PDA

Επιστροφή στο Forum : Quick kick (EAS)



muaythaispirit
27-11-06, 14:52
ειναι συμπληρωμα της εας και υποστηριζει οτι σου δινει ενεργεια και αυξανει την συγκεντρωση σου και την δυναμη!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7502&stc=1&d=1260434768

3000mg Τυροσίνης για να ενισχύσουν τους νευρομεταφορείς νορεπινεφρίνη, επινεφρίνη και ακετυλοχολίνη.
* 400mg χολίνης (ως Alpha Glyceryl Phosphoryl Choline) - ένα συστατικό του νευρομεταφορέα ακετυλοχολίνης. Η ακετυλοχολίνη «μεταφράζει» τα μηνύματα του εγκεφάλου σε κίνητρα για μυϊκές συσπάσεις.
* 200mg καφεΐνης

ξερεται αν δουευει?

gorilakos
27-11-06, 15:49
douleyei ! dokimasmeno ! mono pou molis tha to stamatiseis tha eisai tis protes meres pesmenos tha sou lipei i dinami.

muaythaispirit
27-11-06, 15:55
1) για ποσο καιρο ησουν πεσμενος μετα?
2)ποσο καιρο το περνεις ?
εγω προετοιμαζομαι για αγωνες σε 2 μηνες μου συνιστας να το παρω μια τωρα στην προετοιμασια και μια πριν τον αγωνα η μονο πριν τον αγωνα?
thank you!

ajax
28-11-06, 16:20
Mπορω να σου απαντησω ως προς την τυροσινη γιατι την παιρνω ξεχωριστα.ειναι πολυ καλη(δεν συγκρινετε ομως με εφδρινη πιστεψε με...)με εχει σε εγρηγωρση την διαρκεια της προπονησης και μου δημιουργει λιγη επιθετικοτητα (λες για αυτο να μην μου μιλανε στο γηπεδο :lol: :lol:??) κατι πολυ καλο ιδιος για εσενα.Απο την εμπειρα μου στα διεργητικα(ειναι μεγαλη πιστεψε με) σου συνιστο να δοκιμασεις τωρα,να δεις ποσες μερες θες για να σε "πιασει".αν κανεις 4 μερες π.χ τοτε ξεκινατο 4 μερες πριν τον αγωνα.απλα

gorilakos
30-11-06, 02:25
1) για ποσο καιρο ησουν πεσμενος μετα?
2)ποσο καιρο το περνεις ?
εγω προετοιμαζομαι για αγωνες σε 2 μηνες μου συνιστας να το παρω μια τωρα στην προετοιμασια και μια πριν τον αγωνα η μονο πριν τον αγωνα?
thank you!

4 με 5 μερεσ κρατεισε το πεσημο.
1 μινα επερνα πριν απο καθε προπονηση

παρε τωρα κανε μικρο διαλειματακι και μια βδομαδα προτου τον αγωνα κσαναπαρε
ι δευτερη βδομαδα ειναι ι καλυτερη κοιτα οταν εχεισ αγωνεσ να εισαι στην δευτερη βδομαδα.

muaythaispirit
30-11-06, 02:48
αυτο σημαινει 2 κουτακια το μηνα δηλ αν θυμαμαι καλα το ενα σου κραταει καπου 15 μερες απο οτι ειχα διαβασει!
thank you man :box1:

muaythaispirit
01-02-07, 22:05
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1906&stc=1&d=1242715066


3000mg Τυροσίνης για να ενισχύσουν τους νευρομεταφορείς νορεπινεφρίνη, επινεφρίνη και ακετυλοχολίνη.
* 400mg χολίνης (ως Alpha Glyceryl Phosphoryl Choline) - ένα συστατικό του νευρομεταφορέα ακετυλοχολίνης. Η ακετυλοχολίνη «μεταφράζει» τα μηνύματα του εγκεφάλου σε κίνητρα για μυϊκές συσπάσεις.
* 200mg καφεΐνης για να σας δώσει μία «Γρήγορη Κλωτσιά – Ώθηση» (Quick Kick) για να έχετε μέγιστη απόδοση στην προπόνηση

το δοκιμασα και εμεινα αρκετα απογοητευμενος ....
δεν ξερω αλλα δεν ενιωθα να με ανεβαζει ..
συνεχιζω να προτεινω απο ενεργειακα ποτα (αυτο ειναι σε καψουλες) το piranha με ξυπναει πολυ καλυτερα ισως λογω του οτι εχει και γκουαρανα και πρασινο τσαι ...
την τυροσινη παλι δεν μπορω να πω οτι την καταλαβα να δουλευει στο κουικ και γενικα ενω ειχα ακουσει πολυ καλες κριτικες εχει μεινει στο ραφι ...

Duke-Nukem
01-02-07, 23:04
συνήθος δεν παίρνω τέτοια προιόντα πριν την προπόνηση, συνηθίζω να ντοπάρομαι ψυχικά. το redbull καλό και κάπως αποτελεσματικό είναι πάντως. το Piranha έχει ωραία συσκευασία πάντως :p νομίζω ότι αυτά τα ποτά δεν προσφέρουν κάτι,αποψή μου φυσικά..

Gasturb
01-02-07, 23:06
Τα energy drinks ειναι full of sugar.. γιαυτό σε ανεβάζουν αποτόμα αλλα μετά απο λίγο είσαι πάλι down..

Gt

Duke-Nukem
01-02-07, 23:22
κοιτώντας τον πίνακα με τα θρεπτικά στοιχεία του Piranha και ενός shark που είχα πιει πριν πολλά χρόνια έχουν σχεδόν τα ίδια.

muaythaispirit
02-02-07, 04:45
Τα energy drinks ειναι full of sugar.. γιαυτό σε ανεβάζουν αποτόμα αλλα μετά απο λίγο είσαι πάλι down..

Gt

αυτο ειναι αληθεια αλλα το ανεβασμα του πιρανχα ειναι πολυ καλο οσο κραταει (που εμενα μια ωρα σιγουρα ) ...
το κουικ κικ τιποτα δεν το νιωθω καν