PDA

Επιστροφή στο Forum : Yellow Stacker Extra



stathis_r
29-11-06, 01:54
to lipotropiko poy moy edwse ENAS FILOS periexei efedra kai kola nut... den xerw akrivws alla psilokolaw na to parw. an kai to kinitro einai para poly ishyro. toso poly poy den xerw an kapoios tha me enoiwthe...

to proion legetai YELLOW STACKER EXTRA kai periexei EPHEDRA< KOLA NUT< WHITE WILLOW BARK KAI CHROMIUM

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=913&d=1239478879

diavasa ena arthro gia thn efedrinh kai to skeyftomai poly an kai den exw skopo na to pernw epapeiro. isa na ftasw sto apotelesma poy thelw

Gasturb
29-11-06, 06:11
'The herbal supplement Ephedra has been linked to heart attack, stroke and sudden death, as well as increasing risks of heart palpitations, tremors, insomnia and restricting blood vessels in consumers'

http://www.adrugrecall.com/ephedra/ban.html

ajax
29-11-06, 12:46
Αστο καλυτερα........ :evilno:

morales
01-04-09, 00:38
[quote=ajax;3586]Αστο καλυτερα........ :evilno: καλησπερα παιδια εγω εχω παρει ενα σκευασμα που εχει μεσα εφεδρινη ασπιρινη αν δεν κανω λαθος κ καφεινη.τι γνωμη εχετε λεγετε στακερ 2:thumbup:


Herbal Original Formula Extract (supplying 25mg Ephedrine Formula free alkaloids)
Kola Nut Extract (supplying 200mg caffeine alkaloids),
White Willow Bark

yasou
01-04-09, 20:01
Σχετκα με τα εφεδρα θα ηθελα να αναφέρω οτι η εφεδρινη ειχε αρχικός απαγορευθεί γιατι μια χαζοαμαρικανιδα τοφαλος επερνε τρελες ποσότητες με αποτέλεσμα ολα αυτα τα sidefects για τα οποια κατηγορείτε η εφεδρινη, μετα εγιναν δικαστηρια δησφημιση κτλπ κτλπ....
Ολα αυτα που λεω τα ειχα δει σε ντοκυμαντερ που ειχε γινει για την χρηση τής εφεδρινης στην Αμερικη.
Για εμενα κακως απαγορεύθηκε, αν και δεν εχω παρει ποτε.
Για εμενα πολυ ποιο ασφαλης απο αλλα που αγοραζης απο το φαρμακειο με 1.5-2 euro, και καταστρεφονται γιατι δεν ηξεραν τη επερναν....

Eimai_fetes
11-04-09, 12:17
'The herbal supplement Ephedra has been linked to heart attack, stroke and sudden death, as well as increasing risks of heart palpitations, tremors, insomnia and restricting blood vessels in consumers'

http://www.adrugrecall.com/ephedra/ban.html


O gasturb ειπε πολλα νομιζω...
Οτι κινιτρο κ να εχεις, το παραπανω λεει τα παντα....

Αν το κινιτρο σου ειναι η σοβαρες επιπτωσεις στον οργανισμο σου κ γιατι οχι κ ο θανατος, τοτε παρτο......

Doctorg
11-04-09, 13:49
και το μοτο σου "μπρος τα κάλη τι είναι ο πόνος;"

Eimai_fetes
11-04-09, 14:16
και το μοτο σου "μπρος τα κάλη τι είναι ο πόνος;"


Εννοω φυσικα τον ψυχολογικο πονο...εννοειται πως δεν εννοω τον σωματικο πονο. δεν θα επαιρνα τιποτα το οποιο θα ξερω οτι κανει κακο σε καρδια, νεφρα, συκωτι κτλ.... Ειμαι καθετος σε αυτο.

Το μοτο μου το εχω γραψει λογο του οτι πριν 3 χρονια απολυθηκα απο τον στρατο 102 κιλα (ημουν χοντρουλης-μπουχεσας).
Με αρκετο κοπο, επεσα στα 87 επειτα απο1,5 χρονο (μονο διατροφη χωρις γυμναστικη). Αυτη την στιγμη που μιλαμε ειμαι στα 77,5 με ΑΥΣΤΗΡΗ διατροφη απο οτι εμαθα απο εσας, καλη γυμναστικη κ ξεκουραση. Το μονο που μου εχει μεινει να θυμιζει την τοτε ζωη (απειρα ξενυχτια-πολυ ποτο κ φαγητο βρωμικο)
ειναι λιπος στην κοιλια αλλα φτοαγμενο χερι, στηθος, πλατη.....
Οποτε, μπρος στα καλλη, τι ειναι ο πονος (ψυχολογικος πονος)

Doctorg
11-04-09, 14:26
Ωραίος και μπράβο σου :clap:

slaine
11-04-09, 14:30
κρίμα και είχα μία ελπίδα ότι είσαι μία από τις 2 στο άβατάρ σου :P

Eimai_fetes
11-04-09, 15:32
Ωραίος και μπράβο σου :clap:

Ευχαριστω Πολυ φιλε μου... εχω ακουσει πολυ καλα λογια απο τα παιδια εδω, κ ειναι ενα καλο κινητρο για να συνεχιζω με σθενος κ δυναμη....


κρίμα και είχα μία ελπίδα ότι είσαι μία από τις 2 στο άβατάρ σου :P

Οχι δεν ειμαι... αλλα το καλο ειναι πως κ εγω εχω μια ελπιδα...διαφορετικη απο την δικη σου βεβαια, αλλα ειναι ελπιδα...

....να βρεθω μια μερα αναμεσα σε αυτα τα "παιδια" .... :bbbiceps::bbbiceps:

RUHL
11-04-09, 18:24
O gasturb ειπε πολλα νομιζω...
Οτι κινιτρο κ να εχεις, το παραπανω λεει τα παντα....

Αν το κινιτρο σου ειναι η σοβαρες επιπτωσεις στον οργανισμο σου κ γιατι οχι κ ο θανατος, τοτε παρτο......

αει ρε ασχετοι διαβαστε καμια ερευνα :rolf::rolf::rolf: αρχηνα με αναζητηση στο ββ.κομ στις ερευνες να δεις ποσο ζημια προκαλει εχει βγει και μια καινουρια για καρδια αποκληστικα

vagg
11-04-09, 20:52
αμα θελει καποιος να πουλησει κατι τετοιο παρακαλω να μου στειλει message

IVIetaCreatoR
12-04-09, 04:43
αει ρε ασχετοι διαβαστε καμια ερευνα :rolf::rolf::rolf: αρχηνα με αναζητηση στο ββ.κομ στις ερευνες να δεις ποσο ζημια προκαλει εχει βγει και μια καινουρια για καρδια αποκληστικα


+3 :eleph::eleph::eleph: