PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ



panos1050
15-04-09, 02:14
Ετσι ημουν 2 μηνες πριν σταματησω το bodybyilding καλοκαιρι του 2001 σε ηλικια 20 ετων.τωρα στα 28 πηρα την αποφαση να ξεκινησω παλι δυναμικα ελπιζω να τα καταφερω.το καλο ειναι οτι εχω αρχισει εδω και 2 μηνες και απο οτι φαινεται το
σωμα δεν ξεχναει.
δωστε κουραγιο

slaine
15-04-09, 02:33
καλώς ήρθες Πάνο! καλή "επάνοδο"
απο που είσαι?

psv
15-04-09, 03:17
Φανταζομαι πως θα ησουν τωρα αν δεν ειχες σταματησει....Απιστευτος.Καλη συνεχεια.

Οσο για το κουραγιο....Κοιτα τη φωτο σου ; ) Αν ειχα κι εγωμια τετοια φωτο με εμενα τοτε θα γινομουν τουρμπο!!!!!

Polyneikos
15-04-09, 08:12
Ετσι ημουν 2 μηνες πριν σταματησω το bodybyilding καλοκαιρι του 2001 σε ηλικια 20 ετων.τωρα στα 28 πηρα την αποφαση να ξεκινησω παλι δυναμικα ελπιζω να τα καταφερω.το καλο ειναι οτι εχω αρχισει εδω και 2 μηνες και απο οτι φαινεται το
σωμα δεν ξεχναει.
δωστε κουραγιο

Πάνο καλως ήρθες στο :bodybuildinggr: κατ΄΄αρχην και καλή διαμονη!Περνα αν θες και γεαψε και στα νεα μελη να σε χαιρετίσει ο κόσμος.
Για το σωμα σου δεν ξερω βεβαια πόσο το έχεις αφησει όλα αυτα τα χρόνια γιατί 8 χρόνια είναι αρκετόςς χρόνος αλλα δεδομενου ότι είχες καλό σκαρί η "μυική μνημη" θα σε βοηθησει !!Keep fit και εμεις θα είμαστε εδω να σε ενθαρρύνουμε,ξεκίνα γερα και όλα γίνονται !!!:thumbup::thumbup:

thegravijia
15-04-09, 13:33
γιατι τα παρατησες? :welcome:

KATERINI 144
15-04-09, 13:47
δωστε κουραγιο
εγω σταματησα στα 20 και ξαναξεκηνισα στα 32 πιστεύω αυτο να σου δίνει αρκετο κουράγιο :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
15-04-09, 15:59
επειδή το σώμα έχει μνήμη θα φτασεις στο σημείο που ήσουν πολύ πιό γρήγορα και η ηλικία δεν είναι ανασταλτικός παράγοντας πολλοί ξεκίνησαν στην ηλικία σου και έφτασαν ακόμη και σε αγωνιστικά επίπεδα :thumbup:

Kaskani Konstantina
15-04-09, 16:49
Γεια σου Πανο, καταπληκτικός στην φωτο!!!! το καλούπι το εχεις, ολα τα αλλα είναι στο χερι σου, δωσε βαση στο ποστ του Τριανταφύλλου!! Κ βάλε μας μια φωτο σου να δούμε κ το τώρα!!

ΜrΚommatias
15-04-09, 21:57
πανο καλως ηρθες.το σωμα σου ηταν πολυ καλο και πιστευω οτι μπορεις να επανερθεις σιγα σιγα σε αυτο το επιπεδο.καλη δυναμη:thumbup:

the_big_litho
15-04-09, 22:55
Eιμαι σιγουρος οτι θα φτασεις σε καλυτερο επιπεδο απ οτι ησουν. Καλη συνεχεια...

slaine
15-04-09, 23:16
η φωτογραφία είναι μικρή και δεν ήμουν σίγουρος αρχικά. ο Πάνος είναι φίλος απο το Ναύπλιο και έρχεται στο γυμναστήριο που δουλεύω/προπονούμαι. αν και λόγω δουλειάς χάνει κάποιες προπονήσεις "παίζει" πολύ σκληρά και είναι ήδη σε πάρα πολύ καλό επίπεδο.:bbbiceps:

είμαι σίγουρος ότι θα γίνεις πολύ καλύτερος φίλε έτσι συνέχισε γερά (θα σε "λιώσω" στο γυμναστήριο :P :green:)

ΥΓ:τον έχω σε βιντεάκι σύντομα θα το ανεβάσω

mantus3
15-04-09, 23:29
μην σε τρομαζουν τα χρονια... πολυ θα θελαμε να ημασταν ετσι στα 21...

φυσικα μιλαω για το μαλι... :P:P:P

παιξε δυνατα φιλε, φαε σχετικα καθαρα κ τα αποτελεσματα δεν θα αργυσουν...

SOLID
16-04-09, 11:55
Θα επανελθεις γρηγορα εκει που ησουν και θα γινεις και καλυτερος αρκει να δωσεις τα σωστα ερεθισματα στο σωμα σου ξανα!!!

peris
16-04-09, 12:07
καλωσηρθες φιλε και καλη δυναμη στη προσπαθεια που κανεις για να επανελθεις:thumbup::clap:

αν και η φοτο ειναι μικρη φαινεται οτι ειχες κανει πολυ καλη δουλεια με καλο ογκο αλλα και γραμμωση και οπως ειπες και εσυ το σωμα δεν ξεχναει και πιστευω θα επανελθεις γρηγορα:thumbup:

αν θελεις βαλε και μια φοτο με τη τωρινη σου κατασταση οπως και να εχει ομως ευχομαι να πετυχεις το στοχο σου:toast:

thegravijia
16-04-09, 17:33
πουθενα ο πανος...:unsure:

slaine
16-04-09, 18:08
ώπα πλάκωσε το Champion's Gym ;) :P
o Πάνος εργάζεται με δύσκολο ωράριο και δε μπορεί να μπαίνει συχνά αλλά εδώ γύρω είναι

panos1050
17-04-09, 04:21
Παιδια συγνωμη που χαθηκα αλλα δουλευω περιεργες ωρες οπως ειπε και ο φιλος μου ο slaine.Ευχαριστω για τα καλα σας λογια συντομα θα αναιβασω φωτο μου απο τωρα και αλλες απο παλια

attilas
17-04-09, 18:06
κανε ζεσταμα και σου ερχομε

panos1050
22-04-09, 20:01
Ετσι ημουν 2 μηνες πριν σταματησω το bodybyilding καλοκαιρι του 2001 σε ηλικια 20 ετων.τωρα στα 28 πηρα την αποφαση να ξεκινησω παλι δυναμικα ελπιζω να τα καταφερω.το καλο ειναι οτι εχω αρχισει εδω και 2 μηνες και απο οτι φαινεται το
σωμα δεν ξεχναει.
δωστε κουραγιο

Βρηκα και αλλη μια απο παλια
και να τωρα μετα απο 15 μερες προπονηση

KATERINI 144
22-04-09, 20:20
ρε θυριο με 15 μερες προπονηση φτιαχτικες κιολα, μπραβο :thumbup:

panos1050
22-04-09, 20:26
εχω κρατηθει σχετηκα καλα βεβαια εχω μαζεψει πολυ στην μεση αλλα το παλευω.
τωρα ειμαι σχεδων 2 μηνες εχω αλλαξει λιγο ακομα

Muscleboss
22-04-09, 23:01
ωραίος! περιμένουμε με τον καιρό περισσότερες φώτος με την προοδό σου...:thumbup:

ΜΒ

peris
23-04-09, 01:42
εχω κρατηθει σχετηκα καλα βεβαια εχω μαζεψει πολυ στην μεση αλλα το παλευω.
τωρα ειμαι σχεδων 2 μηνες εχω αλλαξει λιγο ακομα

για τοσο καιρο που ειχες να κανεις προπονηση οπως εγραψες παραπανω και για μολις 15 μερες προπονησης μια χαρα εισαι αν και απο παλια δεν εχεις χαλασει και πολυ φυσικα η πρωτη φοτο που εβαλες ειναι μακραν η καλυτερη αλλα οπως ξερεις καλα το σωμα δεν ξεχναει οποτε θα ειναι πιο ευκολο για σενα να επανελθεις στη παλια σου φορμα αλλα θελει υπομονη παντως και τωρα δεν εισαι κακος μια χαρα εισαι:clap::clap::clap:

_kwstas_
23-04-09, 07:21
φενετε οτι το σωμα σου το ειχες χτισει με φυσικες μεθοδους με προοδευτικοτιτα,συνεπια,υπομονη και προσοχη για αυτο μετα απο 8 χρονια εχεις ενα παρα μα παρα πολυ καλο σωμα και ειναι θεμα λιγου χρονου να ξαναγινεις ισως και πολυ καλητερος απο τοτε!

attilas
23-04-09, 20:00
φιλε εισαι τεραστιος θα γινεισ παλι κομματια.εισαι θεος:bowdown:

KATERINI 144
25-04-09, 00:05
κανε ζεσταμα και σου ερχομε


φιλε εισαι τεραστιος θα γινεισ παλι κομματια.εισαι θεος:bowdown:
αττιλα αγριεμενο σε βλεπω :green:

panos1050
25-04-09, 15:27
Ευχαριστω ρε αττιλα θα κανω οτι μπορω για να σε βγαλω ασπροπροσωπο
αν και λογο δουλειας ειναι λιγο δυσκολο
κοιμαμαι καθε μερα μετα τις 4 το πρωι και δεν ξεκουραζομαι καλα
προσπαθω με την διατροφη και καποια συμπληροματα να το ξεπερασω.
εχω βαλει στοιχημα με τον εαυτο μου τωρα που εκανα και το παιδακι μου
αν μπορω να θυμηθω τα παλια.θα δουμε