PDA

Επιστροφή στο Forum : Στα 89... κιλα



yasou
28-04-09, 22:47
Στα 89... κιλα

TRIANTAFYLLOU
28-04-09, 23:46
έχεις καλούς μυς και διαχωρισμό αλλά σε αδηκεί το ποζάρισμα και γενικά στις φοτο το σωστό ποζάρισμα και γωνια λήψης κάνει την διαφορα ,

αλλά και γενικότερα στην σκηνή το ββ δεν φτανει να έχεις ενα καλό σώμα αλλά να ξέρεις να το δείξεις κιόλας.:thumbup:

Muscleboss
29-04-09, 00:20
οτι είπε ο Ηλίας.

για μένα να αν πέσεις στα 80, κάνεις μια αποτρίχωση και ένα καλό μάυρισμα δε θα γνωρίζεις τον εαυτό σου. την βάση την έχεις.

keep on the hard work.:weights:

ΜΒ

KATERINI 144
29-04-09, 00:53
οτι ειπε ο boss :thumbup:

kutsup
29-04-09, 07:43
Ε ναι ρε παιδί μου με τόσες τρίχες!!! Κάνε κάτι.

Polyneikos
29-04-09, 08:17
Mια καλή δίαιτα ,όχι τρελλά πράγματα, θα αναδείξει πολύ το σώμα σου φίλε μου,δεν είναι πολλα τα κιλά που πρεπει να ρίξεις,προσπάθησε το γιατί αξίζει τον κόπο να δεις το σωμα σου πόσο διαφορετικό θα φαίνεται !Αν ξεκινησεις τώρα έχεις χρόνο,περιμενουμε και άλλες φωτο !!:thumbup::thumbup:

NASSER
29-04-09, 10:44
Οπως ειπν και οι υπολοιποι, αξιζει να κανεις μια προσπαθεια να γραμμωσεις οσο γινεται. Αυτο θα βοηθησεικαι στο να βελτιωθει το σωμα σου, να δειξει καλυτερη ακομα εικονα και να δεις που τλικα ειστερεις και που οχι.
Δωσε εμφαση στα ποδια!

peris
29-04-09, 10:56
πολυ καλη μυικοτητα φιλε μου μπραβο για τη προσπαθεια που εχεις κανει:thumbup::thumbup::clap::clap:

αποψη μου ειναι οτι αν χασεις μερικα κιλα πεσεις οπως σου ειπαν στα 80 θα εισαι παρα πολυ καλος:thumbup::weights::bbbiceps:

ΥΓ και μια αποτριχωση πιστευω επιβαλλεται:green::green:

yasou
29-04-09, 20:28
Ε ναι ρε παιδί μου με τόσες τρίχες!!! Κάνε κάτι.

Wolverine Fun :bowdown:

http://blogs.e-rockford.com/movieman/files/2009/04/x-men-origins-wolverine1.jpg

billys15
29-04-09, 20:41
Φιλε κι απο μενα παιρνεις πολυ καλα σχολια.Στην θεση σου θα συνεχιζα προγραμμα "ογκου" ως τα 95-100 και μετα θα επεφτα για γραμμωση.Δεν ξερω ομως τι θελεις εσυ.

yasou
29-04-09, 20:49
Φιλε κι απο μενα παιρνεις πολυ καλα σχολια.Στην θεση σου θα συνεχιζα προγραμμα "ογκου" ως τα 95-100 και μετα θα επεφτα για γραμμωση.Δεν ξερω ομως τι θελεις εσυ.


95-100? 110 ημουν με 1.73 υψος lol....
Οπως τα ειπε ο MB, αλλα οχι και 80....83-84 πιστεβω καλα ειναι.
Εγω παντος ενα πραγμα εχω καταλαβη τοσα χρονια, το φαη ειναι το 80% του αποτελεσματος.
Τυχερη αυτη που εχουν αυτοσιγκρατιση, και τρελο προγραματισμο....

KATERINI 144
29-04-09, 20:54
μη το λες, δε χρειαζεται και τρελο προγραμματισμο, εγω ουτε γραμμαρια δε μετραω πλεον, με το ματι κοβω.

billys15
29-04-09, 20:59
Α δεν ηξερα οτι εισαι σε γραμμωση,sorry τοτε :)

yasou
29-04-09, 21:04
μη το λες, δε χρειαζεται και τρελο προγραμματισμο, εγω ουτε γραμμαρια δε μετραω πλεον, με το ματι κοβω.
Κοιτα εγω εχω τρελο πρωβλημα με το ογκο. Περνω κιλα για πλακα... εν συγκριση με καποιον που θα φαει τα ιδια με εμενα.
Εγω πρεπει να ειμαι πολυ αυστηρος με το φαγητο, αλοι ειναι ποιο τυχερη.

Kaskani Konstantina
29-04-09, 21:54
yasou πέτα αυτή την τρίχα απο πάνω σου, πάρε μια ξυριστική μηχανή κ τελείωνε δεν μπορώ αλλο να σε βλεπω!!! Λοιπόν πέρα απο την πλάκα οταν δεις το σώμα σου ΄΄καθαρό΄΄ δεν θα εχει καμία σχέση, κ θα είναι ενα μεγάλο κίνητρο για να γίνεις ακόμα καλύτερος!! γιατί εχεις πολύ καλο σωματότυπο! Αν μάθεις να ποζάρεις θα είσαι σουπερ!! Ελα σε ενα αγώνα να δεις, κ οταν μάθεις να στήνεσαι θα βγάζεις ωραία τα σημεία σου γιατί τα εχεις κ καμπουργιάζεις κ το χάνεις...... κ τέλος βγάλε την κουκούλα του δρακουμελ απο την μούρη γιατί τρόμαξα!!!

yasou
29-04-09, 22:03
yasou πέτα αυτή την τρίχα απο πάνω σου, πάρε μια ξυριστική μηχανή κ τελείωνε δεν μπορώ αλλο να σε βλεπω!!! Λοιπόν πέρα απο την πλάκα οταν δεις το σώμα σου ΄΄καθαρό΄΄ δεν θα εχει καμία σχέση, κ θα είναι ενα μεγάλο κίνητρο για να γίνεις ακόμα καλύτερος!! γιατί εχεις πολύ καλο σωματότυπο! Αν μάθεις να ποζάρεις θα είσαι σουπερ!! Ελα σε ενα αγώνα να δεις, κ οταν μάθεις να στήνεσαι θα βγάζεις ωραία τα σημεία σου γιατί τα εχεις κ καμπουργιάζεις κ το χάνεις...... κ τέλος βγάλε την κουκούλα του δρακουμελ απο την μούρη γιατί τρόμαξα!!!
:P:P:P
Εχω μαθει οτι κυνηγας να αποτριχωσης το κατερινη.
Τα καταφερες?

Kaskani Konstantina
29-04-09, 22:39
:P:P:P
Εχω μαθει οτι κυνηγας να αποτριχωσης το κατερινη.
Τα καταφερες?

Εννοειται!!! την ιδια μέρα κ οι δυο θα κανετε αποτριχωση!! κανονιστε το να σας κλεισω ραντεβου

yasou
06-08-09, 20:38
@84kgr

Levrone
06-08-09, 20:48
@84kgr

μη μου πεις οτι εισαι εσυ!!!

φα-νε-ρη διαφορα, και η αποτριχωση φιλε σε ανεβαζει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

yasou
06-08-09, 22:09
Αποτριχωση...... ναι τη να κανω.....? Η Κωνσταντινα θα με εκραζε αν με εβλεπε παλι με τριχα:( .
Αν τα καταφερο με 4 κιλακια ακομα κατω, θα βγουν και οι πολυποθητη κοιλιακη.
Αραγε τον Keterini τον αποτρυχωσε η μονο στα λογια εμεινε???:rolf::toast:

asdf
06-08-09, 22:39
Αισθητη η διαφορα :thumbup:

yasou
07-08-09, 18:49
Λιγο απο πλατη....

Raja
07-08-09, 22:42
ωραιος φιλε μπραβο!!!

KATERINI 144
07-08-09, 22:54
ωραίος αισθητή διαφορά. :thumbup:


Αποτριχωση...... ναι τη να κανω.....? Η Κωνσταντινα θα με εκραζε αν με εβλεπε παλι με τριχα:( .
Αν τα καταφερο με 4 κιλακια ακομα κατω, θα βγουν και οι πολυποθητη κοιλιακη.
Αραγε τον Keterini τον αποτρυχωσε η μονο στα λογια εμεινε???:rolf::toast:τις πήρα και γω αλλα μονο απο το στήθος οχι ποδια κλπ (πλατη δεν εχω ευτυχώς)


υσ: αλλα να ξέρεις το κακο ειναι πως τωρα πλεον δε λεγόμαστε νατουραλ :green:

Geo84
07-08-09, 23:04
Δύναμη είσαι :thumbup:

yasou
08-08-09, 00:22
ωραίος αισθητή διαφορά. :thumbup:

τις πήρα και γω αλλα μονο απο το στήθος οχι ποδια κλπ (πλατη δεν εχω ευτυχώς)


υσ: αλλα να ξέρεις το κακο ειναι πως τωρα πλεον δε λεγόμαστε νατουραλ :green:


Δεν ΠΕΖΕΣΕ μιλαμε, το σχολιο οτι δεν ειμαστε πλεον νατουραλ ηταν Ολα Τα Λέυτα.
Παντος χωρις πλακα ακομα.... δεν εχο παρει τιποτα, αν και ο πειρασμος ειναι μεγαλος.....;)

mantus3
08-08-09, 04:57
ωραίος αισθητή διαφορά. :thumbup:

τις πήρα και γω αλλα μονο απο το στήθος οχι ποδια κλπ (πλατη δεν εχω ευτυχώς)


υσ: αλλα να ξέρεις το κακο ειναι πως τωρα πλεον δε λεγόμαστε νατουραλ :green:


i will keep the faith...

τελικα μονο εγω εχω μινει νατουραλ εδω μεσα... α ρε παιδια, πανω που ημουν ετοιμως να στισω ομοσπονδια για αγωνες με τριχα... κριμα

vAnY
08-08-09, 07:53
:thumbup: σουπερ δουλεια, προοδο.. και η αποτριχωση...τελεια! :toast:

ritsa17
16-08-09, 16:39
Aπλά καταπληκτικός,συχαρητήρια....
Δυο ερωτήσεις θα ήθελα να κάνω μια είναι εάν μπορείς να μας πεις κάποια πράγματα για το πρόγραμμα διατροφής σου και δεύτερον πως έκανες αποτρίχωση.(με τι μέθοδο εννοώ)
Ευχαριστώ πολλύ.

yasou
16-08-09, 17:50
Aπλά καταπληκτικός,συχαρητήρια....
Δυο ερωτήσεις θα ήθελα να κάνω μια είναι εάν μπορείς να μας πεις κάποια πράγματα για το πρόγραμμα διατροφής σου και δεύτερον πως έκανες αποτρίχωση.(με τι μέθοδο εννοώ)
Ευχαριστώ πολλύ.

Αποτριχωση δεν θα το ελεγα ακριβως..... με το trimer τις πηρα η μαλον μου της πηραν. Απο διατροφη οχι τιποτα ιδιαιτερο, απλος εκοψα ηδατανθρακες αρκετα και γενικα μειωσα τις ποσοτητες που ετρωγα. Απο γλυκα τιποτα. Αυτα. :)

yasou
22-01-10, 12:14
Αν και δεν μου αρεσουν σαν φοτο, της ανεβαζο για γνωμες σχετικα με τος ποιες ασκησης να κανο για βελτιωση πλατης, οπως την βλεπετε τωρα.

AGGELOS.K
22-01-10, 20:41
Φίλε μου πολύ καλή η πορεία σου:clap: αλλα δυστηχως χάνετε απο τις Φωτό βάλε κάποιον να σε τραβάει:thumbup:

-beba-
25-01-10, 18:15
Πράγματι σε αδικούν πολύ οι φωτογραφίες, αλλά φαίνεται η πρόοδός σου. :clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Υ.Γ. Μην αμελείς την αποτρίχωση. Με αποτρίχωση και λίγο μαυρισμα θα είσαι σούπερ.

Jud0ka
25-01-10, 19:18
gg eisai filos!!!

BILLMMAN
27-01-10, 18:31
καλη προσπαθεια...απλα κατα την γνωμη μου δωσε βαση διατροφη και αεροβιες για να φανουν ακομα καλυερα καποια σημεια...:thumbup::thumbup::thumbup: