PDA

Επιστροφή στο Forum : Isobolic (Nutrabolics)



giannis64
17-06-08, 20:21
ξερει κανεις να μου πει την γνωμη του για την πρωτεινη της nutrabolics την isobolic;;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4387&stc=1&d=1250841966

panagiotisf
17-06-08, 22:36
δεν μου γεμισε το ματι εμενα
κλασικη 78 ΑΡΑ ειναι
τι να σου πω δοκιμασε την μηπως και σου κατσει καλα και μετα πες μας και εμας
αν και εγω προτιμβω συνήθως ΟΝ

Niiick
17-06-08, 22:58
δε ξερω λογικα θα ναι ακριβη αφου εχει διαφημιση η εταιρια και πολυ υφακι ειδικα τα ονοματα καποιον προιντων πχ clenbutical :shifty: insulean :rolf: λοιπον στο θεμα μας πιστευω καλη θα ειναι αρκετα καλη εχει πολλα αμινοξεα και σε πολυ μεγαλες ποσοτητες αν θυμαμαι + cla + λιπαρα απο flaxseed αλλα μη ξεχνας δν ειναι μονο whey(isolate-concentrate) αλλα και αλβουμινη και καζεινη αν η τιμη ειναι οκ χτυπα τη :bbbiceps:

giannis64
17-06-08, 23:05
η τιμη ειναι τσουχτερη. 129 ευρω.

Niiick
17-06-08, 23:22
αμα ενδιαφερεσαι απο ελλαδα.... :1laugh: :box: :nana: καλη επιλογη αλλα πολλα λεφτα παρα πολλα παρα παρα πολλα αν τα εχεις :thumbup:

RUHL
17-06-08, 23:51
οτι ειπαν οι αλλοι διαβασε το αρθρο για τις πρωτεινες μπας και ανοιξη το ματι σου

Duke-Nukem
18-06-08, 02:57
To bolic στο τέλος είναι από το anabolic? :clown2:

panagiotisf
19-06-08, 23:28
για 129 ευρω ειναι μαπα μπορεις να βρεις με λιγοτερα απο 100 πολυ καλυτερες οπως την reflex instant whey

panagiotisf
19-06-08, 23:30
αν την έδιναν με λιγοτερα απο 100 καλα ηταν αλλα παλι διαβασε για τα ειδη προτεινης concetrate ktl

panais
27-03-09, 15:12
Χρησιμοποιει κανεις απο σας την συγκεκρημενη πρωτεινη?????
Εχει αποτελεσματα???
Παντως στο site της εταιριας καλα τα λεει.Ειναι συνδιασμος πρωτεινης ορου γαλακτος,καζεινης και αυγου.............περιεχει μαλιστα και cla για λιποδιαλυση.......

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=751&stc=1&d=1238481162




Supplement Facts
Serving Size: 2 Scoops (55g)
Servings Per Container: 16


Amount Per Serving:

Calories: 220
Total Fat: 2.5g
Carbohydrates: 4g
Sugar: 1g
Sucralose: 55mg
Protein: 45g
Ingredients:
IsoBolic Advanced Protein Matrix (Cross-Flow Micro-Filtrated Whey Protein Isolate, Micellar Casein, Egg Isolate (Egg Albumin), Whet Protein Concentrate), CLA, Bromazym, Flaxseed Powder, Sucralose, Natural and Artificial Flavors.
Directions:
Mix one to two scoops of IsoBolic in 6 to 16 ounces of water, skim milk or your favorite beverage. Take two to three times a day to satisfy your protein requirements. Mixes instantly with a spoon and tastes great.

Τι ειναι προτιμοτερο η χρηση αυτης της πρωτεινης ή της optimum whey protein?????

vagg
27-03-09, 16:26
η whey ειναι καλυτερη...αυτη ισως ειναι καλυτερη μονο το βραδυ που θες πρωτεινη αργης αποροφησης...
ποσο εχει???

Anithos
28-03-09, 10:24
την ειχα χρηισιμοποιήσει πριν κανα χρονο,ηταν πολυ καλη σε γευση και διαλυτοτητα,μπρορεις να την παρεις και μετα τη προπονηση και ενδιαμεσα των γευματων η το βραδυ επειδη ειναι τριών πηγών ,απο τις παρα πολλες που δοκιμασα ,θα την εγκρινω.

vagg
28-03-09, 20:38
ναι το θεμα ειναι γιατι να παρεις αυτη και οχι μια απλη whey???
ειναι και ακριβη

skrwz21
30-03-09, 19:44
isogainer εχει παρει ποτε κανεις ?

vagg
31-03-09, 09:23
ayto με τις 691 θερμιδες;;;απαπα...

skrwz21
31-03-09, 09:55
ayto με τις 691 θερμιδες;;;απαπα...

ναι στα 3 σκουπ (179γ). ε δε παιρνεις οσο γραφει επανω φυσικα, 1 σκουπ το πρωι και 2 μεταπροπονητικα εισαι κομπλε, αρα 691/ημερα βγαινει !
το εχει παρει ενα φιλαρακι που μολις ξεκινησε προπονησεις με βαρη και θελει αμεσα ογκο, ειναι πολυ μικρος ;)
τιγκα στον υδατανθρακα ειναι και αρκετη πρωτεινη φυσικα.. πολυ καλο συμπληρωμα για το συγκεκριμενο σκοπο απο τις καλυτερες πιστευω

vagg
31-03-09, 10:33
εχει συζητηθει το θεμα πολλες φορες για τετοια προιοντα και καταληγουμε οτι κανουν μια δουλεια που μπορεις να την κανεις πολυ πιο φτηνα...περνεις δεξτροζη απο το φαρμακειο και την αναμιγνυεις με τη whey οποτε 8ες....γιατι αντε οτι το περνεις και αυτο,θα παρεις και μια whey οποσδηποτε...δεν ειναι δυνατον κα8ε φορα που θα θες να συμπληρωσεις ενα γευμα με προτεινη να περνεις μαζι και ολο αυτο τον υδατανθρακα...αν με πιανεις...

peris
31-03-09, 13:22
εχει συζητηθει το θεμα πολλες φορες για τετοια προιοντα και καταληγουμε οτι κανουν μια δουλεια που μπορεις να την κανεις πολυ πιο φτηνα...περνεις δεξτροζη απο το φαρμακειο και την αναμιγνυεις με τη whey οποτε 8ες....γιατι αντε οτι το περνεις και αυτο,θα παρεις και μια whey οποσδηποτε...δεν ειναι δυνατον κα8ε φορα που θα θες να συμπληρωσεις ενα γευμα με προτεινη να περνεις μαζι και ολο αυτο τον υδατανθρακα...αν με πιανεις...

+1 :thumbup::thumbup:

το αν με πιανεις ειναι κλεμμενο ομως:lol::lol::bounce::bounce::turtle::toast:

panais
31-03-09, 14:21
ναι στα 3 σκουπ (179γ). ε δε παιρνεις οσο γραφει επανω φυσικα, 1 σκουπ το πρωι και 2 μεταπροπονητικα εισαι κομπλε, αρα 691/ημερα βγαινει !
το εχει παρει ενα φιλαρακι που μολις ξεκινησε προπονησεις με βαρη και θελει αμεσα ογκο, ειναι πολυ μικρος ;)
τιγκα στον υδατανθρακα ειναι και αρκετη πρωτεινη φυσικα.. πολυ καλο συμπληρωμα για το συγκεκριμενο σκοπο απο τις καλυτερες πιστευω

Τα συμπληρωματα αυξησης μαζας-ογκου ειναι για αυτους που δεν μπορουν να φανε πολυ,ετσι λυνουν το προβλημα τους περνοντας το συγκεκριμενο συμπληρωμα.....δεν σου προσφερει κατι ουσιαστικο.......παρα μονο σου λυνει τα χερια

skrwz21
31-03-09, 14:50
εχει συζητηθει το θεμα πολλες φορες για τετοια προιοντα και καταληγουμε οτι κανουν μια δουλεια που μπορεις να την κανεις πολυ πιο φτηνα...περνεις δεξτροζη απο το φαρμακειο και την αναμιγνυεις με τη whey οποτε 8ες....γιατι αντε οτι το περνεις και αυτο,θα παρεις και μια whey οποσδηποτε...δεν ειναι δυνατον κα8ε φορα που θα θες να συμπληρωσεις ενα γευμα με προτεινη να περνεις μαζι και ολο αυτο τον υδατανθρακα...αν με πιανεις...

εγινε μοδα αυτο το αν με πιανεις τι θα γινει ??
εμεινα τι μου τα λες τα ξερω φιλε, απλα δε προσεξες τι ειχα ρωτησει και τι ειχα αναφερει..

skrwz21
31-03-09, 14:51
Τα συμπληρωματα αυξησης μαζας-ογκου ειναι για αυτους που δεν μπορουν να φανε πολυ,ετσι λυνουν το προβλημα τους περνοντας το συγκεκριμενο συμπληρωμα.....δεν σου προσφερει κατι ουσιαστικο.......παρα μονο σου λυνει τα χερια

γιαυτο το λογο την εχει παρει και το παιδι που ανεφερα φιλε παναη, επειδη δεν τρεφεται σωστα κυριως πρωι και μεταπροπονητικα θα του κανει καλο νομιζω..
αυτο που εχω αμφιβολια ειναι κατα ποσο θα τον οφελεσει η οχι να παιρνει και το βραδυ 1-2 σκουπ..

vagg
31-03-09, 17:32
εγινε μοδα αυτο το αν με πιανεις τι θα γινει ??
εμεινα τι μου τα λες τα ξερω φιλε, απλα δε προσεξες τι ειχα ρωτησει και τι ειχα αναφερει..


καλα ντε μη βαρας δεν ηθελα να σε προσβαλω..παντως αυτο το συμπληρωμα με τους υδατανθρακες που εχει θα το ωφελησει πολυ να το περνει πρωι και βραδυ,8α τον ωφελησει να φτιαξει μαγουλα....ααα και τα συμπληρωματα δεν λυνουν τα χερια σε κανεναν που δεν μπορει να φαει απλα του αδειαζουν τη τσεπη...
την επομενη φορα μιασ και τα ξερεις πιστευω θα εκτιμουσε ο φιλος σου αν τον βοη8αγες να φτιαξει ενα μεταπροπονητικο ροφημα σαν και αυτο αλλα με τα μισα λεφτα και λιγοτερα

skrwz21
31-03-09, 20:03
καλα ντε μη βαρας δεν ηθελα να σε προσβαλω..παντως αυτο το συμπληρωμα με τους υδατανθρακες που εχει θα το ωφελησει πολυ να το περνει πρωι και βραδυ,8α τον ωφελησει να φτιαξει μαγουλα....ααα και τα συμπληρωματα δεν λυνουν τα χερια σε κανεναν που δεν μπορει να φαει απλα του αδειαζουν τη τσεπη...
την επομενη φορα μιασ και τα ξερεις πιστευω θα εκτιμουσε ο φιλος σου αν τον βοη8αγες να φτιαξει ενα μεταπροπονητικο ροφημα σαν και αυτο αλλα με τα μισα λεφτα και λιγοτερα

βραδυ δεν κανει..
ξεχασες το μεταπροπονητικο
Δυστυχως φιλε, δε με ακουσε ;) και προτιμησε την ευκολη λυση της μασσ πρωτεινης

Ro21
21-08-09, 10:57
καλη φενεται αποτι διαβασα..αλλα ειναι πολλα τα λεφτα

**** Mην ανοιγεις καινουργια τόπικς,όταν υπαρχουν ήδη για τα εν λόγω συμπληρωματα.Mods Team ****

manos_
05-09-09, 16:54
Ειπα για δευτερη φορα να παρω μια πρωτεινη τριων πηγων-whey protein isolate,casein και egg albumin. Εχω μια απορια ρε παιδια ηξερα οτι πρεπει να την αφησεις να αποροφηθει για μιαμιση ωρα και οτι εκεινο το χρονικο διαστημα μπορεις να φας μονο ενα φρουτο μαζι αν θελεις.Αυτη εδω γραφει 1 ωρα.Καποιος που να γνωριζει ?Παρεπιπτοντως γευση βανιλια και η γευση ουδετερη εντελως ουτε κρυο ουτε ζεστη.Εχει και cla λεει μεσα καλη φαινετε.Απο διαλυτοτητα μια χαρα στα επιπεδα της on σχεδον.

*** Μεταφερθηκε το ποστ,υπήρχε ήδη τόπικ για την Isobolics.Edi by Mods Team ***

manos_
05-09-09, 19:12
Σορρυ δεν λειτουργει το search μου και ουδεποτε λειτουργουσε.Για καποιον που ρωταει παραπανω αυτες των πολλων πηγων κανουν αλλη δουλεια εχεις πιο σταθερη ροη αμινοξεων στο αιμα η whey ειναι κυριως για γραμμωση που τρως πολυ μικροτερα γευματα και συνεχεια και θες πολυ γρηγορη αποδεσμευση.Και σε <<κραταει>> που λεμε νοιωθεις φουλ παροτι ειναι 220 θερμιδες δεν ξερω πως ακριβως γινετε αυτο.

narta
05-09-09, 21:53
Σορρυ δεν λειτουργει το search μου και ουδεποτε λειτουργουσε.Για καποιον που ρωταει παραπανω αυτες των πολλων πηγων κανουν αλλη δουλεια εχεις πιο σταθερη ροη αμινοξεων στο αιμα η whey ειναι κυριως για γραμμωση που τρως πολυ μικροτερα γευματα και συνεχεια και θες πολυ γρηγορη αποδεσμευση.Και σε <<κραταει>> που λεμε νοιωθεις φουλ παροτι ειναι 220 θερμιδες δεν ξερω πως ακριβως γινετε αυτο.

Tα bold ειναι λαθος.

manos_
05-09-09, 22:27
Ε γραψε το σωστο αφου ειναι λαθος τι ειναι αυτο παλι παιχνιδια παιζουμε?

narta
05-09-09, 23:56
Δεν υπαρχει πρωτεϊνη γραμμωσης οπως δεν υπαρχει προπόνηση γραμμωσης. Και οταν εχεις να φας περιορισμενο αριθμο θερμιδων θες κατι να σε κραταει ή να το χωνευεις γρηγορα;

manos_
06-09-09, 00:22
Δεν υπαρχει πρωτεϊνη γραμμωσης οπως δεν υπαρχει προπόνηση γραμμωσης. Και οταν εχεις να φας περιορισμενο αριθμο θερμιδων θες κατι να σε κραταει ή να το χωνευεις γρηγορα;

Σου λεω τι ακριβως μου ειπε ατομο που κατεβαζει αθλητες σε αγωνες.<<Η WHEY ειναι για γραμμωση και συντηρηση.Για ογκο χρειαζεσε πρωτεινη πολλων πηγων>> γιατι ρωταω? <<Να κανεις αυτο που σου λεω και να μην ρωτας>>Εκεινος μου ειχε πει οτι στην γραμμωση θα τρως καθε 2 ωρες το αργοτερο καλυτερα καθε 1.30 και οτι οι αγωνιστικοι τρωνε καθε μια.Ετσι εβγαλα και μονος μου το συμπερασμα οτι αφου τρως συνεχεια για να σπινταρεις τον μεταβολισμο και μικρο αριθμο θερμιδων η whey βολευει.Τωρα αν εσυ τα ξερεις καλυτερα απο αυτον η το συμπερασμα μου ειναι λαθος παω πασο.

narta
06-09-09, 00:53
Οταν καποιος του κανεις ερωτηση και απανταει "Να κανεις αυτο που σου λεω και να μην ρωτας" εμενα θα με εβαζε σε υποψιες.
Εγω αυτα που ξερω βασιζονται σε βιολογια, διατροφολογια και επιστημονικες ερευνες.
Τωρα αν επειδη αυτος κατεβαζει αθλητες σε αγωνες ξερει καλυτερα, τοτε παω εγω πασο.
- offtopic
Χωρις να ξερω γι ποιον μιλας, θα σου πω οτι και ο Τζεκος κατεβαζε αθλητες σε αγωνες και ειδαμε ολοι πως.
Προσωπικα απεχθανομαι το στυλ του στρατου"ειμαι παλιουρας και κανε οτι λεω" εν γενει στην ζωη μου. Αμα θες να κανω κατι δικαιολογησε το, ή get the F*** out of my face.
/offtopic

Η whey ειναι πρωτεϊνη. Αν την αναμειξεις με αργο υδατανθρακα και λιπος θα γινει αργης αποροφησης, αν την πιεις με νερο θα αποροφηθει γρηγορα.

To συμπερασμα σου, βαση της λογικης του γευματως ανα 1 ωρα, στεκει. Αυτο ομως δεν κανει την ρωτεϊνη ορου γαλακτος πρωτεϊνη "γραμμωσης" ή "συντήρησης"

Littlejohn
06-09-09, 18:18
Τα x-treme ,δίνουν την isobolic 84€ (από 129)... Να την προτιμήσω? Ή να πάρω απλή whey, ΟΝ (το ίδιο μαγαζί έχει προσφορά στην ON, 119€ τα 4,5 κιλά) ή Ηρακλής ?...

Να σημειώσω ότι είμαι σε φάση για κάψιμο λίπους και θέλω μια πρωτείνη για να συμπληρώνω το πρωινό και για αποκατάσταση μετά την προπόνηση...

Exci
06-09-09, 18:53
Εξαρταται, η isobolic ειναι πρωτεινη πολλων πηγων. Σε ενδιαφερει εσενα αυτο? Αν οχι, τοτε μπορεις να παρεις καποια νορμαλ whey (η ηρακλης εχει προσφορα μεχρι μεσα Σεπτεμβριου 70€ 4 κιλα)

Τ.Ε.Φ.Α.Α
10-02-10, 20:03
:weights:παιδια καλησπερα ειμαι νεο μελος και σας συγχαιρω για το σιτε σας!!

αν εχετε χρονο και αν θελετε φυσικα μπορειτε να μου πειτε τη γνωμη σας για την παρακατω πρωτεινη?? ειναι καλη? κανη δουλεια? βλεπεις σωματικη διαφορα? εγω επερνα τηε εταιριας ον γι αυτο δε ξερω τι παιζει με τη παρακατω πρωτεινη! ευχαριστω

isobolic legete kai edw einai kai oi plirofories

Η πιο ισχυρή πρωτεΐνη αύξησης μυϊκής μάζας στο κόσμο!!!

Η Isobolic είναι μια επαναστατική φόρμουλα μυϊκής ανάπτυξης η οποία χρησιμοποιεί ένα προηγμένο μείγμα πρωτεϊνών και τα πιο υψηλής ποιότητας συστατικά με σκοπό να επιτύχει εντυπωσιακά αποτελέσματα στην αύξηση μυϊκότητας και δύναμης, ενώ ταυτόχρονα μειώνει το σωματικό λίπος.
Γίνετε μεγαλύτεροι, δυνατότεροι και πιο γραμμωμένοι πολύ πιο σύντομα από ότι θα περιμένατε ποτέ.

Η Isobolic είναι η πιο προηγμένη και άμεσα δραστική φόρμουλα πρωτεΐνης που υπάρχει, η οποία έχει αποδειχτεί επιστημονικά ότι προκαλεί θεαματική αύξηση σε μυϊκότητα και δύναμη γρηγορότερα από ποτέ.

Η Isobolic έφερε επανάσταση στην επιστήμη της μυϊκής ανάπτυξης με την προηγμένη πατέντα μίξης πρωτεϊνών η οποία περιλαμβάνει 45 γρ. ανά δόση.

Το μείγμα πρωτεϊνών που παρασκευάζεται με επιστημονικές μεθόδους αποτελείται από 3 διαφορετικές πηγές πρωτεΐνης: whey protein isolate, micellar casein και egg isolate protein.
Συνδυασμένες αυτές οι τρεις πρωτεΐνες isolate σας παρέχουν την πιο προηγμένη πηγή πρωτεϊνών που υπάρχει,ώστε να αποκτήσετε τη μέγιστη μυϊκή ανάπτυξη και δύναμη που θα μπορούσατε να φανταστείτε.

Συνδυάζοντας πρωτεΐνες αργής και γρήγορης διάσπασης σε ένα σκεύασμα, θα σας βοηθήσει να μειώσετε τον καταβολισμό και να έχετε καλύτερη απορρόφηση των αμινοξέων, πράγμα που είναι το ζητούμενο για τον καθένα που θέλει να διατηρήσει θετική ισορροπία αζώτου στο σώμα καθ όλη τη διάρκεια της ημέρας.

Επιπρόσθετα, άλλα ανώτερα συστατικά στην Isobolic, όπως το CLA και το Bromazym, σας βοηθούν να μείνετε γραμμωμένοι και να έχετε την κατάλληλη πέψη. Για το λόγο αυτό, μόνο η Isobolic περιέχει την ανώτερη πρωτεϊνική φόρμουλα ώστε να πετύχετε υπέρτατο αναβολισμό, να έχετε σταδιακή απορρόφηση πρωτεΐνης, να διατηρήσετε θετική ισορροπία αζώτου, να βελτιώσετε την μυϊκή αποκατάσταση και τελικά να αποκτήσετε μέγιστη μυϊκή ανάπτυξη.

Αποτελέσματα:
• Επιταχύνει σε μεγάλο βαθμό την αποκατάσταση
• Αποκαθιστά άμεσα την πρωτεϊνοσύνθεση στο μυϊκό κύτταρο
• Ενεργοποιεί την μυϊκή ανάπτυξη
• Προωθεί την αναβολική δράση καθ όλη τη διάρκεια της ημέρας
• Κλινικά αποδεδειγμένο ότι μειώνει τα ποσοστά λίπους

Μαρία
10-02-10, 20:08
Καλως ηρθες!! :welcome::welcome:
Θα μπορουσες να συστηθεις πρωτα στην ενοτητα Νεα Μελη να σε γνωρισουμε καλυτερα και να μας πεις καποια πραγματα για τον εαυτο σου!

Καλο ειναι πριν γραψουμε η ανοιξουμε καινουριο τοπικ να κανουμε μια αναζητηση με το θεμα που μας ενδιαφερει γιατι μπορει να εχει ηδη αναλυθει...
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4134&highlight=isobolic

Τ.Ε.Φ.Α.Α
10-02-10, 20:26
Καλως ηρθες!! :welcome::welcome:
Θα μπορουσες να συστηθεις πρωτα στην ενοτητα Νεα Μελη να σε γνωρισουμε καλυτερα και να μας πεις καποια πραγματα για τον εαυτο σου!

Καλο ειναι πριν γραψουμε η ανοιξουμε καινουριο τοπικ να κανουμε μια αναζητηση με το θεμα που μας ενδιαφερει γιατι μπορει να εχει ηδη αναλυθει...
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4134&highlight=isobolic

οχ παιδια σορρυ εκανα μ..... δεν ειδα οτι εχει αναζητηση χιλια συγγνωμη παιδες!!! θα ψαξω ευχαριστω πολυ

Svein
14-02-10, 22:13
Δυο μήνες την πήρα .... την ειχε σε 2 weeks special και την τσιμπισα !


Γευση 7/10
Διαλιτοτιτα 10/10

Σε αυτο το δίμηνο αυξηισα αρκετά μυική μάζα και κράτησα το λίπος σταθερό ( άντε να έπεσε λίγο :turtle::turtle: !) αμα την βριτε φτηνή πάρτε την είναι πολύ καλή !

primordial
18-02-10, 09:08
Δυο μήνες την πήρα .... την ειχε σε 2 weeks special και την τσιμπισα !


Γευση 7/10
Διαλιτοτιτα 10/10

Σε αυτο το δίμηνο αυξηισα αρκετά μυική μάζα και κράτησα το λίπος σταθερό ( άντε να έπεσε λίγο :turtle::turtle: !) αμα την βριτε φτηνή πάρτε την είναι πολύ καλή !

Σε τι γεύση...??? Σε ρωτάω γιατί η βανίλια που είχα δοκιμάσει, απλά δεν παλευόταν με τίποτα.... και άφριζε υπερβολικά....!!!!!!!!!!!!

Svein
18-02-10, 23:18
Σοκολατα...ετσι και ετσι ηταν εχω φάει και καλύτερες !

KILERMAN
17-04-10, 12:20
υπαρχουν νεωτερες αποψεις γι αυτο το προιον?
πιθανον λογω της παρουσιας cla την προβαλουν ως οτι προσφερει καυση λιπους.
Γενικότερα νομιζω ο κοσμος ψαχνει πρωτεινες με τις λιγοτερες προσφερομενες θερμιδες ...

Michaelangelo
17-04-10, 14:56
Εμενα προσωπικά δεν μαρεσούν οι πρωτεΐνες που έχουν μέσα πολλά μίγματα όπως p.x. isolate-concentrate-casein-αβγό-σόγια-λοιπές μαλακίες σε "σινδιμασμο" με γλουταμίνη-αμινοξέα-λοιπές βλακείες. Προτιμώ αν θέλω κάτι να το περνώ ΞΕΧΩΡΙΣΤA!!! Τα θεωρώ είναι για να δείξουν κάτι με αυτά (τα ματια του κόσμου που λέμε) και να αυξήσουν την τιμή χωρίς λόγο ενώ τα ίδια μπορείς να τα πάρεις μονος σου σε πολύ καλύτερη τιμή όλα μαζί και να τα χρησιμοποιείς σε σωστές ώρες. P.x. άλλες ώρες να παίρνεις τnv whey και άλλες την καζεΐνη και τnv σόγια την τύχη μου! (ποιος ο λόγος όλες την ίδια?)

Για όσους επιμένουν για έτοιμα τέτοια, Προ Complex είναι κορυφή! (όταν την είχα δοκιμάσει δηλαδή κάτι χρονια πριν)

Azsx
12-05-10, 15:48
********* Όχι λινκς πλην των χορηγων.Μοds Team
(sorry για την καθιστεριμενη απάντηση αλλά μπορεί να φανεί και τώρα χρήσιμη)
η μωνη μ...κια είναι οτι δεν στελνουν Ελλάδα...οποίος έχει κανέναν φίλο(Αγγλία ας πούμε..εγώ έτσι τ έκανα)είναι πολύ καλή φάση :)

johnywalker
01-06-10, 20:49
την εχω δοκιμασει την συγκεκριμενη μ αρεσε αρκετα η γευση+εχει πολυ καλη διαλυτοτητα.παρατηρηση καποια αυξηση σε μυικη μαζα επειτα απο 1 μηνα χρησης.καλη πρωτεινη αλλα μ αυτη την τιμη περιμενεις κ τ αναλογα αποτελεσματα οποτε δν 8α την συνιστουσα

paulos perakis
26-10-11, 14:28
γεια σας θα ηθελα να μου πειτε για την πρωτεινη isobolic της nutrabolics που ειναι ενας συνδυασμος whey, καζεινης και αλβουμινης332963329733298

dar
08-11-11, 20:40
Παιδιά καλησπέρα. Για να συνδυάσω μια πρωτεινη πολλων πηγών μαζί με την καθαρη της Dymatize ISO 100 μου προτεινετε αυτήν ή την pro complex?

murder
17-11-11, 20:35
ξερει κανεις να μου πει την γνωμη του για την πρωτεινη της nutrabolics την isobolic;;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4387&stc=1&d=1250841966

μεγαλη μουφα ....... τουλαχιστον δοκιμασμενι σε φιλο και τον χαλασε :(

sofos
17-11-11, 21:15
μεγαλη μουφα ....... τουλαχιστον δοκιμασμενι σε φιλο και τον χαλασε :(

τι τον χαλασε η γευση?η μηπως περιμενε τουτη δω να του βαλει μυικα?λολ

cuntface
11-12-13, 16:56
sobral σαν γνωστης αυτης της εταιρια εχεις γνωμη για αυτην εδω για μετα την προπο και μεσα στην μερα?

liveris
11-12-13, 17:14
μια χαρα ειναι ..την χρησιμοποιω αυτον τον καιρο..
πολυ ωραια γευση η σοκολατα γεματη..:thumbup:

sobral
11-12-13, 18:22
sobral σαν γνωστης αυτης της εταιρια εχεις γνωμη για αυτην εδω για μετα την προπο και μεσα στην μερα?

έχω πιει κάμποσα κουτιά από αυτή παλαιότερα, μια χαρά πρωτείνη πολλών πηγών με προσεγμένες πηγές. Η γεύση δεν είναι αραιά, είναι αρκετά έντονη και το αποτέλεσμα πηχτό, γεμάτο ξέρεις...σε κρατάει χωρίς να σε φουσκώσει ιδιαίτερα. Εγώ είχα μείνει ευχαριστημένος και θα την ξαναγόραζα εύκολα. Διαλυτότητα κτλ καλή επίσης, λίγα πράγματα μένουν στο σέικερ. Αν την βρεις σε καλή τιμή δώσε της μια δοκιμή να μας πεις κ εσύ.:)

Numerouno
11-12-13, 23:08
Απο τις καλυτερες πρωτεινες που εχω παρει! Διαλυτοτητα αψογη, φουσκωματα 0 .

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

Anithos
12-12-13, 15:07
συμφωνω μαζι σου