PDA

Επιστροφή στο Forum : Aleksey Lesukov - The Russian Beast!



Σελίδες : 1 2 [3]

TRIANTAFYLLOU
29-07-11, 23:44
πάντως ο ρώσος είναι απίστευτος και σ αυτο βοηθάει και η ηλικία γιατι ενω λέμε ότι και μεγάλος να είναι κάποιος μπορει να ασχοληθεί αγωνιστικα , αλλα σ αυτη την ηλικία τα πράματα είναι πιο εύκολα , αλλα αν έχει τις προδιαγραφες κάποιος και τις γνώσεις με καθοδήγηση , αλλιώς μπορεί να καταστραφεί

tasos2
30-07-11, 11:07
στο θεμα του τσούνου εγραψα ο τσούνος έκανε χρόνια παουερ λίφτινκ δεν είναι τυχαίο που σηκώνει αυτα τα κιλα και το ότι κάποιοι σηκώνουν 20 -30 παραπάνω 1-2 άτομα που είναι και πρωταθλητες αυτό τι σημαίνει , δεν είπαμε σηκώνει τα περισσότερα κιλα στον πλανήτη ούτε κάνει τέλεια τεχνική αφού λέει θα τα σηκώσω με παλμό δεν με ενδιαφερει η τεχνικη .

εγω τα τελευταία χρόνια δεν πέρνω ούτε πρωτείνη μόνο μια πολυβιταμίνη και τίποτε άλλο , αν είναι να το παίζω και γω ιστορία να απαξιώνω όποιος είναι φτιαγμένος και να λέω αυτός με τα φάρμακα έγινε


Aπο αυτα που ειπα στο θεμα του τσουνου φαινεται καθαρα αν το ειπα για να τον απαξιωσω και αν ειπα οτι δεν ειναι σημαντικο το κατορθωμα του. Απλα εγω προσωπικα θα προτιμουσα να τον εβλεπα να σηκωνε 250 και μονος και σε ελευθερο παρα 300 και να βοηθανε 2 ατομα, θα μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση. Και για τα 2-3 ατομα που ειναι πιο πανω το ανεφεραν αλλοι σε αλλο θεμα γι αυτο το ειπα και οχι για να πω οτι ειναι αδυναμος επειδη 2-3 ατομα τον περασαν



και η ειρωνεία είναι το τέλος που λες συγνώμη για το οφ τόπικ , σαν να λέμε να πω σε εναν αντε και μαμ*σου ρε μ***κα και μετα να του πω συγνώμη για το ρε , το βάζω σε μεγαλύτερη διάσταση να γίνω κατανοητός

Καταρχην την απαντηση εκρινα οτι επρεπε να την δωσω μιας και την δινει ο μεσσιας παλι σε οφτοπικ παραφραζοντας με απο τη μια και σνομπαροντας απο την αλλη για δευτερη φορα (ναι δεν ειναι πρωτη φορα και την πρωτη το εκανε χωρις αφορμη) ατομα που ειναι πολυ πιο χαμηλα σωματικα απο εκεινον.
Τωρα ζητησα συγνωμμη στο τελος οχι απο τον μεσια αλλα απο τον γιαννη64 που ειπε προηγουμενως να μη ποσταρουμε εκτος θεματος απλα εφοσον δε σβηστηκε το οφτοπικ του μεσια θεωρω οτι επρεπε να υπαρχει και η απαντηση σε αυτο αλλιως ειναι λογοκρισια ή αλλιως να σβηστουν και τα 2.
Και θα ξαναζητησω συγνωμμη γιατι ξανακανω οφτοπικ

TRIANTAFYLLOU
30-07-11, 16:46
Aπο αυτα που ειπα στο θεμα του τσουνου φαινεται καθαρα αν το ειπα για να τον απαξιωσω και αν ειπα οτι δεν ειναι σημαντικο το κατορθωμα του. Απλα εγω προσωπικα θα προτιμουσα να τον εβλεπα να σηκωνε 250 και μονος και σε ελευθερο παρα 300 και να βοηθανε 2 ατομα, θα μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση. Και για τα 2-3 ατομα που ειναι πιο πανω το ανεφεραν αλλοι σε αλλο θεμα γι αυτο το ειπα και οχι για να πω οτι ειναι αδυναμος επειδη 2-3 ατομα τον περασαν



Καταρχην την απαντηση εκρινα οτι επρεπε να την δωσω μιας και την δινει ο μεσσιας παλι σε οφτοπικ παραφραζοντας με απο τη μια και σνομπαροντας απο την αλλη για δευτερη φορα (ναι δεν ειναι πρωτη φορα και την πρωτη το εκανε χωρις αφορμη) ατομα που ειναι πολυ πιο χαμηλα σωματικα απο εκεινον.
Τωρα ζητησα συγνωμμη στο τελος οχι απο τον μεσια αλλα απο τον γιαννη64 που ειπε προηγουμενως να μη ποσταρουμε εκτος θεματος απλα εφοσον δε σβηστηκε το οφτοπικ του μεσια θεωρω οτι επρεπε να υπαρχει και η απαντηση σε αυτο αλλιως ειναι λογοκρισια ή αλλιως να σβηστουν και τα 2.
Και θα ξαναζητησω συγνωμμη γιατι ξανακανω οφτοπικ

είναι πολυ απλα τα πράματα και φυσιολογική κάποια αντίδραση και ένταση , αρκεί να θυμηθείς το ανέκδοτο με τον γρύλο και θα καταλάβεις .

δηλαδη ενα παράδειγμα που έχει γίνει πολλες φορές βάζουμε ενα βίντεο πχ με τον γιάννη , κάποιοι ξέρουν τον γιάννη και γνωρίζουν ότι εκανε παουερ λίφτινκ και άλλοι τον έχουν δεί ακόμη και την ώρα που τραβούσαμε το βίντεο ,δεν είπε κανείς ότι το έκανε να αποδείξει κάτι , κατ αρχήν ούτε ήξερε ότι θα το ανεβάζαν στο γιού τουμπ, τα άτομα που είναι δίπλα ίσα ίσα κραταν και είναι σε επιφυλακή γιατι αν κολήσει τα κιλα θα του κόψουν το κεφάλι , δεν είναι αστεία πράματα αυτα και έτσι έχει σιγουρια να βγάλει και ακόμη μια επανάληψη και σε καμία περίπτωση δεν φτάνει ένα άτομο να βοηθήσει γιατι πρέπει να μοιράζετε η δύναμη .

και τα άτομα που βοηθάν ξέρουν να βοηθήσουν εκεί που πρέπει και κολάει ο άλλος γιατι όλοι τους είναι αρκουδιάρηδες και ξέρουν απο βαρια κιλα .

αλλα όταν όπως και σε άλλες περιπτώσεις μόλις βάλουν κάποιον να σηκώνει κιλα η να έχει τρελή διάπλαση , αμέσως να λέμε για αας και να λέμε πχ ο ταδε έχει παγκόσμιο ρεκόρ , εκεί μπορεί να πεί κάποιος αυτούς δεν τους αμφισβητεί κανείς δεκτό ότι είναι οι πιο δυνατοί άνθρωποι στον πλανήτη , αλλα που κολάνε τωρα εδω .

αυτο μου θυμίζει περιπτώσεις που στα χωρια μιλάνε για κάποιος και λέει ο άλλος που να δείτε ρε σείς εναν τι είναι αυτος διπλάσιος ήταν .

και έτσι όπως το λες για τον τσούνο , θα προτιμούσα να έβαζε 250 , είναι σαν να λέμε ότι αυτο το ΄'εκανε για να το βάλουμε στο φόρουμ και να σχολιάσουμε , έτσι μια τρέλα ήταν που πιάνει τον γιάννη και φόρτωσε 300 κιλα
και κατι να πω για το σμίθ που κι αυτός δεν το κατάλαβε , ότι μετα απο κάποια κιλα στραβώνει η μπάρα και κολάει και δημιουργεί επιπλέον αντίσταση , δεν είναι πιο εύκολα να τα σηκώσεις εκεί αλλα πιο ασφαλή.

απο την άλλη ενας που είναι πιο παλιός στο φόρουμ θα καταλάβει και την αντίδραση του μεσία όταν σε πολλες περιπτώσεις όταν σχολιάζουν κάποιον , αμέσως γίνετε αναφορα σε αας , εγω ενα θα πώ ακόμα και 20 ατομα να πάρουν αας πάλι ο καλύτερος θα ξεχωρίσει .

η μερικοί έχουν και το άλλο , λένε πχ αυτός πήρε αας αλλα δεν πήρε πολλα για αυτο δεν είναι πολυ τεράστιος αλλα λίγο, εγω θα πώ είτε πολλα είτε λίγα αν σε κάνουν τεστ σε πιάσαν και θα έχεις το ίδιο χρέωμα , είναι σαν να λέμε να καθήσει κάποιος να του τον βάλουν λίγο μόνο και μετα να πεί ελα μωρε λίγο ήταν δεν με μ*μησαν , έτσι γίνονται παρεξηγήσεις και φαίνετε ό άλλος κακοπροαίρετος.

και το λέω μπορεί να τα λές αγνα και χωρίς δόλο αλλα σε ενα φόρουμ όπου επικρατει ο γραπτός λόγος και δεν φαίνετε η έκφραση , χρειάζετε επειπλέον προσοχή στα γραφόμενά μας , τόσο απλα είναι τα πράματα , προφορικα όταν πίνουμε καφε αλλιώς είναι και αλλιώς εδω μεσα

tasos2
30-07-11, 17:09
Απλα εξηγησα γιατι ανεφερα τους αλλους συγκριτικα με τον τσουνο. Γιατι το ειχαν αναφερει αλλα ατομα σε αλλο θεμα μειωνοντας τους αλλους. Αλλο αυτο και αλλο να το πετας ετσι στο ασχετο απλα για να μειωσεις καποιον.
Στα υπολοιπα συμφωνω. Ουτε εγω γουσταρω οσους απαξιωνουν τις προσπαθειες καποιου που παιρνει αασ λεγοντας οτι ετσι τα καταφερε οπως δε γουσταρω (οπως ειπες και προηγουμενως) αυτους που απαξιωνουν τις προσπαθειες καποιου που δεν παιρνει αασ επειδη δεν καταφερε να φτασει σε ενα επιπεδο που πιθανον ουτε αυτος που του τη λεει να μπορουσε να φτασει χωρις αασ.

Eddie
06-10-11, 21:50
118.4kg και συνεχιζει την προετοιμασια για το arnold classic 2012 :clap:



32014

Madd_Chadd
06-10-11, 22:07
118.4kg και συνεχιζει την προετοιμασια για το arnold classic 2012 :clap:



32014

A ρε Eddie και ειπα σημερα να ψαξω για αυτον με προλαβες:P.Εχει γινει τερας το παλικαρι μακαρι να τον καμαρωσουμε και στο Ολυμπια συντομα,δες χερουκλες το ατομο!!!!:shock:

Hercules
06-10-11, 22:18
υψος ξερουμε?ετσι κ ειναι γυρω στο 1.60-1.65 δε θα πιασει ποτε μεγαλες θεσεις στα αρνολντ κλασικ,ολιμπια κτλ

Eddie
06-10-11, 22:20
A ρε Eddie και ειπα σημερα να ψαξω για αυτον με προλαβες:P.Εχει γινει τερας το παλικαρι μακαρι να τον καμαρωσουμε και στο Ολυμπια συντομα,δες χερουκλες το ατομο!!!!:shock:


χαχαχα :P



υψος ξερουμε?ετσι κ ειναι γυρω στο 1.60-1.65 δε θα πιασει ποτε μεγαλες θεσεις στα αρνολντ κλασικ,ολιμπια κτλ

1.69 ειναι.Οσο οι περισσοτεροι ββερς δηλαδη!

Hercules
06-10-11, 22:21
χαχαχα :P




1.69 ειναι.Οσο οι περισσοτεροι ββερς δηλαδη!

καλα ειναι τοτε..(ο κατλερ ειναι 1.75)

Αντωνης
06-10-11, 22:23
Στο Αrnold classic amateur θα αγωνιστει η' στο κανονικο?:unsure:
Sorry αν ειχε χαζη η ερωτηση,απο αγωνεςδεν σκαμπαζω και πολυ:bowdown:

Eddie
06-10-11, 22:23
καλα ειναι τοτε..(ο κατλερ ειναι 1.75)

Ki o dexter 1.68.Νομιζω οτι 3-5 ποντοι δε κανουν τη διαφορα παντως.

Madd_Chadd
06-10-11, 22:24
Τερας θα γινει το παλικαρι λεμε!!!!!Σε 2 χρονια ακομα πιστευω θα παθουμε ζημια ολοι μας!!!(εκτος χτυπα ξυλο αμα τραυματιστει :cursing:)

GREEK POWER
06-10-11, 22:25
Ki o dexter 1.68.Νομιζω οτι 3-5 ποντοι δε κανουν τη διαφορα παντως.

Οποτε καταλαβαινεις τι διαφορα εκανε ακομα και σημερα το υψος του arnold:shock:Ασχετο .

Hercules
06-10-11, 22:29
Ki o dexter 1.68.Νομιζω οτι 3-5 ποντοι δε κανουν τη διαφορα παντως.

αυτο λεω..ετσι κ ηταν 1.60 θα υπηρχε προβλημα ομως.με 1.69 ειναι κομπλε

Madd_Chadd
06-10-11, 23:20
Αντωνη αυτο ειπε στο blog toυ: In the end of the year I will start my preparation for 2012 Arnold Classic Amateur, where I want to compete with 107/108kg.
Και : After my success in heavyweight class at Arnold Classic in the USA, my next big competition will be the Arnold Classic in 2012…super heavyweight.


Eπισης : My plan is to gain in a way, that I build up good quality and don't become fat too much (maybe I reach 125 kg ).



Και μια φωτο απο το τις 16 Μαιου του 2011.
32023

Giannis12
07-10-11, 00:16
:shock::shock::shock::shock:
Ρε τον Απίστευτοοο,αυτά τα πόδια που θα τα φτάσει πλέον..
Πάντως φαίνεται πιο κοντός από 1.69 ίσως και να φαίνεται έτσι λόγο της μάζας του.
Ειδικά η έξω μοίρα του τετρακέφαλου είναι τερματισμένη,λίγο ακόμα να φανεί ο ραπτικός και οι μυς του προσαγωγού θα είναι το τέλειο.
Για να δούμε μέχρι που θα φτάσει,ελπίζω να έχει πολύ μέλλον!

TheWorst
08-10-11, 00:07
Ελπιζω οτι δεν ειμαι οφφτοπικ :P Σημερα το τσεκαρα στο ιντερνετ :P


http://www.youtube.com/watch?v=lHeRyXzbCqk

Tasos Green
08-10-11, 18:32
http://www.youtube.com/watch?v=jl5fvYQtmww

sofos
08-10-11, 18:32
http://www.youtube.com/watch?v=jl5fvYQtmww

αυτο εβλεπα πριν 3 ωρες,σε μια φαση η καμερα κανει ζουμ στον vaillant χαχαχαχ

Madd_Chadd
04-11-11, 02:21
Αυτα τα ποδια του με εχουν τρελανει αρχιζω να πιστευω πως ειναι καλυτερα απο του Platz.




http://www.youtube.com/watch?v=LUUqrtUcG1w

http://www.youtube.com/watch?v=_VfQeuK-rLA

Eddie
04-11-11, 02:49
Ιεροσυλια ρε..να σου αρεσουν περισσοτερο,οκ..θα το δεχτω,αλλα σε καμια περιπτωση δεν αγγιζουν ουτε στο 50% τα ποδια του platz.

Madd_Chadd
04-11-11, 11:22
Ιεροσυλια ρε..να σου αρεσουν περισσοτερο,οκ..θα το δεχτω,αλλα σε καμια περιπτωση δεν αγγιζουν ουτε στο 50% τα ποδια του platz.

Χααχαχαχαχαχ ενταξει Eddie αφου νιωθεις ετσι θα ανακαλεσω!:tongue:

Devil
04-11-11, 19:42
τελευται σετ παγκο... τις επαναληψεις στο τελος τις εκανε με pause στο στηθος?? ποσα κιλα ηταν?:unsure:

Tasos Green
04-11-11, 19:46
3-20κιλα και 2-10κιλα σε καθε μερια πρεπει να εχει.... +20 η ολυμπιακή μπαρα , καμιά 180 κιλα πρεπει να πήρε...

Devil
04-11-11, 19:49
3-20κιλα και 2-10κιλα σε καθε μερια πρεπει να εχει.... +20 η ολυμπιακή μπαρα , καμιά 180 κιλα πρεπει να πήρε...

α οκ... μιλαμε για 180 κιλα να ξεκινανε απο pause στο στηθος.... thats fucken insaneeeeeeeeee!!!!!!!!!!

Tasos Green
09-11-11, 15:26
http://www.youtube.com/watch?v=K7imR-EVyk0&feature=feedrec_grec_index

dio32
09-11-11, 15:59
http://www.youtube.com/watch?v=K7imR-EVyk0&feature=feedrec_grec_index

πολυ καλος,αλλα και πολυ φαρμακο περνει.
βεβαια κανει σκληρη προπονηση και διατροφη αλλα πολυ χημεια οπως ειπα,κριμα γιατι ειναι μικρος μακαρι να αντεξει το σωμα του και μην τον θρηνουμε και αυτον.

thegravijia
09-11-11, 16:04
πολυ καλος,αλλα και πολυ φαρμακο περνει.
βεβαια κανει σκληρη προπονηση και διατροφη αλλα πολυ χημεια οπως ειπα,κριμα γιατι ειναι μικρος μακαρι να αντεξει το σωμα του και μην τον θρηνουμε και αυτον.

τωρα aυτο το σχολιο τι νοημα εχει ?

dio32
09-11-11, 16:06
τωρα aυτο το σχολιο τι νοημα εχει ?

ειπα την αποψη μου,δεν καταλαβα απαγορευετε να λεμε και την αποψη εδω?

sTeLaKoS
09-11-11, 16:28
ειπα την αποψη μου,δεν καταλαβα απαγορευετε να λεμε και την αποψη εδω?


Κανόνες του forum
________________________________________

16. Απαγορεύεται κάθε άμεση ή έμμεση αναφορά μελους για θέματα χρήσης αναβολικών ή άλλων ουσιών προς άλλα μέλη του φόρουμ ή αθλητές.

17. Με τη συμμετοχή σας στο forum, αποδέχεστε όλους τους παραπάνω κανόνες.

Δεν απαγορεύεται να λες την άποψή σου αλλά σύμφωνα με τους κανόνες που αποδέχτηκες κατά την εγγραφή σου, απαγορεύεται κάθε άμεση ή έμμεση αναφορά σε φάρμακα.

Θα σου ζητήσω να σταματήσει εδώ. Επόμενη παράβλεψη των κανόνων θα επιφέρει συνέπειες.

m3ssias
09-11-11, 17:37
Πιστευω οτι ανετα μπορει να παιξει σε Olympia εδω που εχει φτασει!:clap:

mantus3
09-11-11, 18:17
πάρα πολύ άνετα! αν και ένας Ρώσος στο olympia ίσως να μην τους αρέσει και τόσο... άραγε μέχρι που θα φτάσει...

JohnyB
09-11-11, 18:22
πάρα πολύ άνετα! αν και ένας Ρώσος στο olympia ίσως να μην τους αρέσει και τόσο... άραγε μέχρι που θα φτάσει...



+1!!!!!!

m3ssias
09-11-11, 20:27
Ειχε παιξει και σε καποια ολυμπια, ο fedorov....ενας τεραστιος ρωσος με μεγαλες μαζες...αλλα δυστυχως δεν ειχε μπορεσει να πιασει μεγαλες θεσεις....
Ειχε κανει κ ενα challenge στον coleman τοτε στην Ρωσσια, οπου πηγε ο Coleman και τον νικησε κ εκει....
Ο Leskusov ωστοσο πιστευω πως θα εχει ακομη καλυτερο μελλον αφου αλλωστει ειναι αι μικρος σε ηλικια





πάρα πολύ άνετα! αν και ένας Ρώσος στο olympia ίσως να μην τους αρέσει και τόσο... άραγε μέχρι που θα φτάσει...

Eddie
09-11-11, 20:32
Ειχε παιξει και σε καποια ολυμπια, ο fedorov....ενας τεραστιος ρωσος με μεγαλες μαζες...αλλα δυστυχως δεν ειχε μπορεσει να πιασει μεγαλες θεσεις....
Ειχε κανει κ ενα challenge στον coleman τοτε στην Ρωσσια, οπου πηγε ο Coleman και τον νικησε κ εκει....
Ο Leskusov ωστοσο πιστευω πως θα εχει ακομη καλυτερο μελλον αφου αλλωστει ειναι αι μικρος σε ηλικια

Σωστος!!Αλλο θηριο ο fedorov..αν δεν εκοβε τον θωρακικο ισως να ακουγαμε ακομα γι αυτον.

Galthazar
09-11-11, 22:25
μεχρι που θα φτασει ηθελα να ξερα....και ακομα ειναι "νεογνο" σε σχεση με κατι αλλους!
Πιστευω θα μπορουσε να πιασει 10αδα ανετα στο Ολυμπια αν συνεχισει με αυτο το ρυθμο.
Ανυπομωνω να τον δει και στεγνο...

TheWorst
09-11-11, 23:33
Νταξει παιδια , μη το λετε και νεο :P Εχει γερασει πια αρκετα.Οταν ξεπερασεις τα 20 ετσι ειναι :welcome:

tasos2
10-11-11, 00:20
α οκ... μιλαμε για 180 κιλα να ξεκινανε απο pause στο στηθος.... thats fucken insaneeeeeeeeee!!!!!!!!!!

Πολυ επικινδυνο ειναι που κανει παουζ εκει και που κανει και αναγκαστικες. Ειδικα με τον σποττερ που εχει.

Eddie
10-11-11, 01:09
Πολυ επικινδυνο ειναι που κανει παουζ εκει και που κανει και αναγκαστικες. Ειδικα με τον σποττερ που εχει.

Τι εννοεις για το παουζ?Εκει γινεται το παουζ και οχι πανω :unsure:

tasos2
10-11-11, 10:35
Τι εννοεις για το παουζ?Εκει γινεται το παουζ και οχι πανω :unsure:

E ρε συ 180 κιλα δεν ειναι και τοσο ασφαλες να τα αφηνεις πανω στο θωρακα σου για λιγο και μετα να ξαναρχιζεις. Ειδικα οταν ο σποττερ ειναι γυναικα. Εγω παντως το παουζ το κανω πανω.

Dark
14-11-11, 22:08
Δεν απαγορεύεται να λες την άποψή σου αλλά σύμφωνα με τους κανόνες που αποδέχτηκες κατά την εγγραφή σου, απαγορεύεται κάθε άμεση ή έμμεση αναφορά σε φάρμακα.

Θα σου ζητήσω να σταματήσει εδώ. Επόμενη παράβλεψη των κανόνων θα επιφέρει συνέπειες.

δεκτοί και σεβαστοί οι κανόνες, αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να λέμε τα πράγματα με το ονομά τους?
γιατί για να τον πεις νάτουραλ αυτόν ή καλά δεν είσαι, ή κοροϊδεύεις τον κόσμο...
καλό δεν είναι η γνώση να μοιράζεται έτσι ώστε και αυτοί που δεν ξέρουν να μαθαίνουν πέντε πράγματα?

beefmeup
14-11-11, 22:16
δεκτοί και σεβαστοί οι κανόνες, αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να λέμε τα πράγματα με το ονομά τους?
γιατί για να τον πεις νάτουραλ αυτόν ή καλά δεν είσαι, ή κοροϊδεύεις τον κόσμο...
καλό δεν είναι η γνώση να μοιράζεται έτσι ώστε και αυτοί που δεν ξέρουν να μαθαίνουν πέντε πράγματα?

ναι,οκ δεν τον λες νατουραλ..
για σενα φιλε που το γραφεις τι θα αλλαξει,η για τον κοσμο που το διαβαζει..?δλδ τι παραπανω θα μαθεις που θα σε βοηθησει,αν σου πω οτι δεν ειναι νατουραλ?
τωρα δλδ που λεμε τα πραγματα με το ονομα τους..?
γιατι το θεωρεις κοροιδια..?δεν γραφτηκε πουθενα οτι δεν γινεται χρηση φαρμακων,απλα δεν κανουμε εκτεταμενες αναφορες για αυτην την χρηση σε αθλητες..

TheWorst
14-11-11, 23:50
δεκτοί και σεβαστοί οι κανόνες, αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να λέμε τα πράγματα με το ονομά τους?
γιατί για να τον πεις νάτουραλ αυτόν ή καλά δεν είσαι, ή κοροϊδεύεις τον κόσμο...
καλό δεν είναι η γνώση να μοιράζεται έτσι ώστε και αυτοί που δεν ξέρουν να μαθαίνουν πέντε πράγματα?

Απο οτι εχω καταλαβει σε αυτα τα τοπικ δεν εξεταζουμε το αν ειναι ή δεν ειναι νατουραλ καποιος , αλλα την πορεια του συγκεκρημενου αθλητη και την προοδο του στο αθλημα του bodybuilding.

Και ο ρωσσος εχει τρελεεεες μαζες :P

Devil
15-11-11, 03:32
E ρε συ 180 κιλα δεν ειναι και τοσο ασφαλες να τα αφηνεις πανω στο θωρακα σου για λιγο και μετα να ξαναρχιζεις. Ειδικα οταν ο σποττερ ειναι γυναικα. Εγω παντως το παουζ το κανω πανω.

δεν τα αφηνει στο θωρακα του... τα κραταει εκεινη τι στιγμη... και μετα ξεκιναει τη θετικη...

το παυσε επανω δεν εχει νοημα...

Dark
15-11-11, 11:13
ναι,οκ δεν τον λες νατουραλ..
για σενα φιλε που το γραφεις τι θα αλλαξει,η για τον κοσμο που το διαβαζει..?δλδ τι παραπανω θα μαθεις που θα σε βοηθησει,αν σου πω οτι δεν ειναι νατουραλ?
τωρα δλδ που λεμε τα πραγματα με το ονομα τους..?
γιατι το θεωρεις κοροιδια..?δεν γραφτηκε πουθενα οτι δεν γινεται χρηση φαρμακων,απλα δεν κανουμε εκτεταμενες αναφορες για αυτην την χρηση σε αθλητες..

Θυμάμαι που ήμουν πιτσιρικάς και έβλεπα κάτι τέρατα
που υποστήριζαν ότι έγιναν έτσι με σκληρή προπόνηση και στήθος κοτόπουλο,
η ενασχόληση μου με τα γυμναστήρια και αρκετό διάβασμα μου έδειξε ότι τα πράγματα δεν είναι έτσι,
εγώ καλώς ή κακώς δεν δοκίμασα τπτ μέχρι τώρα εκτός από συμπληρώματα,
πίστεψε με δεν είναι ωραίο να βάζεις στόχους που είναι ανέφικτοι, η απογοήτευση είναι μεγάλη,
και σε οδηγεί σε κινήσεις απερισκεψίας, αρκετοί πέφτουν στα χέρια του κάθε άσχετου
που το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα και είτε με λάθος θεραπίες ή fake φάρμακα
έχουν καταστραφεί πολλά νέα παλικάρια,
μεταξύ αυτών και φίλοι μου που από πολύ νεαρή ηλικία έχουν μαζέψει από πολύ δυσάρεστες εμπειρίες
έως και πολύ σοβαρά προβλήματα υγείας...
οπότε κατ' εμέ καλύτερα είναι η γνώση να μοιράζεται
και ο καθένας πέρνει τις αποφάσεις του, παρά να επικρατεί σκοταδισμός και όποιον πάρει ο χάρος...
το να μπεις στα ζουμιά δεν είναι κακό, το να κοροϊδεύεις τον κόσμο όμως είναι...
δεν είναι καλό να προβάλονται τέτοια πρότυπα όπως ο Alexey
δεν κάνει καλό ούτε στο άθλημα ούτε στην συνολική υγεία των αθλητών...

TheWorst
15-11-11, 11:38
Θυμάμαι που ήμουν πιτσιρικάς και έβλεπα κάτι τέρατα
που υποστήριζαν ότι έγιναν έτσι με σκληρή προπόνηση και στήθος κοτόπουλο,
η ενασχόληση μου με τα γυμναστήρια και αρκετό διάβασμα μου έδειξε ότι τα πράγματα δεν είναι έτσι,
εγώ καλώς ή κακώς δεν δοκίμασα τπτ μέχρι τώρα εκτός από συμπληρώματα,
πίστεψε με δεν είναι ωραίο να βάζεις στόχους που είναι ανέφικτοι, η απογοήτευση είναι μεγάλη,
και σε οδηγεί σε κινήσεις απερισκεψίας, αρκετοί πέφτουν στα χέρια του κάθε άσχετου
που το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα και είτε με λάθος θεραπίες ή fake φάρμακα
έχουν καταστραφεί πολλά νέα παλικάρια,
μεταξύ αυτών και φίλοι μου που από πολύ νεαρή ηλικία έχουν μαζέψει από πολύ δυσάρεστες εμπειρίες
έως και πολύ σοβαρά προβλήματα υγείας...
οπότε κατ' εμέ καλύτερα είναι η γνώση να μοιράζεται
και ο καθένας πέρνει τις αποφάσεις του, παρά να επικρατεί σκοταδισμός και όποιον πάρει ο χάρος...
το να μπεις στα ζουμιά δεν είναι κακό, το να κοροϊδεύεις τον κόσμο όμως είναι...
δεν είναι καλό να προβάλονται τέτοια πρότυπα όπως ο Alexey
δεν κάνει καλό ούτε στο άθλημα ούτε στην συνολική υγεία των αθλητών...

:doh::doh:

Σοβαρα τωρα ή μας δουλευεις ?

jannous44
15-11-11, 11:38
ωραιες μαζες...:clap::clap:

Dark
15-11-11, 11:49
:doh::doh:

Σοβαρα τωρα ή μας δουλευεις ?

για κάνε το λιανά...

jannous44
15-11-11, 11:50
+1 στον dark με αυτα που ειπε παραπανω!:clap: αλλα οι κανονες ειναι κανονες οποτε σε ενα λογικο πλαισιο παντα..

beefmeup
15-11-11, 11:51
πίστεψε με δεν είναι ωραίο να βάζεις στόχους που είναι ανέφικτοι, η απογοήτευση είναι μεγάλη,
και σε οδηγεί σε κινήσεις απερισκεψίας, αρκετοί πέφτουν στα χέρια του κάθε άσχετου
που το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα και είτε με λάθος θεραπίες ή fake φάρμακα
έχουν καταστραφεί πολλά νέα παλικάρια,
μεταξύ αυτών και φίλοι μου που από πολύ νεαρή ηλικία έχουν μαζέψει από πολύ δυσάρεστες εμπειρίες
έως και πολύ σοβαρά προβλήματα υγείας...
οπότε κατ' εμέ καλύτερα είναι η γνώση να μοιράζεται
και ο καθένας πέρνει τις αποφάσεις του, παρά να επικρατεί σκοταδισμός και όποιον πάρει ο χάρος...
το να μπεις στα ζουμιά δεν είναι κακό, το να κοροϊδεύεις τον κόσμο όμως είναι...
δεν είναι καλό να προβάλονται τέτοια πρότυπα όπως ο
δεν κάνει καλό ούτε στο άθλημα ούτε στην συνολική υγεία των αθλητών...

φιλε αυτα που γραφεις μαρτυρουν εναν ανθρωπο απερισκεπτο κ χωρις δυνατοτητα κρισης..
κ για ολα αυτα δεν φταιει σε αυτους τους ανθωπους ο Alexey,κ ο καθε ενας Alexey,οπως κ αν προβαλεται..
εδω προβαλονται σαν προτυπα η αλεξανδρατου,ο ψινακης κ δεν ξερω γω ποιος αλλος..

αυτο που τους φταιει ειναι το ξερο τους το κεφαλι,που αντι να κατσουν να σκεφτουν καποια πραγματα ριχνουν την μ@κια που θα κανουν,σε καποιον αλλον...κ ετσι να ξερεις θα ειναι σε ολους τους τομεις της ζωης τους,οχι μονο σε οτι αφορα το αθλημα..
δλδ τους χωρισε η γκομενα θα πανε να πιουνε κ να καπνισουν μεχρι θανατου,γιατι ετσι κανουν στα βιντεο κλιπ που προβαλονται κ ετσι εχει περασει στην γκλαβα τους οτι θα ξεπερασουν τον χωρισμο τους..
το ιδιο παει κ στα επαγγελματικα,που κ κει θα ριχνουν τις λαθος αποφασεις σε αλλους η δεν θα παραδεχονται το στραβο που εκαναν..
μιλαμε δλδ για ανθρωπους που εχουν θεματακια με τους χαρακτηρες τους..πιστευεις οτι δεν θα εκαναν τις ιδιες επιλογες..?
εγω πιστευω οτι θα τις εκαναν..

η γνωση που λες,μοιραζεται...το τι θα κανει ομως ο καθενας ειναι δικο του θεμα..κ εν τελει φιλε μου τι να την κανεις την γνωση οταν δεν εχεις την δυνατοτητα/σοβαροτητα να την αξιολογησεις..?
η γκλαβα του καθενος μας φταιει,κ οχι αυτο που προβαλεται..αλλιως ολοι θα ειμασταν προβληματικοι οσον αφορα το θεμα..το οτι ειναι καποιοι κ καποιοι αλλοι οχι,σημαινει οτι καποιοι σκεφτονται κ καποιοι οχι..
plain and simple

Dark
15-11-11, 12:32
φιλε αυτα που γραφεις μαρτυρουν εναν ανθρωπο απερισκεπτο κ χωρις δυνατοτητα κρισης..
κ για ολα αυτα δεν φταιει σε αυτους τους ανθωπους ο Alexey,κ ο καθε ενας Alexey,οπως κ αν προβαλεται..
εδω προβαλονται σαν προτυπα η αλεξανδρατου,ο ψινακης κ δεν ξερω γω ποιος αλλος..

αυτο που τους φταιει ειναι το ξερο τους το κεφαλι,που αντι να κατσουν να σκεφτουν καποια πραγματα ριχνουν την μ@κια που θα κανουν,σε καποιον αλλον...κ ετσι να ξερεις θα ειναι σε ολους τους τομεις της ζωης τους,οχι μονο σε οτι αφορα το αθλημα..
δλδ τους χωρισε η γκομενα θα πανε να πιουνε κ να καπνισουν μεχρι θανατου,γιατι ετσι κανουν στα βιντεο κλιπ που προβαλονται κ ετσι εχει περασει στην γκλαβα τους οτι θα ξεπερασουν τον χωρισμο τους..
το ιδιο παει κ στα επαγγελματικα,που κ κει θα ριχνουν τις λαθος αποφασεις σε αλλους η δεν θα παραδεχονται το στραβο που εκαναν..
μιλαμε δλδ για ανθρωπους που εχουν θεματακια με τους χαρακτηρες τους..πιστευεις οτι δεν θα εκαναν τις ιδιες επιλογες..?
εγω πιστευω οτι θα τις εκαναν..

η γνωση που λες,μοιραζεται...το τι θα κανει ομως ο καθενας ειναι δικο του θεμα..κ εν τελει φιλε μου τι να την κανεις την γνωση οταν δεν εχεις την δυνατοτητα/σοβαροτητα να την αξιολογησεις..?
η γκλαβα του καθενος μας φταιει,κ οχι αυτο που προβαλεται..αλλιως ολοι θα ειμασταν προβληματικοι οσον αφορα το θεμα..το οτι ειναι καποιοι κ καποιοι αλλοι οχι,σημαινει οτι καποιοι σκεφτονται κ καποιοι οχι..
plain and simple

τη δυνατότητα κρίσης μπορεί να έχει ένα παιδί 15-16-17 ετών ή και ένας ενήλικας
ειδικά σε τέτοια θέματα τα οποία αφορούν φυσιολογία, ιατρική κλπ κλπ...
Αυτό που προβάλει ο Alexey είναι ότι όλα είναι δυνατά αρκεί να έχεις την κατάλληλη "υποστήριξη",
πίσω όμως από τις εντυπωσιακές φωτογραφίες και τα βίντεο βρίσκεται η πικρή αλήθεια
η οποία είναι ανεβασμένες χοληστερίνες μόνιμα, γυναικομαστίες, μεγαλοκαρδία και πολλά άλλα...
Εκτός αυτού μόλις βγει από το φάρμακο πως θα είναι?
Διαβάζω ότι θα πάει για Ολύμπια σε 2-3-4 χρόνια αν συνεχίσει έτσι, θα ζει μέχρι τότε?
Στο κάτω κάτω της γραφής ο στόχος ποιος είναι σε αυτό το άθλημα, το κάλος ή οι μάζες?
η υγεία ή η υπερβολή?
Γιατί όταν γίνετε ένα θέμα με παλιούς BBs μας τρέχουνε τα σάλια,
η ομορφιά που είναι σήμερα, στις πρισμένες κοιλιές λες και είναι έγκυες
ή στο ότι με ρούχα όλοι αυτοί δείχνουν σα γουρούνια...
δεν θέλω να θίξω κανέναν, ειλικρινά σέβομαι την άποψη και τις επιλογές όλων
απλά εκφράζω και την δική μου, αν θέλετε ακούστε την αν πάλι όχι δεν πειράζει...

Devil
15-11-11, 12:40
τη δυνατότητα κρίσης μπορεί να έχει ένα παιδί 15-16-17 ετών ή και ένας ενήλικας
ειδικά σε τέτοια θέματα τα οποία αφορούν φυσιολογία, ιατρική κλπ κλπ...
Αυτό που προβάλει ο Alexey είναι ότι όλα είναι δυνατά αρκεί να έχεις την κατάλληλη "υποστήριξη",
πίσω όμως από τις εντυπωσιακές φωτογραφίες και τα βίντεο βρίσκεται η πικρή αλήθεια
η οποία είναι ανεβασμένες χοληστερίνες μόνιμα, γυναικομαστίες, μεγαλοκαρδία και πολλά άλλα...
Εκτός αυτού μόλις βγει από το φάρμακο πως θα είναι?
Διαβάζω ότι θα πάει για Ολύμπια σε 2-3-4 χρόνια αν συνεχίσει έτσι, θα ζει μέχρι τότε?
Στο κάτω κάτω της γραφής ο στόχος ποιος είναι σε αυτό το άθλημα, το κάλος ή οι μάζες?
η υγεία ή η υπερβολή?
Γιατί όταν γίνετε ένα θέμα με παλιούς BBs μας τρέχουνε τα σάλια,
η ομορφιά που είναι σήμερα, στις πρισμένες κοιλιές λες και είναι έγκυες
ή στο ότι με ρούχα όλοι αυτοί δείχνουν σα γουρούνια...
δεν θέλω να θίξω κανέναν, ειλικρινά σέβομαι την άποψη και τις επιλογές όλων
απλά εκφράζω και την δική μου, αν θέλετε ακούστε την αν πάλι όχι δεν πειράζει...

χμμμ... βασικα το ολο θεμα ειναι με το alexey?

δλδ το αγαπημενο ''παιδι'' του παγκοσμιου bbing ο αρνολντ ειχε καποια διαφορα? στα 19 ηταν ηδη universe...

και ας ξεφυγουμε λιγο απο το bbing...οπου κανει κρα λογο ογκων των αθλητων και ας παμε σε αλλα αθληματα... με αθλητες οπου καθομαστε και τους χαζευουμε χωρις να κανει κανενας κομμεντ αν παιρνει η' οχι.... δλδ ο μεσσι απο αυτον τι διαφορα εχουν?

νταξ... εχει κατανσησει αηδια πλεον το κομμεντ ειναι νατουραλ η' οχι... ειναι δεν ειναι νατουραλ τον κρινεις για το επιπεδο που εχει φτασει.... και οχι για το πως εχει φτασει.... και βασικα.... ποιοι ειμαστε εμεις να κρινουμε τις επιλογες του καθενος....

beefmeup
15-11-11, 12:40
τη δυνατότητα κρίσης μπορεί να έχει ένα παιδί 15-16-17 ετών ή και ένας ενήλικας
ειδικά σε τέτοια θέματα τα οποία αφορούν φυσιολογία, ιατρική κλπ κλπ...

αν δεν την εχει φιλε να κατσει στα αυγα του οπως εκανα κ γω,κ οπως κανουν εκατομυρια αλλα παιδια στον κοσμο..


Αυτό που προβάλει ο Alexey είναι ότι όλα είναι δυνατά αρκεί να έχεις την κατάλληλη "υποστήριξη",
πίσω όμως από τις εντυπωσιακές φωτογραφίες και τα βίντεο βρίσκεται η πικρή αλήθεια
η οποία είναι ανεβασμένες χοληστερίνες μόνιμα, γυναικομαστίες, μεγαλοκαρδία και πολλά άλλα...

αυτη η πικρη αληθεια εσενα δλδ που σε χαλαει..δλδ θες να μου πεις οτι θα σωσεις τον κοσμο με αυτο που γραφεις..?
γιατι σου εξηγησα κ απο πανω ο,τι οπως κ να τα γραψεις η να τα πεις αν καποιος θελει να κανει την μαλακια θα την κανει..


Εκτός αυτού μόλις βγει από το φάρμακο πως θα είναι?
Διαβάζω ότι θα πάει για Ολύμπια σε 2-3-4 χρόνια αν συνεχίσει έτσι, θα ζει μέχρι τότε?
Στο κάτω κάτω της γραφής ο στόχος ποιος είναι σε αυτό το άθλημα, το κάλος ή οι μάζες?
η υγεία ή η υπερβολή?
Γιατί όταν γίνετε ένα θέμα με παλιούς BBs μας τρέχουνε τα σάλια,
η ομορφιά που είναι σήμερα, στις πρισμένες κοιλιές λες και είναι έγκυες
ή στο ότι με ρούχα όλοι αυτοί δείχνουν σα γουρούνια...
δεν θέλω να θίξω κανέναν, ειλικρινά σέβομαι την άποψη και τις επιλογές όλων
απλά εκφράζω και την δική μου, αν θέλετε ακούστε την αν πάλι όχι δεν πειράζει...

κ εδω πλεον την κουβεντα την παμε στην ηθικη,που ειναι καθαρα μια ρητορικη κουβεντα,χωρις αποτελεσμα..κ στα προσωπικα κριτηρια του καθενος περι καλους..
πραγματα που αφορουν κ καταληγουν στις επιλογες του καθενος απο μας ξεχωριστα..
κ γω σεβομαι τις αποψεις ολων κ μου αρεσει η κουβεντα πανω σε τετοια θεματα,αλλα τις ψευτοηθικολογιες δεν τις μπορω,μου φερνουν ναυτια..δεν το γραφω για σενα φιλε αυτο,αλλα γενικα..
καποιοι πρεπει επι τελους να μεγαλωσουν..αλλα αυτο δεν μπορω να τους το επιβαλω εγω αν δεν θελουν,ουτε εσυ..
τα οφ ποστ θα μεταφερθουν..

jannous44
15-11-11, 12:46
τη δυνατότητα κρίσης μπορεί να έχει ένα παιδί 15-16-17 ετών ή και ένας ενήλικας
ειδικά σε τέτοια θέματα τα οποία αφορούν φυσιολογία, ιατρική κλπ κλπ...
Αυτό που προβάλει ο Alexey είναι ότι όλα είναι δυνατά αρκεί να έχεις την κατάλληλη "υποστήριξη",
πίσω όμως από τις εντυπωσιακές φωτογραφίες και τα βίντεο βρίσκεται η πικρή αλήθεια
η οποία είναι ανεβασμένες χοληστερίνες μόνιμα, γυναικομαστίες, μεγαλοκαρδία και πολλά άλλα...
Εκτός αυτού μόλις βγει από το φάρμακο πως θα είναι?
Διαβάζω ότι θα πάει για Ολύμπια σε 2-3-4 χρόνια αν συνεχίσει έτσι, θα ζει μέχρι τότε?
Στο κάτω κάτω της γραφής ο στόχος ποιος είναι σε αυτό το άθλημα, το κάλος ή οι μάζες?
η υγεία ή η υπερβολή?
Γιατί όταν γίνετε ένα θέμα με παλιούς BBs μας τρέχουνε τα σάλια,
η ομορφιά που είναι σήμερα, στις πρισμένες κοιλιές λες και είναι έγκυες
ή στο ότι με ρούχα όλοι αυτοί δείχνουν σα γουρούνια...
δεν θέλω να θίξω κανέναν, ειλικρινά σέβομαι την άποψη και τις επιλογές όλων
απλά εκφράζω και την δική μου, αν θέλετε ακούστε την αν πάλι όχι δεν πειράζει...

μην τα ισοπεδώνεις όλα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.. πόσο μάλλον ο συγκεκριμένος που το ακολουθει σαν επάγγελμα.. από εκεί οι 15-16-17 που λες θέλουν να μοιάσουν σε κάτι τέτοιους μονό που όταν διαβάσουν 5-10 πράγματα που ελάχιστοι το κάνουν, προσγειώνονται στην πραγματικότητα... θίγεις τον αθλητή άρα και το άθλημα που έχει ακολουθησει σαν επάγγελμα και το ξανατονιζω.. κατά κάποιο τρόπο σε ένα φόρουμ το όποιο στηρίζει το συγκεκριμένο άθλημα. από εκεί κι περά όλοι οι αθλητές έχουν υποστήριξη και σε αλλά αθλήματα. ώστε να καταφέρουν τον πρωταθλητισμό άλλωστε γιαυτο μιλάμε στη περίπτωση αυτή... κ τελειώνω με το αυτό ότι όπως έχω ακούσει πολλές φόρες ότι με υποστήριξη κτλ μπορεί να φτάσει ο καθένας εκεί η απάντηση είναι όχι δεν αρκεί μονό αυτό δεν είναι το μαγικό εισιτήριο....:welcome:

πσ: μεχρι να το γραψω απαντησε ο βιφ:toast:

Χρήστος Τριανταφύλλου
15-11-11, 14:26
μην τα ισοπεδώνεις όλα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.. πόσο μάλλον ο συγκεκριμένος που το ακολουθει σαν επάγγελμα.. από εκεί οι 15-16-17 που λες θέλουν να μοιάσουν σε κάτι τέτοιους μονό που όταν διαβάσουν 5-10 πράγματα που ελάχιστοι το κάνουν, προσγειώνονται στην πραγματικότητα... θίγεις τον αθλητή άρα και το άθλημα που έχει ακολουθησει σαν επάγγελμα και το ξανατονιζω.. κατά κάποιο τρόπο σε ένα φόρουμ το όποιο στηρίζει το συγκεκριμένο άθλημα. από εκεί κι περά όλοι οι αθλητές έχουν υποστήριξη και σε αλλά αθλήματα. ώστε να καταφέρουν τον πρωταθλητισμό άλλωστε γιαυτο μιλάμε στη περίπτωση αυτή... κ τελειώνω με το αυτό ότι όπως έχω ακούσει πολλές φόρες ότι με υποστήριξη κτλ μπορεί να φτάσει ο καθένας εκεί η απάντηση είναι όχι δεν αρκεί μονό αυτό δεν είναι το μαγικό εισιτήριο....:welcome:

πσ: μεχρι να το γραψω απαντησε ο βιφ:toast:

Συμφωνω μαζι σου, δεν μπορει κανεις να αφαιρεσει το δικαιωμα να θαυμαζει καποιος εναν αθλητη ,θιγοντας τις μεθοδους που ακολουθει.
Και οπως ειχε κανει παραβολη σε αλλο ποστ ,ο φιλος μου ο Δεινοσαυρος, μπορει βλεποντας μια ferrari να την θαυμαζουμε ,λιγοι ομως θα αποφασισουν να δουλευουν μια ζωη σκληρα ,ως αυτοσκοπο ωστε να την αποκτησουν.
Αλλα κ αυτοι που θα το αποφασισουν ,δεν ειναι σιγουρο οτι θα μπορεσουν να την αποκτησουν τελικα.
Ειναι τελικα θεμα επιλογης κ ρισκου ,του καθενα.
Τωρα απο την θεση την δικια μας κ ολων οσων αγαπουν το αθλημα ,ειναι δικαιωμα μας να θαυμαζουμε οποιον θελουμε,κ να κρινουμε αν μας αρεσει πολυ ο Α ,η λιγοτερο ο Β,η καθολου ο Γ.

Eddie
11-12-11, 03:07
7-12-11

36417



αλλος για τσαι?:turtle:

ChRiSbB
11-12-11, 03:16
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

sofos
11-12-11, 03:18
σχεδον 8 πακ,ινες εγινε! :shock::dooreek:

Eddie
11-12-11, 03:23
Ρε παιδια το arnold ποτε ειναι και αυτος απο τωρα εχει πιασει τετοια φορμα?Τον μαρτιο δεν ειναι..?Δηλαδη μεχρι τοτε θα γραμμωνει? :huh?:

Madd_Chadd
11-12-11, 04:54
Ρε παιδια το arnold ποτε ειναι και αυτος απο τωρα εχει πιασει τετοια φορμα?Τον μαρτιο δεν ειναι..?Δηλαδη μεχρι τοτε θα γραμμωνει? :huh?:

Βασιλη οι φωτογραφιες ειναι επεξεργασμενες,δεν ειναι τοσο κομμενος με τπτ.;)

Αλλα δε παυουν να ειναι παρα πολυ ωραιες!!!:thumbup:

jim-jimakos
11-12-11, 11:21
Μου αρέσει που "ο κόσμος το εχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι"......
Εννοω τους κανόνες να μην κανουμε "άμμεση ή εμμεση αναφορά για χρήση αναβολικών... κλπ κλπ" (δεν κρινω αν ειναι σωστός ή οχι ο κανόνας)
Για εμένα κατά την γνώμη μου, ο φίλος DARK που έκανε την παρατήρηση περί "χημείας" δεν είχε σκοπό να θίξει η να προσβάλλει καποιον αθλητή, απλως ειπε αυτό που όλοι ξέρουμε-υποψιαζόμαστε-πιθανολογούμε... δλδ την απαραίτητη στήριξη των "εργαστηρίων" για τέτοιες επιδόσεις.

Απλά αυτό... και συμφωνώ να μην δίνουμε λαθος πρότυπα.. δεν μπορεί ένας μέσος 18χρονος να γινει ετσι, μόνο και μόνο με σωστή διατροφή και προπόνηση. Αυτό ειναι μεγάλο λαθος γιατί δημιουργούνται λαθος προσδοκίες από νεαρούς ανθρώπους που σιγουρα δεν γινεται να ξερουν τον χωρο του ΒΒ.

NASSER
11-12-11, 20:10
O Aleksey Lesukov είναι εξαιρετικός αθλητής αλλά άποψη μου δεν πρόκειται να διαπρέψει για πολύ στο επαγγελματικό επίπεδο. Και οι λόγοι είναι οι εξής: Είναι Ρώσος, έχει κοντό ανάστημα σε σχέση με τον μέσο ββερ και ο σωματότυπος του δεν έχει αμερικανιά που εντυπωσιάζει τος Αμερικάνους κριτές και σπόνσορες. Οι Ρώσοι δεν θα αργήσουν να τον αντικαταστήσουν με το επόμενο ταλέντο που θα έρθει στην επιφάνεια.

vagg
11-12-11, 21:52
7-12-11

36417



αλλος για τσαι?:turtle: εφαγε ολα του τα λεφτα στο φαρμακο και δεν του μειναν για παππουτσια:green::P

Spyrous
14-12-11, 00:38
Γερος!:shock:

Hercules
14-12-11, 15:28
Βασιλη οι φωτογραφιες ειναι επεξεργασμενες,δεν ειναι τοσο κομμενος με τπτ.;)

Αλλα δε παυουν να ειναι παρα πολυ ωραιες!!!:thumbup:

εννοειται οτι εχει πεσει ΠΟΛΥ επεξεργασια..μην ψαρωνετε

vagg
16-12-11, 00:36
den ξερω για επεξεργασια παντως το ασπρομαυρο ειναι παραπλανητικο παντα

sofos
16-12-11, 00:42
den ξερω για επεξεργασια παντως το ασπρομαυρο ειναι παραπλανητικο παντα

το ασπρομαυρο δινει πολυ περισσοτερη λεπτομερεια,δοκιμασε το και σε φωτο σου και θα με θυμηθεις....τονιζει αρκετα καποια σημεια...

vagg
16-12-11, 17:04
xaxaxaxa kai ασπρομαυρο και εγχρωμο τα ιδια σκατα ειμαι!!:green::P

mpalarinakorina
16-12-11, 19:06
τα βυζια του ειναι απαραδεκτα τραγικα....

COBRA_STYLE
16-12-11, 19:20
^^τι εννοεις?:unsure:

mpalarinakorina
16-12-11, 19:23
εχει μεγαλα βυζια εκ φυσεως και νομιζω επαναπαυτηκε λιγακι...εννοω οτι ειναι κακοδουλεμενα....κακοκομμενα........και ποζαρισμενα κ ειδικα αποζαριστα......εχω δει φοτο που ειναι στα ορια της γυναικομαστιας.....κατα τα αλλα οκ ωραιο κορμι αλλα . . . . . . . . . . . . .

Dreiko
16-12-11, 19:31
τα βυζια του ειναι απαραδεκτα τραγικα....


εχει μεγαλα βυζια εκ φυσεως και νομιζω επαναπαυτηκε λιγακι...εννοω οτι ειναι κακοδουλεμενα....κακοκομμενα........και ποζαρισμενα κ ειδικα αποζαριστα......εχω δει φοτο που ειναι στα ορια της γυναικομαστιας.....κατα τα αλλα οκ ωραιο κορμι αλλα . . . . . . . . . . . . .

oντας μελλοντικη αθλητρια,οπως μας εχεις πει,θα επρεπε,ακομα και σε περιπτωσεις που ισχυει αυτο που λες,να προσεχεις καπως το τροπο που εκφραζεσαι για αλλους αθλητες...

mpalarinakorina
16-12-11, 19:35
ετσι ειναι ....ωραιοποιησα τον λογο μου οσο το δυνατον περισσοτερο...δεν νομιζω να παρεξηγηθει παντως πατριωτης ειναι δεν κραταμε κακιες μεταξυ μας....

Dreiko
16-12-11, 19:38
πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω με τη πρωτη φορα.....
δε μ'αρεσει να επαναλαμβανομαι...
ας μεινουμε on topic παρακαλω...:thumbup:

mpalarinakorina
16-12-11, 19:42
Νιααααααααα -.- Παραδεξου το ουτε εσενα σου αρεσουν....:nana:

Devil
16-12-11, 19:51
Νιααααααααα -.- Παραδεξου το ουτε εσενα σου αρεσουν....:nana:

καλα συνεχισε ετσι και στο επωμενο σπαμ εχεις φαει infraction απο μενα....:welcome:

mantus3
16-12-11, 20:01
Καλά μην το ξεφτιλίσουμε, παλιά δεν είχε καθόλου στήθος. Τώρα ότι απότομα πέταξε τεράστιο βυζάκι είναι γεγονός, ειδικά στις πρόσφατες του φώτο είναι σαν να έχουν πάρει κρέας κ να το έχουν κολλήσει …όσο για την γυναικομαστία έχει λίγο υπερβολικές ρόγες…

Άρα η μέλλουσα αθλήτρια παραπάνω μια χαρά τα λέει…

TheWorst
16-12-11, 20:07
Μονο σε μενα αρεσουν τα βυζια (οι ρωγες) ? Καπως καλα κολλανε στο μεγαλο στηθος του .
Παρα πολυ εχουν γεμισει σε συγκριση με περσι ας πουμε

mantus3
16-12-11, 20:11
Το στήθος του καμιά σχέση με πέρσι! Για αυτό ίσως και οι φώτο που έχει στο φβ να τονίζουν όλες τόσο το στήθος του…

mpalarinakorina
16-12-11, 20:13
λες να μου φαινεται ??? :unsure: καλα φοτο κ βιντεο ειναι να μου πεις αλλα κ παλι . . . κυκλοφορει καμια φοτο του πριν ξεκινησει να γυμναζεται ?

TheWorst
16-12-11, 20:21
Στην αρχικη σελιδα ειναι στα 18 του χρονια..Και ειναι πραγματικα απιστευτος στα 18 του........
Δλδ λογικα θες φωτογραφιες πριν 13-14 ετων??
Αμα κανεις ετσι οπως βλεπεις το στηθος του τωρα , αμα δεις κατι αλλες στο ιντερνετ που κανει μπαμ δλδ ?
Αλλα οπως και ειπα σε αυτες τις 2 μια χαρα ειναι το στηθος και ειναι πολυ κομμενος

mpalarinakorina
16-12-11, 20:31
νταξ εχει κανει παπαδες το παιδι λιγη σημασια εχουν τα βυζια του και η δικη μου γνωμη εδω πουυ τα λεμε αλλα ναι, υπαρχουν φοτο προ γυμναστικης? εστω κ αν ειναι 14 χρ ( θεε κ κυριε ) !!!!!!!

sTeLaKoS
16-12-11, 20:36
νταξ εχει κανει παπαδες το παιδι λιγη σημασια εχουν τα βυζια του και η δικη μου γνωμη εδω πουυ τα λεμε αλλα ναι, υπαρχουν φοτο προ γυμναστικης? εστω κ αν ειναι 14 χρ ( θεε κ κυριε ) !!!!!!!



http://www.youtube.com/watch?v=ZKrZdpN7bVw


Έχει όλη του τη πρόοδο.

mpalarinakorina
16-12-11, 20:54
''κουνελακια στον τοιχο '' λεει το τραγουδι ......9εε μμ.... η πρωτη φοτο που βγαινει ειναι εποχη που γυμναζεται ομως εεεε????????????

TheWorst
16-12-11, 20:55
''κουνελακια στον τοιχο '' λεει το τραγουδι ......9εε μμ.... η πρωτη φοτο που βγαινει ειναι εποχη που γυμναζεται ομως εεεε????????????

Εσυ τι λες :P

mpalarinakorina
16-12-11, 20:57
εεεεε μα εγω 9ελω να δω πριν ξεκινησει ...... υπαρχει τπτ =\ ???

ελμερ
16-12-11, 21:02
36740 αυτη τη βρηκα σε ξενο σαιτ και λεει πως ειναι πιτσιρικας.....:welcome:

mpalarinakorina
16-12-11, 21:04
αυτη ειχε και στο βιντεο κ γυμναζεται ηδη...

sTeLaKoS
16-12-11, 21:19
Είχα δει να κυκλοφορεί μια βαφτιστικιά :P

mpalarinakorina
16-12-11, 21:21
μου κανει μου κανει !!! χαχαχαχαχαχα !!! τεσπα μπραβο του...παρα τον χαμο σχετικα με το ποσα φαρμακα εχει παρει , μπραβο του.... αντεεεεε...παραβλεπω και τα βυζια που δν μ αρεσουν :P

Spyrous
18-12-11, 13:41
http://www.youtube.com/watch?v=ZKrZdpN7bVw


Έχει όλη του τη πρόοδο.

:bowdown::bowdown::bowdown:To βλεπω το βλεπω και δεν το χωρταινω ρε π@@τη

thegravijia
22-12-11, 22:59
Tou8OfYomZk&list

TheWorst
22-12-11, 23:07
Θα τον δουμε συντομα στο ολυμπια ή οχι ?
Απο οτι βλεπω που καλα παει.
Αν και λενε οτι εχει πολυ μικρο υψος σχετικα με τους αλλους τους αμερικανους.
Νταξ,και ο dexter jackson 173 δεν ηταν? :}

TRIANTAFYLLOU
23-12-11, 04:06
κανεις απο αυτούς τους αθλητές αν δούμε φωτο πρίν ξεκινήσουν να γυμνάζονται ενας απλός άνθρωπος που δεν έχει γνώσεις με το σπόρ , θα μπορούσε να καταλάβει το που θα μπορούσε να φτάσει .

όταν μιλάμε για σωματοδόμηση σε τέτοια επίπεδα και όχι μόνο κανείς δεν έχει σχέση με αυτό που ήταν πρίν , απλα η εμπειρία κάποιου μπορεί να ξεχωρίσει το ταλέντο και τις δυνατότητες ενός αθλητή ακόμη και απο το ξεκίνημά του .
το παλικάρι έχει μεγάλες δυνατότητες και το χαμηλό του ύψος είναι που τον κάνει να δείχνει ακόμη πιο τεράστιος , σε συνδιασμό με την λεπτή του μέση , λόγω και του νεαρού της ηλικίας .

εδω τον ρούλ η τον κόλεμαν αν δούμε πρίν αρχίσουν να γυμνάζονται μην περιμένει κανείς να δεί κάποια σχέση με αυτό που είναι τώρα , απλα ο σωματότυπος και ο σκελετός καθορίζει το πόσο κρέας μπορεί να φορτώσει κάποιος , γιατι όλοι γυμνάζονται και κάνουν τα ίδια σχεδόν πράγματα , δεν γίνονται όμως και ίδιοι

pepeismenos karga
24-12-11, 02:08
ενταξει τα κιλα που κανει ειναι παρα πολλα σε καθε πρπονηση που τον εχω δει....πραγματικο ζωον...το στηθος του ειναι υπερβολικα καλο αλλα το εχει παραξηλωσει και πρπει αν το παρατησει ιγο για να φτασουν και οι ωμοι και τ αυπολοιπα...πολυ βυζι ο ανθρωπος εχχεεχεχε

vaggan
22-01-12, 10:28
Θα τον δουμε συντομα στο ολυμπια ή οχι ?
Απο οτι βλεπω που καλα παει.
Αν και λενε οτι εχει πολυ μικρο υψος σχετικα με τους αλλους τους αμερικανους.
Νταξ,και ο dexter jackson 173 δεν ηταν? :}1,67 ο τζακσον εχω δει τωρινες φωτο του πιτσιρικα και ειναι απο αλλο πλανητη αυτο το βιντεο δεν ειναι τιποτα

luckyseven
23-01-12, 00:13
17/1/2012
38442

TheWorst
23-01-12, 00:41
Τι ειναι τουτα ? :shock:

luckyseven
23-01-12, 00:50
first of all I want to wish everybody a good year 2012.
Today I want to tell you some news about the last weeks. Most important: I could increase my bodyweight up to 121 kg and I benched 7x 220 kg I feel better and better and become stronger and stronger
About Arnold Classic Competition I am not sure, if I should take part in USA or if its better to take part at Arnold Classic Europe in October. I want to win the overall title and I think end of this year my shape and chance will be better. I want to compete with the professionals!
38456
38454
38455
εδώ όπως φαίνεται η κοπελιά του δεν του την "κούνησε" καλά
την πρωτείνη και μάλλον του μπήκαν σκοτεινές ιδέες.

jminas82
23-01-12, 01:35
οι μυες του και ολο το καλουπι θελει φινιρισμα, πολυς ογκος ,αλλα συμμετρια...

luckyseven
23-01-12, 01:51
Είναι στον όγκο σ'αυτές τις φωτογραφίες γιαυτό ίσως να
χάνει σε συμμετρία εννοείτε βέβαια πως ένα διάστημα πριν
κατέβει στους αγώνες θα αρχίσει το κόψιμο και θα φανεί
ωραίος ούτως ή άλλος επαγγελματίας είναι δεν είναι πρωτάρης.

Madd_Chadd
08-02-12, 13:49
http://www.youtube.com/watch?v=q8y_-ZkgyaI&feature=player_embedded

mono AEK
08-02-12, 15:25
μου φαινεται αδυνατο να γραμμωσει αυτος ο ανθρωπος!!!!!!!!!

μηπως το παρακανε σε λιπος?

εχω την εντυπωση οτι στα 18 ηταν καλυτερος

billys15
08-02-12, 16:57
Μπα δεν ειναι προβλημα το να γραμμωσει..

Madd_Chadd
08-02-12, 16:59
μου φαινεται αδυνατο να γραμμωσει αυτος ο ανθρωπος!!!!!!!!!

μηπως το παρακανε σε λιπος?

εχω την εντυπωση οτι στα 18 ηταν καλυτερος

Μπορει να γραμμωσει κατα τη γνωμη μου,απλα δε βγαζει σκληραδα οπως αλλοι αθλητες.Θελει αρκετο καιρο για να φανει πιο συμπαγης,αλλα στο Arnold Classic 2012 πιστευω θα πιασει πολυ καλη φορμα.Στα 18 ηταν 20 κιλα πιο κατω (νομιζω). ;)

jminas82
08-02-12, 17:30
και το στηθος του θέλει απλωμα , πρεπει να φινιριστει πολυ.

vaggan
08-02-12, 20:57
μου φαινεται αδυνατο να γραμμωσει αυτος ο ανθρωπος!!!!!!!!!

μηπως το παρακανε σε λιπος?

εχω την εντυπωση οτι στα 18 ηταν καλυτεροςεδω γραμμωνε ο lee priest αυτος δεν θα γραμμωσει:bbbiceps:

gustavo
08-02-12, 21:11
17/1/2012
38442

Αν φτιάξει τις γάμπες θα γράψει ιστορία

vaggan
08-02-12, 21:20
Αν φτιάξει τις γάμπες θα γράψει ιστορίαδεν ξερω κραταω μικρο καλαθι γιατι τα ιδια ελεγα για τον centopani και σε κατι φωτο που τον ειδα on stage απογοητευτηκα:welcome:

TheWorst
08-02-12, 21:29
εδω γραμμωνε ο lee priest αυτος δεν θα γραμμωσει:bbbiceps:

Ο lee priest ειναι πραγματικα ομως παρα πολυ καλος.Τον βλεπω σε βιντεακια στα ον/οφφ .. Πιστευει κανεις αυτα που γραφουν με τα 35 ντονατς ??? :turtle:

vaggan
08-02-12, 21:47
Ο lee priest ειναι πραγματικα ομως παρα πολυ καλος.Τον βλεπω σε βιντεακια στα ον/οφφ .. Πιστευει κανεις αυτα που γραφουν με τα 35 ντονατς ??? :turtle:ναι αμε τα πιστευω γιατι οχι

TheWorst
08-02-12, 22:13
Γιατι μου φαινεται "ο πιο καθαρος" [απο αποψη λιπους] bodybuilder

Συγκρινεις τη κοιλιακη χωρα του πριστ με τη πρισμενη κοιλια του Κολμαν ?? ή τους κοιλιακους του Αρνολντ που ουτε καν φαινονται ??

http://www.youtube.com/watch?v=vH9UyCrVxD4

vaggan
09-02-12, 10:08
Γιατι μου φαινεται "ο πιο καθαρος" [απο αποψη λιπους] bodybuilder

Συγκρινεις τη κοιλιακη χωρα του πριστ με τη πρισμενη κοιλια του Κολμαν ?? ή τους κοιλιακους του Αρνολντ που ουτε καν φαινονται ??

http://www.youtube.com/watch?v=vH9UyCrVxD4αλλο η κατασταση που καταιβενε στον αγωνα στο off season ηταν σαν βιοχλαπατσα.τα ντονατς δεν τα ετρωγε οταν προετοιμαζοταν για αγωνες

TheWorst
09-02-12, 11:56
Χαχα , εννοειται , οτι δεν τα ετρωγε οταν κατεβαινε για αγωνες .. :turtle:
Απλα μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι στα οφφ ετρωγε ντονατς για πρωϊνο και μαλιστα 35..
Οπως και να'χει για μενα χιλιες φορες καλυτερος απο ολους στους αγωνες γιατι συνδυαζει πολλα.

Ποτε θα ειναι το επομενο μαρτυριο του Λεσουκοβ ?

outnumb
09-02-12, 13:57
Ποτε θα ειναι το επομενο μαρτυριο του Λεσουκοβ ?

αγωνας εννοεις :green:
τον βλεπετε σε τετοια κατασταση γιατι μαλλον θα κανουμε αρκετο καιρο μεχρι να τον δουμε σε αγωνα, αρα μαλλον δινει μεγαλη εμφαση στον ογκο που θελει να παρει
συμφωνα με τη συνεντευξη-βιντεο που υπαρχει στο MD θα παει για IFBB καρτα τον οκτωβριο στο Arnold Classic Europe, οποτε υπομονη μεχρι τοτε
http://www.musculardevelopment.com/contests/12-arnold-classic/3908-the-russians-to-invade-the-arnold-without-alexey-lesukov.html

TheWorst
09-02-12, 15:22
Ναι , νομιζω αυτονοητο ηταν :green:
Ε μενω καιρος , αλλα οχι και πολυς :green:

rey1989
09-02-12, 15:41
εμένα πάντως με πωρώνει ο τύπος ! :weights::weights:

Madd_Chadd
23-02-12, 02:31
http://www.youtube.com/watch?v=TRKCej8ZeKM&feature=player_embedded#! Ειναι κρεατομενος παντου ο ατιμος,στο στεγνωμα πιστευω θα μας αφησει αφωνους.:clap:

Galthazar
23-02-12, 16:10
εμενα δεν μου πολυαρεσει. παραφουσκομενος, κανενα κοψιμο πουθενα μονο ογκο. Στηθος και κοιλια κρεμονται....

Ελπιζω να κανει καταπληκτικη γραμμωση και να σταθει ανταξιος αλλιως....

kostas11
23-02-12, 16:22
εμενα δεν μου πολυαρεσει. παραφουσκομενος, κανενα κοψιμο πουθενα μονο ογκο. Στηθος και κοιλια κρεμονται....

Ελπιζω να κανει καταπληκτικη γραμμωση και να σταθει ανταξιος αλλιως....

offseason ειναι θες να χει και κοψιματα?

billys15
23-02-12, 17:10
εμενα δεν μου πολυαρεσει. παραφουσκομενος, κανενα κοψιμο πουθενα μονο ογκο. Στηθος και κοιλια κρεμονται....

Ελπιζω να κανει καταπληκτικη γραμμωση και να σταθει ανταξιος αλλιως....

Ο στοχος τους δεν ειναι να εχουν ωραιο σωμα.Ο στοχος σε τετοιο επιπεδο ειναι να βαλουν πολλη μαζα,απλα.Αναλογως μετα του ποσο ευκολα χανει καποιος λιπος στην γραμμωση,μπορει να ξεφευγει σε θερμιδες στο off season και να γινεται οπως ο Priest ή ο Lesukov ας πουμε.

kostas11
23-02-12, 17:14
δεν εχει πανω απο 10-12% λιπος.λιγο στις γαμπες θελει ακομα δουλεια

Konstantinos!
23-02-12, 21:16
πάντος η γκόμενα του είναι άπαιχτη! :green:

Galthazar
23-02-12, 21:33
ξερω πολυ καλα ποιος ειναι ο στοχος του αυτη την περιοδο απλα την γνωμη μου ειπα. Προσωπικα δεν μαρεσει το προτυπο coleman ογκος ογκος και μονο ογκος. Εχει ξανασυζητηθει το θεμα αυτο πολλες φορες. BBer ειναι οχι powerlifter να κατεβαινει σε τετοια κατασταση. Και αν προσεξατε ειπα μακαρι να αποκτησει καλη γραμμωση δεν τον εχω ξεγραψει γιατι ξερω τι αθλητης ειναι και τι δυνατοτητες εχει.

COBRA_STYLE
23-02-12, 21:46
^^Δεν μπορεις να βγαλεις κανενα συμπερασμα στη φαση που ειναι τωρα.Γιατι οταν κοψει θα γινει αλλος ανθρωπος οπως οι περισσοτεροι αλλωστε και θα προσκυναμε μετα.:thumbup:

spirospros
24-02-12, 15:54
τεραστιες μαζες παντου... ειναι μελλοντικο αστερι λεμε... :shock:

Galthazar
24-02-12, 16:53
^^Δεν μπορεις να βγαλεις κανενα συμπερασμα στη φαση που ειναι τωρα.Γιατι οταν κοψει θα γινει αλλος ανθρωπος οπως οι περισσοτεροι αλλωστε και θα προσκυναμε μετα.:thumbup:

ναι το ξερω αυτο αφου παντα αυτο κανει, και αυτος και πολλοι αλλοι. Αλλα με χαλαει το γεγονος οτι "αφηνονται" τοσο πολυ off season.

εχουν παρερμηνευτει τα λογια μου και οι σκεψεισ μου αλλα δεν πειραζει:thumbup:

kostas11
24-02-12, 16:55
ναι το ξερω αυτο αφου παντα αυτο κανει, και αυτος και πολλοι αλλοι. Αλλα με χαλαει το γεγονος οτι "αφηνονται" τοσο πολυ off season.

εχουν παρερμηνευτει τα λογια μου και οι σκεψεισ μου αλλα δεν πειραζει:thumbup:

Δεν αφηνοντε οσο νομιζεις,αυτη η θολουρα προερχεται απτην τεραστια κατακρατηση υγρων απτο φαρμακο

Galthazar
24-02-12, 17:02
Δεν αφηνοντε οσο νομιζεις,αυτη η θολουρα προερχεται απτην τεραστια κατακρατηση υγρων απτο φαρμακο

αληθεια;;;:shock::shock::shock: οκ ευχαριστω που με μαθαινεις και κατι γιατι δεν τα ξερω αυτα τα κολπα εγω.....μου ανοιξες τα ματια!

kostas11
24-02-12, 17:03
αληθεια;;;:shock::shock::shock: οκ ευχαριστω που με μαθαινεις και κατι γιατι δεν τα ξερω αυτα τα κολπα εγω.....μου ανοιξες τα ματια!

ελπιζω να μην το λες ειρονικα :green:

Dr.Dre
24-02-12, 18:29
http://www.youtube.com/watch?v=eozjjBoe-8A&feature=related

Galthazar
24-02-12, 21:31
Μαρεσει που κανει πληρης κινηση και μαρεσει επισης οτι τις αρνητικες τις εχει για παιχνιδακι με τετοια κιλα!! Φανταστειτε οτι δεν ειναι ουτε 24 χρονων ακομα... που θα φτασει το τερας!!:thumbup:

johny_8
24-02-12, 22:01
Πραγματικά για την ηλικία του σηκώνει τα κιλα που σηκώνουν στα 30 και 35 τους οι bb

Eddie
24-02-12, 22:51
Πραγματικά για την ηλικία του σηκώνει τα κιλα που σηκώνουν στα 30 και 35 τους οι bb

Κανεις λαθος...μετρημενοι στα δαχτυλα ειναι αυτοι που κανουν τα 200 για 12 επαναληψεις με πληρες ευρως!!Κι αν δεν εκανε το rest pause ειχε ανετα 15+

johny_8
24-02-12, 22:58
Κανεις λαθος...μετρημενοι στα δαχτυλα ειναι αυτοι που κανουν τα 200 για 12 επαναληψεις με πληρες ευρως!!Κι αν δεν εκανε το rest pause ειχε ανετα 15+

μιλώντας για bb επαγελλματίες που διαγωνίζονται για mr olympia 200 κιλα σαν working set- όχι αναγκαστικά για 12- μπορουν να τα βγάλουν ασχέτως αν σε ίσιο δεν το πολυβλέπουμε.Τώρα προφανώς είναι λίγοι αλλα μιλάω διαχρονικά

TheWorst
24-02-12, 23:38
Το αγορι πρεπει να γινει powerlifter :turtle:

Λετε να ξεπερασει και τον Κολμαν , οσο αφορα τα βαρη ? :green:

tasos2
25-02-12, 01:44
Το αγορι πρεπει να γινει powerlifter :turtle:

Λετε να ξεπερασει και τον Κολμαν , οσο αφορα τα βαρη ? :green:

Στον παγκο νομιζω τον περασε ηδη. Δε νομιζω να ειχε ο κολεμαν τα 200 για 12. Στο βιντεο του ειχε κανει τα 183 για 10 και τα 224 για 5 και οχι τοσο πληρες ευρος οσο αυτος εδω.
Στο σκουοτ θα ειναι δυσκολο να περασει καποιος bber τον κολεμαν. Ο lesukov δε ξερω που βρισκεται ακριβως

sofos
25-02-12, 01:51
βασικα και ο kai greene δεν ειναι απ τους πιο δυνατους στο bench press?βλεπω τωρα ενα βιντεο 2009 βγαζει τοσα κιλα με πολυ καλη τεχνικη...

Eddie
25-02-12, 01:53
Στον παγκο νομιζω τον περασε ηδη. Δε νομιζω να ειχε ο κολεμαν τα 200 για 12. Στο βιντεο του ειχε κανει τα 183 για 10 και τα 224 για 5 και οχι τοσο πληρες ευρος οσο αυτος εδω.
Στο σκουοτ θα ειναι δυσκολο να περασει καποιος bber τον κολεμαν. Ο lesukov δε ξερω που βρισκεται ακριβως

Σκουοτ εννοειται ο κολμαν ειναι παρα πολυ δυνατος,οπως και αρσεις!Αλλα παγκο,εχει ξεφυγει ο λεσουκοβ πολυ..δεν εχω δει κανεναν τοσο δυνατο ββ!!!!!!

No Cash
03-03-12, 17:05
aerobic!...μοιαζει λες κ τις κανει για πλακα..

sTeLaKoS
17-03-12, 12:46
Μείνετε στο θέμα. Τα οφ τόπικ μηνύματα μεταφέρθηκαν.

aqua_bill
18-03-12, 13:11
δείτε πως τον κοιτάει ο Mike στο 1.37



http://www.youtube.com/watch?v=OuDFwakkORo&feature=related

Dr.Dre
22-03-12, 14:05
4221142210

Giannis12
22-03-12, 15:11
Δυναμικός! :)
Μήπως έκανε τίποτα με την γυναικομαστία του,τώρα που είναι off?
Γιατί αν προσέξετε τις θηλές του φαίνεται σαν να έκανε κάποια τομή εκεί.

jminas82
22-03-12, 15:12
δείτε πως τον κοιτάει ο Mike στο 1.37



http://www.youtube.com/watch?v=OuDFwakkORo&feature=related

Ο Μηχαλης εχει γίνει έτσι παλευοντας παντα με τα Ελληνικα δεδομενα , οικονομικα-σπονσορες κτλπ, και ο Ρωσος κάθεται και τον ταιζουν με τα ρώσικα δεδομένα....

rey1989
28-03-12, 11:05
42417
σημερινή

spirospros
28-03-12, 11:09
:shock: o m g . . . .

panakos
28-03-12, 11:32
ο ρωσσος ξερετε τη μπλουζα φοραει??

παιρνει το σεντονι απο το κρεβατι και το ραβει σε σχημα μπλουζας!!!:green::green:
με τετοια πλαταρα δεν μπορει να βρει νουμερο!!!:shock:

φαντασου τι θα κανει οταν παει 30 χρονων???

ArgoSixna
28-03-12, 11:58
Αν πάει...

niksamaras
28-03-12, 12:20
Αν πάει...



Αρχίσαμε...

ArgoSixna
28-03-12, 13:17
Πολλοι ξεκινησανε δυναμικά αλλά αποδειχτηκανε "πατάτες" , δεν έφτασαν ουτε τα μισα για τα οποια λεγανε..

Δεν μιλάω για φάρμακο , άνοιξε το μυαλο σου..........

ArgoSixna
05-05-12, 22:59
44495

ArgoSixna
05-05-12, 23:01
Προσωπικά πιστευω ότι έκανε αρκετα λαθη στην καριερα του , μπηκε πολυ νωρις κουραζει το σωμα του και δεν ξερω ποσο θα αντεξει απο θεματα ψυχολογιας.. Αρκετοι περιμενανε ΠΟΛΛΑ απο τον αλεξει και δεν νομιζω οτι θα μπορεσει να τα δωσει.. Ίσως αν ητανε πιο προσεκτικος σε 2-3 θεματακια :(

Dr.Dre
15-05-12, 23:08
μια απο τα πρωτα του βηματα
45338
και μια απο την FIBO με τον Lee Priest
45339

Ultra_b
16-05-12, 00:06
Δεν ξερω ρε παιδια εγω βλεπω εδω 1 βιντεο του Κολεμαν να σικωνει 180 κιλα ,12 επαναληψεις στηθος με Αλτηρες http://www.youtube.com/watch?v=-sZfDA-upzc&feature=related με πολυ μεγαλυτερο ευρος κινησεις και χωρις να χτυπαει την μπαρα οπως ο Αλεξ στο στηθος. anyway θα μου πειτε ειναι μικρος , αλλα οχι και να συγκρινουμε τον μεγαλο ροννιε με το παιδακι :P

Dr.Dre
16-05-12, 00:13
Δεν ξερω ρε παιδια εγω βλεπω εδω 1 βιντεο του Κολεμαν να σικωνει 180 κιλα ,12 επαναληψεις στηθος με Αλτηρες http://www.youtube.com/watch?v=-sZfDA-upzc&feature=related με πολυ μεγαλυτερο ευρος κινησεις και χωρις να χτυπαει την μπαρα οπως ο Αλεξ στο στηθος. anyway θα μου πειτε ειναι μικρος , αλλα οχι και να συγκρινουμε τον μεγαλο ροννιε με το παιδακι :P

εχει περασει και 1 χρονος! η τεχνικη πιστευω ειναι αρκετα καλη

http://www.youtube.com/watch?v=rcTpEfqeZlc&feature=player_embedded

Madd_Chadd
20-06-12, 01:41
2011 FIBO




499304993149932
499334993449935

Galthazar
20-06-12, 05:14
απαιχτος απλα!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

COBRA_STYLE
20-06-12, 12:22
μηπως εννοεις 2012 FIBO??

Madd_Chadd
20-06-12, 13:32
To τοπικ ελεγε 2011 απο οπου τις βρηκα,φετος δεν εχει πιασει φορμα οποτε ειναι περσινες λογικα.;)

Eddie
20-06-12, 18:17
Κατι με χαλαει ρε μαμωτο..μου φαινεται σαν ψευτικος,ειδικα στην πρωτη φωτο τα ποδια του,φαινονται τελειως μαλακα..οτι αν τα ζουληξεις θα μαζεψουν σαν πλαστικη κουκλα.Καθολου σκληραδα και αγριαδα..και δεν ειναι λογο νερων η λιπους :unsure:

sTeLaKoS
22-08-12, 22:58
http://www.youtube.com/watch?v=AD8_D7wLDDU&feature=share

Φρέσκο βίντεο. Ετοιμάζεται για το Amateurs Arlond Classic Europe στα μέσα Οκτώβρη :thumbup:

s0k0s
22-08-12, 23:19
Μια μπαμ μπαμ επεξηγησει για το τι λενε..

Τον ρωταει λοιπον ποσα κιλα ειναι τωρα.
Αλεξ - Αυτη την στιγμη βρισκομαι στα 118,5kg

Στους αγωνες Αρνολντ ποσο υπολογιζεις να εισαι..
Αλεξ- Ελπιζω στα 108-109..

Στους Αρνολντ οταν συμμετηχες ησουν πριν τα 100Kg
Αλεξ- Ναι ημουν στα 99,8kg

Ελπιζεις οτι θα νικησεις στους αγωνες Αρνολντ τωρα και να παρεις την καρτα pro
Αλεξ- Ναι φυσικα ελπιζω, πρεπει καποτε να γινω pro. Φτανει οσο ημουν σε αυτη την θεση..

Σημερα θα μας διξεις προπονηση πλατης και;
Αλεξ- Σημερα ειναι ολοκληρομενη προπονηση πλατης. Το βραδυ ομως παει προπονηση χεριων, διοτι η προπονηση πλατης χρειαζεται πολυ προσοχη και δουλεια, και ετσι αφαιρω το ρισκο και τα προπονω αλλη στιγμη.

Και για τελος σε ποιο γυμναστηριο βρισκομαστε;
Αλεξ- Βρισκομαστε στο Sport Life, εδω και 2-3 βδομαδες ασχολουμε εδω.

Πανω κατω απο τι μπορεσα μεταφρασα. Αλλα ειναι 100% σωστα ;)

Edit: λεει επισης αυτο μετα το ειδα..

Τι ελπιζετε για τους αγωνες;
Προπονητης- Υποθετουμε κ ελπιζουμε οτι θα κερδισουμε κ να ετοιμαζομαστε πλεον σαν pro.

Και αμα τελικα κερδισετε την pro καρτα, ποια χρονια θα συμμετεχετε;
Προπονητης- ή τον επομενο χρονο ή το 14'.

s0k0s
22-08-12, 23:44
Εεε ρε ολο μπουρου μπουρου δεν με αφηνουν να δω το βιντεο, προς το τελος λενε κ αυτα.

Ποσες φορες την βδομαδα γυμναζεσαι;
Αλεξ-Ασχολουμαι καθημερινα εκτος Τεταρτη και Κυριακη, την Τριτη κανω διπλη προπονηση. Δηλαδη συνολο την εβδομαδα 6 προπονησεις. Αλλα πιστευω σε λιγες μερες θα γινουν παραπανο.
Το χερι τωρα ειναι 55cm τωρα.

Το χερι 60cm θα ειναι ή ειναι πλακα;
Αλεξ- 60cm φυσικα ειναι πλακα, θελω φυσικα αλλα δυστηχως δεν εγινε αυτο το χρονο. Το ποδι 83,5cm. Κυριως τιποτα αλλο δεν μετραω γιατι αυτα ειναι που θελω να διξω πιο πολυ. Και εκτος αυτου τα αλλα μερη πλεον μονος μου δεν γινεται να τα μετρησω.

Μετα κατι λενε για πιεσεις στηθους οτι αυτη την χρονια το καλυτερο του ηταν στα 220 κιλα 10 επαναλ. και σε επικλ 220κιλα 7επανλ (εδω δεν ειμαι σιγουρος αμα καταλαβα σωστα). Αλλα μετα λεει οτι στα 230κιλα δν πηγε διοτι αλλαξαν οι προπονησεις για φετος αλλα του χρονου αμα κανει στα 230κιλα 8 ή 6 επαναλ θα ειναι ευχαριστημενος.

sTeLaKoS
23-08-12, 00:36
Ωραίος Σωκράτη, ευχαριστούμε :toast:

TheWorst
23-08-12, 11:01
Θα καταφερει να πιασει φορμα γιατι εμεινε 1,5 μηνας?

billys15
25-08-12, 18:56
Σε 1μιση μηνα κι εγω ο χοντρος πιανω φορμα με 1-2 oxyelite! :green: Ανετα το πετυχαινει..

TheWorst
25-08-12, 19:14
Το λεω επειδη βλεπω αυτους για το Ολυμπια επιασαν φορμα με πολυ μικρο ποσοστο λιπους 11-12 εβδομαδες πριν.

zane14
27-08-12, 20:55
δυνατός ο χοντρός

billys15
28-08-12, 05:39
Προφανως εγινε "χοντρος" πλεον... :rolf:Θα σκεφτω κι αλλους καλους χαρακτηρισμους!

Plus`
28-08-12, 12:51
Λεφτα να έχει ο πατέρας του να ξοδεύει..

Και έχει και αντίπαλο ο οποιος αν δεν είχε μικροτραβματισμους θα είχε ανεβει στους αγώνες...

Φιλικα :thumbup:

aqua_bill
28-08-12, 13:01
με τα χερια πες του κανεις δεν κέρδισε. οι μεγάλες μυϊκές μετράνε και η κατάσταση στην οποια θα κατεβει....αν προλάβει

Plus`
28-08-12, 13:21
με τα χερια πες του κανεις δεν κέρδισε. οι μεγάλες μυϊκές μετράνε και η κατάσταση στην οποια θα κατεβει....αν προλάβει

Σε ποιον αναφέρεσε σε alexey? ναι συμφωνω....

s0k0s
11-09-12, 18:54
53370

chili
11-09-12, 19:14
μπουτακια :P

jminas82
11-09-12, 19:35
μπουτακια :P

0% cardio

spartankid
11-09-12, 20:24
Πλέον δεν τον βρίσκω άξιο συζήτησης, 24 πήγε, περίμενα πιο πολλά πριν κάποια χρόνια. :unsure:

COBRA_STYLE
11-09-12, 20:41
0% cardio

ναι το cardio φταιει.....:banghead:

ελμερ
11-09-12, 20:43
Ειναι πρησμενη πολυ η κοιλιτσα.....:sneaky: :welcome:

chili
12-09-12, 09:53
0% cardio

δε νομιζω οτι φταιει το cardio;)....οπως και να χει ο τυπος ποτε σκοπευει να κατεβει σε αγωνες? στα 30 του?

8avos
12-09-12, 10:17
καλά η τελευταία φωτό άκυρο φώτοσοπ!
αλλά χωρίς τραπεζοειδής του χαλάει λίγο το λουκ!άτιμη γενετική:P

tolis93
12-09-12, 10:39
πως εγινε ετσι αυτος ρε?βουπερταλιασε τον μπουλμπασαρ απο τα ποκεμον μ θυμιζει:green:

zane14
12-09-12, 11:57
Αν καταφέρει και κόψει κάποια στιγμή και περιορίσει οσο είναι δυνατόν το μπυροκοιλι:P:P θα χτυπήσεις γερές θέσεις σε μεγάλους αγώνες

s0k0s
19-09-12, 23:52
Alexei Lesukov :
This picture was taken Sept 10th - I was 114,5 kg - Now I am 112,5kg and I can see some striations on my glutes...

53785

Madd_Chadd
20-09-12, 02:37
Ωραιος ο rusky στη φωτο τουλαχιστον φαινεται γεματος,τωρα αν βγαλει ρουχα και εχει ξεφυγει η κοιλια του κριμα.:unsure:

Madd_Chadd
07-10-12, 16:29
54844

Galthazar
07-10-12, 17:38
κατι πρεπει να κανει αυτο το παιδι να αρχισει να αποκτα κοψιματα και σκληραδα...μονο ετσι θα εχει ελπιδες

billys15
08-10-12, 04:02
Στην τελευταια φωτο φαινεται μια χαρα.Σκεψου οτι δεν τον βοηθαει κι ο φωτισμος.Πιστευω θα κατεβει μια χαρα.

Madd_Chadd
10-10-12, 01:27
54996

s0k0s
15-10-12, 11:07
55283
55284
55285
55286
55287
55288

billys15
15-10-12, 23:56
Αναλογικα φαινεται να 'χει τεραστιες μαζες.Δυστυχως ομως εχει και τεραστια κοιλια,και ειναι νωρις ακομα.Θα δειξει...

Fratsou
20-10-12, 01:16
http://www.youtube.com/watch?v=XjwQ1AfsWqk&feature=youtu.be

ΤΥΠΟΣ65
20-10-12, 19:05
μια απο τα πρωτα του βηματα
45338
και μια απο την FIBO με τον Lee Priest
45339

Καλά εδώ με τον Lee ατύχησε.

s0k0s
21-10-12, 21:11
55698
55699
55700

TheWorst
21-10-12, 21:17
Πρωτος βγηκε? :green:

tomaxok
21-10-12, 21:20
3ος. κανα ειδικος να μασ πει τι λειπει.κ.Γιαννη Διακογιαννη

TheWorst
21-10-12, 21:23
περιεργο.Σε μαζες που φαινεται μεγαλυτερος απο τους αλλους και το ιδιο κομμενος . ωμους ποδια δεν γινεται συγκριση. Μπορει να τον αδικησαν ή φταει κατι αλλο πανω του?

Διακογιαννης Γιαννης
22-10-12, 08:45
Στις δυο αυτες φωτογραφιες ο Lesukov δειχνει σαφως καλυτερος απο τους αλλους δυο.Δεν πιστευω οτι εχει πιασει την καλυτερη φορμα που θα μπορουσε να πετυχει ,ομως απο αυτους του συγκεκριμενους αθλητες δειχνει ανωτερος.Δυσκολο να ανατραπει αυτη η διαφορα σε αλλες φωτογραφιες που να ευνοουν τους αντιπαλους του.Ομως τιποτα δεν αποκλειεται.Αν βρεθει και αλλο υλικο θα βγαλουμε σιγουροτερα συμπερασματα.Βεβαια -οπως λεει και ο φιλος μου ο Χρηστος(Lion)-οι φωτογραφιες ειναι υποκειμενικες.Παντως ο Lesukov στο τομεα της σκληροτητας και της μασιφ(συμπαγους) εμφανισης,δειχνει εξαιρετικα καλος.

NASSER
22-10-12, 22:54
Όπως και να έχει, τα αποτελέσματα δεν έχουν συνοχή. Στη κατηγορία του νίκησε καθώς είχε τις καλύτερες μάζες και αναλογίες, ενω είχε αθλητες που ήταν πιο σκληροι και γραμμωμένοι απο αυτον.
Στην ανάδειξη του γενικού νικητή ήταν άλλα τα κριτήρια?

COBRA_STYLE
19-02-13, 17:57
61842

61843

61844

Eddie
14-03-13, 17:41
Προσφατη..Νομιζω πως αρχιζει να ωριμαζει.

63161

Χρήστος Τριανταφύλλου
14-03-13, 21:50
Eχει τοσο κοντους βραχιονες που δεν ξερω εαν μπορει να βαλει εκει αλλο κρεας ,μονο σε ωρημανση γενικα μπορει.
Παντως η αληθεια ειναι οτι ειναι ''τιγκα''.

COBRA_STYLE
24-03-13, 16:13
:rolf::rolf::rolf:

63623

HIAB XS
20-04-13, 17:24
http://www.youtube.com/watch?v=RC6NvcqurH4

ChRiSbB
30-08-13, 14:28
"Tomorrow... first step on the IFBB pro stage... Thx for your support."
71600

:shock::shock:

ironjimis
18-09-13, 11:17
http://www.youtube.com/watch?v=Q0Kd-bPJmN8

Polyneikos
02-10-15, 14:05
Μεγαλώνει ο Lesukov, πρόσφατα διαγωνίστηκε στο Arnold Classic Europe.

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=98296&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=98297&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=98298&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=98299&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=98300&stc=1

Nive
02-10-15, 15:34
Έχει πάρει άλλες γραμμές το σώμα του κρατόντας τρελές μάζες (χωρίς να είμαι ειδικός)... :bbbiceps:

panakos
02-10-15, 15:49
τρομερος ο ρωσος παιδες!
ειναι και σε μικρη ηλικαι λογικα στο μελλον θα μας απασχολεισ υνεχως στους τοπ!παρα πολυ καλος :thumbup::thumbup:

NASSER
02-10-15, 20:08
Εγώ περιμένω να τον δω κατακομματιασμένο και φινιρισμένο δίπλα στους άλλους. Μάζες έχει, αναλογίες έχει, ε ας μπει στη διαδικασία της πιο σκληροπυρηνικής προετοιμασίας.

Χρήστος Τριανταφύλλου
02-10-15, 21:46
https://www.youtube.com/watch?v=o-JN_09KW0c

Δεν μου αρεσει η εξελιξη του αναλογα με αυτα που περιμεναμε σαν το ταλεντο απο την Ρωσια. Μεγαλες μαζες μεν αλλα χοντροκομενος με μεγαλο στηθος ,χωρις καλη γραμμωση κ την κοιλια να εχει ξεφυγει. Να δουμε αν στο μελλον μπορει να δειξει κατι καλυτερο.

vaggan
02-10-15, 22:05
παιδι θαυμα ηταν και παραμενει σαν τον βασιλακη καιλα ενα πραμα αν δεν γραμμωσει ο μικρος χοντρος προκοπη δεν θα δει ασε που εχει αυτο που λεω σωμα γυμναστηριου και οχι αγωνων

TRIANTAFYLLOU
02-10-15, 22:09
απλα έτσι όπως πάει θα γίνει σαν κουμπαράς ο Ρώσος !! σιγα το καλούπι όποιος και να φορτώσει τόσους μύς ωραία μπαλαρισμένος θα δείχνει , όταν μιλάμε για αγωνιστικό ββ , ο αθλητής όπως και κάθε αθλητής κρίνετε στόν αγώνα και αυτός παρα τον όγκο και το νεαρό της ηλικίας του δεν φορμάρετε όπως πρέπει

και απ ότι βλέπω είναι ο πολλα υποσχόμενος του γυμναστηρίου και των φωτο οφ σιζον αλλα απο ουσία μηδέν και για τον σεντοπάνι τα ίδια λέγαμε αλλα σεντοπάνι ακούμε και σεντοπάνι δε βλέπουμε

Polyneikos
02-10-15, 22:14
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, γενικά δεν φέρνει αυτο το πακέτο πάνω στην σκηνή, μαλακός βγαίνει, ισως και είναι ο λόγος που δεν τον έχουμε δει ακόμα σε μεγάλους αγώνες.
Αλήθεια, ξερείς κανείς αν τον προπονεί κάποιος;

S. KTISTAKIS
02-10-15, 22:45
Θα συμφωνησω με τον Κωστα και θα προσθεσω οτι ο Ρωσος δεν μπαινει ουτε 10αδα οπως ειναι.

Στα ματια μου βλεπω εναν ασυμμετρο - αδειο αθλητη για το OLYMPIA.

Μην ξεχνατε οτι ειναι Ρωσος και τα Αμερικανακια "κατω" απο την σκηνη θα του κανουν τη ζωη "δυσκολη" οπως εκαναν σε εναν αλλο κτηνωδες Ρωσο τον FEDEROV (ηταν διπλασιος απο τον μικρο).

Θεωρω οτι η καριερα του θα περιοριστει σε καποια GRAN PRIX και Παγκοσμια Πρωταθληματα.

Τωρα για την υγεια του να ξερετε οτι οι Ρωσοι δεν κανουν τιποτα στην τυχη τους εχω ζησει και ειναι ολοκληλο Πανεπιστημιο απο πισω.

Αυτο που δεν ξερει ο κοσμος ειναι οτι ανηκει στην ιδια ομαδα με τον FEDEROV και μαλιστα σε περιπτωση αποτυχιας του (οπως και εγινε) "ξεφυτρωσαν" τον μικρο.

2011

TRIANTAFYLLOU
02-10-15, 23:59
αν και Στυλιανός έχεις στοιχεία απο τον προφήτη Ηλία :P, εύστοχο το σχόλιό σου και φαίνεται η μέχρι τώρα εξέλιξή του και κρίμα τις μάζες αφού δεν μπορεί να τις αξιοποιήσει

και αν παρατηρήσει κάποιος την φωτο πίσω πλάτη θα δεί παρ όλη την μάζα επάνω ο μεγάλος τραπεζοειδής δεν έχει βάθος ανάλογο της μάζας του και δείχνει φλάτ η πλάτη , πχ σε κάποιες φωτο σε σύγκριση με τον Μιχάλη Κεφαλιανό χάνει παρασάγγας ενω είχε πάρει καλύτερη θέση εντελώς άδικα όμως

Polyneikos
03-01-21, 12:35
Αναζήτησα απο περιέργεια αυτόν τον αθλητή, τι απέγινε, καθώς την πενταετία 2010-2015 έπαιζε πολύ το όνομά του και είχε γίνει εκτενής αναφορά και στο Forum.
Τελικά η αγωνιστική του πορεία κινήθηκε στα ρηχά. Δεν μπόρεσε να "φέρει το πακέτο" στην σκηνή και αποσύρθηκε.
Έχει παντρευτεί και ένα κάνει ένα παιδάκι, πλέον είναι Personal Τrainer.

133604

133605


133606


133607

133608


CONTEST HISTORY


2011 Arnold Amateur Heavyweight (1st)


2013 Arnold Classic Europe (16th)
2013 EVL's Prague Pro (13rd)
2013 Nordic Pro Championships (4th)
2014 Nordic Pro (8th)
2015 Arnold Classic Europe (14th)
2015 Nordic Pro (9th)

Χρήστος Τριανταφύλλου
03-01-21, 13:41
Οπως τα λεγαμε ολοι πριν 5 χρονια+ .Τρελη αυξηση μαζας σε συντομο διαστημα κ μικρη ηλικια. Ενα τριπτυχο που δεν φερνει παντα μακροχρονια επιτυχια ...το αντιθετο θα ελεγα.

TRIANTAFYLLOU
03-01-21, 20:24
Οτι είχε τα προσόντα και θα μπορούσε είναι δεδομένο , απο κεί και πέρα εφόσον επικεντρώθηκε στην οικογένεια και δεν ρίσκαρε για την συνέχεια και την αναρρίχηση πιο ψηλά δεν το θεωρώ και αποτυχία , ο καθένας βάζει τις προτεραιότητές του στη Ζωή του , γιατι το σημερινο επαγγελματικό ΒΒ δεν είναι παίξε γέλασε , έχουν ξεφύγει τα παλια στάνταρ όπου οι αθλητες τελειωναν την καριέρα τους και γυμναζόταν μεχρι τα βαθιά γεράματα έχοντας μάλιστα αξιοζήλευτα σώματα και υγιής , όπως τα παραδείγματα που έχουμε με παλιούς πρωταγωνιστες Ολύμπια Μπέκλες (90) ετων , ρόμπινσον , κτλ
Και ναι επιβεβαιώνει και τον κανόνα που λέει πως όσοι απο μικροί ξεχώρισαν και συναγωνιζόταν ανδρες σε μέγεθος και ποιότητα δεν είχαν ανάλογη εξέλιξη και πορεία και είτε είχαν στασιμότητα η τελείωσαν άδοξα την καριέρα τους
Και εκτός αυτου δεν ξέρω κατα πόσο ένας Ρώσος αθλητής θα διέπρεπε σε ενα καθαρα Αμερικανοκρατούμενο άθλημα και καμια φορα για να σπάει η ρουτίνα και κάποιος τίτλος εκτός Αμερικης οπως Αιγυπτος η Γερμανία , Ρωσία όμως?

Levrone
03-01-21, 22:25
Κουμπάρε μου συγνώμη που θα διαφωνήσω και ξέρεις ότι δε μου είναι αρεστό :P αλλά ποια είναι τα προσόντα?
Το 1.68 ύψος (σύμφωνα με το πρώτο ποστ) ?
Το ότι έχει πάρει τόσο φάρμακο που αν τα δώσεις σε μια αγελάδα θα πεθάνει?

Στο πρώτο ποστ τον είδαμε στα 20 του , και θαρρείς έπινε από τα 8 του.
Καλό για δύο λόγους να αποσύρονται αυτοί οι άνθρωποι.
1) Να σωθούν πριν πεθάνουν
2) Να μη διωξουν κι άλλο κόσμο από το άθλημα αυτό.

Γιώργος Ν. Τουλιάτος
04-01-21, 00:31
στάθηκε πάντως άξια σε εκείνο το line up με τον κεφαλιανό και τον ποτρίκοβιτς

Δημητρης 1924
04-01-21, 00:44
Θα συμφωνήσω με τον Χρήστο είναι αλήθεια ότι ο συγκεκριμενος αθλητής μπουκωσε πολύ γρήγορα σε μικρή ηλικία εδώ έχουμε δύο άσχημα το πρώτο είναι ότι είχε πολύ μεγάλη επιβάρυνση σε σχετικά μικρό διάστημα και το δεύτερο είναι ότι δεν είχε την κατάλληλη μυϊκή ωριμότητα να υποστηρίξει την τεράστια μάζα οπότε ίσως να είχε και άλλα θέματα τραυματισμών η υγείας.
Επίσης συμφωνώ με τον Ηλία ότι ίσως είδε ότι δεν του βγαίνει γιατί το ρίσκο στο σημερινό bodybuilding είναι τεράστιο οπότε έκανε την επιλογή του να δημιουργήσει οικογένεια και να ασχοληθεί με το personal.
Γιατρέ καλη χρόνια, το 1,68 δεν νομίζω ότι είναι απαγορευτικό ύψος για να γίνει κάποιος επαγγελματιας bodybuilder, για την επιβάρυνση που λες έβαλε όλοι βάζουν αλλιώς δεν γίνεται το κακό είναι ότι έβαλε πολύ σε μικρό χρονικό διάστημα,και τέλος δεν πιστεύω ότι τέτοια κορμιά διώχνουν κόσμο από το άθλημα, έτσι κι αλλιώς η θα αρέσει όπως αρέσει και σε μας ή δε θα ξέρεις ούτε πώς το λένε, είναι συγκεκριμένος ο κόσμος που ασχολείται και ας μη γελιόμαστε το τεράστιο πουλάει, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία για το αν είναι ωραίο η όχι.

Levrone
04-01-21, 01:11
Καλή χρονιά Δημήτρη.
Όχι το 1.68 σαφώς δεν είναι απαγορευτικό.
Το συνοδεύω με αυτό που έγραψα στον κουμπάρο μου ότι τα "προσόντα" ,που έχουν να κάνουν με το ότι φαίνεται τόσο ανεπτυγμενος , ήταν κατα βάσει αποτέλεσμα του γρήγορου "φορτωματος" που λες κι εσύ από μικρή ηλικία συν το ότι σε αυτό το ύψος θα γέμιζε και γρήγορα έτσι κι αλλιώς.

TRIANTAFYLLOU
05-01-21, 01:25
Καλή χρονιά Δημήτρη.
Όχι το 1.68 σαφώς δεν είναι απαγορευτικό.
Το συνοδεύω με αυτό που έγραψα στον κουμπάρο μου ότι τα "προσόντα" ,που έχουν να κάνουν με το ότι φαίνεται τόσο ανεπτυγμενος , ήταν κατα βάσει αποτέλεσμα του γρήγορου "φορτωματος" που λες κι εσύ από μικρή ηλικία συν το ότι σε αυτό το ύψος θα γέμιζε και γρήγορα έτσι κι αλλιώς.

Έχεις απόλυτο δίκιο έτσι όπως το έθεσες κουμπάρε , απλα το 1,68 υψοσ για το ΒΒ το λές και προσόν , βέβαια όσο βάζει κρέας σ αυτο το ύψος κάποιος θα δείχνει σαν κουμπαράς , αλλα γνωρίζουμε άλλωστε οτι πολλοι κοντοί έχουν κερδίσει ψηλούς εντυπωσιακούς και κατα γενική ομολογία (οχι όμως κριτων στο ββ πάνω στη σκηνή) καλύτερους
Αυτος έχει την προδιάθεση παρ όλο που είναι κοντος να βάζει κρέας και να γίνει στρογγυλοποιημένος , θα με πείς με πολύ "μαρμελάδα" , μήπως οι άλλοι δε βάζουν το δάχτυλο στο βάζο?
Απλα αυτός άρχισε μικρότερος δείχνει ότι όλα τα σημεία του παίρνουν μάζες , θέλει βέβαια χρόνο να ωριμάσουν οι μυς και να δείχνει και σκληρός , αλλα όλα αυτα έχουν σκληρό τίμημα
Και το ρεζουμέ είναι με μία πρόταση, ότι ταλέντο πλέον στο σύγχρονο ββ είναι αυτός που σηκώνει μεγάλες ποσότητες απο "καλλυντικά" και αντέχει , πέρα βέβαια απο τα βασικα χαρακτηριστικά που θεωρούνται δεδομένα , δηλαδη δε λέμε να είναι ακαλούπωτος
Για να έχει πορεία σε βάθος χρόνου και εξέλιξη και να μην τον προδώσει η υγεία του

Polyneikos
05-01-21, 09:44
Πάντως επειδή αναφέρθηκε το ύψος, ο Dexter Jackson ήταν 1.68. Θα μου πεις ήταν ο Dexter.
Ναι, αλλά τα 21 Olympia (έχασε μόλις ένα) , δείχνει διάρκεια και μεθοδικότητα. Θες και στα ΑΑΣ; Ναι αφού είναι εργαλείο, δεν γίνεται να το προσπερνάμε ή να μην το αναφέρουμε.
Oπότε όταν μιλάμε για τους Pro, όλοι ξεκινάνε από την ίδια "αφετηρία" , το θέμα είναι η πορεία και σίγουρα ο τερματισμός! ;)

Polyneikos
05-01-21, 09:46
στάθηκε πάντως άξια σε εκείνο το line up με τον κεφαλιανό και τον ποτρίκοβιτς

Και ο Fedorov, ο Rockel.
Αυτό το Line-Up θα μπορούσα να το πώ Eυρωπαϊκό !


https://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=133605&d=1609666343