PDA

Επιστροφή στο Forum : BB και αθλητισμός



Σελίδες : [1] 2

Gasturb
05-12-06, 23:22
Για να κάνω εγώ την άρχη, ένα έχω να σας πω κ βάλτε το ΚΑΛΑ στο μυαλό σας!!! ΠΑΟ - θρησκεία - θύρα 13!! :army2:

Gt

Duke-Nukem
05-12-06, 23:31
Δεν παρακολουθώ ομάδες :army2:

giorgos_xania
06-12-06, 01:10
aeeeeek

Gasturb
06-12-06, 04:02
Δεν παρακολουθώ ομάδες :army2:

Έχασε η ομάδα Duke μία ψήφο!! :box1:

Nick3
06-12-06, 11:59
Παναθηναικός είμαι αλλά τα τελευταία χρόνια μ αρέσει το ευρωπαικό ποδόσφαιρό και ομάδες του εξωτερικού.

Sourlas
06-12-06, 15:34
Λογικο ειναι να σου αρεσει το Ευρωπαικο ποδοσφαιρο και ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.
ΠΑΟ = Ευρωπαικο σωματειο.
Εν αντιθεσι με αλλες ομαδες που αποκλειονται απο τον Δεκεμβρη απο κατι ουκρανες.
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΘΥΡΑ 13

Gasturb
06-12-06, 16:12
Εν αντιθεσι με αλλες ομαδες που αποκλειονται απο τον Δεκεμβρη απο κατι ουκρανες.

Τέτοια λεμε Sourla κ βλέπω να μας πετάει κ τους 2 ο MB απο το forum!! :)

billys15
06-12-06, 16:28
εγω δεν παρακολουθω,αλλα τεινω ελαφρα στην ΑΕΚ.παλια ημουν πολυ τρελαμενος με το ποδοσφαιρο,αλλα τωρα απλα λεω οτι ειμαι ΑΕΚ :D

Sourlas
06-12-06, 18:51
Gasturb μην μου ανησυχεις. Τον εχω στο χερι με αλλο τροπο :wink: :wink: :wink:

giorgos_xania
06-12-06, 21:59
Παναθηναικός είμαι αλλά τα τελευταία χρόνια μ αρέσει το ευρωπαικό ποδόσφαιρό και ομάδες του εξωτερικού.

dld den xaneis agwna tis AEK .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

evgale kai h myga pisino.....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gasturb
06-12-06, 22:14
evgale kai h myga kolo.....
Πισινό πες τον την επόμενη φορά για να μην φας edit :geek:

Όσο για αυτο που είπες giorgos_xania για την ευρωπαική ΑΕΚ 'εκει που είσαι ήμουνα κ εδώ που είμαι θα έρθεις.. μετά απο 350 χρόνια' !!! :D

muaythaispirit
07-12-06, 01:41
GLYFADA club OriGInaL 21
ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ club ΓΝΗΣΙΑ ΘΥΡΑ 21 1974 - original 21 1982
ΛΕΩΦΟΡΟΣ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΗ
ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ ΜΕΤΑΝΟΗΤΕ


ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΕΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ :hantel:
ΦΑΦΑΝΚΟΥΛΟ ΜΙΛΑΝ ΧΑΧΑΧΑΧΧ :D
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ

muaythaispirit
07-12-06, 01:47
Για να κάνω εγώ την άρχη, ένα έχω να σας πω κ βάλτε το ΚΑΛΑ στο μυαλό σας!!! ΠΑΟ - θρησκεία - θύρα 13!! :army2:

ΠΑΟ - ΘΡΗΣΚΕΙΑ - ΜΠΥΡΑ 13 :army2:

Gasturb
07-12-06, 01:53
Σε βλέπω για τρελλό ban.. :green: :green: beautifullll muaythaispirit :box1:

Nicktiger
07-12-06, 12:45
Εγώ πάλι παιδιά διάλεξα απο μικρός τον δύσκολο δρόμο της αρετής :D ΑΡΗΣ η ομάδα που ξέφυγε απο τα στενα όρια του οπαδισμού και έγινε στάση και τρόπος ζωής.
Vamos ARIS . semper fidelis :army2:

muaythaispirit
07-12-06, 14:51
Σε βλέπω για τρελλό ban.. :green: :green: beautifullll muaythaispirit :box1:

:green: :green: :green:

Nick3
07-12-06, 16:03
Εγώ πάλι παιδιά διάλεξα απο μικρός τον δύσκολο δρόμο της αρετής :D ΑΡΗΣ η ομάδα που ξέφυγε απο τα στενα όρια του οπαδισμού και έγινε στάση και τρόπος ζωής.
Vamos ARIS . semper fidelis :army2:
Από ποτε?
Θυμασαι όταν μπαίνατε μέσα στο γηπεδο και χτυπούσατε τους παίκτες του Ηρακλή?
Θυμάσαι που έμπαινες μέσα με κάθε γκολ?

anastasisk
07-12-06, 20:18
Eγω παιδια ειμαι για αλλη φορα ενας θλιμενος γαυρος . . . :cry:
Και τσαντισμενος ομως γιατι υπαρχουν καπια υποτιθετε μεγαλα σωματια οπως η γ.......η Milan που πουλανε τα παιχνιδια τους για να μην περασουν οι δικες μας ελληνικες ομαδες
δηλαδη η ΑΕΚ.Αυτο που θελω πανω απο ολα ειναι να βλεπω ολα τα υπεροπτικα ξενα σωματεια να περνουν τον π....... απο τις ομαδες μας οπως΄

ajax - ΠΑΟ 0-1
arsenal - ΠΑΟΚ 1-1
ΠΑΟ - arsenal 1-0
Real - ΑΕΚ 2-2
AEK - milan 1-0
ΟΣΦΠ - leverkouzen 6-1

Μακαρι βεβαια να υπηρχε μια σταθερ :bodybuilder2: η ανοδικη πορεια . . . :bodybuilder2:

Nick3
07-12-06, 20:40
O γαύρος με τη Λεβερκούζεν είχε έρθει 6-2.

giorgos_xania
07-12-06, 21:28
Eγω παιδια ειμαι για αλλη φορα ενας θλιμενος γαυρος . . . :cry:
Και τσαντισμενος ομως γιατι υπαρχουν καπια υποτιθετε μεγαλα σωματια οπως η γ.......η Milan που πουλανε τα παιχνιδια τους για να μην περασουν οι δικες μας ελληνικες ομαδες
δηλαδη η ΑΕΚ.Αυτο που θελω πανω απο ολα ειναι να βλεπω ολα τα υπεροπτικα ξενα σωματεια να περνουν τον π....... απο τις ομαδες μας οπως΄

ajax - ΠΑΟ 0-1
arsenal - ΠΑΟΚ 1-1
ΠΑΟ - arsenal 1-0
Real - ΑΕΚ 2-2
AEK - milan 1-0
ΟΣΦΠ - leverkouzen 6-1

Μακαρι βεβαια να υπηρχε μια σταθερ :bodybuilder2: η ανοδικη πορεια . . . :bodybuilder2:


σωστος οπαδος μπραβοοο

Gasturb
07-12-06, 21:33
O γαύρος με τη Λεβερκούζεν είχε έρθει 6-2.

Σωστά Nick3 ένα goal παραπάνω έφαγε έχει σημασια!! :bounce: :lol:

Hades
07-12-06, 21:44
Εγώ πάλι παιδιά διάλεξα απο μικρός τον δύσκολο δρόμο της αρετής :D ΑΡΗΣ η ομάδα που ξέφυγε απο τα στενα όρια του οπαδισμού και έγινε στάση και τρόπος ζωής.
Vamos ARIS . semper fidelis :army2:

άααααρης ξέρωωωγώωωωω, ξέρωωωγωωω και 'ντάξεεειιιι :D

muaythaispirit
08-12-06, 00:50
ωραιος ο αναστασ!
την λεβερκουζεν παντως τι την ηθελες αφου μονο πενταρες μαζευε

anastasisk
08-12-06, 01:39
ωραιος ο αναστασ!
την λεβερκουζεν παντως τι την ηθελες αφου μονο πενταρες μαζευε

Ε,τι να κανω ρε φιλε,δεν ειναι και πολλα τα επειτευγματα μας στην Ευρωπη(του Ολυμπιακου εννοω) . . . να μην τα θυμομαστε τουλαχιστον . . . :geek:
Το ΕURO 2004 ηταν η αρχη.Ετσι ειχε γινει και με το μπασκετ πριν μερικα χρονια.Θα ανεβουν οι ελληνικες ομαδες αρκει να παιξουν τα νεα παιδια.

Nick3
08-12-06, 01:48
ωραιος ο αναστασ!
την λεβερκουζεν παντως τι την ηθελες αφου μονο πενταρες μαζευε

Ε,τι να κανω ρε φιλε,δεν ειναι και πολλα τα επειτευγματα μας στην Ευρωπη(του Ολυμπιακου εννοω)
Μην αδικείς την ομάδα σου.
Το 7-0 με τη Γιουβέντους και το 1-4 με τη Λυόν στο Καραισκάκη θεωρούνται επιτεύγματα στην Ευρώπη imo. :wink:

anastasisk
08-12-06, 01:56
ωραιος ο αναστασ!
την λεβερκουζεν παντως τι την ηθελες αφου μονο πενταρες μαζευε

Ε,τι να κανω ρε φιλε,δεν ειναι και πολλα τα επειτευγματα μας στην Ευρωπη(του Ολυμπιακου εννοω)
Μην αδικείς την ομάδα σου.
Το 7-0 με τη Γιουβέντους και το 1-4 με τη Λυόν στο Καραισκάκη θεωρούνται επιτεύγματα στην Ευρώπη imo. :wink:

7-1 φιλε,σε παρακαλω . . . :lol:

muaythaispirit
08-12-06, 15:02
7-0 αναστα!

muaythaispirit
08-12-06, 15:07
τώρα που βλέπω οτι μερικοί έχουν ψηφίσει δεν παρακολουθώ μου ήρθε μια τρελή ατάκα απο την ταινία χούλιγκανς (παλιά ελληνική οποιος δεν την έχει δει χάνει τα σπάει είναι με αεκτζηδες κ γαύρους)!~
του λέει ο γαύρος (με μηχανες τωρα ολοι κ τέτοια) - τι ομαδα εισαι ρε φιλαράκι?
-δεν ασχολούμε ρε παιδιά λέει
(και πετάγετε ένας αλλος) - ΚΑΙ ΠΩΣ ΖΕΙΣ ΡΕΕΕΕ? χαχαχαχαχαχαχα

Nicktiger
08-12-06, 15:19
Εγώ πάλι παιδιά διάλεξα απο μικρός τον δύσκολο δρόμο της αρετής :D ΑΡΗΣ η ομάδα που ξέφυγε απο τα στενα όρια του οπαδισμού και έγινε στάση και τρόπος ζωής.
Vamos ARIS . semper fidelis :army2:
Από ποτε?
Θυμασαι όταν μπαίνατε μέσα στο γηπεδο και χτυπούσατε τους παίκτες του Ηρακλή?
Θυμάσαι που έμπαινες μέσα με κάθε γκολ?Φίλε Nick3 καταρχήν εγώ δεν μπηκα πουθενά.Δεν ξέρω αν ήσουν στο γήπεδο εκείνη τη μέρα,εγώ ήμουν ,και είδα αυτό που λές αλλα δεν μπορείς να βάζεις στο ίδιο καζάνι όλο τον κόσμο επειδή 10 μ...ς μπήκαν στο γήπεδο την ώρα που ο Αρης μείωνε το σκόρ!!!!!!!!
:???: ( περίεργο εεε???)Εκτος απο αυτό εγω αναφέρομαι γενικά στην αντιμετώπιση που έχει η ομάδα μου ειδικά τα τελευταία χρόνια που ο ΑΡΗΣ πέρασε στα χέρια του κόσμου του.Αρκέτα μεγάλη κουβέντα που αν θέλεις την κανουμε οποτεδήποτε.

anastasisk
09-12-06, 22:45
7-0 αναστα!

Ενα γκολ ο Καστιγιο προς το τελος του αγωνα . . . λες να μην θυμαμαι αυτο το ματς :cry:

Nick3
09-12-06, 23:08
7-0 αναστα!

Ενα γκολ ο Καστιγιο προς το τελος του αγωνα . . . λες να μην θυμαμαι αυτο το ματς :cry:
Φίλε δε μέτρησε εκείνο το γκολ μου φαίνεται ήταν οφσάιντ.
Στανταρ έγραψες ιστορία.
Ναι φίλε.
7-0.

platt
10-12-06, 07:44
Θα παρακαλούσα να βάλετε και στην ψηφοφορία την Λάρισα
γιατι αλλιώς θα διαμαρτυρηθώ στον ΟΗΕ και στην UNICEF. :D
ΑΕΛ φραπέ και τσίπουρο. :wink:

ΥΓ.Μήπως θα ήταν καλύτερα να διαμαρτυρηθώ στον Σουφλιά
μπας και μας βάλει αυτην την ρημάδα την υπογραφή για το γήπεδο; :green:

Gasturb
10-12-06, 08:23
ΥΓ.Μήπως θα ήταν καλύτερα να διαμαρτυρηθώ στον Σουφλιά μπας και μας βάλει αυτην την ρημάδα την υπογραφή για το γήπεδο; :green:

Φαντάσου να μην ήταν κ απο εκεί! :?
Κάτσε να γίνει πρώτα ο 'ναός' στον Βοτανικό 8) κ μετά βλέπουμε..

Gasturb

ajax
10-12-06, 12:16
μαχη στηθος με στηθος αναμεσα στην ΑΕΚΑΡΑ και μια ομαδουλα τον παναθηναικο!την ξερει κανεις αυτην την ομαδα??καινοθργια πρεπει να ειναι!!!!! :lol:

platt
10-12-06, 20:57
ΥΓ.Μήπως θα ήταν καλύτερα να διαμαρτυρηθώ στον Σουφλιά μπας και μας βάλει αυτην την ρημάδα την υπογραφή για το γήπεδο; :green:

Φαντάσου να μην ήταν κ απο εκεί! :?
Κάτσε να γίνει πρώτα ο 'ναός' στον Βοτανικό 8) κ μετά βλέπουμε..

Gasturb
Αντε καλά.
Ας γίνει ο "ναός" στον Βοτανικό και να γίνει και η "αρένα" στην Λάρισα και μετά θα παίζουν παπαδοπαίδια με μονομάχους χαχαχαχαχαχα :lol:
Ο Σουφλιάς είναι δηλωμένος Παναθηναϊκός. :wink:

muaythaispirit
12-12-06, 02:37
ως ποτε ρε απαταιωνιοι θα νικατε ετσι ???
στο 86 η τριφυλλαρα με μπαλαρα
τα ιδια και ο ευρωθρυλος χαχαχαχ
καθε αγωνιστικη τα ιδια αντε να ερθετε οακα να τελειωνει πια το παραμυθι

Gasturb
12-12-06, 03:23
Όσοι υποστηρίζουν ομάδα που πέρσυ σερνόταν κ βαρεθήκαμε να βλέπουμε να βάζει goal o λυμπερόπουλος στο 89 και 95 ας σωπάσουν, γιατι με εκνευρίζουν! :twisted: :twisted: Και για όσους δεν κατάλαβαν.. muaythaispirit για σένα λέω!! :green:


Gasturb

Nick3
12-12-06, 12:44
Συμφωνώ με Gasturb,πέρυσυ πάντα το βάζατε στο 90 φεύγα και μιλάτε?
Άσε που κανονικά θα έπρεπε να λέγεσε ΑΕΚ-44..... :lol:

muaythaispirit
12-12-06, 14:10
χαχαχαχαχ
εμεις τα βάζαμε στο τελος πέρυσι αλλα παίζαμε και λιγο μπαλίτσα στον αγώνα!
ο γαυρος κ ο βάζελος τι παίζει κ νικάει??
πλακα κάνουμε τώρα?
αφήστε που είχαμε και μπουρμπους μεσα και αλλους παιχταράδες και βγήκαμε και τσαμπιονς λιγκ εεεε βαζελάκια?? μιλάτε και για τύχη ??
φετος είμαστε κλάσεις ανώτεροι απο όλους αλλα εχουμε συνιθίσει οτι για να μας ΑΦΗΣΟΥΝΕ να πάρουμε πρωταθλημα πρέπει να ειμαστε 5 και 6 φορες καλύτεροι ωστε να νικάμε και διαιτησίες και δικαστές και αντιπάλους και επόπτες και σουπερ - λιγκες - κλικες

Nick3
12-12-06, 14:38
Σιγά την μπάλα που έπαιζες πέρυσι!!!
Τσούκου-τσούκου μπολ έπαιζες όπως κι εγω τα τελευταία χρόνια,δε διαφωνώ.
Και ξεκολίστε ρε παιδιά λίγο,"να πάρουμε το πρωτάθλημα,να πάρουμε το πρωτάθλημα"...
Και τι έγινε κι αν το πάρεις?Έξω τι κάνεις?Πραγματικά δε μ ενδιαφέρει το ελληνικό πρωτάθλημα.
Αυτό που θέλω είναι να πάω καλά στην Ευρώπη,να νικάω τον Ολυμπιακό μέσα-έξω,κι ας έρθω δεύτερος δε μ ενδιαφέρει.
Πραγματικά δε θα μ άρεσε ένα πρωτάθλημα αν έχω χάσει απ τον Ολυμπιακό...είναι σαν να μην το πήρα.

muaythaispirit
12-12-06, 23:40
1) για το υλικο που ειχαμε περυσι παιζαμε μπαλαρα ( δες κ τα μεταξυ μας παιχνιδια αν θες να μας συγκρινεις και το ματς με το γαυρο που ειχαμε 5 δοκαρια)

2)καλα για ευρωπη μην τα λες σε μας αυτα!δες λιγο τι συντελεστη εχουμε (πανω κ απο σας κ απο γαυρο) κ ποιος εδωσε φετος βαθμους στην ελλαδα για να βγαζουμε 2 ομαδουλες τσαμπιονς λιγκ

3)αυτη η νοοτροπια να νικαω τον ολυμπιακο κ ας βγω κ δευτερος ειναι αστεια!
ασε που βγαινεις κ τριτος στην τελικη χαχαχ
μου θιμιζει τα παοκια η εμας οταν ειχε φυγει ο ακατανομαστος ο γαλαζοαιματος ο πριγκιψ και δεν μας ενοιαζε τπτ αλλο
εγω θελω οπου παιζουμε να νικαμε ειτε με την κολοπετινιτσα ειτε με την ΜΙΛΑΝ (κατι μου θυμιζει αυτο...) :army2:

Nick3
13-12-06, 00:06
Το λέω αυτό γιατί δεν ασχολούμαι με το ελληνικό πρωτάθλημα.
Και ξαναλέω πας απ τα 33 πρωταθλήματα στα 34.ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?Δεν πήρες το ισπανικό πρωτάθλημα...το ελληνικό πήρες!Γι αυτό λέω αράξτε πια,ξεκολήστε,δείτε και έξω τι γίνεται.
Το να έχεις image στην Ελλάδα δε λέει κάτι.Ο Παναθηναικός όμως κάποτε είχε στην Ευρώπη και ήταν υπολογίσιμος.Εκεί είναι η μαγκιά.Το να κερδίζεις το σεβασμό απέναντι σε μεγαθήρια και όχι απέναντι στον.......Μόρα. :lol:

acheron
13-12-06, 00:41
παοκαρα και τα μυαλα στα...
δεν θυμαμαι που αφου δεν παρακολουθω
:P

Gasturb
13-12-06, 01:12
:D Welcome back Αcheron! :D


Gasturb

acheron
13-12-06, 01:15
thank you γκαστουρμπε...
αν κ οπως φαινεται στη φωτό που βγήκα προχτες στην οικοδομή του lanchester, μαλλον πρεπει να ξαναρχίσω γυμναστήριο από αύριο...

Gasturb
13-12-06, 01:17
:lol: Acheron έλα λίγο και στο Cranfield να φτιάξεις λίγο τον φράχτη μου όποτε ευκαιρείς :D


Gasturb

acheron
13-12-06, 01:26
ξέρω...
δεν μπορώ αύριο...
θα κάνω διάδρομο και θα πιάσω 180 σφυγμούς/λεπτο...
δεν θα χω χάσει καθόλου την φόρμα μου
ετσι ειμαστε εμείς οι γεννημένοι πρωταθληταί!!!

Gasturb
13-12-06, 08:08
θα κάνω διάδρομο και θα πιάσω 180 σφυγμούς/λεπτο...
δεν θα χω χάσει καθόλου την φόρμα μου

Βρε κάτι μου θυμίζει αυτο.. τι άραγε??? :lol:

Ο ΜuscleΒoss σίγουρα μπορεί να βοηθήσει ... :army2:


Gasturb

muaythaispirit
14-12-06, 00:18
Το να κερδίζεις το σεβασμό απέναντι σε μεγαθήρια και όχι απέναντι στον.......Μόρα. :lol:[/quote]

στο προηγουμενο εκτος εδρας παιχνιδι της αεκ με τον ιωνικο εδωσαν το παρον για να παρακολουθησουν τον βαγγελη μορα εκπρωσοποι της ντιναμο κιεβου!
επισης το ενδιαφερον τους για τον συγκεκριμενο παιχτη ειναι δεδομενο θα τους ξαναφερει ξανα στην αθηνα πιθανοτατα για το τελευταιο παιχνιδι της ενωσης πριν απο την διακοπη του πρωταθληματος!

αντε και διεθνη καριερα ο βαγγελακης!
ελπιζω να σε καλυψα μαν!

οσο για σεβασμο στην ευρωπη σε λαθος ομαδα αναφερεσε!
δεν ξερω αν γνωριζεις οτι σε 3 αγωνιστικες του τσαμπιονς λιγκ κορυφαιους παιχτες της διοργανωσης ψηφιστικαν παιχτες της αεκ

1) νικος λυμπε στο ματς με την λιλ καλυτερος της αγωνιστικης
2)στεφανο σορεντινο με την μιλαν καλυτερος αγωνιστικης
3)μπρουνο τσιριλο με αντερλεχτ δευτερος καλυτερος αγωνιστικης

muaythaispirit
14-12-06, 14:05
μετα και την χθεσινη θριαμβευτικη εμφανιση του αθλητικου σωματιου παο ο σεβασμος της ευρωπης εις την ομαδα του τριφυλιου αναθερμανθηκε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :P :P :P

BRaWNy
14-12-06, 14:54
Δίνω και εγω την ψήφο μου στον Παναθηναϊκό.

Nick3
14-12-06, 14:55
μετα και την χθεσινη θριαμβευτικη εμφανιση του αθλητικου σωματιου παο ο σεβασμος της ευρωπης εις την ομαδα του τριφυλιου αναθερμανθηκε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :P :P :P
Λογικό αφού 1ον κατεβήκαμε για να χάσουμε και 2ον οι παίκτες είναι για ερασιτεχνικό.http://www.websmileys.com/sm/mad/371.gif

Gasturb
14-12-06, 18:18
μετα και την χθεσινη θριαμβευτικη εμφανιση του αθλητικου σωματιου παο ο σεβασμος της ευρωπης εις την ομαδα του τριφυλιου αναθερμανθηκε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Ti πιο ωραίο να χάνεις κ να είσαι ακόμα πρώτος του ομίλου?? :green: :green:


Gasturb

ajax
14-12-06, 23:31
Μπορει χθες λογο του αγωνα να μη ειδαμε singles να γελασουμε αλλα τουλαχιστον γελασαμε με τον παναθηναικο... :lol: :lol:

Nick3
15-12-06, 00:27
Μπορει χθες λογο του αγωνα να μη ειδαμε singles να γελασουμε αλλα τουλαχιστον γελασαμε με τον παναθηναικο... :lol: :lol:
Συμφωνώ.

BIG THANOS
26-12-06, 17:57
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.... :army2:

Sourlas
26-12-06, 19:50
Μυρίζει εορταστικό ban.χεχεχεχε :joker: :joker:

Gasturb
06-01-07, 18:10
Μυρίζει εορταστικό ban

Χαλαρότατα :)

Gt

GeorgeTF
21-01-07, 16:36
Ελλάς Ευρώπη Παναθηναικός
Μια ομάδα μια ιστορία μια οικογένεια

Nick3
21-01-07, 20:24
Ελλάς Ευρώπη Παναθηναικός
Μια ομάδα μια ιστορία μια οικογένεια

Δυστυχώς... :lol:

Gasturb
21-01-07, 20:27
Ελλάς Ευρώπη Παναθηναικός
Μια ομάδα μια ιστορία μια οικογένεια

Λες κ ακούω τον jigger! Mπας κ είσαι κανένα ανήψι του??

Gt

Nick3
21-01-07, 22:20
Ελλάς Ευρώπη Παναθηναικός
Μια ομάδα μια ιστορία μια οικογένεια

Λες κ ακούω τον jigger! Mπας κ είσαι κανένα ανήψι του??

Gt
ΚΑΝΤΕ ΒΑΝ ΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΤΖΙΓΓΕΡ!!!!!!!! :evilno: :lol:

ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ!

Muscleboss
21-01-07, 23:13
Πω πω, πολλά βαζέλια μαζεύτηκαν... τουλάχιστον εγώ το πήρα το διπλό στην Τούμπα! 8)

ΜΒ

Gasturb
22-01-07, 01:32
:shock: :shock: :shock:

Ρονάλντο στον οσφπ?? (http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?article_id=24712)

Jigger GO HOME!

Gt

anastasisk
22-01-07, 02:05
Πω πω, πολλά βαζέλια μαζεύτηκαν... τουλάχιστον εγώ το πήρα το διπλό στην Τούμπα! 8)

ΜΒ :army2:

ajax
23-01-07, 15:02
Την παναθα ουτε ουεφα δεν την βλεπω φετος....... :lol: η παιχτες θελουν χαρτη για να βρουν τα δυχτια..... :D

Nick3
23-01-07, 18:10
Μην ανησυχείς, θα φροντήσει ο Βασσάρας.... :lol:

GeorgeTF
23-01-07, 20:57
Καμία σχέση με τον jiger γιατί το λιγότερο που τον έχω είναι χε.....νο!αλλά μεγάλωσα σωστά
πάντα παναθηναικός!
ΜΒ το διπλό πως το πήρες να λες όχι οτι το πήρες!

Gasturb
25-01-07, 02:29
'Π.Α.Ο … σημαίνει πειθαρχία, αγάπη και ομόνοια, είπε ο «Καπετάνιος» την ημέρα της κοπής της πίτας'

Σιγά παιδιά ήρεμα, βούρκωσαν τα μάτια μου απ την συγκίνηση..

Gt

ΥΓ Jigger άσε αυτές τις βλακείες κ φέρε κανένα παίκτη ή πούλα την πάε ακόμα καλύτερα.

giorgos_xania
25-01-07, 03:10
'Π.Α.Ο … σημαίνει πειθαρχία, αγάπη και ομόνοια, είπε ο «Καπετάνιος» την ημέρα της κοπής της πίτας'

Σιγά παιδιά ήρεμα, βούρκωσαν τα μάτια μου απ την συγκίνηση..

Gt

ΥΓ Jigger άσε αυτές τις βλακείες κ φέρε κανένα παίκτη ή πούλα την πάε ακόμα καλύτερα.

ετσι ετσι να ξεξυπναμε ολοι ...... :army2: :army2:

και για να μην ξεχνιομαστε ....

Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΑΠΟΘΝΗΣΚΟΥΝ :geek: :geek:

Gasturb
25-01-07, 03:18
Δεν πάτε πίσω κ εσεις στην βλακεία, μια ότι η Αεκ είναι τρόπος ζωής (!) μια ότι είναι ιδέα και οι ιδέες δεν αποθνήσκουν(!!) μια ότι είναι θρησκεία* και ολοι εμέις είμαστε αλλόθρησκοι γιαυτό πρέπει να μετανοήσουμε (!!!), έλεος! Αναρωτιέμαι ποιά μεγάλα κεφάλια φιλοσοφουν τέτοιες χαζομάρες κ τις παπαγαλίζεται κ εσείς μετά :P

Gt

* Bytheway το ότι η Αεκ είναι θρησκεία είναι κλεμμένο απο το Παο θρησκεια θήρα 13 που όταν το λέγαμε εμείς εσείς ακόμα βυζαίνατε! :basket:

Nick3
25-01-07, 10:38
Γι αυτό μην ασχολείστε παίδες, μας δουλεύουν.

giorgos_xania
25-01-07, 15:26
Δεν πάτε πίσω κ εσεις στην βλακεία, μια ότι η Αεκ είναι τρόπος ζωής (!) μια ότι είναι ιδέα και οι ιδέες δεν αποθνήσκουν(!!) μια ότι είναι θρησκεία* και ολοι εμέις είμαστε αλλόθρησκοι γιαυτό πρέπει να μετανοήσουμε (!!!), έλεος! Αναρωτιέμαι ποιά μεγάλα κεφάλια φιλοσοφουν τέτοιες χαζομάρες κ τις παπαγαλίζεται κ εσείς μετά :P

Gt

* Bytheway το ότι η Αεκ είναι θρησκεία είναι κλεμμένο απο το Παο θρησκεια θήρα 13 που όταν το λέγαμε εμείς εσείς ακόμα βυζαίνατε! :basket:

ΤΟ λεγα για πλακα γκαστ...

Gasturb
25-01-07, 15:41
Nαι man δεν μιλουσα κ εγω σοβαρα προσωπικά για σενα απλά γενικα το φιλοσοφησα λιγο παραπάνω το θεμα :geek:

Gt

wolf
26-01-07, 05:29
AmstEL

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!!!

ajax
27-01-07, 10:58
ρε η αεκαρα αντιπροσωπευει ολοκληρο βυζαντιο!!!τωρα η παναθα....τι να πω... :geek: 30 χρονια ιστορια καλα ειναι :lol: gast βαλτε τα δυνατα σας γιατι ουτε ουφα σας βλεπω και ειναι ντροπη....

Gasturb
27-01-07, 11:28
gast βαλτε τα δυνατα σας γιατι ουτε ουφα σας βλεπω και ειναι ντροπη....
Συγνωμη κ ν πέσουμε Β εθνική τι πειράζει?? Ψυχη δεν έχουν οι ομάδες εκει δλδ? Μην είμαστε κ υπεράνω κιόλας! :P

Gt

ajax
27-01-07, 14:00
lololol :D

Gasturb
31-01-07, 22:53
Με διαιτησία περίφημη...... :?

οσφπ - ΠΑΣ = 2 - 1 :green: :green: :green:

Gt

anastasisk
01-02-07, 01:30
Tο νταμπλ μπορει να μην το σηκωσουμε Gast,αλλα για αλλη μια φορα θα σηκωσουμε την κουπα του πρωταθλητη . . . 8)

Gasturb
01-02-07, 01:58
Anastasisk έχω videaki με το ωραίο γκολάκι του ΠΑΣ (δεν είναι μεγάλο 955ΚB μόνο) να το στέιλω?? :green: :green: :green:

Gt

ΥΓ.1: Επειδη το ξέχασα... Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗ δεν ειναι ?? :green: :green: :green:

YΓ.2 : Tελικά πέρα απο την διαιτησία.... χρειάζεσαι κ 'ομάδα' για να προκριθείς... πολύ άδικο!! :cry:

muaythaispirit
01-02-07, 17:17
Δεν πάτε πίσω κ εσεις στην βλακεία, μια ότι η Αεκ είναι τρόπος ζωής (!) μια ότι είναι ιδέα και οι ιδέες δεν αποθνήσκουν(!!) μια ότι είναι θρησκεία* και ολοι εμέις είμαστε αλλόθρησκοι γιαυτό πρέπει να μετανοήσουμε (!!!), έλεος! Αναρωτιέμαι ποιά μεγάλα κεφάλια φιλοσοφουν τέτοιες χαζομάρες κ τις παπαγαλίζεται κ εσείς μετά :P

Gt

* Bytheway το ότι η Αεκ είναι θρησκεία είναι κλεμμένο απο το Παο θρησκεια θήρα 13 που όταν το λέγαμε εμείς εσείς ακόμα βυζαίνατε! :basket:


χαχαχαχαχαχαχ
σοβαρεψου :rabbit: ...
δεν μπορειτε να καταλαβεται την νοοτροπια της οριτζιναλ με κανεναν τροπο ...
η αεκ ειναι Αλλιωτικη Εντελως Κατασταση ..


ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΠΥΡΑ 13 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ :army2:

Nick3
01-02-07, 17:45
Gast κάτι πρέπει να γίνει με τον Γκαλίνοβιτς.Ο άνθρωπος(?) είναι μεγάλος πνήχτης και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει.

Gasturb
01-02-07, 17:47
Δεν πάτε πίσω κ εσεις στην βλακεία, μια ότι η Αεκ είναι τρόπος ζωής (!) μια ότι είναι ιδέα και οι ιδέες δεν αποθνήσκουν(!!) μια ότι είναι θρησκεία* και ολοι εμέις είμαστε αλλόθρησκοι γιαυτό πρέπει να μετανοήσουμε (!!!), έλεος! Αναρωτιέμαι ποιά μεγάλα κεφάλια φιλοσοφουν τέτοιες χαζομάρες κ τις παπαγαλίζεται κ εσείς μετά :P

Gt

* Bytheway το ότι η Αεκ είναι θρησκεία είναι κλεμμένο απο το Παο θρησκεια θήρα 13 που όταν το λέγαμε εμείς εσείς ακόμα βυζαίνατε! :basket:


χαχαχαχαχαχαχ
σοβαρεψου :rabbit: ...
δεν μπορειτε να καταλαβεται την νοοτροπια της οριτζιναλ με κανεναν τροπο ...
η αεκ ειναι Αλλιωτικη Εντελως Κατασταση ..

Μου αρέσει που με συμβουλεύεις να σοβαρευτώ όταν λες την ίδια στιγμή...

'δεν μπορειτε να καταλαβεται την νοοτροπια της οριτζιναλ με κανεναν τροπο ...
η αεκ ειναι Αλλιωτικη Εντελως Κατασταση ..' :lol:

Gt

Gasturb
01-02-07, 17:51
Gast κάτι πρέπει να γίνει με τον Γκαλίνοβιτς.Ο άνθρωπος(?) είναι μεγάλος πνήχτης και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει.

Θα κάνω έρανο Νick3 στο φόρουμ να ξυλωθείτε όλοι να αγοράσει η ομάδα καλύτερο τέρμα 8)

Οι διαφωνούντες.. χαλαρά θα διαγράφονται δια βίου απο το φόρουμ! :green: :army2: :geek:

Gt

muaythaispirit
01-02-07, 22:19
Σου λεω να μου σοβαρευτεις που λες οτι η θυρα 13 εβγαλε τα περι θρησκειας κτλ κ εμεις τοτε βυζαιναμε χεχε ελέος!
γενικοτερα εμεις τα αεκια παντως ειναι γνωστο οτι δεν ειμαστε και ιδιαιτερα σοβαρα ατομα ...
οπου παμε πουτ ... τα κανουμε χαχαχαχαχ

Nick3
01-02-07, 23:55
Σου λεω να μου σοβαρευτεις που λες οτι η θυρα 13 εβγαλε τα περι θρησκειας κτλ κ εμεις τοτε βυζαιναμε χεχε ελέος!
γενικοτερα εμεις τα αεκάκια παντως ειναι γνωστο οτι δεν ειμαστε και ιδιαιτερα σοβαρα ατομα ...
οπου παμε πουτ ... τα κανουμε χαχαχαχαχ

muaythaispirit
03-02-07, 16:31
http://img400.imageshack.us/img400/3310/kwsthsne8.jpg (http://imageshack.us)[/url]

muaythaispirit
03-02-07, 16:33
http://img400.imageshack.us/img400/1305/manwlasniniadhsve8.jpg (http://imageshack.us)

Gasturb
03-02-07, 16:58
..

Gt

muaythaispirit
03-02-07, 17:03
http://img264.imageshack.us/img264/3093/fans51vc3.jpg

Gasturb
03-02-07, 18:53
Πριν από τα γαυράκια είχαμε πάει κ εμείς :geek:

Gt

ajax
03-02-07, 19:03
Φυσικα εμεις λυπαμε...αλλιως :box1: !!και μετα θα τρεχανε τα κοτοπουλα και οι λαγοι.

muaythaispirit
03-02-07, 19:04
μοιαζουν με γαυρους τα παιδια?????

Gasturb
03-02-07, 19:06
Γιατί τι είνια? Atlentico Madrid?!?

Gt

muaythaispirit
03-02-07, 19:36
μεταμφιεσμενα ειναι τα παιδια ...
τωρα που εχουμε κ αποκριες χαχαχαχ

ajax
04-02-07, 00:55
μπραβο παναθα!!!!!αλλη μια μεγαλη επιτυχια!!! :fresse:

giorgos_xania
04-02-07, 03:53
μπραβο παναθα!!!!!αλλη μια μεγαλη επιτυχια!!! :fresse:

ναι ναι τωρα ο γκαστ που ειναι λειπει??? λολολολολολ :joker: :joker: :joker: :joker:

πρασινοι λαγοι... :geek:

Gasturb
04-02-07, 05:51
Απλά πουλήσαμε το παιχνίδι για να βγεί ο ΠΑΟΚ uefa ρε.. τι νομίζατε δλδ οτι χάσαμε έτσι? :geek: Αν θέλαμε 5 θα τρώγανε.. :geek: :geek:

Gt

giorgos_xania
04-02-07, 06:10
Απλά πουλήσαμε το παιχνίδι για να βγεί ο ΠΑΟΚ uefa ρε.. τι νομίζατε δλδ οτι χάσαμε έτσι? :geek: Αν θέλαμε 5 θα τρώγανε.. :geek: :geek:

Gt

λοολολολ

giorgos_xania
04-02-07, 06:11
1ον ειναι το 100τοστο reply στο thread ελπιζω αυτο να μας φερει γουρι αυριο να ****** τα γαυρακια :geek: :geek: :geek:

Gasturb
04-02-07, 08:27
Tι σκας?! Και να κερδίσετε ούτε πρωτάθλημα θα πάρετε.. ούτε το κύπελλο πήρατε.. ούτε στην Ευρώπη συνεχίζεται..

Gt

ΥΓ. Τα είπα όλα αυτά για να σου φτιάξω τιν διάθεση σαν καλος φίλος, καλημέρα!!

ajax
04-02-07, 12:02
ενω ο παναθηναικος το κανει?χαχαχαχαχααχαχαχ :lol:

Gasturb
04-02-07, 17:27
Και στο κύπελλο είμαστε κ στην εύρωπη (στην ευρώπη φοράμε κ κοντομάνικα τουλάχιστον..).

Άστοχο Ajax αυτό που είπες, sorry

Gt

muaythaispirit
05-02-07, 20:12
gt xaxaxaxaxaxaxaxaxax :affraid:

anastasisk
05-02-07, 23:44
Μηπως μπορειτε να μου πειτε κανενα καλο προγραμμα εκδυναμωσης για τους ωμους μου γιατι εχουν ταλαιπωρηθει πολυ τα τελευταια χονια απο τα πρωταθληματα που εχω σηκωσει . . . :D

Gasturb
06-02-07, 00:10
Μηπως μπορειτε να μου πειτε κανενα καλο προγραμμα εκδυναμωσης για τους ωμους μου γιατι εχουν ταλαιπωρηθει πολυ τα τελευταια χονια απο τα πρωταθληματα που εχω σηκωσει . . . :D

ho ho! Γελάσαμε κ σημερα..

Gt

ajax
07-02-07, 18:05
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ??????????Απο τα μογγολακια?και να πεις οτι δεν παιζαμε...καλα γιατι εβγαλε τον Νικοπολιδη?

Gasturb
07-02-07, 18:19
Ευτυχώς που δεν πήγα να τον δω... Έκανα το λάθος όμως να παώ Αύγουστο στο Manchester που φάγαμε 4 :?

Gt

Gasturb
11-02-07, 07:03
Προβλέπω σήμερα μετά τις 12 όλοι οι ΑΕΚτσήδες με κούκλες και βουντού για τον αγαπημένο τους διαιτητή.. Βασσάρα :green:

Gt

ΥΓ. Όσο υπάρχει Βασσάρας ξεχάστε την Ευρώπη δεν πάτε 8)

ajax
11-02-07, 11:08
Αν καποιος εκανε βουντου αυτος ειναι ο βαρδινογιαννης.6 βασικοι εκτος!!!!

Nick3
11-02-07, 11:39
Μην ανησυχείς, θα φροντήσει ο Βασσάρας.... :lol:

Τα λεγα εγώ..... :lol:

Gasturb
11-02-07, 20:04
Nαι ρε Νιck το είχαμε διαβάσει... Δεν είναι πρώτη φορά η κόντρα μεταξύ τους (παλιότερος τελευταίος αγώνας ΑΕΚ με ΠΑΟ στην λεωφόρο με Βασσάρα..). Και ο oσφπ 'έχει' την ανίσχυρη πλέον ΕΠΟ με τον Γκαγκάτση αλλά κ την ισχυρότατη ΚΕΔ μιας κ εξακολουθεί να 'χαιδεύεται' από σφυρίγματα απο το 99. Η μόνη διαφορα με τον Βασσάρα κ ΠΑΟ είναι ότι παλιότερα όταν οργίαζε η φήμη της σχέσης τους για να το αποβάλλει αυτό όσα παιχνιδια σφύριζε με τον Παναθηναικό ήταν σφάχτης για να θολώσει τα νερά - κάτι που ποτέ δεν έγινε για παιχνίδια του οσφπ με τους 'αγαπημένους' του διαιτητές πχ με Κασναφέρη κ Ζωγράφο κ όχι μόνο ο οσφπ προκαλεί...

Gt

Ps: Με τον Μαραντόνα στις κερκιδες ο Ολυ είχε κερδίσει τον Ηρα στο Καραϊσκάκη με 'πέναλτι', ντροπή!

muaythaispirit
11-02-07, 20:26
ωραιος ο μπριακος ..
ωραιος κ ο βασαρας ..
σουπερ κλικα ζεις ενδοξες στιγμες ..
σαν τον μπακα πρεπει μα σας κανουμε να βαλετε μυαλο ..
αλλα δεν φταινε αυτοι οι κοντοστουπα η **** τι κανει??δημοσιες σχεσεις μονο και ειδικες αποστολες για να διαλυσει την οριτζιναλ ..

ajax
11-02-07, 20:33
Ps: Με τον Μαραντόνα στις κερκιδες ο Ολυ είχε κερδίσει τον Ηρα στο Καραϊσκάκη με 'πέναλτι', ντροπή!


αχαχαχαχαχαχα

Gasturb
11-02-07, 20:34
Στα 'χρονια του Βαρδινογιάννη' κάπου στο 90 πήρατε κ εσείς 2 3 πρωταθλήματα όπως κ η Λαρίσα οπότε μην έχετε παράπονα muaythaispirit ότι αδικήστε συνέχεια απο τον ΠΑΟ - μετά το 96 τι γίνεται που ο οσφπ το πήρε μονοπώλιο και στην Ευρώπη (που δεν πληρώνονται διαιτητές) δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του κ να κάνει μια νιίκη... Τίποτα δεν είναι τυχαίο τελικά.

Gt

PS Πριν 2 χρόνια είχαν έρθει υπεύθυνοι της UEFA στην Ελλάδα για το σκάνδαλο του Πανιωνιού για πουλημένο παιχνίδι κ απορούσαν πως μια ομάδα τόσα χρόνια παίρνει πρωταθλήματα εδώ..! Κατι παραπάνω θα ξέρουν οι Ευρωπαίοι για να το πούνε.

muaythaispirit
13-02-07, 14:31
την περιοδο που λες ειχαμε τετοια ομαδαρα που οχι 3 αλλα 13 επρεπε να παρουμε ...
αμφιβαλεις??
τι συγκρινεις τωρα δηλ . την αεκ με κοκκαλη και βαρδινογιαννη στο κλεψιμο??
παντως τωρα εχουνε βαλθει να σας βγαλουνε με το ζορι τσαμπιονς λιγκ οπως προπερσι στην λεοφωρο με τον βασσαρα (χαχα παλι) ..
αλλα ειμαστε συνηθισμενοι απο τετοια φυσικα κ δεν μασαμε ...

ajax
13-02-07, 23:35
μπραβο στην παναθα δεν εδωσαν στον παοκ 2 πεναλτυ και ποσα αλλα....αρε βασαρα δυναμη!!!!!!!!!! :o

Nick3
15-02-07, 01:44
Βρε καλώς τα τα παιδια..... :lol:
Muaythaispirit,που είσαι βρε αδερφέ? :lol:

Gasturb
15-02-07, 01:55
Δεν την εχασες την ευκαιρία Nick3, στο πιο κατάλληλο timing :lol:

Gt

muaythaispirit
15-02-07, 03:03
καλα να παθουνε ..
κ οσο οι πελατες υποστηριζουνε τον ****** και φωναζουνε νικολαιδης-νικολαιδης θα ερχονται και χειροτερα ..
το χρειαζοντουσαν το σημερινο ...

giorgos_xania
15-02-07, 03:19
ελα ελα μην ακουω ******* δλδ ποιον θες για προεδρο?

εχεις κατι καλυτερο ?

μη μου πεις για οριτζιναλ....

muaythaispirit
15-02-07, 03:24
να σβησει το ταττου ..
και δρομο ..
ουτε ο ψωμιαδης δεν μας εβαλε φυλακη ..
ασε δεν θελω να πω αλλα για τον ντεμη απο τοτε που αρχισε να ανοιγει το στομα του και να μην παιζει μπαλα ειναι απλα ... ΑΚΥΡΟΣ

Gasturb
16-02-07, 05:58
Σε μια ήττα όλα σας φταίνε, αλλά σαν ουδέτερος παρατηρητής κάνεις μέγα λάθος muaythaispirit - μακάρι κ εμεις να είχαμε πρόεδρο έναν πρώην παίκτη πχ Βαζέχα. Αν παίζεις επι χρόνια σε μια ομάδα έχεις άλλο feeliing κ δεν θέλω να άκούω περί προδόσίας κ αλήτίας από τον Ντέμη. Τον είχατε θεό παλια, απάλλαξε την ομάδα σας απο χρέη κ έναν απατεώνα, σας έφερε πέρσυ στο Champions League, σας έφερε μεγάλους παίκτες, κάνατε κάποιες από τις μεγαλύτερες ευρωπαικές επιτυχίες στην ιστορία σας (Μίλαν), είστε στην 2 θέση τώρα κ πάτε πάλι γα CL κ μιλάτε κιόλας?? Έ-λε-ος! Όσοι φώναζαν υβριστικά συνθήματα κατά του Ντέμη πουλάνε απλά ψευτομάγκικο οπαδιλίκι χωρίς ουσία κ προοπτικη για το καλό της ομάδας. Όλοι αυτοί οι 'φωστήρες' έχουν να προτείνουν κάτι καλύτερο ή βγάζαν μόνο τα απωθημένα τους από το σπίτι κ την δουλεια τους?? Από τέτους 'σωτήρες' γέμισε η Ελλάδα κ όλες οι ελληνικές ομάδες δεν θέλουμε άλλους. Και όσο για τις φώτο της Original που παρέδωσε στην αστυνομία ήταν δείγμα τόλμης θάρρους κ ανδρείας προς την αλητεία κ τον hooliganiσμο. Μακάρι να βρεθούν μιμητές του.

Αν κ ΠΑΟ τον Ντέμη τον 'πάω'! Keep walking man and forget about muaythaispirit είναι μικρός ακόμα θα μάθει :geek:

Gasturb

ajax
16-02-07, 11:13
Σε μια ήττα όλα σας φταίνε, αλλά σαν ουδέτερος παρατηρητής κάνεις μέγα λάθος muaythaispirit - μακάρι κ εμεις να είχαμε πρόεδρο έναν πρώην παίκτη πχ Βαζέχα. Αν παίζεις επι χρόνια σε μια ομάδα έχεις άλλο feeliing κ δεν θέλω να άκούω περί προδόσίας κ αλήτίας από τον Ντέμη. Τον είχατε θεό παλια, απάλλαξε την ομάδα σας απο χρέη κ έναν απατεώνα, σας έφερε πέρσυ στο Champions League, σας έφερε μεγάλους παίκτες, κάνατε κάποιες από τις μεγαλύτερες ευρωπαικές επιτυχίες στην ιστορία σας (Μίλαν), είστε στην 2 θέση τώρα κ πάτε πάλι γα CL κ μιλάτε κιόλας?? Έ-λε-ος! Όσοι φώναζαν υβριστικά συνθήματα κατά του Ντέμη πουλάνε απλά ψευτομάγκικο οπαδιλίκι χωρίς ουσία κ προοπτικη για το καλό της ομάδας. Όλοι αυτοί οι 'φωστήρες' έχουν να προτείνουν κάτι καλύτερο ή βγάζαν μόνο τα απωθημένα τους από το σπίτι κ την δουλεια τους?? Από τέτους 'σωτήρες' γέμισε η Ελλάδα κ όλες οι ελληνικές ομάδες δεν θέλουμε άλλους. Και όσο για τις φώτο της Original που παρέδωσε στην αστυνομία ήταν δείγμα τόλμης θάρρους κ ανδρείας προς την αλητεία κ τον hooliganiσμο. Μακάρι να βρεθούν μιμητές του.

Αν κ ΠΑΟ τον Ντέμη τον 'πάω'! Keep walking man and forget about muaythaispirit είναι μικρός ακόμα θα μάθει :geek:

Gasturb

συμφωνω!!! :army2: .με τετοιο budget μην ζηταμαι και champions league....αν και παιξαμε χαλια ο ντεμης δεν μπορει να κανει κατι για αυτο,περα απο το να επιβαλει κυρωσεις σε περιπτωση που ξαναγινει

Nick3
16-02-07, 13:44
σας έφερε μεγάλους παίκτες

Gasturb

Ποιοι είναι αυτοί Στράτο?

muaythaispirit
16-02-07, 18:22
ο παντελης καφες χαχαχαχαχαχαχα
ασε γκας εχει κανει πολλα που δεν τα ξερεις γιατι δεν σε αφορουν αφου εισαι βαζελος και δεν ασχολησε με συνδεσμιακα της αεκ ..
ενδεικτηκα μονο αναφερω για τυχον αεκτζηδες του φορουμ τα ψεμματα που εχει πει για το γηπεδο στην φιλαδελφεια και τις υποσχεσεις που εδινε για να αναλαβει το εργο ...
τους φακελους στην αστυνομια μονο με δικους μας οπαδους ενω με τους αλλοθρησκους κανει γαργαρα κ γλυφει τον κοκκαλη και τον βαρδινογιαννη ..
τις δηλωσεις του "οτι εχει δικαιωμα να μας νικησει και ο ηρακλης"(4-ο χαχαχ ) χωρις μια συγνωμη για τον λαο της αεκ ..
της δηλωσεις του οτι το πρωταθλημα ειναι μια "εφημερη χαρα" και δεν τρεχει τιποτα (13 χρονια χωρις τιτλο η αεκ αρνητικο ρεκορ στην ιστορια της)
τραγουδακια του φοιβου να αντικαθιστουν τον υμνο της ομαδας μας ..
οι απιστευτες μοιρασιες στο θεμα των εισιτηριων με στοχο συνεχως να μικραινει την οριτζιναλ που το μονο που θελει ειναι να ειναι κοντα στην αεκ ..
μας το παιζε ταμιας σε κλαμπ της οριτζιναλ στην αλεξανδρουπολη και μετα τον πειραζε το καπελο 1 ευρω που βαζουν τα κλαμπ ..
μπορω να λεω σκηνικα για παρτυ του μεχρι το βραδυ ..
τον εχουν χαλασει οι κοκες τα χαιλικια και το σταριλικι τον αρντεμη ..
του δωσαμε την ομαδα βγαινοντας στους δρομους και πιεζοντας καταστασεις με πορειες αντιδρασεις κτλ και μετα μας πουλησε με τον χειροτερο τροπο ..
ι αεκ δεν θα γινει ποτε εμπορικη μαντσεστερ ας το καταλαβει επιτελους και ας μας αδειαζει την γωνια να περασει κανας αλλος ...
μεγαλο λαθος που δεν βγαλαμε τον μελισαννιδη προεδρο ερασιτεχνικης ..
και τοτε παραμυθια μας ελεγε ο ********

Nick3
16-02-07, 19:50
μεγαλο λαθος που δεν βγαλαμε τον μελισαννιδη προεδρο ερασιτεχνικης ..


Χμμ... :roll:

Gasturb
16-02-07, 21:25
ο παντελης καφες χαχαχαχαχαχα
Αν συγκρίνω την ΑΕΚ τόσα χρόνια που έπαιζε μεταξύ 3 κ 5 θέσης κ της τωρινής που άνετα είνια στην 2 κ στο CL έχει διαφορά - για ονόματα δεν θα αναφέρω βρείτε τα μόνοι σας εγώ βλέπω τον βαθμολογικό πίνακα που ειναι το καλύτερο ενδεικτικό σημάδι αν μια ομάδα 'λειτουργει' σωστά ή όχι.



γκας εχει κανει πολλα που δεν τα ξερεις γιατι δεν σε αφορουν αφου εισαι βαζελος και δεν ασχολησε με συνδεσμιακα της αεκ ..
Aν μου βρεις έναν πρόεδρο που να τα έχει καλά με τους εκάστοτε συνδέσμους θα σου δώσω 10 κιλά ιsolate της Dymatize. Και μην μου πεις για Κόκκαλη γιατί αν θέλουμε να φτάσουμε τα 100.000 μέλη στο 'fun club' μας κ να τους βλέπουμε σαν εμπόρευμα τότε πέφτουμε τόσο χαμηλά κ κατανομάζουμε δημοσίως τους αντιπάλους μας πελάτες, για να γίνουμε 'αγαπητικοί' στα 'δικά μας παιδιά' κ κατάφτυστοι στους υπολοίπους. Τέτοια θέλουν οι 'οργανωμενοι' οπάδοι αλλά τα κρούσματα βίας μετά είναι φανερότατα (επεισόδια στους αγώνες οσφπ με πανιωνίο, εργοτέλη πάοκ κτλ κτλ που δεν υπήρχε καμμία αντίδραση απο την διοίκηση του οσφπ.. ha! γιατί???)



ενδεικτηκα μονο αναφερω για τυχον αεκτζηδες του φορουμ τα ψεμματα που εχει πει για το γηπεδο στην φιλαδελφεια και τις υποσχεσεις που εδινε για να αναλαβει το εργο ...
Από τι ξέρω είχε πει ότι θα δημιουργηθούν προβλήματα ανέργεσης στην Φιλαδέλφια κ γιαυτο διάλεξε αλλη τοποθεσία. Το ίδιο κ με Παο θέλαμε Λεωφόρο κ Γουδί κ μας στείλαν Βοτανικό κ Ελληνικο..



τους φακελους στην αστυνομια μονο με δικους μας οπαδους ενω με τους αλλοθρησκους κανει γαργαρα κ γλυφει τον κοκκαλη και τον βαρδινογιαννη ..
Δεν είχε το ελάχιστο δικαίωμα να το κάνει για άλλους οπαδούς τι λες???? Φαντάσου να το έκανε τι αντιδράσεις θα υπήρχαν από τους άλλους συνδέσμους!!!! Και μην βγάζεις το κλασσικό εύκολο συμπέρασμα 'κ γλυφει τον κοκκαλη και τον βαρδινογιαννη' είνια παντελώς άκυρο.



τις δηλωσεις του "οτι εχει δικαιωμα να μας νικησει και ο ηρακλης"(4-ο χαχαχ ) χωρις μια συγνωμη για τον λαο της αεκ ..
Δεν έχω ακούσει αυτή τη δήλωση αλλά αν έλεγε 'θα πάμε να κερδίσουμε τους ..' θα ήταν τώρα η προεδράρα. Ας σοβαρευτούμε κ δεν κρίνω ένα συνολικό έργο απο μία δήλωση.



της δηλωσεις του οτι το πρωταθλημα ειναι μια "εφημερη χαρα" και δεν τρεχει τιποτα (13 χρονια χωρις τιτλο η αεκ αρνητικο ρεκορ στην ιστορια της)

Απο το να ακούω τον Βαρδηνογίάννη ότι κάθε χρόνο πάμε για το πρωτάθλημα κ vα βγαίνουμε 3 το προτιμω αυτό - τουλάχιστον είναι προσγειωμενος κ καλά κάνει.



τραγουδακια του φοιβου να αντικαθιστουν τον υμνο της ομαδας μας ..
Ο 'ύμνος΄του Παο είναι καλύτερος?? Όταν ακούω την φωνή του Γ.Βογιατζή με πιάνουν τα γέλια.



οι απιστευτες μοιρασιες στο θεμα των εισιτηριων με στοχο συνεχως να μικραινει την οριτζιναλ που το μονο που θελει ειναι να ειναι κοντα στην αεκ ..
μας το παιζε ταμιας σε κλαμπ της οριτζιναλ στην αλεξανδρουπολη και μετα τον πειραζε το καπελο 1 ευρω που βαζουν τα κλαμπ ..
μπορω να λεω σκηνικα για παρτυ του μεχρι το βραδυ ..
τον εχουν χαλασει οι κοκες τα χαιλικια και το σταριλικι τον αρντεμη ..
του δωσαμε την ομαδα βγαινοντας στους δρομους και πιεζοντας καταστασεις με πορειες αντιδρασεις κτλ και μετα μας πουλησε με τον χειροτερο τροπο ..
Καθαρά κουβέντες δευτερεύουσας σημασίας για οπαδιλικί κ για κατανάλωση - με έχουν κουράσει κ από τις άλλες ομάδες που δεν βγάζουν πουθενά απλά κουβέντα να γίνεται - πρωτεύον σημασία είναι ο βαθμολογικός πίνακας και η ευρώπη.



ι αεκ δεν θα γινει ποτε εμπορικη μαντσεστερ ας το καταλαβει επιτελους
Γιαυτο θα βλέπουμε μια ζωή ομάδες σαν την Arsenal, Liverpool, Manchester united, Real Madrid, Barcelona με τα κυάλια. Αν δεν άλλαξουμε μυαλά θα μένουμε πάντα πίσω μιζεριάζονας για το κάθε τι, την στιγμή που οι άλλοι θα παίρνουν κυπελλα πρωταθλητριών κ uefa. Mε λυπεί που ακόμα έχουμε αντιλήψεις του 80.



μεγαλο λαθος που δεν βγαλαμε τον μελισαννιδη προεδρο ερασιτεχνικης ..
Ο Ντέμης απο θεός έγινε *******, έε κ ο Μελισσανίδης αν είχε γίνει πρόεδρος θα είχε την ίδια κατάληξη με εκφράσεις που θα λέγονταν τώρα για πολλά αστεράκια (*****)..


Gasturb

giorgos_xania
16-02-07, 22:45
καλα γιατι να υπαρχουν συνδεσμοι στη τελικη?

muaythaispirit
17-02-07, 00:30
1) η ΑΕΚ μεταξυ 3 και 5 θεσης ??
για πες συγκεκριμενα χρονιες ..
εγω δεν σου ειπα οτι δεν λειτουργει σωστα η αεκ στο αγωνιστικο τμημα αλλα σε ολα τα υπολοιπα οπως γηπεδο και σχεση με οπαδους και σε αλλα


2)ο κοκκαλης ειναι ο καλυτερος προεδρος για μενα και μακαρι ειχα εναν τετοιο στην αεκ ..
ο μονος προεδρος που ηταν ετσι σε εμας ηταν ο θειος λουκας χεχε (μπαρλος)

3)στις εκλογες για την ερασιτεχνικη ελεγε "γηπεδο οπου θελει ο κοσμος " , "γηπεδο στο σπιτι μας στην φιλαδελφεια" " γηπεδο σε 2 χρονια ολα ειναι ετοιμα + προπονητικο"
μετα τα αλλαξε ΟΛΑ ..
Κ μην μου λες για λεοφορους κτλ γιατι η ΑΕΚ ειναι η ΜΟΝΗ ομαδα που ειχε δικο της γηπεδο, ουτε ο παο ουτε οι γαυρεοι ..


4)μα γινεται να γινονται επεισοδια και να δινει μονο φωτο με τους δικους μας και τους αλλους να τους κρυβει??
κ τους εκρυβε γιατι μετα αντε βγαλτα περα με τους αλλους..
αντι να κατσει να λυσει το θεμα οικογενειακα πχ με απαγορευση εισοδου στο γηπεδο κτλ
πηγε τον κοσμο φυλακη ..
και οι νομοι τωρα για επεισοδια ειναι σαν να εχεις κανει εγκλημα ουτε αναστολη ουτε τπτ μεσα με την μια ... καταστρεφουν ζωες παιδιων ...
στα επεισοδια των εκλεκτων των κοματων γαργαρα το κρατος ...εκει τους συμφερει ..
αυτα του ντεμη ειναι σαν να κανει το παιδι σου κατι κακο και αντι να το λυνεις μεσα στο σπιτι να τον πηγαινεις στους τσεους .. δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα ..θελει να λεγεται και οριτζιναλ

5)ενα συγνωμη για τον κοσμο που ακολουθησε την ομαδα και ειδε αυτην την ξεφτιλα και ας αφησει τις εξυπναδες καλυτερα ..

6) η αεκ καθε χρονο ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ να κυνηγα το πρωταθλημα οπως και ο παο οπως και ο οσφπ ..δεν χρειαζεται να στο πει ο τζινγκερ .. εννοητε

7) μου κανε και τραγουδακι μονη ξανα δεν θα σε αφησω .. αλλα στην τουμπα μονη η αεκ , στο καραισκακη μονη ...
καλα του απαντησαμε εμεις ... μονη ποτε δεν σε εχω αφησει ..! θα μας πει τωρα και για οπαδιλικια ο ρουφ

8 )ναι απο το να γινω μαντσεστερ καλυτερα να τους βλεπω με κιαλια ..
η ιστορια της αεκ δεν χωραει εμπορικοτητες ,
μιλαμε για την ομαδα της προσφυγιας και του βυζαντιου της ορθοδοξιας κτλ ..
αν θελει να εξελιχτουμε ας το κανει με σεβασμο .. οχι με φοιβους και με προτυπα λαθος

9)ο μελισανιδης θα το εκανε το γηπεδο στο σπιτι μας εμενα αυτο με νοιαζει τωρα γιατι αυτη η στιγμη ειναι μια κρισιμη καμπη για την ιστορια της αεκ ..
το γηπεδο οπου γινει θα μεινει για χρονια ..
και σε λιγο καιρο θα βλεπεις παιδακια με την μπλουζα του ολυμπιακου να παιζουν μπαλα στα στενα της φιλαδελφειας .. αυτο ειναι το οραμα του

οι συνδεσμοι υπαρχουν για συσπηρωση των οπαδων ..
σε ολα τα πραγματα στην ζωη γινεται αυτο απο φανς για αμαξια μεχρι ψηφοφορους κομματων κτλ

Gasturb
17-02-07, 00:56
1. Σχετικά με την θέση σας παλιότερα είναι εύκολο να το βρεις.

2. Σχετικά με Κόκκαλη αν παραδέχεσαι έναν πρώην πράκτορα της Στάζι και κατηγορούμενος για κατασκοπεία σε βάρος της χώρας μας, μαζί μετην σιγή που κρατάει για τα έκτροπα των φιλάθλων του ( πως άλλωστε αφού ειναι πελατάκια του δεν μπορει) που για μένα είναι κατάφτυστος χαρακτήρας τι να πω να τον χαίρεσαι

Ο Κόκκαλης, πρώην πράκτορας της Στάζι και κατηγορούμενος για κατασκοπεία σε βάρος της χώρας μας, είναι ένας τυπικός εκπρόσωπός της. Η Intracom ιδρύθηκε με χρήματα της πρώην ανατολικής Γερμανίας για να μεταφέρει δυτική τεχνογνωσία στις ανατολικές χώρες, στις οποίες είχε επιβληθεί εμπάργκο τεχνολογίας από τη Δύση την εποχή του ψυχρού πολέμου. Μέσα από ένα όργιο απευθείας αναθέσεων κρατικών προμηθειών από την εποχή του Α. Παπανδρέου μέχρι και σήμερα, η εταιρεία αυτή γιγαντώθηκε και ο Κόκκαλης έγινε από τους πλουσιότερους ανθρώπους της χώρας.

3. Και ο Μελλισανίδης μέχρι να βγεί θα μοιράζει όνειρα ποια πραγματοποιούντε όμως αυτό έχει σημασία

4. Οταν οι αλλοι δεν κάνουν ούτε μια δήλωση για να μην θίξουν τους αγαπητικούς τους τουλάχιστον ο Ντέμης έκανε την αρχή κ μακάρι να γίνει κ απο τον Βαρδηνογιάννη. Το γήπεδο δεν ανήκει στο αληταριό αλλά σε πολιτσμένους φιλάθλους. Πρέπει να έρθεις σε αγγλικό γήπεδο μέσα έξω να δεις πως συμπεριφέρονται εδώ οι φίλαθλοι κ ας είναι η χώρα που πρωτοστατούσε στον hooliganismo με θύματα κ έκτροπα τότε κ με υψηλα ποσοστά αλκοολισμού κ εγκηματικότητας τώρα.

5. Αν αρχίσουμε τις συγνώμες απο τους προεδρούς τότε όταν ο οσφπ έτρωγε 7 στην Ιταλία κ ο παο 5 στην ισπανιά πόσα συγνώμη έπρεπε να πουν οι δικοί μας. Χαλάρωσε

6. Οπότε μια προσγειώμενη δήλωση είναι το καλύτερο φάρμακο από τις υπεραισιόδοξες προβλέπεις τύπου 'πάμε για πρωτάθλημα΄απο τσίγγερ κ 'Του χρόνου τελικό CL στην Αθήνα' απο Σόλιντ με τις ευλογίες του 'αγαπημένου' σου κόκκαλη..

7. οκ

8.
α. Zεις με την μετριότητα
β. Καλά μην κλάψουμε κιόλας χαλάρωσε όλες οι ομάδες έχουν ιστορία - κ ο πάο στην Λεωφόρο έχει την μεγαλύτερη ευρωπαικη ιστορία από ολες τις ομάδες της Ελλάδας κ μας πηγαίνουν στον Βοτανικό ..

9. Ολοι παίζουν με τα όνειρα των φιλάθλων/ψηφοφόρων προ των εκλογών, μην είναι το μοναδικό σου κριτήριο για να τους κρίνεις.


Gasturb

muaythaispirit
17-02-07, 01:19
γκας κρυφοαεκτζης εχεις γινει τωρα που εχουμε ντεμη και δεν το παραδεχεσαι!!! :joker: :joker: :D :joker: :joker:

Gasturb
17-02-07, 01:24
:geek:

anastasisk
17-02-07, 04:13
Λοιπόν κύριοι(λέμε τωρα,μην το πάρετε και πολύ σοβαρά και έχουμε παρεξηγήσεις . . .)επειδή η κουβέντα σας έχει γίνει αρκετά ενδιαφέρουσα να παραθέσω τις απόψεις μου επί του θέματος

1)Είναι τραγικό να επιθυμούμε την αποτυχία των ελληνικών ομάδων μας στην Ευρώπη
προκειμένου να γλιτώνουμε την γνωστή καζούρα.ΗΑΕΚ ήταν μακράν ανώτερη στο ματς με την ΠΑΡΙ αλλά δυστυχώς υπέπεσε στα ιδία αμυντικά λάθη στα οποία έχω συνηθίσει εγώ σαν Ολυμπιακός να βλέπω την ομάδα μου να κάνει τα τελευταία 10 χρονιά στην Ευρωπη.Οσο για τον Παναθηναϊκό αν δεν ήταν εκείνος ο ***** ο Βυντρα
τον όπιο ούτε οι ίδιοι οι βαζελοι δεν τον θέλουν (και να φανταστείς ότι αγωνίζεται με την Εθνική)τα πράγματα θα ήταν πολύ πιο εύκολα στην ρεβανς.Ειλικρινα εύχομαι το καλύτερο και στις 2 ομάδες μας στους επαναληπτικούς.

2)Ας πάμε τώρα λίγο στα προεδρικά που αναφερεστε.Πηγα πρόσφατα στο Καραϊσκάκη για πρώτη φόρα.Το γήπεδο είναι μια μ…….
Ο λόγος που το λέω αυτό είναι πολύ απλός .Δεν είναι τίποτα περισσότερο από ένα κομμάτι τσιμέντο με μερικές κόκκινες κολόνες για εντυπωσιασμο.Αυτα τα γήπεδα στο εξωτερικό(Αγγλια,Γερμανια κτλ . . .)φτιαχνόντουσαν πριν από 100 χρονιά και εμείς ξαφνικά κάναμε τον πρόεδρο θεό επειδή το εφτιαξε.Σιγα . . .
Όσον αφορά τον πρόεδρο ,είναι γνωστής του ποδοσφαίρου όσο είναι γνώστης και του ΒΒ.Νομιζω ότι δεν χρειάζεται να αναφερθώ σε όλες τις αποτυχημένες επιλογές του τόσο σε προπονητές όσο και παιχτες.Τα πρωταθλήματα οφείλονται απλά σε 2 παράγοντες

Ι)Καλύτερο δυναμικό από τις άλλες ομάδες (αναφέρομαι σε παίχτες ηγέτες τύπου Τζολε,Ριβαλντο κτλ)
ΙΙ)Λάθος τακτικές των αντιπάλων του (πχ το γεγονός ότι ο Παναθηναϊκός μετά το 3-0 της Ριζουπολης έδιωξε όλους τους Έλληνες παιχταράδες που μετά από 1 χρόνο σήκωσαν το ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ)
ΙΙΙ)Διαιτησία οπότε χρειάστηκε (ας μην ξεχνάμε την φοβερή ομάδα του Παναθηναϊκού του Κάστα που έπαιζε μπαλαρα αλλά έχασε το πρωτάθλημα)

Η τακτική του προέδρου είναι γνωστη.Μολις έχουμε αποτύχει στην Ευρώπη (διότι όλοι οι προπονητές είναι άχρηστοι και διότι κάποιος ξέχασε να πει στον Τζολε ότι με το να πέφτει κάτω οπότε δεν μπορεί να τρέξει δεν θα πάρει το σφύριγμα όπως θα το πάρει στην Ελλάδα)μας παραμυθιαζει με την γνωστή καραμέλα .ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
Κερδίζουμε και τα ντέρμπι και ξαφνικά τυφλά να έχει ο Αμπραμοβιτς και ο Μουρινιο.Αντε και του χρόνου πάμε για κούπα στην Ευρώπη. . .
Είμαστε σοβαροί ρε . . .
Πως είναι δυνατόν να πάμε καλά στην Ευρώπη (και αναφέρομαι σε όλες τις ελληνικές ομάδες )με αυτά τα μπατζετ που έχουμε και με τον Σερ Τακις στον πάγκο.
Δυστυχώς οι ομάδες εξυπηρετούν ένα και μοναδικό σκοπό πλεον.Ξεπλημα και επίδειξη οχλοκρατίας και δύναμης των προέδρων.
Ας διοχετεύσουμε την ενεργεία μας σε κάτι πιο ουσιωδες . . .
Ζήτω η Εθνική Ελλάδος . . .

Gasturb
17-02-07, 04:18
Λοιπόν κύριοι

Δηλάδη τώρα θέλεις καυγα? Όχι πες μου! Σε βρίσαμε εμεις??

Gt

anastasisk
17-02-07, 04:22
Γι'αυτο εβαλα την παρενθεση διπλα για να αποφυγω παρεξηγησεις. . . :lol:

giorgos_xania
17-02-07, 04:42
Ζήτω η Εθνική Ελλάδος . . .

ποια εθνικη ρε φιλε θα υποστηριζω εγω την εθνικη που θελει το καστιγιο,κονε κτλ ?

σορυ κιολας αλλα αυτη δεν ειναι η εθνικη της χωρας μου :wink:

Gasturb
17-02-07, 04:49
H αρχή αυτού του φαινομένου ξεκίνησε απο τον Ντανιέλ Μπατίστα όσοι τον θυμούνται φυσικά.

Mε τον προβληματισμό σου giorgos_xania με βρίσκεις σύμφωνω.

Gt

Gasturb
17-02-07, 06:08
Οσο για τον Παναθηναϊκό αν δεν ήταν εκείνος ο ***** ο Βυντρα
τον όπιο ούτε οι ίδιοι οι βαζελοι δεν τον θέλουν (και να φανταστείς ότι αγωνίζεται με την Εθνική) τα πράγματα θα ήταν πολύ πιο εύκολα στην ρεβανς.

Ο πάο δεν αντέχει άλλο Βύντρα κ Γκαλίνοβιτς έξω ουστ!

Gt

Nick3
17-02-07, 12:09
Οσο για τον Παναθηναϊκό αν δεν ήταν εκείνος ο ***** ο Βυντρα
τον όπιο ούτε οι ίδιοι οι βαζελοι δεν τον θέλουν (και να φανταστείς ότι αγωνίζεται με την Εθνική) τα πράγματα θα ήταν πολύ πιο εύκολα στην ρεβανς.

Ο πάο δεν αντέχει άλλο Βύντρα κ Γκαλίνοβιτς έξω ουστ!

Gt

Η πλάκα είναι ότι ο Βύντρα δεν ήταν κακός στο ματς.
Αλλά σου λέει σιγά μη χαλάσω την παράδοση,κάτσε να κάνω τη ****** στο τέλος να γουστάρω.
Για τον Γκαλίνοβιτς το φωνάζω καιρό...Είναι πνίχτης!!!
Σε κάθε ματς εδώ κι έναμιση μήνα τα έπνιγε όλα!Έλεος!!!
Κι αυτός ο Μουνιόθ,έχουμε χάσει πόσα ματς για μπούρδες!!!Βγάλτον να τον καραγκιόζη!Αφού δε μπορεί,δεν το βλέπεις?!
Τουλάχιστον έπιασα το στοίχημα με τη Λανς και ησύχασα.... :lol:

Α,και πάρτε χαμπάρι ότι ο Κόκκαλης δεν ασχολείται με τον Ολυμπιακό.
Έχει σημαντικότερα πράγματα ν ασχοληθεί τα οποία θα του δώσουν περισσότερα φράγκα.
Υπάρχουν κι οι εφημερίδες που τον καλύπτουν,τσάτσοι κλπ οπότε πάντα ξεχνιέται το θέμα Ευρώπη,κι κάθε Σεπτέμβρη άντε πάλι απ την αρχή.
Γι αυτό μην ασχολείστε παίδες.Υπάρχουν κι άλλες ομάδες, ευρωπαικές, που ευχαριστιέσαι να τις βλέπεις.

anastasisk
17-02-07, 14:38
Ζήτω η Εθνική Ελλάδος . . .

ποια εθνικη ρε φιλε θα υποστηριζω εγω την εθνικη που θελει το καστιγιο,κονε κτλ ?

σορυ κιολας αλλα αυτη δεν ειναι η εθνικη της χωρας μου :wink:

Συμφωνω απολυτα μαζι σου Γιωργο,ουτε Καστιγιο,ουτε Κονε ουτε κρυφοαλβανοι του τυπου Βυντρα,Νινης . . . :box:
Και ας μην ξεχναμε κατι βασικο.Οποτε οι ελληνικες ομαδες κανανε καλη πορεια στο εξωτερικο ο βασικος κορμος τους απαρτιζοτανε απο ελληνες παικτες.

giorgos_xania
17-02-07, 17:56
Ζήτω η Εθνική Ελλάδος . . .

ποια εθνικη ρε φιλε θα υποστηριζω εγω την εθνικη που θελει το καστιγιο,κονε κτλ ?

σορυ κιολας αλλα αυτη δεν ειναι η εθνικη της χωρας μου :wink:

Συμφωνω απολυτα μαζι σου Γιωργο,ουτε Καστιγιο,ουτε Κονε ουτε κρυφοαλβανοι του τυπου Βυντρα,Νινης . . . :box:
Και ας μην ξεχναμε κατι βασικο.Οποτε οι ελληνικες ομαδες κανανε καλη πορεια στο εξωτερικο ο βασικος κορμος τους απαρτιζοτανε απο ελληνες παικτες.

σωστος!!!


H αρχή αυτού του φαινομένου ξεκίνησε απο τον Ντανιέλ Μπατίστα όσοι τον θυμούνται φυσικά.

ναι ναι ειχαν το μαυρο τον αραπη τον ταμταμταμ(οχι πως ειμαι ρατσιστης με τους μαυρους...,τουλαχιστον οχι οσο με τα υπολοιπα βαλκανια)

muaythaispirit
17-02-07, 19:04
χΑχα ο γκουλιτ των φτωχών :green:

Gasturb
18-02-07, 21:50
Μόλις τελείωσε το 'derby' αεκ - παο.

Μπορώ να μιλήσω..? :bounce:

Gt

giorgos_xania
18-02-07, 21:58
οχι σε παρακαλω

giorgos_xania
18-02-07, 21:59
Nτρεπομαι που ειμαι αεκτζης οχι για το σκορ αλλα για τα επεισοδια....

Gasturb
18-02-07, 21:59
οχι σε παρακαλω

Mα δεν μπορώ θα σκάσω!!

Gt

giorgos_xania
18-02-07, 22:02
καλυτερα να ''σκασεις'' παρα να πεσει το forum καντο για το κοινο καλο :lol: :lol:

ελα τωαρα περα απο τη πλακα μιλα ετσι και αλλιως θα υποστουμε τρελη καζουρα

Nick3
18-02-07, 23:38
Γαύροι ερχόμαστε να "γλεντήσουμε" και το Καραισκάκη!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Nick3
18-02-07, 23:40
Nτρεπομαι που ειμαι αεκτζης οχι για το σκορ αλλα για τα επεισοδια....
Εγώ στη θέση σου θα ντρεπόμουνα πάντως και για το σκορ... :lol:

Gasturb
19-02-07, 00:19
Nτρεπομαι που ειμαι αεκτζης οχι για το σκορ

Συν πόσα άλλα goals θελεις ατάραχε μου αεκτσή?

Gt

YΓ. Ρε παιδιά ο muaythaispirit που είναι??? Υποθέτω χωμένος στην original να βρίζει μέχρι τα ξημερώματα τον Ντέμη.. :)

Nick3
19-02-07, 00:50
Muaythaispirit,άντε γεια!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Στα λέω κι από δω...

muaythaispirit
19-02-07, 14:22
και λιγα γινανε ... :lol:
αντε σας καναμε μαγκες βαζελακια ..
εγω το περιμενα το χτεσινο αλλα οχι σε τετοια εκταση ..
και τα ρεκορ συνεχιζονται ζουμε χρυσες στιγμες :army2:

anastasisk
19-02-07, 16:26
Γαύροι ερχόμαστε να "γλεντήσουμε" και το Καραισκάκη!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ουτε στο καλυτερο σου ονειρο Nick.
Στο Καραισκακη μαζι σας ετοιμαζομαστε για φιεστα . . . :box:

Nick3
19-02-07, 17:42
Και χαίρεσαι που θα το πάρεις?Ωραία,πάρε το πρωτάθλημα(στο χαρίζω :lol: ) και μείνε με Λεμονή για του χρόνου και βγες πάλι τελευταίος στον όμιλο του Τσάμπιονς Λιγκ.

anastasisk
19-02-07, 19:00
Φυσικα και δεν ειμαι ικανοποιημενος με Λεμονη και δεν προκειται ποτε να ειμαι.Διαβασε αν δεν βαριεσαι τα post μου στο συγκεκριμενο topic και θα καταλαβεις τισ πεποιθοισεις μου επι του θεματος. :army2:

Nick3
19-02-07, 19:05
Τα χω διαβάσει μην ανησυχείς :wink: απλά πολύ χαρούμενους σας βλέπω εσάς τους γαύρους.
Εντάξει πήρες πάλι το πρωτάθλημα,αλλά μην ξεχνάς θα ρθει ο Σεπτέμβρης! :lol:

Gasturb
19-02-07, 19:32
Pε παιδιά, τελικό στην Αθήνα CL κ double δεν λέγατε ότι ήταν οι στόχοι σας?? Τώρα θα κάνετε φιέστα κ είστε χαρούμενοι μόνο για ένα πρωτάθλημα?? Απορώ...

Gt

muaythaispirit
19-02-07, 19:44
ενα εχετε παρει εσεις γκας ...
αυτοι εχουν παρει εντεκα ??
το πως και το γιατι ειναι γνωστα αλλα μην λεμε οτι θελουμε αν καποιος ειναι πιο χαρουμενος φετος ειναι οι γαυρεοι παλι ..
κανεις δεν περασε τσαμπιονς λιγκ απο τους ομιλους , εσεις ουεφα απο την αρχη και το κυπελακι (αν το παρετε κ αυτο της παρηγοριας) κ εμεις οτι καναμε με μιλαν κ λιλ ..

Gasturb
20-02-07, 04:17
αυτοι εχουν παρει εντεκα ??..

Το πως τα πήρε κ αν τα άξιζει το έχουμε συζητήσει.. οπότε δεν τους θεωρώ super ομάδα της Ελλάδος που με τόση ευκολία παίρνει πρωταθλήματα λόγω της ποιοτητάς της. Σε καμμία άλλη σοβαρή χώρα δεν έχουν αυτό το φαινόμενο που λεγεται μονοκρατορία μιας ομάδας (11 στ 12) κ μιας ΚΕΔ που χαρίζει παιχνίδια λόγω του αγαπητικού τους προέδου. Βρώμικο ελληνικο πρωταθλήμα σε όλο του το μεγαλείο - ζούμε με αυτό αλλά το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην τιμούμε τους υπεύθυνους αυτής της κατάντιας.



εσεις ουεφα απο την αρχη και το κυπελακι (αν το παρετε κ αυτο της παρηγοριας) κ εμεις οτι καναμε με μιλαν κ λιλ ..

1. Καλύτερα uefa και μήνα φεβρουάριο παρά CL κ ούτε χριστούγεννα
2. Και εσεις αν δεν χάνατε απο τον Εργοτέλη, το Χαϊδάρι κ τα κάτω Πετράλωνα κ πηγαίνατε για τελικό κύπέλλου Ελλαδος δεν θα το έλεγες τόσο υποτιμητικα ' κυπελακι' - 'οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια', ταιριάζει απόλυτα τώρα ha!



κ εμεις οτι καναμε με μιλαν κ λιλ ..

κατσε κ τοτε ο Ντέμης ήτανε εκεί δεν πρέπει να το λες. η είσαι αρνητικός για όλη του την πορεία ή θετικός για τις επιτυχίες του και ανεκτικός για τα προβλματά του. Όχι ότι μας συμφέρει.


Gt

giorgos_xania
20-02-07, 04:32
κ εμεις οτι καναμε με μιλαν κ λιλ ..

κατσε κ τοτε ο Ντέμης ήτανε εκεί δεν πρέπει να το λες. η είσαι αρνητικός για όλη του την πορεία ή θετικός για τις επιτυχίες του και ανεκτικός για τα προβλματά του. Όχι ότι μας συμφέρει.


Gt


πες τα!!!!!!!

muaythaispirit
20-02-07, 10:43
1) σε αυτα συμφωνω κ το ξερεις ... το ειπα και εγω αλλωστε αλλα δεν παυει να ειναι οι ευχαριστημενοι μια ακομη χρονια

2) δεν θα το ελεγα ... αλλιως δεν θα σφαζομασταν τωρα για την δευτερη θεση :army2:

για το κυπελακι τι να σου πω .. για μενα δεν αξιζει ..
το μονο ωραιο στο κυπελο ειναι να κατσει ντερμπυ καλο στον τελικο και να το παρεις ..
εσυ ποιον απεκλεισες ???
ουτε τον γαυρο ουτε την αεκ οποτε ...της παρηγοριας και πολυ σου λεω]

για τον ντεμη δεν το πιασα αυτο που λες ..
ειπα οτι οι μονες επιτυχιες της χρονιας για μας ηταν 2 ευρωπαικα παιχνιδια

Gasturb
20-02-07, 12:38
εσυ ποιον απεκλεισες ???
Παο - Παοκ = 3 -1 μήπως σου θυμίζει τίποτα? 8)



για τον ντεμη δεν το πιασα αυτο που λες ..
ειπα οτι οι μονες επιτυχιες της χρονιας για μας ηταν 2 ευρωπαικα παιχνιδια
Πιστεύω ότι απλά η ομάδα περνάει μια κρίση κ θα βρει την φόρμα της πάλι σιγα σιγά :geek:

Gt

TANKARD
20-02-07, 21:12
Δυστηχώς την...φάγαμε στο volley..Κρίμα γιατί φέτος μας φάγαν οι ατυχίες..
Anyway, Lans ετοιμάσου!!!!!!!!!!!!

muaythaispirit
21-02-07, 00:59
μαλλον αστειεσαι για τον παοκ ετσι χαχαχαχ
τα παοκια μακρια απο την τουμπα τρωνε απο ολους 3 το λιγοτερο ..
ειδικα φετος ομως μεχρι και ο μιετσελ ειπε οτι εκτος εδρας ειναι .. χωριο!
ωραιο κυπελο θα παρετε χαχαχ τελικο με τον πας :joker:

Gasturb
21-02-07, 01:42
τα παοκια μακρια απο την τουμπα τρωνε απο ολους 3 το λιγοτερο ..
Για αυτό φέρατε 0 - 0 στην έδρα σας στις 19 Αυγ.



ωραιο κυπελο θα παρετε χαχαχ τελικο με τον πας :joker:
Δεν φταίμε εμείς που αποκλείσαμε παοκ κ αεκ μαζί με οσφπ αποκλείστικαν απο ομάδες Β Εθνικής, ας προσέχατε για να μην κάνατε την υπόθεση κυπέλλου τόσο εύκολη. :wink:


Gt

muaythaispirit
21-02-07, 01:48
εσεις με ποιον περασατε στα πεναλντι ??
οντως ο παοκ ειναι πολυ δυσκολος αντιπαλος εκτος εδρας ..τσεκαρε προιστορια να δεις ποσα τρωνε παντα στην αθηνα και απο τους τρεις ..
το περιεργο θα ηταν να μην περασετε οχι που περασατε ..
τεσπα το κυπελο ειναι μονο για τα ντερμπυ για μενα και εσεις δεν παιξατε κανενα οποτε τι να το κανεις κ αυτο παρηγορια στον αρρωστο ειναι (πλακα πλακα εχω αρχισει και αρωσταινω και εγω δεν πατε να δειτε το τοπικ που εχω κανει στα θεματα υγειας να παρω καμια απαντηση που καιγομαι ???)

Gasturb
21-02-07, 01:54
εσεις με ποιον περασατε στα πεναλντι ??
Με Απόλλων καλαμαρίας στην Θεσνικη κ είχαμε τα μαύρα μας τα χάλια.



οντως ο παοκ ειναι πολυ δυσκολος αντιπαλος εκτος εδρας ..τσεκαρε προιστορια να δεις ποσα τρωνε παντα στην αθηνα και απο τους τρεις ..
H αεκ αθήνα δεν είνια? Γιατί δεν κερδίσατε έναν 'τοσο εύκολο αντίπαλο στην αθήνα'??


Gt

muaythaispirit
21-02-07, 02:02
οποτε μην μου λες οτι να ναι χεχε .. καλα τα θυμαμαι στην τυχη περασατε το απολλωνακι και εσεις!
εκτος απο αυτο το 0-0 δες ολα τα αλλα σκορ ..
αε που ηταν και 1η αγωνιστικη και ... ειχαμε τα χαλια μας αχαχαχ
ελα τωρα αφου το ξερεις οτι το παοκι δεν πιανετε ρε γκας αστα αυτα

Gasturb
21-02-07, 02:21
οποτε μην μου λες οτι να ναι χεχε ..
Τι σου ειπα οτι ναναι? :roll:



ηταν και 1η αγωνιστικη και ... ειχαμε τα χαλια μας αχαχαχ
.. :?


Το κύπελλο με παοκ είναι υπόθεση αγώνα κ στην Θεσ/νικη που είναι μια δύσκολη έδρα κ αν δεν εχεις φίλο διαιτητη.. δεν κερδίζεις κ δεν παίρνεις ισοπαλία εύκολα ας μην γελιόμαστε. Ο παοκ είναι πολυ αξιόλογη κ επικίνδυνη ομάδα που πεισμώνει όποτε παίζει με αθηναικές ομάδες για τους ευνόητους τοπικιστικούς λόγους του.. Τώρα αν προσπαθείς να μειώσεις μια επιτύχια του παο που απέκλεισε μια σοβαρή ομάδα τι στιγμή που απεκλειστικατε απο το Χαιδάρι δεν θα τα καταφέρεις γιατι αν ήσουνα στην θέση μας θα έλεγες τώρα 'αεκάρα τροπός ζωής ρεε κ εσεις αλλόθρησκοι μετανοήτε χάσατε απο ομάδα β εθνικής χαχαχά'. Οποτε ξεφτίλα αεκτσή σουτ μην μιλας κ κανε κανα squat! :squat: :)


Gt

ajax
21-02-07, 12:56
παιδια εχει καντατισει ξεφτιλα και βλεπω να τσακωνωμαστε,δεν το κλειδωνεται να παει στο δ....ο?????

Nick3
21-02-07, 14:27
παιδια εχει καντατισει ξεφτιλα και βλεπω να τσακωνωμαστε,δεν το κλειδωνεται να παει στο δ....ο?????

Όχι Gas μην το κλειδώσεις,άσε να παίξει η Αεκ με την Παρί να παίξουμε και μεις στο Καραισκάκη και μετά κάνε ότι θέλεις! :lol:

Gasturb
21-02-07, 15:09
παιδια εχει καντατισει ξεφτιλα και βλεπω να τσακωνωμαστε,δεν το κλειδωνεται να παει στο δ....ο?????

1. Που είδες τον τσακωμό?? Καθαρή κουβέντα γίνεται χωρίς εκφράσεις ασχήμιας έχει διαφορά
2. Όποιος δεν ενδειαφέρεται απλά δεν τα διαβάζει
3. Να προσέχουμε πως εκφραζόμαστε στο φόρουμ
4. Δεν κλειδώνει

Gt

Gasturb
21-02-07, 20:10
''Στην αστυνομία ρίχνει την ευθύνη για τα αντικείμενα που οδήγησαν στην τιμωρία της έδρας του από την UEFA ο Ολυμπιακός.''

21.2.07 Πηγή: http://www.sportfm.gr



Πάρε κ εσύ την κάρτα μέλους του συλλόγου μας κ σου υποσχόμαστε πλήρη ελευθερία κινήσεων κ προστασία απο την διοίκηση. Σε συμφέρει ;)

Gt

YΓ. Από την άλλη ο Ντέμης παραδίδει τους ταραξίες/αληταρίο στην αστυνομία. Ποιος αξίζει την εκτιμησή μου τώρα σε αυτό το θέμα??

Gasturb
21-02-07, 20:20
άσε να παίξει η Αεκ με την Παρί

Αν κ προβλέπω.. εύχομαι να τα πάει καλα (αν κ πρέπει να κάνουμε κανα 2 3 βουντού να αρρωστήσουν 6 7 παίκτες της Παρί για να περάσει)

Gt

ajax
21-02-07, 20:23
άσε να παίξει η Αεκ με την Παρί

Αν κ προβλέπω.. εύχομαι να τα πάει καλα (αν κ πρέπει να κάνουμε κανα 2 3 βουντού να αρρωστήσουν 6 7 παίκτες της Παρί για να περάσει)

Gt
καντε με την αεκ επιασε!!!!!!!!!!!!:6 εκτος ηταν λολ

Gasturb
21-02-07, 23:25
Σε μιά τέτοια ψυχολογική κ ντεφορμέ κατάσταση που βρίσκεται η αεκ τώρα και τους 6 να είχε μέσα δεν θα βλέπαμε προκοπή. Οπότε μην κρίνεις Ajax μόνο με τα στατιστικά στοιχεία για να βρεις παρηγοριά από μια ήττα - υπάρχουν κ άλλοι παράγοντες πιο σημαντικοί που πολλές φορές κρίνουν πολλά περισσότερα.

Gt

ajax
21-02-07, 23:38
ηττα ξεηττα εμεις 7 δεν εχουμε φαει...αντιθετα βλεπε milan,real.......

Gasturb
22-02-07, 00:04
e? Τι λες??

Gt

ajax
22-02-07, 12:49
οτι οποτε εχετε παει ευρωπη το μονο που γνωρισατε ειναι εξεφτελισμος,καλα για τον ολυμπιακο δεν το συζηταμε.....8 χρονια ουτε μια νικη......

Nick3
22-02-07, 13:11
οτι οποτε εχετε παει ευρωπη το μονο που γνωρισατε ειναι εξεφτελισμος,καλα για τον ολυμπιακο δεν το συζηταμε.....8 χρονια ουτε μια νικη......

Δε νομίζω να αναφέρεσαι στον Παο έτσι δεν είναι?Σίγουρα κάνεις κάποιο λάθος.

Gasturb
22-02-07, 15:22
οτι οποτε εχετε παει ευρωπη το μονο που γνωρισατε ειναι εξεφτελισμος,

Ajax ξέρεις τι λες?? Με 2 3 επιτυχίες φέτος της αεκ 'μαγγέψατε' κ κάνετε πλέον σύγκριση με μια ομάδα που έφτασε σταους 8 στα ημιτελικά κ στον τελικό του (τότε) cl, έχοντας κάνει επίσης μεγάλες νίκες εντός κ εκτός ελλάδος που ακόμα η άεκ θέλει χρόνια πολλα να τα πετύχει. Να ξέρουμε τι λέμε αλλίως its a waste of time.

Gt

Gasturb
22-02-07, 15:36
Λοιπόν άντε καλή επιτυχία στους αεκ, παο σήμερα για να πάρει η Ελλάδα κ κανά βαθμό στον πίνακα γιατι δεν μας βλέπω καλα :?

Gt

asdf
22-02-07, 16:16
Ajax ετσι για να δεις τι παει να πει ευρωπαικη εμφανιση δες τον αγωνα του panathinaikou ... θα ειμαι μεσα και θα σου στειλω χαιρετησματα απο την καμερα :wink:

muaythaispirit
23-02-07, 11:00
αυτη ηταν ευρωπαικη εμφανιση χαχα
δεν λεω οτι ο παο δεν εχει κανει πραγματα στην ευρωπη αλλα εχει κανει κ η αεκ ..
οπως οταν εφτασε ημιτελικο ουεφα ..

ajax
23-02-07, 17:53
καλα αν δεν αλλαξουμε μυαλα μας βλεπω αποπατους ολους....η βουλγαρια οπου να ειναι θα μας περασει......

Gasturb
23-02-07, 18:04
η βουλγαρια οπου να ειναι θα μας περασει......

Μας πέρασε ήδη...

Aπό την επόμενη περίοδο η Ελλάδα θα ξεκινήσει από τη 16η θέση και σε απόσταση περίπου 2.100 βαθμών από τη 15η Βουλγαρία (18.331 έναντι 20.416).

Περαστικά μας.

Gt

muaythaispirit
23-02-07, 21:09
OI ΓΑΥΡΟΙ ΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ :lol: :lol: :lol: :lol:

Gasturb
24-02-07, 07:19
Nαι ναι! :green:

gt

ajax
24-02-07, 11:48
8 χρονια μια νικη???μα για ονομα του θεου πλεων

Gasturb
26-02-07, 23:24
Από το σημερινό άρθρο τoυ (φιλοπειραιώτικου σε ένα βαθμό) balla.gr με τίτλο 'Που το πάει ο Κόκκαλης...'

- Απ' την άλλη ο πρόεδρος του Ολυμπιακού απαξίωσε την ευρωπαϊκή υπόσταση του Παναθηναϊκού (χάρις τις επιτυχίες του οποίου, το δικό του "τσίρκο" βγαίνει δέκα σερί χρόνια απευθείας στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ).

- Τώρα ειδικά ο Ολυμπιακός είναι σε κομβικό σημείο και χρειάζεται πάση θυσία τη νίκη στο ντέρμπι, ώστε να πουλήσει μόστρα μετά στις εφημερίδες, να γίνει το απαραίτητο "σπρώξιμο" των νέων ακυκλοφόρητων εισιτηρίων διαρκείας, μαζί με το απαραίτητο παραμύθιασμα για τους παικταράδες που θα φέρει η προεδράρα, ώστε να σαρώσουν του χρόνου τα μπαρμπαδάκια στο ΟΥΕΦΑ (χόρτασαν μπαλάκια τόσα χρόνια εντός κι εκτός έδρας στο Τσάμπιονς Λιγκ, οπότε χαμήλωσαν λίγο τον πήχη ενόψει της νέας περιόδου). Ήδη το "τυράκι" έπεσε την περασμένη εβδομάδα , με τις περιπτώσεις των Αλφόνσο Αλβες και Λουιζάο.

- Εγώ νομίζω ότι τα μέλη τρέμουν στην ιδέα ότι μπορεί να κατέβει ο Παναθηναϊκός με το...16χρονο στο Φάληρο να τους κάνει πλάκα. Τις προάλλες μάλιστα το έγραψε στη στήλη του στο "ΦΩΣ" κι ο Κώστας Νικολακόπουλος ("θα έρθει , δηλαδή, ο Νίνης να πάρει "διπλό", μέσα στο Καραϊσκάκη;").

- Έτσι και τελειώσει το ματς με "διπλό" θα έχουμε μεγάλα γέλια. Θα βγουν πολλά άπλυτα στη φόρα. Για τον μεγάλο ξένο κόουτς που έγινε ξαφνικά...Λεμονής, για την ποιότητα του ρόστερ (που παρά την προκλητική αβάντα της διαιτησίας το έκανε ρόμπα μέχρι κι ο ΠΑΣ Γιάννενα), για τα χρόνια των μπαρμπάδων, για, για, για....


:green: :green: :green:

Gt

Nick3
27-02-07, 00:36
http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super10.gif

anastasisk
27-02-07, 01:06
Αυτο το διπλο στο Καραισακη πολυ φωριεται τωρα τελευταια και κατι μου βρωμαει πολυ ασχημα.Ξαφνικα τραυματιζονται παιχτες στις προπονησεις και κατι τετοια . . .
Εγω παντος θα προτεινα το διπλο,δινει και καλο συντελεστη :???:

Gasturb
28-02-07, 19:39
Διαγράφοντας η ΚΕΔ εξαρχής τον Βασσάρα για επιλογή διαιτητή στον αγώνα αεκ-παο, (δεν θα ήταν 'σωστό' άλλωστε... αλλά ευτυχως που έγινε έτσι γιατι εκέι θα ρίχναν οι αεκτσίδες την τεσσάρα που φάγανε) τώρα όχι μόνο δεν διαγραφεί αναλόγως τον Κασναφέρη για το ντέρμπι οσφπ-παο.. αλλα τον επιλέγει κιόλας!!!!! Kαι τι?? 1 με 2 ημέρες μετα την δήλωση του Τζίγγερ 'να μην είναι πρωταγωνιστής στο ντέρμπι αυτος που κυριαρχει κάθε κυριακή'.. hα! ha! Βρωμιά κ δυσωδιά από το δύστυχο ελληνικό πρωτάθλημα. Πάρε Κόκκαλη άλλα 15 πρωτάθλήματα αν πιστευεις ότι σου αξίζουν με αυτό τον τρόπο κ γίνει την ίδια στιγμή ρεντίκολο κ καραγκιόζης σε όλη την Ευρώπη. Η ομάδα κ η ιστορία του ολυμπιακού δεν 'κερδίζει' κ δεν αξίζει αύτον τον ****** :?

Gt

Gasturb
28-02-07, 20:06
Αυτο το διπλο στο Καραισακη πολυ φωριεται τωρα τελευταια και κατι μου βρωμαει πολυ ασχημα.Ξαφνικα τραυματιζονται παιχτες στις προπονησεις και κατι τετοια . .

Μου το είχες πει private αυτό Anastasisk κ υπήρχε μια λογική αλλά με το κλίμα που ξεκίνησε πάλι φέτος με τις δηλώσεις (δεν ξεχνάω φυσικά κ τα καραγκιοζλίκια του παο με τα κρασία.. τέτοια περίοδο πάλι) κ την περιεργη ''εκλογη'' διαιτητη, δεν πιστεύω να δώσει ο Κοκαλης ένα τόσο 'πορωτικο' παιχνίδι κ μέσα στο Καραισκάκη!! Για αυτό ζει αλλωστε κ πονταρεί πολλά για το μέλλοντικά σχέδια του οσφπ. Οπότε στημένο 'διπλο΄ = Αδύνατον!

Gt

anastasisk
01-03-07, 01:08
Μακαρι να εχεις δικιο Gast (να μην ειναι στημενο εννοω) αλλα μηπως ο λαλακας ο προεδρος τα κανει αυτα για να ριξει σταχτη στα ματια του κοσμου . . .θα δουμε φιλε . . .

Gasturb
01-03-07, 01:12
Moυ είναι πολυ πιο πιθανό φίλε Αναστάσιε να ρίξουν την αεκ με διαιτησία σε 2 3 παιχνίδια όπως μου είπες, παρά να πουλήσει αγωνα μέσα στο καραισκάκη που μετά θα αρχίσουν οι μουρμούρες για μεταγραφές για λεμονή για γερασμενους παίκτες για για για.....

Gt

gpol
01-03-07, 01:12
μακαρι να νικησει ο ολυμπιακος, με οποιοδηποτε τροπο, γιατι εχει την καλυτερη ομαδα! Ετσι να σκασεις gas!

Gasturb
01-03-07, 01:13
Έχω καιρό να κάνω ban και delete για μισό να σκεφτώ πως γίνεται ...

Gt

gpol
01-03-07, 01:14
Gas ποτε θα ερθεις ελλάδα, να σε κερασω καφεδακι,ποτακι ή οτι αλλο θες;;

Gasturb
01-03-07, 01:16
Άσε τις γλύκιες gpol, το κακό έγινε πια, το είπες!!

Gt

muaythaispirit
01-03-07, 03:04
μακαρι να νικησει ο ολυμπιακος, με οποιοδηποτε τροπο, γιατι εχει την καλυτερη ομαδα! Ετσι να σκασεις gas!

χχαχαχαχαχαχαχαχ

Gasturb
02-03-07, 03:34
'' Όσες ελπίδες είχαν οι άνθρωποι της Ερασιτεχνικής ΑΕΚ, τα μέλη της Original και φυσικά όσοι φίλοι της ΑΕΚ θέλουν να δουν την ομάδα τους να αγωνίζεται ξανά στον ιστορικό χώρο της Νέας Φιλαδέλφειας, ουσιαστικά έσβησαν. Ύστερα από διάσκεψη των δικαστών του Συμβουλίου της Επικρατείας αποφασίστηκε, με ψήφους 28 έναντι 3, πως γήπεδο στην Νέα Φιλαδέλφεια είναι αδύνατο να κατασκευαστεί.

Οι περιβαλλοντικοί νόμοι που προέβλεπε το νομοθετικό πλαίσιο (Ν. 3044/2002 και 3207/2003) βάσει του οποίου επιτρεπόταν η κατασκευή γηπέδου στη Νέα Φιλαδέλφεια, κρίθηκαν αντισυνταγματικοί.''

http://forum.bodybuilding.gr/upload/Diafora/400_neafiladelfeia.jpg

Aν πω τώρα ότι αυτά που έλεγε ο Ντέμης πριν 2 3 χρόνια ήταν ολόσωστα, ότι η original πουλάει μόνο οπαδιλίκι χωρίς ουσία αποκαλώντας τον για εκείνες του τις δηλώσες 'προδότη της ιδέας κ ιστορίας της αεκ' κ ότι ο ερασιτέχνης λαικίζει παίζοντας με τα όνειρα του κάθε οπαδού για να πάρει ψήφους εμπιστοσύνης/συμπάθειας, θα φανώ κακός ή ρεαλιστής??

Δεν υποστηρίζω τον Ντέμη επειδή είναι ωραίος ή έχει την Βανδή δίπλα του, αλλά αναγνωρίζω την αξία των προέδρων απο τις ουσιαστικές δηλώσεις κ σοβαρές ενέργειές τους.

Τώρα βέβαια στην Ελλάδα ζούμε, μπορεί η δικαστική απόφαση να άλλαξει..

Gt

gpol
02-03-07, 03:40
Aν πω τώρα ότι αυτά που έλεγε ο Ντέμης πριν 2 3 χρόνια ήταν ολόσωστα, ότι η original πουλάει μόνο οπαδιλίκι χωρίς ουσία αποκαλώντας τον για εκείνες του τις δηλώσες 'προδότη της ιδέας κ ιστορίας της αεκ' κ ότι ο ερασιτέχνης λαικίζει παίζοντας με τα όνειρα του κάθε οπαδού για να πάρει ψήφους εμπιστοσύνης/συμπάθειας, θα φανώ κακός ή ρεαλιστής??

Δεν υποστηρίζω τον Ντέμη επειδή είναι ωραίος ή έχει την Βανδή δίπλα του, αλλά αναγνωρίζω την αξία των προέδρων απο τις ουσιαστικές δηλώσεις κ σοβαρές ενέργειές τους.

Τώρα βέβαια στην Ελλάδα ζούμε, μπορεί η δικαστική απόφαση να άλλαξει..

Gt

:army2:

Gasturb
02-03-07, 12:48
Τώρα βέβαια στην Ελλάδα ζούμε, μπορεί η δικαστική απόφαση να αλλαξει..

Που το βλέπω τελείως απίθανο μιας κ η ισχύς των όποιων αποφάσεων του ΣτΕ είναι πολύ μεγάλη - αν μπορούσε άλλωστε θα μιλούσαμε τώρα για πιθανότητα επανεξέτασης ανέργεσης γηπέδου του παο στηn Λεωφόρο ή στο Γουδι.. κάτι που ποτέ δεν πρόκειτε να γίνει φυσικα.

Gt

Gasturb
03-03-07, 20:10
Όποιος θέλει καβγά...

Reds vs Greens (http://forum.bodybuilding.gr/upload/Snikers/snickers_dont_stop_commercial_id57506.wmv)


:green: :green: :green:

Gasturb

gpol
03-03-07, 20:28
Gas μην χαιρεσαι!!! Μονο εκει νικανε οι <<πρασινοι>> ;)

Gasturb
03-03-07, 20:31
Το παίρνω ως αστείο :?

Gt

muaythaispirit
04-03-07, 14:34
'' Τώρα βέβαια στην Ελλάδα ζούμε, μπορεί η δικαστική απόφαση να άλλαξει..

Gt

AN HTAN ΚΑΝΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ Η ΚΑΝΑΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΦΑΝΕ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

Gasturb
04-03-07, 16:41
Φίλε muaythaispirit το ΣτΕ είναι απο τα λίγα σώματα στην Ελλάδα που έχει την δύναμη να μην΄λαδώνεται΄είτε απο προέδρους είτε απο κόμματα/κυβερνήσεις, να το έχεις υπόψην σου αυτό - γιαυτό κ έκανα την διόρθωση μετά γιατί ήταν βιαστικό κ άστοχο συμπέρασμα αυτό που είπα κ εγώ πριν ''Τώρα βέβαια στην Ελλάδα ζούμε κτλ........ '' .

Gt

Gasturb
04-03-07, 21:55
Osfp - ΠΑΟ = 0 - 1

ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!


Gt

Nick3
04-03-07, 22:13
Να το χαίρεστε το πρωτάθλημα γαυράκια!!!
Αυτά που έχω ξαναπεί,τι να το κάνεις το πρωτάθλημα όταν έχεις χάσει δύο φορές από μένα?

Άντε γειά!!! http://yelims.free.fr/Lapin/Lapin11.gif

asdf
04-03-07, 22:39
Αντε και του χρονου γαυρακια παντα τετοια :army2: (και υποψιν οτι δεν δοθηκε και πεναλτι)

Gasturb
04-03-07, 23:34
Tα καπνογόνα μέσα στο γήπεδο, δεν επιτρέποντε σωστά? Για το ντέρμπι μήπως η ασφάλεια του γηπέδου ήταν μιλημένη απο την διοίκηση για άρση της απαγόρευσης κάτι που είναι φυσικά παράνομο κ καταδικαστέο?? O λόγος που έγινε? Φυσικά η αρνητική επιρροή στην ψυχολογία του αντιπάλου.. Αν ήταν αγώνας με ευρωπαική ομάδα μετρήστε πρόστιμο κ τιμωρίες αποκλεισμού έδρας απο την UEFA, τώρα όμως τι θα γίνει..?!? Είδομεν...

Gt

Gasturb
05-03-07, 00:35
(και υποψιν οτι δεν δοθηκε και πεναλτι)

Ο επιλογόμενος απο ΚΕΔ.. Κασναφεράκος, δεν χαλάει ποτέ χατήρια στον θείο Κόκκαλη :wink:


Gt

gpol
05-03-07, 00:50
Λιγα για τον Κοκκαλη, μην μας κλεισει το forum ;)

ajax
05-03-07, 00:56
Λιγα για τον Κοκκαλη, μην μας κλεισει το forum ;)

χαχαχαχαχαχαχ

muaythaispirit
05-03-07, 01:05
σπουδαια κ πεντανοστιμη η σουπα..
μας την σερβιρανε κ εξαισια μπορο να πω αψογο σερβις! :army2:

Vson
05-03-07, 04:06
πολλλοι βαζελοι ρε παιδι μου....(πρεπει να προσεχουμε τι λεμε για τους λαγους ),ετσι η ΑΕΚ παντως! περισοτεροι απο τα γαυρακια:D :joker:

asdf
05-03-07, 04:31
Tα καπνογόνα μέσα στο γήπεδο, δεν επιτρέποντε σωστά? Για το ντέρμπι μήπως η ασφάλεια του γηπέδου ήταν μιλημένη απο την διοίκηση για άρση της απαγόρευσης κάτι που είναι φυσικά παράνομο κ καταδικαστέο?? O λόγος που έγινε? Φυσικά η αρνητική επιρροή στην ψυχολογία του αντιπάλου.. Αν ήταν αγώνας με ευρωπαική ομάδα μετρήστε πρόστιμο κ τιμωρίες αποκλεισμού έδρας απο την UEFA, τώρα όμως τι θα γίνει..?!? Είδομεν...

Gt

Sry κιολας αλλα αυτο που λες ειναι ανουσιο...παντα περνανε καπνογονα σε τετοια ματς αλλα και στα περισσοτερα βασικα...και δεν νομιζω οι παιχτες του ελληνικου πρωταθληματος να επηρεαζονται απο τα καπνογονα ειναι συνιθησμενοι, αυτο που μπορει να τουσ επηρεασει ειναι κατι ριζοπουλιακα φαινομενα....oσο για την τιμωρια σιγα τα λαχανα θα εχουν μια φαγουρα αμα τουσ τιμωρισουνε....

Gasturb
05-03-07, 05:36
Sry κιολας αλλα αυτο που λες ειναι ανουσιο...παντα περνανε καπνογονα σε τετοια ματς αλλα και στα περισσοτερα βασικα...
Κ στα άλλα τα derby, υπάρχουν καπνογόνα στις οργανωμένες θύρες κ 2 3 τριγύρω στο γήπεδο αλλά δεν εννούσα αύτή την κατάσταση. Στο καραισκάκη είδαμε να γίνεται πανικός απο δεκάδες καπνογόνα απο όλες τος θύρες κ όχι μόνο απο την θύρα 7 - κ σε αυτό έκανα την παρατήρηση μου.



οι παιχτες του ελληνικου πρωταθληματος να επηρεαζονται απο τα καπνογονα ειναι συνιθησμενοι,
Δεν νομίζω να αντιμετωπίζουν καταστάσεις Καραισκάκη κ Ριζούπολης κάθε κυριακή.



oσο για την τιμωρια σιγα τα λαχανα θα εχουν μια φαγουρα αμα τουσ τιμωρισουνε....
2 3 φορές αποκλεισμός της έδρας σημαίνει 60 με 90.000 εισιτήρια = πολλά εκατομμύρια ευρώ + χιλιάδες ευρώ για το πρόστιμο, δεν ειναι κ λίγα..


Gt

Gasturb
05-03-07, 08:18
σπουδαια κ πεντανοστιμη η σουπα..
μας την σερβιρανε κ εξαισια μπορο να πω αψογο σερβις! :army2:

Για απολογήσου μούτρο τι εννοεείς :???:

Gt

Nick3
05-03-07, 12:34
Μου κάνει πάντως εντύπωση πως ο Σώκρατες άφησε να χαθεί το ματς.
Τώρα είναι όλοι οι γαύροι με το δάκτυλο στη σκανδάλη.
Με την πρώτη στραβή στο Τσάμπιονς Λιγκ ο κόσμος θα μπει μέσα σίγουρα.

asdf
05-03-07, 14:54
Sry κιολας αλλα αυτο που λες ειναι ανουσιο...παντα περνανε καπνογονα σε τετοια ματς αλλα και στα περισσοτερα βασικα...
Κ στα άλλα τα derby, υπάρχουν καπνογόνα στις οργανωμένες θύρες κ 2 3 τριγύρω στο γήπεδο αλλά δεν εννούσα αύτή την κατάσταση. Στο καραισκάκη είδαμε να γίνεται πανικός απο δεκάδες καπνογόνα απο όλες τος θύρες κ όχι μόνο απο την θύρα 7 - κ σε αυτό έκανα την παρατήρηση μου.



οι παιχτες του ελληνικου πρωταθληματος να επηρεαζονται απο τα καπνογονα ειναι συνιθησμενοι,
Δεν νομίζω να αντιμετωπίζουν καταστάσεις Καραισκάκη κ Ριζούπολης κάθε κυριακή.



oσο για την τιμωρια σιγα τα λαχανα θα εχουν μια φαγουρα αμα τουσ τιμωρισουνε....
2 3 φορές αποκλεισμός της έδρας σημαίνει 60 με 90.000 εισιτήρια = πολλά εκατομμύρια ευρώ + χιλιάδες ευρώ για το πρόστιμο, δεν ειναι κ λίγα..


Gt


Derby ειναι τι θες να πετανε σαιτες?

Ναι αλλα πληρωνωνται για να μπορουν τα τις αντεχουν και σιγα τωρα την ατμοσφαιρα του καραισκακη...εχουμε δει και πολυ χειροτερες

Νομιζω τοσα ειναι και τα ματσ που εχει μεχρι το τελος μπρορει και 2 σιγα τα λαχανα Κοκαλης ειναι αυτος....πουλαει και αγοραζει την Ελλαδα οποτε θελει.

Gasturb
05-03-07, 15:04
Derby ειναι τι θες να πετανε σαιτες?

Ναι αλλα πληρωνωνται για να μπορουν τα τις αντεχουν και σιγα τωρα την ατμοσφαιρα του καραισκακη...εχουμε δει και πολυ χειροτερες


Μάλιστα, πολυ ''ευρωπαική'' αντίληψη έχεις

Gt

Gasturb
05-03-07, 15:12
Μου κάνει πάντως εντύπωση πως ο Σώκρατες άφησε να χαθεί το ματς.


Νick3 γίνεσαι αχάριστος.. Πριν καν αρχίσει μερίμνησε να μπει ο Κασναφέρης.. τι άλλο να κάνει το παλικάρι δλδ? Μην τον κατηγορούμε άδικα σε παρακαλώ, προσπάθησε όσο μπορούσε.

Gt

asdf
07-03-07, 23:51
Derby ειναι τι θες να πετανε σαιτες?

Ναι αλλα πληρωνωνται για να μπορουν τα τις αντεχουν και σιγα τωρα την ατμοσφαιρα του καραισκακη...εχουμε δει και πολυ χειροτερες


Μάλιστα, πολυ ''ευρωπαική'' αντίληψη έχεις

Gt

Δεν ειναι θεμα ευρωπαικης αντιλιψης ειναι θεμα γεγονοτων... τα ειδαμε τα χθεσινα παρατραγουδα και που στο τσαπιονς λιγκ...οποτε νομιζω δεν ειναι θεμα ευρωπαικης αντιληψης ειναι θεμα δεδομενων τι εννοω με αυτο... το ποδοσφαιρο ειναι ενα ΑΚΡΟΣ ΛΑΙΚΟ αθλημα ειναι το πιο δημοφιλες αθλημα στον κοσμο συνεπως ειναι το αθλημα με το οποιο ασχολειται η μαζα... ετσι λοιπον μεσα απο την μαζα ειναι πιο ευκολο να ξεπηδουν 'λαικες' συμπεριφορες παρα πιο κοσμιες διοτι η μαζα ειναι φτωχη,αμορφοτη κτλ(σε μεγαλο βαθμο εννοω, δεν θελω να καταλαβει κανεις οτι επειδη παει γηπεδο αναγκαστικα πρεπει να ανηκει και αυτος σε αυτο το κλαμπ παντα μιλαμε σφαιρικα)... για αυτο το λογο ποτε δεν προκειται να σταματησουν τα κυνηγητα στα γηπεδα και εντος και εκτος, οσο και να μιλαμε εμεις οι δημοσιογραφοι η πολιτεια κτλ .

Gasturb
08-03-07, 00:33
asdf..

Για αυτή την 'λαική μάζα την φτωχη κ αμόρφωτη ' που λες σε προσκαλω να έρθεις σε γήπεδα εργατουπόλεων χαμηλού βιοτικού και πνευματικού στρώματος με υψηλά ποσοστά βίας, εγκληματικότητας κ αλκοολισμου όπως είναι αυτή στο Liverpool κ το Manchester κ να δεις από μόνος σου τι εννοώ με τον όρο ευρωπαική αντίληψη.. Και μην μου φέρνεις εσύ παραδείγματα ιταλών γιατί αυτή εχουν την ίδια κ μεγαλύτερη κάφριλα απο εμας.

Μην δικαιολογούμε κ επαναπαυόμαστε με τα κρούσματα βίας στην Ελλάδα έχοντας το ελαφρυντικό 'ελα μωρέ παιχνίδι για τον απλό λαό είναι που έχει προβλήματα' γιατί το μόνο που πετυχαίνουμε είναι ανόχη κ συνέχιση της νοσηρής αυτής κατάστασης. Με αλλαγή νοοτροπίας φιλαθλων κ αυστηρη αστυνόμευση όλα τα αποθημένα οπαδων κ όλο το αληταριό θα παραμείνει εκτός γηπέδου μια για πάντα.

Ο πολίτισμένος φίλαθλος δεν ορίζεται απο το οικονομικό κ πνευματικό του επιπέδο, αλλά την υπακουή ή όχι κανονισμών αθλητικής συμπεριφοράς.

Gt

giorgos_xania
08-03-07, 01:20
asdf..

Για αυτή την 'λαική μάζα την φτωχη κ αμόρφωτη ' που λες σε προσκαλω να έρθεις σε γήπεδα εργατουπόλεων χαμηλού βιοτικού και πνευματικού στρώματος με υψηλά ποσοστά βίας, εγκληματικότητας κ αλκοολισμου όπως είναι αυτή στο Liverpool κ το Manchester κ να δεις από μόνος σου τι εννοώ με τον όρο ευρωπαική αντίληψη.. Και μην μου φέρνεις εσύ παραδείγματα ιταλών γιατί αυτή εχουν την ίδια κ μεγαλύτερη κάφριλα απο εμας.

Μην δικαιολογούμε κ επαναπαυόμαστε με τα κρούσματα βίας στην Ελλάδα έχοντας το ελαφρυντικό 'ελα μωρέ παιχνίδι για τον απλό λαό είναι που έχει προβλήματα' γιατί το μόνο που πετυχαίνουμε είναι ανόχη κ συνέχιση της νοσηρής αυτής κατάστασης. Με αλλαγή νοοτροπίας φιλαθλων κ αυστηρη αστυνόμευση όλα τα αποθημένα οπαδων κ όλο το αληταριό θα παραμείνει εκτός γηπέδου μια για πάντα.

Ο πολίτισμένος φίλαθλος δεν ορίζεται απο το οικονομικό κ πνευματικό του επιπέδο, αλλά την υπακουή ή όχι κανονισμών αθλητικής συμπεριφοράς.

Gt

Συμφωνώ απολυτα το μονο που πρεπει να μεινει στην ποδοσφαιρικη αντιληψη ειναι ο ρατσισμος :geek: :geek: και αυτα παντα σε λογικα πλαισια και αναλογος το παιχνιδι :D

asdf
08-03-07, 01:21
Για να γινει καποιος πολιτισμενος καποιος πρεπει να τον διδαξει και να του δωσει τα καταληλα εφοδια και μην μου πεις οτι στα μπαρς εξω απο το γηπεδο και ειδικα στην Αγγλια δεν γινεται ο χαμος γιατι εμενα αλλα μου λενε(Η αστυνομια των Αγγλων μεχρι και σκυλια εχει επιστρατευση για να καταπολεμηση το φαινομενο ακουσον ακουσον)....και επισης δεν ειναι μονο οι ιταλοι ειναι και αλλοι, στον ιντερνετ μπες και στο youtube και κανε search for riots...πιστεψε οτι θα δεις τους παντες...

Gasturb
08-03-07, 01:31
(Η αστυνομια των Αγγλων μεχρι και σκυλια εχει επιστρατευση για να καταπολεμηση το φαινομενο ακουσον ακουσον

Βάλε κ τους ιππείς της αστυνομίας που περιπολούν έξω απο το γήπεδο.. αλλά μέσα στο γήπεδο μόνο security κ ούτε ένας αστυνομικός κ παρόλα αυτά μην κάνεις καμμία κίνηση να πετάξεις κάτι στον αγωνιστικό τον χώρο κ οι ίδιοι οι φίλαθλοι (ναι αυτοι οι ΄φτωχοι κ αμόρφωτοι' που τους λες) σε έχουν πετάξει έξω χώρις να χρειάζοντε να 'πλακώσουν τα ματ΄.. Αυτό θα πει αθλητική παιδεια!!

Gt

ΥΓ. Δες τα videakia για παρηγοριά κ μόνο είναι απλά μια εφήμερη ανακούφηση

asdf
08-03-07, 01:33
Ρε Στρατο αυτο το ξερουν μεχρι και οι πετρες οτι εντος σταδιου στην Αγγλια δεν κουνιεται κουνουπι αλλα ολος ο κοσμος δεν ειναι η Αγγλια...

Gasturb
08-03-07, 01:35
Εμ.. για αυτό λέω καποτε να αποκτήσουμε πολιτισμένη αθλητική ή ευρωπαική ή έστω αγγλική νοοτροπια μέσα στα γήπεδα για να χαιρόμαστε πραγματικά το παιχνίδι.

Gt

asdf
08-03-07, 01:39
Εμ.. για αυτό λέω καποτε να αποκτήσουμε πολιτισμένη αθλητική ή ευρωπαική ή έστω αγγλική νοοτροπια μέσα στα γήπεδα..

Gt

Δυστυχως δεν νομιζω... :bounce: (ετσι να αναβει η κουβεντα :) )

Gasturb
08-03-07, 01:39
:geek:

Teo70
10-03-07, 19:20
Ο ισόβιος πρωταθλητής να είναι δεύτερος στη ψηφοφορία;; :green: :green:
Που είναι οι γαύροι του forum ρε παιδιά 8)

Gasturb
11-03-07, 23:27
Παναθηναικος - Εργοτέλης = 0 - 1 ..

Ευτυχώς πρόλαβα να βγάλω το αβαταρ μου με το σεντονί.. πριν τον αγώνα! xexe :army2:


Gt

giorgos_xania
12-03-07, 04:16
λολ δεν βγαζεισ και την υπογραφη σου????/

ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΤΟΥΣ ΘΕΣΗ !!!!

Gasturb
12-03-07, 04:27
δεν βγαζεισ και την υπογραφη σου????/

Beautiful..

Gt

Crimson
12-03-07, 10:26
Με χαρά & ενθουσιασμό είδα ότι δεν είμαι η μόνη!

ΠΑΟΚ λοιπόν κι εγώ! :wink:

Nick3
12-03-07, 11:47
λολ δεν βγαζεισ και την υπογραφη σου????/

ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΤΟΥΣ ΘΕΣΗ !!!!

Άραξε...έχουμε μέλλον ακόμα....

Teo70
12-03-07, 12:46
Παναθηναικος - Εργοτέλης = 0 - 1 ..




Περαστικά :green: :green: :green:

anastasisk
12-03-07, 15:43
Οταν λεω εγω οτι ολα ειναι πουλημενα.....
Για καντε ενα τσεκαρισμα στο εξωτερικο να δειται ποσο εδεινε το διπλο στον Εργοτελη....... :green:

Gasturb
12-03-07, 16:58
Καλά μην φτάσουμε σε αυτό το σημείο να βλέπουμε παντού πουλημένα παιχνιδια. Απλά οι χειρισμοί της διοίκησης του ΠΑΟ με την χρηματικη αποζημίωση για ακόμη μία φορά ήταν τελείως απαράδεκτη κ ξενέρωσε τους παίκτες για ποδόσφαιρο, λογικό..

Gt

Nick3
12-03-07, 19:29
Γιατί να μη φτάσουμε?Μπορεί κάποια να τα στήνουν οι παίκτες...
Δεν πήραν το πριμ σου λέει κάτσε να μην παίξω μπάλα,να χάσω,να τα βγάλω τουλάχιστον απ το διπλό που θα χω ποντάρει....
Εδώ κάποια ματς τα στήνουν οι διαιτητές,όχι επειδή τους έχουν "μιλήσει" αλλά επειδή μπορεί να έχουν ποντάρει συγκεκριμένο αποτέλεσμα...

Gasturb
12-03-07, 20:54
Kαλά ότι παίχτηκε κάτι μεταξύ τον παικτών για αντίδραση προς τον τσιγγερ ναι έγινε χαλαρά. Αλλά πουλημένο συνηθως θεωρώ κάτι που παίζεται με χρηματικη διαπλοκή μεταξύ προέδρων κ διαιτητών. Aπλά οι δικοί μας το χάρισαν το παιχνίδι για αντίδραση κ μόνο κ καλά κάναν.

Gt

gpol
13-03-07, 18:34
Nα το δειτε ... ωραιο ...
Ειδικα εσυ gas να το δεις!

http://www.youtube.com/watch?v=L9F2H-VWfoA

v@g
20-03-07, 02:21
ΘΥΡΑ 7!!! Πωπω τι ξεφτίλα; Μόνο 9 είμαστε; :affraid:

gpol
20-03-07, 02:31
vag κοιτα το λινκ του προηγουμενου ποστ μου στο youtube