καραρχας συνχαρητηρια στην νορα ηταν πολυ καλη παρουσια απλα πιστευω η καθεμια μας ειχαμεδιαφορετικα πραγματα να αναδειξουμε ..μετραει ομως η συμετοχη μας και η προσπαθεια που καταβαλαμε...σαφωσ και βραβευτικαμε ξεχωρηστα..οσο για τον τιτλο του κυπελου ηταν για την συμετοχη μασ και οχι για τον ανταγωνισμω .και αυτο ειναι το νοημα σε εναν αγωνα προετοιμαζομαι για να διαγωνηστω και αναμενω την συγριση με τον διαγωνιζομενω διαφορετικα δεν εχει νοημα..για αυτο και εξεφρασα την απορια μου στον Κ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

dimitra mouratidou
04-06-09, 23:59
Ευχαριστω θερμα για τις φωτογραφιες αναδηκνειουν υπεροχα ολη την προσπαθεια που εκανα για την συμετοχη μου στην ναββα μπραβο στον φωτογραφο και ευχαριστω ξανα για την υπομονη του μιασ που ημουν απειρη στον φακο

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 00:19
καραρχας συνχαρητηρια στην νορα ηταν πολυ καλη παρουσια απλα πιστευω η καθεμια μας ειχαμεδιαφορετικα πραγματα να αναδειξουμε ..μετραει ομως η συμετοχη μας και η προσπαθεια που καταβαλαμε...σαφωσ και βραβευτικαμε ξεχωρηστα..οσο για τον τιτλο του κυπελου ηταν για την συμετοχη μασ και οχι για τον ανταγωνισμω .και αυτο ειναι το νοημα σε εναν αγωνα προετοιμαζομαι για να διαγωνηστω και αναμενω την συγριση με τον διαγωνιζομενω διαφορετικα δεν εχει νοημα..για αυτο και εξεφρασα την απορια μου στον Κ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

δήμητρα καλά έκανες και ρώτησες και σου είπα πως είσουν σε πολύ καλή κατάσταση και όπως ανέφερα οχι τώρα αλλα και σε προηγούμενα πόστ και άσχετα με σας στο τόπικ ελληνίδες ββερ , επεσήμανα πως όταν μια αθλήτρια η αθλητής είναι καλός είναι καλός είτε είναι μόνος του είτε με άλλους δεκα δεν αφαιρεί κάτι απο την αξία του , απλα αυτό είναι και το δύσκολο έργο της κρητικής επιτροπής όταν μεταξύ καλών προσπαθούν να βγάλουν κατάταξη και όταν είσαι αγωνιστικός για 25 χρόνια όπως εγω καταλαβαίνεις περισσότερο και αγχώνεσε περισσότερο .

στις γυναίκες είναι διαφορετικά τα κρητήρια γι αυτό και έχουμε αυτες τις κατατάξεις για να γίνει το φίτνες δηλαδή το γυναικείο ββ πιό προσιτό και ειδικά να μην χάνει η γυναίκα την ταυτότητά της και πιστεύω οτι εσυ και όλες οι ελληνίδες αθλήτριες το υποστηρίζετε απόλυτα που συνδιάζετε τους μυς με την θυληκότητα .

και για να καταλάβετε καλύτερα πώς είναι οι κατηγορίες στην ομοσπονδία φίτνες μπορείτε να δείτε στο σαιτ www.wff-international.com (http://www.wff-international.com) για πιο ακριβείς πληροφορίες .

και εμείς σαν κριτές είδαμε οτι έχετε διαφορετικά κρητήρια αξιολόγησης και γι αυτό δεν σας βάλαμε στην ίδια κατηγορία γιατί θα ήταν άδικο είσασταν και οι δύο πολύ καλές και όμορφες απλά διαφορετικές .

και η αλήθεια δώσατε μια όμορφη νότα και με την χορογραφία σας και φάνηκε και στις αντιδράσεις του κόσμου , γιατί δεν είναι μόνο τα μάτια των κριτών αλλα και των θεατών και μπορώ να πω αφήσατε σχόλια θαυμασμού και επευφημίες .και ευτυχώς αυτό το είδαν τόσοι θεατές που παραπάνω δεν γινόταν η αίθουσα ήταν ασφυκτικά γεματη

ένα άλλο που ήθελα να τονίσω πάλι είναι πως τα τελευταία χρόνια δεν έχουμε συμετοχές ζευγαριών μιλάω για ελληνικό επίπεδο, κάτι που ήταν παράδοση και τελευταία είχαμε και τον στέλιο τον κτιστάκη με την πέλα βλασιάδου και πολλά ακόμη ζευγάρια και σε άλλες ομοσπονδίες και το ζευγάρι αντωνόπουλος , κόλια ομολογω έκαναν πολύ όμορφη παρουσία και μακάρι να δώσουν το έναυσμα να έχουμε περισσότερα ζευγάρια σε ελληνικό επίπεδο γι αυτό και το έπαθλο του ζευγαριού όπως είχα πληροφορηθεί και το τόνισα απο το πρώτο πόστ στο τόπικ θα σταλεί εκ των υστέρων γιατί ο διοργανωτής στις λίστες κατηγοριών δεν είχε συμμετοχή ζευγαριών.

απλα ο συγκεκριμένος αγώνας σε επίπεδο συμμετοχών θύμισε άλλες εποχες με πολυάριθμες συμμετοχές γιατί είχε κατηγορίες μέχρι 10 αθλητών και όταν μια αθλήτρια είναι πολύ καλή και κατέβει να συμετέχει και απλά δεν έχει άλλες συμμετοχές οι κριτές πάλι την βλέπουν και την αξιολογούν γιατί η συμετοχή αυτή εξασφαλίζει πρόκριση για το γιούνιβερς φιτνες και οι δυο αθλήτριες την πήραν άρα κάτι λέει αυτό νομίζω αν όμως δεν ήταν σε καλή κατάσταση , τότε απλα παρ όλα αυτα δεν θα έπαιρναν πρόκρηση .

πιστεύω να έγινα κατανοητός

dimitra mouratidou
05-06-09, 00:28
και πολυ μαλιστα κατανοω αυτα που ειπατε και τα κραταω θα συνεχισω αυτο που ξερω να κανω σαν αθλητρια..τα υπολοιπα τα αφηνω σε σας και στον κοσμο που θα με παρακολουθει εξαλου η πραγματικη νικη ειναι το στοιχημα που βαζει ο καθενας με τον ευατο του για το καλιτερο δυνατο!!και αν πραγματικα αυτο γινει αντιληπτο και απο τουσ αλλους τοτε πετυχε ο στοχος!!;)

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 00:53
και πολυ μαλιστα κατανοω αυτα που ειπατε και τα κραταω θα συνεχισω αυτο που ξερω να κανω σαν αθλητρια..τα υπολοιπα τα αφηνω σε σας και στον κοσμο που θα με παρακολουθει εξαλου η πραγματικη νικη ειναι το στοιχημα που βαζει ο καθενας με τον ευατο του για το καλιτερο δυνατο!!και αν πραγματικα αυτο γινει αντιληπτο και απο τουσ αλλους τοτε πετυχε ο στοχος!!;)


χαίρομε και μου αρέσει ο τρόπος που σκεύτεσε και το αποτέλεσμα που πέτυχες χωρίς θέληση και πειθαρχεία δεν γίνετε .

και εδω που γράφουμε τώρα είναι ένα φόρουμ για το ββ που ο σκοπός είναι η σωστή προβολή και προώθηση των αθλητριών και αθλητών μας και προσπαθούμε να δώσουμε μια ηθική ικανοποίηση και προβολή σαν ανταμοιβή για την προσπάθεια τους γιατί το ββ δυστυχώς δεν έχει την προβολή που έχουν άλλα ολυμπιακά αθλήματα ούτε την αποδοχή που πρέπει ενω είναι η βάση όλων των αθλημάτων και εγω το ξέρω πολύ καλά γιατί κατα καιρούς έχω αθλητες απο ταεκβοντο στιβο ποδόσφαιρο κ.α. που όλοι χρειάζονται τις γνώσεις τις σωματοδόμησης αλλα τροποποιημένες στα συγκεκριμενα αθλήματα .

ας προσπαθήσουμε να πάρει την θέση που του αξίζει και ειδικά στις γυναίκες να καταρήψουμε τους μύθους που θέλουν να χάνουν την ταυτότητα τους και εσείς είστε ζωντανα παραδείγματα:clap::clap::clap:

NASSER
05-06-09, 08:53
Απο δεξια, κατηγορια εφηβων και master

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2313&stc=1&d=1244181184

NASSER
05-06-09, 09:07
Κατηγορια bodybuilding 4
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2314&stc=1&d=1244181396

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2315&stc=1&d=1244181882

NASSER
05-06-09, 09:34
κατηγορια bodybuilding 2
Απο αριστερα οι αθλητες Αντωνης, Γρηγοριαδης Δημητρης, Αντωνοπουλος Θεοφανης

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2316&stc=1&d=1244183153

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2317&stc=1&d=1244183216

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2318&stc=1&d=1244183276

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2319&stc=1&d=1244183465

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2320&stc=1&d=1244183528

flexakis
05-06-09, 12:43
Κατα αρχάς χαιρετισμούς σε όλους και συγχαριτήρια στούς διοργανωτές.
Γράφτηκαν πολλά για την κατηγορία fitness γυναικών,και θα ήθελα να πω τα εξείς:1ο Αφού η αθλήτρια Μουρατίδου ήταν ποιό μυώδες,άρα και σε μεγαλύτερη κατηγορία απο την Κόλλια,στο ατομικο της ποζάρισμα έπρεπε,και ετσι έγινε να ποζάρει δεύτερη (και δεν είχε κανένα μεσο!);Eτσι γίνετε σε όλους τους αγώνες.Το αν εκφώνησαν οι κρτιτές πρώτη την Μουρατίδου λάθος δικό τους,και η ίδια ενημέρωσε τους διορργανοτές οτι θέλει χρονο για να αλλάξει.Επίσης χρόνος δώθηκε στην 1η αθλήτρια απο οτι θυμάμαι.
2ο Παραθέτω το ύψος και βαρος της Μουρατίδου γιατί μερικοί την μπερδεύουν με την Lenda Murray!1.60cm 51kg.Δεν νομιζω να είχε απόκληση απο την 2η αθλήτρια,απλα ήταν ποιό γραμμωμένη και φαινόταν ποιό ογκόδες.Όσο για το φυσική δεν θα πω τίποτα απλά θα ποστάρω φωτο απο τον χειμώνα και θα κρίνετε εσείς αν είναι φυσική.
3ο Η Μουρατίδου κατεβαίνει 1η φορά σε αγώνες και η απειρία της φάνηκε στο lain up-relax,και αν μη τι άλλο τις αξίζει ενα μεγάλο μπράβο,και οχι κακίες.

Muscleboss
05-06-09, 12:53
^ γειά σου και καλωσήρθες,

δε νομίζω ότι έχει νόημα να δίνουμε συνέχεια σε αυτό το θέμα. εξάλλου και οι δύο αθλήτριες είναι παρούσες στο φόρουμ και νομίζω ότι κατέθεσαν τη γνώμη τους.

ας απολάυσουμε τις φωτογραφίες και να τους ευχηθούμε καλή συνέχεια στους επόμενους αγώνες τους.

ΜΒ

Niiick
05-06-09, 13:17
ο Γεωργιαδης Δημητρης, εχει πολυ καλο σουλουπι τον ειχα δει περισυ απο κοντα:welcome:

KATERINI 144
05-06-09, 13:28
Κατα αρχάς χαιρετισμούς σε όλους και συγχαριτήρια στούς διοργανωτές.
welcome.

τέλος καλό ολα καλα, ο αγώνας ηταν τέλια οργανωμένος ολοι η αθλητές και οι αθλήτριες ήταν υπέροχοι/ες, δε χρειάζεται να συνεχίζεται αυτη η κουβέντα, ειναι κακο για τους αγωνες και για το bb.
ολα τα μελη του φορουμ θαύμασαν και συγχαρηκανε ολους τους αθλητές και τις αθλήτριες, και οσοι δεν το εχουν κανει ακομη θα το κανουν. :clap::clap:

NASSER
05-06-09, 14:19
Κατα αρχάς χαιρετισμούς σε όλους και συγχαριτήρια στούς διοργανωτές.
Γράφτηκαν πολλά για την κατηγορία fitness γυναικών,και θα ήθελα να πω τα εξείς:1ο Αφού η αθλήτρια Μουρατίδου ήταν ποιό μυώδες,άρα και σε μεγαλύτερη κατηγορία απο την Κόλλια,στο ατομικο της ποζάρισμα έπρεπε,και ετσι έγινε να ποζάρει δεύτερη (και δεν είχε κανένα μεσο!);Eτσι γίνετε σε όλους τους αγώνες.Το αν εκφώνησαν οι κρτιτές πρώτη την Μουρατίδου λάθος δικό τους,και η ίδια ενημέρωσε τους διορργανοτές οτι θέλει χρονο για να αλλάξει.Επίσης χρόνος δώθηκε στην 1η αθλήτρια απο οτι θυμάμαι.
2ο Παραθέτω το ύψος και βαρος της Μουρατίδου γιατί μερικοί την μπερδεύουν με την Lenda Murray!1.60cm 51kg.Δεν νομιζω να είχε απόκληση απο την 2η αθλήτρια,απλα ήταν ποιό γραμμωμένη και φαινόταν ποιό ογκόδες.Όσο για το φυσική δεν θα πω τίποτα απλά θα ποστάρω φωτο απο τον χειμώνα και θα κρίνετε εσείς αν είναι φυσική.
3ο Η Μουρατίδου κατεβαίνει 1η φορά σε αγώνες και η απειρία της φάνηκε στο lain up-relax,και αν μη τι άλλο τις αξίζει ενα μεγάλο μπράβο,και οχι κακίες.

Ακη καλωσορισες στο φορουμ. Σαν προπονητης της Δημητρας, εκφρασες και εσυ τη γνωμη σου και συναμα ενα παραπονο.
Η παρεξηγηση ομως εχει λυθει και δεν χριαζεται να δινουμε συνεχεια. Συνεχιζουμε και κοιταμε μπροστα.

Ελπιζω να συμβαλεις και εσυ στο φορουμ. Ελπιζω να σου αρεσει η παρεα μας :welcome:

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 15:10
Κατα αρχάς χαιρετισμούς σε όλους και συγχαριτήρια στούς διοργανωτές.
Γράφτηκαν πολλά για την κατηγορία fitness γυναικών,και θα ήθελα να πω τα εξείς:1ο Αφού η αθλήτρια Μουρατίδου ήταν ποιό μυώδες,άρα και σε μεγαλύτερη κατηγορία απο την Κόλλια,στο ατομικο της ποζάρισμα έπρεπε,και ετσι έγινε να ποζάρει δεύτερη (και δεν είχε κανένα μεσο!);Eτσι γίνετε σε όλους τους αγώνες.Το αν εκφώνησαν οι κρτιτές πρώτη την Μουρατίδου λάθος δικό τους,και η ίδια ενημέρωσε τους διορργανοτές οτι θέλει χρονο για να αλλάξει.Επίσης χρόνος δώθηκε στην 1η αθλήτρια απο οτι θυμάμαι.
2ο Παραθέτω το ύψος και βαρος της Μουρατίδου γιατί μερικοί την μπερδεύουν με την Lenda Murray!1.60cm 51kg.Δεν νομιζω να είχε απόκληση απο την 2η αθλήτρια,απλα ήταν ποιό γραμμωμένη και φαινόταν ποιό ογκόδες.Όσο για το φυσική δεν θα πω τίποτα απλά θα ποστάρω φωτο απο τον χειμώνα και θα κρίνετε εσείς αν είναι φυσική.
3ο Η Μουρατίδου κατεβαίνει 1η φορά σε αγώνες και η απειρία της φάνηκε στο lain up-relax,και αν μη τι άλλο τις αξίζει ενα μεγάλο μπράβο,και οχι κακίες.


το θέμα όπως είπε και ο μασκλεμπός το έχουμε εξαντλήσει , καλό θα ήταν να διάβαζες όλα τα πόστ πρίν απαντήσεις , ούτε λάθος έγινε ούτε τίποτε δεν νομίζω να είναι τραγικό αν για κάποιο λόγο άλλαξε η σειρά εμφάνησης .

και δεν είμαστε ολυμπιακή επιτροπή να σχολιάσουμε η να κρίνουμε αν είναι φυσική η όχι ούτε νομίζω να είπε κάποιος μόντ κατι τέτοιο.

και άν διαβάσεις αυτά τα έχω αναφέρει πιο πάνω το θέμα νομίζω έληξε .

όσο για το θέμα της απειρίας μπορείς να ρωτήσεις την΄ίδια τι ακριβώς της είπα μετα τους αγώνες

NASSER
05-06-09, 15:25
Συνεχιζουμε με την παρουσιαση της χορογραφιας του ζευγαριου Αντωνοπουλου-Κολλιας

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2338&stc=1&d=1244204423

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2339&stc=1&d=1244204492

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2340&stc=1&d=1244204538

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2341&stc=1&d=1244204596

Nora Kollia
05-06-09, 15:56
Κατα αρχάς χαιρετισμούς σε όλους και συγχαριτήρια στούς διοργανωτές.
Γράφτηκαν πολλά για την κατηγορία fitness γυναικών,και θα ήθελα να πω τα εξείς:1ο Αφού η αθλήτρια Μουρατίδου ήταν ποιό μυώδες,άρα και σε μεγαλύτερη κατηγορία απο την Κόλλια,στο ατομικο της ποζάρισμα έπρεπε,και ετσι έγινε να ποζάρει δεύτερη (και δεν είχε κανένα μεσο!);Eτσι γίνετε σε όλους τους αγώνες.Το αν εκφώνησαν οι κρτιτές πρώτη την Μουρατίδου λάθος δικό τους,και η ίδια ενημέρωσε τους διορργανοτές οτι θέλει χρονο για να αλλάξει.Επίσης χρόνος δώθηκε στην 1η αθλήτρια απο οτι θυμάμαι.
2ο Παραθέτω το ύψος και βαρος της Μουρατίδου γιατί μερικοί την μπερδεύουν με την Lenda Murray!1.60cm 51kg.Δεν νομιζω να είχε απόκληση απο την 2η αθλήτρια,απλα ήταν ποιό γραμμωμένη και φαινόταν ποιό ογκόδες.Όσο για το φυσική δεν θα πω τίποτα απλά θα ποστάρω φωτο απο τον χειμώνα και θα κρίνετε εσείς αν είναι φυσική.
3ο Η Μουρατίδου κατεβαίνει 1η φορά σε αγώνες και η απειρία της φάνηκε στο lain up-relax,και αν μη τι άλλο τις αξίζει ενα μεγάλο μπράβο,και οχι κακίες.

Ευχαριστώ τον κύριο κ.χ. για τα σχόλιά του που ξεδιάλυνε το τοπίο του fitness και τα περί "φυσικής".Δεν υπάρχει μεγαλύτερο κοπλιμέντο για μια αθλήτρια που καλά-καλά δεν είχε κάνει προετοιμασία για ατομική κατηγορία παρα μόνο για ζευγάρια,να δίνει την εντύπωση της "αφύσικης"!!
Ενα έμπειρο μάτι σαν το δικό σας είναι πολύ κολακευτικό να ξεγελιέται...καλά όμως οι υπόλοιποι να μπερδεύονται με την Lenda Murray:banghead:,αλλά κι εσείς?!!!

Η κοπέλα αξίζει πολλά μπράβο για την προσπάθειά της και να της ευχηθώ ειλικρινά καλή επιτυχία στο Παγκόσμιο:thumbup:
ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!

flexakis
05-06-09, 16:40
ο Γεωργιαδης Δημητρης, εχει πολυ καλο σουλουπι τον ειχα δει περισυ απο κοντα:welcome:
Mία διώρθοση ειναι Γρηγοριάδης Δημήτρης.
Thanks.

flexakis
05-06-09, 16:58
Ακη καλωσορισες στο φορουμ. Σαν προπονητης της Δημητρας, εκφρασες και εσυ τη γνωμη σου και συναμα ενα παραπονο.
Η παρεξηγηση ομως εχει λυθει και δεν χριαζεται να δινουμε συνεχεια. Συνεχιζουμε και κοιταμε μπροστα.

Ελπιζω να συμβαλεις και εσυ στο φορουμ. Ελπιζω να σου αρεσει η παρεα μας :welcome:
Kαλος σας βρήκα φιλε Nasser,δεν εχω κανένα παράπονο απλά ειπώθηκε οτι εσκεμένα αλλάξαμε την σειρά στο ατομικό των κοριτσιών πράγμα το οποίο δεν ίσχυε ,και έπρεπε να απαντήσω.
Συγχαρητήρια και στς δύο ήταν υπέροχες.

flexakis
05-06-09, 17:13
Ευχαριστώ τον κύριο κ.χ. για τα σχόλιά του που ξεδιάλυνε το τοπίο του fitness και τα περί "φυσικής".Δεν υπάρχει μεγαλύτερο κοπλιμέντο για μια αθλήτρια που καλά-καλά δεν είχε κάνει προετοιμασία για ατομική κατηγορία παρα μόνο για ζευγάρια,να δίνει την εντύπωση της "αφύσικης"!!
Ενα έμπειρο μάτι σαν το δικό σας είναι πολύ κολακευτικό να ξεγελιέται...καλά όμως οι υπόλοιποι να μπερδεύονται με την Lenda Murray:banghead:,αλλά κι εσείς?!!!

Η κοπέλα αξίζει πολλά μπράβο για την προσπάθειά της και να της ευχηθώ ειλικρινά καλή επιτυχία στο Παγκόσμιο:thumbup:
ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!


Καλή επιτυχία και σε σένα απο εδώ και μπρός,φιλικά.:welcome:

flexakis
05-06-09, 17:26
το θέμα όπως είπε και ο μασκλεμπός το έχουμε εξαντλήσει , καλό θα ήταν να διάβαζες όλα τα πόστ πρίν απαντήσεις , ούτε λάθος έγινε ούτε τίποτε δεν νομίζω να είναι τραγικό αν για κάποιο λόγο άλλαξε η σειρά εμφάνησης .

και δεν είμαστε ολυμπιακή επιτροπή να σχολιάσουμε η να κρίνουμε αν είναι φυσική η όχι ούτε νομίζω να είπε κάποιος μόντ κατι τέτοιο.

και άν διαβάσεις αυτά τα έχω αναφέρει πιο πάνω το θέμα νομίζω έληξε .

όσο για το θέμα της απειρίας μπορείς να ρωτήσεις την΄ίδια τι ακριβώς της είπα μετα τους αγώνες

Καλησπέρα κύριε Τριανταφύλλου.
Τυχαίνει να είμαι προπονητής της Μουρατίδου,και ειμουν παρόν στα σχόλια σας μετά τον αγώνα και έχετε απόλυτο δίκιο.
Η κα Κόλλια διαμαρτυρήθηκε οτι ήταν να βγεί δεύτερη και την άλλαξαν,με αποτέλεσμα ίσως να μην πρόλαβε,αλλά αυτό ήταν τυχαίο,όπως σχολίασε οτι η ίδια ειναι φυσικότητα πράγμα που δεν αφορά κανένα.
Πολύς λόγος για το τίποτα,συγχαρητήρια και στης δύο,πάντα τέτοια.

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 17:39
Καλησπέρα κύριε Τριανταφύλλου.
Τυχαίνει να είμαι προπονητής της Μουρατίδου,και ειμουν παρόν στα σχόλια σας μετά τον αγώνα και έχετε απόλυτο δίκιο.
Η κα Κόλλια διαμαρτυρήθηκε οτι ήταν να βγεί δεύτερη και την άλλαξαν,με αποτέλεσμα ίσως να μην πρόλαβε,αλλά αυτό ήταν τυχαίο,όπως σχολίασε οτι η ίδια ειναι φυσικότητα πράγμα που δεν αφορά κανένα.
Πολύς λόγος για το τίποτα,συγχαρητήρια και στης δύο,πάντα τέτοια.


χαίρομε τότε που καταλαβαινόμαστε γιατί μίλησα με απόλυτη ειληκρίνεια και χωρίς υπερβολές στην δήμητρα , όπως και ότι έγραψα για την νόρα κόλια , γιατί από μας τουλάχιστον πρέπει να ακούν την αλήθεια χωρίς υπερβολές γιατί με ψέματα και χαιδέματα μόνο κακό μπορούμε να κάνουμε και να παραπληροφορούμε:clap:

NASSER
05-06-09, 17:42
χαιρομαι που εδω λυνονται ολες οι παρεξηγησεις. Συνεχιζω με χορογραφια Αντωνοπουλου-Κολλιας. Απολαυστε!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2343&stc=1&d=1244212488

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2344&stc=1&d=1244212556

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2345&stc=1&d=1244212612

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2346&stc=1&d=1244212711

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2347&stc=1&d=1244212811

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2348&stc=1&d=1244212896

Muscleboss
05-06-09, 17:55
^ εγώ τους είχα δεί και Live σε ένα αγώνα τον περασμένο νοέμβριο και όντως η χορογραφία τους ταίριαζε απόλυτα και ήταν και οι δύο συγχρονισμένοι και κινούνταν αρμονικά, χωρίς χοντροκομένες και περιττές κινήσεις.

πρέπει να δοκιμάσουν εξωτερικό.

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 17:58
τώρα που έχουμε καλύτερη άποψη λόγω φώτο μπορείτε να καταλάβετε τι ενοούσα οταν έλεγα ότι μπορούν να σταθούν και να διεκδικήσουν μια καλή θέση στο βάθρο στο γιούνιβερς και σαν ζευγάρι αλλα και ατομικα γιατί υπάρχουν αυτα τα περιθώρια βελτίωσης επειδή δεν ήταν στο 100%των δυνατοτήτων τους , όσο για την χορογραφία μπορώ να πώ απο τις καλύτερες που έχω δεί σε αγώνες ζευγαριών και σωστα εκτελεσμένη με καλή επιλογή μουσικής που να τους εμπνέει στο ποζάρισμα :clap::clap::clap:

NASSER
05-06-09, 17:59
Τα παιδια οντως καναν πολυ καλη δουλεια στη χορογραφια και ανετα ερχομενοι σε καλη φορμα, μπορουν να αγωνιστουν στο εξωτερικο και να διακρηθουν.
Προς το παρον ειναι παραδειγμα πως μημηση για ζευγαρια που ασχολουνται με το αθλημα! Ελπιζω να ακολουθησουν και αλλοι.

jemstone
05-06-09, 22:07
Εγώ παιδιά είπα και πιο πάνω τη γνώμη μου … ήταν ένα απίθανο θέαμα.. να το θέσω με το δικό μου τρόπο κάπως αλλιώς ήταν ένα σαγηνευτικό χορευτικό δύναμης σαν να λέμε το tango τον bodybuilders.

Annie
05-06-09, 22:13
πολύ καλός ο αγώνας στην Κατερίνη....!!!
την παρπάνω εκτενή κουβέντα να πω την αλήθεια δεν την πολυκατάλαβα...νιωθω λες και παρακολουθούμε πρώτη φορά ελληνικό αγώνα...οι ελάχιστες συμμετοχές γυναικών μπορεί να σημαίνουν μια μόνο αθλήτρια ανα κατηγορία...και οι 2 ήταν πολύ καλές, η κάθε μια για την κατηγορία της ...το παιχνίδι παίζει στα παγκόσμια...εκεί καλείται η κάθε αθλήτρια να επιδείξει τις ικανότητες της και το αποτέλεσμα της προετοιμασίας της...τα πανελλήνια είναι απλά μια πρόβα, η προβα generale...
επιπλέον η εμφάνιση Νόρας- Φάνη υπέροχη...τους θαύμασα πραγματικά...
συγχαρητήρια σε όλους!!!

RUHL
05-06-09, 22:50
Εδω βλεπουμε ενα ποτηρι που παντα το βλεπει μισο αδειο και ας ειναι εμφανη γεματο ο γιαννης το γιατι δεν καταλαβα ποτε?







http://www.imageshack.gr/files/eul0exlpnq3snlhhjem6.jpg (http://www.imageshack.gr/files/eul0exlpnq3snlhhjem6.jpg)




Οι φωτογραφιες οσο καλες και να τραβηχτηκαν καμια σχεση με την πραγματικοτητα μερικοι φενοντε πολυ καλυτερα

http://www.imageshack.gr/files/ici1sbjt687o14v6ajtx.jpg (http://www.imageshack.gr/files/ici1sbjt687o14v6ajtx.jpg)


http://www.imageshack.gr/files/zimkjyqe82s8klk17jqc.jpg (http://www.imageshack.gr/files/zimkjyqe82s8klk17jqc.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/7yvyd4s6pwt29fyjcyro.jpg (http://www.imageshack.gr/files/7yvyd4s6pwt29fyjcyro.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/rjz75ohf6h5i17zpyyyb.jpg (http://www.imageshack.gr/files/rjz75ohf6h5i17zpyyyb.jpg)

NASSER
06-06-09, 09:20
Κατηγορια bodybuilding 1

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2356&d=1244268971 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2356&d=1244268971)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2357&d=1244269038 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2357&d=1244269038)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2358&d=1244269102 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2358&d=1244269102)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2359&d=1244269160 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2359&d=1244269160)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2360&d=1244269215 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2360&d=1244269215)

Polyneikos
06-06-09, 10:00
O Καγκελαρης είναι ακουραστος,μιλαμε για τρελλες συμμετοχές σε αγωνες !!:clap::clap: Τελικα από ποιον εχασε στην κατηγορία του;

NASSER
06-06-09, 10:04
O Kαγγελαρης βγηκε δευτερος μετα απο τον αθλητη με το νο.76 στο μικρο του τον λενε Αναστασιος Βασσος. Ο Καγγελαρης ηταν καλυτερος απο καθε αλλη φορα, αλλα κρατουσε λιγα νερα σε σχεση με τον νικητη της κατηγοριας.

Αναλυτικη καταταξη των αθλητων με τα ονοματα τους θα εχουμε συντομα.

Muscleboss
06-06-09, 11:34
Στις παραπάνω φωτογραφίες στο κέντρο, δίπλα στον καγγελάρη, ο καλός μου φίλος Κώστας Καραίσκος, που θα τον δούμε σε λίγες μέρες ατον αγώνα της wabba πολύ πιο έτοιμο και γραμμωμένο.

Σχετικά με τον άλλο καλό μου φίλο Καγκελάρη, μπράβο στο Γιώργο για τις συνεχόμενες συμμετοχές και την φόρμα του η οποιά τον τελευταίο καιρό βελτιώνεται σημαντικά. Δεν ξέρω αν αυτή η διάρκεια έχει ξαναγίνει από άλο αθλητή και κάποια στιγμή πρέπει να του το αναγνωρίσουμε.
Η απόφαση των κριτών είναι πάντα σεβαστή, ίσως σε έναν διεθνή αγώνα που συνήθως είναι πιο αυστηροί οι κριτές στο θέμα του στησίματος και τα κριτήρια δίνουν περισσότερο βάρος στις μάζες των αθλητών, η κατάταξη θα μπορούσε να ήταν διαφορετική.

Αξίζουν συγχαρητήρηια και στον νικητής της κατηγορίας, ο οποιός παρότι ήταν ο 1ος του αγώνας εδειξε ένα πολύ καλό σύνολο, ελπίζουμε να έχει και συνέχεια και να τον δούμε βελτιωμένο και πιο εμπειρό σε επόμενους αγώνες.

ΜΒ

RUHL
06-06-09, 15:45
*** edit ΜΒ. το παιδιί είναι αστυνομικός, δεν είναι μπάτσος, μάθε να μιλάς καλύτερα.

http://www.imageshack.gr/files/8kbp7fvhuk51wc2x5dhk.jpg (http://www.imageshack.gr/files/8kbp7fvhuk51wc2x5dhk.jpg)


Ηλια αυτον εδω ποτε θα τον ψησεις να κατεβει? αντε καιρος ειναι νομιζω:bbbiceps: θελει λιγο μαζα αλλα ενταξη υπαρχει και η φιτνεςς κατηγορια:green::green:


http://www.imageshack.gr/files/vsp8x1wxa5d5r3a8b4gw.jpg (http://www.imageshack.gr/files/vsp8x1wxa5d5r3a8b4gw.jpg)






ΥΓναι παλι αποψη μου λεω δεν ειναι αλουνου:turtle: (μπας και προλαβω τον καγκελαρη απο το να γραφτει στο φορουμ για διαφωνιες:green: )

Polyneikos
06-06-09, 15:58
Σε αυτό που λες Αλέξη έχεις δίκιο,σαφως ο άλλος αθλητης ήταν πιο κομμενος,αυτό δεν θεωρείται ασεβεια για τον Καγκελαρη,γενικα ενω έχει ποιοτικους μυς επάνω του o Γιωργος σε πολλους αγωνες έχει παρουσιασει εικόνα όχι τόσο καλής γραμμωσης,δεν ξερω τι δεν του βγαινει στην προετοιμασια , αν σπαει την διαιτα του κτλ.Τελωσπαντων,δεν είναι δικό μας θεμα αυτό,ευκαιρίας δοθείσης το αναφερουμε,πάντως ο Καγκελαρης πρεπει να ζυγωνει σε τριψηφιο αριθμο συμμετοχων σε αγωνες και για αυτό είναι respect !!:bowdown::bowdown:



ΥΓναι παλι αποψη μου λεω δεν ειναι αλουνου:turtle: (μπας και προλαβω τον καγκελαρη απο το να γραφτει στο φορουμ για διαφωνιες:green: )


Αν είναι και αυτό ένα κόλπο να γραφουμε αθλητες στο φόρουμ,γιατί όχι;;; :P:P

satheo
06-06-09, 16:49
Απο δεξια, κατηγορια εφηβων και master

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2313&stc=1&d=1244181184


συγνωμη κανω λαθος η ο αριστερα ειμαι ο ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ απο λαρισα? εαν ναι ο λεωνιδας τον εφερε!

satheo
06-06-09, 16:59
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2074&d=1243707207

Καπιοι ειναι ηδη στον τοπο διεξαγωγης του αγωνα και μας περιμενουν...
Συντομα θα ειμαστε ολοι παρεα μαζι :thumbup:


οχι βρε εχασα τελικα που δεν μπορεσα να ερθω!
των Στρατο εχω να των δω απο τοτε που αυτοεξωριστικα απο τιν ΝΑΒΒΑ αν και ειχα σαν αθλητης `12 συμετοχες + 1 στο ευρωπη + 1 wff world
σαν προπονιτις εχω χασει λογαρισμο !
IFBB KAI WABBA πρωσοπικα δεν αγωνιστικα

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 17:04
να κάνω και εγω το σχόλιο μου ο καγγελάρης ήταν πολύ καλός σ αυτόν τον αγώνα λίγα νερακια ίσως του στέρησαν την πρωτια

αλλα να ξέρετε όταν κάποιος βγαίνει δεύτερος μπορεί και για μια ψήφο να έχει βγεί δεύτερος γιατί οι απόψεις διήστανται ο καγγελάρης πχ είχε περισσότερη εμπειρία πάνω στην σκηνή ωραίο καλούπι , ο τάσος δεν είχε εμπειρία αλλα πέτυχε μια πολύ καλή φόρμα με καλό καλούπι και γράμωση απλα δεν παρουσίαζε όλες τις δυνατότητες του γι αυτό και αρκετες φορές τονίζαμε να κρατάν τις πόζες και να μην ξεχνάν να παταν τα πόδια βέβαια δεν ισχυαν αυτα για τον καγγελάρη ο οποίος είναι έμπειρος αθλητής . επίσης ο τάσος έκανε μια τρομερή βελτίωση μεσα σε διάστημα 2 μηνών περίπου που τον είχα δεί απο κοντα και στους αγώνες πέτυχε καλή γράμωση χωρίς να χάσει καθόλου απο μυικότητα μάλιστα ήταν και πιό γεμάτος

και μην ξεχνάμε ο γιώργος ο καγγελάρης είναι κατηγορία μάστερς και στάθηκε ανταξια και διεκδήκησε μάλιστα την πρώτη θέση μέ πολύ νεότερους αθλητές γι αυτό και του αξίζουν συγχαρητήρια :clap::clap::clap:

ο άλλος στην κάτω φώτο μάλον θα κατεβεί σε επόμενους αγώνες της ναββα το έχουμε συζητήσει είναι ο γιώργος απο κομοτινή και απο τα καλύτερα παιδιά στον χώρο του ββ αλλα και φανατικός φίλαθλος και νομίζω ήρθε το πλήρωμα του χρόνου να τον δούμε στην σκηνή .

έχει πολλες δυνατότητες και είμαι σίγουρος θα τα πάει καλά :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 17:06
συγνωμη κανω λαθος η ο αριστερα ειμαι ο ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ απο λαρισα? εαν ναι ο λεωνιδας τον εφερε!


ο μπαρμπαγιάννης είναι χαρη και βέβαια ποιός θα τον έφερνε ο τρελός ο λεων ο κατσαφλιάκας είμασταν δίπλα στην κρητική επιτροπή και ξέρεις με τον λεωνίδα σε πιάνει το στομάχι σου απο το γέλιο.

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 17:12
οχι βρε εχασα τελικα που δεν μπορεσα να ερθω!
των Στρατο εχω να των δω απο τοτε που αυτοεξωριστικα απο τιν ΝΑΒΒΑ αν και ειχα σαν αθλητης `12 συμετοχες + 1 στο ευρωπη + 1 wff world
σαν προπονιτις εχω χασει λογαρισμο !
IFBB KAI WABBA πρωσοπικα δεν αγωνιστικα


τι να σε κάνω ρε χάρη ο κόσμος κρατάει και μια επαφή , ξέρεις τι ωραία θα περνούσες αν ήσουν στην παρέα μας , αφού ξέρεις οτι τό έχουμε το θέμα .

όσο για τις συμμετοχές σαν αθλητής και σαν προπονητής εγω τα ξέρω πολύ καλά και την προσφορά σου γενικότερα εδω κατέβηκε ο μπαρμπαγιάννης ο δεινόσαυρος αλλα απο τα καλύτερα παιδια στο ββ και πιό αγνός:clap::clap:

satheo
06-06-09, 17:15
ο μπαρμπαγιάννης είναι χαρη και βέβαια ποιός θα τον έφερνε ο τρελός ο λεων ο κατσαφλιάκας είμασταν δίπλα στην κρητική επιτροπή και ξέρεις με τον λεωνίδα σε πιάνει το στομάχι σου απο το γέλιο.

δεν μου ειπαι τιποτα προχτες οταν τον σιναντισα στoν γιατρο (συνωδευαι μια ασθενη)

satheo
06-06-09, 17:25
τι να σε κάνω ρε χάρη ο κόσμος κρατάει και μια επαφή , ξέρεις τι ωραία θα περνούσες αν ήσουν στην παρέα μας , αφού ξέρεις οτι τό έχουμε το θέμα .

όσο για τις συμμετοχές σαν αθλητής και σαν προπονητής εγω τα ξέρω πολύ καλά και την προσφορά σου γενικότερα εδω κατέβηκε ο μπαρμπαγιάννης ο δεινόσαυρος αλλα απο τα καλύτερα παιδια στο ββ και πιό αγνός:clap::clap:

εεεεεε ξερεις οτι ειχα μια πικρα γενικως απο την συμπεηφορα καποιων στον τελευταιο αγωνα που παρακολουθησα το 2000 στο βεληδιο
μερικοι ανθρωποι δεν εχουν επιγνωση σε ποιον μιλανε πως μιλανε και τι λενε!
ειναι λυπηρο να εχεις δωσει και την ψυχη σου και να σε αμφισβητουνε!
για αυτα ισως να τα πουμε απο κοντα καποια στιγμη!

Anastasios Vassos
06-06-09, 17:37
Αγαπητοί φίλοι του site,θέλω να καταθέσω και εγω μερικές σκέψεις και παραλυπόμενα απο τον αγώνα.Κατ'αρχας ως πρωτοεμφανιζόμενος(παρόλο που γυμνάζομαι συστηματικα απο το 1993) είναι μεγάλη μου χαρα,τιμή και ηθικη δικαίωση να πετύχω μια κάλη εμφάνιση.Το bodybuiling είναι γιορτή και δεν σηκώνει πικρίες και αίριδες.Χάρηκα καθε στιγμή του αγώνα και η μικρή μου νίκη ηταν αφορμή να το γλεντήσω με τα φιλαράκια μου που ηρθαν να με υποστηρίξουν.
Θέλω να ευχαριστήσω μέσα απο τη καρδιά μου τον Τάσο τον Μινίδη που με ανιδιοτέλεια kαι ειλικρινές ενδιαφέρον με φρόντισε και με καθοδήγησε καθ'ολη την διάρκεια του αγώνα.Επίσης θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον Ηλία τον Τριανταφύλλου που απλόχερα μου έδωσε πολύτιμες συμβούλες.
Να'μαστε όλοι δυνατοί να χαιρόμαστε το σιδερένιο άθλημα είτε κατω απο τις μπάρες είτε πάνω στη σκηνή. Έτσι και αλλιώς η ίδια η ζωή είναι ενας αδιάκοπος αγώνας! ;)

NASSER
06-06-09, 17:44
Τασο καλωσορισες στο φορουμ και ευχαριστουμε για οσα ανεφερες. Απο τα λογια σου δειχνεις πως εχεις ηθος και σεβεσαι οτι κανεις.
Θα χαρουμε να σε εχουμε συνεχεια στη παρεα μας και να συμβαλεις με τις γνωσεις κι την εμπειρια σου!
Καλη δυναμη και καλη επιτυχια οτι και να σχεδιαζεις για το μελλον! :clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 18:55
εεεεεε ξερεις οτι ειχα μια πικρα γενικως απο την συμπεηφορα καποιων στον τελευταιο αγωνα που παρακολουθησα το 2000 στο βεληδιο
μερικοι ανθρωποι δεν εχουν επιγνωση σε ποιον μιλανε πως μιλανε και τι λενε!
ειναι λυπηρο να εχεις δωσει και την ψυχη σου και να σε αμφισβητουνε!
για αυτα ισως να τα πουμε απο κοντα καποια στιγμη!


αυτα τα ξέρω χάρη αλλα ένα εχω να πώ πάντα μας ενδιαφερει η γνώμη αυτών που πιστεύουμε και εκτιμάμε και το τί λέει ο καθένας δεν μας νοιάζει γιατί αν ασχολούμαστε με τον καθένα τα χάσαμε τα κατσίκια .

ο καθένας μπορεί να εκφράσει κάποια πικρία σε όποιον τομέα και να είναι άλλωστε δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικά πλασμένο , εμείς αφού πιστεύουμε σε κάποια πράγματα και στον εαυτό μας δεν πρέπει να τα παρατάμε παρα μόνο αν εμείς κρίνουμε οτι πρέπει .

και εσυ ήσουν ενα καλό στέλεχος που μπορούσες να προσφέρεις απο την μεριά σου:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 19:06
Αγαπητοί φίλοι του site,θέλω να καταθέσω και εγω μερικές σκέψεις και παραλυπόμενα απο τον αγώνα.Κατ'αρχας ως πρωτοεμφανιζόμενος(παρόλο που γυμνάζομαι συστηματικα απο το 1993) είναι μεγάλη μου χαρα,τιμή και ηθικη δικαίωση να πετύχω μια κάλη εμφάνιση.Το bodybuiling είναι γιορτή και δεν σηκώνει πικρίες και αίριδες.Χάρηκα καθε στιγμή του αγώνα και η μικρή μου νίκη ηταν αφορμή να το γλεντήσω με τα φιλαράκια μου που ηρθαν να με υποστηρίξουν.
Θέλω να ευχαριστήσω μέσα απο τη καρδιά μου τον Τάσο τον Μινίδη που με ανιδιοτέλεια kαι ειλικρινές ενδιαφέρον με φρόντισε και με καθοδήγησε καθ'ολη την διάρκεια του αγώνα.Επίσης θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον Ηλία τον Τριανταφύλλου που απλόχερα μου έδωσε πολύτιμες συμβούλες.
Να'μαστε όλοι δυνατοί να χαιρόμαστε το σιδερένιο άθλημα είτε κατω απο τις μπάρες είτε πάνω στη σκηνή. Έτσι και αλλιώς η ίδια η ζωή είναι ενας αδιάκοπος αγώνας! ;)


έτσι ακριβώς είναι τάσο και φαίνετε οτι είσαι άτομο με παιδεία γιατί ειληκρινά είναι αρετή ο τρόπος που σκεύτεσε και δεν το λέω διαβάζοντας αυτό το πόστ αλλα απο την στιγμή που σε γνώρησα και μιλήσαμε .

και πολλες φορες μπορεί όλοι να είναι πολυ καλοι αθλητες απλα και στους καλούς πρέπει να βγεί μια κατάταξη δεν γίνετε να είναι όλλοι πρώτοι , αυτό είναι και το δύσκολο έργο της κρητικής επιτροπής .

γιατί πολλές φορές φτάνουμε σε σημείο εκτός απο τους πρώτους όλοι να είναι δυσαρεστημένοι .

και δεν θα τολμούσα να τα γραφω αυτα αν στην μέχρι τώρα αγωνιστική μου πορεία δεν είχα δείξει δείγματα γραφής γιατί απλά θα γινόμουν καραγκιώζης με όλη την συμπάθεια προς τον καραγκιώζη.

σού εύχομε καλή συνέχεια και να βελτιώσεις και κάποιες λεπτομέρειες που θα σε κάνουν να φαίνεσε ακόμη καλύτερος:clap::clap:

NASSER
07-06-09, 03:46
Απολαυστε τον γενικο νικητη, τον δικο μας Αναγνωστου Γιαννη!!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2361&d=1244335160 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2361&d=1244335160)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2362&d=1244335217 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2362&d=1244335217)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2363&d=1244335331 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2363&d=1244335331)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2364&d=1244335448 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2364&d=1244335448)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2365&d=1244335539 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2365&d=1244335539)

satheo
07-06-09, 10:04
Απολαυστε τον γενικο νικητη, τον δικο μας Αναγνωστου Γιαννη!!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2363&d=1244335331 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2363&d=1244335331)



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2365&d=1244335539 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2365&d=1244335539)

πραγματικα παρα πολy καλη κατασταση BRAVO στον Γιαννη

NASSER
07-06-09, 18:24
Fitness κατηγορια Master kai junior. Στους master ειχε μια συμμετοχη του Σοφοκλη Τεηλορ.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2374&d=1244387704 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2374&d=1244387704)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2375&d=1244388055 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2375&d=1244388055)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2376&d=1244388165 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2376&d=1244388165)

ioannis1
07-06-09, 21:56
ευχαριστω παιδια.μη ξεχνατε γινομαι 44 τον αυγουστο,οποτε με επιεικια....

argyrakis
07-06-09, 23:59
Το παλικάρι τέρμα δεξιά ποιος είναι ?
Έπαθα πλάκα τι καλουπάρα έχει

Φίλε μου αν θα συνεχίσεις με τους αγώνες σε βλέπω για πολύ ψιλά έχεις τέλεια συμμετρία και είσαι καλά γραμμωμένος μπράβο σου

TRIANTAFYLLOU
08-06-09, 00:09
ευχαριστω παιδια.μη ξεχνατε γινομαι 44 τον αυγουστο,οποτε με επιεικια....


ναι παλιόγερε θες και επιήκεια πήρες και το γενικό , και τωρα θα είσαι και πιο κομμάτιας στο παγκόσμιο δεν υπάρχει περίπτωση και γω επιήκεια έλεγα στο γιούνιβερς και πανευρωπαικο και με κορόιδευαν γιατί ουτε μάστερς δεν πήγα αλλα κανονικα και κέρδισα κιόλας .

είναι σαν το κρασί΄όσο παλιώνεις τόσο καλύτερος γίνεσε μπαρμπαγιάννη χαχαχαχαχα!!
αντε φέρε καμια πρωτιά κι απο κεί να το γιορτάσουμε:toast::clap::clap:

NASSER
08-06-09, 00:12
^ Στρατο ειναι εφηβος και νικητης της κατηγοριας Junior. Καταγεται απο την Κρητη και πραγματικα ειναι πολυ καλος!

Θα παρουσιασουμε ολες τις κατηγοριες Fitness που ακολουθησαν. Στον αγωνα ειχαμε αλλες τεσσερις κατηγοριες. Fitness, Performance, Athletic, super body και extreme body.

Εδω εχουμε τις κατηγοριες και τα κρητηρια για τηνν καθε κατηγορια απο την WFF, για να καταλαβουμε πως εχει γινει ο διαχωρισμος των αθλητων. Οι κατηγοριες ξεκινανε απο την πιο ελαφρια γραμμωση και μυηκοτητα και καταληγουν στην πιο σκληροπυρηνικη.

http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/wff9_8.html

NASSER
08-06-09, 00:31
Κατηγορια Fitness
Sτο απλό Fitness μετραει απλα η συμμετρια και ενας απλος καλός διαχωρισμός με κοιλιακους χωρίς υπερβολες σαν ενα σωμα μοντελου απο κει οσο αυξάνετε η μυικότητα και γραμμωση κατατάσετε στις επόμενες κατηγορίες.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2380&d=1244409314 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2380&d=1244409314)

NASSER
08-06-09, 00:54
Κατηγορια performance

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2383&stc=1&d=1244411313

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2384&stc=1&d=1244411508

TRIANTAFYLLOU
08-06-09, 01:43
Το παλικάρι τέρμα δεξιά ποιος είναι ?
Έπαθα πλάκα τι καλουπάρα έχει

Φίλε μου αν θα συνεχίσεις με τους αγώνες σε βλέπω για πολύ ψιλά έχεις τέλεια συμμετρία και είσαι καλά γραμμωμένος μπράβο σου


είχε κατι αθλητες στρατή πραγματικα με φοβερό μέλον καλουπάρες απίστευτες όπως και του μαυροδήμου ο αθλητής πολύ καλός και το παιδί στο γενικό που έπαιξε που κέρδισε στην κατηγορία του αντωνόπουλου ο οποίος είχε αρωστήσει και έχασε μυικό βάρος φανταζομε πως θα ήταν στο 100%, θα βάλω αναλυτικα ρεπορταζ με τις θέσεις μόλις μου τα στείλει ο στρατος την τρίτη επειδή λείπει τριήμερο και δεν μπορεί να μου στείλει:thumbup:

Muscleboss
08-06-09, 18:45
nasser οι φωτος τα σπανε...!!!

λες και καθόμαστε πρώτη γραμμή είναι!

:clap::clap::clap:

ΜΒ

NASSER
08-06-09, 18:48
Κατηγορια Αthletic

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2393&stc=1&d=1244475992

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2394&stc=1&d=1244476069

mazarakiotis
08-06-09, 18:49
Κατηγορια Αthletic

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2393&stc=1&d=1244475992

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2394&stc=1&d=1244476069


ΜΠΡΑΒΟ στους διοργανωτες για τον εξερετικο αγωνα και εις ανωτερα σε ολους. ευχαριστουμε για τις φωτογραφιες και το ρεπορταζ. εμενα μου αρεσει οτι υπαρχουν πολλες κατηγοριες με φιτνεςς σωματα που ειναι προσιτες σε ολους. ακομη συγχαρητηρια στις γυναικες που πηραν μερος και μου αρεσαν πολυ και το ζευγαρι φαινετε οτι ηταν πολυ εντυπωσιακο στο ποζαρισμα και παλι ΜΠΡΑΒΟ σε ολους

NASSER
08-06-09, 20:37
nasser οι φωτος τα σπανε...!!!

λες και καθόμαστε πρώτη γραμμή είναι!

:clap::clap::clap:

ΜΒ

Η αληθεια ειναι πως βρισκομασταν στην πρωτη γραμμη, διπλα στην κρητικη επιτροπη, θεση που μας εξασφαλισε ο προεδρος κ. Στρατος Χατζηδημητριαδης, ωστε να εχουμε τις καλυτερες φωτο για το φορουμ, να εχουν την πρωτη εικονα οσοι δεν μπορεσαν να παρευρεθουν.
Συγχαρητηρια αξιζουν φυσικα και τα μελη του φορουμ που βρεθηκαν στο πλευρο μας και μας υποστηριξαν και στη συλογη του φωτογραφικου υλικου.

Kntrns_MD
08-06-09, 21:24
Φοβερό ρεπορτάζ παιδια, κριμα που δε μπορεσά να έρθω και εγώ. Οι φωτογραφίες ειναι μοναδικές τόσο απο πλευρας εικόνας και ποιότητας όσο και από περιεχόμενο! καλά μιλάμε γεμισε η σκηνή! Επιτέλους!

Συγχαρητήρια και στο γενικό νικητή Γιάννη Αναγνώστου που παιζει στα μαστερς και εχει αυτη τη φοβερή φόρμα! Respect στον άνθρωπο! Τι άλλο να πω! Και απο όσο ότι μου χει πει και ο muscleboss είναι ωραίος τύπος, ελπίζω να τον γνωρίσω και από κοντά κάποια στιγμή και να μου πει και τη γνώμη του σε κάποια σχέδια μου! :clapping::clapping::bodybuilder2:

NASSER
08-06-09, 21:39
Κατηγορια super body

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2395&stc=1&d=1244486060

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2396&stc=1&d=1244486151

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2397&stc=1&d=1244486222

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2398&stc=1&d=1244486286

ioannis1
08-06-09, 22:33
Φοβερό ρεπορτάζ παιδια, κριμα που δε μπορεσά να έρθω και εγώ. Οι φωτογραφίες ειναι μοναδικές τόσο απο πλευρας εικόνας και ποιότητας όσο και από περιεχόμενο! καλά μιλάμε γεμισε η σκηνή! Επιτέλους!

Συγχαρητήρια και στο γενικό νικητή Γιάννη Αναγνώστου που παιζει στα μαστερς και εχει αυτη τη φοβερή φόρμα! Respect στον άνθρωπο! Τι άλλο να πω! Και απο όσο ότι μου χει πει και ο muscleboss είναι ωραίος τύπος, ελπίζω να τον γνωρίσω και από κοντά κάποια στιγμή και να μου πει και τη γνώμη του σε κάποια σχέδια μου! :clapping::clapping::bodybuilder2:
ευχαριστω για τα καλα σας λογια.ειμαι απλος ανθρωπος και γενικα στη ζωη μου και στο ββ.θα τελειωσω τις υποχρεωσεις και θα κανονισουμε να τα πουμε ολοι μαζι.:toast:

NASSER
09-06-09, 01:39
Τελευταια κατηγορια των fitness ειναι η κατηγορια Extreme body. Δυο αθλητες και οι δυο πολυ καλοι. Γρηγοριαδης Δημητρης και Κεπατανιος Κωνσταντινος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2399&stc=1&d=1244500401

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2400&stc=1&d=1244500486

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2401&stc=1&d=1244500548

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2402&stc=1&d=1244500657

Polyneikos
09-06-09, 09:39
Πολύ καλοί και οι 2 αθλητες της κατηγορίας Extreme Body...O Καπετανιος είναι αθλητης του Αντωνόπουλου,σωστα;;Κομματια και οι 2 τους !!:clap::clap:

NASSER
09-06-09, 10:15
Σωστα Polyneikos, ο Καπετανιος ειναι αθλητης του Αντωνοπουλου και αξιζει να αναφερθει πως ασχολειται με το αθλημα του ββ μονο ενα χρονο. Φανταστειτε να συνεχισει δυναμικα τι εχουμε να δουμε.

Muscleboss
09-06-09, 10:28
ο Καπετανιος ειναι αθλητης του Αντωνοπουλου

Είναι σαφέστατα βελτιωμένος από τη συμμετοχή που είχε κάνει το Νοέμβριο και ας μη κέρδισε τώρα τη κατηγορία. Περιμένουμε να έχει συνέχεια.:thumbup:

ΜΒ

Nora Kollia
09-06-09, 11:57
Εγώ παιδιά είπα και πιο πάνω τη γνώμη μου … ήταν ένα απίθανο θέαμα.. να το θέσω με το δικό μου τρόπο κάπως αλλιώς ήταν ένα σαγηνευτικό χορευτικό δύναμης σαν να λέμε το tango τον bodybuilders.
Πολύ όμορφα λόγια,σ'ευχαριστούμε jemstone!:)
Και πραγματικά με εκπλήσσει το πόσο καλά εξέφρασες αυτό που είχαμε στοχεύσει με τον Φάνη να αποδοθεί πάνω στην σκηνή.
Επεσες διάνα!:thumbup:

Μαρία
09-06-09, 12:02
Πολύ όμορφα λόγια,σ'ευχαριστούμε jemstone!:)
Και πραγματικά με εκπλήσσει το πόσο καλά εξέφρασες αυτό που είχαμε στοχεύσει με τον Φάνη να αποδοθεί πάνω στην σκηνή.
Επεσες διάνα!:thumbup:

Νόρα είσασταν καταπληκτικοί,πολύ αρμονικό και ταιριαστο ζευγάρι και το χορευτικο ήταν από τα καλύτερα της βραδιάς!!!Καλή συνέχεια κ επιτυχίες σε ότι κ αν κάνετε!!

Nora Kollia
09-06-09, 12:04
Είναι σαφέστατα βελτιωμένος από τη συμμετοχή που είχε κάνει το Νοέμβριο και ας μη κέρδισε τώρα τη κατηγορία. Περιμένουμε να έχει συνέχεια.:thumbup:

ΜΒ
Ο Κώστας Καπετάνος είναι φίλος και πολύ αφοσιωμένος σαν αθλητής στον Φάνη.
Εχει πολλές διακρίσεις στο kick-boxing και μπορεί να δούμε κι εκεί συνέχεια...
Προς το παρόν,πιθανότατα να δούμε άλλη μια εμφάνισή του

Nora Kollia
09-06-09, 12:07
Νόρα είσασταν καταπληκτικοί,πολύ αρμονικό και ταιριαστο ζευγάρι και το χορευτικο ήταν από τα καλύτερα της βραδιάς!!!Καλή συνέχεια κ επιτυχίες σε ότι κ αν κάνετε!!
Μαράκι να'σαι καλά!Και να μη σε βλέπουμε μόνο στους αγώνες!:turtle:

Nora Kollia
09-06-09, 12:09
Και να μην ξεχάσω να ευχηθώ ακόμα μια φορά στον Γιάννη τον Αναγνώστου καλή επιτυχία στο Παγκόσμιο!

ioannis1
09-06-09, 14:39
:welcome::toast:

TRIANTAFYLLOU
09-06-09, 23:26
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 31/05/2009 ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Κατηγορία Fitness Juniors
1ος: ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
2ος: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
3ος: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4ος:ΤΑΣΙΟΥ ΑΡΗΣ

Κατηγορία Fitness men
1ος: ΔΗΜΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
2ος: ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
3ος: ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4ος:ΣΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5ος:ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
6ος: ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
7ος:ΜΑΡΑΝΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8ος:ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
9ος:ΣΑΡΙΔΗΣ ΡΟΜΠΕΡΤΟ

ΚατηγορίαFitness performance men
1ος: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣ
2ος: ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
3ος: ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4ος: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5ος: ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
6ος: ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
7ος: ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Κατηγορία Fitness athletic men
1ος: ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
2ος: ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3ος: ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4ος: ΖΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κατηγορία Fitness super body men
1ος: ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΜΑΚΗΣ
2ος: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
3ος: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΚατηγορίαFitness extreme body men
1ος: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2ος: ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Κατηγορία Fitness men over 40
1ος: ΤΕΙΛΟΡ ΣΟΦΟΚΛΗΣ


Κατηγορία Fitness women
1η: ΚΟΛΛΙΑ ΝΟΡΑ

Κατηγορία Fitness performance women
1η: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Κατηγορία Body building juniors
1ος : ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
2ος: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

Κατηγορία Body building masters
1ος: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
2ος: ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Κατηγορία Body building class 4
1ος: ΤΖΕΜΠΕΝΕΗ ΑΝΔΡΕΑΣ
2ος: ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Κατηγορία Body building class 3
1ος: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
2ος: ΓΙΑΓΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Κατηγορία Body building class 2
1ος: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2ος: ΠΑΠΚΟΒ ΑΝΤΩΝΗΣ
3ος: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

Κατηγορία Body building class 1
1ος: ΒΑΣΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2ος: ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3ος: ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ


OVER ALL WINER : ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

KATERINI 144
09-06-09, 23:31
ευχαριστούμε ηλια, ποιο ολοκληρωμένο ρεπορταζ νομιζω δε γίνεται :clap::clap:

Polyneikos
09-06-09, 23:46
Eυχαριστουμε την ομοσπονδία για τα αποτελέσματα,είναι σημαντικο για μενα να γνωρίζουμε και τα ονοματα των συμμετεχόντων,να μην λεμε μονο αριθμούς !!!

Muscleboss
09-06-09, 23:57
thanks ηλία, χρειαζόταν:thumbup:

ΜΒ

greekmusclenet
10-06-09, 15:02
GREEKMUSCLE.NET ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑΒΒΑ - WFF

VIDEO IN HIGH DEFINITION

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ :
ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
NASSER AMMARI
ΝΟΡΑ ΚΟΛΛΙΑ
ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΙΑΚΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΣΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

σχολιάζει η AnnieG !!!

Μερος 1 απο 2

<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ra-uLDhHXgs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ra-uLDhHXgs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>


Μερος 2 απο 2

<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/txnrcXY48fg&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/txnrcXY48fg&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>



Ολόκληρο το βίντεο σε ακόμα καλύτερη ανάλυση εδώ
http://www.vimeo.com/greekmusclenet

Για όσους χάσανε τον αγώνα μπορείτε να ζήσετε μερικές από τις στιγμές του. μην ξεχάσετε να πατήσετε το κουμπί HD.

KATERINI 144
10-06-09, 15:19
ευχαριστούμε ηλια, ποιο ολοκληρωμένο ρεπορταζ νομιζω δε γίνεται :clap::clap:κι'ομως γινεται, θενκς greekmusclenet :thumbup::thumbup:

Muscleboss
10-06-09, 15:22
GREEKMUSCLE.NET ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑΒΒΑ - WFF

VIDEO IN HIGH DEFINITION

Ολόκληρο το βίντεο σε ακόμα καλύτερη ανάλυση εδώ

http://www.vimeo.com/greekmusclenet




Γιώργο έγραψες... μου θυμισε επαγγελματικές καλύψεις αγώνων μεγάλων περιοδικών όπως το MD... ελπίζω και εύχομαι το επόμενο βήμα να είναι αγώνες του εξωτερικού.
:clap::clap::clap:


ΜΒ

greekmusclenet
10-06-09, 16:01
Γιώργο έγραψες... μου θυμισε επαγγελματικές καλύψεις αγώνων μεγάλων περιοδικών όπως το MD... ελπίζω και εύχομαι το επόμενο βήμα να είναι αγώνες του εξωτερικού.
:clap::clap::clap:


ΜΒ

Ειχα ολη την ομάδα του greekmuscle.net μαζι μου, για πρωτη φορα μετά απο πολυ καιρό.

ΖΗΤΗΤΑΙ ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ WABBA ΣΤΟ NOVOTEL.
ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ PM. ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ.

TRIANTAFYLLOU
10-06-09, 16:15
Γιώργο έγραψες... μου θυμισε επαγγελματικές καλύψεις αγώνων μεγάλων περιοδικών όπως το MD... ελπίζω και εύχομαι το επόμενο βήμα να είναι αγώνες του εξωτερικού.
:clap::clap::clap:


ΜΒ


συμφωνώ με τον πάνο :clap::clap::clap:

Polyneikos
10-06-09, 16:35
Πραγματικα πολύ καλό το βίντεο,σε επαγγελματικα επίπεδα..Συγχαρητηρια Γιωργο,σε ευχαριστουμε για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ για την προσφορα και επίσης συγχαρητηρια σε όλα τα παιδια που μίλησην,πραματικα διαφημισαν το άθλημα μας με τον λόγο τους.:clap::clap::clap:

NASSER
10-06-09, 16:39
Ειχα ολη την ομάδα του greekmuscle.net μαζι μου, για πρωτη φορα μετά απο πολυ καιρό.

ΖΗΤΗΤΑΙ ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ WABBA ΣΤΟ NOVOTEL.
ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ PM. ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ.

Γιωργο πραγματικα πολυ καλη δουλεια και φαινεται πως υπηρχε ομαδικη δουλεια. :clap::clap::clap:

Ευχομαι καλες δουλειες και στο μελλον.:thumbup:

Mythonas
10-06-09, 17:50
Πολλά μπράβο στον Γιώργο για το βίντεο.
Ηλία θα χαρούμε πολύ να σε δούμε παλι στο σανίδι κι ας μην είναι στα άμμεσα σχέδια σου, όπως είπες στην συνέντευξη.

the_big_litho
10-06-09, 18:10
Πολλα μπραβο σε οσους συνετελεσαν σε αυτη την παραγωγη, πολυ επαγγελματικη δουλεια..
Συγχαρητηρια, συνεχιστε ετσι...:clap::clap:

Muscleboss
10-06-09, 18:18
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ra-uLDhHXgs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ra-uLDhHXgs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/txnrcXY48fg&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/txnrcXY48fg&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

:thumbup:

Annie
10-06-09, 18:24
GREEKMUSCLE.NET ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑΒΒΑ - WFF

VIDEO IN HIGH DEFINITION

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ :
ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
NASSER AMMARI
ΝΟΡΑ ΚΟΛΛΙΑ
ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΙΑΚΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΣΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

σχολιάζει η AnnieG !!!

Μερος 1 απο 2

<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ra-uLDhHXgs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ra-uLDhHXgs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>


Μερος 2 απο 2

<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/txnrcXY48fg&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/txnrcXY48fg&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>



Ολόκληρο το βίντεο σε ακόμα καλύτερη ανάλυση εδώ
http://www.vimeo.com/greekmusclenet

Για όσους χάσανε τον αγώνα μπορείτε να ζήσετε μερικές από τις στιγμές του. μην ξεχάσετε να πατήσετε το κουμπί HD.


Γιώργο τέλεια δουλειά...:clap::clap::clap::clap:....αλλά.......για δημοσιογράφος δεν κάνω...χώρια που.. πολύ μάγουλο βρε παιδί μου....οταν ξαναβγώ στην κάμερα θύμησε μου να είμαι σκελετός....χαχαχαχαχαχα:turtle::turtle::turtle:
οι υπόλοιποι super..!!!!:thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
10-06-09, 18:32
Πολλά μπράβο στον Γιώργο για το βίντεο.
Ηλία θα χαρούμε πολύ να σε δούμε παλι στο σανίδι κι ας μην είναι στα άμμεσα σχέδια σου, όπως είπες στην συνέντευξη.

χαχαχαχαχα!!! στο σανίδι ανέβηκα και στην κατερίνη στις απονομές στο έτσι στύλ αρκετες φορες θα ανεβω η στα παρασκήνια να βάζω χρώμα σε κανέναν αθλητή!!

απλά αν πάω σε μερικούς αγώνες συνεχόμενους σαν κριτής η θεατής πορώνομε και με πιάνει καμια τρέλα αλλα υπάρχουν και άλλα πράγματα και υποχρεώσεις πέρα απο το ββ μην ξεχνάμε ότι απο το 86 άρχισα να κατεβαίνω σε αγώνες .

εμένα απλα μου αρέσει να κάνω προπόνηση οτιδήποτε μορφής άσκηση ,αισθάνομε καλά , επειδή και αυτό δεν το κάνω σωστα ούτε και διατροφή δεν υπάρχει στο λεξιλόγιό μου για μενα αλλα μόνο για τους άλλους , μου την δίνει λίγο αλλα θα το ξεπεράσω κι αυτό χαχαχαχα!!!!:toast:

TRIANTAFYLLOU
10-06-09, 18:38
Γιώργο τέλεια δουλειά...:clap::clap::clap::clap:....αλλά.......για δημοσιογράφος δεν κάνω...χώρια που.. πολύ μάγουλο βρε παιδί μου....οταν ξαναβγώ στην κάμερα θύμησε μου να είμαι σκελετός....χαχαχαχαχαχα:turtle::turtle::turtle:
οι υπόλοιποι super..!!!!:thumbup::thumbup:


καταλαβαίνω το σκεπτικό σου άννυ αλλα επέτρεψε μου δεν έχεις δίκιο άλλο στην σκηνή και άλλο σε κατασταση όπως είσαι τώρα αυτό είναι πολύ καλύτερο για γυναίκα, στην σκηνή βέβαια είναι άλλο το ζητούμενο οπότε και η προσοχή επικεντρωνετε σε μυικότητα και συμετρία , οπότε και το πρόσωπο είναι πιο στεγνο και αφυδατωμένο , αυτό το λούκ όμως είναι πιο κοινά αποδεκτό από όλους :shock::shock::turtle::turtle::turtle:

Annie
10-06-09, 19:07
καταλαβαίνω το σκεπτικό σου άννυ αλλα επέτρεψε μου δεν έχεις δίκιο άλλο στην σκηνή και άλλο σε κατασταση όπως είσαι τώρα αυτό είναι πολύ καλύτερο για γυναίκα, στην σκηνή βέβαια είναι άλλο το ζητούμενο οπότε και η προσοχή επικεντρωνετε σε μυικότητα και συμετρία , οπότε και το πρόσωπο είναι πιο στεγνο και αφυδατωμένο , αυτό το λούκ όμως είναι πιο κοινά αποδεκτό από όλους :shock::shock::turtle::turtle::turtle:

μπα Ηλία εγώ και στην σκηνή και αγωνιστικη το μαγουλάκι μου το έχω...δεν φεύγει με τίποτα...:(
μόλις με καθησύχασε ο καλλιτέχνης ότι η κάμερα προσθέτει 5 κιλά....χαχαχαχαχαχαχ....:turtle::turtle:

Nora Kollia
10-06-09, 19:13
Annie όπως και να'σαι,είσαι ωραία!

Μπράβο στο greekmuscle για την εξαιρετική δουλειά!:thumbup:

chrisberg
11-06-09, 17:15
Μπράβο στο greekmuscle και τη ΝABBA για την εξαιρετική δουλειά!:thumbup:
Mπράβο παιδιά και άλλα τέτοια.:clap::clap::clap:

greekmusclenet
12-06-09, 12:06
Ευχαριστούμε όλους για τα θετικά σχόλια.

Θα συνεχίσουμε με την παραγωγή βίντεο. Αυτό ήτανε το πρώτο και κατά κάποιο τρόπο δοκιμαστικό.

Θα ανέβουνε αρκετά περισσότερα από τον συγκεκριμένο αγώνα αλλά και τους υπόλοιπους που θα πάμε.

Επόμενος σταθμός WABBA την Κυριακή και NAC την επόμενη βδομάδα.

Μην ξεχνάτε μπορείτε να δείτε τα βιντεο στην μέγιστη ανάλυσή τους και σε πλήρη οθόνη μόνο στα.....

www.youtube.com/greekmusclenet (http://www.youtube.com/greemusclenet)
www.vimeo.com/greekmusclenet (http://www.vimeo.com/greekmusclenet)

Η συνέχεια επί της οθόνης.....

greekmusclenet
12-06-09, 12:14
μπα Ηλία εγώ και στην σκηνή και αγωνιστικη το μαγουλάκι μου το έχω...δεν φεύγει με τίποτα...:(
μόλις με καθησύχασε ο καλλιτέχνης ότι η κάμερα προσθέτει 5 κιλά....χαχαχαχαχαχαχ....:turtle::turtle:

Στην δικιά σου περίπτωση προσθέτει 5κιλά Χ 2 γιατί είσαι γυναίκα Χ 2 άρα δείχνεις 60,5 κιλά :shock:

Στον δε Ηλία προσθέτει 5 κιλά Χ 4 για προφανείς λόγους. :)

Annie
12-06-09, 17:40
Στην δικιά σου περίπτωση προσθέτει 5κιλά Χ 2 γιατί είσαι γυναίκα Χ 2 άρα δείχνεις 60,5 κιλά :shock:

Στον δε Ηλία προσθέτει 5 κιλά Χ 4 για προφανείς λόγους. :)


χαχαχαχαχαχαχαχα:green::green::green:

a.minidis
12-06-09, 21:30
ευχαριστω παιδια.μη ξεχνατε γινομαι 44 τον αυγουστο,οποτε με επιεικια....
παλιοπαιδο τελικα εμαθα απο το ληξιαρχιο,οτι μολις,εκλεισες τα 24!!!και μας δουλευης!!χαχα!:Pπεραν απο τη ν πλακα,γιαννο μου συχγαρητυρια,παρολο τους τραματισμους,απεδειξες,οτι τα λιονταρια,τραυματισμενα ειναι παντα πιο επικυνδινα!!!οσο για τον φιλο μου τασο θασιο,εχω να πω πως ο χωρος μας απεκτησε ενα μεγαλο, αθλητη με μελλον,και ενα απιστευτο ηθος,και ευγενιας,και αμιλας!!:clap:

stelios30
14-06-09, 04:21
Πολυ καλλη δουλεια μπραβο στο greekmuscle για τα ομορφα βιντεο
ενα μεγαλο μπραβο και στους αθλητες που διαγωνιστηκαν αλλα και στους θεατες που στηριζουν τους αγωνες τις ομοσπονδιας μας.
Ηλια σε θελει ο φακος ρε συ αντε και στο χολλυγουντ!!

stelios30
14-06-09, 04:29
εεεεεε ξερεις οτι ειχα μια πικρα γενικως απο την συμπεηφορα καποιων στον τελευταιο αγωνα που παρακολουθησα το 2000 στο βεληδιο
μερικοι ανθρωποι δεν εχουν επιγνωση σε ποιον μιλανε πως μιλανε και τι λενε!
ειναι λυπηρο να εχεις δωσει και την ψυχη σου και να σε αμφισβητουνε!
για αυτα ισως να τα πουμε απο κοντα καποια στιγμη!
Χαρη ελα στην παρεα μας εχουμε αναγκη απο ατομα σαν εσενα να το ξερεις ξερω οτι εχεις μια πικρα απο ατομα αλλα πιστευω οτι θα στηριξεις το αθλημα που αγαπας, φιλικα παντα ετσι?

efklidis oyst
14-06-09, 12:41
Συνχαρητιρια στην ομοσπονδια που καθε χρονο η οργανωση ειναι και καλητερη και ισως η καλητερη απο ολλες μπραβο ρε Γιαννη φετος εισουν τελειος ηλια ελπιζουμε να σε δουμε συντομα παλι να συμετεχεις.εγω το παλαιψα φετος αν και ο ανταγωνισμος στην κατηγορια μου ηταν μεγαλος ενω επανω ειμουν καλος τα ποδια με προδοσαν μετα απο τραυματισμο και δεν τα δουλεψα καλη και η 6η.του χρονου παλι και ελπιζω να ανεβω κατηγορια Στελιο σε ευχριστω φιλε η βοηθεια ηταν πολυτημη

NASSER
15-06-09, 18:29
Ευκλιδη, καλωσορισες στη παρεα μας! Του χρονου θα τα πας πολυ καλυτερα!

efklidis oyst
17-06-09, 20:46
efxaristw nasser tha doulepsw kala fetos gia na eimai kalitera tou xronou kai elpizw na eisai kai esy sto sanidi tou xronou kai na tipiseis prwtia file giati to agapas to athlima tha ta poume kai apo konta

KATERINI 144
17-06-09, 22:09
welcome στην παρεα του :bodybuildinggr: efklidis oyst :welcome:


Ευκλιδη, καλωσορισες στη παρεα μας! Του χρονου θα τα πας πολυ καλυτερα!
νασσερ κανε τις συστάσεις φίλε, βαλε φωτο και πες μας ποιος ειναι ο φίλος.

ioannis1
17-06-09, 22:39
μερικες ακομη φωτος απο το πανελληνιο στη κατερινη.ρουλ ευχαριστω.

http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa004.jpg

http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa006.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa007.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa009.jpg


http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa023.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa025.jpg


http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa039.jpg

ioannis1
17-06-09, 22:47
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa046.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa053.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa053.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa087.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa088.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa102.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa105.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa124.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa126.jpg

Muscleboss
17-06-09, 22:50
να μαστε καλά του χρόνου δε θα λείψω, ακόμη και αγώνες να μην έχει η παραλία κατερίνης είναι φανταστικό μέρος.:clap::clap::clap:

ΜΒ

ioannis1
17-06-09, 23:00
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa014.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa015.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa017.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa057.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa058.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa059.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa061.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa062.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa063.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa074.jpg

http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa074.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa080.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa106.jpg

ioannis1
17-06-09, 23:05
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa106.jpg

http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa114.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa116.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa117.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa118.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa119.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa120.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa121.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa122.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa123.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa128.jpg

http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/nabaa130.jpg