PDA

Επιστροφή στο Forum : Θελω κοιλιακους χωρις να χανω μυς



nadio
02-06-09, 23:09
Καλησπερα κοσμε του bbing.gr Τις τελευταιες 2-3 μερες θελω να αλαξω το προγραμα μου αλλα δεν ξερω πως.. θελω να φανουν οι κοιλιακοι μου αλλα δεν θελω να χασω και τους μυς μου .. θελω να πω πως για να φανουν πρεπει να κανω διαδρομο που τον κανω μετα τα βαρη.. και εχω ακουσει οτι χανω λιγακι.. Πινω εναμισι λιτρο την ημερα πρασινο τσαι , κανω το water lemon diet τροω αρκετα σωστα και κανω διαδρομο 4 φορες την εβδομαδα απο 20 λεπτα μετα τα βαρη.. Αυτες τις μερες σκευτομουν να πηγενω να κανω διαδρομο το πρωι και το απογευμα βαρη αλλα θελω να βλεπω την κοπελα μου αρκετα (ζηλευω βλεπετε και δεν θελω να την αφηνω μονη :P) και δεν με βολευουν και καμια φορα οι ωρες.. Ετσι λοιπον κατεληξα να κανω τα βαρη μου κανονικα στην εβδομαδα χωρις καθολου διαδρομο και το Σαββατο το πρωι πριν φαω να κανω ενα 40λεπτο, τι λετε? Με βολευει παρα πολυ και πιστευω ειναι η καλυτερη λυση..

RAMBO
02-06-09, 23:47
καλα αυτα που εγραψεσ αλλα το κλειδι ειναι στο κομματι αυτο.:thumbup:.κανε πολυ σεξ ;)και θα φανουνε ολα.κομματια θα γινεισ:shock::shock::shock:

nadio
02-06-09, 23:52
πλακα κανεις? :turtle:

KATERINI 144
02-06-09, 23:59
καλα αυτα που εγραψεσ αλλα το κλειδι ειναι στο κομματι αυτο.:thumbup:.κανε πολυ σεξ ;)και θα φανουνε ολα.κομματια θα γινεισ:shock::shock::shock:ραμπε ραμπε :green::green::green::green:


καλος ηρθες καταρχην nadio,, για να φανουν οι κοιλιακοι θελει σωστη διατροφη και να καις περισσοτερες θερμιδες απ'οσες τρως, ο διαδρομος βοηθαει στο να εχεις καλη φυσικη κατασταση, και φυσικα καιει θερμιδες, αλλα για να σου δωσω να καταλαβεις ακομη και αν δεν κανεις διαδρομο αν τρως λιγοτερο απο οσο καις θα χανεις λιπος και θα φανουν οι κοιλιακοι σου.

κανε τωρα και ενα τοπκ στα νεα μελη, πες μερικα πραγματα για σενα για να σε γνωρισουν και τα υπολοιπα μελη.

:welcome:

RAMBO
03-06-09, 00:04
πλακα κανεις? :turtle:

οχι αληθεια το λεω;)

nadio
03-06-09, 00:14
οκ rambo thanks :P θα πω την κοπελα να μου να κανουμε προγραμα 2 φορες την ημερα 3 επαναληψεις.

katerini ευχαριστω για την απαντηση σου απλα εχω ξενερωσει.. εχω υψος 1.77 και 59 κιλα.. πριν 20 μερεσ 65 ημουν... θελω να βαλω μερικα ρε γαμωτο και με τετια διατροφη και διαδρομο μονο χανω... μπορει να ειναι χαζη η ερωτηση αλλα αν κανω διατροφη για οκγο και τρεχω διαδρομο οσο τρεχω τι γινετε με τους κοιλιακους?

p.s. θα φροντισω να κανω ενα ποστ στα νεα μελη, δν ειδα καν οτι υπαρχει τετιο section αν και λογικο

RAMBO
03-06-09, 00:17
οι κοιλιακοι να ξερεισ οτι στον ογκο θα θωλοσουν λιγο καθωσ βαζεισ κιλα κ αναγκαστηκα θα παρεισ μερικα και εκει

nadio
03-06-09, 00:26
μαλιστα.. οποτε θα κανω μονο 40 λεπτα καθε Σαββατο μονο για να εχω καλη φυσικη κατασταση... ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας

KATERINI 144
03-06-09, 00:27
με 1,77 και 59 κιλα τη κοιλιακούς θελεις να δεις?? στα 45 κιλα ισως ναι.

nadio
03-06-09, 00:44
κοιτα μη το λες.. φενοντε λιγακι.. εχει παρει το σχημα και οταν ξαπλωνω και σφιγομε φενοντε παρα παρα πολυ... 45 δν ειναι παρα πολυ λιγα κιλα? οταν εχεις και φτιαγμενο το υπολοιπο σωμα.. το ειπα στην κοπελα μου τωρα στο μσν γιατι μου ελεγε οτι αδυνατησα και μου λεει αν πας 45 θα πεθανεις.. δεν λεω σιγουρα ξες πολλα περισσοτερα απο μενα αλλα οταν ειδα το 45αρι μου ηρθε καπως...
edit: αν θελει 45 τους ξεχναω... γτ στα 45 ανορεξια 100% αν και νομιζω δν ισχυει κατι τετιο .. μπορει να ηθελες να πεις κατι αλλο

sry για τα ορθογραφικα ειμαι συνηθισμένος στα greeklish

Exci
03-06-09, 00:56
με 1,77 και 59 κιλα τη κοιλιακούς θελεις να δεις?? στα 45 κιλα ισως ναι.
Διακρινω προσπαθεια για χιουμορ νομιζω :geek:

Αnyway, εχω περιεργεια να δω πως εισαι τωρα στα κιλα σου.

nadio
03-06-09, 01:12
περα την πλακα ποσα κιλα πρεπει να ειμαι (στο περιπου επειδη ξερω πως παιζουν και αλλα πραματα ρολο ) για να φενοντε με υψος 1.77-1.78?

Exci
03-06-09, 01:21
Δεν το κρινει η ζυγαρια αυτο, ο καθρεφτης το κρινει, γι'αυτο σου ειπα εχω περιεργεια να δω . Γενικα παντως, μου φαινονται πολυ λιγα 59 κιλα για να πας για περαιτερω γραμμωση

nadio
03-06-09, 01:27
αλλοι δν μπορουν να χασουν εγω δεν μπορω να βαλω...

Exci
03-06-09, 11:32
αλλοι δν μπορουν να χασουν εγω δεν μπορω να βαλω...
Καλα δεν εισαι μονος, ολοκληρη κατηγορια ειμαστε. Αλλα δεν βλεπω που ακριβως κολλαει αυτο. Τελικα να χασεις θελεις η να βαλεις?

nadio
03-06-09, 15:52
να βαλω αλλα να φενοντε και οι κοιλιακοι μου

destroyerody94
03-06-09, 15:54
περα την πλακα ποσα κιλα πρεπει να ειμαι (στο περιπου επειδη ξερω πως παιζουν και αλλα πραματα ρολο ) για να φενοντε με υψος 1.77-1.78?

περιπου απο 70 μεχρι 90 κα8αρος:turtle:

για να φανουν οι κοιλιακοι,οπως και οι υπολοιποι μυες πρεπει να εχουν ενα σχετικο μεγε8ος.......καλα κανεις και μπαινεις στον ογκο
και btw 20 μερες 6 κιλα κατω ειναι πολλα...

nadio
03-06-09, 17:52
ε τωρα στο περιπου .. μπορει σε 1 μηνα.. αλλα εκανα πολυ αποτομη προσγειωση.. τον διαδρομο τον παραταω μαλον.. καθε Σαββατο 40 λεπτα πανω στο γηπεδο καλα ειναι

mantus3
03-06-09, 23:49
καλα φιλε πραγματικα γραφεις! ειχα μια χαλια μερα κ μου την εφτιαξες!
αυτο με την γκομενα ειναι πολυ συμαντικο ξερεις! ετυχε να με παρατησει γκομενα επιδι ετρεχα ολη την ωρα στο γυμν...

περαν της πλακας, οσα κιλα κ να χασεις, οτι και να κανεις για να αδινατισεις για να φανουν οι κοιλιακοι θελει πανω απο ολα να εχεις κοιλιακους...

nadio
04-06-09, 01:11
εχω εχω!!! γυμναστηριο παω 2 μηνες αλλα κοιλιακους και δικεφαλο γυμναζω μισο χρονο (εκανα σπιτι πριν γραφτω γυμναστηριο)... τεσπα, θα τροω λιγο παραπανω θα κανω λιγοτερο διαδρομο και πολλες επαναληψεις στο σεξ, αντε να δουμε
p.s. θα σε ρωτουσα γιατι ειχες χαλια μερα αλλα δεν θελω να βγω off topic και να γινω αδιακριτος :P

Piratis
04-06-09, 18:57
φιλε εισαι πολυ λεπτος..κανονικα οι κοιλιακοι σου θα επρεπε να ξεχωριζουν απο χιλιομετρα , το προβλημα σου δεν ειναι ο διαδρομος ουτε το τσαι ουτε οτιδηποτε αλλο παρα αρχικα η σωστη διατροφη γιατι ειμαι βεβαιος οτι δεν κανεις σωστη διατροφη..μπορει να νομιζεις οτι κανεις αλλα σιγουρα δεν κανεις.

κοιτα την διατροφη για γραμμωση και βγαλε μερικα συμπερασματα.

nadio
05-06-09, 02:23
ισως φτεει οτι στην δευτερα γυμνασιου (τωρα ειμαι 17) ειχα χασει παρα παρα πολα κιλα σε πολυ λιγες μερες τρογωντας 1 μικρο γευμα την ημερα... το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου.. μου δημιουργησε πολα προβληματα και αφησε πολυ λιπος στην κοιλια...

kyriakos23
05-06-09, 13:41
για την ηλικια σου η γνωμη μου δεν ειναι κ τραγικη κατασταση ωσο μεγαλωνεις βαζεις κιλα.μπορεις να τρως αρκετο φαι αλλα οχι τοσα λιπαρα κ βλακιες κ θα τα πας καλα.

nadio
05-06-09, 14:52
βασικα αν παω για οκγο το πρασινο τσαι και το water lemon diet να τα συνεχισω?

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 21:32
γράμωση χωρίς μυς δεν υφίστατε αν δεν βάλεις καθαρούς μυς επάνω σου και σαν συνέπεια να αυξήσεις το μυικό βάρος μια ζωή στην μιζέρια θα είσαι και τίποτε δεν θα κάνεις .

μπορείς να βάλεις 3 κιλά επάνω σου και να φαίνεσε πιο γραμωμένος , γιατί στο τέλος τα κόκκαλα θα γραμώσεις .

και οι κοιλιακοί είναι όπως όλοι οι μυς του σώματος αν δεν γεμίσουν και μεγαλώσουν τι θα φανεί τότε απλα διάβασε το φόρουμ κάνε ποιοτική διατροφή να βάλεις μυικά κιλα και θα φαίνεσε πιο μυώδης και γραμωμένος .

οι μεγάλοι μυς πιό δύσκολα καλύπτονται απο το λίπος και με το ίδιο λίπος θα φαίνεσε πιο γραμωμένος και αν το μειώσεις κιόλας ακόμη καλύτερα

nadio
06-06-09, 23:39
γράμωση χωρίς μυς δεν υφίστατε αν δεν βάλεις καθαρούς μυς επάνω σου και σαν συνέπεια να αυξήσεις το μυικό βάρος μια ζωή στην μιζέρια θα είσαι και τίποτε δεν θα κάνεις .

μπορείς να βάλεις 3 κιλά επάνω σου και να φαίνεσε πιο γραμωμένος , γιατί στο τέλος τα κόκκαλα θα γραμώσεις .

και οι κοιλιακοί είναι όπως όλοι οι μυς του σώματος αν δεν γεμίσουν και μεγαλώσουν τι θα φανεί τότε απλα διάβασε το φόρουμ κάνε ποιοτική διατροφή να βάλεις μυικά κιλα και θα φαίνεσε πιο μυώδης και γραμωμένος .

οι μεγάλοι μυς πιό δύσκολα καλύπτονται απο το λίπος και με το ίδιο λίπος θα φαίνεσε πιο γραμωμένος και αν το μειώσεις κιόλας ακόμη καλύτερα

με καλυψες! thanks! μια τελευταια ερωτηση για να μην σας κουραζω.. το πρασινο τσαι στον ογκο χρειαζετε? τωρα που θα προσπαθησω να βαλω κιλα να το σταματησω?

oxide
08-06-09, 12:28
φιλε δεν ξερω τι κανουν τα τσαγια...αλλα απο οτι διαβασα νομιζω οτι πρωτα απο ολα χρειαζεσαι ΦΑΙ και ΦΑΙ.

destroyerody94
08-06-09, 13:37
το τσαι και γενικα αλλες ουσιες βλεπε καφεινη κανουν καλο και στον οργανισμο και πρωσοπικα δεν βλεπω το λογο να τα σταματησεις,δεν προκειται αυτα να σε εμποδισουν να παριες κιλα;)

giannis64
08-06-09, 16:31
... τεσπα, θα τροω λιγο παραπανω θα κανω λιγοτερο διαδρομο και πολλες επαναληψεις στο σεξ, αντε να δουμε
p.s. θα σε ρωτουσα γιατι ειχες χαλια μερα αλλα δεν θελω να βγω off topic και να γινω αδιακριτος :P[/QUOTE]

εχεις αλλαξει σχεδον τελειος σκεψη απο το πρωτο ποστ που εκανες. αν το σκεφτεις λιγο ακομα και το σεχ θα κοψεις(χιουμορ):P:P. 1.77 υψος. φτασε τα 90+ :thumbup:με οσο πιο καλη διατροφη μπορεις,(τρωγε καθαρα) και μετ ξεκινα να γραμωνεις:wcourt:. μονο ετσι θα κανεις δουλεια.