PDA

Επιστροφή στο Forum : Σεξ και προπονηση..



Σελίδες : [1] 2

mantus3
06-05-09, 00:51
επιρεαζει το σεξ την προπονηση σας? σας κουραζει? σας κοβει? σας δινει παραπανω ενεργεια οθηση? η ετσι απλα ουτε γατα ουτε ζημια ?

Levrone
06-05-09, 01:02
εμενα οχι..φερτε μου γυναικες και εγω σας εγγυωμαι να προπονουμαι στο 100%:P

anjelica
06-05-09, 01:09
Τι ειναι αυτα νυχτιατικα??? δεν μας κουραζει,ουτε μας κοβει))) Κανει καλο στο πνευμα και στην καρδια!!!!

kyriakos23
06-05-09, 04:04
ειλικρινα με αναζογωνει το sex.
καθωλου δεν με επηρεαζει.
μπορει να το κανω και 5-6 φωρες την μερα και μια χαρα ειμαι.

Geo84
06-05-09, 08:59
Καλά εντάξει πήγαινε και λίγο "προς νερού σου" ^^

Βασικά όπως έλεγε και ο μικι στο rocky "women weaken legs" να πουμε...

Αλλά τι να κάνουμε γίνεται αλλιώς????????

Μια συμβουλή μόνο μη κάνετε sex πριν την προπόνηση.......μια φορά το έκανα πριν το powerplate και παραλίγο να με μαζεύανε :P:P

anjelica
06-05-09, 09:07
ειλικρινα με αναζογωνει το sex.
καθωλου δεν με επηρεαζει.
μπορει να το κανω και 5-6 φωρες την μερα και μια χαρα ειμαι.

Υποθετω τρως εν τω μεταξυ...:)

anjelica
06-05-09, 09:10
:hantel::bodybuilder1:Geo84 δεν ηπαμε αεροβια μετα την προπονηση!!!!!!

veronica
06-05-09, 14:08
Εχω την εντυπωση οτι εννοεις να κανεις σεξ πριν την προπονηση..γιατι μετα δεν εχει σημασια το τι θα κανεις..Ε ναι..καλο θα ηταν πριν να μην κανει κανεις..διοτι χαλαρωνεις οχι οτι κουραζεσαι..και δεν εχεις την ιδια ενεργεια στην προπονηση μετα..(ασχετο..αυτο το λενε και για το μπανιο..ποτε μπανιο πριν την προπονηση..)

KATERINI 144
06-05-09, 14:12
οχι :toast:

manos_
06-05-09, 14:47
Καλυτερη προπονηση βγαζεις οχι χειροτερη.Το παιδι που γραφει οτι μετα τον μαζευανε μαλλον κατι δεν κανει καλα στην διατροφη του συμπληρωματα κτλ.

RAMBO
06-05-09, 15:04
καλυτερεσ προπονησεισ πιο σκληρεσ αδυσοπιτεσ δεν καταλαβαινω χριστο απο κουραση:bbbiceps:

ειμαι ανεξαντλητοσ.......:green:

veronica
06-05-09, 15:05
πληθυντικο βλεπω..

RAMBO
06-05-09, 15:08
σε τι πραμα?

veronica
06-05-09, 15:09
προπονησεις ειπες..αρα το εχεις στανταρακι πριν απο καθε προπονηση.. :roll:

RAMBO
06-05-09, 15:10
χιχιχι;)

Geo84
06-05-09, 15:23
Ρε είστε τρελοι να πούμε...όχι να πάθουμε και κανά εμφραγμα...

veronica
06-05-09, 15:24
Ρε είστε τρελοι να πούμε...όχι να πάθουμε και κανά εμφραγμα...

και εγω μαζι σου παλικαρι..μην τους ακους.. :green:

manos_
06-05-09, 15:40
Ρε παιδια καλυτερη προπονηση βγαζεις γιατι ανεβαινει η ψυχολογια σου.

veronica
06-05-09, 15:44
Ρε παιδια καλυτερη προπονηση βγαζεις γιατι ανεβαινει η ψυχολογια σου.


δεν διαφωνω..το μεν πνευμα προθυμο..η δε σαρξ..ασθενες φυλο..χαχαχαχα!

TRIANTAFYLLOU
06-05-09, 16:54
όλα είναι θέμα διάθεσης και ψυχολογίας ανθρώπου μιλάμε για ββ και οχι για κάποιο άλλο άθλημα και όταν υπάρχει έντονη επιθυμία και πόθος και φεύγει το μυαλό αν δεν εκτονωθεί η κατάσταση μόνο προπόνηση δεν γίνετε , αφου το μυαλό θα είναι αποσυντονισμένο και δεν μπορεί να υπάρχει συγκέντρωση στην προπόνηση, αλλα δεν υπάρχει πρέπει και δεν πρέπει σ αυτήν την περίπτωση αν κάποιος κάνει κάτι και μετα το μετανιώσει επειδή δεν του βγαίνει η προπόνηση απλά δεν θα το ξανακάνει , αυτά δεν τα βάζουμε σε καλούπια .

και μην ξεχνάμε η ποιότητα στο σεχ εχει να κάνει και με το σωστό ταιμινκ και αν τύχει να είναι πρίν την προπόνηση γιατί να πάει χαμένο τώρα αν βγάλουμε και καμία επανάληψη λιγότερη δεν χάλασε κι ο κόσμος , που αυτό έχει να κάνει και με το άτομο και όταν κάτι το κάνεις με διάθεση και αβίαστα όχι μόνο δεν μας χαλάει αλλα μας φτιάχνει και την διάθεση , επίσης είναι και κάτι που δεν γίνετε σε καθημερινή βάση σε προπόνηση , οπότε πού κολάμε λοιπόν .

επίσης είναι απο τις καλύτερες προπονήσεις για την καρδιά και επειδή μιλάμε για ββ ακόμη και πρίν τους αγώνες αν κάποιος (πάντα μιλάμε για εντονη επιθυμία βεβαια) το κάνει , τι νομίζετε δεν θα μπορεί να ποζ'αρει στην σκηνή ? σε κάποια άλλα αθλήματα ίσως να επιρεάζει αν και αυτό είπαμε δεν ισχύει για όλους .

όποτε το θέμα είναι υποκειμενικό και θέμα διάθεσης γιατί αν δεν υπάρχει διάθεση και τις μέρες του ρηλάξ να γίνει χάλια θα είναι .

γιατί ως γνωστόν αθλητισμός και καλή ψυχολογία είναι αλληλένδετα και αυτό διαφέρει απο άτομο σε άτομο , εμένα μού άρεσε πρίν τους αγώνες να παίρνω το κατιτίς μου ανέβαινα στην σκηνή και είχα περισσότερη ενέργεια και αυτοπεποίθηση και οχι μόνο δεν χαλούσε η φόρμα μου αλλά ήταν και καλύτερη. αν όμως κάποιον τον χαλάει απλα δεν υπάρχει λόγος να το κάνει και δεν έχει νόημα.

kyriakos23
06-05-09, 22:36
και πριν ενοω.
ουτε κουραση καταλαμβενο ουτε τπτ.:weights:

Exci
06-05-09, 23:46
Εγω λεω να συνδυασεις σεξ και προπονηση, κανε σκουατ με την δικια σου στους ωμους.

the_big_litho
07-05-09, 01:07
όποτε το θέμα είναι υποκειμενικό και θέμα διάθεσης

+1
8 λεξεις απαντηση

RAMBO
07-05-09, 14:20
μια στα γρηγορα για ζεσταμα ειναι οτι πρεπει:green:

veronica
07-05-09, 14:37
+φωνω με κοτρονα που συμφωνει με ηλια..

isis
07-05-09, 18:54
επιρεαζει το σεξ την προπονηση σας? σας κουραζει? σας κοβει? σας δινει παραπανω ενεργεια οθηση? η ετσι απλα ουτε γατα ουτε ζημια ?

Tι λέτε ρε παιδιά , όλοι είστε ανεξάντλητοι έτσι? Καταρχήν η γυναίκα εκ φύσεως μετά από μία ικανοποιητική σεξουαλική πράξη , κάθε άλλο παρά εξαντλημένη νιώθει , καθώς αποδεδειγμένα ενισχύεται το ανασοποιητικό της σύστημα και αυξάνεται συγχρόνως ο αριθμός των ερυθρών της αιμοσφαιρίων. Ο άντρας απεναντίας πάλι εκ φύσεως "εξαντλείται" μετά από μία ολοκληρωμένη ερωτική πράξη για πολλούς και διάφορους λόγους. Πρώτα από όλα , ο αριθμός των ερυθρὠν αιμοσφαιρίων μειώνεται στον οργανισμό του άνδρα και ο αιματοκρίτης πέφτει , σημαντικά μειώνονται επίσης και τα επίπεδα τεστοστερόνης , καθώς με κάθε ερωτική πράξη εκλύεται τεστοστερόνη στον οργανισμό , η οποία εξανεμίζεται με κάθε οργασμό του άνδρα , καταλαβαίνετε τι εννοώ. Επιπροσθέτως τα επίπεδα ηλεκτρολυτών στον άνδρα πιάνουν πάτο και η μυοσκελετική καταπόνηση για εμάς είναι ιδιαίτερα σημαντική. Αυτά εν ολίγοις.

Zuki1000k6
07-05-09, 19:24
Εγω παντως δεν εχω προβλημα,γιατι πολυ απλα εχω μεινει μπακουρης εδω και κανα 4μηνο...:cool: :1laugh:

RAMBO
07-05-09, 19:25
τι?μειωνεται η τεστο?κ ποτε ανεβαινει?δηλ αν κανω αποχη απο το σεξ η τεστο θα ανεβει πολυ?:weights:
isis πεσ μου τι ξερεισ....:bowdown:

Zuki1000k6
07-05-09, 19:26
Πρώτα από όλα , ο αριθμός των ερυθρὠν αιμοσφαιρίων μειώνεται στον οργανισμό του άνδρα και ο αιματοκρίτης πέφτει , σημαντικά μειώνονται επίσης και τα επίπεδα τεστοστερόνης , καθώς με κάθε ερωτική πράξη εκλύεται τεστοστερόνη στον οργανισμό , η οποία εξανεμίζεται με κάθε οργασμό του άνδρα , καταλαβαίνετε τι εννοώ..


Οποτε πρεπει να κοψουμε την ''βραδυνη'' πριν τον υπνο....:lol::lol::lol:

Exci
07-05-09, 20:17
Oντως ειναι γνωστο αυτο που λεει ο ισις, αλλα κατ'εμε αν πεις στην κοπελα "sorry εχω προπονηση αυριο και χρειαζομαι την τεστο μου", ε τοτε..

isis
07-05-09, 21:16
Oντως ειναι γνωστο αυτο που λεει ο ισις, αλλα κατ'εμε αν πεις στην κοπελα "sorry εχω προπονηση αυριο και χρειαζομαι την τεστο μου", ε τοτε..

υπάρχει και άλλος τρόπος μάγκες , για να μαθαίνετε σιγά σιγά τα μυστικά της δουλειάς : κάνετε τη δουλειά σας με το θηλυκό , αλλά φροντίστε να μη κάνετε "πλιτς" , τότε η τεστοστερόνη που έχει εκλυθεί στο αίμα θα παραμείνει , τα ερυθρά θα έχουν καλώς , τους ηλεκρολύτες θα τους αναπληρώσετε και θα μπορέσετε να αξιοποιήσετε τη τέστο στο έπακρο κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Όπως επίσης και μετά τη προπόνηση που ο οργανισμός πρέπει να αναρρώσει , φροντίστε να κάνετε το ίδιο πράγμα. Το ακολουθώ με απόλυτη επιτυχία.

P.S: Σε μερικές κουλτούρες , οι άνδρες που δεν εκσπερματώνουν , θεωρούνται πολύ τυχεροί και αρκετά δυνατοί και αυτό δεν είναι τυχαίο!

RAMBO
07-05-09, 23:35
ηρθε η ωρα για το πειραμα....:weights:

veronica
07-05-09, 23:40
υπάρχει και άλλος τρόπος μάγκες , για να μαθαίνετε σιγά σιγά τα μυστικά της δουλειάς : κάνετε τη δουλειά σας με το θηλυκό , αλλά φροντίστε να μη κάνετε "πλιτς" , τότε η τεστοστερόνη που έχει εκλυθεί στο αίμα θα παραμείνει , τα ερυθρά θα έχουν καλώς , τους ηλεκρολύτες θα τους αναπληρώσετε και θα μπορέσετε να αξιοποιήσετε τη τέστο στο έπακρο κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Όπως επίσης και μετά τη προπόνηση που ο οργανισμός πρέπει να αναρρώσει , φροντίστε να κάνετε το ίδιο πράγμα. Το ακολουθώ με απόλυτη επιτυχία.

P.S: Σε μερικές κουλτούρες , οι άνδρες που δεν εκσπερματώνουν , θεωρούνται πολύ τυχεροί και αρκετά δυνατοί και αυτό δεν είναι τυχαίο!

Εν τω μεταξυ θελω να πω κατι τωρα αλλα φοβαμαι μην ειναι τεραστια κοτσανα..Παρ'ολα αυτα θα την πω..απο αυτο που ειπες..δηλαδη το να μην κανεις πλιτς ξερεις τι ζημια μπορεις να παθεις;Προστατη!Δεν κανει ο ανδρας να ερχεται σε στ*ση μετα συγχωρησεως και να μην ολοκληρωνει..Δεν κανει!Και οσο και να εχω αμφιβολιες για αυτο που λεω..ε δεν νομιζω να πεφτω τοσο εξω..Απλως το λεω..γιατι αντε καποια πραγματα τα κανουμε εμεις και κανουμε κακο στον εαυτο μας,αλλα ας μην τα λεμε και σαν συμβουλες σε αλλους και παιρνουμε ατομα στο λαιμο μας..Και αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε γιατι η ερωτικη πραξη δεν τερματιζεται με την ολοκληρωση την γυναικας μονο;Ανεκαθεν τη ληξη σημανε η ολοκληρωση του ανδρα..Ε τωρα αν πεταξα μεγαλη βλακεια..σορρυ κιολας..

Geo84
08-05-09, 00:09
Δεν κανει ο ανδρας να ερχεται σε στ*ση μετα συγχωρησεως και να μην ολοκληρωνει..Δεν κανει!

Σοβαρά..?...Τότε θα πρεπε να ολοκληρώνω καμια εικοσαριά φορές τη μέρα... :affraid:

veronica
08-05-09, 00:14
Σοβαρά..?...Τότε θα πρεπε να ολοκληρώνω καμια εικοσαριά φορές τη μέρα... :affraid:

Μην ειστε των ακρων..εννοω κατα τη διαρκεια της πραξης..ή για τους μοναχικους καβαλαρηδες να μην αφηνουν τα πραγματα στη μεση..αυτο που λες εσυ ενταξει απο ενα σημειο και μετα δεν το ελεγχεις απολυτα εσυ..Και σαφως δεν μπορεις να ολοκληρωνεις συνεχεια..Αλλα οπου μπορεις..αν το καταπιεζεις την εκατσες..
Αυτο για τον προστατη το λενε και για οταν τραβιεστε..Εξ ου και γιατι καλυτερα ειναι να χρησιμοποιεις προφυλαξη και να ολοκληρωνεις..παρα να εισαι χωρις και να πεις θα τραβηχτω..Σορρυ για την τροπη που πηρε η κουβεντα..ελπιζω το περιεχομενο να μην ενοχλει..

Geo84
08-05-09, 00:45
Έλα πλάκα έκανα κατάλαβα τι εννοούσες και έχεις δίκιο :P:P


εδιτ: διαφωνώ..καλύτερα να μη φοράς προφύλαξη και να τραβηχτείς παρά να φοράς και να επαναπαυτείς και κρρααααακ...να τος ο απογονος...ξέρεις πόσα έχουν σπάσει??...βέβαια το ιδανικό είναι συνδυασμός και των δυο :)

TRIANTAFYLLOU
08-05-09, 01:07
σωστή η άποψη της βερόνικα είναι νόμος της φυσικής να υπάρχει εκτόνωση , όπως και η ενέργεια του ηφαιστείου όταν αυξάνετε και δεν υπάρχει εκτόνωση τότε γίνετε η ζημια ενώ αν υπήρχε μια βαλβίδα ανακουφήσεως θα εκτονωνόταν η κατάσταση .

καλά όλα αυτα που λέτε για ορμόνες κτλ για το σεχ πριν την προπόνηση αλλα το μονάδικό πράγμα που πρεπει να είναι αυθόρμητο πρέπει να το βάλουμε σε πρόγραμμα ? και να σκευτόμαστε εκεί που δεν πρέπει ? γιατί στο σεχ δεν πρέπει να σκεύτεσε αλλά να αισθάνεσε όλα τα άλλα είναι παραμύθια .

εγώ δηλαδή με τις ιδέες μου που εφαρμοζα τόσα χρόνια δεν θα έπρεπε να είχα φτάσει τα 130 κιλά και τώρα που δεν κάνω τίποτε να είμαι στα 120 αλλά στα 80 , τώρα θα μου πείτε αν δεν τά έκανα αυτα θα έφτανα στα 150 , ε και εγω θα πώ μπρός στα κάλη τι είναι ο πόνος .

και ξαναλέω είναι υποκειμενικό και σύμφωνα με τα στάνταρ και την επιθυμία του καθενός , απλά μην προσπαθείτε να βάλετε πρόγραμμα σε κάτι που αν γίνει θα χασει την ουσία του

Polyneikos
08-05-09, 08:18
Παιδια αυτό το δημοψήφισμα μόνο ως χιουμοριστικο μπορω να το εκλαβω , ή για λόγους καταγραφής. ;) Δεν θα μπορουσα να σκεφτω ότι σοβαρολογουμε,αν υπάρχει διάθεση για σεξ από εμας ή από τον σύντροφο μας ,δεν τίθεται θεμα,όσα δεν φέρνει ο χρόνος ,τα φερνει η στιγμη,μην τρελλαινόμστε,με αυτη την νοοτροπία θα μας βγει κ καμια ταμπέλα,ότι οι bbers είμαστε τζούφιοι,δεν μπορουμε να ολοκληρωσουμε κτλ.,μην δώσουμε και κανενα δικαιωμα να ψαχνει ο σύντροφος και αλλου πορτοκαλιες που βγαζουν πορτοκαλια και εμεις μείνουμε με τον αλτήρα στο χέρι(το πιάσατε το υποννουμενο !! :-P) For God shake !!
Εξάλλου η καλή φυσική κατάσταση βγαίνει παντού,οπότε δεν τίθεται ζήτημα,όπως λεει και ο λαος καλη η λαλακία αλλά με το sex κάνεις και γνωριμίες !!
Αυτό αλίμονο αν το προγραμματίζουμε ή να το περιορίζουμε σα καλουπια του στυλ "Α πα,πα , σήμερα έχω πόδια,βαζω superset κοκ",θα μας παρουν στο ψιλο,εκτός αν τίθεται θεμα αγωνιστικης προετοιμασίας όπου εκεί μπαίνουν και άλλοι παραμετροι,δίαιτα,κόπωση,νευρα,ίσως σε καποιους κ έλλειψη διάθεσης.
Αλλα επειδη τωρα μιλαμε για bbing καθαρα ψυχαγωγικου χαρακτηρα ψηφίζω ΝΑΙ,και πριν και μετα και ΟΣΟ ΒΑΣΤΑΝΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΜΑΣ !!Το πολύ πολύ όταν θα παμε μετα γυμναστηριο να μην κανουμε προθερμανση κ κοιλιακους,θα έχουν ήδη γίνει. Άσε που αμα γίνει άξαφνα και την τελευταια στιγμη πριν το γυμναστηριο και έχουμε πάρει και τα "ενεργειακα" μας :bodybuilder2: θα περασουμε και οι δυο καλα,μπορεί να βγει και καμια ωραία εμπειρια !!!:turtle::turtle:

Geo84
08-05-09, 08:36
Πω πω δεν είπε κανένας ρε παιδιά να κόψουμε το σεξ ή να το βάλουμε σε αυστηρο προγραμμα του στυλ...τι ώρα είναι α ναι ώρα σεξ...

Βέβαια για επαγγελματίες αθλητές σίγουρα θα υπάρχει κάποιος προγραματισμός καθώς βάζω στοίχημα ότι πριν από μεγάλες διοργανώσεις στυλ ολύμπια για ββ εν τη προκειμένη περίπτωση δε θα βγάζουν τα μάτια τους.Τώρα για μας που το κάνουμε από χόμπυ τι να προσέξεις μη χάσεις τη πρωτιά στο περιφεριακό πρωτάθλημα γυμναστηρίων?

Το μόνο που είπα και επαληθεύτικα είναι ότι καλό είναι όταν τύχει και σου κάτσει κανα γκομενάκι 2 ώρες πριν την προγραμματισμένη σου προπόνηση καλό θα είναι να μη τρέξεις να πας αμέσως μετά που τελειώσεις (ειδικά για αερόβια) απλά να το αφήσεις για άλλη μέρα.Όχι να αφήσουμε τη φάση για το γυμναστήριο.

Εγώ προσωπικά για τη δική μου περίπτωση μπορώ να πω ότι δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου στο powerplate εκείνη τη μέρα (ποτέ δε το χω πάθει) και με έπιασε και τρομερή ταχυκαρδία.Και όταν ρωτήθηκα τι έχω και είμαι έτσι και το είπα με πέταξε έξω από το gym :turtle::turtle: (είναι γνωστοί μου εκεί).

Και μη πει κανας "ανεξάντλητος" καμιά πονηριά γιατί είναι κάτι το φυσιολογικό όπως παρέθεσε ο isis και από όλα αυτά που λέτε το 1/4 πιστεύω :P:P

isis
08-05-09, 10:20
Είτε θέλουμε είτε δε θέλουμε , έτσι είναι η βιοχημεία του οργανισμού μας , για κάθε πράξη υπάρχει και ένα τίμημα. Οπωσδήποτε το σεξ είναι απόλαυση. Από εκεί και πέρα είναι όλα θέμα επιλογών του καθένος!

KATERINI 144
08-05-09, 10:24
υπάρχει και άλλος τρόπος μάγκες , για να μαθαίνετε σιγά σιγά τα μυστικά της δουλειάς : κάνετε τη δουλειά σας με το θηλυκό , αλλά φροντίστε να μη κάνετε "πλιτς" , τότε η τεστοστερόνη που έχει εκλυθεί στο αίμα θα παραμείνει , τα ερυθρά θα έχουν καλώς , τους ηλεκρολύτες θα τους αναπληρώσετε και θα μπορέσετε να αξιοποιήσετε τη τέστο στο έπακρο κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Όπως επίσης και μετά τη προπόνηση που ο οργανισμός πρέπει να αναρρώσει , φροντίστε να κάνετε το ίδιο πράγμα. Το ακολουθώ με απόλυτη επιτυχία.

P.S: Σε μερικές κουλτούρες , οι άνδρες που δεν εκσπερματώνουν , θεωρούνται πολύ τυχεροί και αρκετά δυνατοί και αυτό δεν είναι τυχαίο!isis, καλο φίλε το σκεπτικό, αλλα στην πράξη δεν αντιλαμβάνομαι πως γινεται να ''γαργαλας'' τη σκανδαλη και να μη πυροβολισεις :unsure::unsure::unsure::unsure:





:green:

isis
08-05-09, 10:26
isis, καλο φίλε το σκεπτικό, αλλα στην πράξη δεν αντιλαμβάνομαι πως γινεται να ''γαργαλας'' τη σκανδαλη και να μη πυροβολισεις :unsure::unsure::unsure::unsure::green:

βρέχεις το μπαρούτι! :turtle::turtle::turtle:

veronica
08-05-09, 13:21
Και μη πει κανας "ανεξάντλητος" καμιά πονηριά γιατί είναι κάτι το φυσιολογικό όπως παρέθεσε ο isis και από όλα αυτά που λέτε το 1/4 πιστεύω :P:P

να μην πιστευεις τιποτε απ'οσα ακους και τα μισα απ'οσα βλεπεις.. ;)

Polyneikos
08-05-09, 13:27
αυτα τωρα είναι αοριστολογίες σε ενα συγκεκριμενο ζήτημα ,ο καθενας έχει τις απόψεις του κ τις παραστασεις του.Και εγω μπορεί να δυσκολευομαι να δεχτω καποια πραγματα ή να τα πιστεψω αλλα τα δέχομαι..Τι να μην πιστεψουμε δηλαδη;

veronica
08-05-09, 13:32
αυτα τωρα είναι αοριστολογίες σε ενα συγκεκριμενο ζήτημα ,ο καθενας έχει τις απόψεις του κ τις παραστασεις του.Και εγω μπορεί να δυσκολευομαι να δεχτω καποια πραγματα ή να τα πιστεψω αλλα τα δέχομαι..Τι να μην πιστεψουμε δηλαδη;

Εγω προσωπικα δεν αναφερομουν για το συγκεκριμενο ζητημα..απλως ειπα να πεταξω την "εξυπναδα" της μερας..
Το να μην πιστευεις τιποτε απ'οσα ακους και τα μισα απ'οσα βλεπεις ειναι κατι που το ελεγε συχνα η γιαγια μου..
Και τελοσπαντων εχουμε καταληξει οι περισσοτεροι οτι ειναι καθαρα θεμα διαθεσης και ειναι λαθος να το βλεπουμε σαν κατι που πρεπει να γινει βασει προγραμματος..
Απλως οπως ειπε και το παλικαρι παραπανω..μερικοι υπερβαλλουν..οσο να πεις κουραζει..ναι μεν αναζωογονει..αλλα και εξαντλει..
That's all! ;)

KATERINI 144
08-05-09, 13:49
αν εισαι στα μεσα και μετα τις γραμμωσης και εισαι μια στα σηδερα μια στα κρεβατια καθε μερα φυσικα και κουραζει, αλλιως δεν υπαρχει προβλημα ρε παιδια, ενταξη ειπαμε παν μετρον αριστον.....................................

KATERINI 144
08-05-09, 14:21
για να προλάβω μερικες απαντήσεις θα πω και το εξής, με τη λογική πως κουραζεσαι απο τα βαρη και δεν μπορείς να ''αποδόσεις στα ιδιαίτερα''
με την ιδια λογική αυτοι που δουλευουν σε:
οικοδομές
μηχανουργία
χωράφια
φορτοεκφορτώσεις
κλπ κλπ

θα τους ξανακάνει κουκου οταν αλλάξουν δουλεια?!

έλεος, είπαμε ολα νορμαλ δουλεύουν....................................

veronica
08-05-09, 14:27
φιλε Κατερινη τοτε θα πηγαινε και το αντιθετο..κουραζεσαι στα ιδιαιτερα δεν αποδιδεις στα βαρη-κουραζεσαι στα βαρη δεν αποδιδεις στα ιδιαιτερα..
Δεν παει ετσι και συμφωνω μαζι σου!

KATERINI 144
08-05-09, 14:31
ναι αλλα ποιο πανω αλλα ελεγες βερονικα :green::green::green::green:

RAMBO
08-05-09, 14:35
το θεμα ειναι να ειναι ευχαριστο.ηπαρχουν πχ φορεσ που μετα ειμαι πτωμα κ αλλεσ που δεν καταλαβαινω χριστο απο κουραση ουτε υπνοσ δεν με πιανει...

veronica
08-05-09, 14:39
ναι αλλα ποιο πανω αλλα ελεγες βερονικα :green::green::green::green:


τελικα αρχιζω και πιστευω οτι δεν φταινε οι αλλοι που δεν με καταλαβαινουν..αλλα εγω τα λεω λαθος..
Τεσπα..δεν αλλαξα γνωμη ..ουτε τα λεω μια ετσι μια αλλιως..
Δικη μου γνωμη ειναι οτι ειναι καλο να μην κανεις κατι πριν απο προπονηση..εννοω καπακι πριν(αυτο δεν σημαινει οτι αν δοθει μια καλη ευκαιρια θα πεις οχι).
Αλλα απο εκει και περα ειναι στον ανθρωπο..αλλους τους εξαντλει και αλλους τους αναζωογονει..
Σαφως και πιστευω πως δεν πρεπει να χρησιμοποιουμε ως δικαιολογια την κουραση για να αφηνουμε τα αλλα μας καθηκοντα..Αλλα μεχρι ενος σημειου ειναι κατανοητο.Γι'αυτο και συμφωνησα οτι ειναι θεμα διαθεσης.Δεν πρεπει να γινεται βασει προγραμματος.
Τωρα καταλαβε κανεις τι ειπα ή παλι μονο εγω; :unsure:

veronica
08-05-09, 14:46
Αρχη σπαμ

Το να αλλαζει κανεις γνωμη παντως δεν ειναι κατι κακο..ουτε σημαινει οτι μια τα λεει ετσι και μια αλλιως και οτι επηρεαζεται ευκολα,ειναι φτερο στον ανεμο κλπ..
Το οτι αλλαζουν οι αποψεις των ανθρωπων ειναι φυσικο και επομενο απο τη στιγμη που συναναστρεφομαστε με διαφορα ατομα και παιρνουμε διαφορετικες οπτικες γωνιες.Εγω πιστευω οτι αν δεν γινοταν αυτο θα ηταν περιεργο και ισως κακο..διοτι ετσι δεν θα εξελισσοταν ποτε ο ανθρωπος..αν επεμενε πεισματικα στις δικες του αποψεις και μονο.Πρεπει να ειμαστε λιγο ανοιχτα μυαλα(χωρις αυτο να αναιρει αυτο που ειπα περι καχυποψιας,δηλαδη το ρητο της γιαγιας).
Και για να μιλησω συγκεκριμενα για μενα,οποιος εχει επιχειρηματα που στεκουν λογικα,ευχαριστως να συζητησω μαζι του και γιατι οχι..να μου αλλαξει και την εκαστοτε αποψη μου για κατι.
Επισης,το οτι συμφωνουμε με κατι δεν σημαινει οτι το ακριβως αντιθετο ειναι λαθος..Πολλες φορες οι αντιθετες πλευρες μπορει να εχουν και οι 2 δικιο αναλογως την οπτικη γωνια του καθενος.

Τελος σπαμ

TRIANTAFYLLOU
08-05-09, 15:25
ξεχνάτε μου φαίνετε την δύναμη του μυαλού και την ψυχολογία , εγώ θα πώ ακόμη μια φορα πως όλοι οι άνθρωποι δεν έχουν τις ίδιες επιθυμίες , ούτε και τις ίδιες αντοχές μπορεί ένας να μετα απο έντονη επιθυμία να κάνει σεχ και στην προπόνηση να κάνει και ρεκόρ και μπορεί το ίδιο άτομο σε άλλη μέρα με λιγότερη επιθυμία να το κάνει και να σέρνετε .

αλλα δεν μπορώ να διανοηθώ μέ τίποτε να είμαι με την κοπέλα μου που απλά για να είναι κοπέλα μου βασική προυπόθεση είναι όταν την βλέπω να μην μπορώ να κάτσω φρόνιμα, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να είμαι μαζί της και μετα απο κανένα πονηρό κουβεντολόι και με ότι συνεπάγετε να κάνω προπόνηση , αν δεν υπάρχει εκτόνωση απλά δεν γίνετε , για να μην πώ οτι την μεγαλύτερη επιθυμία σχεδόν αρωστημένη την είχα μετα απο προπόνηση ποδιών που ενω δεν είχα κουράγιο να περπατήσω η όρεξη ήταν στα κόκκινα λόγω αυξημένων επιπέδων τεστοστερόνης.

και πάνω σ αυτό που λέτε περί κούρασης δηλαδή παλιά που οι άνθρωποι δούλευαν χειρονακτικά στα χωράφια οικοδομές , που δεν υπήρχαν τα μηχανήματα δεν μαμούσαν ? κάθε άλλο μπορώ να πώ πολύ περισσότερο απο τώρα και δεν είχαν και τα ερεθίσματα που έχουν τώρα .

εγώ είχα βγάλει και ένα σλόγκαν τότε που δούλευα σε μηχανουργείο σαν μηχανοτεχνίτης μου έλεγε ο συγκάτοικός μου καλά ρε προπόνηση δουλειά δεν είσαι κουρασμένος και πάς να βγείς έξω με την δικιά σου, εγω έλεγα αρκεί να τρώω από την μέση και πάνω είμαι κομμάτια , απο την μέση και κάτω δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου αλλα ακριβώς στη μέση είμαι μια χαρά γιατί είχα και ψυχολογία και αυτό ηταν σαν αποκατάσταση δεν το έβλεπα σαν κούραση .

είναι σαν να λέμε και όταν τρώμε κουράζετε το χέρι μας συνέχεια με το κουτάλι να το πηγαίνουμε στο στόμα.

και μην ξεχνάμε πώς το αγωι ξυπνάει τον αγωγιάτη αν έχεις κάτι που γουστάρεις πολύ δεν καταλαβαίνεις τίποτε , αλλα αν κάνεις αγγαρία τότε μπορεί να σέρνεσε και αν δεν είχα άποψη δεν θα μιλούσα τώρα γιατί δεν γυμναζόμουνα απλά αλλα έκανα πρωταθλητισμό και δεν θεωρώ οτι με επηρέασε αρνητικά

veronica
08-05-09, 15:43
και μην ξεχνάμε πώς το αγωι ξυπνάει τον αγωγιάτη αν έχεις κάτι που γουστάρεις πολύ δεν καταλαβαίνεις τίποτε , αλλα αν κάνεις αγγαρία τότε μπορεί να σέρνεσε και αν δεν είχα άποψη δεν θα μιλούσα τώρα γιατί δεν γυμναζόμουνα απλά αλλα έκανα πρωταθλητισμό και δεν θεωρώ οτι με επηρέασε αρνητικά

συμφωνω κυριως με αυτο το κομματι.. :)

Kaskani Konstantina
08-05-09, 17:37
Τι διαβαζω εδω μεσα κ αργησα να το δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν υπάρχει πριν κ μετά απο την προπόνηση ρε παιδιά μην τρελαθουμε τελειως, οταν γουστάρεις τον αλλον κ εχεις τρελή χημεία μαζί του τον ξ...........
κ δεν σε εμποδίζει ουτε δίαιτα ουτε κόπωση ουτε αγωνιστική προετοιμασία ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!! εκτος κ αν εχεις δίπλα σου ατομο ακ.... κ ανέραστο

TRIANTAFYLLOU
08-05-09, 19:21
Τι διαβαζω εδω μεσα κ αργησα να το δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν υπάρχει πριν κ μετά απο την προπόνηση ρε παιδιά μην τρελαθουμε τελειως, οταν γουστάρεις τον αλλον κ εχεις τρελή χημεία μαζί του τον ξ...........
κ δεν σε εμποδίζει ουτε δίαιτα ουτε κόπωση ουτε αγωνιστική προετοιμασία ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!! εκτος κ αν εχεις δίπλα σου ατομο ακ.... κ ανέραστο


α ρε κωσταντίνα πόσο σύμφωνο με βρίσκεις , αυτό είναι το ρεζουμέ και η κεντρική ιδέα αυτών που ανέφερα πιο πάνω αλλα είπαμε δεν κάνουν όλες οι μέλισσες μέλι ούτε και όλοι οι άνθρωποι πρέπει να υιοθετούν πραγματα που δεν τους βγαίνουν επειδή το κάνουν κάποιοι άλλοι

+1000 κωσταντινα:thumbup:

KATERINI 144
08-05-09, 19:30
τα ειπε ολα σε δυο σειρες οπως βλεπεται δε χρειαζεται να γραφεται ολοκληρες σελιδες για να εξηγησετε κατι, γινεται και ποιο συντομα.

τρελο ρεσπεκτ στη μεγαλη κωνσταντινα κασκανη που τα λεει εξω απο τα δοντια :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

KATERINI 144
08-05-09, 19:33
παω για ενα προγραμμα ποδια τωρα, να ανεβασω λιγο την τεστο μου
(η μηπως για να την κατεβασω:unsure:)
για βρητε καμια ερευνα τη λεει να ξερουμε και τη μας γινεται :green:

Geo84
09-05-09, 10:00
Τελευταίο ποστ που κάνω σε αυτό το τοπικ ελπίζω να γίνω κατανοητός...

Κατ αρχην poly ότι πιστεύω το 1/4 εννοούσα πάνω σε δηλώσεις περί σεξουαλικών επιδόσεων και αντοχών μερικών :P όχι γενικά στις απόψεις τους επί του θέματος...

Σε πρώτη φάση και στο κυρίως θέμα συμφωνώ με την πλειοψηφία ότι το σεξ ΔΕΝ επηρεάζει την προπόνηση μας...γι αυτό και απάντησα όχι στο δημοψήφισμα...όλα όσα κάνουμε μέσα στη μέρα μας κουράζουν...υποχρεώσεις δουλειά καταστάσεις αγχος και μπορεί πιο πολύ από το σεξ...εκτός και αν κάποιος είναι κυφήνας...από εκεί και πέρα ξεφεύγει και είναι στην επιλογή του καθενός αν θα αποφευγει το σεξ κτλ...

ΟΜΩΣ αυτό που είπα εγώ και μόνο είναι ότι δεν υπάρχει λόγος να πας στην προπόνηση στο καπάκι μετά απ το σεξ καθώς είναι δεδομένο ότι θα σε καταβάλλει και δε θα αποδώσεις τα μέγιστα...και επαναλαμβάνω...δεν είπα ΟΧΙ ΣΕΞ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ...έχει διαφορά...

BRaWNy
09-05-09, 13:46
ΟΜΩΣ αυτό που είπα εγώ και μόνο είναι ότι δεν υπάρχει λόγος να πας στην προπόνηση στο καπάκι μετά απ το σεξ καθώς είναι δεδομένο ότι θα σε καταβάλλει και δε θα αποδώσεις τα μέγιστα...
Eγω πάντως δοκίμασα στο καπάκι, και έκανα νέο προσωπικό ρεκόρ στην προπόνηση σε μία ασκηση που στόχευα.
Σε καμμιά περίπτωση δεν ένοιωσα πάντως καταβεβλημένος και τέτοια.

Πάντως δεν το λέω για να διαφωνήσω or something, είναι πραγματικό γεγονός.
Ίσως είμαι εξαίρεση ή διαφορετικός, αν και δεν το πιστεύω.

Στο poll δεν μπορω να απαντησω, διότι δεν υπάρχει διευκρίνηση αν μας επιρραζει αρνητικά ή θετικά.
Οπότε απαντω διπλά, Ναι στο ότι με επιρρεάζει θετικά, και Όχι στο ότι με επιρρεάζει αρνητικά.

kyriakos23
10-05-09, 01:02
ειναι απλο το θεμα.
οποτε κ..... γ......ς
:P

Kaskani Konstantina
10-05-09, 01:41
ειναι απλο το θεμα.
οποτε κ..... γ......ς
:P


Α ρε kyriako δεν παιζεσαι!!!!!:thumbup:

puka
10-05-09, 08:45
αχαχαχαχαχαχαχαχααχα εγραψες παλι βρε Κωνσταντινα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θεικο το ποστ , χιχιχιχιχιχιχι ............

doureios_ippos
29-05-09, 15:54
sex prin tin proponisi....asto....
gia meta omos (oi ormones varane kokkino).... oti kalitero.....

******γράφουμε μονο με ελληνικά, mods team******

Hercules
25-06-09, 01:18
με τιποτα πριν τη προπονηση...μετα δε θα μπορω να παρω τα ποδια μου,ποσο μαλον να κανω γυμναστικη.για μετα τη γυμναστικη οτι καλυτερο,ρεουν ποταμιααα.........:shock:

vAnY
25-06-09, 09:44
...χαχα οσο με αφορα αμα εγινε κατι την προηγουμενη το βραδυ την επομενη στο γυμναστηριο εχω φουλ ενεργεια:turtle::green:

KATERINI 144
25-06-09, 11:23
λογικό για γυναίκα, για άντρα είναι μια η άλλη :green:

satheo
25-06-09, 17:41
Τι διαβαζω εδω μεσα κ αργησα να το δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν υπάρχει πριν κ μετά απο την προπόνηση ρε παιδιά μην τρελαθουμε τελειως, οταν γουστάρεις τον αλλον κ εχεις τρελή χημεία μαζί του τον ξ...........
κ δεν σε εμποδίζει ουτε δίαιτα ουτε κόπωση ουτε αγωνιστική προετοιμασία ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!! εκτος κ αν εχεις δίπλα σου ατομο ακ.... κ ανέραστο

κανε το 2 ωρες πριν την σκινι θα εισαι σε super forma!!!!
ουτε τα λασιξ δεν στεγνωνουν τοσο!!!

Annie
25-06-09, 17:44
...τρελή προπονήση μετά το σεξ και τρελό σεξ μετά την προπόνηση....lol
:turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
25-06-09, 18:04
εγω επιμένω και έδω είναι θέμα διάθεσης και επιθυμίας κατα πόσο είναι έντονη και ψυχοσύνθεσης ανθρώπου και το κυριότερο να μην γίνετε αγγαρία .

τότε επιβεβαιωμένα όχι μόνο πρίν αλλα και ενδιάμεσα στην προπόνηση σαν ενα ευχάριστο διάλειμα και μετα συνέχεια ξανα , όταν χάνετε το μυαλό δεν σκεύτεσε παρα μόνο αισθάνεσε και μετα η απόδοση πάει φούλ η τουλάχιστον δεν καταλαβαίνεις πτώση γιατι τα οφελη επιδρουν ευεργετικα στην ψυχολογία .

έτσι τουλάχιστον το βλέπω εγω με το άθλημα που ασχολούμε αν έκανα στίβο δεν ξέρω γιατι δεν έκανα να έχω άποψη αλλα για το ββ ούτε κάν μου πέρασε απ το μυαλο να το δω αρνητικά που αν το έβλεπα έτσι η ήμουν προκατειλημένος δεν θα τό κανα απλα δεν το σκεύτομε καν

παίζει ρόλο το τάιμινκ με λίγα λόγια και να είναι αμοιβαία η επιθυμία , εκεί απλα δεν κάνεις προπόνηση αν δεν εκτονωθείς δεν παλεύεται , ενω μετα λές συγκεντρωνομε στην προπόνηση.

όπως μετα απο εντονη προπόνηση ποδιών να έχω τρελη επιθυμια αλλα να γουσταρω αυτην που εχω δίπλα μου βασικότατο αυτο

αλλα και πάλι το λέω όπως όλα τα δαχτυλα δεν είναι το ίδιο έτσι και όλοι οι άνθρωποι δεν έχουν ίδιες επιθυμίες:turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
25-06-09, 18:11
...τρελή προπονήση μετά το σεξ και τρελό σεξ μετά την προπόνηση....lol
:turtle::turtle::turtle::turtle:


σωστή η άννυ το καλύτερο σε συνδιασμο με προπόνηση οι ορμόνες δεν ελέγχονται και αν και το μυαλό είναι τρελαμένο απλα δεν κάνεις διαφορετικά :P:P

Levrone
25-06-09, 18:27
...τρελή προπονήση μετά το σεξ και τρελό σεξ μετά την προπόνηση....lol
:turtle::turtle::turtle::turtle:

Αnnie μη μας λες τετοια τωρα γιατι θα δωσω λευκη κολλα τη Δευτερα:turtle::roll:

Annie
25-06-09, 18:30
Αnnie μη μας λες τετοια τωρα γιατι θα δωσω λευκη κολλα τη Δευτερα:turtle::roll:

σε τέτοιο τόπικ τι να πω;;;:green::green: πες μου τι μάθημα γράφεις να σου πω κάτι σχετικό...:P:P:P

TRIANTAFYLLOU
25-06-09, 18:32
Αnnie μη μας λες τετοια τωρα γιατι θα δωσω λευκη κολλα τη Δευτερα:turtle::roll:
ευστοχος ο προβληματισμός σου levrone:rolf::rolf:

Levrone
25-06-09, 18:36
γυναικολογία!:shock::P

Levrone
25-06-09, 18:42
καλα πλακα κανω, παθολογια δινω..

γυναικολογια εχω περασει.:rolf:

Annie
25-06-09, 18:42
γυναικολογία!:shock::P

πιστεύω θα γράψεις άριστα....χαχαχαχαχα:P:P:P
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Levrone
25-06-09, 18:45
ε τοτε να κανω αναβαθμολογηση , να παρω καλυτερο βαθμο!!!!:thumbup:

jGod
21-07-09, 13:45
για μένα ..αν κανω σεξ πριν την προπονηση μετα δεν τραβαει η ομαδα στο γυμναστηριο..προτιμω μετα το γυμναστηριο :green:

ioannis1
23-07-09, 21:41
εγω θα το πω αλλιως.αν κανεισ σεξ και χωρισ να ξεκουραστεις πας για προπονηση θα κανεις και γ..μω τις προπονησεις.αν ξαπλωσεις, αστο καλυτερα.

jGod
24-07-09, 14:38
δηλαδή γιάννη αυτό που προτείνεις είναι σέξ στα όρθια?? :thumbup:

billys15
24-07-09, 18:36
:green::green:
Νομιζω εννοει οτι αν κανεις και φυγεις εισαι ΟΚ,ενω αν κανεις και κατσεις να "στανιαρεις",δεν πας καθολου γυμναστηριο...8-)

ioannis1
24-07-09, 20:46
δηλαδή γιάννη αυτό που προτείνεις είναι σέξ στα όρθια?? :thumbup:
:rolf::rolf::rolf::rolf::green::green::turtle::turtle::turtle:
οτι ειπε ο βιλυ.

petexhls
25-07-09, 19:34
Και μια επιστημονική ανάλυση στο ζήτημα :geek:

The levels of pregnenolone, dehydroepiandrosterone (DHA), androstenedione, testosterone, dihydrotestosterone (DHT), oestrone, oestradiol, cortisol and luteinizing hormone (LH) were measured in the peripheral plasma of a group of young, apparently healthy males before and after masturbation/sex. The same steroids were also determined in a control study, in which the psychological antipation of masturbation/sex was encouraged, but the physical act was not carried out. The plasma levels of all steroids were significantly increased after masturbation, whereas steroid levels remained unchanged in the control study. The most marked changes after masturbation/sex were observed in pregnenolone and DHA levels. No alterations were observed in the plasma levels of LH. Both before and after masturbation/sex plasma levels of testosterone were significantly correlated to those of DHT and oestradiol, but not to those of the other steroids studied. On the other hand, cortisol levels were significantly correlated to those of pregnenolone, DHA, androstenedione and oestrone. In the same subjects, the levels of pregnenolone, DHA, androstenedione, testosterone and DHT, androstenedione and oestrone. In the same subjects, the levels of pregnenolone, DHA, androstenedione, testosterone and DHT in seminal plasma were also estimated; they were all significantly correlated to the levels of the corresponding steroid in the systemic blood withdrawn both before and after masturbation/sex. As a practical consequence, the results indicate that whenever both blood and semen are analysed, blood sampling must precede semen collection.

Χοντρικά δηλαδή η τεστοστερόνη δε μειώνεται με το σεξ η τη @@κία ^^άρα βαράτε άφοβα :P
Για την ακρίβεια ίσως έχουμε μείωση των επιπέδων τεστοστερόνης.Αν κάνεις σεξ,χάνεις σπέρμα όπως όλοι γνωρίζουμε.Τότε το σώμα αναγκάζεται να αυξήσει την LH, η οποία μ ετη σειρά της οδηγεί σε αύξηση της τεστοστερόνης ώστε να παραχθεί σπέρμα.Το αντίθετο συμβαίνει όταν δεν κάνεις σεξ ή δεν λαλακίζεσαι...
Το κακό είναι ότι το σεξ λόγω κάποιων άλλων ορμονών που παράγονται όπως οι ενδορφίνες(ορμόνη της χαράς) μας χαλαρώνει πολύ και ίσως μπορεί να μην είμαστε τόσο αποδοτικοί.Αυτό εξαρτάται και απο τον άνθρωπο φυσικά...:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
25-07-09, 21:38
Και μια επιστημονική ανάλυση στο ζήτημα :geek:

The levels of pregnenolone, dehydroepiandrosterone (DHA), androstenedione, testosterone, dihydrotestosterone (DHT), oestrone, oestradiol, cortisol and luteinizing hormone (LH) were measured in the peripheral plasma of a group of young, apparently healthy males before and after masturbation/sex. The same steroids were also determined in a control study, in which the psychological antipation of masturbation/sex was encouraged, but the physical act was not carried out. The plasma levels of all steroids were significantly increased after masturbation, whereas steroid levels remained unchanged in the control study. The most marked changes after masturbation/sex were observed in pregnenolone and DHA levels. No alterations were observed in the plasma levels of LH. Both before and after masturbation/sex plasma levels of testosterone were significantly correlated to those of DHT and oestradiol, but not to those of the other steroids studied. On the other hand, cortisol levels were significantly correlated to those of pregnenolone, DHA, androstenedione and oestrone. In the same subjects, the levels of pregnenolone, DHA, androstenedione, testosterone and DHT, androstenedione and oestrone. In the same subjects, the levels of pregnenolone, DHA, androstenedione, testosterone and DHT in seminal plasma were also estimated; they were all significantly correlated to the levels of the corresponding steroid in the systemic blood withdrawn both before and after masturbation/sex. As a practical consequence, the results indicate that whenever both blood and semen are analysed, blood sampling must precede semen collection.

Χοντρικά δηλαδή η τεστοστερόνη δε μειώνεται με το σεξ η τη @@κία ^^άρα βαράτε άφοβα :P
Για την ακρίβεια ίσως έχουμε μείωση των επιπέδων τεστοστερόνης.Αν κάνεις σεξ,χάνεις σπέρμα όπως όλοι γνωρίζουμε.Τότε το σώμα αναγκάζεται να αυξήσει την LH, η οποία μ ετη σειρά της οδηγεί σε αύξηση της τεστοστερόνης ώστε να παραχθεί σπέρμα.Το αντίθετο συμβαίνει όταν δεν κάνεις σεξ ή δεν λαλακίζεσαι...
Το κακό είναι ότι το σεξ λόγω κάποιων άλλων ορμονών που παράγονται όπως οι ενδορφίνες(ορμόνη της χαράς) μας χαλαρώνει πολύ και ίσως μπορεί να μην είμαστε τόσο αποδοτικοί.Αυτό εξαρτάται και απο τον άνθρωπο φυσικά...:thumbup:



αυτή η επιστημονική ανάλυση με κάλυψε και επιβεβαιώνονται αυτα που έλεγα σε προηγούμενα πόστ και επιστημονικά , γιατί εγω τα έλεγα καθαρα εμπειρικά και ησύχασα γιατί λέω είμαι νορμάλ δεν έχω κάποιο κουσούρι όταν έλεγα οτι η στέρηση και καταπίεση μπορεί να έχει πιο αρνητικές επιπτώσεις , όπως επίσης έχει να κάνει και με διαφορετικότητα ανθρώπων και επιθυμιών :thumbup:

ησύχασα τώρα χαχαχαχα:P:P

flowin_through
28-07-09, 00:22
Η αποψη μου ειναι οτι το σεξ πριν την προπονηση αυτο καθεαυτο ελαττωνει την αποδοτικοτητα. ΟΜΩΣ, η καλυτερη ψυχολογια ισοσταθμιζει τα πραγματα. Αρα, το καθαρο αποτελεσμα ειναι σχεδον το ιδιο με τη διαφορα οτι με το σεξ σου μενει καπως η καλυτερη ψυχολογια και σε συνδυασμο με την επισης ανεβαστικη διαθεση που προσφερει η προπονηση, εχεις ακομα καλυτερη ψυχολογια. Παρολα αυτα η επιλογη μου ειναι σεξ μονο μετα, οχι πριν, καθοτι κολλημενος με την επιδοση. Και ας παραπονιεται η κοπελα οτι δε μπορω να κουνηθω. Αφου ετσι κιαλλιως τους αρεσει καλυτερα απο πανω ΄)

spirospros
21-10-09, 13:07
Όλα είναι θέμα διάθεσης - εάν επηρεάζει στην προπόνηση θα είναι ένα μικρό ασυμαντο ποσοστό ...

sTeLaKoS
21-10-09, 18:31
¨Εβλεπα τις προαλλες μια εκπομπη στο ΣΚΑΙ, καποιου αμερικανικου δικτυου, που εκαναν ενα τεστ. Πηρανε εναν επαγγελματια μποξερ και τη γυναικα του. Του κανανε καποια τεστ κοπωσης, δυναμης και εξετασεις για τα επιπεδα τεστο. Ήτανε 300κατι αν θυμαμαι καλα. Αυτα το απογευμα.
Το βραδυ τον εβαλαν σε ενα δωματιο ξενοδοχειου με σκοπο τη νυχτα να κανει σεξ με τη γυναικα του, ποσες φορες κλπ δεν ειπανε. Το επομενο πρωι η τεστοστερονη του ήτανε 25+% επάνω, και τα χτυπηματα του αρκετα κιλα δυνατοτερα.
Αυτο βέβαια αρκετες ωρες μετα το σεξ, για αμεσως μετα δεν ειπανε κατι.

Ballbreaker
21-10-09, 18:43
Προσωπικα ψηφισα οχι,αλλα παιζουν πολλα πραγματα ρολο,τι ωρα κανεις προπονηση,τι ηλικια εχεις κ.ο.κ. ακομα και το τι ειδους προπονηση κανεις.
Σε γενικες γραμμες βεβαια θα ελεγα οτι το καθοριστικοτερο ειναι η ηλικια,αλλο να εισαι 20 και αλλο 40.

Bulky
30-10-09, 11:31
Πιστευω ότι πριν την προπονηση,αν γινει ας πουμε 20 λεπτα πριν θα με επηρεασει σε επίπεδα ενεργειας.Αλλά σιγουρα δεν θα χασω την ευκαιρία!:P

thegravijia
30-10-09, 14:12
¨Εβλεπα τις προαλλες μια εκπομπη στο ΣΚΑΙ, καποιου αμερικανικου δικτυου, που εκαναν ενα τεστ. Πηρανε εναν επαγγελματια μποξερ και τη γυναικα του. Του κανανε καποια τεστ κοπωσης, δυναμης και εξετασεις για τα επιπεδα τεστο. Ήτανε 300κατι αν θυμαμαι καλα. Αυτα το απογευμα.
Το βραδυ τον εβαλαν σε ενα δωματιο ξενοδοχειου με σκοπο τη νυχτα να κανει σεξ με τη γυναικα του, ποσες φορες κλπ δεν ειπανε. Το επομενο πρωι η τεστοστερονη του ήτανε 25+% επάνω, και τα χτυπηματα του αρκετα κιλα δυνατοτερα.
Αυτο βέβαια αρκετες ωρες μετα το σεξ, για αμεσως μετα δεν ειπανε κατι.

μαλακιες τοχα δει και γω...που λεει το κανε 6 φορες το βραδυ..
και πηγε το πρωι και εσπασε τα ρεκορ..ασε ρε...
χα θα χε καμια τεστο καβατζα στο ξενοδοχειο:rolf:
εγω την γυναικα του ηθελα...:green:

Fuhrer
01-11-09, 04:44
Πριν το γυμναστηριο ειναι θανατος γιατι σερνεσαι.Μετα το γυμναστηριο ειναι οτι πρεπει που εχουμε ορεξουλες.Τωρα περι 5-6-7-8 φορες την ημερα το αφηνω ασχολιαστο φυσικα.Πολυ sex and the city βλεπετε μαλλον.:P

sTeLaKoS
01-11-09, 04:46
Εκπομπη στην αμερικανικη τηλεοραση ητανε. Και 6 που είπαν λίγες είναι!

Fuhrer
01-11-09, 04:54
Κοιτα αν εισαι αργοσχολος κ δεν εχεις να κανεις κ τπτ αλλο ολη την ημερα μπορει κ να τα καταφερεις.Αλλα εγω προσωπικα αμφιβαλω κ παλι...:)

Fuhrer
01-11-09, 04:57
Βασικα εγω λεω να ρωτησουμε την Annie να μας εξηγησει η ακομα κ να μας δειξει την δηλωση " ...τρελή προπονήση μετά το σεξ και τρελό σεξ μετά την προπόνηση....lol "

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥ!!!!!! ANNIE!!!!!!!! ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ BANANA!!!!
ΘΑ ΡΘΕΙΣ!!!!???? ΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ!!! ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ BANANA!!!!!

Καπως ετσι το φανταζομαι.Χοαχοαχοαχοαχοαχοαχοαοχα.:turtle::green:

KATERINOULA
04-11-09, 04:46
Τελευταίο Πανελλήνιο πρωτάθλημα που έτρεξα πιστεύω πως αν δεν είχα κανει θα ήμουν πιο ξεκούραστη και αντι για 4η θέση ίσως ήμουν στην τριάδα. Νέμεν η ψυχολογία μου ήταν ανεβασμένη αλλα το σώμα μου δεν με υπάκουε!
Πρίν τα βάρη όμως ποτέ δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα.Έβγαινε η προπόνηση άνετα πάντα. :toast:

-beba-
04-11-09, 10:55
Οσον αφορά το σεξ και την προπόνηση εγώ δεν έχω διαπιστώσει να έχω πρόβλημα ούτε για πρίν ούτε για μετά ούτε επίσης και πρίν και μετά. Ισα ίσα θα έλεγα πως αν έχει προηγηθεί το σεξ κάνεις προπόνηση με περισσότερη όρεξη.Μένει να διαπιστώσω τι γίνεται αν κάνεις σεξ κατά τη διάρκεια της προπόνησης, στα διαλείματα μεταξύ των σετ. Δύσκολο όμως γιατί χρειάζεται πριβέ γυμναστήριο. Θα μείνω με την απόρία. Επίσης αξίζει να σημειωθεί πως και με τα μηχανήματα έχεις και πολλές επιλογές για διάφορες στάσεις!

RAMBO
04-11-09, 11:33
ειναι και η ηλικια.......:rolf:
ενω εγω δεν εχω τετοια προβληματα ειμαι ασταματητοσ:lift2hand:

anjelica
04-11-09, 11:44
Οσον αφορά το σεξ και την προπόνηση εγώ δεν έχω διαπιστώσει να έχω πρόβλημα ούτε για πρίν ούτε για μετά ούτε επίσης και πρίν και μετά. Ισα ίσα θα έλεγα πως αν έχει προηγηθεί το σεξ κάνεις προπόνηση με περισσότερη όρεξη.Μένει να διαπιστώσω τι γίνεται αν κάνεις σεξ κατά τη διάρκεια της προπόνησης, στα διαλείματα μεταξύ των σετ. Δύσκολο όμως γιατί χρειάζεται πριβέ γυμναστήριο. Θα μείνω με την απόρία. Επίσης αξίζει να σημειωθεί πως και με τα μηχανήματα έχεις και πολλές επιλογές για διάφορες στάσεις!

Tι ειπες παλι:shock::rolf:

RAMBO
04-11-09, 11:52
Tι ειπες παλι:shock::rolf:

οχι anjelica εσυ δεν χρειαζεται να ανησυχεισ καθολου νεο κοριτσι πανω στο ανθοσ τησ ηλικιασ εισαι...μπουμπουκι!!!

-beba-
04-11-09, 12:26
Tι ειπες παλι:shock::rolf:

Την αλήθεια είπα. Γιατί να το κρύψουμε άλλωστε?

anjelica
04-11-09, 13:14
οχι anjelica εσυ δεν χρειαζεται να ανησυχεισ καθολου νεο κοριτσι πανω στο ανθοσ τησ ηλικιασ εισαι...μπουμπουκι!!!
:roll::oops:

Την αλήθεια είπα. Γιατί να το κρύψουμε άλλωστε?

βαλε και κανα σμαιλ να καταλαβω την εκφραση σου μπεμπουλα:turtle: :)

thegravijia
04-11-09, 13:17
εγω παντως αμα κανω σεχ μετα για προπονηση δεν μπορω να παω με τιποτα..
μαλιστα τα σαββατα κοιταω να πηγαινω νωρις το πρωι για προπονηση πριν ξυπνησει η λεγαμενη...:green:

-beba-
04-11-09, 13:45
:roll::oops:


βαλε και κανα σμαιλ να καταλαβω την εκφραση σου μπεμπουλα:turtle: :)

Η έκφραση μου είναι "χαρούμενη". Πάντα έτσι είμαι "χαρούμενη και γελαστή". Γιαυτό δεν βάζω φατσούλες. Ειναι παγιωμένη κατάσταση το χαμόγελό μου. Αλλωστε τι άλλο από "γελαστή" μπορεί να είναι μία μπέμπα?

anjelica
04-11-09, 15:50
Η έκφραση μου είναι "χαρούμενη". Πάντα έτσι είμαι "χαρούμενη και γελαστή". Γιαυτό δεν βάζω φατσούλες. Ειναι παγιωμένη κατάσταση το χαμόγελό μου. Αλλωστε τι άλλο από "γελαστή" μπορεί να είναι μία μπέμπα?

ετσι σε καταλαβα,αλλα εαν εβαζες :rolf:;):green::turtle::P θα ημουν 100% σιγουρη:toast:

TRIANTAFYLLOU
04-11-09, 17:30
Οσον αφορά το σεξ και την προπόνηση εγώ δεν έχω διαπιστώσει να έχω πρόβλημα ούτε για πρίν ούτε για μετά ούτε επίσης και πρίν και μετά. Ισα ίσα θα έλεγα πως αν έχει προηγηθεί το σεξ κάνεις προπόνηση με περισσότερη όρεξη.Μένει να διαπιστώσω τι γίνεται αν κάνεις σεξ κατά τη διάρκεια της προπόνησης, στα διαλείματα μεταξύ των σετ. Δύσκολο όμως γιατί χρειάζεται πριβέ γυμναστήριο. Θα μείνω με την απόρία. Επίσης αξίζει να σημειωθεί πως και με τα μηχανήματα έχεις και πολλές επιλογές για διάφορες στάσεις!


εδω είμαστε για να λύνουμε απορίες όπου εχουμε άποψη βέβαια , εγω εχω πεί τις θεσεις μου στο θέμα .
εχει να κάνει με άτομο και ψυχοσύνθεση , δηλαδή όταν υπάρχει εντονη επιθυμία και την σταματήσεις ανεκπλήρωτη , τότε μάπα προπόνηση θα κάνεις εγω προσωπικά δεν θα μπορούσα αλλα μετα την ετόνωση και σκουώτ κάνω αρκεί να εχω φάει καλα πρίν και να είμαι γεμάτος απο υδατάνθρακες .

στο άλλο θεμα για ενδιάμεσα κι αυτό είναι καταπληκτικό αν υπάρχει εντονη επιθυμία και μαλιστα και οι επιδόσεις είναι για ολυμπιακα ρεκόρ στο σεχ ενοώ , γιατι στην προπόνηση ποιός κοιταει αυτα , απλα βγαίνει μια χαρα , τωρα βέβαια αν έκανα κανενα άθλημα που μετραν οι επιδόσεις όπως μηκος η στιβο γενικότερα εκει δεν εχω άποψη αν θα πηδούσα ψηλά γιατι δεν είμαι στιβικός , αλλα στο ββ όλα καλα , απλα δεν είναι κατι που πρέπει να το κάνεις για να το κάνεις , είναι θεμα διάθεσης και επιθυμίας .

είναι δελεαρ να δοκιμάσει κάποιος τα μηχανήματα αν εχει δυνατότητα είναι σαν να λέμε να τρώς μέλι και να μην γλύφεις τα δάχτυλά σου

και τα μηχανήματα που λές μπέμπα είναι χρήσιμα και λειτουργικα αλλα αυτά που φαντάζουν ιδανικα στο μάτι σε απογοητεύουν στην πράξη και άλλα είναι πιο πρακτικα , υπάρχει όμως ποικιλία και αλλαζοντας παραστασεις συγχρόνως αλλαζεις και γωνία εξάσκησης και νοιώθεις να πιάνει διαφορετικά η καθε άσκηση:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
04-11-09, 17:35
Τελευταίο Πανελλήνιο πρωτάθλημα που έτρεξα πιστεύω πως αν δεν είχα κανει θα ήμουν πιο ξεκούραστη και αντι για 4η θέση ίσως ήμουν στην τριάδα. Νέμεν η ψυχολογία μου ήταν ανεβασμένη αλλα το σώμα μου δεν με υπάκουε!
Πρίν τα βάρη όμως ποτέ δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα.Έβγαινε η προπόνηση άνετα πάντα. :toast:


στο επόμενο να μην κάνεις παλιοκατερινούλα ασε που το μεγαλύτερο ζόρι ο εργάτης το τραβάει (ο αντρας) εσείς αν εχετε και παθητική σταση ολα καλά .

γι αυτό και εγω ανέφερα στα βάρη δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα στους περισότερους , γιατι όλοι δεν είναι το ίδιο και δεν υπάρχει παρεξήγηση σ αυτο , γιατι το σεχ δεν είναι αγωνας δύναμης η επίδειξης

vAnY
04-11-09, 19:02
εδω είμαστε για να λύνουμε απορίες όπου εχουμε άποψη βέβαια , εγω εχω πεί τις θεσεις μου στο θέμα .
εχει να κάνει με άτομο και ψυχοσύνθεση , δηλαδή όταν υπάρχει εντονη επιθυμία και την σταματήσεις ανεκπλήρωτη , τότε μάπα προπόνηση θα κάνεις εγω προσωπικά δεν θα μπορούσα αλλα μετα την ετόνωση και σκουώτ κάνω αρκεί να εχω φάει καλα πρίν και να είμαι γεμάτος απο υδατάνθρακες .

στο άλλο θεμα για ενδιάμεσα κι αυτό είναι καταπληκτικό αν υπάρχει εντονη επιθυμία και μαλιστα και οι επιδόσεις είναι για ολυμπιακα ρεκόρ στο σεχ ενοώ , γιατι στην προπόνηση ποιός κοιταει αυτα , απλα βγαίνει μια χαρα , τωρα βέβαια αν έκανα κανενα άθλημα που μετραν οι επιδόσεις όπως μηκος η στιβο γενικότερα εκει δεν εχω άποψη αν θα πηδούσα ψηλά γιατι δεν είμαι στιβικός , αλλα στο ββ όλα καλα , απλα δεν είναι κατι που πρέπει να το κάνεις για να το κάνεις , είναι θεμα διάθεσης και επιθυμίας .

είναι δελεαρ να δοκιμάσει κάποιος τα μηχανήματα αν εχει δυνατότητα είναι σαν να λέμε να τρώς μέλι και να μην γλύφεις τα δάχτυλά σου

και τα μηχανήματα που λές μπέμπα είναι χρήσιμα και λειτουργικα αλλα αυτά που φαντάζουν ιδανικα στο μάτι σε απογοητεύουν στην πράξη και άλλα είναι πιο πρακτικα , υπάρχει όμως ποικιλία και αλλαζοντας παραστασεις συγχρόνως αλλαζεις και γωνία εξάσκησης και νοιώθεις να πιάνει διαφορετικά η καθε άσκηση:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:


ωπ να'τος και ο Ασκητης του φορουμ!!:P βρε βρε οπου γινεται κουβεντα για σεξ τσουπ! να το'ς τρυπωνει κι ο Πατερ-Ηλιας να σχολιασει...χιχι:rolf:
Προσεχε μην σε εξορισουν καμια ωρα!!!
χαχαχχαα:green:

TRIANTAFYLLOU
04-11-09, 19:17
ωπ να'τος και ο Ασκητης του φορουμ!!:P βρε βρε οπου γινεται κουβεντα για σεξ τσουπ! να το'ς τρυπωνει κι ο Πατερ-Ηλιας να σχολιασει...χιχι:rolf:
Προσεχε μην σε εξορισουν καμια ωρα!!!
χαχαχχαα:green:


να σαι καλα ρε βανυ με έκανες και γέλασα .

κι αυτό ρε βανυ μερος της ζωής είναι και της προπόνησης είναι και πολύ ευεργετικό για την υγεία και αφού έγινε τόπικ και βλέπω υπάρχει συμετοχή αμοιβαία ανδρών και γυναικών και λένε τις απόψεις τους, είπα και γω να εναποθέσω την άποψη μου καθαρα εμπειρικά γι αυτο και εξηγω να μην παρεξηγηθώ .

όλοι λέτε εγω δηλαδή στο πηγάδι κατούρησα που λένε
γιατι μην κοιτάτε τωρα που είμαι σοβαρός και με αφήνει αδιάφορο αυτό το θέμα, σαν παιδί που ήμουν και γω ήθελα να πειραματίζομε , στις εναλακτικές λύσεις των οργανων γυμναστικης .

το ρεζουμέ είναι οτι στο θεμα αυτό μετραει η ποιότητα και όχι η ποσότητα και πάντα η επιθυμία που διαφέρει στον καθε άνθρωπο γι αυτό και το πολύ η λίγο διαφέρει στον καθένα όπως και το πρίν η μετα την προπόνηση και μην ξεχνάμε δεν είναι και κάτι που συμβαίνει σε μόνιμη βαση για να προβληματιζόμαστε μην πάθουμε κατι η δεν πάει καλά η προπόνηση:turtle::turtle::turtle:

isis
04-11-09, 21:47
Σπατάλη πολύτιμων θρεπτικών συστατικών για τον άνδρα και πηγή ανανέωσης για τις γυναίκες. Τελικά είμαστε οι άνδρες το αδύναμο φύλλο. :turtle:

RAMBO
04-11-09, 22:22
μα γιατι και σπαταλη?εγω νιωθω για αρκετη ωρα μετα αναζοωγονηση ευεξια και εξαψη στα υψη..:turtle::turtle::turtle:

KATERINOULA
06-11-09, 19:09
στο επόμενο να μην κάνεις παλιοκατερινούλα ασε που το μεγαλύτερο ζόρι ο εργάτης το τραβάει (ο αντρας) εσείς αν εχετε και παθητική σταση ολα καλά .

γι αυτό και εγω ανέφερα στα βάρη δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα στους περισότερους , γιατι όλοι δεν είναι το ίδιο και δεν υπάρχει παρεξήγηση σ αυτο , γιατι το σεχ δεν είναι αγωνας δύναμης η επίδειξης

είναι αγώνας αντοχής όμως!!!
χαχαχα :shock:

TRIANTAFYLLOU
06-11-09, 19:17
είναι αγώνας αντοχής όμως!!!
χαχαχα :shock:


ο καθενας όπως μπορεί όμως , αλλα δεν θέλει κόπο αλλα τρόπο χαχαχαχαα:P:P

-beba-
06-11-09, 19:57
ο καθενας όπως μπορεί όμως , αλλα δεν θέλει κόπο αλλα τρόπο χαχαχαχαα:P:P
:clap::clap::clap::clap::clap:

Arlond
23-02-10, 11:25
ρε παιδια εγο παω δουλεια κανονικα κε μετα 6 το απογευμα καπακια παω γυμναστηριο μετα ομως που συναντω την κοπελα μου δεν εχω καθολου ορεξη για σεξ
και αν δω πρωτα την κοπελα μου και μετα παω στο γυμναστηριο θα εχω χασει ολη την τεστοστερονη
τι κανουμε με αυτο το θεμα?

-beba-
23-02-10, 11:54
Eγώ θα σου πρότεινα την μία μέρα να πηγαίνεις γυμναστηριο για προπόνηση και την άλλη μέρα να συναντάς την κοπέλα σου.
Ελπίζω να σε βοήθησα....

sTeLaKoS
23-02-10, 12:06
Τι διατροφή κάνεις; Παίζει μεγάλο ρόλο στην ενέργεια προς το τέλος τις ημέρας.

kaiowas
23-02-10, 12:11
Ρίξε μια ματιά εδώ
http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4418

KATERINI 144
23-02-10, 13:07
τα μηνύματα μεταφερθηκαν εδω.

-beba-
23-02-10, 13:33
Αντε ρε Κατερίνη................εγώ είδα νέο μύνημα στο "σεξ και προπόνηση" και ήρθα να πάρω καμιά νέα ιδέα και είδα το ποστ σου "τα μυνήματα μεταφέρθηκαν εδώ".......................................ξενέρωσα......................

Levrone
23-02-10, 13:35
δεν εχω καθολου ορεξη για σεξ
και αν δω πρωτα την κοπελα μου και μετα παω στο γυμναστηριο θα εχω χασει ολη την τεστοστερονη
τι κανουμε με αυτο το θεμα?

συγνωμη , θες να μας πεις οτι κανεις σεξ??? εισαι αλητης!!! :smash::smash::smash: η προτροπη μου ειναι να το κοψεις! ετσι θα πας μπροστα!!!



Eγώ θα σου πρότεινα την μία μέρα να πηγαίνεις γυμναστηριο για προπόνηση και την άλλη μέρα να συναντάς την κοπέλα σου.
Ελπίζω να σε βοήθησα....

ναι!!! χαχαχαχα!!! να κλαταρει σε λιγες μερες ο αν8ρωπος! θα τρελαθει ετσι!!!


Τι διατροφή κάνεις; Παίζει μεγάλο ρόλο στην ενέργεια προς το τέλος τις ημέρας.

να μαμησει θελει το παιδι, οχι να κανει μια εξτρα επαναληψη!!!! :shock::shock::shock:

kutsup
23-02-10, 14:04
Eγώ θα σου πρότεινα την μία μέρα να πηγαίνεις γυμναστηριο για προπόνηση και την άλλη μέρα να συναντάς την κοπέλα σου.
Ελπίζω να σε βοήθησα....

Κατουράτε και λίγο βρε που λέγαμε τα παλιά τα χρόνια. :P

albertob30
23-02-10, 16:24
να μαμησει θελει το παιδι, οχι να κανει μια εξτρα επαναληψη!!!! :shock::shock::shock:

αχαχαχαχαα τι λεει αυτος ο γιατρος αχαχαχαχ

savage
23-02-10, 18:53
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

aaabasilis
24-02-10, 15:41
ψηφισα ναι,οτι με επηρεαζει.αν ειναι καλοκαιρι κιολας ασε,δεν παω γυμναστηριο,προτιμω την αεροβια...πιστευω πως αποδεδειγμενα επηρεαζει γιατι με το σεξ απελευθερωνεις τεστοστερονη,οποτε αν πας στο γυμναστηριο αφου εχεις διωξει τα "χαλικια",οποτε λειψος απο τεστο,δεν θα εχεις αυτην την "επιθετικοτητα" που εχεις προς τα βαρη οταν εισαι αμαμητος...πιστευω οτι ετσι ειναι αλλα οι ανδρες επειδη δεν θελουν να μειωσουν τον ανδρισμο τους λενε πως οχι δεν τους επηρεαζει αλλα πιστευω οτι ειτε ειναι ψεμα,ειτε το σεξ που κανουν διαρκει πολυ λιγο,ειτε περνουν αας.οσο για τις γυναικες αναλογως την γυναικα,αν ειναι ενεργητικη μαλλον την επηρεαζει κ αυτην,αν ειναι τεμπελα ξαπλα κ περιμενει να αναψει η λαμπα τι να την επηρεαζει?το ιδιο ισχυει κ για τους ανδρες..εγω παντως πρωτα παω γυμναστηριο κ μετα τα αλλα,εκει να δεις χαλαρωση..

KATERINI 144
24-02-10, 17:44
Αντε ρε Κατερίνη................εγώ είδα νέο μύνημα στο "σεξ και προπόνηση" και ήρθα να πάρω καμιά νέα ιδέα και είδα το ποστ σου "τα μυνήματα μεταφέρθηκαν εδώ".......................................ξενέρωσα......................να γραψω κανενα ''πιπεράτο'' αν ειναι για να κανουμε μουχαμπετι (ψόφια για τέτοια είσαι..) :green:

TRIANTAFYLLOU
24-02-10, 18:50
εγω τις εχω πεί τις απόψεις μου επι του θέματος και αναλυτικα μάλιστα , δεν υπαρχουν πρέπει η δεν πρέπει αλλα διαφορετικές επιθυμίες ανθρώπων , αν ενας εχει όρεξη και το ηφαίστιο είναι έτοιμο να εκραγεί τότε μόνο ζημια μπορεί να γίνει και ούτε προπόνηση θα βγεί ,γιατι τα υγρα είναι ασυμπίεστα και αν ακηθεί πίεση κάπου θα βγάλει βλάβη , αλλα αν εκτονωθεί όμορφα τότε και διάθεση , ψυχολογία θα έχει και απόδοση στο φούλ , είναι θεμα ψυχοσύνθεσης και ανθρώπου.

αλλα μην ξεχνάμε και το αγωι ξυπνάει τον αγωγιάτη , δηλαδή αν υπάρχει έμπνευση απο ωραία υπαρξη σιγα να μην με επηρεάσει και να σκευτω μην χαλάσω το σχήμα μου η σηκώσω 10 κιλά λιγότερα , αν πήγαινα για ολυμπιάδα ίσως να το σκευτόμουν , αλλα αν δεν υπάρχει ερέθισμα τότε δεν το σκεύτεσαι και πάς για προπόνηση η για ψάρεμα που λέει η παροιμία , " δεν μαμείς που δεν μαμείς δεν πας για ψάρεμα καλύτερα " :P:P:P:P:P:turtle::turtle:

giannis64
24-02-10, 20:03
ρε προβληματα που εχει ο κοσμος!!!!!!!!!!!!:green:

stamthedrum
24-02-10, 20:47
Εξαρτάται για το πόσες "επαναλήψεις" θα κάνεις και πόση "διάρκεια και "ένταση" θα έχει η καθεμιά :green:

giannis64
24-02-10, 20:52
Καλύτερη αερόβια από το σεχ δεν έχει. Τελεία και παύλα!!!:green:

Machiavelli
03-03-10, 12:46
Καλύτερη αερόβια από το σεχ δεν έχει. Τελεία και παύλα!!!:green:

Γι' αυτό δεν γραμμώνω εύκολα, πιάνω 180 παλμούς στο σεξ και γίνεται αναερόβιο.

-beba-
03-03-10, 12:47
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

giannis64
03-03-10, 13:03
Γι' αυτό δεν γραμμώνω εύκολα, πιάνω 180 παλμούς στο σεξ και γίνεται αναερόβιο.


:thumbup::thumbup::green:

Arlond
06-03-10, 06:08
νταξει ευχαριστω μαγκες χωρισα δεν μαμαω ποια!

giannis64
06-03-10, 09:06
νταξει ευχαριστω μαγκες χωρισα δεν μαμαω ποια!

γιατι κανεις ογκο?:green:

paulakos
09-04-10, 01:19
Εχω ακουσει πολλα πραγματα για το σεξ πριν και μετα την προπονηση,εγω μετα την προπονηση εχω μεγαλη επιθυμια για σεξ(μπορω να το πω ολο αυτο με μια λεξη αλλα τεσπα:P) γιατι συμβαινει αυτο?

Ramrod
09-04-10, 01:46
Εχω ακουσει πολλα πραγματα για το σεξ πριν και μετα την προπονηση,εγω μετα την προπονηση εχω μεγαλη επιθυμια για σεξ(μπορω να το πω ολο αυτο με μια λεξη αλλα τεσπα:P) γιατι συμβαινει αυτο?

Λογικά έχει να κάνει με την δράση της τεστοστερόνης στο σώμα σου κατα τη διάρκεια και μετά την προπόνηση. Ή τη "βρίσκεις" με τα βάρη...
Η απορία είναι άλλη πιστεύω...επηρεάζει σημαντικά η σεξουαλική δραστηριότητα την απόδοση στην προπόνηση αλλά και την ανάπτυξη?:unsure:

Rise above
09-04-10, 03:46
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4418


http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4793


http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3195

ANGEL81
10-04-10, 05:16
εξαρταται......ε οσο να ναι δε ψιλοκουραζει αν κανεις αρκετα βαρη για καποιες ωρες και τρεχεις κι ολη μερα;;μια ψιλοξεκουραση τη θες!αποδιδεις αλλιως μετα....χεχεχε!!!βεβαια παιζει ρολο κι ο συντροφος...............αλλα κακα τα ψεματα.οταν κανεις βαρη......γινεσαι ζορικο παιδι ξυπνανε αγρια ενστικτα αλλες αντοχες αλλη διαθεση,το καλο σεξ και με σωστους ρυθμους κανει καλο στην υγεια κακα τα ψεματα.........αυτα σε γενικες γραμμες!!καλημερα παιδια!!!

micong0
22-06-10, 20:22
Εχω την εντυπωση οτι εννοεις να κανεις σεξ πριν την προπονηση..γιατι μετα δεν εχει σημασια το τι θα κανεις..Ε ναι..καλο θα ηταν πριν να μην κανει κανεις..διοτι χαλαρωνεις οχι οτι κουραζεσαι..και δεν εχεις την ιδια ενεργεια στην προπονηση μετα..(ασχετο..αυτο το λενε και για το μπανιο..ποτε μπανιο πριν την προπονηση..)


Εμμ, εγώ κάνω πάντα μπάνιο πρίν πάω gym καθώς και μόλις γυρίσω. 8-)

Psychopath
22-06-10, 21:30
Χαρακτηριστικά του σπέρματος

Γ. Χημική Σύσταση

-Γενική σύσταση

1. Νερό 90%
2. πρωτεΐνες 2-6%
3. άλατα 1-2%
4. Αιθεροδιαλυτές ουσίες 0.2%

-Οργανικές ουσίες

1. κιτρικό οξύ 400 (100-1400) mg%
2. φρουκτόζη 200 (150-600) mg%
3. γαλακτικό οξύ 25 (20-50) mg%
4. ασκορβικό οξύ 5 (2-12) mg%
5. όξινη φωσφατάση 500-4000 μον. ΚΑ

-Ανόργανες ουσίες

1. νάτριο 280 (240-320) mg%
2. χλώριο 150 (100-200) mg%
3. κάλιο 90 (70-110) mg%
4. ανόργανος φώσφορος 40-50 mg%
5. ασβέστιο 25 (20-30) mg%
6. μαγνήσιο 15 mg%
7. ψευδάργυρος 13 (10-20) mg%

Αυτά τα συστατικά βρίσκονται υπό μορφή σπέρματος στους όρχεις και παράγονται σε ένα ρυθμό. Όταν οι αποθήκες γεμίσουν:P αποβάλλεται ένα μικρό μέρος αυτού και συνεχίζεται η δουλειά...
Όταν όμως υπάρξει κανονική εκσπερμάτωση και αδειάσουν, τότε επιστρατεύεται ολόκληρος ο οργανισμός για την αναπλήρωση. Που σημαίνει ότι τα συστατικά που θα χρησιμοποιούσε γα αναβολισμό, τα χρησιμοποιεί για την (αυξημένη) παραγωγή σπέρματος. Και ο νοών, νοείτω...

Haris Pilton
22-06-10, 21:59
Aαα να τι χρειαζόταν το φόρουμ.
Θερμίδες ξέρουμε;

Machiavelli
22-06-10, 22:00
Πως μαγειρεύεται; Αν το ψήσω πολύ χάνει θρεπτικά συστατικά;

γιαννης93
22-06-10, 22:04
Χαρακτηριστικά του σπέρματος

Γ. Χημική Σύσταση

-Γενική σύσταση

1. Νερό 90%
2. πρωτεΐνες 2-6%
3. άλατα 1-2%
4. Αιθεροδιαλυτές ουσίες 0.2%

-Οργανικές ουσίες

1. κιτρικό οξύ 400 (100-1400) mg%
2. φρουκτόζη 200 (150-600) mg%
3. γαλακτικό οξύ 25 (20-50) mg%
4. ασκορβικό οξύ 5 (2-12) mg%
5. όξινη φωσφατάση 500-4000 μον. ΚΑ

-Ανόργανες ουσίες

1. νάτριο 280 (240-320) mg%
2. χλώριο 150 (100-200) mg%
3. κάλιο 90 (70-110) mg%
4. ανόργανος φώσφορος 40-50 mg%
5. ασβέστιο 25 (20-30) mg%
6. μαγνήσιο 15 mg%
7. ψευδάργυρος 13 (10-20) mg%

Αυτά τα συστατικά βρίσκονται υπό μορφή σπέρματος στους όρχεις και παράγονται σε ένα ρυθμό. Όταν οι αποθήκες γεμίσουν:P αποβάλλεται ένα μικρό μέρος αυτού και συνεχίζεται η δουλειά...
Όταν όμως υπάρξει κανονική εκσπερμάτωση και αδειάσουν, τότε επιστρατεύεται ολόκληρος ο οργανισμός για την αναπλήρωση. Που σημαίνει ότι τα συστατικά που θα χρησιμοποιούσε γα αναβολισμό, τα χρησιμοποιεί για την (αυξημένη) παραγωγή σπέρματος. Και ο νοών, νοείτω...

α γιαυτο μερικες το πινουν ή το κανουν μασκα ομορφιας...

Psychopath
22-06-10, 22:29
Πως μαγειρεύεται; Αν το ψήσω πολύ χάνει θρεπτικά συστατικά;

Δεν συμφέρει, εκτός και αν είναι αλλουνού :shock::P:rolf::rolf::rolf::puke:

deluxe
22-06-10, 23:27
Η κοπελα μου φοβαται με ολα αυτα που παιρνω ( κυριως το νιτρικο ) μηπως μπαινουν και στο σπερμα. Υπαρχει καποιο προβλημα;

Πριν το σεξ, ενα scoop νιτρικο και λιγο tribulus..

noz1989
22-06-10, 23:29
Η κοπελα μου φοβαται με ολα αυτα που παιρνω ( κυριως το νιτρικο ) μηπως μπαινουν και στο σπερμα. Υπαρχει καποιο προβλημα;

Πριν το σεξ, ενα scoop νιτρικο και λιγο tribulus..

ΘΕΟΣ!!!:rolf:

Παρε horny goat wheed!!!:P

Haris Pilton
22-06-10, 23:30
Ντελουξ είσαι θεός. :clap:

Σ`αγαπάω.

beefmeup
22-06-10, 23:40
Η κοπελα μου φοβαται με ολα αυτα που παιρνω ( κυριως το νιτρικο ) μηπως μπαινουν και στο σπερμα. Υπαρχει καποιο προβλημα;

Πριν το σεξ, ενα scoop νιτρικο και λιγο tribulus..

ψηλε εισαι ηρωας..κερναω πλαζματζετ,που δεν αφηνει ιχνη στο σπερμα..

deluxe
23-06-10, 00:00
Ξεχασα το σημαντικοτερο.

Μετα, 1,5 scoop whey.

Georges
23-06-10, 00:02
Ξεχασα το σημαντικοτερο.

Μετα, 1,5 scoop whey.

Τσιγάρο μετά την "πράξη" δεν έχει; :shock: :P :green:

noz1989
23-06-10, 00:12
Ελα ρε.... Πρεπει να βαζεις και λιγο υδατ, για αναπληρωση γλυκογονου!!!!

TEFAAtzis
23-06-10, 00:13
μια ριζογκοφρετα και δυο μην σου πω ειναι ενταξει για το μετα :P

Haris Pilton
23-06-10, 00:15
Γιατι γουει;Δε θ`απορροφηθεί!!αα δεν ειναι πρωί ουτε μετα τη προπόνηση.

TRIANTAFYLLOU
23-06-10, 00:23
είχα ξανααναφέρει ότι ενα πράμα είναι που πρέπει να γίνετε αυθόρμητα και χωρίς να σκευτόμαστε αλλα να αισθανόμαστε μην το χαλάσουμε κι αυτό και το βλέπουμε σαν προπόνηση η κοιτάμε τι χάνουμε .

αλλα αν θέλουμε να είμαστε ακριβοδίκαιοι να βάλουμε σε μια ζυγαριά και τα οφέλη και την χαρά που δίνει και πόσο ευεργετικό είναι στην ψυχολογία , γιατι αυτά δεν μετριώνται ούτε με mg ούτε με τίποτε , γι αυτο λέμε αυτό πρέπει να είναι αυθόρμητο και ένας που έχει το κίνητρο και το ερέθισμα απο την κοπέλα του , μάλλον είναι αδύνατο για μερικούς και μονόδρομος να γίνει το μπέρδεμα γιατι μετα μόνο προπόνηση δεν βγαίνει αν το μυαλό είναι στο κοκό .

αλλα πάντα έχει να κάνει με την ψυχοσύνθεση του καθένα γιατι αν είναι να το κάνεις και μετα να κλαίς για τις θερμίδες που χάνεις η για το ζουμί που θα χάσεις , βράστα χαράλαμπε , γι αυτο και λέμε δεν υπάρχει πρέπει σ αυτα τα πράματα , ούτε και να κρίνει κανείς , είναι θέμα ανθρώπου και επιθυμίας :banana::banana::banana::banana::banana:

γιαννης93
23-06-10, 00:25
είχα ξανααναφέρει ότι ενα πράμα είναι που πρέπει να γίνετε αυθόρμητα και χωρίς να σκευτόμαστε αλλα να αισθανόμαστε μην το χαλάσουμε κι αυτό και το βλέπουμε σαν προπόνηση η κοιτάμε τι χάνουμε .

αλλα αν θέλουμε να είμαστε ακριβοδίκαιοι να βάλουμε σε μια ζυγαριά και τα οφέλη και την χαρά που δίνει και πόσο ευεργετικό είναι στην ψυχολογία , γιατι αυτά δεν μετριώνται ούτε με mg ούτε με τίποτε , γι αυτο λέμε αυτό πρέπει να είναι αυθόρμητο και ένας που έχει το κίνητρο και το ερέθισμα απο την κοπέλα του , μάλλον είναι αδύνατο για μερικούς και μονόδρομος να γίνει το μπέρδεμα γιατι μετα μόνο προπόνηση δεν βγαίνει αν το μυαλό είναι στο κοκό .

αλλα πάντα έχει να κάνει με την ψυχοσύνθεση του καθένα γιατι αν είναι να το κάνεις και μετα να κλαίς για τις θερμίδες που χάνεις η για το ζουμί που θα χάσεις , βράστα χαράλαμπε , γι αυτο και λέμε δεν υπάρχει πρέπει σ αυτα τα πράματα , ούτε και να κρίνει κανείς , είναι θέμα ανθρώπου :banana::banana::banana::banana::banana:

ε τοση ωρα περιμενα να τοπο8ετη8ει στην συζητηση.οριστε κατατοπιστικοτατος.ουτε χυδαιος ουτε τιποτα.

Psychopath
23-06-10, 00:35
ούτε και να κρίνει κανείς , είναι θέμα ανθρώπου και επιθυμίας

:thumbup::thumbup::thumbup::bowdown:

Αυτό τα λέει όλα.

Niiick
23-06-10, 00:38
Πριν τη "προπονηση" alri pornstar..

Καλα ο deluxe τα ειπε ολα!:bowdown:

TRIANTAFYLLOU
23-06-10, 00:40
ε τοση ωρα περιμενα να τοπο8ετη8ει στην συζητηση.οριστε κατατοπιστικοτατος.ουτε χυδαιος ουτε τιποτα.


ε ρε τι πονηρά παιδια είστε εσείς ,λέτε θα κάνει την γκάφα ο μπαρμα ηλίας ,είπαμε αυτα τα θέματα είναι ευχάριστα και πουλάνε:P:P και μπορούμε να περνάμε το νόημα χωρίς να γινόμαστε χυδαίοι άν δεν μπορούσα δεν θα το παίδευα καθόλου , αλλα σημασία έχει να υπάρχει και ουσία , άλλωστε είναι ενα θέμα που απασχολεί αρκετά άτομα , άντρες κυρίως γιατι οι γυναίκες είναι σαν τα απάτσι παντώς καιρού , αλλα και μερικοί άντρες μην τα ισωπεδώνουμε όλα:turtle::turtle::turtle:

deluxe
23-06-10, 00:43
Καλα, παιδες πλακα κανω. Μη τα ισοπεδωσουμε και ολα. Απλα να γελασουμε λιγακι μετα την ηττα της Ελλαδαρας.

loukiss
23-06-10, 01:15
εγω λεω παλι καλα με τα δοκαρια που ειχε ο Messi ^^ <--- off topic
ενταξει δν υπηρξε κατι πολυ ακραια στα σχολια ετσι κ αλλιως

andreasaxo
31-07-10, 10:25
Εμένα με εξουθενώνει, βασικά παίζουν πολλά τον ρόλο τους.
Για διαφόρους λόγους που δεν είναι της παρούσης εγώ με την δικια μου όταν είναι να γίνει γίνετε μετά το μπανακη μας στη θάλασσα, περίπου 17:00 με 17:30 το βάζουμε μπροστά και γίνετε στο αμάξι, η ώρα που έχουμε μπροστά μας είναι περίπου μέχρι της 18:30 και γίνετε 2 με 3 φορές, ανάλογα.
Μετά εγώ κατά της 19:00 έχω gym και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.
Όπως βλέπετε από την πλήρη ανάλυση που έκανα και την διαδικασία που ακολουθω 3 με 4 φορές την εβδομάδα, είναι πολύ δύσκολο να έχω ενεργια στο gym όταν πάω, γίνετε μετά το μπάνιο που είδη έχω καταναλώσει αρκετή ενεργια , γίνετε κάτω από αντίξοες συνθήκες (μέσα στο αμάξι με αυτήν την ανυπόφορη ζέστη) για συγκεκριμένους λόγους που δεν είναι της παρούσης, έχουμε περιορισμό και πίεση χρόνου και δεν γίνετε μόνο μια φορά.

StormRid3r
31-07-10, 12:03
καλυτερα μετα τα βαρη για καυση του λιπους (αεροβια). :p

andreasaxo
31-07-10, 12:13
καλυτερα μετα τα βαρη για καυση του λιπους (αεροβια). :p

Δυστυχώς δεν γίνετε μετά, εγώ τελειώνω περίπου στης 9, ο μπαμπάς μαλώνει γιατί ακόμα 18 είναι.
Δεν παίζει με τίποτα. Καλά όσο αφορά την καύση λίπους άστα, μέσα στο saxo καταμεσήμερο την ακούω, εκεί καταλαβαίνω προγραμματικά ότι το mitotropin δουλεύει.:shock::rolf:

dionisos
12-08-10, 16:05
Καμιά τράπεζα λεφτά να είχαμε και όλη μέρα προπόνηση και σεξ θα κάναμε!

mantus3
13-08-10, 17:00
Καμιά τράπεζα λεφτά να είχαμε και όλη μέρα προπόνηση και σεξ θα κάναμε!

χαχαχαχαχαχαχα!

σωστος!

liosis
02-09-10, 13:16
εγω πατησα οχι γιατι οντοσ ετσι ειναι δεν ξερω για σας αλλα εχω αρκετεσ αντοχεσ μαλλον επειδη ειμαι 19 ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΙΕΜΑΙ ΛΕΜΕ:turtle::turtle:

beefmeup
02-09-10, 13:17
εγω πατησα οχι γιατι οντοσ ετσι ειναι δεν ξερω για σας αλλα εχω αρκετεσ αντοχεσ μαλλον επειδη ειμαι 19 ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΙΕΜΑΙ ΛΕΜΕ:turtle::turtle:

καλα που το πες να πηγαινουμε τοιχο τοιχο εδω μεσα.

manos_
02-09-10, 14:33
καλα που το πες να πηγαινουμε τοιχο τοιχο εδω μεσα.
:bowdown:

Devil Randime
02-09-10, 14:42
καλα που το πες να πηγαινουμε τοιχο τοιχο εδω μεσα.

Ε βεβαια να προσέχουμε!!
Χαχαχαχα :bowdown: :bowdown: :green:

Titanium
02-09-10, 14:44
καλα που το πες να πηγαινουμε τοιχο τοιχο εδω μεσα.

χαοχαοχοαχαοχαοχαο:bowdown::bowdown::bowdown:εγραψες:bowdown::rolf::rolf::rolf:

liosis
04-09-10, 15:42
καλα που το πες να πηγαινουμε τοιχο τοιχο εδω μεσα.
Δεν σας σωζει ουτε ο τοιχοσ :Pσαν τον ΝΤΟΝΑΝΤΕΛΟ πρπει να πηγαινεισ κοιτα τον:turtle::turtle:

Devil Randime
04-09-10, 15:48
Δεν σας σωζει ουτε ο τοιχοσ :Pσαν τον ΝΤΟΝΑΝΤΕΛΟ πρπει να πηγαινεισ κοιτα τον:turtle::turtle:

O Ντονατέλο για να χοροπηδαει κάτι άλλο θα έπαθε και κανει έτσι... . . .. ΧΑχαχαχα :rolf:

Polyneikos
06-09-10, 16:53
εγω πατησα οχι γιατι οντοσ ετσι ειναι δεν ξερω για σας αλλα εχω αρκετεσ αντοχεσ μαλλον επειδη ειμαι 19 ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΙΕΜΑΙ ΛΕΜΕ:turtle::turtle:

Eγω που δεν εχω τις ιδιες αντοχες με εναν 19αρη,μου ήρθε μια ψηλη μελαχροινη με ανηθικες ορεξεις αλλα ήμουν στον δρομο για το γυμναστηριο και της είπα να ξαναρθει την επομενη που θα εχω off.Λετε να παρεξηγηθηκε;θα ξαναρθει;:turtle::turtle:

noz1989
06-09-10, 16:55
Eγω που δεν εχω τις ιδιες αντοχες με εναν 19αρη,μου ήρθε μια ψηλη μελαχροινη με ανηθικες ορεξεις αλλα ήμουν στον δρομο για το γυμναστηριο και της είπα να ξαναρθει την επομενη που θα εχω off.Λετε να παρεξηγηθηκε;θα ξαναρθει;:turtle::turtle:
Οχι ρε συ!!!

Η κοπλεα θα καταλαβε ποσο σημαντικη ειναι η μυικη σου αναπτυξη!!:green:

Και αυριο μερα ειναι!!! :turtle::turtle::turtle:

TEFAAtzis
06-09-10, 16:57
Eγω που δεν εχω τις ιδιες αντοχες με εναν 19αρη,μου ήρθε μια ψηλη μελαχροινη με ανηθικες ορεξεις αλλα ήμουν στον δρομο για το γυμναστηριο και της είπα να ξαναρθει την επομενη που θα εχω off.Λετε να παρεξηγηθηκε;θα ξαναρθει;:turtle::turtle:

επρεπε να την παρεις στο γυμναστηριο για ενα καλο σεξαεροβιο για αρχη και μολις θα τελειωνατε και θα σουν και ζεστος για να μπεις στα βαρη τοτε την εδιωχνες!!!;)

Polyneikos
06-09-10, 17:22
(Σεξ)Αεροβικη πριν τα βαρη ποτε,καταλωνουμε το γλυκογόνο μας,μονο μετα!!:turtle::turtle:

giannis64
06-09-10, 17:24
ας την εκλεινες για μετα τα βαρη ρε κωστα!!

τι λεμε???
μετα τα βαρη παντα η αεροβια!:toast:

GEORGEXX1
06-09-10, 17:36
Εκτος και αν σε αγαπαει τοσο πολυ που μπορει να γινει η ιδια το μεσον της προπονησης σου.
Ετσι κανεις και 2 ωρες προπονηση ΑΑΑΑΑΝΕΤΑ.

http://www.menshealth.gr/sex_relations.magazine_subjects.6.9456.html

COBRA_STYLE
06-09-10, 17:43
:rolf::rolf::rolf:και γω πατησα ΟΧΙ γιατι απο οτι βλεπω δεν με επηρεαζει αρνητικα...ισως ειναι το οτι ειμαι και γω 19...χααχαχαχαχαχαχ:rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
06-09-10, 17:44
Ανόρθωση γαμπών
Γυμνάζει τις γάμπες
http://www.menshealth.gr/photos/stasi-8.jpg

Κάτσε στην άκρη του κρεβατιού και βάλε τα πόδια σου πάνω σε ένα χαμηλό σκαμπό, που θα έχεις τοποθετήσει κοντά στο κρεβάτι. Τοποθέτησε τις μύτες των ποδιών στην άκρη του σκαμπό. Βάλε τη γυναίκα σου να καθίσει επάνω σου με πρόσωπο προς τα σένα. Στη συνέχεια, σπρώξε τα πόδια σου προς τα επάνω, για να διεισδύσεις αλλά και να τη σηκώσεις πιο ψηλά. Αν κάνεις πολλές επαναλήψεις, τότε θα νιώσεις τις γάμπες σου να σκληραίνουν

:shock::shock:





Και καθομασταν τοσο καιρο και καναμε ασκησεις γαιδουρας για τις γαμπες και σπαγαμε την μεση μας;

manos_
06-09-10, 17:50
εγω ποτε δεν ειδα καμια διαφορα ισα ισα που αποδιδω καλυτερα στην προπονηση.Οποτε και πριν και ενδοιαμεσα και μετα και ποιο μετα κτλ

GEORGEXX1
06-09-10, 17:51
:shock::shock:





Και καθομασταν τοσο καιρο και καναμε ασκησεις γαιδουρας για τις γαμπες και σπαγαμε την μεση μας;


Κωστα αυτη η ασκηση προϋποθετει να μην εισαι παντρεμενος για να μπορεις καθε εβδομαδα να εχεις αλη γυναικα με περισοτερα κιλα αλιως θα μεινεις στασιμος στην αναπτυξη :P:P:P

manos_
06-09-10, 17:54
εγω την ξερω αλλοιως αυτη.Την εναποθετεις σε ενα παγκο πανω που ειναι αρκετα ψηλα σηκωνεσε στις γαμπες και βουαλα.

Polyneikos
06-09-10, 17:55
Κωστα αυτη η ασκηση προϋποθετει να μην εισαι παντρεμενος για να μπορεις καθε εβδομαδα να εχεις αλη γυναικα με περισοτερα κιλα αλιως θα μεινεις στασιμος στην αναπτυξη :P:P:P

Η να ταιζεις καλα την γυναικα σου,χα,χα!

GEORGEXX1
06-09-10, 17:58
Η να ταιζεις καλα την γυναικα σου,χα,χα!


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
κλασικος μονογαμικος που παντα ψαχνει την πιο βολικη λυση.:clap::clap:

Polyneikos
06-09-10, 18:26
Ε ναι ρε συ,τι νομιζες;
Κατσε μην πεσει η γυναικα σε κανενα φορουμ τυχαια,όλο ανοικτο το εχω:P:P

COBRA_STYLE
06-09-10, 18:28
Ε ναι ρε συ,τι νομιζες;
Κατσε μην πεσει η γυναικα σε κανενα φορουμ τυχαια,όλο ανοικτο το εχω:P:P
:turtle::turtle::turtle::P

Devil Randime
06-09-10, 19:41
ΕΛΕΟΣ ειστε όλοι!! Χαχαχαχα!! Σεξαερόβια λέει ο άλλος!! Χαχαχαχα :green:
Παντως πρεπει να το βαλουν και αυτο σαν επιλογη στα γυμναστηρια. Να εχουν δηλαδη γυμναστριες ετοιμες να σε γυμνάσουν οσο το δυνατον καλύτερα, αλλιώς τι να τα κανεις τα κομφορ αμα λείπει κατι τέτοιο? ΟΕΟ :green:

Niiick
06-09-10, 21:34
Zευγαρωτη κωπηλατικη ΧΑΧΑΧΑ:turtle:

TEFAAtzis
06-09-10, 21:37
ΕΛΕΟΣ ειστε όλοι!! Χαχαχαχα!! Σεξαερόβια λέει ο άλλος!! Χαχαχαχα :green:
Παντως πρεπει να το βαλουν και αυτο σαν επιλογη στα γυμναστηρια. Να εχουν δηλαδη γυμναστριες ετοιμες να σε γυμνάσουν οσο το δυνατον καλύτερα, αλλιώς τι να τα κανεις τα κομφορ αμα λείπει κατι τέτοιο? ΟΕΟ :green:

θα το προτινω αν θα παω σε γυναικειο γυμναστηριο να δουλεψω.Οι ωραιες κοπελες - κυριες να ερχονται για ιδιαιτερα μαθηματα αεροβιας η οποια μπορει κατα περιοδους να γινει και αναεροβια στην αιθουσα μαζι μου:P

TRIANTAFYLLOU
06-09-10, 21:43
η να κάνετε το έργο σε κανένα σκαλοπάτι να είναι δηλαδή η παρτενέρ και να είσαι στις μύτες για να φτάνεις τον στόχο και να καίγονται οι γάμπες , αλλα να μην σταματάς γιατι είσαι στην τελική ευθεία , εκεί να δείτε ανάπτυξη οι γάμπες :P:P

ρε θα με χαλάσετε και μένα παλιόπαιδα με κάνετε να βγάζω ειδικού τύπου ασκήσεις και με πονηρεύεται:banana::banana:

TEFAAtzis
06-09-10, 21:59
η να κάνετε το έργο σε κανένα σκαλοπάτι να είναι δηλαδή η παρτενέρ και να είσαι στις μύτες για να φτάνεις τον στόχο και να καίγονται οι γάμπες , αλλα να μην σταματάς γιατι είσαι στην τελική ευθεία , εκεί να δείτε ανάπτυξη οι γάμπες :P:P

ρε θα με χαλάσετε και μένα παλιόπαιδα με κάνετε να βγάζω ειδικού τύπου ασκήσεις και με πονηρεύεται:banana::banana:

Aλλο που δεν ηθελες Ηλια:P.Φημες σε θελουν να εχεις γραψει το Καμα σουτρα του bodybuilding!!!Ισχυει???:P

TRIANTAFYLLOU
06-09-10, 22:08
Aλλο που δεν ηθελες Ηλια:P.Φημες σε θελουν να εχεις γραψει το Καμα σουτρα του bodybuilding!!!Ισχυει???:P


απαπαπα τι φήμες είναι αυτές εμείς στην εποχή μας μόνο το ιεραποστολικό ξέραμε , όλα τα άλλα τα θεωρούσαμε εξτρίμ :P:P:P ειδικα το οθωμανικό δίκαιο ούτε να τ ακούσω δεν ήθελα !! ντροπής πράματα τα θεωρούσα αυτα .

αν η γυναίκα ήταν γονηπετίς στα 4 και γυρνούσε τα οπίσθια το θεωρούσαμε μεγάλη προσβολή και κοκκίνιζα μάλιστα απο την ντροπή :P:P:P:banana::banana::banana:

COBRA_STYLE
06-09-10, 22:18
απαπαπα τι φήμες είναι αυτές εμείς στην εποχή μας μόνο το ιεραποστολικό ξέραμε , όλα τα άλλα τα θεωρούσαμε εξτρίμ :P:P:P ειδικα το οθωμανικό δίκαιο ούτε να τ ακούσω δεν ήθελα !! ντροπής πράματα τα θεωρούσα αυτα .

αν η γυναίκα ήταν γονηπετίς στα 4 και γυρνούσε τα οπίσθια το θεωρούσαμε μεγάλη προσβολή και κοκκίνιζα μάλιστα απο την ντροπή :P:P:P:banana::banana::banana:
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:δεν μπορω αλλο εχω λιωσειιι:rolf::rolf::rolf:

giannis64
06-09-10, 23:07
σα δε ντρεπεστε ολοι μαζι!!!!:P

TRIANTAFYLLOU
06-09-10, 23:25
σα δε ντρεπεστε ολοι μαζι!!!!:P


γιαννη εγω δεν φταίω τα παλιόπαιδα με παρασέρνουν , σαν δε ντρέπονται τι πράματα είναι αυτα


εγω μιλάω καθαρα επιστημονικα μιας και είναι το θέμα τέτοιο , πως μπορούμε να τα συνδιάσουμε μαζί αυτα τα δύο η και συγχρόνως , αφού ξέρεις εγω ντρέπομαι σ αυτα τα θέματα :(:(:(

giannis64
06-09-10, 23:28
αστους ρε ηλια αυτους!! αυτοι ειναι παιδια που βραζει το αιμα τους!

εμεις δεν πρεπει να πεφτουμε σε τετοιες πονηρες παγιδες!!

εμεις ειμαστε καλα παιδια, που εχουμε βρει τον ισιο δρομο!!:unsure:

TRIANTAFYLLOU
07-09-10, 00:13
αστους ρε ηλια αυτους!! αυτοι ειναι παιδια που βραζει το αιμα τους!

εμεις δεν πρεπει να πεφτουμε σε τετοιες πονηρες παγιδες!!

εμεις ειμαστε καλα παιδια, που εχουμε βρει τον ισιο δρομο!!:unsure:


έτσι είναι εμείς είμαστε αγγελούδια και απονήρευτα:turtle::turtle:

hunteranimator
07-09-10, 00:14
Εν τω μεταξυ θελω να πω κατι τωρα αλλα φοβαμαι μην ειναι τεραστια κοτσανα..Παρ'ολα αυτα θα την πω..απο αυτο που ειπες..δηλαδη το να μην κανεις πλιτς ξερεις τι ζημια μπορεις να παθεις;Προστατη!Δεν κανει ο ανδρας να ερχεται σε στ*ση μετα συγχωρησεως και να μην ολοκληρωνει..Δεν κανει!Και οσο και να εχω αμφιβολιες για αυτο που λεω..ε δεν νομιζω να πεφτω τοσο εξω..Απλως το λεω..γιατι αντε καποια πραγματα τα κανουμε εμεις και κανουμε κακο στον εαυτο μας,αλλα ας μην τα λεμε και σαν συμβουλες σε αλλους και παιρνουμε ατομα στο λαιμο μας..Και αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε γιατι η ερωτικη πραξη δεν τερματιζεται με την ολοκληρωση την γυναικας μονο;Ανεκαθεν τη ληξη σημανε η ολοκληρωση του ανδρα..Ε τωρα αν πεταξα μεγαλη βλακεια..σορρυ κιολας..
veronica αμα θελησεις ο δικος σου να παθει προστατη ξερεις τι θα κανεις........χεχεχεχε.Εγω προσωπικα οταν κανω παγκο καμια φορα εχω στυση και μου την σπαει οταν ερχονται ατομα που δεν ξερω και μαζευομαι και καμια μερα το κοβω να με βρουνε νεκρο με στυση και με 90 κιλα πανω μου.Αυτο δεν το παθαινω και καθε φορα αλλα το εχω παθει ειτε να κανω σεξ ειτε να μην κανω σεξ πριν το γυμναστηριο.Πιστευω πως οσο και να αντεχουμε εχουμε απωλειες,ΑΛΛΑ αναλογος την ηληκια τα γονιδια και την διατροφη εχουμε και τις αναλογες επιπτωσεις,εννοω κατα ποσο μας επηρεαζει το σεξ πριν την προπονηση .{ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ]Επισης και στην προπονηση και στο σεξ απαιτηται καλη ψυχολογια οποτε οι γυναικες θα πρεπει να μας βοηθανε στην καλη ψυχολογια και να μην γκρινιαζουνε σπαζονται μπλα μπλα τα κλασικα.;):green:

TRIANTAFYLLOU
07-09-10, 00:58
σωστη η βερόνικα δεν έχει άδικο σ αυτο ανέκαθεν το σήμα της λήξης το έδινε ο άντρας , με την προυπόθεση πως μέχρι το σπλίτς να έχει κάποια ολοκληρωμένα σέτ και η γυναίκα .

αλλα είναι τραυματική εμπειρία να μένει ένας άντρας μετα απο έντονη διέγερση χωρίς εκτόνωση της βαλβίδος ανακουφήσεως , παθαίνει ζημια το σύστημα , βέβαια υπάρχει και το χειροκίνητο σύστημα για τέτοιες περιπτώσεις αλλα ποτε δεν είναι το ζητούμενο και κάθε γυναίκα που πάνω απ όλα είναι άνθρωπος πρέπει να σκεύτεται πρός αυτη την κατεύθηνση τον συνάνθρωπο :P:P

Ramrod
07-09-10, 01:31
αλλα είναι τραυματική εμπειρία να μένει ένας άντρας μετα απο έντονη διέγερση χωρίς εκτόνωση της βαλβίδος ανακουφήσεως , παθαίνει ζημια το σύστημα , βέβαια υπάρχει και το χειροκίνητο σύστημα για τέτοιες περιπτώσεις αλλα ποτε δεν είναι το ζητούμενο και κάθε γυναίκα που πάνω απ όλα είναι άνθρωπος πρέπει να σκεύτεται πρός αυτη την κατεύθηνση τον συνάνθρωπο :P:P

Απο τότε που έμαθαν οι γυναίκες ότι οι άντρες μπορούν να ανακουφιστούν και έτσι πάμε κατά διαόλου:cursing:

Michaelangelo
25-10-10, 12:02
Τόσα άκουσα, να την πω και εγώ τι βλακεία μου?

Βάλτε την κοπελια σας να σας ερεθίσει (εναλλακτικά: δείτε πολυ λιγο από ένα καλο porno) έως ότου ερεθιστείτε όσο δεν πάει. Μην το αγγίξετε... καθόλου! Ακόμα και το αρχιμα, είναι σαν τι βόμβα με το χρονόμετρο και να πας να βάλεις την αντιστροφη μέτρηση. Εμείς θέλουμε να έχουμε την βόμβα έτοιμη να εκραγεί, χωρίς όμως να αρχίσουμε το χρονόμετρο! Όταν νοιώθετε δεν αντέχετε άλλο, φροντίστε σε 5 λεπτά να είστε στο γυμναστήριο! Η τεστοστερόνη είναι ήδη χτυπημένη στο limit up και οι προπονήσεις που θα βγούν θα σας πάνε σε νέα επίπεδα ρεκόρ! Μετά πηγαίντε σπίτι και καθώς ακόμα θα είστε στην τσίτα, τελειώστε αυτό που πήγατε να αρχίσετε! :D

GEORGEXX1
25-10-10, 12:27
Μιχαλη αμα καθε μερα που πηγαινω για προπονηση πρεπει η κοπελια μου να με ερεθισει μεχρι εκει που δεν παει,και μετα να παω για προπονηση, εγω θα ρεψω,και εκεινη θα μεινη εγκυος απο τον μαναβη απεναντι,ασε που με την βομβα ετοιμη να εκραγει ουτε στο γυμναστηριο δεν θα προλαβω να παω ,αλα και να φτασω σιγα να μην με βαλουν μεσα στην κατασταση που θα με δουνε.
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Dreiko
25-10-10, 12:42
Μιχαλη αμα καθε μερα που πηγαινω για προπονηση πρεπει η κοπελια μου να με ερεθισει μεχρι εκει που δεν παει,και μετα να παω για προπονηση, εγω θα ρεψω,και εκεινη θα μεινη εγκυος απο τον μαναβη απεναντι,ασε που με την βομβα ετοιμη να εκραγει ουτε στο γυμναστηριο δεν θα προλαβω να παω ,αλα και να φτασω σιγα να μην με βαλουν μεσα στην κατασταση που θα με δουνε.
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:εγραψες.....!!!!!!!!!!!!!

Michaelangelo
25-10-10, 12:50
Μιχαλη αμα καθε μερα που πηγαινω για προπονηση πρεπει η κοπελια μου να με ερεθισει μεχρι εκει που δεν παει,και μετα να παω για προπονηση, εγω θα ρεψω,και εκεινη θα μεινη εγκυος απο τον μαναβη απεναντι,ασε που με την βομβα ετοιμη να εκραγει ουτε στο γυμναστηριο δεν θα προλαβω να παω ,αλα και να φτασω σιγα να μην με βαλουν μεσα στην κατασταση που θα με δουνε.
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Εσύ συγκεκριμένα δεν έχεις γυμναστήριο στο σπίτι σου? Που κολλας?

GEORGEXX1
25-10-10, 12:58
Εσύ συγκεκριμένα δεν έχεις γυμναστήριο στο σπίτι σου? Που κολλας?

εχεις δικιο μιχαλη,θα αλαξω τον χρονοδιακοπτη της βομβας χωρις να με δουνε, και θα κλειδωσω την γυναικα μου μεσα να μην βγει για ψωνια.:rolf::rolf:

hunteranimator
25-10-10, 13:01
Τόσα άκουσα, να την πω και εγώ τι βλακεία μου?

Βάλτε την κοπελια σας να σας ερεθίσει (εναλλακτικά: δείτε πολυ λιγο από ένα καλο porno) έως ότου ερεθιστείτε όσο δεν πάει. Μην το αγγίξετε... καθόλου! Ακόμα και το αρχιμα, είναι σαν τι βόμβα με το χρονόμετρο και να πας να βάλεις την αντιστροφη μέτρηση. Εμείς θέλουμε να έχουμε την βόμβα έτοιμη να εκραγεί, χωρίς όμως να αρχίσουμε το χρονόμετρο! Όταν νοιώθετε δεν αντέχετε άλλο, φροντίστε σε 5 λεπτά να είστε στο γυμναστήριο! Η τεστοστερόνη είναι ήδη χτυπημένη στο limit up και οι προπονήσεις που θα βγούν θα σας πάνε σε νέα επίπεδα ρεκόρ! Μετά πηγαίντε σπίτι και καθώς ακόμα θα είστε στην τσίτα, τελειώστε αυτό που πήγατε να αρχίσετε! :D
Εγω ψηνομαι απο περιεργια θα το κανω και με γκομενα αλλα και με τσοντα σημερα θα δοκιμασω το πορνο μεθαυριο θα δοκιμασω με την γκομενα.
Μια φορα που ειχα να εξπερματωσω 50 μερες επητηδες χωρις να πιστευω-θελω-επιδιωκω κατι συγκεκριμενο οτι θα κερδισω.Το μονο που παρατηρησα ητανε οτι νυσταζα ποιο λιγο και γενικα κουραζομουνα ποιο λιγο ψυχικα&σωματικα και ημουν λιγοτερο νευρικος.

Eddie
25-10-10, 13:05
εχεις δικιο μιχαλη,θα αλαξω τον χρονοδιακοπτη της βομβας χωρις να με δουνε, και θα κλειδωσω την γυναικα μου μεσα να μην βγει για ψωνια.:rolf::rolf:

χαχαχαχαχαχααχαχα ωραιοςςςςςςςςςςςς!:green:

Michaelangelo
25-10-10, 13:12
εχεις δικιο μιχαλη,θα αλαξω τον χρονοδιακοπτη της βομβας χωρις να με δουνε, και θα κλειδωσω την γυναικα μου μεσα να μην βγει για ψωνια.:rolf::rolf:

Να σε ερεθίσει είπαμε, όχι να την ερεθίσεις εσύ!
Πρέπει να είσαι ο ''Master of your own blood!''', αν δεν το κοντρολάρεις, λυπάμαι.


Εγω ψηνομαι απο περιεργια θα το κανω και με γκομενα αλλα και με τσοντα σημερα θα δοκιμασω το πορνο μεθαυριο θα δοκιμασω με την γκομενα.
Μια φορα που ειχα να εξπερματωσω 50 μερες επητηδες χωρις να πιστευω-θελω-επιδιωκω κατι συγκεκριμενο οτι θα κερδισω.Το μονο που παρατηρησα ητανε οτι νυσταζα ποιο λιγο και γενικα κουραζομουνα ποιο λιγο ψυχικα&σωματικα και ημουν λιγοτερο νευρικος.

Σαν ήμουνα μικρός, μου λέγανε αν δεν τον παίζω πάνω από μια το μηνα, θα ψιλώσω και θα μου μεγαλώσει αλόγιστα! Δεν ξεπέρασα ποτε μου τις 5 μέρες και αυτό ήταν το μέγιστο ρεκόρ μου. Ακόμα και τώρα, ακόμα και στη μέρα, δεν μπορώ.

ΠΟΙΟ είναι το ΜΥΣΤΙΚΟ σου? Πες μας σε παρακαλώ, είναι ψυχολογική νεανική πληγή!

manos_
25-10-10, 13:27
Τόσα άκουσα, να την πω και εγώ τι βλακεία μου?

Βάλτε την κοπελια σας να σας ερεθίσει (εναλλακτικά: δείτε πολυ λιγο από ένα καλο porno) έως ότου ερεθιστείτε όσο δεν πάει. Μην το αγγίξετε... καθόλου! Ακόμα και το αρχιμα, είναι σαν τι βόμβα με το χρονόμετρο και να πας να βάλεις την αντιστροφη μέτρηση. Εμείς θέλουμε να έχουμε την βόμβα έτοιμη να εκραγεί, χωρίς όμως να αρχίσουμε το χρονόμετρο! Όταν νοιώθετε δεν αντέχετε άλλο, φροντίστε σε 5 λεπτά να είστε στο γυμναστήριο! Η τεστοστερόνη είναι ήδη χτυπημένη στο limit up και οι προπονήσεις που θα βγούν θα σας πάνε σε νέα επίπεδα ρεκόρ! Μετά πηγαίντε σπίτι και καθώς ακόμα θα είστε στην τσίτα, τελειώστε αυτό που πήγατε να αρχίσετε! :D

αυτο που περιγραφεις το κανουνε αυτοι που παιζουνε σε τσοντες δυο φορες την μερα καθε μερα.

hunteranimator
25-10-10, 13:39
Να σε ερεθίσει είπαμε, όχι να την ερεθίσεις εσύ!
Πρέπει να είσαι ο ''Master of your own blood!''', αν δεν το κοντρολάρεις, λυπάμαι.



Σαν ήμουνα μικρός, μου λέγανε αν δεν τον παίζω πάνω από μια το μηνα, θα ψιλώσω και θα μου μεγαλώσει αλόγιστα! Δεν ξεπέρασα ποτε μου τις 5 μέρες και αυτό ήταν το μέγιστο ρεκόρ μου. Ακόμα και τώρα, ακόμα και στη μέρα, δεν μπορώ.

ΠΟΙΟ είναι το ΜΥΣΤΙΚΟ σου? Πες μας σε παρακαλώ, είναι ψυχολογική νεανική πληγή!
xaxaxa.κοιτα να δεις το ξερω ειναι ακατωρθωτο και εγω μικρος τον ελιωνα κανονικα και με τον νομο.Οι τοξικομανεις για να μπορεσουνε να ανταπεξελθουνε στην αποτοξινωση κανουνε κατι που λεγετε εργασιοθεραπεια,δηλαδη οταν τους ερχετε να παρουνε την δοση τους πρεπει να ειναι απασχολημενοι με μια δουλεια για να την παλεψουνε.Το ιδιο μπορουνε να κανουνε και οι ερωτευμενοι που υποφερουν απο μια πολυ βαρια ερωτικη απογοητευση.Ετσι και οι αντρες που θελουνε να τα κρατησουνε και δεν αντεχουνε οταν δεν αντεχουνε η βλεπουνε οτι δεν αντεχουνε αλλο γενικα,τοτε καλο ειναι να ειναι απασχολημενοι με κανενα pc game η κατι αλλο που θα τους αποροφα,εαν αυτο το πραγμα το δουλεψουνε με αγωνα για κανα 10 ημερο θα μπορουνε και παραπανω.Βεβαια η δικη μου η τοτε η περιπτωση ητανε καπως διαφορετικη ειχα χωρισει απο μια σχεση 2 ετων οχι οτι ειχα καποιους νταλκαδες απλα δεν ειχα και πολυ ενδιαφερον και ετσι καταφερα να το κανω,με εργοθεραπεια αλλιως θα δυσκολευομουνα παρα πολυ.προσπαθεια και πειθαρχεια αν δεν πιασει την 1 φορα την 2 την 3 καποια φορα θα πιασει και μετα θα σου ειναι ευκολο.Απλα παρατηρησα οτι ημουν ποιο cool νηφαλιος και ακουραστος γενικα δεν ειδα ομως καποια μυηκη αναπτυξη η δυναμη τα ιδια οπως πριν.
Καλα και αυτο το παραμυθι οτι θα σου μεγαλωση ελεος χααχαχαχ και εμενα μου το λεγανε ευτηχως που δεν το πολυπιστευα,παντως μεγαλωνει αλλα με αλλους τροπους.

ellaki
25-10-10, 13:43
Aυτες οι συμβουλες σας με τρελαινουν..:unsure::unsure::unsure:

Michaelangelo
25-10-10, 13:46
xaxaxa.κοιτα να δεις το ξερω ειναι ακατωρθωτο και εγω μικρος τον ελιωνα κανονικα και με τον νομο.Οι τοξικομανεις για να μπορεσουνε να ανταπεξελθουνε στην αποτοξινωση κανουνε κατι που λεγετε εργασιοθεραπεια,δηλαδη οταν τους ερχετε να παρουνε την δοση τους πρεπει να ειναι απασχολημενοι με μια δουλεια για να την παλεψουνε.Το ιδιο μπορουνε να κανουνε και οι ερωτευμενοι που υποφερουν απο μια πολυ βαρια ερωτικη απογοητευση.Ετσι και οι αντρες που θελουνε να τα κρατησουνε και δεν αντεχουνε οταν δεν αντεχουνε η βλεπουνε οτι δεν αντεχουνε αλλο γενικα,τοτε καλο ειναι να ειναι απασχολημενοι με κανενα pc game η κατι αλλο που θα τους αποροφα,εαν αυτο το πραγμα το δουλεψουνε με αγωνα για κανα 10 ημερο θα μπορουνε και παραπανω.Βεβαια η δικη μου η τοτε η περιπτωση ητανε καπως διαφορετικη ειχα χωρισει απο μια σχεση 2 ετων οχι οτι ειχα καποιους νταλκαδες απλα δεν ειχα και πολυ ενδιαφερον και ετσι καταφερα να το κανω,με εργοθεραπεια αλλιως θα δυσκολευομουνα παρα πολυ.προσπαθεια και πειθαρχεια αν δεν πιασει την 1 φορα την 2 την 3 καποια φορα θα πιασει και μετα θα σου ειναι ευκολο.Απλα παρατηρησα οτι ημουν ποιο cool νηφαλιος και ακουραστος γενικα δεν ειδα ομως καποια μυηκη αναπτυξη η δυναμη τα ιδια οπως πριν.
Καλα και αυτο το παραμυθι οτι θα σου μεγαλωση ελεος χααχαχαχ και εμενα μου το λεγανε ευτηχως που δεν το πολυπιστευα,παντως μεγαλωνει αλλα με αλλους τροπους.

Τι λες ρε φιλε? Sorry για την έκφραση αλλα όταν δεν είναι εδώ η γυναικα η δεν μπορεί, ακόμα τον λιώνω!

Είτε ήμουν πάντα με είτε χωρίς, ποτε μου ΔΕΝ μπόρεσα να καταφέρω αυτό τον στόχο το μια στο μηνα! Και pc game να έχω και ότι και να έχω, με πιάνει απότομα! Εσύ μου λες ''50 days & 50 nights''? Η συνεχεια τις ταινίας είσαι σε Live έκδοση! Ειλικρινά προσκυνώ!

manos_
25-10-10, 13:48
Τι λες ρε φιλε? Sorry για την έκφραση αλλα όταν δεν είναι εδώ η γυναικα η δεν μπορεί, ακόμα τον λιώνω!

Είτε ήμουν πάντα με είτε χωρίς, ποτε μου ΔΕΝ μπόρεσα να καταφέρω αυτό τον στόχο το μια στο μηνα! Και pc game να έχω και ότι και να έχω, με πιάνει απότομα! Εσύ μου λες ''50 days & 50 nights''? Η συνεχεια τις ταινίας είσαι σε Live έκδοση! Ειλικρινά προσκυνώ!

Αυτο που λεμε τον εκανα σφεντονα σε αλλη βερσιον.:bowdown::bowdown:

giannis64
25-10-10, 13:49
και η :clap: παει συνεφοοοοοοο..........................:P

hunteranimator
25-10-10, 13:50
χααχαχαχχααχαχα
Κοιτα δεν εισαι ο μονος ετσι ειναι το 100% των φυσιολογικων αντρων ολοι μα ολοι χωρις καμια εξαιρεση εκτος εαν το επηδιωκει,και αν.Βαλε στοχο της 7 μερες μετα τις 10.Πες και στην γυναικα να σου αρχισει ζηλιες,γκρινιες,ανακρισεις,παρατηρησεις ετσι να σε ξενερωνει κιολας να σε βοηθησει.

giannis64
25-10-10, 13:50
Αυτο που λεμε τον εκανα σφεντονα σε αλλη βερσιον.:bowdown::bowdown:

μυς ειναι και αυτος και θελει προπονηση....:P

hunteranimator
25-10-10, 13:53
μυς ειναι και αυτος και θελει προπονηση....:P
η μαλ....α λεγετε και σετ

ellaki
25-10-10, 13:56
χααχαχαχχααχαχα
Κοιτα δεν εισαι ο μονος ετσι ειναι το 100% των φυσιολογικων αντρων ολοι μα ολοι χωρις καμια εξαιρεση εκτος εαν το επηδιωκει,και αν.Βαλε στοχο της 7 μερες μετα τις 10.Πες και στην γυναικα να σου αρχισει ζηλιες,γκρινιες,ανακρισεις,παρατηρησεις ετσι να σε ξενερωνει κιολας να σε βοηθησει.

και μετα αναρωτιεστε γιατι πεφτει κερατο..οχι θα κατσει η αλλη να ανεχτει τους πειραματισμους σας..αιιιιντε!!

hunteranimator
25-10-10, 13:59
και μετα αναρωτιεστε γιατι πεφτει κερατο..οχι θα κατσει η αλλη να ανεχτει τους πειραματισμους σας..αιιιιντε!!
α α α α και εσεις τωρα υποτιθετε οτι μας αγαπατε?και οτι θα κανετε πολλα για εμας!ε ε ε σωστα το πετυχα?:P:P:P:P:P:P:P

Dreiko
25-10-10, 14:00
Εγω ψηνομαι απο περιεργια θα το κανω και με γκομενα αλλα και με τσοντα σημερα θα δοκιμασω το πορνο μεθαυριο θα δοκιμασω με την γκομενα.
Μια φορα που ειχα να εξπερματωσω 50 μερες επητηδες χωρις να πιστευω-θελω-επιδιωκω κατι συγκεκριμενο οτι θα κερδισω.Το μονο που παρατηρησα ητανε οτι νυσταζα ποιο λιγο και γενικα κουραζομουνα ποιο λιγο ψυχικα&σωματικα και ημουν λιγοτερο νευρικος.

ρε αδερφε.....να σε ρωτησω πως αντεχες στο δρομο και δε χυμηξες σε καμια?????εγω αν δε....καμια βδομαδα θολωνω......:turtle::turtle::turtle:

ellaki
25-10-10, 14:03
α α α α και εσεις τωρα υποτιθετε οτι μας αγαπατε?και οτι θα κανετε πολλα για εμας!ε ε ε σωστα το πετυχα?:P:P:P:P:P:P:P

πολλα ναι αλλα αυτο ειναι ανουσιο,,δεν ξερω αν με πιανεις

manos_
25-10-10, 14:03
Σορρυ κιολας αλλα οταν αφηνεις το σεξ για τα μουσκουλα σημαινει οτι δεν εχεις βρει την καταλληλη γυναικα.

Menios Ser1985
25-10-10, 14:05
και μετα αναρωτιεστε γιατι πεφτει κερατο..οχι θα κατσει η αλλη να ανεχτει τους πειραματισμους σας..αιιιιντε!!

Χαχαχαχα σωστήηηηη!:thumbup:

hunteranimator
25-10-10, 14:15
πολλα ναι αλλα αυτο ειναι ανουσιο,,δεν ξερω αν με πιανεις
Γενικα οταν εισαι με μια γυναικα δεν μπορεις να κανεις τετοιες εγκρατιες,εδω με τα 1000 ζορια παλευεις να κανεις διατροφη οταν εισαι με μια γυναικα,που λεει ο λογος.Το σωστο θα ητανε μονο αν συμφωνουσε κατι σαν νηστεια.

manos_ Εχεις δικιο.Παντως καποιες φορες το να βρεις την σωστη γυναικα ειναι ποιο δυσκολη υποθεση απο το να κανεις μουσκουλα


ellaki δεν ειστε οι μονες που δεν αντεχετε.δεν ξερω αν με πιανεις...

Dreiko η σωστη αποστολη ειναι αυτη που εχει προβλεψει ολα τα απροοπτα.Απλα ελιωνα στα games και μετα τις 10 μερες συνηθισα οσπου τελικα δεν αντεξα στις 50 μερες.Δεν υπαρχει καποιο μυστικο απλη πειθαρχεια
το πως δεν ορμηξα σε καμια ηταν απλο[το ειχα προβλεψει]αλλαζα στενα εφευγα απο το σπιτι αμα ερχοντουσαν φιλες απο τις αδερφες μου.Κατι τετοιο δεν μπορεις να το κανεις οποτε σου καπνισει το σκεφτεσε το αποφασιζεις και το εκτελεις με αποφασιστηκοτητα.Απλα ειπα θα το κανω ρε π@@στη μου τελος[περιεργια],βεβαια κατι τετοιο δεν ξερω αν θα το ξαναεκανα,πιστευω99% πως οχι.

manos_
25-10-10, 14:18
Γενικα οταν εισαι με μια γυναικα δεν μπορεις να κανεις τετοιες εγκρατιες,εδω με τα 1000 ζορια παλευεις να κανεις διατροφη οταν εισαι με μια γυναικα,που λεει ο λογος.Το σωστο θα ητανε μονο αν συμφωνουσε κατι σαν νηστεια.

manos_ Εχεις δικιο.Παντως καποιες φορες το να βρεις την σωστη γυναικα ειναι ποιο δυσκολη υποθεση απο το να κανεις μουσκουλα


ellaki δεν ειστε οι μονες που δεν αντεχετε.δεν ξερω αν με πιανεις...

Dreiko η σωστη αποστολη ειναι αυτη που εχει προβλεψει ολα τα απροοπτα.Απλα ελιωνα στα games και μετα τις 10 μερες συνηθισα οσπου τελικα δεν αντεξα στις 50 μερες.Δεν υπαρχει καποιο μυστικο απλη πειθαρχεια
το πως δεν ορμηξα σε καμια ηταν απλο[το ειχα προβλεψει]αλλαζα στενα εφευγα απο το σπιτι αμα ερχοντουσαν φιλες απο τις αδερφες μου.Κατι τετοιο δεν μπορεις να το κανεις οποτε σου καπνισει το σκεφτεσε το αποφασιζεις και το εκτελεις με αποφασιστηκοτητα.

μπα.Οταν εισαι ετοιμος ψυχολογικα θα την βρεις γιατι θα σε ελκυει αυτο και οχι το ξεκωλο με το διπατο.

Titanium
25-10-10, 14:28
Εγω παντος εχω εναν φιλο που την παιζει 7 φορες την μερα:shock:σοβαρα τωρα δεν κανω πλακα...εχει λιοσει το παλικαρει.....:clap:.....Επισεις αυτος κανει τις περισοτερες μαλακιες μεσα στην παρεα....Τυχεο????:unsure:

Titanium
25-10-10, 14:32
Εντιτ...7 φορες την μερα ειναι 210 φορες τον μηνα......να τονισω οτι ειναι πετσι και κοκαλο.....Τυχεο?????

Eddie
25-10-10, 14:35
Ωραια να το χω υποψιν στη γραμμωση:turtle:

Dreiko
25-10-10, 14:36
Εντιτ...7 φορες την μερα ειναι 210 φορες τον μηνα......να τονισω οτι ειναι πετσι και κοκαλο.....Τυχεο?????

δε νομιζω...

stelios025
25-10-10, 14:39
Εντιτ...7 φορες την μερα ειναι 210 φορες τον μηνα......να τονισω οτι ειναι πετσι και κοκαλο.....Τυχεο?????

Πρέπει να έχουν σβήσει τελείως οι γραμμές από την παλάμη του!!! :rolf:

noz1989
25-10-10, 14:42
Πρέπει να έχουν σβήσει τελείως οι γραμμές στα χέρια του!!! :rolf:

:green:

hunteranimator
25-10-10, 14:43
χααχαχαχ αυτος θα εχει το χερι του σταλονε.Μηπως ο σταλονε ετσι απεχτησε τετοια φλεβικοτητα?7 φορες την μερα για πανω απο 20 μερες δεν γινετε!Εαν γινετε χαραμιζετε να παει στην ibiza,goa,παρο,μυκονο να γραψει ιστορια η να παει σε κινηματογραφικη παραγωγη[πορνο]αληθεια αυτος πως τα παει με την μυηκη αναρωηση την γυμναστικη κτλ?

Titanium
25-10-10, 15:16
χααχαχαχ αυτος θα εχει το χερι του σταλονε.Μηπως ο σταλονε ετσι απεχτησε τετοια φλεβικοτητα?7 φορες την μερα για πανω απο 20 μερες δεν γινετε!Εαν γινετε χαραμιζετε να παει στην ibiza,goa,παρο,μυκονο να γραψει ιστορια η να παει σε κινηματογραφικη παραγωγη[πορνο]αληθεια αυτος πως τα παει με την μυηκη αναρωηση την γυμναστικη κτλ?

Αυτο του λεμε και εμεις οτι χαραμιζετε.........Δεν μπορεις να αναδιξεις το ταλεντο σου σε αυτη τη χωρα...:evilno:

Titanium
25-10-10, 15:19
Να σε ερεθίσει είπαμε, όχι να την ερεθίσεις εσύ!
Πρέπει να είσαι ο ''Master of your own blood!''', αν δεν το κοντρολάρεις, λυπάμαι.



Σαν ήμουνα μικρός, μου λέγανε αν δεν τον παίζω πάνω από μια το μηνα, θα ψιλώσω και θα μου μεγαλώσει αλόγιστα! Δεν ξεπέρασα ποτε μου τις 5 μέρες και αυτό ήταν το μέγιστο ρεκόρ μου. Ακόμα και τώρα, ακόμα και στη μέρα, δεν μπορώ.

ΠΟΙΟ είναι το ΜΥΣΤΙΚΟ σου? Πες μας σε παρακαλώ, είναι ψυχολογική νεανική πληγή!

Παντος αυτο δεν παιζει γιατι εγω εχω ακουσει το"παιξτω με μετρο, μη σου γινει κανα μετρο" :green:

Dreiko
25-10-10, 15:24
Παντος αυτο δεν παιζει γιατι εγω εχω ακουσει το"παιξτω με μετρο, μη σου γινει κανα μετρο" :green:

δεν παιζεσαι.....:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Panoseph
25-10-10, 16:24
Εμενα μου ανεβαίνει η ενέργεια και όλα. Λόγω των ενδορφινών που εκκρίνει ο οργανιμός, μου ανεβαίνει η διάθεση και η ψυχολογία. μετά το sex οποτε μια χαρά προπόνηση κάνω ...

Mitsen
25-10-10, 16:26
Εγω παντος εχω εναν φιλο που την παιζει 7 φορες την μερα:shock:σοβαρα τωρα δεν κανω πλακα...εχει λιοσει το παλικαρει.....:clap:.....Επισεις αυτος κανει τις περισοτερες μαλακιες μεσα στην παρεα....Τυχεο????:unsure:

XAAXAXAX λάστιχο την έχει κάνει ο τύπος!:rolf::rolf::rolf:
Πέστου ότι μπορεί να βρει χορηγό στην michelen!

Titanium
25-10-10, 16:39
Εαν γινετε χαραμιζετε να παει στην ibiza,goa,παρο,μυκονο να γραψει ιστορια η να παει σε κινηματογραφικη παραγωγη[πορνο]



Πέστου ότι μπορεί να βρει χορηγό στην michelen!

Αποτι καταλαβα το πολυ το τακα τακα σου ανιγει πολες πορτες για το μελον....Τωρα εξιγιτε γιατι ολα τα μεγαλα προσοπα ειναι μαλακες.....:clap:

jimmy007
25-10-10, 17:49
Γενικα οταν εισαι με μια γυναικα δεν μπορεις να κανεις τετοιες εγκρατιες,εδω με τα 1000 ζορια παλευεις να κανεις διατροφη οταν εισαι με μια γυναικα,που λεει ο λογος.Το σωστο θα ητανε μονο αν συμφωνουσε κατι σαν νηστεια.

manos_ Εχεις δικιο.Παντως καποιες φορες το να βρεις την σωστη γυναικα ειναι ποιο δυσκολη υποθεση απο το να κανεις μουσκουλα


ellaki δεν ειστε οι μονες που δεν αντεχετε.δεν ξερω αν με πιανεις...

Dreiko η σωστη αποστολη ειναι αυτη που εχει προβλεψει ολα τα απροοπτα.Απλα ελιωνα στα games και μετα τις 10 μερες συνηθισα οσπου τελικα δεν αντεξα στις 50 μερες.Δεν υπαρχει καποιο μυστικο απλη πειθαρχεια
το πως δεν ορμηξα σε καμια ηταν απλο[το ειχα προβλεψει]αλλαζα στενα εφευγα απο το σπιτι αμα ερχοντουσαν φιλες απο τις αδερφες μου.Κατι τετοιο δεν μπορεις να το κανεις οποτε σου καπνισει το σκεφτεσε το αποφασιζεις και το εκτελεις με αποφασιστηκοτητα.Απλα ειπα θα το κανω ρε π@@στη μου τελος[περιεργια],βεβαια κατι τετοιο δεν ξερω αν θα το ξαναεκανα,πιστευω99% πως οχι.


Γιατί δεν μπορείς να κάνεις διατροφή όταν είσαι με μία γυναίκα? Εκτός αν ντρέπεσαι να της πεις ότι θες να κάνεις διατροφή.
Επίσης ποιος ο λόγος να σταματήσεις να ικανοποιείσαι σεξουαλικά ενώ δεν είσαι επαγγελματίας BBer?

Dreiko
25-10-10, 17:59
Γιατί δεν μπορείς να κάνεις διατροφή όταν είσαι με μία γυναίκα? Εκτός αν ντρέπεσαι να της πεις ότι θες να κάνεις διατροφή.
Επίσης ποιος ο λόγος να σταματήσεις να ικανοποιείσαι σεξουαλικά ενώ δεν είσαι επαγγελματίας BBer?

ειναι επαγγελματιας μαζοχας.....:rolf::rolf::rolf:
ετσι δεν ειναι hunter????:P:P:P:green:

hunteranimator
25-10-10, 18:59
lol χαχαχα επαγγελματιας πειραματιστης απλα μια φορα το εκανα αυτο.Δεν γινετε να εχεις σχεση και να μην το κανεις με την γκομενα σου.Απλα ημουν μια περιοδο off-seasson στον τομεα γυναικα και ειδα καποιες διαφορες εαν διανιεις μια σχετικα μεγαλη χρονικη περιοδο χωρις εξπερματωση νιωθεις γενικα ακουραστος βιολογικα οπως καποιοι καλογεροι που κανουν δουλειες ολη μερα και κοιμουνται 4 ωρες μια ζωη,ε ε ε κατι αναλογο,υποτιθετε και οτι η ψυχολογια σου δεν θα ειναι στα πατωματα γιατι τοτε δεν ξερω τι γινετε.
Αν και μπορεις να ικανοποιεις την δικια σου οσο θελει χωρις να εχεις απωλειες υγρων[εξπερματωση]εαν γουσταρεις.
Εαν εισαι σε σχεση[τουλαχιστον εγω]εννοειτε πως θα τις πω οτι κανω διατροφη,απλα δεν παιζει να βγειτε για φαγητο ειδηκα σε ιταλικο η μεξικανικο και να μην κανεις τις αμαρτιες σου[διατροφικες] η αν βγεις με παρεα και την κοπελα σου σε ταβερνα την 1 φορα την 2 ισως την 3 4 6 φορα θα παραγγειλεις πολλα που δεν ειναι για την διατροφη σου.Βεβαια αυτο το ειπα γενικα και μεταφορικα επισης το εχω παθει κιολας καποιες φορες,οχι οτι εινια απολυτο.

Niiick
25-10-10, 19:43
7 τη μερα τον ξεπετσωσε!:green:

Michaelangelo
25-10-10, 20:13
Αυτο που λεμε τον εκανα σφεντονα σε αλλη βερσιον.:bowdown::bowdown:

Στην κυριολεξία όμως! διάβασε παρακάτω



χααχαχαχχααχαχα
Κοιτα δεν εισαι ο μονος ετσι ειναι το 100% των φυσιολογικων αντρων ολοι μα ολοι χωρις καμια εξαιρεση εκτος εαν το επηδιωκει,και αν.Βαλε στοχο της 7 μερες μετα τις 10.Πες και στην γυναικα να σου αρχισει ζηλιες,γκρινιες,ανακρισεις,παρατηρησεις ετσι να σε ξενερωνει κιολας να σε βοηθησει.

Να σου πω την αμαρτία μου το επιδίωξα. Η γυναικα μου με το μωρό έχουν πάει Ελλάδα από τις 11 του μηνα και επιστρέφουν 30. Δεν μπορώ! Χωρίς λόγω στο μάθημα των Φινλανδικών και ενώ έχω πάει με forma, πετάγεται απότομα! Ειδικά αν έρθει κάνα ξεκολάκη στο γυμναστήριο και μου τι πέσει, άντε να κρατηθώ μέχρι το σπίτι (όχι φαντασιωμενος το συγκεκριμένο άτομο, απλά βοηθησε στην ανέγερση), παραπάνω δεν πάει! Το ρεκόρ μου ήταν 5 μέρες όσο ήμουν πιτσιρικάς. Πλέον ούτε στη μέρα δεν το καταφέρνω!


μυς ειναι και αυτος και θελει προπονηση....:P



η μαλ....α λεγετε και σετ

hahahaa! +1 και στους 2!


Υστερόγραφο: Κάποιος είπε ήξερε άτομο τον έπαιξε 7 φορες. Είχα φίλο μου που με περηφάνια μας δήλωσε ρεκόρ ότι σε μια μέρα είχε 13!!! (είχε κάνει εκπληκτικά δικέφαλα-τρικέφαλα με τόση εκγύμναση τις χείρας, πραγματικά δεν ξέρω πως το κατάφερε και δεν τον πέθανε το χέρι του!)

aaabasilis
25-10-10, 20:35
ειναι η δημοσκοπηση με το πιο αμφιλεγομενο αποτελεσμα..92-79..ποσο θα ληξει τελικα?και πολλοι συμμετεχοντες..γουσταρω:P

-beba-
25-10-10, 21:03
ειναι η δημοσκοπηση με το πιο αμφιλεγομενο αποτελεσμα..92-79..ποσο θα ληξει τελικα?και πολλοι συμμετεχοντες..γουσταρω:P

Δεν έχεις και άδικο......................:banana::banana::banana:

tommygunz
25-10-10, 21:13
Έχω φίλο που κατά καιρούς όταν ήμασταν σχολείο έριχνε κάτι 6σφαιρα... Τώρα, 4ο έτος πια, ξέρω ακόμα άτομα που άμα δεν τραβήξουν 3 τουλάχιστον την ημέρα δεν ησυχάζουν. Την έχουν κάνει μακαρόνι κανονικά, σε λίγο θα τους σπονσοράρει και η Μίσκο...

hunteranimator
25-10-10, 21:18
Michaelangelo Πρεπει να εισαι ευτηχισμενος που εχεις τοσες ορμες ειδηκα με τετοια οικονομικη κριση οπου μαστιζει η αβεβαιοτητα και το ανχος.
Βεβαια συγκεκρημενα εσυ εαν θες να καταφερεις να κρατηθεις 2 τροποι
(α)οποτε δεν αντεχεις δυνατη προσευχη ασχολησου με τα τσακρα[ενεργειακα κεντρα του σωματος]και πολλα αλλα...κτλ μπορεις να κανεις απιστευτα πραγματα
(β)ποιο γρηγορη λυση για σκληρυνοπυρινοκους.χαχαχαχαχ Καυστηριασε τον καποδιστρια σου με αναπτηρα η σε βραστο νερο ,γδαρτον με κουζινομαχαιρο,λιωστον με πελσα,καντου τρυπες,βαλτον στην τοστιερα κτλ υπαρχουνε πολλες λυσεις.Εαν το κανεις σου εγγυομε οτι θα θες πολυ καιρο μετα να μπιπ...ετσι θα εχεις πετυχει τον στοχο σου.

giannis64
25-10-10, 21:18
ρε σεις παλιοπαιδα το θεμα ειναι σεξ και προπονηση και εσεις το πηγατε στο ποσες μα.....ες μπορει να τραβηξει ο καθενας:turtle: