PDA

Επιστροφή στο Forum : να μαι και εγώ..



vlassis-z
21-05-09, 13:28
παιδιά καλησπέρα..
ριξτε μια ματια στις φωτογραφίες
μην βάλετε τα γέλια μόνο
και δώστε καμιά συμβουλή..πως να τουμπανιάσω λιγάκι
είμαι 1.88 85 κιλα και πριν το στρατό ήμουν 88 κιλα τουμπανο με χρηση 1 μηνα γλουταμινη πρωτεινη
advise me please..

KATERINI 144
21-05-09, 14:24
καλός είσαι vlassis-z, τουμπανος, η φωτο τις πλάτης δε φαίνεται καλά.

billys15
21-05-09, 14:40
Ο τροπος για να βελτιωθεις,ειναι να κανεις σκληρες προπονησεις και να τρως καλα.


πριν το στρατό ήμουν 88 κιλα τουμπανο

Τι ακριβως εννοεις με αυτο?

vlassis-z
21-05-09, 14:49
Ο τροπος για να βελτιωθεις,ειναι να κανεις σκληρες προπονησεις και να τρως καλα.



Τι ακριβως εννοεις με αυτο?

ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδια καταρχήν!

πριν μπω φανταρος ήμουν 88 κιλα τουμπανιασμένος και πηγαινα σερί γυμναστήριο 7 μήνες..
πηρα τον 5 μηνα συμπληρώματα για 30 μερες και τον 7 μηνα αλλη μια πρωτεινη
μετα παρουσιαστηκα και επεσε δακρυ προεδρική φρουρα λιγος υπνος πολυ καταπόνηση και 2 προπονησεις την εβδομάδα με το ζόρι..

Doctorg
21-05-09, 21:52
Το χεις Βλάσση , πρόσεχε διατροφή και πλακώσου στα :weights:

Muscleboss
21-05-09, 22:55
vlassi το σώμα σου παίρνει πολλούς μυς ακόμα, κυνήγατο!

διάβαζε το φόρουμ, και κράτα μας ενημερους για την πρόοδο σου.

ακόμα την επόμενη φορά βάλε κάποιον να σε βοηθήσει στις φώτος, οι πόζες που είναι στο bodybuilding δεν είναι γιατί έτσι σκαρφίστηκε κάπιος αλλά γιατι αναδεικνύουν ολοκληρωμάνα το σώμα και όλα του τα σημεία...

καλή συνέχεια!:thumbup:

ΜΒ

vlassis-z
21-05-09, 23:45
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ μου δίνεται μεγάλη χαρά με τα λόγια σας γιατί είμαι αρρωστάκι με το γυμναστηριο..
Να ξέρετε σας ''διαβάζω πολύ καιρό απλά δεν είχα θάρρος να γράψω..
οπότε σιγά σιγά όλυς εσας τους εμπειρους θα σας ζαλίσω με τις ερωτήσεις μου!!
Ευχαριστώ και πάλι!

KATERINI 144
22-05-09, 00:55
Να ξέρετε σας ''διαβάζω πολύ καιρό απλά δεν είχα θάρρος να γράψω..
οπότε σιγά σιγά όλυς εσας τους εμπειρους θα σας ζαλίσω με τις ερωτήσεις μου!!
Ευχαριστώ και πάλι! α καλα, καλύτερα να μην έπαιρνες το θαρος να γράψεις, τη το'θελες?!





:P:P




ρώτα οτι θέλεις, δε θα μάθεις μονο εσύ απο εμάς, και εμείς θα μαθουμε απο σενα, κανενας δεν ειναι παντογνωστης, οσο ζεις μαθενεις. :thumbup:

vAnY
22-05-09, 10:05
:thumbup:δεν ειμαι ειδικη στο θεμα αλλα μια χαρα σε κοβω! με τα λογια σου " μην γελαστε με τις φωτογραφιες κλπ" περιμενα να δω κανεναν με κοιλιες και τετοια!!:shock:

καλως ηλθες και καλη επιστροφη στο γυμναστηριο !!:weights:

peris
22-05-09, 12:19
οπως εγραψες το ποστ λεω οτι θα δω κανεναν αγυμναστο με κοιλιες και τετοια αλλα μια χαρα σε βλεπω εχεις ογκο αλλα και βασεις να βαλεις και αλλους μυες πανω σου οποτε φτιαξε τη διατροφη σου σκληρη προπονηση και θα βγαζεις ματια συνεχισε δυνατα:thumbup::thumbup:

billys15
22-05-09, 16:24
Παντως οπως φαινεται δυνατο σου σημειο ειναι το στηθος και ισως η πλατη? Στα ποδια πως τα πας?

vlassis-z
22-05-09, 18:58
Να σται καλά όλοι παιδια πραγματικά!!
Πόδια ειμαι καλά νομίζω καθώς επαιζα μπάσκετ 12 χρονια και δεν σταματησα ποτε να τα γυμναζω
εκει που υστερώ στην προοδο εννοώ είναι τα δικεφαλα ρε παιδιά..

TRIANTAFYLLOU
23-05-09, 19:18
είσαι πολύ καλά μια χαρα προδιαγραφές έχεις και κάθε άλλο παρα γελάσαμε έχεις καλό και σχηματισμένο σώμα και δούλεψε για τα μέγιστα ,

όρεξη έχεις έχεις κάνει και μια καλή δουλειά οπότε συνέχησε ακάθεκτος :thumbup::weights:

vlassis-z
25-05-09, 09:24
ευχαριστώ πολύ παιδιά!
Από εβδομάδα θα παραθέσω και το προγραμμα που ακολουθώ να μου πείτε τις πολύτιμες απόψεις σας!

asdf
01-06-09, 14:58
Vlasi μια χαρα εισαι και οπως προαναφερθηκε τραβας ακομα πολλα κιλα. Σε περιπτωση που θες να αναιβεις σε μαζα χωρις να τραιναρεις την γραμμωση σου θα σου προτεινα το M-Stak της Universal, θα σε βοηθησει αρκετα.

vlassis-z
02-06-09, 11:38
Vlasi μια χαρα εισαι και οπως προαναφερθηκε τραβας ακομα πολλα κιλα. Σε περιπτωση που θες να αναιβεις σε μαζα χωρις να τραιναρεις την γραμμωση σου θα σου προτεινα το M-Stak της Universal, θα σε βοηθησει αρκετα.

Καλημέρα και ευχαριστω πολύ για την απάντηση!
Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος για το Μ στακ?
ή ειναι στα ποστ με τα συμπληρώματα?