PDA

Επιστροφή στο Forum : Pauline Nordin



vAnY
16-05-09, 10:59
πιστευω πως καποιοι την εχετε ξαναδει... για μενα αντιπροσωπευει το τελειο σωμα, αυτο που θα ηθελα να ειχα :bbbiceps:
Η Σουιδεζα Pauline Nordin γεννηθηκε το 1982, και ασχολειται με το φιτνες IFBB επαγγελματικα απο το 2002.
Πως σας φαινεται????:bowdown:

vAnY
16-05-09, 11:13
:bowdown:

KATERINI 144
16-05-09, 11:34
μπράβο βανυ για το τοπικ, όντος είναι απο τις όμορφες ββερς γυναίκες. :clap:

υσ: που είσαι λεανς :cyclops:

Exci
16-05-09, 11:40
μπράβο βανυ για το τοπικ, όντος είναι απο τις όμορφες ββερς γυναίκες. :clap:

What he said..

Αντε, τη φτανεις :toast:

eua9
16-05-09, 11:42
όντως είναι σούπερ.. τι να λέμε..:thumbup:

Leviathan
16-05-09, 12:09
Και κορμί και κούκλα!

vAnY
16-05-09, 12:30
οπως ειπατε, και κορμι, και κουκλα...και κυριως δεν εχασε τη θυληκοτητα της..

:thumbup::thumbup::thumbup::turtle:

Leviathan
16-05-09, 12:34
οπως ειπατε, και κορμι, και κουκλα...και κυριως δεν εχασε τη θυληκοτητα της..

:thumbup::thumbup::thumbup::turtle:

δεν έχει κάνει χρήση ανδρογόνων άλλωστε

Muscleboss
16-05-09, 12:40
vAnY φοβερό τόπικ.... :clap::clap: εκπληκτική αθλήτρια, για μένα ο συνδυασμός θυληκότητας και μυώδους σώματος που έχει καταφέρει... αγγίζει την τελειότητα :green:

ΜΒ

Daytime Dreamer
16-05-09, 16:04
δεν έχει κάνει χρήση ανδρογόνων άλλωστε

Εχει κανει απλα σε μικροτερο βαθμο (ποσοτητες δηλαδη) και λογικα οχι πολλες ουσιες :green:


Εαν εαν σωμα μπορει να γινει με φυσικο τροπο ετσι δεν σημαινει οτι ολοι ακολουθουν αυτην την οδο ... professional ειναι , λογικο να κανει καποια χρηση. Απλα σε σχεση με τον ανταγωνισμο ειναι ουσιαστικα natural :green:

Ωραια φατσουλα οντως ....γουτσου-γουτσου!!

TRIANTAFYLLOU
16-05-09, 17:29
εγώ συγκινήθηκα βλέποντας αυτές τις φώτο μπορώ να πώ βούρκωσα απ την συγκίνηση ,ασφαλώς και επιβεβαιώνει τον κανόνα που η γυναίκα όταν έχει θυληκότητα δεν την χάνει αποκτώντας όμορφα γυμνασμένους μυς ακόμη και να χρησιμοποιεί κάποιες ουσίες , που είναι σίγουρο το αποτέλεσμα όμως είναι αισθητικά τέλειο, άλλωστε τα έχουμε πει και έχουμε παραδείγματα δικών μας αθλητριών που όλες έχουν θυληκότητα .

με τέτοια γυναίκα να προπονούμε κάθε μέρα θα κάνω ρεκόρ είναι έμπνευση και το λέω γιατι τις καλύτερες προπονήσεις τις έκανα στην καβάλα όταν γυμναζόμουν με μια κοπέλα το 87και 88 κυριολεκτικά έτρωγα τα σίδερα και οι γυμνασμένες γυναίκες στο γυμναστήριο αποτελούν έμπνευση για τους άντρες γιατι όταν βλέπεις το ασθενές φίλο να ζορίζετε και να ιδρώνει πορώνεσε ακόμη περισσότερο .

μπράβο σ αυτές τις γυναίκες :bowdown::bowdown::bowdown:

vAnY
16-05-09, 18:44
εγώ συγκινήθηκα βλέποντας αυτές τις φώτο μπορώ να πώ βούρκωσα απ την συγκίνηση ,ασφαλώς και επιβεβαιώνει τον κανόνα που η γυναίκα όταν έχει θυληκότητα δεν την χάνει αποκτώντας όμορφα γυμνασμένους μυς ακόμη και να χρησιμοποιεί κάποιες ουσίες , που είναι σίγουρο το αποτέλεσμα όμως είναι αισθητικά τέλειο, άλλωστε τα έχουμε πει και έχουμε παραδείγματα δικών μας αθλητριών που όλες έχουν θυληκότητα .

με τέτοια γυναίκα να προπονούμε κάθε μέρα θα κάνω ρεκόρ είναι έμπνευση και το λέω γιατι τις καλύτερες προπονήσεις τις έκανα στην καβάλα όταν γυμναζόμουν με μια κοπέλα το 87και 88 κυριολεκτικά έτρωγα τα σίδερα και οι γυμνασμένες γυναίκες στο γυμναστήριο αποτελούν έμπνευση για τους άντρες γιατι όταν βλέπεις το ασθενές φίλο να ζορίζετε και να ιδρώνει πορώνεσε ακόμη περισσότερο .

μπράβο σ αυτές τις γυναίκες :bowdown::bowdown::bowdown:


:thumbup: πραγματικα ειναι αληθινη εμπνευση αυτη η γυναικα !!! θα την ειχα βαλει στο ντεσκτοπ μου αν δεν φοβομουν να με παρεξηγησουν:P...
Παντως θα μπει συντομα πανω στη πορτα του ψυγειου...χεχε :green:

puka
18-05-09, 09:19
http://images.paraorkut.com/img/funnypics/images/o/omg_wtf-12875.jpg

chryssa
21-05-09, 12:34
βανέσσα που την ανακαλυψες είναι όντως καταπληκτική και φοβερές φωτογραφίες..
ΕΜΠΝΕΥΣΗ και πορωση τρελλη!!!
καλά είναι και πολύ όμορφη κοπέλα ούτως ή άλλως πόσο μάλλον με το κορμί αυτό:shock:

αυτά να βλέπουμε να ξέρουμε τι μπορεούμε να κάνουμε για εμάς..σωστά βανεσσα μου;;
ενωμένες κορίτσια στον αγώνα, στον ιδρώτα και στη διασκέδαση την ώρα της γυμναστικής...;)

vAnY
22-05-09, 09:48
chryssa οπως τα λες ειναι!!! εμπνευση ειναι η γυναικα!:bbbiceps:

Μας τονωνει και μας δινει κουραγιο και θεληση να συνεχισουμε τον δικο μας αγωνα με το σωμα μας!! :weights:

:toast:

peris
22-05-09, 11:34
το σωμα της κοπελας ειναι σαν αγαλμα τι να λεμε τωρα εντυπωσιακο σωμα και ειναι και κουκλα:bowdown::bowdown::love::love::green:

KATERINI 144
22-05-09, 11:51
:unsure: Δεν ισχυει αυτο, με την καμια! Απλα δεν εχει χαλασει το προσωπο της και η Monica Brant δεν εχασε ποτε την θυληκοτητα της ασπουμε δεν λεει κατι αυτο. Το τι εχει παρει ο θεος και η ψυχη της!!! Τετοια σωματα δεν γινοντε χωρις φαρμακο
καλος όρισες καταρχήν, πολυ απόλυτη είσαι, αυτό για τα φάρμακα μπορεί να το γνωρίζει μόνο η ιδια και ίσως και ο προπονητής τις.

εγώ πάντως προπονητής τις δεν είμαι.................................

LionessFreyja
22-05-09, 12:10
καλος όρισες καταρχήν, πολυ απόλυτη είσαι, αυτό για τα φάρμακα μπορεί να το γνωρίζει μόνο η ιδια και ίσως και ο προπονητής τις.

εγώ πάντως προπονητής τις δεν είμαι.................................


καλως σας βρηκα. μπαινω αρκετουτσικο καιρο απλα δεν ποσταρω. δεν ειμαι χτεσυνη στο σπορ, ουτε μαρεσει να κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου. Δεν ειπα οτι η κοπελα δεν εχει ωραιο σωμα, ισα ισα το αντιθετο. Ουτε αμφιβαλω οτι φτυνει αιμα. Οσο αιμα και να φτυσει ομως ετσι δεν γινεσαι χωρις φαρμακο, δεν χρειαζεται να ρωτησουμε τον προπονητη της για αυτο.

KATERINI 144
22-05-09, 12:20
κοιτα LionessFreyja για τη συγκεκριμένη αθλήτρια δεν γνωρίζω, αλλα επειδή γνωρίζω για άλλες αθλήτριες που είναι εξίσου όμορφες και έχουν εξίσου καλο σώμα, και δεν περνούν φάρμακα επέτρεψε μου να αμφιβάλω και για αυτή.

LionessFreyja
22-05-09, 12:21
κοιτα LionessFreyja για τη συγκεκριμένη αθλήτρια δεν γνωρίζω, αλλα επειδή γνωρίζω για άλλες αθλήτριες που είναι εξίσου όμορφες και έχουν εξίσου καλο σώμα, και δεν περνούν φάρμακα επέτρεψε μου να αμφιβάλω και για αυτή.


σαν ποιες?

KATERINI 144
22-05-09, 12:24
σαν αυτές................... :moderator:

δεν εχει νόημα, ο καθένας έχει τις απόψεις του, τέλος.

Muscleboss
22-05-09, 12:26
:unsure: Δεν ισχυει αυτο, με την καμια! Απλα δεν εχει χαλασει το προσωπο της και η Monica Brant δεν εχασε ποτε την θυληκοτητα της ασπουμε δεν λεει κατι αυτο. Το τι εχει παρει ο θεος και η ψυχη της!!! Τετοια σωματα δεν γινοντε χωρις φαρμακο

LionessFreyja welcome, ο Leviathan δεν είπε οτι δεν πήρε φάρμακα, είπε οτι δεν πήρε ανδρογόνα... υπάρχει διαφορά. και εγώ τείνω να συμφωνήσω μαζί του.

ΜΒ

puka
22-05-09, 12:38
εγω παντως ........ εχω φιλη γυμναστρια που ασχολειται με το bb απο σχεδον παιδική ηλικία και τωρα εχει φτασει σε εξαιρετικό επιπεδο , ολα ΜΟΝΟ με διατροφή και εντατικη προπονηση , ΤΙΠΟΤΑ εξτρα και ΤΙΠΟΤΑ χημικό .... και ειμαι σε πολύ καλή Θεση να το γνωριζω μιας και ειναι πολύ καλή παιδική μου φιλη και δεν εχει προπονητή ....

Απλά ειπα να το αναφερω για να δειξω οτι μπορεις να φτασεις σε καλά level natural ...

Αλλά εγω και παλι δεν ειμαι ειδημων ... μια προσωπικη εμπειρια μοιράζομαι ...

LionessFreyja
22-05-09, 13:24
εγω παντως ........ εχω φιλη γυμναστρια που ασχολειται με το bb απο σχεδον παιδική ηλικία και τωρα εχει φτασει σε εξαιρετικό επιπεδο , ολα ΜΟΝΟ με διατροφή και εντατικη προπονηση , ΤΙΠΟΤΑ εξτρα και ΤΙΠΟΤΑ χημικό .... και ειμαι σε πολύ καλή Θεση να το γνωριζω μιας και ειναι πολύ καλή παιδική μου φιλη και δεν εχει προπονητή ....

Απλά ειπα να το αναφερω για να δειξω οτι μπορεις να φτασεις σε καλά level natural ...

Αλλά εγω και παλι δεν ειμαι ειδημων ... μια προσωπικη εμπειρια μοιράζομαι ...


μαλιστα, ειναι η γυμναστρια σου σαν την Pauline Nordin??

***εντιτ απο katerini 144***

puka
22-05-09, 13:36
***εντιτ απο katerini 144***

δεν σε καταλαβαινω , ειλικρινα ... γραφεις επιΘετικα ( ετσι φαινεται απο τον τροπο γραφης σου ) και εδω απλά κανουμε μια κουβέντα φιλικά παντα ...

Εγω προσωπικά , δεν υπερασπιζομαι καμία ...... με αφήνουν ολα αυτα παντελώς αδιαφορη ......... απλά ειπα να παραΘεσω την δικη μου εμπειρία .... και ναι , εχει τρομερο κορμί ....

εσενα το Θεμα σου ποιο ειναι ακριβώς ;;; οτι αυτή κανει χρηση και για αυτό ειναι ετσι ;;;; Οκ , so what ... ; το αποτελεσμα κρινουμε εμείς και οχι το τι και το πως ... αν εχει η δεν εχει παρει , μονο αυτή το ξέρει ......... Ειναι Θεα η γυναικα και thats all ....

ολα τα άλλα ειναι περιττα ..........

Muscleboss
22-05-09, 13:36
***εντιτ απο katerini 144 ***

κάποιο άλλο σχόλιο για τη κοπέλα έχεις να κάνεις?

δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου στο θέμα... ότι και να χει πάρει χαλάλι της είναι κουκλάρα, πάρε και εσύ να σε θαυμάσουμε.

ΜΒ

puka
22-05-09, 13:40
κάποιο άλλο σχόλιο για τη κοπέλα έχεις να κάνεις?

δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου στο θέμα... ότι και να χει πάρει χαλάλι της είναι κουκλάρα, πάρε και εσύ να σε θαυμάσουμε.

ΜΒ



:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::thumbup:

LionessFreyja
22-05-09, 13:43
κάποιο άλλο σχόλιο για τη κοπέλα έχεις να κάνεις?

δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου στο θέμα... ότι και να χει πάρει χαλάλι της είναι κουκλάρα, πάρε και εσύ να σε θαυμάσουμε.

ΜΒ

Ειπα οτι εχει καλο σωμα και μπραβο της, δεν ειπα το αντιθετο. Απλα σχολιασα το ποστ του Leviathan που ειπε οτι δεν εχει παρει ανδρογονα. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας? Ποιο το προβλημα να πει καποιος, εχω παρει αυτο και αυτο και αυτο και ειμαι ετσι, δηλαδη που το κακο?? Εγω δεν εχω παρει ποτε μου φαρμακακι ουτε προκειτε, γιαυτο ξερω πολυ καλα οτι δεν προκειτε να γινω ποτε ετσι και δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο. Θα βαλω και φωτος μου δεν εχω προβλημα

Polyneikos
22-05-09, 14:02
Εγω βλεπω φιλη μου ότι μπήκες λιγο επιθετικα στο φόρουμ,ξεκινωντας από ένα απλό τοπικ να ανοιξεις ολόκληρο ζήτημα.Δεν ξερω τους σκοπους που το κανεις αυτό,προφανως για να μην εχουν καποιες κοπελες αυταπάτες οτι μπορουν να κανουν αυτο το σωμα;Συστησου στα καινουργια μελη ,να σε χαιρετισει ο κόσμος και θα προτεινα πιο ηπιους τονους.Φιλικα παντα και με συμπαθεια.

LionessFreyja
22-05-09, 14:11
για να μην εχουν καποιες κοπελες αυταπάτες οτι μπορουν να κανουν αυτο το σωμα;


ακριβως αυτο! νομιζουν οτι με τους ροζ αλτηρες θα γινουν ετσι. Εδω με κιλα σοβαρα και δεν γινεσαι ετσι με τιποτα. Επισης εχω λιγακι βαρεθει το να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας, λες και ειναι ταμπου η χρηση ουσιων. Οποιον και να ρωτησεις δηλωνει νατουραλ, εχει καταντησει αστειο αυτο πλεον.

Δεν μπηκα με κανενα επιθετικο στυλακι, ισα ισα! Την γνωμη μου ειπα με πολυ καλο τροπο μαλιστα, δεν μπορω να καταλαβω που βλεπουν καποιοι την επιθετικοτητα.

KATERINI 144
22-05-09, 14:17
οκ το κλίμα στο φορουμ ειναι κάλο,
θα το διαπιστώσεις στην πορεία, αλλιως ειναι να μιλάς και να σε βλέπει ο αλλος και αλλιώς εινα να διαβάζει τη γράφεις, γιαυτο και κάποια πράγματα παρεξηγούνται εύκολα με το γραπτό λογο,
ας σταματήσει εδω δεν έγινε και τίποτα.

εντιτ: ας μη συνεχίσουν και τα υπολοιπα μελη την αντιπαράθεση, το θεμα μας ειναι ο σχολιασμός των φωτο του τοπικ.

TRIANTAFYLLOU
22-05-09, 18:13
ο καθένας μπορεί να πεί την γνώμη του και να σχολιάσει απλα το θέμα των φαρμάκων όλοι ξέρουμε οτι υπάρχει στον αθλητισμό όπως ξέρουμε οτι μπορεί ενα σώμα ειδικα γυναικείο χωρις υπερβολικό όγκο αλλα με συμετρία και ταλέντο μπορεί να κερδίσει ενα ογκοδέστερο με περισσότερους μυς .

η ομορφιά πολλες φορες δεν έχει να κάνει με τον όγκο .

και εγω θα μπορούσα να πώ αν ηθελα και έμπαινα γερα στα φαρμακα θα έφτανα πολυ πιό ψηλα αλλα δεν μπορώ και να κατακρίνω κάποιον επειδή έφτασε σε πολυ ψηλό επίπεδο να απαξιώσω την δουλεια που έκανε και να πώ είναι αποτέλεσμα φαρμάκων γιατι έχω δεί αθλητές σε όλα τα αθλήματα που βγαίνουν τελευταίοι και μπορεί να παίρνουν περισσότερα φαρμακα απο τον πρώτο ακόμη και 10 αθλητές να ντοπάρουμε πάλι το ταλέντο θα ξεχωρήσει.

και δεν είναι θέμα συζήτησης τα φάρμακα παρα μόνο σε ειδικές περιπτώσεις ανάμεσα σε γνώστες , επιτρέψτε μου λόγω χρόνιας εμπειρίας να πώ πως όταν το θέμα δεν είχε πάρει ανεξέλεγκτες διαστάσεις και να συζητιέτε και απο τα μμε υπήρχαν λιγότεροι εως καθόλου άσχετοι που να κάνουν χρήση ενώ τώρα ακόμη και για την παραλία θα χρησιμοποιήσουν .

και ξέρετε γιατί ? επειδή κανείς δεν το πιστεύει. το σταματάω εδω το θέμα γιατί τα έχω γραψει πολλες φορες και εχω βάλει ακόμη και φωτο που είχα κατέβει σε αγώνες χωρίς ούτε να έχω ιδεα απο φάρμακα .και μιλάω για 86, 87, 88

απλα εκείνα τα χρόνια ασχολούταν μόνο αυτός που είχε ταλέντο με το ββ όπως σε όλα τα αθλήματα αν κάποιος δεν είχε ταλέντο ασχολούταν με πολεμικές τεχνες , ποδόσφαιρο κτλ τώρα όποιος βλέπει ενα σωμα ββερ λέει ε τι έγινε θα πάρω φαρμακα και θα γίνω , αντε βγαλτε συμπέρασμα.

αυτά είναι η χρήση τους μόνο υπο προυποθέσεις καί εχω αναφέρει και λόγους όπως και πολλοι απο το φόρουμ με τον βασικότερο λόγο την ψυχολογική εξάρτηση .

πάντως στην τελική κρίνουμε το αποτέλεσμα ούτε είμαστε ολυμπιακή επιτροπή να κατακρίνουμε η να σχολιάσουμε το πώς έγινε αν πήρε η δεν πήρε φάρμακα

Annie
06-06-09, 22:41
...η Nordin είναι μία κούκλα, πολύ όμορφη κ πολύ θηλυκή....εδώ και χρόνια παρακολουθώ την πορεία της όταν ακόμη δεν είχε πάει αμερική...από τις αγαπημένες μου..μάλιστα ήμουν συνδρομήτρια στο προηγούμενο site που διατηρούσε...το θέμα των φαρμάκων μένει ασχολίαστο όταν μιλάμε για μια τόσο όμορφη κοπέλα...;)

leangains
07-06-09, 06:08
υσ: που είσαι λεανς :cyclops:

καλά 1ον αυτά τα λένε η μάλλον τα φωνάζουν "ρε συ κοίτα!"

Για πολλά κρυα ντουζ οι εικονες....

Στις παρακάτω δε θελω λογοκρισίες, αφου τις εχουν στη σελίδα με τα άρθρα της στο ΒΒ.com , ελπιζω να περασουν τα κοκκιναδια κ εδω

οι τελευταίες 2 είναι από το σαιτ της

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2367&d=1244343289

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2368&d=1244343304

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2369&d=1244343338

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2370&d=1244343548

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2371&d=1244343808

2367 2368 2369 2370 2371
^ κοιτα εδω ζουζουνα κοιτα γλυκα, να με παρει να της μαγειρευω, lean beaf kai sweet potatoes, αυτα! Πάω να κάνω μονόζυγο να ηρεμήσω κ ένα μπάνιο με παγάκια!!!!!! Αυτα!!! over out

YΓ1.τώρα για την βοήθεια που αναφέρθηκε στα παραπάνω μηνύματα, δε με αφορα, αλλά 50κιλά κοριτσακι στο 160, μονο βοήθεια δεν έχει λαβει, αν φαινεται big, είναι επειδη είναι super lean

Υ.Γ2 αν επεμβει κοκκινος δαχτυλος, την πλατουλα την ωραία αφήστε τη πλσ πλσ πλσ

KATERINI 144
07-06-09, 08:37
Υ.Γ2 αν επεμβει κοκκινος δαχτυλος, την πλατουλα την ωραία αφήστε τη πλσ πλσ πλσ επεμβει για να μπουν μεγενθυμενες οι φωτος, μισές δουλειες κανεις λεανς :toast:

leangains
08-06-09, 00:12
μισες αλλά καλές εεεε?? Γεια σου ομάδα με τα κοκκινα!

Υ.Γ Πως μπαινουν μεγενθυμένες οι φωτο? Καποιο λινκ να το κοιτάξω υπάρχει? τνχ

αλλά να σου πω εμένα μαρεσει να μπαινουν μικρες κ να πατας πάνω να μεγαλώνουν με την εφαρμογή άμα συνεχίσουμε έτσι και με μεγάλες φοτο κάποια θεματα βλ τα μπειμπς θα γίνουν 200 σελίδες, μια ιδεα λεω όπως σου-σας αρεσει

leangains
08-06-09, 01:23
καλα η κοπελια δεν παιζεται αγαπη ειναι

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2385&stc=1&d=1244633307

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2386&stc=1&d=1244633307

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2387&stc=1&d=1244633307

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2388&stc=1&d=1244633307

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2389&stc=1&d=1244633307
2385

2386

2387

2388

2389

TRIANTAFYLLOU
08-06-09, 01:30
ωραία γυμναστική για το μάτι μπράβο άξιος και μεσα στους κανόνες ευπρέπειας ταξης και ηθική!!πάνω απο όλα :shock::clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
08-06-09, 01:34
απλα στις τελευταίες φωτο την αδικεί το μαγιο πραγματικα ειναι ημιστρίνκεν καλύτερα να ήταν στρίνκεν μισές δουλειές .

και δεν κάνω πλάκα απλα κολακεύετε καλύτερα η γυναίκα αν δείτε την ίδια φωτο με διαφορετικό μαγιό και δεν μιλάω με υπονοούμενα ασχετα αν πλανάτε :turtle::turtle:

manos_
08-06-09, 07:59
πρεπει να ειναι η μοναδικη που εχετε ποσταρει με τετοιο μυικο προσανατολισμο που να μου αρεσει και αυτο γιατι εχει τυπο και θυληκοτητα και το πλασαρει ακομα και μεσα απο ενα πολυ μυωδες σωμα.Μπραβο της.Οτι φαρμακο και να χει παρει δεν εχει να λεει το εχει γενικα.

mantus3
08-06-09, 13:27
απλα στις τελευταίες φωτο την αδικεί το μαγιο πραγματικα ειναι ημιστρίνκεν καλύτερα να ήταν στρίνκεν μισές δουλειές .

και δεν κάνω πλάκα απλα κολακεύετε καλύτερα η γυναίκα αν δείτε την ίδια φωτο με διαφορετικό μαγιό και δεν μιλάω με υπονοούμενα ασχετα αν πλανάτε :turtle::turtle:

κ που να δεις κ χωρις ποσο ποιο ωραια θα φαινοταν...

anjelica
08-06-09, 14:29
http://s45.radikal.ru/i109/0906/86/780585702966.jpg (http://www.radikal.ru) http://s57.radikal.ru/i155/0906/12/9be23152749f.jpg (http://www.radikal.ru) http://s47.radikal.ru/i115/0906/46/2ef69a55b195.jpg (http://www.radikal.ru) http://s55.radikal.ru/i150/0906/97/d6067d3bbecc.jpg (http://www.radikal.ru)

TRIANTAFYLLOU
08-06-09, 16:30
ωραίες φώτο αγγέλικα με τέτοια μυικότητα και έχει θυληκότητα η κοπέλα!!

αυτό είναι που λέμε αν τόχεις το βγάζεις όπως και νασαι και μορεί μια χωρίς μυς να μην το βγάζει με τίποτε:clap::clap:

ktsam
10-06-09, 14:17
Μπήκα στο site της και είχε ένα ενδιαφέρον Q&A. Δέστε απόσπασμα παρακάτω:

Q: Δε σου λείπει κάποιο καλό και νόστιμο φαγητό όπως παγωτό ή πίτσα?
A: Οχι. Δε μου λείπει επειδή δεν απαγορεύεται. Αν θέλω να φάω κάτι από αυτά είμαι ελεύθερη να το παραγγείλω. Απλά δε θέλω. Δε προσθέτει ευτυχία στη ζωή μου, δίνει μόνο στιμιαία απόλαυση λόγω ζάχαρης, αλλά δεν θα φτιάξω τη ζωή μου από το φαγητό. Επίσης αγαπώ το φαγητό που τρώω κάθε μέρα, περιμένω να έρθει το κάθε γεύμα. Έτσι δε νοιώθω στερημένη. Έχω κάνει αρκετή περισυλλογή αυτά τα χρόνια και έχω πειθαρχήσει το μυαλό μου. Δεν ήμουν πάντα έτσι, αλλά η εξάσκηση με τελειοποιεί.. Δε λεω ότι ποτέ δε θα φάω κάτι τέτοιο, είμαι σίγουρη ότι μια ή δυο φορές το χρόνο θα έχω κάτι πέραν των συνηθισμένων, αλλά όταν θα το κάνω θα είναι μια προσχεδιασμένη υποχώρηση και όχι μια στιγμή αδυναμίας.
Q: Πως μπορώ να σε πιστέψω όταν λες ότι δεν έχεις κάνει χρήση φαρμάκων. Όλοι λένε οτι έχεις κάνει.
A: Λοιπόν δε μπορείς ποτέ να ξέρεις. Αλλά αν έχεις δει τη καθημερινή ζωή μου, ξοδέψεις 24/7 μαζί μου, φας το φαγητό μου, κάνεις τις προπονήσεις μου και όλα αυτά για 10 χρόνια είμαι σίγουρη ότι θα δεις τι έχω κάνει για να φτάσω ως εδώ. Πήρε πολύ χρόνο παρόλη την αφοσίωσή μου επειδή το να φτιάξεις ένα σώμα που γυρνά κεφάλια δεν αρκούν 3 μήνες προπόνησης. Παίρνει χρόνια. Ειδικά για τις γυναίκες που έχουν πολύ λιγότερη τεστοστερόνη από τους άνδρες.

KATERINI 144
10-06-09, 14:27
^^^^ κανε αν θελεις μια μετάφραση περιληπτικά.

@ εύγε anjelica :clap:

leangains
13-06-09, 05:08
one moment in the lips forever in the hips

ατακα της κοπελας μου, στην αδερφη της που ηθελε να φαει χτες παγωτακι

vAnY
20-06-09, 19:38
:bowdown:τι να πω παραπανω....

εγω ανοιξα το τοπικ αυτο γιατι απο την στιγμη που την ειδα εγινε το ιδαλμα μου, αντιπροσωπευει το Τελειο γυναικειο σωμα για το δικο μου γουστο, αυτο που θα ηθελα να εχω.

ειναι φοβερη:turtle:

KATERINI 144
22-06-09, 15:37
δεν είσαι και πάρα πολύ μακριά βανυ, έχεις πολύ καλα γενετικά, μια σοβαρή προσπάθεια χρειάζεται :thumbup:

Exci
22-06-09, 16:04
δεν είσαι και πάρα πολύ μακριά βανυ, έχεις πολύ καλα γενετικά, μια σοβαρή προσπάθεια χρειάζεται :thumbup:
Agreed!
Ενα προγραμμα χρειαζεσαι, την επιμονη πιστευω την εχεις. Τα υπολοιπα θα τα κανει το σωμα σου :bbbiceps:

vAnY
22-06-09, 16:15
:bbbiceps: υπμονη κι επιμονη...κατι θα γινει...χεχε:P

vAnY
11-10-09, 10:44
:shock:λιγες προσφατες φωτο της θεας pauline !....

αχ και τι δεν θα δινα για τετοια ποδια!!:bowdown:

5469

5470

5471

5472

anjelica
11-10-09, 10:50
:shock:λιγες προσφατες φωτο της θεας pauline !....

αχ και τι δεν θα δινα για τετοια ποδια!!:bowdown:

απλα δωσε λιγο υπομονη και επιμονη :thumbup:

ioannis1
11-10-09, 18:58
σε τρεις μηνες τα φτιαχνεις ανετα.τωρα βαλε μυς...

The Rock
11-10-09, 19:05
Εμένα γτ δεν μου αρέσει καθόλου η κοπέλα ?

ioannis1
11-10-09, 19:07
σαρεσουν οι γεεματες:rolf::rolf::rolf:ουτε εμενα μαρεσει.:turtle:

Exci
11-10-09, 19:21
Εμένα γτ δεν μου αρέσει καθόλου η κοπέλα ?
Aπο ποια αποψη?

The Rock
11-10-09, 19:23
Aπο ποια αποψη?
Δεν ξέρω Γιάννη αλλά αυτή είναι κοντή,παραείναι στεγνή,σιλικονάτη και χωρίς ιδιαίτερο πρόσωπο ...

ioannis1
11-10-09, 19:26
:thumbup::thumbup:ασε εμεις ειμαστε αλλιως...:green:

Exci
11-10-09, 19:37
Ουστ, βλασφημοι :green:

ioannis1
11-10-09, 20:35
:oops::oops:

anjelica
11-10-09, 20:36
Δεν ξέρω Γιάννη αλλά αυτή είναι κοντή,παραείναι στεγνή,σιλικονάτη και χωρίς ιδιαίτερο πρόσωπο ...

:shock: το παραλες τωρα

ioannis1
11-10-09, 20:40
giati αγγελικη παραειναι αδυνατη νομιζω...:)

The Rock
11-10-09, 20:44
:shock: το παραλες τωρα
Τα παραλέω ?
Λες ?
1,58 ύψος
51 κιλά

Δεν με ρώτησες ... Αλλά σε ποιο άβαταρ αναφέρεσαι ? Σε αυτό που έχω δημόσια ή του προφίλ μου ?

anjelica
11-10-09, 20:46
giati αγγελικη παραειναι αδυνατη νομιζω...:)

Σε αυτη τη φωτο ναι,σε αλλες μου αρεσει και εχει και πολυ ωραιο προσωπο,δεν μπορεις να την πεις ασχημη.

anjelica
11-10-09, 20:47
Τα παραλέω ?
Λες ?
1,58 ύψος
51 κιλά

Δεν με ρώτησες ... Αλλά σε ποιο άβαταρ αναφέρεσαι ? Σε αυτό που έχω δημόσια ή του προφίλ μου ?

τοσο ειμαι και εγω:rolf:αλλα με αλλο ποσοστο λιπος α χα χα

anjelica
11-10-09, 20:48
αυτο που βλεπω

Exci
11-10-09, 21:21
giati αγγελικη παραειναι αδυνατη νομιζω...:)
Aγωνιστικη ειναι, τι επρεπε να ειναι μπουλουκακι? Αν χαλαρωσει λιγο ειναι μια χαρα..

Exci
11-10-09, 22:43
Μην αμαυρωνετε το ιερο αυτο Thread με τα οφφ-τοπικ σας :evil:


:rabbit:

anjelica
11-10-09, 22:47
Μην αμαυρωνετε το ιερο αυτο Thread με τα οφφ-τοπικ σας :evil:


:rabbit:

εχεις δικιο που ειναι ο Φωτης εχουμε δουλεια εδω:green:

vAnY
11-10-09, 22:57
Μην αμαυρωνετε το ιερο αυτο Thread με τα οφφ-τοπικ σας :evil:


:rabbit:


πες τα ρε Exci !!!:toast:

Η pauline εχει κορμαρα γιατι ειναι μυωδες το σωμα της, χωρις υπερβολη, ειναι γραμμωμενη σουπερ, εχει σουπερ αναλογιες, ειναι νεα ομορφη και στο προσωπο που και χωρις μακιγιαζ ειναι ουτος η αλλος κουκλα.... και παραμενει θυληκια...
Μπορει να ειναι κοντη αλλα οι αναλογιες της ειναι μια χαρα... και εξ αλλου¨"τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μποθκαλια":P:P

Πολλες αλλες γυναικες ασχολουνται με φιτνες η ββ,αλλες ειναι ομορφες στο σω
μα και κακασχημες στο προσωπο,:green: αλλες ειναι και καλα φιτνες αλλα μαλλον για μοντελα κοκαλιαρικα χωρις γραμμωση ειναι, κι αλλες ειναι με ικανες να συναγωνιστουν και τον coleman σε ογκο:green:, και χανουν εντελως τη θυληκοτητα τους!(σεβαστο ομως το γουστο του καθενος...απλα εκφραζω τη δικη μου γνωμη.)

για μενα εχει καταφερει ολα τα θετικα η pauline, της βγαζω το καπελο:clap:

ioannis1
11-10-09, 23:02
εγω την εκρινα σαν γυναικα οχι σαν αθλητρια.και επειτα δεν ειναι απαραιτητο ολοι να συμφωνουμε εδω...;)

The Rock
11-10-09, 23:24
εγω την εκρινα σαν γυναικα οχι σαν αθλητρια.και επειτα δεν ειναι απαραιτητο ολοι να συμφωνουμε εδω...;)
Ακριβώς αυτό !

Exci
11-10-09, 23:34
εγω την εκρινα σαν γυναικα οχι σαν αθλητρια.και επειτα δεν ειναι απαραιτητο ολοι να συμφωνουμε εδω...;)
Ναι δεν αντιλεγω, απλα εννοουσα οτι σαν αθλητρια το % λιπους το κανει οτι θελει, δεν ειναι καποιος οποιοσδηποτε ανθρωπος (εκτος του χωρου της γυμναστικης δηλαδη) που γενικα μενει σε σταθερο % για μεγαλα χρονικα διαστηματα. Αυτο το "πολυ λεπτη" δηλαδη, ειναι πολυ σχετικο.

ioannis1
11-10-09, 23:43
για αθλητρια ειναι τελεια.ισως μετα οταν γεμισει ναναι οντως κουκλα..:green:

TRIANTAFYLLOU
12-10-09, 02:50
επειδή μιλάμε για την νορντίν έχω να πω πως εχουμε δεί φωτο της και η γυναίκα έχει ακτινοβολία και ενοώ οι μυς της ακτινοβολούν θυληκότητα ανήκει στην κατηγορία που λέμε όταν τόχει μια γυναίκα και καθε εκατοστό απο τους μυς της το δείχνει .

μην μπερδευόσαστε απο τις συγκεκριμένες φωτο που είναι σε τουαλέτα με κακό φωτισμό που τονίζει περισσότερο την γράμμωση λόγω του κάθετου φωτισ΄μού και την σκληραίνει(αυτό οι αγωνιστικοί πρέπει να το ξέρουν που και ενας χοντρούλης αν τον βάλεις κατω απο κάθετο φωτισμό χωρίς καθόλου μπροστα θα βγάζει γραμμες .

γι αυτό για αντικειμενικότερη κρίση δέστε πιο πάνω φωτο και θα καταλάβετε :shock:

vAnY
12-10-09, 07:34
:)
για αθλητρια ειναι τελεια.ισως μετα οταν γεμισει ναναι οντως κουκλα..:green:


Ιοαννης και TheRock σεβομαι απολυτως το γεγονος οτι σαν γυναικα μπορει να μη σας αρεσει...αλιμονο αμα συμφωνουσαμε σε ολα κι ειχαμε τα ιδια γουστα δεν θα'χε πλακα!;)

Εξηγηστε μου ομως τι εννοειτε οτι ειναι πολυ λεπτη, και θα τη θελατε πιο "γεματη" ως γυναικα? εννοειτε σε ποσοστο λιπους λιγο πιο γεματη η σε μυικο ιστο? :green:
απλα προσπαθω να καταλαβω... με μπερδεψατε!:rolf:

No Cash
12-10-09, 19:49
ειναι ΘΕΑ!! :bowdown:

The Rock
12-10-09, 22:10
:)


Ιοαννης και TheRock σεβομαι απολυτως το γεγονος οτι σαν γυναικα μπορει να μη σας αρεσει...αλιμονο αμα συμφωνουσαμε σε ολα κι ειχαμε τα ιδια γουστα δεν θα'χε πλακα!;)

Εξηγηστε μου ομως τι εννοειτε οτι ειναι πολυ λεπτη, και θα τη θελατε πιο "γεματη" ως γυναικα? εννοειτε σε ποσοστο λιπους λιγο πιο γεματη η σε μυικο ιστο? :green:
απλα προσπαθω να καταλαβω... με μπερδεψατε!:rolf:

Πολύ ευχαρίστως !

Προτιμώ γενικά τις αθλήτριες φίτνες αλλά αύτή παραείναι στεγνή ....
Δεν μου αρέσει το τόσο χαμηλό ποσοστό λίπους ... περισσότερους μυς δεν θέλω δεν θα μου χρειαστούν σε κάτι :green: :green: :green:

vAnY
13-10-09, 09:40
Πολύ ευχαρίστως !

Προτιμώ γενικά τις αθλήτριες φίτνες αλλά αύτή παραείναι στεγνή ....
Δεν μου αρέσει το τόσο χαμηλό ποσοστό λίπους ... περισσότερους μυς δεν θέλω δεν θα μου χρειαστούν σε κάτι :green: :green: :green:

:thumbup: οκ το'πιασα! :P

savage
13-10-09, 11:53
εγω μια χαρα τη βρισκω παλι.
να περασει απο το γραφειο μου η κοπελα για ενα ραντεβου!!!:P:turtle:

TRIANTAFYLLOU
13-10-09, 17:18
μια διευκρήνηση για την νορντιν δεν είναι τεράστια απλα εχει γραμωμένους μυς με όμορφη σιλουέτα όμως και το σώμα της είναι θυληκό και πιστεύω σε μη αγωνιστική κατάσταση θα είναι και ζουμεράντζα .
γιατί σαν σχήμα δεν παραπέμπτει σε ανδρικό σωμα , το πρόσωπό της επίσης είναι όμορφο και σεχυ και πιστεύω όταν την κοιτας μεσα στα μάτια απο κοντα χάνεσαι τελείως:toast::toast:

isis
13-10-09, 18:32
μια διευκρήνηση για την νορντιν δεν είναι τεράστια απλα εχει γραμωμένους μυς με όμορφη σιλουέτα όμως και το σώμα της είναι θυληκό και πιστεύω σε μη αγωνιστική κατάσταση θα είναι και ζουμεράντζα .
γιατί σαν σχήμα δεν παραπέμπτει σε ανδρικό σωμα , το πρόσωπό της επίσης είναι όμορφο και σεχυ και πιστεύω όταν την κοιτας μεσα στα μάτια απο κοντα χάνεσαι τελείως:toast::toast:

ένα είναι το ζητούμενο , είτε λέγεται paulin είτε μαρία είτε άννα , είτε είναι fitness είτε bbing , είναι καλή στο κρεβάτι ή κάνει μόνο για γλάστρα?

TRIANTAFYLLOU
13-10-09, 18:36
ένα είναι το ζητούμενο , είτε λέγεται paulin είτε μαρία είτε άννα , είτε είναι fitness είτε bbing , είναι καλή στο κρεβάτι ή κάνει μόνο για γλάστρα?


εδω όμως δεν εχει να κάνει με την γυναίκα και μόνο και ας είναι φωτια, αλλα άν είναι καλός ο καντιλαναύτης και ξέρει να την ανάβει , γιατί όσο καλές προδιαγραφες και να χει , το αγώι ξυπνάει τον αγωγιάτη:turtle::turtle:

isis
13-10-09, 18:39
εδω όμως δεν εχει να κάνει με την γυναίκα και μόνο και ας είναι φωτια, αλλα άν είναι καλός ο καντιλαναύτης και ξέρει να την ανάβει , γιατί όσο καλές προδιαγραφες και να χει , το αγώι ξυπνάει τον αγωγιάτη:turtle::turtle:

σε αυτό έχεις δίκιο , αλλά πρέπει και το υλικό να είναι εύφλεκτο , αν είναι βραδύκαυστο το φυτίλι , άστα να πάνε! :welcome::toast:

vAnY
26-10-09, 23:46
:bowdown::thumbup:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6012&d=1256589897

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6013&d=1256589914 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6013&d=1256589914)

ioannis1
28-10-09, 00:07
πολυ μυωδης και σχημα.ευχομαι βανυ να ακολουθησεις τα χναρια της.:thumbup:

vAnY
30-10-09, 00:34
πολυ μυωδης και σχημα.ευχομαι βανυ να ακολουθησεις τα χναρια της.:thumbup:
:bowdown: αχ κι εγω το ευχομαι!!!:weights::turtle:

Exci
30-10-09, 01:03
:bowdown: αχ κι εγω το ευχομαι!!!:weights::turtle:
Κι εγω κι εγω :turtle:

TRIANTAFYLLOU
31-10-09, 17:43
αν και δεν είναι καλιτεχνικές αυτές οι φωτο της νορντιν και χωρίς χρώμα μου αρέσουν , έχει τα λεπτα χαρακτηριστικά του θυληκού .

ευχομαι και είμαι σίγουρος βάνυ οτι θα φτάσεις το πρότυπό σου γιατί το θέλεις και γιατι το σώμα σου είναι σ αυτή την κατεύθυνση και δεν είσαι τεμπέλα και το κυριότερο με θεμιτα μέσα αν δεν το πίστευα δεν θα εκτιθόμουν να το γραφω στο φόρουμ:clap::clap:

D.eleni
14-11-09, 00:04
Pauline is from Maryland. She competed at the East Coast Tournament of Champions..in figure...OMG...What a figure Enjoy:


Mod: You are in a greek forum and you are supposed to write in Greek. It is the third time you are warned. Sorry, but next time your message will be deleted.

drago
14-11-09, 01:00
Pauline is from Maryland. She competed at the East Coast Tournament of Champions..in figure...OMG...What a figure Enjoy:

where is the image gal???

James
14-11-09, 09:06
Πολυ καλή αθλήτρια,πρότυπο για πολλες γυναικες.:clap:

vAnY
06-12-09, 18:02
χωρις λογια....:thumbup:
(η πως μπορει μια γυναικα να ειναι κουκλα και θυληκοτατη σε συνδιασμο με καλογυμνασμενο σωμα):bowdown:
(χτεσινη φωτο)

Haris Pilton
06-12-09, 20:16
Aδοιανοητη!Εχω μηνει μ...ς!!!!:shock:
Εβλεπα αλλες αθλητριες με τοσους μυες και μονο που δεν ξερναγα.(γουστα ειναι αυτα,περι μυηκης αναπτυξης ομως φοβερες)

Αλλα η Pauline ειναι μοναδικη!ΥΠΕΡθυληκο και μυωδης,και μ'αρεσει,εκπλησομαι με τον εαυτο μου!
Καλα τα εβαψε και ξανθα;Δεν εχω λογια...
Μπωρει να ειμαι 1,94 αλλα οσο πιο κοντη και λεπτοκαμομενη ειναι η κοπελα τοσο πιο πολυ μ'αρεσει,το οτι θα μου αρεσε και μυωδης κοπελα δν το περιμενα ποτε!
Θυληκοτατη οσο δεν παει!Απιστευτη! :bowdown:

TRIANTAFYLLOU
06-12-09, 20:56
εγω πάντα το έλεγα για την νορντίν , ή κοπέλα είναι σεχυ και ξέρει πολύ καλά τι της ταιριάζει και δεν το αλλάζει τίποτε αυτό και μυώδης να είναι πάλι σεχυ είναι , γιατι όπως εχω ξαναπεί αυτό είναι εμφυτο η τόχεις η δεν τόχεις, εμένα προσωπικα μου αρέσει πάρα πολυ και χαίρομε που και η βανυ την έχει πρότυπο , απλα και οι δικές μας ελληνίδες αθλήτριες δεν ξεφεύγουν σε μυικότητα και έχουν θυληκότητα :clap::clap::clap:

No Cash
06-12-09, 23:13
αν ηταν και λιγο πιο γατα ομως δεν θα εβαφε και το φρυδι... ;)


τα μελαχρινα της πηγαινουν περισσοτερο... αλλα και ετσι ομορφη ειναι :thumbup:

vAnY
07-12-09, 01:00
:P καλα και με βαμμενο φρυδι μια χαρα ειναι !!:green:

Exci
07-12-09, 01:31
:love:

-beba-
07-12-09, 13:16
Είναι Θεά.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

vAnY
07-12-09, 18:31
Κι αλλες λιγες φρεσκοτατες φωτο απο την φωτογραφιση που εκανε στο Μεξικο.
:thumbup:

να πω την αληθεια δεν ειναι απο τις αγαπημενες μου...αλλα ομορφες ειναι.:turtle:

TRIANTAFYLLOU
07-12-09, 18:38
μπράβο ρε βανυ ωραίες φωτο χωρίς να είνναι χυδαίες και προκλητικές και είναι πραγματικα ενα τεστ ντράιβ να δούμε αν όλα δουλεύουν σωστα πάνω μας :shock::shock:

vAnY
07-12-09, 18:59
μπράβο ρε βανυ ωραίες φωτο χωρίς να είνναι χυδαίες και προκλητικές και είναι πραγματικα ενα τεστ ντράιβ να δούμε αν όλα δουλεύουν σωστα πάνω μας :shock::shock:


:P και?? δουλευουν ολα οκ ??:rolf:
Οχι ρωταω γιατι ανησυχησα πατερ...μηπως απο την πολυ προσευχη σου φανηκαν ακρως προκλητικες για εναν ανθρωπο της εκκλησιας και επαθες καμια ζημια...
αλλα αφου μου λες οτι ειναι ωραιες και σεμνες...οκ :green:

Niiick
07-12-09, 19:28
Ηλια αν μπαινουν σε λειτουργια τα συστηματα με αυτες τις φωτος ή εμεις ειμαστε αναπηροι ή εισαι υπερανθρωπος!:P

scal
07-12-09, 20:23
too much για μένα η κοπέλα, τις θέλω λίγο πιο Light εκδόσεις.. αυτή έχει μεγαλύτερο μπράτσο από μένα!

The Rock
07-12-09, 20:52
Βασικά με το μαλλί και το make up παραέγινε too much :spank::smash::dooreek:

vAnY
08-12-09, 01:22
παρασκηνια....:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
09-12-09, 04:17
:P και?? δουλευουν ολα οκ ??:rolf:
Οχι ρωταω γιατι ανησυχησα πατερ...μηπως απο την πολυ προσευχη σου φανηκαν ακρως προκλητικες για εναν ανθρωπο της εκκλησιας και επαθες καμια ζημια...
αλλα αφου μου λες οτι ειναι ωραιες και σεμνες...οκ :green:


τι να κάνω θα γίνω πιο επεξηγηματικός , το δεδομένο δηλαδή το άκρως προκλητικό είναι και δεδομένο ότι θα κάνει την δουλειά του , ειδικα στην νεολαία που λειτουργεί με την γενετήσια ορμη , λόγω ορμονών .

όταν κατι όμως είναι αισθησιακό και όμορφο χωρις χυδαιότητα , όπως οι συγκεκριμένες , τότε αφήνει να δουλέψει η φαντασία και να καλπάσει οπότε έχοντας αυτή την εικόνα και με την φαντασία στην σωστή κατεύθυνση , ε ναί λοιπόν όλα ευτυχώς δουλεύουν στην εντέλεια και το κυκλοφορικό σύστημα και η πόμπα (καρδιά) .

οπότε βάνυ το συμπέρασμα είναι οτι δεν πρέπει να ανησυχώ , σηκώνει ο οργανισμός μου συγκινήσεις και ανταποκρίνετε :turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
09-12-09, 04:33
Ηλια αν μπαινουν σε λειτουργια τα συστηματα με αυτες τις φωτος ή εμεις ειμαστε αναπηροι ή εισαι υπερανθρωπος!:P


μια χαρα είστε εσείς απλα εμείς ειδικα παλια , ποιό εξτρίμ απο αυτες η όπως τα χοτ μπειμπς μόνο σε ταινίες ανω των 18 βλέπαμε ,ειδικα αν είχες μεγαλώσει σε χωριό γάμπα αν έβλεπες η μπούτι ήσουν τυχερός , αλλα είχαν νοστιμιά όμως όλα , αφήστε που τα στρίνκεν δεν είχαν ανακαλυφθεί ακόμη , η τουλάχιστον δεν είχαν τεθεί σε εφαρμογή , οπότε όσο και να έχουν δεί τα μάτια μου τώρα , σημεία και τέρατα που λέμε πάντα κρατάμε μια πισινή ώστε να μην απομυθοποιούμε κάποια πράγματα για να μην παύουν να μας ελκύουν το ενδιαφέρον είναι πάγια τακτικη δηλαδή.

ειδικα στο σχολείο που φορούσαν και ποδιές τα κορίτσια απο γόνατο και κάτω βλέπαμε , αλλα θυμάμε ερχόταν να μου πούν κατι στο αυτί και έλεγα κράτα αποστάσεις και ελεγε γιατι βρε ? γιατι όταν μου μιλάς εκεί κάτι παθαίνω έλεγα και το έκαναν επίτηδες , που να γίνουν τότε αυτα που γίνονται τωρα , όλα χύμα .
κατευθείαν το χτύπημα της κόμπρας θα έτρωγαν .

οπότε εσείς μια χαρα είστε αφού όλα εχουν να κάνουν με το μυαλό ότι το βλέπεις συνέχεια παύει να σε εξιτάρει , γι αυτό και τα χοτ μπέιμπς αν δείτε τα σχοινάκια είναι λίγο πιο χοντρα για να αφήνουν κατι και στη φαντασία :P:P:P:P

vAnY
09-12-09, 09:34
(Ηλια προσεχε...:P)
βασικα θα μπορουσε να μπει και στα χοτ μπειμπς...αλλα προτιμω εδω..:green: Αφιερωμενες σε ολον τον αντρικο πλυθησμο του φορουμ...
(αντε να δω ποτε θα μας κανουν κι εμας μια αφιερωση και στους χοτ brave...:rolf:)

TRIANTAFYLLOU
09-12-09, 17:27
(Ηλια προσεχε...:P)
βασικα θα μπορουσε να μπει και στα χοτ μπειμπς...αλλα προτιμω εδω..:green: Αφιερωμενες σε ολον τον αντρικο πλυθησμο του φορουμ...
(αντε να δω ποτε θα μας κανουν κι εμας μια αφιερωση και στους χοτ brave...:rolf:)


βάνυ!! βάνυ!! σ ευχαριστούμε που μέσα σε ενα φόρουμ γυμναστικης και ββ , εσύ φροντίζεις και για την εκγύμναση των ματιών μας , αλλα σύντομα θέλουμε να δούμε πιο ρεαλιστικα θέματα απο δικά μας κορίτσια (για σενα χτυπάει η καμπάνα) όχι βέβαια χυδαία γιατι πάνω απ όλα σεβασμός στα δικά μας κορίτσια , απλα όμορφες φωτο και αγωνιστικές .

όσο για την αφιέρωση που λές , σαν αγόρια δεν μας βγαίνει κάτι τέτοιο είναι στην ψυχοσύνθεσή μας να βλέπουμε όλους τους άλλους άντρες εχθρούς! χαχαχα!! άλλωστε έχετε και βρίσκετε ανάλογο υλικό .

και μην ξεχνάς δεν θα βάλουμε τα χεράκια μας να βγάλουμε τα ματάκια μας , άλλωστε ξέρω δεν σας ενδιαφέρει εσας το περιτύλιγμα σαν γυναίκες , αλλα ο εσωτερικός κόσμος :P:P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

moorouple
27-12-09, 16:56
Good ole Pauline and her reactionary policy ideas. Maybe she can print more money to fund her campaign?

jc

anjelica
28-12-09, 00:13
λιγο ακoμα απο Pauline

gkih1983
11-05-10, 15:52
Μάααααανούλααα... :(

aepiskeptis
18-02-11, 15:19
:shock::shock::shock:

gym
28-02-12, 04:34
update!νεα φωτογραφηση φρεσκια φρεσκια της Pauline Nordin!

καλα η γυναικα τα σπαει...τι να πει κανεις...:bowdown::bowdown:

41083
41084
41085
41086
41087
41088
41089

περα απο το οτι διατηρειται σε τελεια φορμα παρολο που δεν κατεβαινει πλεον σε αγωνες και ειναι επιλογη της,ειναι πολυ καλη και εξυπνη επαγγελματιας...
εχει καταφερει με το περιεργο τυπακι της να εχει πολλους φανς παντως...:toast:

marvin
28-02-12, 10:25
update!νεα φωτογραφηση φρεσκια φρεσκια της Pauline Nordin!

καλα η γυναικα τα σπαει...τι να πει κανεις...:bowdown::bowdown:

41083
41084
41085
41086
41087
41088
41089

περα απο το οτι διατηρειται σε τελεια φορμα παρολο που δεν κατεβαινει πλεον σε αγωνες και ειναι επιλογη της,ειναι πολυ καλη και εξυπνη επαγγελματιας...
εχει καταφερει με το περιεργο τυπακι της να εχει πολλους φανς παντως...:toast:

Πολυ μου αρεσει το ολο στυλακι της!!!!

gustavo
28-02-12, 11:06
Προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου οι γυναίκες με ανεπτυγμένους μύες, φλέβες στα χέρια, κλπ. :shock::shock: Το θεωρώ - αν εξαιρεθούν ορισμένες σπάνιες περιπτώσεις - ως έλλειψη θηλυκότητας και ορισμένες φορές αντιαισθητικό.

marvin
28-02-12, 11:12
Προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου οι γυναίκες με ανεπτυγμένους μύες, φλέβες στα χέρια, κλπ. :shock::shock: Το θεωρώ - αν εξαιρεθούν ορισμένες σπάνιες περιπτώσεις - ως έλλειψη θηλυκότητας και ορισμένες φορές αντιαισθητικό.

Κριμα γιατι σε ενα ββ φορουμ οπως αυτο η αναπτυξη σε μυες σε εμας τις γυναικες ειναι ενας στοχος.Αλλα δεν μπορουμε να αρεσουμε παντα σε ολους.:welcome:

Nosblos
28-02-12, 13:24
Κριμα γιατι σε ενα ββ φορουμ οπως αυτο η αναπτυξη σε μυες σε εμας τις γυναικες ειναι ενας στοχος.Αλλα δεν μπορουμε να αρεσουμε παντα σε ολους.:welcome:

+1.000...Πολυ σωστα!!
Απλα..ειναι δυφορουμενη η εικονα αυτη....
σε καποιους προκαλει...αισθηση σε καποιους ακριβως το αντιθετο...
το θεμα ειναι να εισαι εσυ καλα με αυτο που σου αρεσει οπτικα η σαν στοχο...και τα υπολοιπα ερχονται σε δευτερη μοιρα...;)

marvin
28-02-12, 13:27
+1.000...Πολυ σωστα!!
Απλα..ειναι δυφορουμενη η εικονα αυτη....
σε καποιους προκαλει...αισθηση σε καποιους ακριβως το αντιθετο...
το θεμα ειναι να εισαι εσυ καλα με αυτο που σου αρεσει οπτικα η σαν στοχο...και τα υπολοιπα ερχονται σε δευτερη μοιρα...;)

:thumbup::thumbup: Ακριβως αυτο ενοουσα!!!!

dominik
01-03-12, 03:03
αλλη μια με αλλη γωνια ληψης απο αυτην που εβαλε η vany

dorita
07-03-12, 01:35
μου αρεσουν αυτα τα κορμια στις φιτ γυναικες...
εαν θα ηθελα ενα ιδανικο κορμι για μενα θα'θελα αυτο!!!!
:clap::clap:

marvin
07-03-12, 01:45
αλλη μια με αλλη γωνια ληψης απο αυτην που εβαλε η vany


Μολις αλλαξα wallpaper!!!:thumbup::thumbup:

gym
18-03-12, 03:48
42091

δεν θυμαμαι αν εχει μπει αλλα ....ας ξαναμπει!:green::green:

goldenera
08-04-12, 18:14
Προσωπικά πρωτοεόδα την Pauline όταν τυχαία 'έγραψα' στο youtube Gold's gym και με 'πέταξε΄σε videaki με την Pauline να κάνει προπόνηση και έμεινα:shock: Αρχικά με την hardcore attitude και μετά με τη θυληκότητα της! Έπειτα την πέτυχα σε φωτογράφηση στο Αμερικάνικο FLEX! Πολύ καλή! Τώρα όσο αναφορά το γυναικείο ΒΒ δε μου αρέσει η υπερβολή. Το υπεργυμνασμένο γυναικείο σώμα που τείνει να θυμίζει αντρικό δε μου αρέσει καθόλου. Αλλά τα κορμιά στο fitness είναι ΦΟΒΕΡΑ. Επίσης παίρνω παράδειγμα και πορώνομαι με τις κοπέλες που κάνουν σκληροπυρηνική προπόνηση.

goldenera
08-04-12, 18:16
Να και το video που σας έλεγα: http://www.youtube.com/watch?v=N1CulITc2Ro

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N1CulITc2Ro" target="_blank">
http://www.youtube.com/watch?v=N1CulITc2Ro (http://www.youtube.com/watch?v=N1CulITc2Ro)

gym
10-04-12, 02:48
ενα απο τα ελαχιστα βιντεακια της συγκεκριμενης που κυκολοφορουν ανοικτα στο νετ...:thumbup::thumbup:

koukoutsaki
25-04-12, 20:24
ειναι φοβερη εμενα πολυ μου αρεσει

gym
30-05-12, 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=9qbaKzvbJ5w&feature=g-user-u

gym
30-05-12, 21:00
http://www.youtube.com/watch?v=8PZtgQRgQ_s&feature=relmfu

gym
30-05-12, 21:02
http://www.youtube.com/watch?v=TRtHG7xjMh8&feature=relmfu

:thumbup::thumbup:

lila_1
30-05-12, 21:33
Re αυτή δεν ήταν πιο τούμπανο???
Μου φαίνεται πολύ πιο λαιτ σε αυτά τα βίντεο απ ότι τη θυμάμαι...

Τα βάρη σε pounds είναι ?:turtle:

gym
30-05-12, 21:36
μιλας για παλια?ναι ρε ηταν...αλλα τωρα ειναι μοντελ :turtle::turtle: και περναει αλλο προφιλ...

pounds πρεπει να ειναι πιστευω...δεν ειμαι σιγουρη αλλα εκει ολο τετοια δεν εχουν?:unsure:

SHRED
31-05-12, 02:42
Εεεε τώρα που ξετουμπάνιασε δε μ΄αρέσει και τοσο :green: :turtle:

lila_1
31-05-12, 12:25
μιλας για παλια?ναι ρε ηταν...αλλα τωρα ειναι μοντελ :turtle::turtle: και περναει αλλο προφιλ...

pounds πρεπει να ειναι πιστευω...δεν ειμαι σιγουρη αλλα εκει ολο τετοια δεν εχουν?:unsure:

Ωραία είναι κ έτσι...Βασικά νομίζω την προτιμώ γιατί είναι και κοντή, πιο μεγαλόσωμη σε κάτι βιντεο που την είχα δει περπάταγε σαν το σουγκλάκο ..
Καλά στάνταρ είναι pounds, 40kilo για ώμους δεν παίζει να σηκώνει...
ούτε καν βασικά:turtle:

gym
31-05-12, 12:27
Ωραία είναι κ έτσι...Βασικά νομίζω την προτιμώ γιατί είναι και κοντή, πιο μεγαλόσωμη σε κάτι βιντεο που την είχα δει περπάταγε σαν το σουγκλάκο ..
Καλά στάνταρ είναι pounds, 40kilo για ώμους δεν παίζει να σηκώνει...
ούτε καν βασικά:turtle:

κοιτα για παλιοτερα οταν ηταν τερατινι ειχε αναφερει καλα νουμερα για τα κιλα της...τωρα νταξει εχει ''αλλη φιλοσοφια''

καλη ειναι ετσι...πιο νορμαλ...κ ετσι τραβαει κοσμο...βεβαια ετσι ασπρουλιαρα δεν λεει πολυ αλλα οταν μαυριζει,ειναι ρεσπεκτ η ξινη!:green::green:

lila_1
31-05-12, 12:30
Μήπως είναι ιδέα μας επειδή είναι ασπρη και δεν είναι σε αγωνιστική κατάσταση?
Ή την έχεις παρακολουθήσει και όντως έχει πέσει κατηγορία?

gym
31-05-12, 12:41
Μήπως είναι ιδέα μας επειδή είναι ασπρη και δεν είναι σε αγωνιστική κατάσταση?
Ή την έχεις παρακολουθήσει και όντως έχει πέσει κατηγορία?

οχι πεσμενη ειναι...την εχω απο κοντα!:turtle::turtle::turtle:
επιτηδες γιατι προωθει ετσι καλυτερα την επιχειρηση της Fighter Diet με τον πρωην της τον Pavel ,ο οποιος ειναι αυτος ο ψηλος ασπρουλιαρης Σουηδος φωτογραφοπς μοντελων που κανει προπονηση μαζι της...

με αυτα τα κιλα ειναι πιο προσιτη στο κοινο γιατι αυτο ειναι νατουραλ συμφωνα με τα λεγομενα της...:green:

σε αγωνιστικη κατασταση σε αυτα τα κιλα ειναι συνεχεια μα πραγματικα συνεχεια...ανετα παιζει κ αυριο αμα της πεις...
καθως με αυτη την διατροφη της και το στυλ προπονησης της,διατηρεισαι lean 365 μερες τον χρονο!:green:

lila_1
31-05-12, 12:45
Δηλαδεί τί εννοεί μ αυτό??
Οτί πριν ήταν λιγότερο νάτουραλ??
:turtle::turtle::turtle::green::green:

Κάτσε ρε τι αγωνιστική...τα μπράτσα της τα δικά μου μου θυμίζουν, ούτε φλέβα ούτε κοψίματα έχει...
Εκτός αν φταίει ότι είναι σα γάλα.....

vaggan
31-05-12, 12:51
οχι πεσμενη ειναι...την εχω απο κοντα!:turtle::turtle::turtle:
επιτηδες γιατι προωθει ετσι καλυτερα την επιχειρηση της Fighter Diet με τον πρωην της τον Pavel ,ο οποιος ειναι αυτος ο ψηλος ασπρουλιαρης Σουηδος φωτογραφοπς μοντελων που κανει προπονηση μαζι της...

με αυτα τα κιλα ειναι πιο προσιτη στο κοινο γιατι αυτο ειναι νατουραλ συμφωνα με τα λεγομενα της...:green:

σε αγωνιστικη κατασταση σε αυτα τα κιλα ειναι συνεχεια μα πραγματικα συνεχεια...ανετα παιζει κ αυριο αμα της πεις...
καθως με αυτη την διατροφη της και το στυλ προπονησης της,διατηρεισαι lean 365 μερες τον χρονο!:green:ελενη οταν λες την εχεις εννοεις σωματικα η την εχεις δει απο κοντα?:unsure:

gym
31-05-12, 12:51
Δηλαδεί τί εννοεί μ αυτό??
Οτί πριν ήταν λιγότερο νάτουραλ??
:turtle::turtle::turtle::green::green:

Κάτσε ρε τι αγωνιστική...τα μπράτσα της τα δικά μου μου θυμίζουν, ούτε φλέβα ούτε κοψίματα έχει...
Εκτός αν φταίει ότι είναι σα γάλα.....

κοιτα οντως φαινεται μικρη εδω κ εγω το ιδιο ειδα αλλα λεω νταξει εχει καλο definition κ ειναι καργα γραμμωμενη..,ρε βγαζει ινες αμα δεις και πανω κ αμα δεις κ κατω σε γλουτο!ινες τωρα γυναικα σε γλουτο!:turtle::turtle::turtle:

οχι απλα λεει οτι στο παρελθον ο λογος που ηταν τοσο bulky ειναι οτι εκανε κ αυτα τα τσιτ μεαλ μια στο τοσο κ ειχε αλλη προπονηση!

ΤΩρα ομως με την fighter diet ( ε ρε διαφημιση :green:) εχει βρει τον τροπο να μενει φουλ απο φαγητο δηλαδη κορεσμο αλλα και να μενει γραμμωμενη αλλα και με καλη μυικοτητα...

σιγουρα δεν βοηθαει το οτι ειναι ασπρουλιαρα...ειναι κ απο σουηδια καταλαβαινεις...:turtle::turtle:

παντως αν την παρακολουθησεις ειναι συνεχεια μπομπα κ με φλεβες κ ολα σου λεω αλλα εδω μπορει να μην φαινεται λογω χρωματος αλλα κ γενικα φωτισμου στο γυμ...
εχει κατι φωτο που βγαζει μετα απο προπ(ξερεις στο μπανιο χαχα) κ ειναι φετες...(τις εχει μπαναρει το φβ φαντασου)

SHRED
31-05-12, 16:53
Νταξει οι Σουηδοί είναι και λίγο τρελοί σύμφωνα με στατιστικά είναι απο του πιο δραστήριους λαούς όσον αφορά την γυμναστική. Τελευταίοι έρχονται οι Έλληνες και οι Βούλγαροι σύμφωνα με το άρθρο που διάβασα :P

gym
01-06-12, 20:43
http://www.youtube.com/watch?v=It6qXC4DyEo

ενω μου αρεσει γενικα το σωμα της ,οι κοιλιακοι της ειναι πολυ περιεργοι...καθολου ωραιο σχημα...το εχει πει κ η ιδια οτι βαριεται κιολας να τους προπονει καθως το αποτελεσμα τους φαινεται μονο μεσα απο διατροφη,..

οιπως κ να χει,δεν ειναι το σημειο της...

sTeLaKoS
25-08-12, 22:07
Φρέσκες..

52729

52730

grtech
26-08-12, 01:56
Στέλιο πολύ καλές φώτο :thumbup: ειδικά στην τελευταία αυτό θα πει σκληρά καπούλια :green:.

Πάντως και στις δύο έχει εμφανή σημάδια - κοκκινίλες στο όμορφο σωματάκι της, κάτι σαν αλλεργική αντίδραση.



Νταξει οι Σουηδοί είναι και λίγο τρελοί σύμφωνα με στατιστικά είναι απο του πιο δραστήριους λαούς όσον αφορά την γυμναστική. Τελευταίοι έρχονται οι Έλληνες και οι Βούλγαροι σύμφωνα με το άρθρο που διάβασα :P

Ότι αφορά τους Έλληνες σε σχέση με τους Σουηδούς υπάρχουν ελάχιστες διαφορές, αν στην Ελλάδα είχαμε το σύστημα αθλητικής παιδείας και μια λειτουργική στατιστική υπηρεσία όπως έχουν εδώ πάνω ποιος μας έπιανε. Γενικά το άρθρο είναι μύθος είναι μύθος ..... (http://www.youtube.com/watch?v=uP16qzqM52A) :turtle:

Specter
26-08-12, 10:31
Φρέσκες..

52729

52730

Αυτη δεν παιζει να είναι natural με τπτ ομως

Polyneikos
26-08-12, 14:40
Αυτη δεν παιζει να είναι natural με τπτ ομως

Καλά,δεν θα παει να παίξει και στην ΙΝΒΑ.:green:

vagg
26-08-12, 14:46
με τετοιο κ*λο που εχει πολυνεικε νομιζω θα μπορουσαν να κανουν μια εξαιρεση για το κοριτσι:green:

Polyneikos
26-08-12, 14:51
Kατσε γιατι μου βαζεις ιδεες και για αλλους που καναν τα στραβα ματια :green:

TRIANTAFYLLOU
27-08-12, 04:41
δεν ξερω τι λέτε αλλα εγω νομίζω χάλασε παλια πιο γλυκια και όμορφη ήταν και πιο χυτό κορμί με θυληκότητα είχε , σαν να σκλήρυνε μου φαίνετε η εκτός αν οι φωτο και ο φωτισμός την αλλοιώνουν την εικόνα της