PDA

Επιστροφή στο Forum : my body...



nicolas
03-05-09, 00:03
:welcome:Παιδια για σας ειμαι καινουριος στο Forum και για να με γνωρισεται σας εχω 3..foto μου..

billys15
03-05-09, 03:35
Ωραιος Νικολα,βλεπω δυνατη πλατη.Φαινεται η αφοσιωση σου ;)

NASSER
03-05-09, 10:51
Καλως ηρθες Νικολα στη παρεα μας! Αν θες πες μας και λιγα λογια για σενα στην ενοτητα Νεα Μελη.
Ποσα χρονια γυμναζεσαι, απο που εισαι και ποιοι ειναι οι στοχοι σου. Με βαση αυτο που βλεπω, εχεις περιθωρια για αναπτυξη:thumbup:

KATERINI 144
03-05-09, 10:59
ωραιος ο νικος, γραψε οπως λεει ο νασσερ κάποια πραγματα για σενα.

nicolas
03-05-09, 21:46
Ευχαριστω για τις απαντησεις.Με λενε Νικο και ειμαι απο το βολο.. ειμαι 22 χρονων και μου αρεσει πολυ η γυμναστικη.απο τα 16 μου και για 4 χρονια εκανα- ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ-και τα τελευταια 2 χρονια ασχολουμε με το bodybuilding.:bodybuilder2:Το Ονειρο μου ειναι να αναπτυξω οσο μπορω καλυτερα και ποιοτικα το σωμα μου....ελπιζω να μπορεσω να καταφερω κατι στο μελλον....

KATERINI 144
03-05-09, 22:06
δεν εχεις καταφερει και λιγα ως τωρα, μπραβο και για τον τροπο που μηλας :clap:

nicolas
04-05-09, 21:24
2 φωτογραφιες που εβγαλα χθες..! η πρωτη ειναι μια δικια μου με πλατη.Και η δευτερη ειναι με τον φιλο μου...Μου αρεσαν και γ'ιαυτο τις ανεβασα..:thumbup:

billys15
05-05-09, 00:53
:thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
05-05-09, 02:27
μπραβο νικόλα και απο μένα πραγματικά εχεις καλή δουλειά στο σώμα σου και η πλάτη φαίνετε οτι είναι σούπερ μάλον είναι αποτέλεσμα της ενασχόλησης με το κανόε καγιάκ και εκεί στο βόλο ξέρω έχετε και παράδοση σ αυτό το άθλημα , έχω και εναν φίλο που ασχολούταν και έπαιρνε και μετάλια τον βασίλη τον ζαχείλα .

πάντως καλή συνέχεια στην προσπάθεια σου και σύντομα να σε δούμε και σε αγωνιστικό επίπεδο απλά σωστά βήματα και όχι βιασύνη.:thumbup:

nicolas
06-05-09, 16:17
Επειδη δεν σας εβαλα καμια φωτο απο μπροστα.. Σας ανεβασα ακομα μια..Τι λετε ?
Βασικα ειμαι ακομα στον ογκο.Οταν μπω στην γραμμωση θα δειξει καλυτερα.:bbbiceps:

Polyneikos
06-05-09, 16:51
Πολυ καλή δουλεια Νικόλα,είσαι δεμενο σκαρι,αυτό που μου αρεσει είναι ότι ενω έχεις βαλει αρκετο όγκο η μεση σου παραμενει μικρη,κατι που αναδεικνυει ακόμα περισσότερα το σωμα σου γιατί να μην ξεχναμε ότι το άθλημα μας βασίζεται και στην οφθαλμαπατη και ο καθενας με τα καλα του σημεια πρεπει να τονίζεται,ενα κακο σημειο μπορεί σε καποιον να χαλαει τα καλα του σημεια κτλ.Πολλοι στον βωμο του όγκου θυσιαζουν την φυσικη τους κατασταση και στον άντρα το νο1 σημειο που βαλλεται είναι η μεση.Περιμενω ακομα καλύτερα πραγματα από εσενα στο μέλλον,πραγματικα το πιστευω και σου λέω ότι το "εχεις".:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
06-05-09, 17:19
συμφωνώ με Polyneikos πολύ καλός τι να λέμε συνέχησε την καλή προσπάθεια:thumbup:

ΜrΚommatias
02-06-09, 22:37
νικολα απο τα λιγα που ξερω και εγω πανω στο αθλημα σου λεω οτι εισαι σε παρα πολυ καλο δρομο.συνεχισε με γραμμωση και θα δεις πως θα αλλαξει το σωμα σου:thumbup:

Ro21
18-06-09, 09:45
Τουμπανο εισαι ρε φιλε...
μια χαρα σε βλεπω...
ποσα κιλα εισαι ?

gym mind
19-06-09, 21:29
Ωραιος!!:thumbup::thumbup::thumbup:

nicolas
23-06-09, 05:28
Πρωτον σας ευχομαι Καλο καλοκαιρι... Σας ευχαριστω για τα σχολεια. Ανεβασα και 3 φοτο μου καινουριες για να μου πειτε την γνωμη σας..Επισις τωρα το καλοκαιρι θελω να σας πω οτι η προπονιση μου ειναι χαλαρη...Το χειμωνα θα δωσω γκαζια και γερο φορτομα για κανενα αγωνα αν τα καταφερω φυσικα να φτασω στο επιπεδο που θελω...:squat:

kyriakos23
23-06-09, 13:48
ωρεος!