PDA

Επιστροφή στο Forum : Προγραμμα γυμναστικης κ διατροφη



dark warrior
18-05-09, 13:32
ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΟΤΙ ΑΝΟΙΞΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΡΑΜΩΣΗΣ ΣΑΝ ΕΙΔΙΚΟΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΣ ΑΥΞΗΤΙΚΟ ΒΑΡΟΥΣ, ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ 5 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΓΚΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΛΑΒΕΤΕ ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ 1.80 ΚΑΙ 65 ΚΙΛΑ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ!!

KATERINI 144
18-05-09, 13:45
βαρος θα πάρεις απο το πολύ και σωστό φαγητό, ανεβάζεις θερμιδες=ανεβαζεις κιλα

πρωτεΐνη θα παρεις απο τα αυγα την κοτα το ψαρι κλπ σαν συμπλήρωμα η πρωτεινη εχει το + πως θα μασας λιγότερο κατα τη διαρκεια τις μερας, και ενα ακομα πως χρειάζεται για μετα την προπόνηση.

(μη γράφεις με κεφαλαία ειναι σαν να φωνάζεις στη γλωσσα του νετ)

dark warrior
27-05-09, 16:22
μπορεις να μου γραψεις ενα απλο προγραμμα???και αν γινετε να μου εξηγησεις σχετικα με την πρωτεινη και αν πρεπει να παρω στην ηλικια μου??οσον αφορα αυτες τις τροφες προσπαθω να τρωω αρκετα!! τωρα καλοκαιρι που τελειωνω το σχολειο θα πηγαινω καθε μερα στο γυμναστηριο η γυμναστρια μου με εχει χωρισει σε πισω σωμα και καποιες ασκησεις για ποδια δηλαδη πλατη τρικεφαλα και μπροστα σωμα στηθος δικεφαλα και φυσικα κοιλιακους ραχιαιους αν μπορεις δωσε μου ενα προγραμμα φαγητου με αυτο το προγραμμα !!!

dark warrior
27-05-09, 16:24
και παρακαλω λαβε υποψη σου οτι κανω γραμμωση δεν θελω περιττα κιλα θελω οτι τρωω να το παιρνω!!

KATERINI 144
27-05-09, 16:35
Δεν εχει καμια σχεση το προγραμμα προπόνησης με αυτο τις διατροφής,
μπορω να σου γράψω αλλα το θεμα ειναι να καταλαβαίνεις και τη κάνεις και γιατι το κάνεις............................

γιαυτο καλα θα ειναι πρωτα να διαβασεις τα αρθρα του φορουμ για προπόνηση και διατροφή και να προσαρμόσεις αναλογα με το τη θελεις στα μέτρα σου, για τα οποια λαθη εχεις εδω ειμαστε να σε βοηθήσουμε.

dark warrior
05-06-09, 01:31
χαχαχαχ ευχαριστω εφτιαξα ενα προγραμματακι ενταξει πιστευω πως τωρα που τελειωνουν οι εξετασεις θα το κανω τη γνωμη σου για athlete force? Μου ειπαν ακομα οχι πρωτεινη ακομα και αν εχω ισσοροπιμενη διατροφη και μου συστησαν αυτο και ο γιατροσ μου το δεχτηκε εσυ τι γνωμη εχεις βοηθαει θα υπαρξει ακμη???

destroyerody94
05-06-09, 11:03
το συμπληρωμα που ανεφερες δεν 8εωρειται πολυ καλο,περιεχει κρεατινη αλλα και υλεκτρολητες και μεταλα και ειναι πανακριβο γιατι μπορεις να το βρεις μονο σε φαρμακια.......αυτο για την πρωτεινη ειναι εντελως ασχετο και στο λεω και απο προσοπικη εμπειρεια......μαλλον αυτος που σου το ειπε ειναι απο αυτους που 8εωρουν την πρωτεινη αναβολικο γιατι στους εφηβοπυς εκεινα εχουν την ακμη ως μια απο τις παρενεργιες....

dark warrior
08-06-09, 19:09
δηλαδη εσυ την πρωτεινη σαν συμπληρωμα την θεωρεις καλυτερη????και γιατι δεν ειναι καλο το athlete force?

destroyerody94
10-06-09, 13:11
δεν ειπα οτι δεν ειναι καλο,καταρχην ειναι 2 διαφορετικα πραγματα......το ενα πρωτεινη και το αλλο κρεατινη με υλεκτρολητες και μεταλλα.πιστευω πως ειναι καλυτερα να παρεις μια πρωτεινη,αν 8ες και μια κρεατινη και μια πολυβιταμινη χωρια.Ο λογος ειναι οτι καταρχας 8α υπολογιζεις καλυτερα τις ποσοτητες που θελεις και δευτερον η τσεπη σου θα μεινει πιο γεματη;)

dark warrior
11-06-09, 12:52
οκ απλα ξερεις στην εφηβεια το σωμα δνε μπορει να παρει ογκο αρα προτιμω να παρω κατι να γραμμωσω με καλυτερα αποτελεσματα παρα να εχω προβλημα και εχω ακουσει πολλες καλες κριτικες για το συγκεκριμενο πολυβιταμινικο εχει κρεατινη σε μικρο βαθμο αν αυτο μπορει να χαρακτηριστει μυον του εχει καρνιτινη αμινοξεα και καλιο!!!η γνωμη σου παντως θα με βοηθουσε σχετικα με καποιο παρομοιο!!!

destroyerody94
11-06-09, 16:51
η κρεατινη ειναι ουσια που βρισκεται σε ικανοποιιτικες (σχεικα)ποσοτητες και στο κρεας,απλα δεν μπορεις να ρως κα8ε μερα κοκκινο κρεας (η ρεγγα αν εχει δικιο ο ruhl)
σε ποσοτητες...καταρχην πρεπει να καταλαβεις οτι δε 8α γραμμωσεις απο ενα συμπληρωμα,αλλα απο τη διατριφη,απο τη στιγμη που υπαρχει σοβαρη προπονηση με βαρη και αεροβια...

υ.γ. αν εσυ εισαι στη φωτογραφια μαλλον ογκο χρειαζεσαι απο γραμμωση μια χαρα....θα δειξει και η γραμμωση καλυτερα:toast::toast::bbbiceps:

dark warrior
14-06-09, 01:43
ναι εγω ειμαι στην φωτο σε ευχαριστω πολυ απλα ξερεις λεω απο χειμωνα ογκο αν τα καταφερω που θα μπω στα 17 και θα σταματησει καπως το υψος μου και θα εχω αναπτυξη σε ογκο... Συμφωνω μαζι σου δεν θα κανει ενα συμπληρωμα την διαφορα αλλα ειναι βασικος παραγοντας αααααααααααα και η φωτο ειναι παλια εχω γραμμωσει και αλλο οταν μπορεσω θα βγαλω και θα κανω και αλμπουμ σε ευχαριστω πολυ παντως!!!!(αν και το στηθος μου φαινεται χαλια,ειναι καλυτερο τωρα αλλα βλεπεις ειναι ακομα τα σπιτικα αποτελεσματα σε αυτην την φωτο,χαχαχαχ)

thegravijia
14-06-09, 02:03
]

αυτο που δεν μου αρεσει σε εσενα ειναι οτι ακους μονο τον γιατρο σου τη γυμναστρια σου ..και εχεις ηδη τις αποψεις σου...
τοτε εμας τι μας ρωτας..?
συμβουλη .σταματα να κανεις οτι λενε οι αλλοι και ψαξτο κ λιγο μονος σου..
αυτο ποιος σου το πε παλι ??


οκ απλα ξερεις στην εφηβεια το σωμα δνε μπορει να παρει ογκο !!!

μπορεις να μου πεις?

φιλικα παντα ..μην παρεξηγηθεις...;)

destroyerody94
14-06-09, 12:46
και αυτο με το υψος ειναι μουφα αποδεδιγμενα απο ιατρικες ερευνες,να το ξερεις...οποτε χαλαρα μπαινεις στον ογκο και το συμπληρωμα ειναι επεκταση του φαγητου...τα κλασσικα τουλαχιστον..:)

dark warrior
14-07-09, 01:40
εδω ειμαι και εγωωωω συγγνωμη για τον τοσο καιρο που δεν μπηκα... φιλε thegravijia αυτο το ακουσα απο ενα γιατρο και μην το λες αυτο φυσικα το εχω ψαξει και δεχομαι αποψεις συμβουλες και προτασεις απλα λεω αυτα που μου εχουν πει γιατι πρεπει να εχετε και εσεις μια εικονα σωστα????...τωρα για πρωτεινη παιδια ολα οκ θα παρω....προιον της solgar καθαρη πρωτεινη αυτην εχω βαλει στο ματι....θα ανεβασω φωτοοοοοο να πατε να σχολιασετε ηδη εχω παρει κιλαα!!!!