PDA

Επιστροφή στο Forum : Συμπληρώματα για kick-boxιng



alexmafia2
29-11-06, 01:17
geia sas re mages eimai kainourgios sto forum kai tha itela na me voithisete se kapia pramatakia.asxoloume me kick-box alla paralila kano kai varakia gia ti maresei na exo ena oreo somataki katalavenete. eimai 1.77 78 kila kali gramosi kai arketoutsiko ogo alla nomizo oti exo pio megalo stithos plati apo oti ta xeria mou kano dikefalo-trikefalo alla tpt menei idios.ksexasa na po oti perno aminoksea alla apo oti katalava se muikh anaptixh den kanane tpt.thelo na mou protinete kapio simpliroma alla san upenthimizo oti exo agones kai den thelo na anevo poli...euxaristo ek ton proteron

muaythaispirit
29-11-06, 02:11
με ενδιαφερει και μενα αμεσα το τοπικ για τους ιδιους λογους οποιος μπορει ας βοηθησει!
και εγω με τα αμινο δεν εχω δει καμια διαφορα δυστιχως δεν ξερω ισως λιτουργουν χωρις να το καταλαβαινεις (επλιζω τουλαχιστον για να μην πεταμε και τα λεφτα μας :P )
δεν ξερω σε περιπτωση που λαμβανεις μονο bcca τι γινεται γιατι δεν τα εχω δοκιμασει ακομα αν και σκοπευο να το κανω!ισως ειναι καλυτερα για την περιπτωση μας!
απο συμπληρωματα ψαχνομαι και εγω πολυ κατι να με βοηθησει στην αποδοση στο αθλημα που κανω και ακομα στα βαρη κ στην δυναμη (= μυικη αναπτυξη) δεδομενου οτι με τοση αεροβια προπονηση δυσκολα τα πραγματα!
μαφιοζε εγω περνω κανα πιρανχα της εας πριν την προπονηση για ενεργεια δοκιμασε το!
ακομα περνω ηλεκτρολητες iso dive παλι της εας για αναπληρωση υγρων και γιατι συμφερει καλητερα απο συνεχεια powerade ktl
θελω να δοκιμασω και το quick kick που μου πανε καλα λογια δες και το αναλογο τοπικ!
κρεατινη φοβαμαι οτι θα σφυξει τους μυς και θα ανεβω κατηγορια οποτε την χρησιμοποιω κυριως το καλοκαιρι που κανω μονο βαρη!οποιως γνωριζει καποια tip για την χρηση της στην περιπτωση μας καλοδεχουμενο :P !
ακομα φοβαμαι οτι ειναι υπευθινη για μυικες κραμπες!
αυτα απο μενα προς το παρον, περιμενω και εγω τις πολυτιμες συμβουλες των μελων του φορουμ!

Gasturb
29-11-06, 05:58
Alexmafia2 καλως ήρθες στο forum κ καλό posting!



κρεατινη .... ακομα φοβαμαι οτι ειναι υπευθινη για μυικες κραμπες!

Muaythaispirit το παθαίνεις μόνο αν δεν πίνεις πολυ νέρο - προσωπικά ποτέ κανένα πρόβλημα.

ajax
29-11-06, 12:49
Κρεατινη για να δυναμη,υδατανθρακες και καποιο εργογονο πριν την προπονηση

alexmafia2
29-11-06, 22:43
παντος κρεατινη δεν ακσιζει να παρο για να κανο τιν δουλεια μου αμα ειναι να ρισκαρο το σικοτι μου περνο ****** 1μηνα και βλεπο πολι kαλιτερα αποτελεσματα και σε δυναμη και σε ογκο-γραμοσι.εχο ενα φιλο που χρισιμοποιησε ****** 1 μηνα πιρε 4 κιλα μυικα πεντακαθαρα ανεβικε τρελα πεδες η δυναμη του και η ταχητιτα sτα xτηπιματα του και οπος καταλαβενετε με προελκισε το ****** !!!αλλα δεν θελο να πεσο απο τοσο μικρος (18 ειμαι) στο βουρκο τον αναβολικον.!!

:info: Gasturb: Αlexmafia2 υπάρχει αντίστοιχη κατηγορία για τέτοια προιόντα κ συζητήσεις.

* Bad language

gorilakos
30-11-06, 02:15
παντος κρεατινη δεν ακσιζει να παρο για να κανο τιν δουλεια μου αμα ειναι να ρισκαρο το σικοτι μου περνο ****** 1μηνα και βλεπο πολι kαλιτερα αποτελεσματα και σε δυναμη και σε ογκο-γραμοσι.εχο ενα φιλο που χρισιμοποιησε ****** 1 μηνα πιρε 4 κιλα μυικα πεντακαθαρα ανεβικε τρελα πεδες η δυναμη του και η ταχητιτα sτα xτηπιματα του και οπος καταλαβενετε με προελκισε το ****** !!!αλλα δεν θελο να πεσο απο τοσο μικρος (18 ειμαι) στο βουρκο τον αναβολικον.!!

:info: Gasturb: Αlexmafia2 υπάρχει αντίστοιχη κατηγορία για τέτοια προιόντα κ συζητήσεις.

* Bad language


Μην κανεισ ποτε συνγκρισει αναβολικα με συμπληρωματα.Οσο για το σικωτη ρικσε μια ματια
στο φορουμ και θα βρεισ την απαντηση.

muaythaispirit
30-11-06, 02:49
κανα συμπληρωμα αλλο εκτος κουικ κικ εχεις να μας προτεινεις γοριλακο? :wink:

ajax
01-12-06, 20:33
Καθαρη καφεινη φυσικα.η εφεδρινη.....

alexmafia2
01-12-06, 23:16
εγο παντος δεν θα χρισιμοποιουσα εφεδρινη γιατι εχο ακουσει πολλα.καφεινη πιστευο οτι κανει δουλεια αλλα οχι τπτ ουσιαστικο.απο οτι καταλαβα εδο μεσα το μονο πραμα που μπορει να βοηθησει ειναι μεγαλες ποσοτητες bcaa.!!

Albert_Wesker
01-12-06, 23:39
Lathos minima se lathos anthropo... :affraid:

ajax
02-12-06, 00:13
Και ομως την ωρα του αγωνα η καφεινη ειναι το Α-Ω εκανα καρατε ειμουν εθνικη και δεν φανταζεσε ποσα red-bull μας εδιναν...H καφεινη θα σου δωσει τον απαραιτιτη επιθετικοτητα την ωρα του αγωνα καθος και θα μειωσει αρκετα το αισθημα τις κοπωσης

sakisboy
02-12-06, 04:48
poli sostos :army2:

muaythaispirit
02-12-06, 13:20
επισης καλοι ειναι κ οι συνδιασμοι με γκουαρανα!

alexmafia2
02-12-06, 13:51
θα το δοκιμασο και θα σας πο μακαρι να ειναι ετσι οπος τα λετε.