PDA

Επιστροφή στο Forum : Σκοποβολή



Fuhrer
09-05-09, 03:35
Εχει κανει κανας χριστιανος σκοποβολη?Αυτο το αθλημα οχι απλα εχει κατακρεουργηθει στην ελλαδα αλλα κ οι νομοι που εχουμε περι οπλων κ εκρηκτικων ειναι αθλιοι.Κ οταν εννοω σκοποβολη δεν εννοω να κανω με το playmobil το αεροβολο...εννοω την σκοποβολη με πυροβολο οπλο.Απο μικρο ειχα την διαστροφη hoby πες το οπως θελετε αλλα ποτε δεν μπορεσα να βρω εναν ανθρωπο να μου πει τι γινεται πανω κατω.

KATERINI 144
09-05-09, 11:31
παίρνεις ενα καλασνικοφ απο ενα αλβανο πας στο βουνο και ρίχνεις, η αλλιώς μπες μόνιμος στο στρατό.

αλλα μη σε βάζω ιδέες τωρα, εσυ μπορεί και να μας καθαρισεις, σαν πολύ αγριεψες τελευταία :smash::smash::smash::smash:

Geo84
09-05-09, 13:38
Άμα κρίνω και απ το όνομα :shock:

Fuhrer
09-05-09, 14:37
Αν μου βρειτε dealer για καλασνικοφ εγω εδω ειμαι :P .Αν κ δυσκολα θα βρισκεις σφαιρες μετα :D .

KATERINI 144
09-05-09, 15:10
ποιος το λεει αυτο για τις σφαιρες? δεν ειναι καθόλου δυσκολο, εγω...............ουπς :roll:





οπα λαθος, για την απόβαση ηθελα να πω :green:

Fuhrer
10-05-09, 19:37
7.62?Στο εμποριο?Να μου πεις ειναι διαδεδομενο πολυ το καλασνικοφ για αυτο.Κοιτα αν ειναι βουταω κανα Μ4 απτο στρατο κ αν μου βρεις κ 5.56 θα σου δινω κ προμηθεια :P

KATERINI 144
10-05-09, 19:44
ναι να σου δωσω το τηλ μου να σηνενοηθουμε :sneaky::sneaky:


διαβασε τα μαθηματα σου προς το παρον και ασε τα οπλα φιρερ :spank:

Fuhrer
10-05-09, 19:54
Ε 25 χρονων ΜΠΙΠ δεν του λες διαβασε τα μαθηματα σου...Κ πιστεψε με ξερω αρκετα κ για τα οπλα κ για φυσικη κ για το τι μπορει να σου κανει το καθενα κ αλλα πραματα ομορφα.Ασχολουμε παθιασμενα με τα οπλα κ μετα αεροπλανα απτα 14-15 μου οποτε...Καταρχας δν παιζει να βρεις 5.56 η Μ4 γιατι ειναι οπλα "δυτικων" κ ειναι πολυ δυσκολο να τα "αφαιρεσεις" απο στρατο κλπ.Ειναι συγκεκριμενα οπλα κ μαρκες που βρισκεις στο "εμποριο".Μου τα ειχε πει κριτηκος :P

KATERINI 144
10-05-09, 19:58
κατι για εξεταστικες ελεγες, γιαυτο ειπα για μαθηματα.

Fuhrer
10-05-09, 20:02
Ναι στο ΤΕΙ...Μπορει να ειμαι 25 αλλα σπουδαζω ακομα...Ω ναι.Κ ομως... :D

Niiick
11-05-09, 00:06
βρισκεις νομιζω σφαιρες αλλα δε θυμαμαι 1 ευρο η μια,2 ευρο η μια κατι τετοιο:unsure: κατι κοκκινες ειναι μεγαλες?

mantus3
11-05-09, 00:34
Ε 25 χρονων ΜΠΙΠ δεν του λες διαβασε τα μαθηματα σου...Κ πιστεψε με ξερω αρκετα κ για τα οπλα κ για φυσικη κ για το τι μπορει να σου κανει το καθενα κ αλλα πραματα ομορφα.Ασχολουμε παθιασμενα με τα οπλα κ μετα αεροπλανα απτα 14-15 μου οποτε...Καταρχας δν παιζει να βρεις 5.56 η Μ4 γιατι ειναι οπλα "δυτικων" κ ειναι πολυ δυσκολο να τα "αφαιρεσεις" απο στρατο κλπ.Ειναι συγκεκριμενα οπλα κ μαρκες που βρισκεις στο "εμποριο".Μου τα ειχε πει κριτηκος :P
μην περνεις κ ορκο... κ για τα φαρμακα το ιδιο λενε μερικοι, οπως κ για το καθε τι που απαγωρευεται αλλα αμα θες μια χαρα τα βρησκεις ολα... ειδικα οταν μιλαμε για οπλα που εχει βρομισει η αγορα πλεον...

Fuhrer
11-05-09, 02:42
Λοιπον - MG-42
- Barrett M107
- Η&Κ MSG-90A1
- H&K Mk 23 Mod 0
- Colt M4A1
- H&K MP5K PDW

βρειτε μου αυτα γιατι εγω πραγματικα δεν μπορω να τα βρω τοσο ευκολα οσο λετε κ σας δινω κ την ψυχη μου :D .

Niiick
11-05-09, 02:51
εχεις να φας πολυ κοσμο ε?:rolf:

kyriakos23
11-05-09, 04:44
στρατο εκανες?
και γω μπορεις να πεις ειχα καποια τρελα με τα οπλα ,οταν εκανα 25 μηνες στρατο μου εφυγε.
δοκιμασε το και θα δεις..

Fuhrer
11-05-09, 16:21
Αλλο τρελα αλλο παθος... ;)

Fuhrer
13-05-09, 01:36
εχεις να φας πολυ κοσμο ε?:rolf:



Αχαχαχαχαχα.Οχι ρε παιδια.Τι μου φταιει ο κοσμακης.Ειπαμε αλλα οχι κ ετσι!

exterminator
13-05-09, 16:32
Παντού ακούω για τα όπλα λες και είναι η μεγαλύτερη μάστιγα του πλανήτη.

Ο "άνθρωπος" κατέβηκε από τα δέντρα πάνω που βοσκούσε ανέπτυξε τα όπλα έγινε κυνηγός και χάριν της πρωτεΐνης
αναπτύχθηκε ο εγκέφαλος του και έγινε άνθρωπος.

Δεν φοβάμαι τα όπλα, αυτούς που μιλούν για τα όπλα λες και είναι παιχνίδια φοβάμαι. Τα όπλα φτιάχτηκαν για έναν σκοπό.
Καθώς τα όπλα διαιωνίζονται εξελίσσονται στον χρόνο χάνουν την μορφή και τον σκοπό τους, γίνεται κακή χρήση και
αλαζονικοί άνθρωποι που λεν ότι και θέλουν να φέρουν και υπηρετούν την παγκόσμια Ειρήνη υπηρετούν μονάχα τα δικά
τους συμφέροντα. Μάθετε την διαφορά!

Ένα πράγμα το οποίο είναι φτιαγμένο για να σκοτώνει δεν το αγαπάς απλά το σέβεσαι. Και σεβασμός σημαίνει τέλεια γνώση
της λειτουργίας και της χρήσης του για να μην έχει αυτό τον έλεγχο σου αλλά εσύ τον δικό του, να μην και καλά εκπυρσοκροτεί.

Δεν με εκνευρίζουν τα όπλα, με εκνευρίζουν τα όπλα στα χέρια ηλιθίων.
(Αθάνατος Τσαρλς Μπρόνσον)

kyriakos23
13-05-09, 23:47
ωρεο:thumbup:
η πιο νορμαλ απαντηση εδω

Fuhrer
14-05-09, 16:17
Απιστευτος ηθοποιος κ ενας απτους αγαπημενους μου.Μην ξεχνας ομως οτι αναφερεται κ σε ενα εθνος που γεννηθηκε μεσα απτον πολεμο κ εχει μαθει να ζει με τα οπλα οπως εμεις με την θαλλασα.Εξαλλου το οτι μπορεις να παρεις σαν πολιτης οπλα που εμεις δν εχουμε ουτε καν στο στρατο κατι λεει...οπως κ οτι μεσα στα σουπερ μαρκετ μπορεις να αγορασεις σφαιρες.Ειναι κατι "φυσιολογικο" για αυτους.Το θεμα ειναι αυτο που λεει στο τελος.Τα οπλα στα χερια ηλιθιων.Δν θα σε σκοτωσει το οπλο αλλα αυτος που το εχει.Το οπλο απλα τον διευκολυνει.Κ πριν την πυριτιδα σκοτωναν οι ανθρωποι.Ενστικτο ειναι κ μαλιστα απτην στιγμη της διμιουργιας μας.Κ τα οπλα να απαγορευτουν τελειως αν ο αλλος ειναι πειραγμενος θα βρει παλι τροπο να σκοτωσει.Τα παντα ειναι επικινδυνα στα χερια ηλιθιου.Ας παμε αλλο ενα ποστ σε τελειως διαφορετικη κατευθηνση παλι :D

exterminator
14-05-09, 17:17
Τα όπλα θα είναι χρήσιμα όσο υπάρχει απληστία, διαφθορά, κλεψιά, εξαπάτηση, αδικία, φόνος.

Kαι για να επαναφέρω το θέμα στην σκοποβολή όπως είπες Fuhrer
αν η σκοποβολή έχει κανένα τέτοιο "μωρό" έρχομαι!!!
http://www.imageshack.gr/files/krw4pyv6qxnnba2y6bg7.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=krw4pyv6qxnnba2y6bg7.jpg)
http://www.imageshack.gr/files/x7tjfgc7y1fqf8hruoch.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=x7tjfgc7y1fqf8hruoch.jpg)

KATERINI 144
14-05-09, 21:54
να μπουν στα hot babes οι ποιο πανω φώτος, ειναι σχετικές με άθλημα (σκοποβολη,τουφεκιες κλπ)


:green:

Gasturb
18-05-09, 13:29
Το thread απο τα μαθηματα σκοποβολης ξεκινησε, στις μαφιες το συνεχισατε κ στα hot babes κατεληξε.. παλι καλα που ειναι στην ενοτητα 'Αλλα Αθλήματα' και οχι 'Εκτος Θεματος΄..

KATERINI 144
18-05-09, 13:39
αν δε σ'αρεσει μη το κοιτάς :rolleyes:

Gasturb
18-05-09, 13:51
:lol: