PDA

Επιστροφή στο Forum : Πώς με βλέπετε στο ποζάρισμα;



fitness22
25-04-09, 15:10
Είναι μια ερασιτεχνικότατη φωτογραφία μετά από προπόνηση. Περιμένω comments..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1235&d=1240661406 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1235&d=1240661406)

billys15
25-04-09, 15:20
Ε οσο να 'ναι θελει λιγο βελτιωση :).Για την συγκεκριμενη ποζα πετα οποιο ποδι θες μπροστα,σφιξτο μαζι με την γαμπα,το ανοιγμα δοκιμασε στων ωμων και μετα ανοιξε και τα φτερα ετσι οπως το χεις :)

Οσον αφορα την μυικοτητα παντως,πολυ καλη μπορω να πω!

KATERINI 144
25-04-09, 15:36
ωραιος, πολυ καλο άνοιγμα πλάτης, να υποθέσω πως υστερούν τα χερια λιγο ε?

Muscleboss
25-04-09, 17:13
τακη πολύ καλό άνοιγμα... ίσως είναι το δυνατό σου σημείο η πλάτη από όσο βλέπω! βάλε κι άλλες αν θες οτνα μπορέσεις! :clap:

ΜΒ

Kntrns_MD
26-04-09, 12:57
Προσωπικά το άνοιγμα πλάτης σου και το ποζάρισμά σου το βρίσκω πολύ καλό. Μάλιστα πολλοί ειδικά αρχάριοι δυσκολέυονται πολύ να πάρουν σωστό άνοιγμα πλάτης.

fitness22
27-04-09, 17:20
Μάλλον ναι ειναι το σημείο μου η πλάτη γιατι δεν την γυμνάζω και πολύ και κρατιεται ακομα ετσι. Εχω βάλει στο profil μου καποιεσ φωτογραφίες σε ένα αλμπουμ που εφτιαξα αλλα μου ειπε ο slayne οτι δεν τα διαβαζουν κ τοσο τα profil καλυτερα να κανω νέο θέμα εαν ειναι να δειξω μια φωτογραφία. Το καλοκαιρακι που θα πλακωθώ στην προπονηση θα βγάλω κι αλλες. Τώρα τρέχω πολυ με το γυμναστήριο και με μετακομισεις και δεν πολυκανω.

Eimai_fetes
28-04-09, 16:04
Mια χαρα σε βλεπω φιλαρακι...κ απο ποζαρισμα, κ απο πλατη εισαι αρκετα καλος... σαν ερασιτεχνης εισαι κομπλε.
Σιγουρα, ανθρωποι εμπειροι, θα σε βοηθησουν απο εδω να βελτιωθεις ;)

KATERINI 144
28-04-09, 16:14
αλλα μου ειπε ο slayne οτι δεν τα διαβαζουν κ τοσο τα profil
φιλος του slaine εισαι τακη?! λεω και γω, καλα γιατί είπε γεια σε ολες τις γυναίκες και σε μας τιποτα :green::green::green::green:


πλακα κανω :P



εδω βαλε τις υπολοιπες φωτογραφιες, δε χρειαζεται να ανοιξεις νεο τοπικ.

TRIANTAFYLLOU
28-04-09, 23:42
και εγώ έχω να πω για αρχάριος πολυ καλό αποτελεσμα αυτό που βλέπω , έχεις καλές προδιαγραφές τουλάχιστον αν κρίνω απο αυτήν την πόζα, βάλε κι άλλες αν θες για καλύτερη άποψη .:thumbup:

peris
29-04-09, 10:59
πολυ καλη η πλατη με ωραιο ανοιγμα:clap::clap:

αν θελεις βαλε και καμια μπροστινη φοτο και ποδια:thumbup::weights::bbbiceps: