PDA

Επιστροφή στο Forum : η δυναμη της θελησης



destroyerody94
02-06-09, 18:38
f_jz5CJnsng

αξιο8αυμαστο:clap::clap::clap:

Exci
02-06-09, 19:58
:clap:

vAnY
02-06-09, 23:01
ουαου:shock: ...

leyteris_fit
03-06-09, 17:56
Ωραίος ο φίλος :clap:

Βεβαια δεν είναι ο μόνος υπάρχουν πολλοί αθλητές και άνρθωποι που γενικά αγωνίζονται με πολλά προβληματα και δε τους μαθαινουμε η δεν προβαλονται απο το youtube

destroyerody94
03-06-09, 19:20
Ωραίος ο φίλος :clap:

Βεβαια δεν είναι ο μόνος υπάρχουν πολλοί αθλητές και άνρθωποι που γενικά αγωνίζονται με πολλά προβληματα και δε τους μαθαινουμε η δεν προβαλονται απο το youtube

+1 ειχε και σημερα στην ετ1 εναν ελληνα παρολυμπιονικη:clap::clap:

Sotiris.c
12-07-09, 21:35
Σεβασμός στο παλικάρι που δεν το έβαλε κάτω !!!

Stefanoss
13-07-09, 02:37
Απλα respect

billys15
13-07-09, 05:04
Ενταξει ο ανθρωπος ειναι φοβερος...! Οντως εκανε το αδυνατο! Μπραβο του και ας συνεχισει την πολυ μεγαλη προσπαθεια,και για τον εαυτο του και για τους αλλους.

stelios30
14-07-09, 17:54
Μπραβο στο παληκαρι ειναι υπερηρωας!!

Annie
14-07-09, 18:38
Ότι και να πούμε είναι λίγο...
:clap::clap::clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
14-07-09, 19:59
πραγματικά αξιόλογη η προσπάθειά του αλλα δεν μου λέει και τίποτε τα πέρασα και ξέρω όταν πάθεις κάτι τέτοιο έχεις πολύ περισσότερο χρόνο ελεύθερο λόγω του προβλήματος και η γυμναστική είναι περισσότερο διέξοδος απ την μονοτονία , εμένα προσωπικά με έβαζαν σηκωτό στον πάγκο να κάνω στήθος η να καθήσω για πλάτη .

για έναν που γυμναζόταν και σταμάτησε λόγω προβλήματος είναι διέξοδος απο την πλήρη αδράνεια , δεν μπορείς να συμβιβαστείς οτι πλέον δεν θα κάνεις τίποτε, αλλα εύχομε να μην το νοιώσει κανείς .

υπάρχουν άνθρωποι που έχουν κάνει πολύ μεγαλύτερους άθλους και θυσίες αλλα επειδή δεν βγήκαν αυτα προς τα έξω έμειναν στην αφάνεια .

όπως ξέρω περιπτωσεις που κάποιοι ζούσαν μέσα στο έγκλημα σε κακόφημες γειτονιές της νεας υόρκης και μετα απο ένα πυροβολισμό και τραυματισμό έκαναν ασκήσεις αποκατάστασης με βάρη . όπου βλέποντας την θεαματική διαφορά συνέχησαν και κάποιοι έφτασαν και στο ολύμπια .

και ενω ο μέσος όρος ζωής στην περιοχή που ζούσαν ήταν τα 30 χρόνια λόγω ναρκωτικών και εγκληματικότητας αυτοί κατόρθωσαν και ξέφυγαν απ όλα και έκαναν καριέρα στο ββ.

με λίγα λόγια όταν πάθεις κάποιο ατύχημα βλέπεις και την ζωή με άλλο μάτι εκτιμάς περισσότερο κάποια πράγματα που τα είχες δεδομένα , οπότε το να παλέψεις για το καλύτερο είναι μονόδρομος και το μόνο που χρειάζετε είναι θέληση .