PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνεντευξη Κεφαλιανού !



thegravijia
18-04-09, 19:58
ygw0s0Vrz8g

:clap:

billys15
18-04-09, 20:14
Πολυ ωραια συνεντευξη!:thumbup::thumbup: Μιλαει ξεκαθαρα...

Spyro D
18-04-09, 20:17
παιδια για ποιον εγινε αυτη η συνεντευξη?

Polyneikos
18-04-09, 20:17
Φιλαράκι έγραψες μπράβο !!:clap::clap::clap: Ποιος του πήρε την συνέντευξη ;;;

RUHL
18-04-09, 20:49
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1495251/2/istockphoto_1495251_thump_up.jpg

Polyneikos
18-04-09, 20:58
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1143&stc=1&d=1240077467

Mythonas
18-04-09, 22:59
Συγχαρητήρια thegravijia τρομερή συνέντευξη. Ο έλληνας Colemanτα λέει έξω από τα δόντια. :clap::clap::clap:

thegravijia
18-04-09, 23:11
δεν τα λεει εξω απο τα δοντια - απλα λεει οτι στην ελλαδα το αθλημα δεν το στηριζουν , για μενα επρεπε να πει με λεπτομεριες τι υπερβολες του ζηταγαν εδω οι αρμοδιοι στην ελλαδα για να κατεβει σαν ελληνας και να παρει την pro καρτα.
αυτα δεν τα ειπε.!

mantus3
18-04-09, 23:12
μερικες φορες καλο θα ηταν να μην τα λεμε κ ολα...

thegravijia
18-04-09, 23:21
μερικες φορες καλο θα ηταν να μην τα λεμε κ ολα...
για μενα οχι απλα επρεπε να τα πει ολα αλλα να τους εβριζε κιολας αλλα μαλλον ειναι πολυ καλος ανθρωπος για να εκφραστει ετσι και προσγειωμενος απο οτι φανηκε...:clap:

mantus3
18-04-09, 23:44
για μενα οχι απλα επρεπε να τα πει ολα αλλα να τους εβριζε κιολας αλλα μαλλον ειναι πολυ καλος ανθρωπος για να εκφραστει ετσι και προσγειωμενος απο οτι φανηκε...:clap:

μερικες φορες οταν ξερεις οτι δεν τους χρειαζεσαι εχεις 2 επιλογες, η μια ειναι να τους καταστρεψεις κ να τους κανεις ρεζιλι, και η αλλη κ για μενα η καλητερη απλα να ξεχασεις οσα σου εκαναν... καλη καρδια που λεμε... ετσι κ αλιως αμα φτασεις ψιλα αυτοι που δεν ηθελαν να φτασεις θα σκασουν απο το κακο τους μονοι τους, κ πιστεβω πως δεν παιζει χειροτερη τιμορια για καποιον απο το να βλεπει καποιον που αδικισε να φτανει ψιλα...

kefalianos
19-04-09, 00:49
παιδια για ποιον εγινε αυτη η συνεντευξη?

Για το Greekcity.com Του Παναγιωτη Γαλλανος. Εγινε καλος φιλος του Μιχαλη,απο το Sydney. Χριστος Ανεστη κιολας σε ολλους
Φιλακια, Ελενη

Polyneikos
19-04-09, 00:51
Χριστός Ανέστη Ελένη,υγεία κ χαρά στην οικογενεια σας, ο Μιχάλης έδειξε ήθος σε αυτή την συνεντευξη,ένας πραγματικος πρωταθλήτης!!:clap::clap:

kefalianos
19-04-09, 01:16
Χριστός Ανέστη Ελένη,υγεία κ χαρά στην οικογενεια σας, ο Μιχάλης έδειξε ήθος σε αυτή την συνεντευξη,ένας πραγματικος πρωταθλήτης!!:clap::clap:

Ειναι στην πραγματικοτιτα ντροπαλος, ειδες πως κολαει αμα εχει τρακ! Αμα δει καμερα δεν ξερω τι παθενει!

psv
19-04-09, 19:55
Respect.Μπραβο του οχι μονο που κανει αυτο που του αρεσει,αλλα επειδη ειναι και καλος ανθρωπος.οχι σαν κατι κομπλεξικους στα διαφορα γυμναστηρια που δεν εχουν ουτε το 1/4 της δικιας του μαζας και κολλανε μαγκιες στους αρχαριους.

Επισης μου εμεινε το τελευταιο που ειπε ''ολοι οι ελληνες θα επρεπε να ειμαστε περηφανοι...'' και τσαντιζομαι οσο σκεφτομαι οτι οι περισσοτεροι ελληνες ισως να μην μαθουν ποτε τι ειναι καν αυτος ο διαγωνισμος.Αλλα δεν πειραζει,αρκει να κερδισουμε στη γιουροβιζιον.Αυτο θα το μαθουνε ολοι

NASSER
19-04-09, 23:51
Χρονια πολλα και Χριστός Ανέστη στον Μιχαλη και στην οικογενεια του. Ευχομαι τα καλυτερα στον Μιχαλη και να θυμαται να παραμενει σεμνος και καλοπροαιρετος οπως αρμοζει σε εναν επαγγελματια!

TRIANTAFYLLOU
21-04-09, 00:08
χρόνια πολλά ελένη και έχω να πώ πώς είμαι υπερήφανος που ο μιχάλης είναι έλληνας , τα είπε πολύ καλά στην συνέντευξη και ο λόγος είναι ότι τα πιστεύει αυτά που λέει και το τράκ δεν τον εμπόδισε να βγάλει το νόημα που ήθελε.

όσο για το οτι δεν είπε κάποια αρνητικά , ήμουν σίγουρος οτι δεν θα το έκανε γιατί δεν ασχολείτε με μικροπρέπειες ο μιχάλης έδειξε ανωτερότητα σε όλα και αυτοί που ξέρουν οι αναρωτιούνται μπορεί να καταλάβουν.

μπράβο και συγχαριτήρια απο μέρους μου στον μιχάλη:bowdown::clap::clap:

kefalianos
21-04-09, 00:30
χρόνια πολλά ελένη και έχω να πώ πώς είμαι υπερήφανος που ο μιχάλης είναι έλληνας , τα είπε πολύ καλά στην συνέντευξη και ο λόγος είναι ότι τα πιστεύει αυτά που λέει και το τράκ δεν τον εμπόδισε να βγάλει το νόημα που ήθελε.

όσο για το οτι δεν είπε κάποια αρνητικά , ήμουν σίγουρος οτι δεν θα το έκανε γιατί δεν ασχολείτε με μικροπρέπειες ο μιχάλης έδειξε ανωτερότητα σε όλα και αυτοί που ξέρουν οι αναρωτιούνται μπορεί να καταλάβουν.

μπράβο και συγχαριτήρια απο μέρους μου στον μιχάλη:bowdown::clap::clap:

Ωπος τα ειπες,οτι και να του κανουν δεν μιλαει ποτε, των αρνηθηκε καπιος στο ιφββ ελλαδα, και η σιωπη του ειναι το καλητερο. Σαν στην Πατρα πριν χρονια,των εβγαλαν 4ος απο 4, και κατεβηκε απο την σκηνη με το κεφαλη ψιλα. Ευτηχως τον πηρα μαζι μου στην Αυστραλια το 1992 και εγινε Αυστραλος. Με Ελληνικο διαβατηριο τι θα καναμε? Η να πληρωναμε 50.000 Η εδω θα τελιωνε η καριερα του.
Δεν μηλαει ο Μιχαλης και καμια φορα εγω νευριαζω και μιλαω,δεν κραταω την γλωσσα μου αμα δω το αδικο! Ετσι ειμαι εγω, και καμια φορα τα ακουω που μιλαω! Εγω μεγαλωσα εξωτερικο, και τα βλεπω αλλιος.

thegravijia
21-04-09, 00:52
Ωπος τα ειπες,οτι και να του κανουν δεν μιλαει ποτε, των αρνηθηκε καπιος στο ιφββ ελλαδα, και η σιωπη του ειναι το καλητερο. Σαν στην Πατρα πριν χρονια,των εβγαλαν 4ος απο 4, και κατεβηκε απο την σκηνη με το κεφαλη ψιλα. Ευτηχως τον πηρα μαζι μου στην Αυστραλια το 1992 και εγινε Αυστραλος. Με Ελληνικο διαβατηριο τι θα καναμε? Η να πληρωναμε 50.000 Η εδω θα τελιωνε η καριερα του.
Δεν μηλαει ο Μιχαλης και καμια φορα εγω νευριαζω και μιλαω,δεν κραταω την γλωσσα μου αμα δω το αδικο! Ετσι ειμαι εγω, και καμια φορα τα ακουω που μιλαω! Εγω μεγαλωσα εξωτερικο, και τα βλεπω αλλιος.

την υπογραφη για την pro καρτα για ποιους λογους δεν σας την εβαζαν εδω στην ελλαδα..?
σας ειπαν????
ή στην ουσια σας εκβιαζαν λεγοντας ή δινεται τα λεφτα άλλιως δεν εχει τιποτα...

kefalianos
21-04-09, 01:02
την υπογραφη για την pro καρτα για ποιους λογους δεν σας την εβαζαν εδω στην ελλαδα..?
σας ειπαν????
ή στην ουσια σας εκβιαζαν λεγοντας ή δινεται τα λεφτα άλλιως δεν εχει τιποτα...

Ειπε οτι θα το δηναμε σαν δωρο,για υποστηριξη στο company του.Και δεν την εβαζε την υπογραφη γιατι ανεβασε την wabba ο Μιχαλης. Δεν ειδαμε ποτε διαφιμιστηκα για αγωνες ιφββ. Ηθελε να του την σπασει, απλα. Μετα βγηκε η βρομα οτι δεν ειχε Αυστρλεζικο διαβατηριο,και μας εβαλαν την υπογραφη με πονηρο τροπο.Για να ξεκαθαρισω ενα πραγμα<< Την υπογραγη ηταν οτι Η ελλαδα δεινει το οκ να παιξει σαν Γερμανος, και οτι το ξερουν η ελληνες,και δεν μπορουν να πουνε οτι οι Γερμανοι εκλεψαν τον αθλητη. ΔΕΝ ηταν να μας δοσει η Ελλαδα την Pro card>>
Αλλιμονο να φανιστη απο το πουθενα και να απετη μια καρτα.
Ετσι ειναι ο νομος του ιφββ, εχει γεινει παλια χωρις υπογραφη και ειχαν παραξηγεισεις.

thegravijia
21-04-09, 01:14
δηλαδη γιατι δεν καταλαβα καλα - η υπογραφη ηταν απλα για να παιξει στους αγωνες ως γερμανος?
δηλαδγη σας ζητουσαν τοσα λεφτα για αυτο το λογο μονο?

kefalianos
21-04-09, 01:21
δηλαδη γιατι δεν καταλαβα καλα - η υπογραφη ηταν απλα για να παιξει στους αγωνες ως γερμανος?
δηλαδγη σας ζητουσαν τοσα λεφτα για αυτο το λογο μονο?
Ξερω ακουγετε απιστευτο, ομος ετσι εγινε. Του στειλαμα ε-μαιλ πρωτα, μας εγραψε κανονικα,μετα απο 4 ημερες τον πηραμε τηλ. Δηλαδη ηταν προετιμαζμενος τι θα πει. ειπε 'και εγω δεν θα βγαλω?' Ηπαμε στειλε φαξ με τα χαρτια που θελεις ειπε'δεν γεινετε αυτο'

thegravijia
21-04-09, 01:30
γυρνανε αυτα...ειδες... ο μιχαλης εγινε pro - παει για ολυμπια και αυτος που σας ζηταγε τα λεφτα πηρε ενα π@π@ρ:turtle: \ τι σχεδια εχετε τωρα ? ποτε αρχιζεται προετοιμασια??

παιζει να συνεργαστει ο μιχαλης με κανεναν απο τους guru\προπονητες της αμερικης (βλεπε milos κτλ) ή τον προπονητη του δεν τον αλλαζει με τιποτα?

kefalianos
21-04-09, 01:40
γυρνανε αυτα...ειδες... ο μιχαλης εγινε pro - παει για ολυμπια και αυτος που σας ζηταγε τα λεφτα πηρε ενα π@π@ρ:turtle: \ τι σχεδια εχετε τωρα ? ποτε αρχιζεται προετοιμασια??

παιζει να συνεργαστει ο μιχαλης με κανεναν απο τους guru\προπονητες της αμερικης (βλεπε milos κτλ) ή τον προπονητη του δεν τον αλλαζει με τιποτα?

τον Δαυιδ δεν τον αλλαζουμε με τιποτα. Τον ξερουμε 20 χρονια. Ειναι και ο καλυτερος. Τωρα παμε στο New York Pro may 16th Τον δηλωσα προχθες, βγηκε η λιστα σημερα. Ο Markus Ruhl και ο silvio samuel ειναι στην λιστα. Δεν σταματισε καθολου την προετοιμασια απο την ωρα που γυρισε απο την Αυστραλια. Παει πολυ καλα, και ψιχολογικα ειναι και πιο καλυτερα. Θα παω εγω μαζι του αυτη την φορα.
Μετα εχει 3 μηνες να ετοιμαστει για το ολιμπια.

thegravijia
21-04-09, 01:44
^^θα τον καψεις βρε..!
δεν θα ταν καλυτερα να κανει ενα οφφ για κανα 2μηνο?
ή πατε πιο πολυ για να αρχισουν να τον μαθαινουνε και στο αμερικα??

thegravijia
21-04-09, 01:51
. Ο Markus Ruhl και ο silvio samuel ειναι στην λιστα. .



markus ruhl επιστρεφει, 7 weeks out...!!!!! New York Pro 2009

http://clips.team-andro.com/view_video.php?viewkey=b9e2482b6b221c711edf (http://clips.team-andro.com/view_video.php?viewkey=b9e2482b6b221c711edf)

να ο markus
μην αγχωνεσαι αν κατεβει οφφ οπως ακουγεται τον εχει ο μιχαλης.

kefalianos
21-04-09, 01:52
^^θα τον καψεις βρε..!
δεν θα ταν καλυτερα να κανει ενα οφφ για κανα 2μηνο?
ή πατε πιο πολυ για να αρχισουν να τον μαθαινουνε και στο αμερικα??

Δεν παθενει τιποτα! Θελει να τον μαθουνε στην Αμερικη και ο Δαυιδ θα τον καψει οχι εγω!!!χα χα χα Εγω μονο μαγηρευω και το παιζω γραμματεια.:rolf:

kefalianos
21-04-09, 01:57
να ο markus
μην αγχωνεσαι αν κατεβει οφφ οπως ακουγεται τον εχει ο μιχαλης.

Ποτε δεν αγχωνουμε για τον Μιχαλη.Μονο θετικα γυρω απο τον Μιχαλη. Ετσι ειναι παντα.ομος ο σιλβιο δεν κουραστικε? 4 στην σειρα!

thegravijia
21-04-09, 02:04
ελα μωρε τον εχεtε και τον silvio...
αυριο θα βαλω και φοτο απο την προετοιμασια του σιλβιο - (να κατασκοπευεται τους αντιπαλους σας εναν ενα σιγα σιγα..:rolf::P)
καλο βραδυ.:welcome:

Exci
21-04-09, 10:48
Respect :bowdown:
Ελπιζω να τον κανουμε και μεις λιγο περηφανο που ιδρωνουμε στα γυμναστηρια :toast:

kefalianos
21-04-09, 13:58
Respect :bowdown:
Ελπιζω να τον κανουμε και μεις λιγο περηφανο που ιδρωνουμε στα γυμναστηρια :toast:

χαιρετε που βλεπει νεους στα γυμναστηρια!!Δεν του αρεσι τεμπελια, θελει γρηγορες κινησεις. Οσω και κουρασμενος να ειναι ζωντανευει μετα την προπονησει.:bodybuilder1::bodybuilder2::eleph:

thegravijia
21-04-09, 14:00
^^αντε πες του να μπει στο φορουμ να μας δωσει συμβουλες πως θα γινουμαι σαν κ αυτον...;)

kefalianos
21-04-09, 14:18
^^αντε πες του να μπει στο φορουμ να μας δωσει συμβουλες πως θα γινουμαι σαν κ αυτον...;)

Δεν προλαβαινει, τωρα ειναι στο γυμναστηριο και κανει αεροβιο. Το βραδυ παμε μαζι
για τα βαρυ. Σε λιγο θα τον δειτε στο Muscular Development, Εκανε εκει συνεντευξη

thegravijia
21-04-09, 14:22
να φανταστω οτι κανει 2 ωρες αεροβιο την ημερα ? μια πρωι μια τωρα και το βραδυ τα βαρυ?

οταν ειναι οff season μηπως ξερετε τη διαχωρισμο ακολουθει στις μυικες ομαδες που γυμναζει ?
δηλ. ας πουμε γυμναζει μια μυικη ομαδα σε καθε προπονηση πχ στηθος μονο του..ή στηθος μαζι με δικεφαλα (λεω ενα παραδειγμα)

kefalianos
21-04-09, 14:37
να φανταστω οτι κανει 2 ωρες αεροβιο την ημερα ? μια πρωι μια τωρα και το βραδυ τα βαρυ?

οταν ειναι οff season μηπως ξερετε τη διαχωρισμο ακολουθει στις μυικες ομαδες που γυμναζει ?
δηλ. ας πουμε γυμναζει μια μυικη ομαδα σε καθε προπονηση πχ στηθος μονο του..ή στηθος μαζι με δικεφαλα (λεω ενα παραδειγμα)

Εσυ πονηρουλι πολλα ψαχνεις! Καθε μερα αεροβιο, Και οπος ειπες ενα συμειο
καθε μερα π.χ. Δευτερα ποδια Σε τι σειρα δεν θυμαμαι. Δεν χανει μερα, και Κυριακη κανει αεροβιο. Καθε μερα ραχειους,κοιλιακι.

thegravijia
21-04-09, 14:56
Εσυ πονηρουλι πολλα ψαχνεις! .
:rolf:
μηπως θυμασε και τι αριθμους παιζει στις βασικες παγκο - σκουοντ κτλ?

kefalianos
21-04-09, 15:05
:rolf:
μηπως θυμασε και τι αριθμους παιζει στις βασικες παγκο - σκουοντ κτλ?

χα χα χα Δεν θυμαμαι τι εκανα χθες Εγω διαβασω πανω στο ποδηλατο,ολλες η ασκεισεις απο 12 φορες και ανεβαζουν τα κιλα καθε σετ. (3 σετ) απ'οτι θυμαμε, ειμαι και μεγαλη στην ηλικια:green:

thegravijia
21-04-09, 15:09
καλα αντε να μην σε πιζω εσενα αμα μπει ο μιχαλης στο φορουμ θα τον φτιαξω με πολλες ερωτησεις ...:turtle:

kefalianos
21-04-09, 15:14
Δεν με πριζεις.αμα ξερω θα πω. :P

thegravijia
21-04-09, 15:20
απο τα παιδια θα ακολουθησει κανεις το παραδειγμα του πατερα τους?
και εσυ να μαγειρευεις μια ζωη..:rolf:

kefalianos
21-04-09, 15:37
Ο μεγαλος,Γιωργος, 16, κανει βαρυ. Η μικροι ειναι ακομα μικροι. Του Μιχαλη τα φαγητα ειναι πιο ευκολα. Αμα τρωει κανονικα εχει ξυνηλα,και υποφερει

Kaskani Konstantina
21-04-09, 20:19
Ο μεγαλος,Γιωργος, 16, κανει βαρυ. Η μικροι ειναι ακομα μικροι. Του Μιχαλη τα φαγητα ειναι πιο ευκολα. Αμα τρωει κανονικα εχει ξυνηλα,και υποφερει

Ωχχχ Ελένη !! εμπλεξες με τον Thegravijia!!! εχει τετοια τρέλα που μπορει να σου κανει 1500 ερωτήσεις!!!:shock:

thegravijia
21-04-09, 20:23
ή παιρνουμε συνεντευξη ή δεν παιρνουμε ...! το λεει κ το τοπικ Συνεντευξη Κεφαλιανού ! (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=70267#post70267)
(οσο ρωτας μαθαινεις...)

που να μπει και ο ιδιος ο κεφαλιανος εκει να δεις τι θα γινει...:green:

Kaskani Konstantina
21-04-09, 20:35
ή παιρνουμε συνεντευξη ή δεν παιρνουμε ...! το λεει κ το τοπικ Συνεντευξη Κεφαλιανού ! (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=70267#post70267)
(οσο ρωτας μαθαινεις...)

που να μπει και ο ιδιος ο κεφαλιανος εκει να δεις τι θα γινει...:green:

Καλα δεν παιζεσαι!! αυτο το κοριτσι σου τι θα τραβαει φανταζομαι!!!
Οσο για το τοπικ που ανοιξες με την συνεντευξη μπραβο ρε Thegravijia!!!
O Mιχάλης εκτος απο κορυφαίος αθλητής ειναι απο τα καλύτερα παιδια, δεν φανταζεσαι για ποσο αγνο ανθρωπο μιλάμε, αξίζει παρα πολλά, γιαυτό οτι μπορει ο καθένας μας να κάνει γιαυτόν ειναι καλό! να τον κάνουμε να νοιώσει ακόμα ποιο ομορφα. Το ΑΞΙΖΕΙ για εκει που εχει φτασει το αγαπημένο μας αθλημα!!

thegravijia
21-04-09, 20:38
O Mιχάλης εκτος απο κορυφαίος αθλητής ειναι απο τα καλύτερα παιδια, δεν φανταζεσαι για ποσο αγνο ανθρωπο μιλάμε, αξίζει παρα πολλά, !!

φανηκε γιατι δεν ειπε τιποτα κακο για αυτος που του εμποδιζαν να παει για pro..

Muscleboss
21-04-09, 21:51
φανηκε γιατι δεν ειπε τιποτα κακο για αυτος που του εμποδιζαν να παει για pro..

+1

MB

KM2909
26-04-09, 15:01
πολυ καλος. απλος και προσγειωμενος:thumbup:

Doctorg
26-04-09, 21:47
Εκτός οτι με έχει εντυπωσιάσει σαν αθλητής, σε αυτήν συνέντευξη μου έκανε και φοβερή εντύπωση το ήθος του. Οικογενειάρχης, σεμνός, ταπεινός, αναγνώρισε τον προπονήτή του...τι να πω; μπράβο του, πραγματικά αθλητής πρότυπο :clap:

peris
27-04-09, 19:53
Εκτός οτι με έχει εντυπωσιάσει σαν αθλητής, σε αυτήν συνέντευξη μου έκανε και φοβερή εντύπωση το ήθος του. Οικογενειάρχης, σεμνός, ταπεινός, αναγνώρισε τον προπονήτή του...τι να πω; μπράβο του, πραγματικά αθλητής πρότυπο :clap:

+1 τα ειπε ολα ο doctorg με αυτο το ποστ συμφωνω απολυτα το μονο που θελω συμπληρωσω ειναι οτι ο μιχαλης ειναι εμπνευση και για πολλους νεους αθλητες του ββ αλλα και για ανθρωπους που εχουν το ββ σαν χομπι :clap::thumbup:;)

stelios30
03-05-09, 04:31
ygw0s0Vrz8g

:clap:εγω ρε παιδια δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι ο Μιχαλης θα παει τοσο μπροστα δεν τον γνωριζω προσωπικα απλα βγηκαμε φωτογραφιες.
Συγχαρητηρια για το ηθος σου Μιχαλη και για οτι εχεις καταφερει και γι αυτους που πηγαν να σε εκμεταλευτουν και τους στελνουμε ολους ενα χαμογελο!!!!να σται καλα οσοι κανατε το παν για να αποθαρυνετε τον ironmike και τον γεμισατε πεισμα και εσκισε!!!

sTeLaKoS
05-02-10, 18:23
Respect στον Έλληνα αυτής της κλάσης. :clap::clap::clap::clap:

Μου φάνηκε απογοητευμένος από την Ελλάδα, προφανώς δε τον στηρίξαν αρκετά, όμως δεν έβγαλε κακία για κανέναν. Σίγουρα είναι πολύ προσγειωμένο άτομο.

Και εις ανώτερα του εύχομαι! :thumbup: